תיסלם גיסנו!

זה מה שהיה חסר לנו. אחד שלא ידע את פרעה-גוסון, שבא לשכונה, מוציא את החזה ושואל "מי מתעסק?!".

עזבו את השלושער של קאוט- שלושה שערים מתוך הבוקסה של החמש שגם אני שם- הניצחון הזה הוא כולו לואיז סוארז.

אני לא זוכר מתי היה בפעם האחרונה שחקן בליברפול שיכל לפרפר ארבעה שחקנים על עשרים סנטים ברחבה ולהשחיל לשוער בין הרגליים.

וזה לא רק זה, כתבתי כאן כבר שאחד הדברים שאני אוהב בלואיז סוארז זה שהוא סוג של ערס.

ערס חביב כזה. בטח כשהוא בצד שלך.

וזה מה שהיה חסר לנו. אחד שלא ידע את פרעה-גוסון, שבא לשכונה, מוציא את החזה ושואל "מי מתעסק?!".

*

בעשרים דקות האחרונות לא יכולתי שלא להיזכר בחבר'ה מהרכבת שפגשתי בחודש שעבר– יש לי רק דבר אחד להגיד לכם, חברים:

You're not singing anymore!

הכנה למרתון ונקובר - מוזיקה
יום הולדת שמח ומבדח

25 Comments

בני תבורי 6 במרץ 2011

בחיי ששחקן כזה שיכול לפרפר על מטר הוא משהו שרק פרגוסון מוצא…

D! במולדת 6 במרץ 2011

אכן רכש מרגש
גם הגול שלו (הבישול שלו בעצם) בשבוע שעבר עם משיכת הכדור נגד כיוון התנועה ובכלל
הוא באמת "חי" – התנועה בלי ועם כדור, הדריבל, הרצון, המסירה, הנוכחות וגם ה"התפרעות" (נסיון חילוץ כדור על קו השש-עשרה של יונייטד בשלוש אפס שכמעט עלה לו בפציעה). וואי. הרבה זמן לא התרגשתי ככה משחקן שלנו.
ולא לא שכחתי את טורס. אולי אפשר לקרוא לזה הערס הנחמד אל מול האציל.

ארז (דא יונג) 6 במרץ 2011

משפחות האצולה של פואנלבראדה :-)
תענוג היה היום.

Asaf the Kop 6 במרץ 2011

Sorry guys, I can't write in Hebrew.
I saw only rhe highlights and Suarez plat at the first Goal is a touch of a Genius (I'm not sure that Ronny's goal is the best goal of this season anymore…). We should be proud of ourselfs today and keep on the hardwork. It's a shame that today's match didn't destroy Man U chances for wining the championship but od hazon lamoed.

Asaf the Kop 6 במרץ 2011

plat = play

איציק אלפסי 7 במרץ 2011

צודק, אסף. עם כל ההערצה שלי לוונגר, ארסנל היא משענת קנה רצוץ לסמוך עליו בכל מה שקשור למניעת האליפות מיונייטד. אבל אפשר להתעודד, ביום בהיר אפשר לראות קץ שלטון האימפריה הלנקשיירית.

רובי פאולר האמיתית 7 במרץ 2011

בנים: סוארס מסתמן כגיבור הקופ הכי גדול שצמח לנו מאז רובי פאולר , ההגנה של יונייטד נראתה לידו כמו קריית גת, : איזה כח מתפרץ, איזו עקשנות, איזו תנועה בלי כדור, איזה דריבל, איזו מסירה איזו בעיטה והכי חשוב איזה טמפרמנט. הגול הראשון גרם לי לבכות. ממש כך. דמעות על שמלתי. נדמה לי שלא הוזכר גם המשחק הנהדר של מיראלש, שהשכיח בשישה שבועות את צ'אבי אלונסו, ואם אנדי קארול משחק כמו שהוא יפה, ובתוספת יורש ראוי לקראגר בעונה הבאה וקשר קדמי ברמה עולמית, יש סיבה מופלאה להיות אופטימית. האם גם אתם שותפים לדעה שבמידה ודלגליש היה נכנס לעיניינים חודש קודם לכן היינו במאבק בעל סיכוי ממשי למקום הרביעי?

Ynon 7 במרץ 2011

מסכים עם כל מילה,
אני חושב שאפשר להגיד שהיום לא ניצחנו רק את השדים האדומים, אלה גם את השדים של עצמנו…

איציק אלפסי 7 במרץ 2011

"דמעות על שמלתי" – ענק! :)
אני מודה שהייתי מעט סקפטי בתחילה לגבי דלגליש, חשבתי שעדיף לנו מאמן צעיר שיתחיל פרויקט חדש מאפס לטווח רחוק. מצד שני, אם קני יוכל לעשות זאת- אדרבה ואדרבה! על הערך המוסף שלו לליברפול אין צורך להכביר מילים.

עמית פרוס 7 במרץ 2011

פאולרית-כל מילה בסלע,בעיקר על דלגליש

בני תבורי 7 במרץ 2011

רובי,
אני בשוק, הייתי משוכנע שאת רואה את המשחקים של ליברפול בטריינינג אדום עם ציפור ובנק…

תומר חרוב 7 במרץ 2011

סוארס ענק, מהשחקנים האלה שאתה פשוט מתאהב בהם. הייתי במשחק של אייאקס שנה שעברה והבחור כבש שלושער ובישל שניים, עשה מה שהוא רוצה על המגרש, שחקן שהוא פשוט תענוג גדול, אני לגמרי מאוהב בו.

דנידין 7 במרץ 2011

קראתי את בלוג של דורפן ונמאס לי מההלקאה העצמית (אני חולה מאנ יו…) אז נכנסתי לכאן כדי להתרענן, הדבר שהכי הרשים אותי היום בליברפול זה שפעם ראשונה מזה שנים, ליברפול נראו טוב מאוד מבלי קשר ליכולת של ג'רארד, הוא היה טוב היום אבל ללא ספק מה שפירק את מאנ יו היום היה המשולש: סוארז, מירליש, קויט.

איציק אלפסי 7 במרץ 2011

נקודה טובה. ג'רארד היה חושך חוץ משתי בעיטות יפות כשלעצמן בסוף. עם כל הצער והכאב, אני חולה על סטיבי, צריך להתחיל להשתחרר מהתלות בו. זה אולי קצת מוקדם, אבל אולי צריך להתחיל לחשוב על לתת לו תפקיד מהסוג שיש לראיין גיגס ביונייטד.

matipool 7 במרץ 2011

סוארז תותח ברמות . יש לו את כל החבילה ועם קצת מזל , הוא כבר היה עומד על 5 שערים לפחות .
על התלות בג'רארד כבר דיברתי לא פעם . כל עוד הוא שיחק מתחת לטורס ( למעט השנה האחרונה ) הוא היה אדיר , בלתי ניתן לעצירה כמעט , כובש המון והמשחק שלנו היה מבוסס לגמרי עליו . כשהוא עובר לשחק בתפקיד אחורי יותר , הוא הרבה יותר סולידי ומאופק , גם בגלל שהגיל כבר מתחיל לעשות את שלו וגם הפציעות . הוא כמעט כבר לא מפציץ מרחוק , פחות אגרסיבי ומסתפק במסירות יפות ומשחק סביר . הוא אפילו משאיר לסוארז את בעיטות העונשין . עדיין , הוא חיוני לנו וצריך להיות שחקן הרכב קבוע . השאלה היא , האם ציוות שלו ביחד עם מיירלאש באמצע כשמשחקים עם 2 חלוצים ( סוארז וקארול יהיו בקרוב מאד ציוות קבוע בהרכב ) יספיק מול קבוצות עם מרכז שדה חזק ואגרסיבי . לדעתי לא וזו תהיה בעיה שדלגליש יצטרך לפתור .

איציק אלפסי 7 במרץ 2011

מתי,
עד כמה שזה נשמע מוזר העונה הכי טובה של ג'רארד שאני זוכר היתה בכלל כשהוא צוות באגף ימין (נדמה לי שהעונה שאחרי איסטנבול)- גם אני אז הייתי בין המבקרים הגדולים של בניטז על המהלך כי זה היה נראה לי מובן מאיליו שסטיבי צריך להיות באמצע ולנהל את המשחק, אלא שסטיבי, וזה ראינו גם בנבחרת אנגליה, הוא לא מנהל משחק טוב.
ועדיין, סטיבי ומיירלש באמצע זה בסדר גמור, הבעייה שלנו היא באגפים- חייבים שני ווינגרים טכניים ומהירים- קאוט יכול להיות חלוץ מחליף נהדר לסוארז/קארול, הוא מעולם לא היה ולא יהיה ווינגר כי הוא לא מסוגל לעבור קונוס, ומקסי כבר הרבה מעבר לשיאו, כשגם בשיאו הוא היה קשר אחורי בכלל.

matipool 7 במרץ 2011

איציק – אכן , העונה ההיא הייתה הטובה ביותר של סטיבי יחד עם העונה מלפני שנתיים ( העונה של 4:1 באולד טראפורד וה – 4:0 על ריאל ) רק שאז הוא היה צעיר ב-4 שנים והמהירות היא פקטור חשוב לשחקן אגף .
מסכים לגמרי שמה שאנחנו הכי צריכים זה 2 ווינגרים מהסגנון של בייל / נאני . בנוסף , מגן שמאלי ומישהו שיכול להיות ברוטציה עם סטיבי ומיירלאש ולא קוראים לו לוקאס .
מסכים גם למה שכתבת בנושא קאוט ומקסי .
נ.ב. – מעניין שגם אתה וגם תבורי צירפתם את sing של טראוויס . אחלה שיר ואחלה קליפ אבל הכי טוב שלהם ( לדעתי ) זה why does it alwais rain on me .

איציק אלפסי 7 במרץ 2011

מתי, דבר ראשון אנחנו צריכים מישהו שלא קוראים לו לוקאס לא משנה באיזה תפקיד..
האמת שאת ההשראה לשים את השיר קיבלתי באמת מהפוסט של בני וזה ישב לי טוב עם הסיום של הפוסט. לדעתי זה הכי טוב שלהם ואז Side, דווקא את Why does it always rain on me אני פחות אוהב.

פראליה 7 במרץ 2011

הסולו של סוארז בגול הראשון היה אחד היפים שראיתי, עוד כשהיה באייאקס לא היה ברור לי למה נתקע כ"כ הרבה זמן בליגה ההולדנית, בהחלט רכש מצויין ומבטיח.

מנחם לס 7 במרץ 2011

כתבתי זאת בפוסט של דורפן. כל שעה או שעתיים (אם אני מחכה בתור) יש לי 5 דקות אינטארנט במקום בו אני נמצא. אני אוהב כדורגל, אבל המשחק אתמול הראה לי שוב מה שאני יודע כבר שנים" שבד"כ בכדורגל אין קשר בין שיטת המשחק, המאמן, המנג'ר, השליטה במשחק, או השחקנים, לבין השערים. אני לא אוהב את מנצ'סטר יונייטד ואני שמח שככה זה היה, אבל כל 3 השערים היו:
1. ג'ניוס של שחקן שאפילו הוא לא יוכל לחזור על מה שעשה
2. ראשייה שגוייה שהיתה כמעט גול עצמי של מגן
3. בעיטת יעונשין, שמיטת כדור של שוער, וריבארונד לגול.

לא היו ל-3 השערים כל קשר אחר למשחק. כל אלה שכתבו דיסרטציות לדוקטורט על שיטות, שליטה, וכו' הם או עוורים, או לא מבינים כדורגלץ

old timer 8 במרץ 2011

אמרת:

"ג'ניוס של שחקן שאפילו הוא לא יוכל לחזור על מה שעשה"

תסתכל כאן (שבוע שעבר נגד וסט האם) בערך חמש דקות מתחילת הוידיאו.

http://www.youtube.com/watch?v=vqevbyv0-Gk

איציק אלפסי 8 במרץ 2011

מנחם,
עם דבר אחד אני מסכים- טקטיקה והשפעה מקצועית של מאמנים בכדורגל זה אוברייטד רציני. לא בגלל שאין מאמנים טובים שיש להם יכולת לנתח את המשחק בצורה מורכבת ואינטליגנטית מאוד, פשוט בגלל שכדורגל הוא משחק שיש בו אולי את האלמנט הכי גבוה של מקריות- מה שבהתאמה מצמצם את יכולת ההשפעה של המאמן, מבריק ככל שיהיה.
ואגב, זו בדיוק הסיבה שבגללה אנחנו אוהבים את המשחק הזה, ואולי גם הסיבה שבגללה באמריקה קצת פחות.

רועי מונדר 7 במרץ 2011

בקשר לדריק קאוט.
זה כן חוכמה להבקיע מ 5 מטר אתה צריך לדעת להיות שם
שזה הדבר הכי חשוב.
סוף סוף ההולנדי נמצא הייכן שהוא צריך להיות במרכז. וסוארז אין מילים. כמה תנואה עם כדור בלי כדור ככה צריך להיות.

איציק אלפסי 8 במרץ 2011

רועי, אני מקבל במובן מסוים את מה שאתה אומר – 90% מהעבודה של חלוץ זה באמת להיות במקום הנכון בזמן הנכון. הבעיה היא שדירק קאוט, שזה התפקיד היחיד שמתאים לו כמו שכתבת, כמעט לא משחק בתפקיד הזה ובכל תפקיד אחר במגרש הוא נראה פשוט לא טוב.

צור אורן 8 במרץ 2011

צריך להוסיף כמה מילים של קרדיט גם לבעלים של ליברפול ולקני הגדול שעשו עסקה אדירה כשקיבלו במחיר של ויתור על טורס שני שחקני חוד נהדרים שמשלימים אחד את השני.
עם קאוט כגיבוי, עונה אחת טובה נוספת של סטיבי ואולי בדרך נס גם עונה ללא פציעות של ג'ו קול והשמיים הם הגבול.
סטיבי הבטיח לבנות שלו לא לפרוש לפני שהוא מחזיר את האליפות לאנפילד. בעונה הבאה יש לו הזדמנות לקיים את ההבטחה

Comments closed