דרמה קווין

ערבים מהסוג הזה משמרים את ליברפול כמועדון גדול שזו עדיין חוויה מאוד מיוחדת לאהוד

במחצית אמרתי לחבר: "נו מה חשבת שיהיה, איזה 2:0 סולידי? הרי זה היה ברור שבסוף זה ייגמר עם שוויון בדקה התשעים ואיזה 9:8 בפנדלים".

לא ברור מאיפה הנטייה הזו לאובר דרמטיות, למשחק מוגזם, אבל מה שברור שהיא משתלבת היטב באתוס של המועדון הרגשי, חם ויצרי הזה. זה גם הופך גם תואר די שולי בימים כתיקונם לאירוע שיהיה אפשר לתייק בכבוד בזיכרון הקולקטיבי של המועדון.

בסופו של דבר ערבים מהסוג הזה משמרים את ליברפול כמועדון גדול שזו עדיין חוויה מאוד מיוחדת לאהוד.

אם יש תמונה שאני אקח מהמשחק הזה היא לאו דווקא זו של סטיבן ג'רארד מניף גביע (גם, אין על ההנפות שלו), אלא של כל אותם ילדים אדומים ביציע בשלבים השונים של הערב – תופסים את הראש, משתוללים משמחה, שוב תופסים את הראש, מתפללים ובסוף קורנים מאושר – לדעתי חלקם אפילו נולדו לאבות שלא ראו את האליפות האחרונה של ליברפול ואם הם עדיין בוחרים לאהוד את הקבוצה הנהדרת הזאת, היא אכן לעולם לא תצעד לבד.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

אין עליך, יוסי
לא באנו להנות

9 Comments

אמיתי 27 בפברואר 2012

אמן ואמן

יוני 27 בפברואר 2012

באנגליה, אם הילד בן 5, יכול להיות שהאבא טרם נולד באליפות האחרונה של ליברפול…

red sox 27 בפברואר 2012

לא, כי בבני ברק זה ממש מדע בדיוני…

red sox 27 בפברואר 2012

אין ספק שהילד שתקע לעצמו אצבע בעין מרוב התלהבות (והמשיך לחגוג בכל זאת)היה אחד המרגשים אתמול.
ואף מילה על זה שעם רמת כדורגל כזו הפעם הבאה שניקח את התואר החשוב באמת נראית רחוקה, רחוקה…

הופמן 28 בפברואר 2012

הנה הוא. מצחיק
http://www.youtube.com/watch?v=uW-bIn9iuvA

אין ספק, אוהדי ליברפול נולדו לסבול

רועי מונדר 6 במרץ 2012

הכן קטע משעשע זה היה

קשקשן בקומקום 27 בפברואר 2012

להגיד שמשחקים מהסוג הזה זה מה שעושה את ליברפול למועדון שחוויה לאהוד זה כמו להגיד שהסיפורים של עופר עיני ועמיר פרץ הם מה שגורמים למפלגת העבודה להיות מפלגה שחוויה להיות חלק ממנה.
מת על ליברפול אבל המצב קשה קשה…

matipool 28 בפברואר 2012

משחק מאד אופייני לעונה הזו .
חוסר מחץ , אנמיות התקפית , מלא מצבים נייחים עם אחוז ניצול הזדמנויות זעיר , קורות ומשקופים וכו' .
עכשיו בלי אגר , יהיה קשה מאד במירוץ לגביע האנגלי ולמקום הרביעי .
לוקאס מאד חסר וגם סטיבי של פעם .
מקווה שקני יפסיק לצוות את סטיבי ואדם ביחד באמצע כשהנדרסון בכנף . זה פשוט נראה רע .
בלאמי וקאוט להרכב באופן קבוע ע"ח קארול והנדרסון .

old timer 29 בפברואר 2012

אני חושב שיש כאן אישהוא חוסר הבנה של האתוס של המועדון. הדרמטיות, החום והיצריות היו בראש וראשונה נחלתם על האוהדים לא של המועדון. ליברפול הגדולה שאני זוכר, היתה קבוצה סופר רציונלית, מועדון שמעניינים אותו רק תארים, ושלא נוהג לקבל החלטות מהבטן. ליברפול שבה עוזר המאמן נכנס בסיום העונה ואומר "הנה המדליות שלכם – האימון הבא באמצע יולי". היא לא היתה קבוצה של סקנדלים ולא של פסטיבלים. גם מהחוייבות של המועדון לז'וגו בוניטו היתה פונקציונלית לחלוטין. ליברפול לא התביישה להכניס בלם שלישי (לדוגמא יאן מולבי) כדי לנעול את המשחק, והיתה – בניגוד למה שמקובל לחשוב – קודם כל קבוצת הגנה נפלאה. בדקתי את הטבלאות לראות אם מה שאני אומר מסתדר עם הזכרון שלי. במשך שנות השמונים קרה לא אחת שליברפול לא היתה הקבוצה שהבקיעה הכי הרבה שערים, גם בשנים בהן זכתה באליפות. עם זאת, למעט נדמה לי עונה אחת, ליברפול תמיד היתה הקבוצה שספגה הכי פחות שערים – גם בעונות בהן לא זכתה באליפות.

אחת מהדברים שהכי מטרידים אותי באופן שבו קני מנהל את המועדון הוא שנראה לי שהוא מקבל לא מעט החלטות מהבטן – דוגמת מפגן התמיכה בסוארס. דווקא זה לא מסתדר לי עם האתוס של ליברפול.

Comments closed