בית"ר "ימק"א" ירושלים

בית"ר שלנו איננה עוד. הגיע העת להקים אותה מחדש

In כללי

-

בית"ר שלנו איננה עוד. הגיע העת להקים אותה מחדש

הפיצו את הבשורה

56 Comments

עידוקוליס ליפשיץ 1 ביולי 2013

בגלל שלא רשמת כלום, וגם בדף שקישרת אליו אין תוכן, אני אשאל:

מה?
למה אתה מתכוון ואיך אתה מתכוון לעשות את זה? לפתוח קבוצת אוהדים קטמון סטייל?

אפריים 2 ביולי 2013

מצטרף לשאלות.

בסופו של דבר המטרה היא ברורה והשבר ברור אפילו יותר, אבל הליכה לצעד כזה בלי שיש איזו תשתית ברורה ומנוסחת יכולה להוביל לתוצאות הפוכות.

לפני שנה קמה 'העמותה'.
שאלתי אז את אותן השאלות ולא ממש קיבלתי תשובות.
אני מאמין שאתה יודע טוב מכולנו איך זה נגמר.

אליאור 1 ביולי 2013

יאללה איציק תרים את הכפפה….

דמוסתנס 2 ביולי 2013

חברה, זה כבר לא קומץ. התנהגות מזעזעת של אנשים מזעזעים. בייתר כמועדון סוף סוף התנגדה לגזענות, ולכן אסור לנטוש אותה עכשיו. המילים של פרננדז נוגעות. הרוש עשה מהלך אמיץ מאוד.

לכל אוהדי בייתר הגזענים, הבורים וצרי הדעת, אחד מכם יכול להסביר לי למה אתם בדיוק חושבים שבני אדם מסוימים נחותים מבני אדם אחרים רק בגלל מוצאם או אמונתם? לצערי, זה ברור לחלוטין שכולכם עלובים מדי בשביל זה. העיקר שאתם אכולי שינאה. אני יגיד לכם, אתם הנחותים היחידים בסיפור הזה.

שמישהו יענה על השאלה שלי. אולי "לא דופק חשבון 88" העלוב?

כסיפוביץ 2 ביולי 2013

אתה מצפה מחיות שיענו לך על שאלות אשר מיועדות לבני אדם.

אוהד עצוב 2 ביולי 2013

אני אוהד מגיל 8. אני ממרכז הארץ. שכונה אשכנזית. אני אשכנזי. אוהב את בית"ר. גדלתי על מלמיליאן. ועל אוחנה ועל מזרחי. אבל זה כבר לא כדורגל. וזה אפילו לא שכונה. זה סתם ערימה של חרא. ועכשיו רק נשאר לי לספר לילדים שלי שיגדלו שפעם היתה קבוצה גדולה. והם לא ידעו על מה אני מדבר

משה 2 ביולי 2013

בהצלחה.
מהלך חשוב מעין כמוהו, מקווה להתרסקות "בית"ר" הרשמית.

סימנטוב 2 ביולי 2013

כל הכבוד בהצלחה!!

דוד מירושלים 2 ביולי 2013

דמוסתנס, אל תצפה מהם לתגובה עניינית, רוב אוהדי בית"ר הבינו היום שהמועדון אבוד. התקווה להקים את בית"ר במתכונת של קבוצת אוהדים היא אולי נאיבית, אבל היא היחידה.
שישארו עם טביב (שבאופן מביש ממלא את פיו מים) הוא ראוי להם והם ראויים לו.
שנים שלא הבנתי איך כל כך הרבה אנשים שאני מכיר אהדו את בית"ר והפסיקו (רונן דורפן למשל וגם זאב אברהמי או המגיב הוותיק כאן 'ניינר' וגם דוד פרנקל).
לא הבנתי איך אפשר פתאום להפסיק משהו שהיה חלק רגשי כל כך גדול מהחיים שלך.
אבל היום אני מבין, מבחינתי משחק של בית"ר אפילו נגד הפועל תל אביב רלוונטי כמו משחק מהליגה הפולנית.
אנשי לה פמיליה מוזמנים לברוח אל ההאשמה החביבה עליהם ולהגיד שאני 'לא אוהד', אני להגנתי אטען שבמתכונת הנוכחית בית"ר היא לא קבוצה.
היא ארץ אוכלת יושביה.

יואב 2 ביולי 2013

אכן, ביתר אינה קיימת עוד במובן זה שמה שהיא חווה הוא לא משבר של מועדון כדורגל. היא כבר משהו אחר.
לא כותב משמחה לאיד, אני אוהד מכבי וביתר מעולם לא ממש עניינה אותי אבל אני יודע איך נראה מועדון שדשא לא צומח בו. זה לא המקרה.
במקום כל כך רעיל, מקולקל, אנטי ספורט , שבור לרסיסים, חסר שפיות והוגנות, חסר חמלה וערכי ספורט בסיסיים, הסוף במתכונתו הנוכחית הוא כנראה בלתי נמנע.
החללית אבדה בחלל לכל מצהלותיהם של ״הטייסים״.

יש אוהדים שמחכים שתצא התלבושת החדשה של קבוצתם ויש אוהדים שמנסים לגנוב רכוש של מועדון תוך כדי הכאוס של אתמול.
יש אוהדים שחוגגים אימון פתיחה ויש כאלה שתוקפים אזרחים ערבים במקדונלדס וזריקת אבנים לקפטן שלהם.
ליבי עם מספר חברים, אוהדי ביתר ההיא, הישנה(קוני מנויים) שכבר לא יכולים להזדהות ולהכיל את המוטציה הנוכחית. גנבו להם את האהבה.
ביתר היא הוא כבר חא מועדון כדורגל. הכדורגל הוא תירוץ לאנרכיה אלימה שמצאה קרקע לנבוט בה.
אני יודע שזאת הפרנסה שלהם ואני יודע שיש אנשים טובים בביתר אבל ללבוש את החולצה שלה ולשחק בשבילה כרגע, הופך אותך לאחד מאלה שטינפו אתמול בפעם האלף את המועדון ההוא, הישן.
אדם מספיק הגון, לא משחק בשבילם יותר.

עפר ויקסלבאום 2 ביולי 2013

איציק,
בהצלחה.
אשמח לסייע.

תומאס נוימן 2 ביולי 2013

לצערי, המהלך הזה לא ישא פרי.
לשמוע אתמול את האוהדים שרים "הרוש לא ידרוך בטדי" היה מצמרר. טדי קולק מתהפך בקברו נוכח השימוש בשם שלו בהקשר זה, ובדיעבד, חבל שהאיצטדיון היפה והמפואר נקרא על שמו.
יקח טביב את המועדון הרקוב ויחנק איתו.

אגב, משהו לא ברור לי – הועדה להעברת זכויות בהתאחדות מתנה את אישורה בכך שאם חלילה טביב יורשע במשפט עם הקטין, הזכויות יילקחו ממנו אוטומטית.

אבל טביב הורשע עבר בעבירות פליליות, ואפילו די חמורות, והרשעותיו לא התיישנו. אז לשיטת ההתאחדות, כבר עכשיו אין מקום לאשר לאדם כזה להיות בעלים של קבוצה. יש למישהו הסבר?

תולעת 2 ביולי 2013

הרשעות לא מתיישנות אף פעם. אלה של טביב מלפני 19 שנים. אלה של רמון מלפני 5. אלה של עמוס לוזון מלפני פחות משנה.

ניינר 2 ביולי 2013

איציק, בתור אחד שבילדותו טיפס בכל שבת על הגדרות בימקא והתפלח למשחקים אני אשמח אם תרים את הכפפה ומבטיח להצטרף. מאז שהגיע ארקדי האהדה שלי לביתר הלכה ופחתה. לאחר פרשת הצצנים בכלל ירד לי החשק ולאור ההתפתחויות האחרונות אני נמלא גועל ובושה ואינני רוצה להיות חלק מהמועדון הדוחה הזה או להיות מזוהה חלילה עם חבורת החלאות שקוראים לעצמם אוהדי ביתר.
יאללה ימקא-אני איתך!

אלי 2 ביולי 2013

היה דיבור על זה לפני מספר שנים .
זה לא מאתמול , אלא מאז שמר גידאמק הגיע לקבוצה . הקבוצה איבדה את האופי , את הדרך , את הקהל האמיתי . הכסף הגדול הרג אותנו , ועוד לחשוב ששנים בודדות לפני גידאמק , ביתר הי'יתה בסכנת פירוק ברחוב צ'לאח א-דין .
הדבר שיותר כואב , שדווקא לאחר שנתי'ים בהן יש לנו סופסוף שחקני בית , יש מי שנותן גליצ'ים ונותן את הנשמה במגרש . דווקא בעיצומה של התקופה הזו – משתלטים אנשים מבחוץ והורסים את המועדון סופית .

זה עצוב לעיר הזו , עצוב לאנשים שבה ועצוב לכדורגל בארץ .

מסכים כמעט עם כל מילה של יואב , אבל אני חושב שאפשר עוד לתקן . (אמנם דרך ארוכה מאוד לשם , אבל זה עדיף ואפשרי .)

לגבי ימקא – אלמלא מקרה קטמון , הי'יתי קופץ על העגלה . אבל מה שקרה עם קטמון והפועל השנה – לא מוכן להגיע למצב כזה . גם לא בתאוריה .
אולי אני טועה , אבל זו התחושה .

סנטה38 2 ביולי 2013

אוקיי, יש לי כ"כ הרבה מה להגיב על העניין הזה, אז אני אפריד ואמספר:
1) שנים שלפני כל משחק נגד בית"ר אוהדי קבוצות יריבות צריכים לחשב איפה כדאי להחנות את האוטו, איזה חולצה ללבוש, ומאיפה כדאי ללכת לחניה אחרי במשחק, כדי להימלט מלינץ' ע"י חבורת בבונים, ועכשיו, פתאום עכשיו, אתם נזכרים שאין לבית"ר הנוכחית זכות קיום?
2) זה בהמשך ל1 – שנים שאוהדי קבוצות אחרות סובלים מהטלת האימה של "קומץ" הבבונים האלה, סופגים אבנים למכוניות באינספור מקרים (שלעולם לא יגידו לתקשורת) וצריכים לפחד כשהם מגיעים בצבע אחר למשחק כדורגל. כ"כ אירוני שפתאום עכשיו אתם, האוהדים האחרים של בית"ר, והם, השחקנים של בית"ר, שהגנו עליהם כל השנים ואמרו שמדובר בקהל נפלא, אוטנתי, וזה רק קומץ בעייתי שהתקשורת מתנכלת לו, אירוני ואני מחזיק את הלשון כדי לא להשתמש במילה "משמח" שעכשיו אתם אלה שסובלים מהם.
3) לא רואה שום סיכוי לקבוצת אוהדים בבית"ר, מהסיבה הפשוטה שאני לא רואה כמה אוהדים יצטרפו למיזם כזה. נתחיל מזה שאני לא באמת יודע כמה מיושבי טדי היו מוכנים לקבל באמת שחקן ערבי בבית"ר. אלפסי כן, ברור. כמה עוד יש כמוהו? נכון, לא כל מי שמתנגד גם יקלל את הרוש ויילך לאימונים כדי לצעוק לקאדייב שהוא מזיין כבשים, אבל מספיקה התנגדות פאסיבית כדי לא להצטרף למיזם ה"שפויים". ונמשיך בזה שלבית"ר אין בסיס מנויים. אין לה את ה6000-10,000 שיעשו בכל שנה מנוי. זו הקבוצה שהתנודות בכמות הקהל במשחקים שלה הן הכי גדולות. לא יודע כמה מבין האוהדים השפויים שלה מספיק נאמנים כדי ללכת עם הקבוצה בכל מחוזות הליגות הנמוכות, לקנות מניות ומנויים ולהחזיק את התקציב שלה.
4) אבל בכל זאת. שיהיה בהצלחה. טיפ קטן – אם אתם רוצים להצליח, הדבר הראשון שאתם צריכים זה להביא שחקן ערבי לקבוצה החדשה. רק ככה תבטיחו שאותן חלאות לא יתפסו טרמפ גם על הקבוצה הזאת. ואם הם יתפסו – הדרך לאבדון קצר. תזכרו – הליגות הנמוכות מלאות בערבים, ושם הם נחמדים אפילו פחות מאשר אלה שבסכנין…

אייל 5 ביולי 2013

לסנטה -אתה שלא אוהד בית"ר מנסה לדמות עצנך לגזענים…שזה אומר לדבר מרוע…רב אוהדי בית"ר בעד הבאת שחקן ערבי!!!בבית"ר כמועדון עם זהות ימנית הקומץ ההוא לא 3-5 אחוז אלא 10-20 אחוז…אבל עדיין רב האוהדים נגד גזענות!!!!

MOBY 2 ביולי 2013

שיהיה בהצלחה.
יאללה סוכן טוב להרוש, שיעבור לקפריסין וינקה את הראש יתחיל לעבוד על הכשרון שלו (שלא מנוצל כרגע מספיק) אפילו על הספסל אצלנו יהיה לו עדיף.
מכירת החיסול התחילה. השנה כבר לא יהיו אוהדים ניטרליים שירצו בטובת הפסיכים שם.

סתמאחד 2 ביולי 2013

אין למהלך הזה כל סיכוי.
כאשר אוהדי הפועל הקימו את הפועל אוסישקין כל אוהדי הפועל בכדורסל תמכו במהלך הזה ולהפועל תל אביב (שהיתה ידועה בכינויה הפועל שאול) לא נותרו אוהדים.
כאשר אוהדי הפועל ירושלים הקימו את הפועל קטמון רוב מוחץ מקרב אוהדי הפועל ירושלים הצטרפו למהלך והותירו מיעוט זניח של אוהדים שהמשיכו ללכת אחרי הפועל ירושלים.
המצב בבית״ר שונה לחלוטין כי רוב אוהדי בית״ר לא יצטרפו למהלך של הקמת בית״ר ימק״א בליגה ג׳ ולקבוצת אוהדים שכזו,שלא יכולה להביא מסה קריטית של אוהדים ותיוותר בצלה של קבוצת האם,אין סיכוי להצליח כי מדובר במסע ארוך,יקר ומתסכל לעיתים.

עמית 2 ביולי 2013

אין מה להשוות לקטמון או לכל קבוצת כדורסל. לבית"ר יש מספיק קהל בשביל כמה "קטמונים", ואני מתכוון רק לשפויים ולאלה שמאסו במה שנהיה מהקבוצה. היוזמה של אראל סג"ל וחבריו מהשנה שעברה מוכיחה שאפשר לעשות את זה, אבל הפעם רצוי בלי טרמפיסטים עם אג'נדה. עם "באז" מתאים ויועץ תקשורת טוב זה יכול להצליח.

אני בא מקטמון 2 ביולי 2013

שיהיה בהצלחה, הייתם צריכים לצאת מזמן לדרך הזאת.
כמה טיפים קטנים:
לא לבוא לליגות הנמוכות בפוזה של ״זה קטן עלינו אנחנו זמניים פה״ היינו שם, לא עובד.
לוודא שאתם לא משאירים אחריכם שאריות בקבוצה הנוכחית, אנחנו חיים את הפילוג יום יום.
שנזכה לדרבי במהרה בימינו בין שתי קבוצות אוהדים אמיתיות.
נ.ב
כמעט בכל מקום שהגענו עם קטמון למעט כפרים בדואים תמיד נתקלנו באוהדי בית״ר שבאו לקלל אני מניח שלכם יהיה יותר קל שם :)

ניינר 2 ביולי 2013

שווה רק כדי להחזיר את עטרת הדרבי הירושלמי ליושנה. כמה שאני מתגעגע למשחקים האלה

אנונימוס 2 ביולי 2013

יש גם אפשרות אחרת – להפוך את קבוצת הכדורסל לאלטרנטיבה, וע"י כך גם לא להתחרות עם קבוצת הכדורגל הישנה. אולי בסוף כשהלבבות בכדורגל יהיו מוכנים אפשר יהיה לשנות גם שם

סנטה38 2 ביולי 2013

ומה גורם לך לחשוב שהם לא יגיעו גם לכדורסל?
תשאל את אנשי טבריה מה הלך השנה בגמר גביע האיגוד
אני מפחד לחשוב על הרגע שבית"ר תפגוש את הפועל בכדורסל

אנונימוס 2 ביולי 2013

לא אמרתי שלא. אבל זה כמויות יותר קטנות, כי רוב האנשים מתרכזים בכדורגל. ושם הקבוצה בבעלות אוהדים ולא טביב, כך שממש אכפת להם ממה שקורה במועדון. נקודת הפתיחה יותר טובה, זה הכל

סנטה38 3 ביולי 2013

איזה אוהדים? דדש? נו באמת
ממה שהבנתי, עד עכשיו הם מאוד חיבקו את אנשי לה פמיליה

אלי 11 2 ביולי 2013

בשנים האחרונות נדמה שכל פעם הדימוי של "האוהדים" מגיע לממדי שפל דמיוניים… אתמול לצערי הם הגיעו לעוד שיא חדש… מעולם לא חשתי רע יותר עם הקונוטציות של האהבה הגדולה בחיינו – בית"ר ירושלים. גם בתקופת ההישגים הם הכתימו את יציעי טדי והיום יותר מתמיד הם הורסים כל חלקה טובה בדרכם. קשה לומר זאת אבל אין אופטימיות לגבי העתיד וכפי שציינת איציק, בית"ר שלנו איננה קיימת עוד…

נ.ב – כל השחקנים צריכים להתאחד נגד הגועל נפש הזה. זו בושה וחרפה ששחקן אחד או שניים סופגים את האש.

מיכל 2 ביולי 2013

אני מצטרפת.
רק ששמוליק לוי לא ישתה לנו גם הפעם את הכסף.

עדי אבני (הרבי מיעוטו) 2 ביולי 2013

איציק, האירועים האחרונים רק מחזקים את התזה שגיבשתי לגבי אוהדי בית"ר במהלך השנה האחרונה- בבית"ר אין קומץ מופרע שמסתיר את הרוב השפוי, אלא שני "קומצים"- האחד מופרע וגזעני, השני שקט ושפוי, כשרוב הקהל הוא שקט אך גזעני. אין הסבר אחר.

אורן 2 ביולי 2013

ואני אוהד הפועל ולא מסכים איתך.רוב הקהל של ביתר הוא לא שקט אך גזעני.רוב הקהל של ביתר בסדר גמור.הוא פשוט מפחד להתעמת עם הקומץ.וכאשר ראש העירייה כבר נכנע לקומץ-איך מצפים מרוב הקהל לאחרת.הבעיה היחידה שתמיד הם ערכו השוואות עם קהלים אחרת,במקום לדעת שיש פה באמת בעיה.אני בכל מקרה מאחל לאותם אוהדים בהצלחה.בהחלט הורסים להם.

אריק 2 ביולי 2013

ליבי איתך. אל תגיד שלא הזהרנו אותך…

רן 2 ביולי 2013

אני מסכים שבית"ר ירושלים מתה ואין לה שום עתיד. אני, בתור אוהד מאד ותיק, בפירוש שמח מכך. בשנים האחרונות היא הפכה להיות עול מבחינתי, עד שפשוט הספקתי להזדהות איתה.

אבל לדעתי אוהד בית"ר שפוי צריך בכלל לעבור לאהוד את קטמון. זה אולי נשמע חילול הקודש, לעבור מבית"ר להפועל, אבל הרי כבר ברור שאבד הקלח על המרכזים.

קטמון מייצגת את כל מה שאוהד בית"ר שפוי היה רוצה שיהיה בקבוצה שלו (אני מניח שגם שם יש חוליים פה ושם, כמו בכל מועדון בעולם), כך שיש תחליף ולא צריך להקים מועדון חדש שממילא צפוי רק לסבול התנכלויות מהבבונים וייקח לנו שנים להתייצב ולהפוך, אם בכלל, למועדון ספורט רציני.

אם קטמון תעלה לליגת העל, סוף סוף תהיה לירושלים קבוצה שמייצגת אותה בצורה מכובדת.

(מעניין אם אוהדי קטמון רוצים אוהדי בית"ר לשעבר איתם ביציע)

כריסטי ברטו 2 ביולי 2013

אדבר בשמי בלבד, כמובן:
כל אדם שרוצה לבוא למשחקים שלנו בקטמון מוזמן, ובלבד שיבין שאצלנו המטרה היא לא להראות לצד השני למי יש יותר גדול. הרי זה כל מה שהאלוטראס של הקבוצות הגדולות רוצים…האבוקות, השירים, הכרזות, האלימות, הכל זה אמצעים במאבק הנצחי של גברים עמוסים בטוסטסטרון שמנסים להראות לגברים שעומדים בצד השני של המגרש ולובשים חולצה בצבע אחר שהאשכים שלהם הרבה הרבה יותר גדולים.

אצלנו, בינתיים, זו איננה המטרה. וגם ברור לי שאם נצליח ונעלה לליגת העל נצטרך להאבק מאד קשה כדי לא להיגרר גם אנחנו לחרא הזה, לטרמפיסטים שמנצלים את האהבה לספורט כדי לחרבן לכל השאר את החוויה.

בהצלחה לבית"ר ימק"א. כמו שכתבו מעלי, הכי חשוב להחתים ערבים מהרגע הראשון כדי להבהיר שאתם לא עוד סניף של "כהנא חי".

אני בא מקטמון 2 ביולי 2013

בשם עצמי בלבד, כל מי שמקבל על עצמו התנגדות לגזענות ולאלימות מוזמן להצטרף אלינו לקטמון.

אני גם מציע שבאקט של תמיכה וחברות מצד קטמון להשאיל לבית"ר ימקא את מאהר אל חממדה.

מאשקה 2 ביולי 2013

איציק, אין לי פייסבוק.
מאחלת לך מעומק ליבי בהצלחה

D! בארץ הקודש 2 ביולי 2013

איציק,
כבר כמה שנים אני קורא אותך מנסה להגן בכל ליבך על הדבר היקר הזה לליבך.
עצוב לי לקרוא את הפוסט הזה. מקווה בכל לב שתצליח.

שלו 3 ביולי 2013

אין לי משהו יותר טוב לכתוב לכל אותם "לא דופק חשבון 88":
מאיר אריאל – מדרש יונתי

שאלו על לב ירושלים
שאלוה לשלומה –
אבנים בלב ירושלים
כיכר השוק הומה.

בשקרים ועוול מתעטפת
לרגל מלאכת החומה
אך מבעד לצעיף נשקפת
עירנו עירומה.

שלא רודפת צדק צדק
לא רוצה שלום
כי אין שלום בלי צדק
– רק למה באנו הלום?
– החלמנו חלום?
– הניקץ היום?

יונתי שוב בחגווי הסלע
מרטט הנץ מעל –
ובסתר מדרגה לבלע
נפער פי הנפתל

זה – ארצות הים מאחורינו
אנחנו תשוקתם.
זה – הארצות שמסביבנו
אנחנו זימרתם.

זו – אותה השיירה בדרך
הפונה לים.
דולק בעקבותיה מלך
מרוח בדם,
מידבר, חייתו – גם,
עלינו הם כולם.

איך ירושלים מתיפייפת
ורוקדת ברבים –
משתתפת בטח משתפשפת
עוטיה על עדרים.

שאלו בפילפולי שריה
לא שיעור ולא קומה
רק גפרור חסר בין חצריה
וכל חצר הומה.

וכבר היינו בתנור,
עכשיו על המחבת.
מתפמפמים כבוד שכור,
– מתפצפצים מעט,
– נשרפים כמעט,
– נצרפים לאט.

מה לך כל כך נמרץ שלוח
להתגרד על הסכין?
די כבר תן גם לסכין לנוח –
כן, רד מהסכין.

ושמיטה כהלכה אתה כבר יודע לעשות
שאתה רץ לקחת עוד ועוד אדמות?
בספק מרמה, בחשד גזל, בחסות חשיכה
בחסינות מושל? הזו גאולה? הזה כבודה?
כגנב במחתרת יהודה?
ולמי תמכור את "שדך" בשנת שמיטה
או אולי תתאסלם או תתנצר לשנה?
ולפני מי תיתמם שביעית אחר שביעית
בעוד האדמה אשר תחתיך כשפחה נשבית?
בעיני מי זה מוצא חן? אדמה אתה לוקח –
גאולה לא נותן. או אולי אצבעותיך
הדוקות מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד –
מאומנות להרפות? מיומנות לשחרר?
מתורגלות לשמוט?

הוא מאמא מאמא אדמה
הו מאמא אדמה.
הוא מאמא מאמא אדמה,
– אדמה אדמתי!
– עד מותי!
עד מה אדמ- תי.

אל תעוררו ואל תעירו
שנאה שלא תחפץ.
רק תצא אותה כבר לא יחזירו
לא רב לא שר לא שץ.

מישהו עוד יתעורר עלינו
כמקיץ מחלומו:
נימחה אנחנו ושללינו
נשקע בתהומו.

לו רק הראיני את מראיך,
השמיעני קולך.
אמת וצדק בשעריך,
– זה נאווה מראך!
– זה ערב קולך!
– חן בעיני דודך!

יאיר אלון 3 ביולי 2013

איציק זה לא נותן לי להיכנס ללינק בפייסבוק… קרה משהו? נפל?
אם לא אני אשמח לשורת כתובת אולי ככה זה כן יעבוד

יאיר אלון 3 ביולי 2013

נורדיה ירושלים?

דוד מירושלים 3 ביולי 2013

נורדיה היה שמה של בית"ר לאחר שהבריטים הוציאו את בית"ר מחוץ לחוק בשנות הארבעים.

יוסי מזרחי 4 ביולי 2013

תמימות משולבת באשליה.
אותי לימדו, שלא בורחים ממלחמה.
תברח ממנה והיא תרדוף אותך ותשיג.
מישהו חושב שאותו ארגון ממאיר ישחק איתכם ורק נקרא לעצמנו בשם אחר, הכל יהיה יפה???
באלה צריך להילחם ולהחליט שלא לוקחים שבויים.
נכון להיום אין לרוב הדומם יכולת להיאבק כי שימוש באותו מטבע כנגד הפורעים, יקפיץ מיד את המשטרה והפרקליטות שאין להם ענין באכיפת חוק וסדר אבל "יסבירו" למה זה אסור וזה מנוגד לחוק וזה כך וההוא אחרת.
אבל הפרק הזה עומד להסתיים מפני שעד כה לא היו נפגעים בגוף וזה ענין של זמן קצר עד שזה יקרה.
וכאשר זה יקרה זה יהיה הצעד הראשון ליציאה מהבור.

איציק אלפסי 5 ביולי 2013

יוסי, גם מדינת ישראל התחילה מתמימות משולבת באשליה, אז מה זה קבוצת כדורגל?
כל עוד היה אפשר לשנות מתוך המערכת ניסינו. כל עוד לפחות הנהלת המועדון הייתה מחויבת למאבק באותו ארגון וניסתה לרתום את רשויות החוק והאכיפה לעניין הייתה עוד תקווה. כרגע, הבעלים וההנהלה והחדשה יישרו קו לחלוטין עם הארגון הזה ולכן הקמת קבוצה חדשה על בסיס ערכי בית"ר המסורתיים היא האופציה הריאלית היחידה.
אנחנו לא בורחים בהם, אלא נפרדים מהם ומשאירים אותם לכלות את עצמם לדעת.

אייל 5 ביולי 2013

לאיציק-אני כותב בטוקבקים את דבריך במשך מס' חודשים כבר בכל אתרי ספורט! הבעיה העיקרית בדבריך שזה לא ממונף יותר מידי בתקשורת…בפייסבוק זה לא מספיק! צריך מיילים צריך טלפונים צריך לנסות לפנות לאיזה אדם אמיד בעלך אמצעים שמאמין במיזם ויאפשר למשל פרסום העניין בעמוד שלם בעיתון ארצי כמו ישראל היום! כאשר בעמוד הראשי למטה תהיה הפניה לאותו עמוד…נראה לי שאפילו אתה איציק לא מבין או מפנים(סליחה זו רק הדיעה שלי…) באיזה כמות אוהדים מדובר..הפוטנציאל הוא עצום! צריך פשוט פרסום בעיתונות כתובה..אני מביא במיוחד את ישראל היום כי הוא פתוח לכמות אדירה של קוראים!…איך מוצאים את האדם שיוכל לתרום מכספו בפרסום כזה הלוואי ונימצא…אתה יודע כמה אוהדים הפסיקו ללכת בגלל הגזענים,כמה הפסיקו לאהוד את ביתר? כמה הפכו מאוהדים לשונאים? כמה כמוני שעדיין הולכים לראות משחקים לפעמים אבל כל פעם מחדש הם אומרים זו פעם אחרונה! יש הרבה שיתלבטו בהתחלה אם לעבור אבל לאט לאט יפנימו כולם שהאוהדים הגזענים האלה הם לא ברי שיח בכלל… זה תתי אדם שמהות חייהם זה להראות שהם קובעים …אין להם באמת אהבה לבית"ר! דבר אחרון לי: כדי שזה לא ייצר מתיחות עם הגזענים אני מציע שנקרא למועדון :"מועדון אוהדים בית"ר ימק"א ירושלים" וזאת לצורך הפרדה מוחלטת בין בית"ר הגזענית לבין מועדון שהוא מועדון אוהדים!…הלוואי שמיזם זה יצליח….

איציק אלפסי 5 ביולי 2013

אייל, אלו הכיוונים שאנחנו עובדים בהם. אנחנו בהחלט מאמינים בפוטנציאל של המיזם וקוראים לכל אוהדי בית"ר שמאסו כמונו באלימות ובגזענות להצטרף. כרגע אנחנו בשלב של הוצאת המזים לפועל ונשמח לשמוע רעיונות כיצד להעלות אותו על פסים מעשיים בעמוד הפייסבוק שלנו.

אייל 5 ביולי 2013

לאיציק אלפסי -תודה על תשובתך!אדגיש שוב-רבים רבים רוצים להצטרף אך לא יודעים איך לעשות זאת…רבים גם לא מודעים לכמות הגדולה של אוהדים שרוצים להיות חלק ממיזם אדיר שכזה! חשוב להדגיש כי אין בהקמת מיזם זה תמיכה בארקדי ואיציק או טביב שלכל אחד מאיתנו יש דיעה (אני למשל חושב שאיציק ואקרקדי היו גרועים לבית"ר אבל יש כאלה שחושבים אחרת וזה בסדר)-אין לי ספק: כדי לעורר את המיזם צריך אוהד אמיד (מומי דהאן לדוגמא?) שיעזור בפרסום בעיתונות הכתובה ויאפשר להרבה אוהדים להתקשר/לתמוך במייל/בס.מ.ס./פייסבוק ולהצטרף…אין לי ספק שפרסום קבוע/שבועי בעיתונות כתובה תמריץ את כל המיזם הזה מעלה מעלה ומהר הרבה יותר ממה שכולם חושבים!דבר נוסף שיש לי להגיד כמות האוהדים שעברו לקטמון תהיה כאין וכאפס למיזם שאתה מציין כאן! בהצלחה!!!

חנן 5 ביולי 2013

איציק, חזק ואמץ, כבר עכשיו נראה לי שזה ייתקל ביחס תקשורתי עוין, במיוחד מהאתר שמקורב לאלי טביב. אם תציגו את האלטרנטיבה כפי שהיא, שינוי אמיתי מבית"ר הנוכחית, אני בטוח שיצטרפו אליכם המון אנשים. כל הכבוד!

אייל פונה לרן מלמעלה.... 6 ביולי 2013

איך אתה יכול להפנות אוהדים לאהוד את קטמון? גם אני סולד מבית"ר הגזענית של היום, אבל למה לא לתמוך במיזפ החדש שבתוך תוכי אני מאמין שלאורך זמן יצטרפו אליו המונים. וסתם לידיעתך – הקמת קטמון היתה רק בגלל בעיית ניהול חמורה בהפועל כאשר מתי שהוא אם לא השנה אז בשנה הבאה תהיה אחדות שם ותהיה קבוצה אחת! פה בבית"ר אין סיכוי לעולם שתהיה אחדות כי הגזענים של לה פמיליה אינם ברי שיח! ולכן תמיכה בקמון בסוף תהיה תמיכה בהפועל! מצפה מימך ומאוד רבים להפסיק להיות פסימיים! זה לא משנה אם בהתחלה יתמכו בנו 1000 או 5000 בסוף רבים יצטרפו וכאוהד בית"ר לשעבר מצפה מימך לא לחצות את הקווים ולפחות לתמוך מבחוץ במיזם החדש גם אם אתה לא מאמין שהוא יצליח…

אריאל 7 ביולי 2013

איציק – אפשר רגע שאלות אישיות, ככה סתם מתוך עניין?
בגלל שעושה רודם שאחרי יום וחצי של טירוף הרוחות בבית וגן שכחו –
האם אתה, למשל, מתכוון לא לעשות מנוי השנה לטדי?
האם אתה מפסיק לאהוד את בית"ר טביב ירושלים במתכונתה הנוכחית?

איציק אלפסי 7 ביולי 2013

אריאל, לא מחליטים להפסיק לאהוד קבוצה כמו שלא מחליטים להתחיל לאהוד קבוצה. אני לא יכול להתנתק ממשהו שהיה חלק משמעותי מהחיים שלי 28 שנה ביום אחד.
אני יכול להגיד מה אני מרגיש – ומה שאני מרגיש זה שלקבוצה הזו של טביב ולה-פמיליה אולי קוראים בית"ר ירושלים, אבל חוץ מהשם אין לה שום קשר לקבוצה שאני אוהד. מבחינתי בהרבה מובנים הקבוצה שאני אוהד לא קיימת כרגע. הרגש שלי כלפי הקבוצה שנקראת עכשיו בית"ר ירושלים נע בין אדישות לגועל ובמצב הזה קשה לי לדמיין את עצמי עושה מנוי לעונה הבאה.
אם כי, אם תשאל אותי האם אני עדיין אוהד בית"ר – אז התשובה היא כן. כי בית"ר בשבילי היא לא קבוצת כדורגל, היא רעיון. רעיון שהיישום שלו הוא קבוצת כדורגל. וכרגע היישום הזה חוטא (יותר יהיה נכון לומר – פושע) לרעיון אותו הוא אמור ליישם.

אהבה לא תנאים! 12 ביולי 2013

תקשיבו כולם!!! אני בן 15 וחצי עוד מעט 16 אני כמו כולכם גדלתי בטדי גדלתי על שחקנים…. כמו יצחקי ברוכיאן בן שושן ועוד…. האהבה שלי לביתר בחיים לא נעלמה גם לט בתקופת הצ׳צנים…. אבל אתם אומרים ביתר ימקא אומרים זה הלה פמיליה וכול שאר הקהל נתן לקהל השפוי כביכול יד חופשית וראינו מה קרה… לא הגיע קהל לא היה עידוד טדי הפך ממבצר למקום שקל לאסוף נקודות…. אז אתם חושבים שתצליחו להקים? אני לא יצטרף כמובן למה? כי נולדתי ביתרי ואמות ביתרי!!! נכון יש גזענות ואלימות אבל- לפעמים מאשימים רק אותנו בלי לדעת מה קרה… לכו כולם תצפו שוב בסרטון של התקיפה… אני ראיתי שהערבי צעק משהו בחוץ למישהו וזה חימם… אז רדו מהקבוצה שלי!!!! כולם כאן ככה רו אין ובסוף חוזרים למגרשים… תעשו לי טובה תמחקו את הדף הזה כי זה פדיחות… אתם לא תצליחו בחיים להקים כי אתם צריכים כוח ואין לכם… הקהל השפוי לא סיפק את הסחורה בלי הדחיפה של היציע המזרחי אין עידוד… ניסיתם נכשלתם…. מצטער להגיד אבל זה ייכשל!!!! ועוד משהו- ביג פאקינג דיל לא יהיה ערבי בביתר אז מה?!?!?!!!?!??!!!!!!?!!! אה?!?!?! יש לך קהל מדהים וטוב ודוחף וכולכם רק שמים עליו זין ומלכלכים עליו… אתם לא אוהדים אמיתיים אתם רוצים לשנות משהו? תקומו ותעשו…. הכסף הרג אותנו עכשיו הלב והנשמה יש בביתר…. אני גם נגד שחקן ערבי אבל מסיבות שלי… אני מאחל שתיכשלו עם המהלך כי אתם לא ביתרים אמיתיים!!!! אני הלכתי לכול משחק בשנים האחרונות ולא פספסתי ורבתי עם כול העולם ללכת למשחקים כי זה האהבה שלי בחיים…. אני רואה אותה על המגרש יש לי צמרמורות בגוף…. אז תפסיקו לבלבל את המוח ולכו לאהוד הפועל… מתאים לעם יותר!!!! ביתר מאז ולתמיד!!!

אייל 13 ביולי 2013

אומר לך/עליך דבר אחד: כתבת נולדת ביתרי תמות ביתרי? אני אתקן: נולדת גזען תמות גזען…ב"ה יוקם מועדון האוהדים החדש…לאט לאט הרוב יעברו אלינו ואתם תשארו בלקלל את מוחמד…אוהדים הפסיקו לבוא רק בשביל לא לראות את הגועל של הגזענים.. כשתהיו לבד בטדי נראה את "הצמרמורת" שאתה מדבר עליה….

אייל 12 ביולי 2013

שלום איציק

כואב לי שאתה כעיתונאי לא מצליח לקדם את נושא ההתארגנות להקמת מועדון אוהדים בית"ר ימק"א ירושלים….מה שחשוב כרגע זה הד פרסון ההקמה ולא כמה יתמכו! כל עוד אין פרסום בתקשורת הכתובה כי בפייסבוק זה לא מספיק…צריך שיהיה טלפון שאפשר יהיה להתקשר ולהצטרף או במיילים…פייסבוק זה לבטח לא מספיק…אנא מימך…גם היום קראתי שאראל סגל הפסיק לאהוד…יש את רון עמיקם אוהד יפו שבית"ר היתה הקבוצה השניה שלו והיום עם האוהדים הגזענים הוא צתעב את המועדון…אתם עיתונאים! לכם יש כח!!קדמו את הפרסום בעיתונות כתובה ואנטרנט וטלפון…אתה לא תאמין כמה יעברו לתמוך!

איציק אלפסי 13 ביולי 2013

אייל, מדובר בתהליך ארוך ומורכב שדורש המון סבלנות. כרגע אנחנו בשלב של למידת החומר, מה בדיוק כרוך בהקמה של מיזם כזה. זה ייקח זמן, יש אנשים רציניים שעובדים על זה מאחורי הקלעים ולא צריך להילחץ גם אם נראה כלפי חוץ שדברים לא זזים. אם אתה מעוניין לקחת חלק במיזם אנא שלח לנו הודעה פרטית בעמוד הפייסבוק עם מספר טלפון ואזור מגורים בארץ, ואם יש תחום התמחות רלוונטי – רצוי לציין גם אותו. נחזור בהקדם האפשרי עם פרטים לגבי ההמשך.

אייל 13 ביולי 2013

שלום איציק.
אכן אני מקווה שדברים יתקדמו ותצא הודעה מסודרת על הקמת המועדון.
לגביי – אני מבטיח שאהיה תומך נלהב…אני לא אחד שעושה מנוי ואני הולך למס' משחקים בשנה….אני מבטיח שעם הקמת מועדון האוהדים…אני אקנה מנוי זהב כחבר המועדון (אני מאמין שגם אחי!).
עם הקמת המועדון באופן רישמי אני אתן את פרטיי ואשמח להשתתף במפגשים שחברים במייזם יקחו חלק…אני מאמין שיש לי הרבה מה לומר ולהציע…קצת פרטים עליי -אני רו"ח בשנות הארבעים גר במרכז וחולה בית"ר…בית"ר של אורי …בית"ר של אוחנה …לא בית"ר של "כהנא חי"…וכן אני כמו רב האוהדים ימני וגאה על כך…גזען אני לא !!!

איציק אלפסי 13 ביולי 2013

אייל, אתה בדיוק מסוג האנשים שאנחנו צריכים איתנו. אשמח אם תיצור איתי קשר ב- iatk@hotmail.com

Comments closed