תרבות ספורט

  פרשנית ערוץ הגולף קלי  טילגמן הושעתה בינואר שנה שעברה לשבועיים מהערוץ לאחר שהציעה בשידור חי לגולפאים צעירים שרוצים לאתגר […]

 

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

פרשנית ערוץ הגולף קלי  טילגמן הושעתה בינואר שנה שעברה לשבועיים מהערוץ לאחר שהציעה בשידור חי לגולפאים צעירים שרוצים לאתגר את טייגר וודס לערוך בו לינץ' בסמטה אחורית. 

תחנת רדיו בשיקגו השעתה בשנה שעברה את השדר הותיק צ'ט קופוק לשלושה שבועות. קופוק התבקש בשידור חי לאיית את המילה י-ה-ו-ד-י, וענה באיות: כ-ס-ף

דנה ג'ייקובסון הושעתה על ידי אי.אס.פי.אן לפני שנה לאחר שבמסיבה של הערוץ באטלנטיק סיטי פנתה לשדרן מייק גוליק (ששיחק בנוטרדם) ואמרה לו: "פאק נוטרדם, פאק טאצ'דאון ישו ופאק ישו" (להגנתה, ג'ייקובסון נטפה אלכוהול והיא בוגרת אוניברסיטת מישיגן)

אי.אס.פי.אן זרקה את ראש לימבו ב-2003 לאחר שטען בשידור חי שהתקשורת האמריקאית מאתרגת את דונובן מקנאב בגלל שהיא רוצה לראות קוורטרבק שחור מצליח

שדרן הרדיו סיד רוזנברג הושעה ב-2005 מתוכנית הרדיו של דון אימוס לאחר שאמר "היא כבר לא תהיה כל כך יפה עם קרחת ושד אחד" בתגובה לידיעה על הסרטן של קיילי מינו.

תחנת הרדיו של סי.בי.אס ביטלה ב-2007 את תוכנית הרדיו הפופולרית של דון איימוס לאחר הערות גזעניות וסקסיות כלפי שחקניות הכדורסל של אוניברסיטת רטגרס. 

מרב אלברט, שאחרי קריירה של עשרים שנה הפך לקול המוביל של אנ.בי.סי, נזרק ב-1997 מהתחנה לאחר שנמצא מעורב בשערוריית סקס עם המאהבת שלו. 

בדצמבר צ'רלס ברקלי נטל חודשיים חופשה מקריירת הפרשנות שלו בתחנת "טי.אנ.טי" לאחר שנתפס נוהג באריזונה תחת השפעת אלכוהול. 

כל האנשים שמוזכרים למעלה ביקשו סליחה: מהאנשים או הציבור שהם פגעו בהם, מהצופים והמאזינים שלהם שתמיד ציפו מהם ליותר. 

ביום רביעי הרשיע בית המשפט בכפר סבא את אייל ברקוביץ' בתקיפה ואיומים. לפני שנה וחצי תקף ברקוביץ' את מנהל מחלקת הנוער של מכבי הרצליה, דני עציוני במילים ובאגרופים, האשים אותו בקיפוח בנו והבטיח לגמור לעציוני את הקריירה. עציוני החליט להגיש תלונה במשטרה רק לאחר שברקוביץ' סירב להתנצל. 

"הכל מתחיל מאלימות מילולית. כמחנך אני אמור למנוע מקרים כאלו", אמר עציוני אחרי שברקוביץ' נענש (קנס של 2,000 שקלים ומאה שעות עבודות שירות)

"לא אתנצל. אני חי בכיף ובהנאה", אמר ברקוביץ'. 

"ברקוביץ' הודה במעשים וירצה את עונשו. אך אין סיבה להעניש גם את צופי הכדורגל ולוותר על הפרשן המקצועי והמעניין ביותר בכדורגל הישראלי", מסר ערוץ 10.