הימורי פוטבול-שבוע תשיעי

In כללי

גרין ביי-טמפה ביי. אהרון רודג'רס לא יכול היה לקבל נחיתה יותר רכה מההיי של המפגש נגד ברט פארב בשבוע שעבר. רודג'רס ישחק מול יריבה שהפילה את הקוורטרבק היריב רק 11 פעמים השנה. ההגנה של גרין ביי חזקה נגד הריצה, ככה שטמפה ביי תצטרך לסמוך על רוקי בעמדת הקוורטרבק כדי לנסות ולהשיג נצחון ראשון העונה. טמפה מתקרבת עוד צעד לעונה מושלמת. גרין ביי 10:27.

וושינגטון-אטלנטה. אני חושב שיהיו הרבה הפתעות ומיני הפתעות השבוע, המשחק הזה הוא לא נכנס לקטגוריה הזו. אטלנטה הוכיחה בשבוע שעבר בניו אורלינס שהיא הרבה יותר טובה מהמאזן שלה. אטלנטה 13:34.

מיאמי-ניו אינגלנד. זה מסוג המשחקים שרוני בראון וריקי וויליאמס ייתנו הרבה חומרים למאמני התקפה שייתקלו בניו אינגלנד בפלייאוף–ההגנה של הפטריוטס די עגומה נגד הריצה. אבל טום בריידי אמר השבוע שהוא מעולם לא הרגיש טוב יותר, ואני לא בטוח שזה לא קשור לעובדה שהרסיברים שלו (לניו אינגלנד יש את התקפה המסירה השניה בטיבה בליגה) הולכים לרוץ ראש בראש על שלושה רוקי'ס בקו ההגנה האחרון של מיאמי. ניו אינגלנד 24:34.

קנזס סיטי-ג'קסונוויל. לא המשחק הכי סתמי השבוע, אבל בטח המשחק הכי משעמם. משחק של בעיטות. ג'קסונוויל 14:19.

אריזונה-שיקגו. שיקגו היא קבוצה של מרכז טבלה: פה היא תעקוץ איזו קבוצה מהצמרת, שם היא תפסיד לקבוצה מהמרתף. משחק נגד אריזונה, יריבה מהקטגוריה שלה, הוא מסוג המשחקים ששיקגו צריכה לנצח כדי להגיע לפלייאוף. משחק ההגנה נגד הריצה של אריזונה לא יחזור על הבזיון נגד קרולינה (270 יארד שהורידו את ההגנה נגד הריצה של אריזונה מהמקום הראשון בליגה לשמיני), ככה שההתקפה של שיקגו תחזור להיות חד ממדית, כמו הקוורטרבק שלהם: ג'יי קאטלר הוא שחקן גדול נגד קבוצות קטנות.

ללארי פיצג'רלד היתה חצי עונה די נוראית בסטנדרטים שהוא הציב לעצמו. אבל גם החצי הראשון שלו בסופרבול היה רע וכולנו זוכרים מה הוא עשה מאז. אריזונה 23:30.

בולטימור-סינסנטי. אני אומר לעצמי כל שבוע שזה יהיה השבוע שבו קרסון פאלמר יתחיל לשים מספרים שישימו אותו בעלית של התפקיד שלו, וכל שבוע שעובר משכנע אותי שהפציעה של פאלמר הפכה אותו לקוורטרבק שלא מפסיד משחקים. לא פלא שכשכולם מדברים על ההתקפה של סינסנטי, כולם מזכירים קודם כל את סדריק בנסון. פאלמר חייב לנצל את יתרון הגובה של התופסים שלו על המגינים של בולטימור כי הקומבינציה של ג'יי פלאקו-ריי רייס לא תיתן לו הרבה הזדמנויות להיות על המגרש. בולטימור 14:23.

יוסטון-אינדיאנפוליס. אם מסתכלים על מספרים טהורים מאט שוואב הוא הקוורטרבק הכי טוב בליגה. יוסטון היא קבוצה שבנתה את עצמה, דראפט לצד העברות, להתמודד עם אינדיאנפוליס. מריו וויליאמס וההגנה של יוסטון קיבלו שיעור מסן פרנסיסקו איך לעצור את פייטון מאנינג, ושוואב צריך להתחיל להוכיח להנהלת ומאמני יוסטון שהוא שווה את המחיר שיוסטון שילמה עבורו. הפתעה ראשונה (אבל אני הולך לצאת די דביל אם הקולטס עולים ליתרון מהיר). יוסטון 24:28.

קרולינה-ניו אורלינס. הגנת הריצה של ניו אורלינס נתנה למייקל טרנר 150 יארד על הקרקע, והתקפת הריצה של קרולינה ייצרה כמעט 218 יארד למשחק בשלושת המשחקים האחרונים. ככה שאנחנו יכולים לנחש שג'ייק דלהום ימסור בעיקר אחורה. אבל המספרים שניו  אורלינס מייצרת על הקרקע בעצמה, כמעט בלתי אפשרי להגיע לדרו בריס. ניו אורלינס 19:31.

דטרויט-סיאטל. מט האסלבק הולך לרשום מספרים גדולים. סיאטל 17:42.

טנסי-סן פרנסיסקו. אני חושב שוינס יאנג הולך לנצל כל שמץ של הזדמנות להוכיח שהוא יכול לנצח בליגה הזו. משחק הריצה של טנסי יעזור לו בתוכנית פשוטה של משחק מסירות. הפתעה שניה. טנסי 17:24.

סן דייגו-ניו יורק ג'יאנטס. שלושה משחקים אחרונים של הג'ייאנטס: שש חטיפות לאיליי מאנינג, יותר מ-37 נקודות למשחק של היריב, שלושה הפסדים. טום קאפלין הכין את הקבוצה שלו למשחק שהוא עבורם הסופרבול של אמצע העונה, והוא ייתן הכדור המון לברנדון ג'ייקובס נגד הגנת הריצה החלשה של סן דייגו. אבל ההגנה של הג'ייאנטס באוויר פשוט גרועה, ופיליפ ריברס מצא את המטרה שלו, וינסנט ג'קסון שמוכיח שלא חייבים להיות דיווה בכיינית כדי להיות אחד מהרסיברים הכי טובים בליגה. מיני הפתעה? לא ממש. סן דייגו 27:33.

דאלאס-פילדלפיה. אני חושב שטוני רומו הוא קוורטרבק מהקטגוריה של ג'יי קאטלר–זה מסביר את המספרים הנפלאים שלו משלושת המשחקים האחרונים. במשחקים גדולים רומו נוטה להיעלם כמו חצ'קון על פרצוף של דוגמנית על לשער מגזין. מצד שני, זה עדיין קצת בסוד, אבל כשהכל דופק שם כמו צריך, לפילדלפיה יש מאגר בלתי נגמר של שחקני התקפה שיכולים לגמור משחקים. פילדלפיה 27:37.

פיטסבורג-דנבר. חוץ מהעובדה שהם ישחקו בבית, אני לא רואה הבדלים בין הקבוצה שדנבר הובסה נגד בשבוע שעבר (בולטימור) ופיטסבורג, חוץ מזה שההגנה של פיטסבורג נגד המסירה הרבה יותר פיזית ומסוכנת מזו של בולטימור. אני חושב שזה בדיוק מסוג המשחקים שבן רותליסברגר מוצא בהם דרך לנצח ולהנחית את דנבר למקומם הטבעי–מאבק מול סן דייגו על כרטיס לפלייאוף. פיטסבורג 20:23.

מנצ'סטר יונייטד-צ'לסי. נקרקף אותם.