טייגר וודס (פוסט חי)

טוב, כנראה שמדובר בתאונה לא קשה מדי, מה שמסביר את השחרור המהיר של וודס מבית החולים. הרוח הפתאומית שעברה ליד החלון שלכם היא רק אנחת הרווחה הקולקטיבית של כמה חברות ביטוח גלובליות.

לפי פוקס ניוז, וודס כבר השתחרר מבית החולים שם הוא טופל בעיקר בחתכים ופציעות בפניו. שתי השאלות שיתחילו לשאול אם זה באמת המצב: האם חגר חגורת בטיחות ומה בדיוק יש לו לחפש מחוץ לבית בשתיים וחצי בלילה. היה במנאצי'ז? נגמרו להם החיתולים? מעניין.

לפי מה שאני מבין, ואני מחובר בוריד משפחתי לסוכנות הידיעות–השפה התקשורתית מאשרת שטייגר וודס לא נמצא בסכנת חיים. וגם את העניין הזה של "מצב קריטי", אני לא כל כך מבין ואני לא יכול לפרשן איך זה הולך להשפיע על הקריירה שלו. התמונה היא כזאת: וודס יצא מהבית עם הקדילאק שלו בשעות הבוקר המוקדמות של יום שישי. הוא היה לבד במכונית, התנגש בברז לכיבוי אש ובעץ ופונה לבית החולים. לפי הדו"ח המשטרתי הראשוני, אלכוהול לא היה גורם בתאונה.

5 Comments

מרקפוצ'ינו מארה"ב 27 בנובמבר 2009

תוספת – כריות האוויר לא נפתחו שזה אומר (כנראה) שהוא נהג לאט מ33 מיילשעה.

גיל 27 בנובמבר 2009

אמרו שהוא נהג 4-5 מייל. זו נשמעת תאונה מוזרה מאוד אבל נחכה לפרטים. פציעה קשה יכולה להתפרש ביותר מדי מובנים, החל מכמה עצמות שבורות ועד לקטיעות של איברים. נקווה שזה לא כל כך חמור.

גיל 27 בנובמבר 2009

עכשיו אומרים שהוא בסדר והוא שוחרר מבית החולים.

מרקפוצ'ינו מארה"ב 27 בנובמבר 2009

לדעתי צריך לקנוס קשות את מי שהפיצו את הידיעה הזאת בתקשורת בצורה הזאת. לפי איך שזה מתפתח פרסמו את זה ככה בשביל רייטניג בלבד.

מרקפוצ'ינו מארה"ב 27 בנובמבר 2009

משעשע משהו….אשתו של וודס עזרה לו לצאת מהרכב כשהיא מנפצת את השמשה….עם מקל גולף

Comments closed