גביע עולמי 4-עלילות מירוסלב קלוזה ברייך השלישי

In כללי

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

היית מצפה לאנחת רווחה. הגרמנים נתנו הצגה, אפילו נגד האוסטרלים והשוער המצחיק שלהם. שחרור לחץ מהעובדה שהחלוצים פה בפורמה. איפה.

במחצית, ביתרון מבטיח של שני שערים, נדמה שחצי גרמניה עזבה את מסכי הטלוויזיה והלכה למחשב, לפייסבוק, לבלוגים, לחשבונות הטוויטר שצייצו שלוש מילים: קתרין מולר-הוהשטיין. ועוד שתי מילים: אינרר רייכספארטייטאג.

גרמניה, ויש לברך אותה על כך, לא מפסיקה לנסות ולהכניס שדרניות לעולם הגברים, ולא רק כדוגמניות קווים. אפילו הפאשלה של כתבת גרמניה שבמשך משחק שלם התייחסה לקבוצת "שאלקה 05", לא עצרה את קברניטי התחנה הציבורית "צה.דה.אף" מלהחליט שמולר-הוהשטיין תהיה הפנים של שידור המחצית, לצידו של אוליבר קאן.

אולי בהשראת האופוריה מהתקרבותו של קלוזה לתואר מלך השערים של כל הזמנים במונדיאל, אולי הלאומנות שאיבדה את הבושה, ואולי בגלל שהיא כזו, מולר-הוהשטיין החליטה להשתמש ב"אינרר רייכספראטייטאג" כדי לתאר את תחושת השמחה של קלוזה. זה הביטוי שבו השתמשו הנאצים כדי לתאר את המפגש השנתי שלהם.

שימו לב לשניה ה-22 בוידיאו, ושימו לב לפניו של אוליבר קאן. אני די בטוח שהוא לא מכיר את הביטוי.

###

ולחדשות יותר משמחות: הבלוג מוותר על שעות השינה ומזמין את קוראיו הנאמנים לכנס החמישי של פוסטים חיים מגמר האנ.בי.איי