גביע עולמי 10-לנדון קולינג

אמריקה לא שיחקה אתמול כדורגל, היא שיחקה את התמצית של הספורט האמריקאי-כדורגל משחקים עד הדקה האחרונה, שום דבר לא נגמר עד שזה נגמר. מעניין היה לשמוע מה היה ליוגי ברה להגיד אחרי הסיום אתמול של לנדון דונובן.

גם גרף העלייה שלהם דומה. בדיוק כמו ששיקגו של ג'ורדן ודטרויט של צ'ק דיילי היו צריכות להשתפשף בהפסדים מכאיבים ולהתקדם עקב בצד אגודל עד לתואר הנכסף, גם הנבחרת הזו היא גרף מרשים של עליה. נכון שהמונדיאל הקודם היה קצת מאכזב, אבל האמריקאים הוגרלו לבית קשה במיוחד, והם נתנו שם משחק שוויון הירואי בעשרה שחקנים נגד הנבחרת שזכתה בסופו של דבר בתואר. אני חושב שגאנה היא המכשול האמיתי של האמריקאים בדרך לצי גמר, אני לא רואה את אורוגוואי או דרום קוריאה מסתדרות עם הקשיחות הפיזית והמנטלית של האמריקאים.

###

והנה הלינק מ"הארץ" למשחק שבו צפיתי אתמול עם נהג מונית גנאי: http://mondial.haaretz.co.il/?s=2486

לאהוד את גרמניה
גביע עולמי 11- הימור שאני לא אוהב לקחת

4 Comments

גיל 24 ביוני 2010

הלוואי שארה"ב יגיעו לחצי הגמר. זה יהיה תיקון עוול למונדיאל ב2002 שם הם היו אמורים להגיע לחצי אבל נשדדו ברבע הגמר נגד גרמניה על ידי השופט. מעניין יהיה לראות מה יקרה כאן אחרי המונדיאל אם כי אני לא חושב שתהיה התייחסות שונה לכדורגל.

יאללה סלובקיה, תעיפו את איטליה!

הגאון מקלדרון 24 ביוני 2010

מכל ה-4, אורוגוואי מגיע לחצי… אין באמת נבחרת שיכולה להתמודד עם העוצמה של ההתקפה שלהם. וברגע שהם יגיעו לחצי, מי יודע, אולי 1950 יחזור על עצמו. יהיה מעניין זה בטוח. דרך אגב, כמה כיף שהגדולות הולכות הביתה…

אסף 25 ביוני 2010

אהבתי מאוד את הטור בעיתון.

zeevny 26 ביוני 2010

אסף, תודה

Comments closed