גביע עולמי 13-הימורים ופטריוטיזם

1. ההימורים שלי להיום: דרום קוריאה תנצח את אורוגוואי 1:2 וגאנה תנצח את ארצות הברית בפנדלים, ואני הרבה יותר סגור על ההימור השני, אולי בגלל שאני מרגיש מאוד לא בנוח עם הגאוותנות האמריקאית. מי שקורא עיתונים יומיים מאמריקה יכול לחשוב שמדובר בנבחרת ברזיל מודל 2002. אף אחד שם לא סופר את גאנה. אם ארה"ב לא תעבור את הבראקט שלה ותגיע לחצי גמר אז זה ממש כשלון.

2. הפטריוטיזם האמריקאי עומד בקנה הקוטבי להתפרקות הפטריוטיזם האירופאי. המדינות שהגיחו מעבר למסך הברזל, נעלמו מהגביע העולמי. רוסיה, אוקראינה, קרואטיה והונגריה בכלל לא הגיעו. אפילו לא צ'כיה. בשלבי הנוקאאוט נשארה רק סלובקיה. גם האיחוד האירופאי ספג את מכותיו. אני חושב שאנחנו מתחילים לראות בגביע העולמי את ההתפתחות של כדורגל המועדונים, מועדון הג'י 12. הפטריוטיות של השחקנים שייכת לשם, לצ'קים עם יותר אפסים.

מונדיאל (15): שתי הערות על סיום הסיבוב המוקדם
גביע עולמי 14-ההתרגשות בפתח

19 Comments

סימנטוב 26 ביוני 2010

מענין זה 180 מעלות מהרושם שהאמריקאים עשו עד עכשיו.
[]
(התנצלות על האוף טופיק) קיוותי למורה נבוכים על הדראפט בנ.ב.א…

zeevny 26 ביוני 2010

סימנטוב, הדראפט השנה, והוא דראפט טוב, הוא עניין כמעט משני לדבר האמיתי. אחרי פתיחת השוק החופשי אני אכתוב על זה. מצד שני ההתנהגות המכוערת וכפוית הטובה של פורטלנד מדגדגת לי את האצבעות.

מרקפוצ'ינו 26 ביוני 2010

גם לי כאב מאד לשמע על הפיטורים של פריצ'רד אבל יש סיבה אחת טובה מאד לפטר אותו – אודן. כן, אני יודע, סנטרים כמו אודן מגיעים פעם בעשור בערך אבל למי שראה את דוראנט ואודן משחקים צריך היה להיות ברור ב100 אחוז מי כאן בחירת הדראפט מספר אחת. אם אודן רוצה קרייה ראויה בליגה שימצא דרך לעבור לסאנס ולצוות הרפואי הנפלא שלהם.

בקשר לארצות הברית – לפחות בטלוויזיה לא ראיתי שלא סופרים את גאנה אבל גם אם כן אני חושב שאתה עושה עוול פה לנבחרת כי אין סיכוי שדונובן, דמפסי ובראדלי יזלזלו לרגע בגאנה. אני מקווה שאני צודק.

אני חושב שזה אנושי להתחיל להזהר על הגוף שלך במשחקי נבחרת בשביל לשמור אותו לעבודה שבה משלמים לך מליונים וזה טיפה לא פייר להאשים את השחקנים בזה…אפשר וצריך להאשים המועדונים (בעיקר ריאל, צלסי וברצלונה) שאיבדו כל בושה במשכורות שלהם.
איך אמר ג'רי סיינפלד – אם היו מגלים לסוסים בתחרויות שאם הם יפלו וישברו את הרגליים סביר להניח שירדימו אותם, הייתם רואים דהירה מאד זהירה על המסלול

zeevny 26 ביוני 2010

מרקפוצי'נו, הדרך והעיתוי שבה פיטרו את פריצ'רד. בן אדם שניקה להם את התדמית והביא לה אבן פינה שאין כמוה בליגה. היתי באמריקה באותה תקופה, לא היתה בכלל שאלה את מי צריך לקחת.
האמריקאים קצת איבדו את הערך של עצמם. הם חושבים שהם הרבה יותר טובים ממה שהם. ההגרלה היא שלהם להפסיד. זוהי רוח הדברים. אני חושב שהולכת להיות להם בעיה גדולה עם הכשרון הגנאי.
אני לא מאשים את השחקנים, הבעתי צער על כך שתרבות המועדונים ורמת התשלומים שם קצת הרסה את הגביע העולמי.

סימנטוב 26 ביוני 2010

can't wait

אנונימי 26 ביוני 2010

הקהל דורש פוסט על האוף סיזן בNBA.

ועם היכרות עם רקורד ההימורים שלך (לעזאזל אתה טוב!) אני מתחיל ממש לחשוש שאמריקה באמת תעוף היום…

zeevny 26 ביוני 2010

אנונימי, נראה לי לא לעניין לכתוב משהו עד לשני ביולי, לא?

מרקפוצ'ינו 26 ביוני 2010

אני גרתי באותה תקופה בפורטלנד ונדמה היה שהבלייזרס פשוט החליטו להקשיב לקהל ולעיתונאים שזאת טעות מאד גדולה.

אני מבין ממה שאתה אומר שאתה כן חושב שהיה צריך לקחת את אודן בבחירה ראשונה באופן אוטומטי? אם כן, אני רוצה לנסח את השאלה שלי ככה – האם כשהסתכלת על דוראנט ואודן ב07 ראית שחקן שהולך אחד משלושת שחקני ההתקפה הגדולים ביותר של העשור הבא (הוא כבר הגיע לנבא עם חבילה התקפית כמעט שלמה) ולידו סנטר (עצום פיזית ואדם נעים ככל שיהיה) שיתן קריירה שוות ערך?

zeevny 27 ביוני 2010

מרקפוצ'ינו, בעונה ההיא אודן לקח את אוהיו סטייט לגמר המכללות בכדורסל ביל ראסלי לחלוטין. היה לגביו קונצנזוס מקיר לקיר.

גיל 26 ביוני 2010

אני חושב שאורוגוואי ינצחו וגם ארה"ב. הלוואי הלוואי שארה"ב יגיעו לחצי הגמר, אני מת לראות אם זה ישנה פה משהו.

מרקפוצ'ינו 26 ביוני 2010

בחינמון של הסאבוואי, יום אחרי הגול של דונובן, נכתב בגדול על 3/4 עמוד – "זה הרגע שהמשחק הפך שלנו". אולי השינוי כבר נעשה. כשאתה רואה מסתכל על אוהדי הכדורגל האמריקאי אל תסתכל על הכמות, תסתכל על הגילאים. השינוי כבר נעשה

גיל 26 ביוני 2010

כדורגל ברמת הילדים והקולג'ים כבר קיים שנים. השאלה היא אם הספורט הזה יהפך למרכזי יותר בתרבות האמריקאית והאמת אני די בספק. הוא לעולם לא יגיע קרוב למעמד של פוטבול או בייסבול ומה שסביר יקרה שדברים פשוט יחזרו למה שהיו לפני הטורניר. אולי ישדרו בעקבותיו יותר כדורגל אירופאי בערוצים המרכזיים ובחינם שזה כבר טוב.

מרקפוצ'ינו 26 ביוני 2010

תגידו, יכול להיות שאורוגוואי עדיין ללא כרטיס אדום בטורניר הזה?

מרקפוצ'ינו 26 ביוני 2010

טעות שלי, היה להם אדום כבר במשחק הפתיחה

רמי מורנל 26 ביוני 2010

הם לקחו את אודן במקום דוראנט כי כבר היה להם את רוי והם "היו צריכים סנטר".אותה תשובה שנתנו כשהיה להם את דרקסלר והם לקחו את סם בואי במקום איזה ג'ורדן אחד.רבאק,פעם באה פשוט קחו את השחקן הכי טוב.
הבלאגן מתחיל ב-1 ביולי??

גיל 26 ביוני 2010

ההחלטה לקחת את אודן לא הייתה טעות לזמנה כי שני השחקנים הוערבו במידה שווה פחות או יותר. מעבר לזה, מלבד ג'ורדן ההיסטוריה קובעת שאליפויות לוקחים עם סנטר דומיננטי או לפחות סביר פלוס. אף אחד לא יכול לצפות את הפציעות שלו ועדיין, הוא יכול להגשים את הציפיות למרות שכרגע זה לא נראה טוב.

גיל 26 ביוני 2010

לגבי הדראפט, אני דווקא חושב שזה אחד הדראפטים החלשים אי פעם. חוץ משתי הבחירות הראשונות ועוד 2-3 שחקנים עם פוטנציאל, לא רואה שיצא הרבה ממנו.

וכן, הוא משני ללברון שהסימנים מראים עכשיו שהוא אולי בדרך לשיקאגו. מעניין יהיה לראות אם תווצר קבוצת על או שהשחקנים פשוט יתפזרו בקבוצות שונות כך שזה יראה יותר כמו כיסאות מוסיקליים. אני מקווה שזה לא ימרח יותר מדי, יש דדליין שעד אליו חייבים להגיע לחוזים?

אסף 26 ביוני 2010

זה יהיה פשוט מדהים אם לברון יכניס את עצמו מרצון אל מתחת לצל ולפסל של ג'ורדן.
לפחות אז הוא יהיה חייב להחליף את הגופיה, כמו שהבטיח, ובלי התירוץ המטופש.

עמית 27 ביוני 2010

אצלי בעבודה (טקסס) לכולם היה כבוד לגאנה ותחושת אנדרדוג לגבי טים יו.אס.איי. רמת עניין גבוהה יותר אכן הורגשה בקרב הצעירים, לעומת חוסר עניין מוחלט מצד רוב המבוגרים.
כדורגל הוא באמת אחד מענפי הספורט הפופולריים בארה״ב בקרב ילדים, אך כאשר הם מגיעים לתיכון ותחרות הפופולריות מתחילה, עוזבים את הכדורגל לטובת הענפים הפופולריים שיעזרו להם להשיג את הצ׳ירלידרס.
שני הסנט שלי הם שדברים יתחילו לזוז בכיוון של הכדורגל כאשר הלטינים יהוו חלק משמעותי יותר באוכלוסיה.

ובינתיים הרולד קאנטרי בפיגור 2. קרוס דאט, רק 1, אפסון. אינגלנד!

Comments closed