מילה של גוגל

[youtube W45DRy7M1no] תאמינו לגוגל כשהיא מדברת על תקשורת הספורט בישראל

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

היחס שלי לגוגל הוא מאוד אמביוולנטי. מצד אחד, ככותב, אני לא יכול לשחזר לעצמי את העולם של לפני גוגל. ישיבות בבית אריאלה, או ספריות וארכיונים נראים לי ארכאיות כמו להכניס דף למעטפה, ללקק את הקצה, לבייל ולשלוח את זה מסניף הדואר-מי עושה כאלה דברים היום? גוגל הביאה את הארכיון והספריה לתוך מסך של 14 אינץ'. גוגל היא האנטי-סיזיפוס.

מצד שני, גוגל היא גם הדמיון האורווליאני על ספידים. הם סורקים את האי מייל שלנו, הם מכירים את ההעדפות שלנו, הם מפרסמים לפי כל מילה שאנחנו כותבים או זו שמכותבת אלינו, הם רוצים למפות ולצלם את העולם. גוגל הוא לא האח הגדול, הוא אלוהים דיגיטלי עם קרניים.

אבל כשגוגל משיבה במסך אדום ובאזהרה של "זהירות, מסוכן למשתמש" לגולשים שהקישו את הכתובת של אתר הספורט "וואן", היא מזכירה לה את זאת שתמיד זוכה בהימורי הספורט בלי להבין מאומה בספורט. גוגל אולי לא יודעת על מה היא מדברת, אבל היא כל כך צודקת.

19 Comments

חמור זקן 17 באוגוסט 2010

חחח אחלה פואנטה

אופיר 17 באוגוסט 2010

כשגוגל הזהיר אותי מONE חלפה בראשי בדיוק אותה מחשבה.

ארנון 17 באוגוסט 2010

אברהמי, אולי תגלה לנו, מה יש לך לחפש באתר של one ????

(ואפרופו דואר – היום, אחרי מליון שנה, יצא לי לשלוח מכתב אמיתי שכזה, איזה עבודה למרצה שמתקמצן על הנייר שלו. זו באמת היתה חוויה – לא זכרתי איפה כותבים מה על המעטפה, ואם עוד יש בולים בעולם)

אברהמי 17 באוגוסט 2010

ארנון, לא הבנת באמת? וואן היא המוזה.

דובי 17 באוגוסט 2010

כל כך נכון.
לי זה תמיד מזכיר את הסרטים הבדיוניים על הרובוטים שנבנו על ידי בני-האדם ובסוף משתלטים…

פסר 17 באוגוסט 2010

לזאב: עשיתי חיפוש על וואן בגוגל ולא קיבלתי אזהרה. תביא לינק לתגלית שלך.

אופיר 17 באוגוסט 2010

גוגל כרום (הדפדפן של גוגל) מזהיר מפני האתר (אותי לפחות).

אברהמי 17 באוגוסט 2010

פסר, היתה ידיעה על כך באחד העיתונים. האתר פשוט נפתח עם רקע אדום של מלחמה

ניר 17 באוגוסט 2010

אני שמח לבשר שהקריין מהוידאו נרכש כשחקן חיזוק ע"י ערוץ 1 ויתחיל לשדר את משחקי הנבחרות החל מהקמפיין הבא.

אנונימוס 17 באוגוסט 2010

אם כבר ירכש ע"י שרלטון…

גיל 17 באוגוסט 2010

חשוב להכניס את הוידאו לקונטקסט המתאים. מדובר במישהו ששידר ספורט בפעם הראשונה בחייו אחרי שמי שהיה אמור לשדר חלה, וזה ערוץ סטודנטים. מעבר לזה, האדם שתפעל את הטלפרומטר היה חסר ניסיון והוא הזיז אותו מהר מדי. לפני שבועיים חזרו אליו בSI במסגרת הגיליון השנתי שלהם שבודק איפה שחקנים או אנשים שקשורים לספורט נמצאים אחרי שנים מהתהילה שלהם והם הקדישו כמה עמודים לקטעים קלאסיים ביוטיוב. אגב, בESPN עדיין משתמשים במשפט האלמותי שלו לפעמים.

ניר 17 באוגוסט 2010

גיל, אתה סנגור על. אבל עם כל הקונטקסט המתאים הוידאו עדיין מצחיק בטירוף.

גיל 18 באוגוסט 2010

מצחיק ללא צל ספק, על זה אין ויכוח. הבעייה היום שכל שטות הופכת לנחלת הכל אז קצת פרופורציה על הבחור המסכן. אגב, הוא סיפר שהרבה שדרנים ותיקים התקשרו אליו ואמרו לו שמזל שבזמנם לא היה יוטיוב כי גם הם עשו דברים דומים.

מרקפוצ'ינו 17 באוגוסט 2010

אוף טופיק – אלה שגרים מחוץ לישראל ואיטליה ומעוניינים לראות את המשחק של הנבחרת יכולים לעשות את זה פה:

http://mygol.net/showthread.php?t=1527

לצערי עובד באקספלורר בלבד.

דוד 17 באוגוסט 2010

וגם בכרום אחי עובד לי אתה תותח!

דורון קרמר 17 באוגוסט 2010

לא יכול להסביר את זה, ואני מסכים ואף יותר עם כל מה שנאמר על ONE אבל כמו גדול אני פותח גליצ'ים ותוהה מול סימני שאלה, וברדיו, באוטו, אני תמיד שומע את אופירה ולא את הזחוחים מערוץ הספורט. כשאני מגיע הביתה אני מתקלח.

תומר חרוב 17 באוגוסט 2010

גליצ'ים אני לא פותח אבל תוכנית הרדיו של אופירה זה בקלות הדבר הכי מצחיק שיש ברדיו מאז שהורידו את טייכר וזרחוביץ מ102. אתה צוחק, מתעצבן,לועג, זועם- אפשר להגיד עליה הכל אבל אי אפשר להישאר אדיש. מי שלא שמע את דורון ג'מצ'י חוקר ברדיו את אורן זריף על כיצד הוא ימנע ממכבי תל אביב לספוג במשך כל השנה, איך הוא תימחר את שירותיו ומה הוא יעניק כפיצוי במקרה שכוחותיו לא יעבדו(שני מגה טון של אנרגיה בחינם), הפסיד את אחד ההקטעים ההורסים ששמעתי אי פעם ברדיו.

אנונימוס 18 באוגוסט 2010

בעיתון היה כתוב שגוגל גם נתנו אזהרה דומה לגבי YNET. כך שיש להם עוד על מה לעבוד לחבר'ה בגוגל!

בוב השקט 18 באוגוסט 2010

באמת? לי זה דווקא נשמע כאילו הם ממש בכיוון אם הם חסמו גם את YNET.

Comments closed