מחשבות תוהות

[youtube Nc3RQ1LXi4w] ברט פארב מתלכלך, סטודנטית בעבודת דוקטורט מהשטח, קלאסיקה של בייסבול וגם כובען משוגע אחד

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

1. מאנדיי נייט פוטבול, ברט פארב חוזר לניו יורק, רנדי מוס ודרל רוויס נפגשים שוב, אדריאן פיטרסון חוזר לעצמו ולמעמד שלו כרץ הכי טוב בליגה, רקס ריאן, מרק סאנצ'ז משחק פוטבול שמזכיר את הפוטבול שהוא שיחק בפלייאוף אשתקד, לדניאן טומלינסון מנסה לחזק את המעמד שלו כקאמבק של השנה, המשחק הראשון של סנטוניו הולמס. איך מכל הפאקינג סיפורים הללו, הסיפור היחיד הוא הטענות לפיהן ברט פארב שלח מסרים סקסיים ותמונות של אבר המין שלו לג'ן שטרגר שהיתה מארחת במשחקי הג'טס בשנה שבה פארב שיחק עבור הקבוצה.

טוב, כמה דברים: פארב הולך להתקבל הלילה ברעם של בוז, אבל הוא דווקא משחק הרבה יותר טוב כשיש עליו לחץ נפשי מסויים (המשחק הכי טוב שלו בשנה שעברה היה החזרה לגרין ביי). אני לא רוצה לדון במורשת שלו כיוון שעדיין לא ברור לגמרי שזה הוא, אבל אם אכן מדובר בפארב אז הבן אדם הרס לעצמו את מה שבנה בכמעט שני עשורים. לא איש משפחה למופת, סתם פרחח שחושב שהכל מגיע לו.

אבל אני מתסכל על התמונות של ג'ן שטרגר ואני תוהה: התשוקה לבימבוס, האם זה חלק מהדי.אנ.איי של האתלט האמריקאי?

2. ומי שתוהה על מערכת היחסים המורכבת בין סקס לספורט באמריקה מוזמן לקרוא כאן את עבודת הדוקטורט שביצעה סטודנטית באוניברסיטת דיוק לגבי כישוריהם המיניים של אתלטים באוניברסיטה.

3. אני חושב שאנחנו הולכים לקראת פלייאוף היסטורי בבייסבול. חבורת המגישים של פילדלפיה היא היסטורית. גם של היאנקיס בתוספת של מראינו ריברה היא חבורה היסטורית. לא פלא ששתיהן טאטאו את סינסינטי ומיניסוטה.

טקסס ניצחה פעמיים בחוץ את טמפה ביי, וטמפה ביי ניצחה פעמיים בטקסס ואנחנו לפני משחק חמישי עם שניים מהזורקים הכי טובים בליגה.

אבל הסדרה שכבר מכניסה נופך היסטורי לפלייאוף היא זו בין אטלנטה לסן פרנסיסקו. יממה לאחר שרוי האלאדיי זרק נו היטר, טים לינסקום מסן פרנסיסקו שרף 14 חובטים של אטלנטה במשחק הראשון. התצוגה של לינסקום גרמה לעיתונים רציניים כמו הניו יורק טיימס לתהות האם ההגשה שלו היתה טובה יותר מזו של האלאדיי. ובכל מקרה, התצוגה הזו הספיקה רק לנצחון 0:1, בנקודה שהושגה רק בעזרת טעות שיפוט. בלי טעות השיפוט הזו היינו נכנסים עכשיו לאינינג מספר 271 של המשחק הראשון בסדרה.

אבל תודות לטעות השיפוט (כמה זמן יקח לקומישינר באד זליג להבין שאי שימוש בשידורים חוזרים הולך להרוס את הפלייאוף? נקווה שפחות ממה שלקח לו להבין את עניין הסמים), קיבלנו את שני המשחקים הבאים שגם הם הוכרעו על חודה של ריצה אחת. המשחק השני הוכרע על ידי הום ראן  של ריק אנקיל, שפעם היה זורק שלא הצליח לשלוט בזריקותיו, אבל התעקש להישאר בבייסבול. המשחק השלישי הוכרע בעיקר בגלל שלוש טעויות של ברוס קונרד, איש הבסיס השני של אטלנטה.

הקריירה של בובי קוקס, המנג'ר של אטלנטה, קצת נדפקה בעיקר בגלל שמעולם לא היו לו קלוזר משובח, הזורק שעולה באינינג התשיעי ושומר על היתרון של הקבוצה. דווקא השנה יש לאטלנטה את בילי וגנר שנחשב לקלוזר שאפשר לסמוך עליו שיידע לגמור עניין. הפציעה של וגנר בשלב כל כך מוקדם בפלייאוף, יכולה להיות סיום מאוד אירוני לקריירה של קוקס.

4. וקצת קולג' פוטבול לסיום. ההפסד של אלבמה לדרום קרולינה הוריד אותה מהמקום הראשון למקום השמיני בדירוג הארצי. הבעיה היא עם הקבוצה שירשה אותה במקום הראשון. אוהיו סטייט, עד שיוכח אחרת, לא שייכת לליגה שבה משחקת אלבמה. למעשה, אף אחד לא משחק בליגה שבה משחקת אלבמה (האס.אי.סי) מלבד אלו שמשחקות שם. אוהיו סטייט קיבלה סטירה בפעמיים שהגיעה למשחק הגמר נגד יריבה מהחטיבה הזו. גם טקסס אשתקד. אוהיו סטייט מגיעה למקום הראשון רק בגלל שהיא משחקת בחטיבה של נמושות.

מי שכן משחק בבית של אלבמה היא לואיזיאנה סטייט. ללואיזיאנה סטייט יש מאזן של שישה נצחונות ואפס הפסדים והמאמן שלה, לס מיילס, הוא ללא ספק, המזליסט הגדול ביותר בתולדות המשחק. או אולי המהמר הגדול ביותר. או אולי המאמן שהפנים יותר מכל מאמן אחר שמזל הוא המקום שבו אומץ ואפשרות נפגשים.

זה מתחיל באוקטובר 2007, לואיזיאנה סטייט נגד אובורן בפיגור נקודה. 15 שניות לסוף המשחק, לואיזיאנה סטייט בפיגור נקודה. מיילס יכול לקחת פסק זמן ולתת לקבוצה שלו אפשרות לנצח עם שער שדה מארבעים יארד. זה מה שהוא עושה:

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

ובשנה שעברה זה לא כל כך עבד ומיילס מצא את עצמו במהדורות החדשות כשהוא משקר במצח נחושה לגבי ההוראות שלו:

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

אבל בשבוע שעבר, נגד טנסי, מיילס הוליך את לואיזיאנה סטייט לנצחון לאחר שהמשחק הסתיים. אתם חייבים לראות את 32 השניות האחרונות של המשחק:

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

וביום שבת האחרון נגד פלורידה, מיילס שוב מצדיק את הכינוי שלו, "הכובען המשוגע":

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

48 Comments

אלון 12 באוקטובר 2010

1. ממתי אסור לשלוח תמונות של האיבר מין? נשבר האיבר מין מגודל וההתערבות שלו בכל הדברים שלו קשורים לפוטבול.

2. לא מדובר בעבודות דוקטורט, סה"כ סטודנטית שסיימה תואר ראשון ורצה לספר לחברה. מכיוון שאין שם שחקני כדורסל ופוטבול כנראה מדובר במישהי שאוהבת את העשירים הלבנים מהלקרוס.

4. הבעיה זה לא אוהיו סטייט, הם מתאימים לרמה של קבוצות ה sec (חוץ מאלבמה). מה בוייזי, tcu, אורגון ואוקלוהומה עושות בדירוג לפני אלבמה, אוברן, פלורידה, לואיזיינה סטייט ודרום קרוליינה.

אברהמי 12 באוקטובר 2010

אלון, אני מקווה שאתה צוחק לגבי הנקודה הראשונה. מי שרוצה לשלוח תמונות של איבר המין שלו, יכול לעשות זאת. מערכת היחסים בין פארב לבחורה והמסגרת היא שעושה מהסיפור הזה עניין.

הבעייה היא דווקא אוהיו סטייט שהגיעה פעמיים לגמר בגלל שהיא משחקת בליגה בדיחה והפכה את משחק הגמר לפארסה. היה מעניין אותי לראות מה בויזי היתה עושה במשחק כזה, אבל בכל מקרה, תמיד עדיף גמר בין קבוצות מהאס.אי.סי, זה מוכח במספר השחקנים שהן שולחות לאנ.אפ.אל. ואורגון היא סיפור השנה במכללות, לא פחות.

אלון 12 באוקטובר 2010

סיפור האיבר בהחלט מעניין אבל עדיין אני לא מבין מה יש לחקור כל דבר.

אורגון חטפה 31 נקודות במחצית מסטנפורד, היא עוד תפסיד השנה. בוייזי טובים אבל שני המשחקים שלהם מחוץ לחטיבה היו נגד אורגון סטייט ווירג'ניה טק ככה שקשה למדוד אותם.

גיל 12 באוקטובר 2010

לגבי התמונות מדובר בהטרדה מינית אם זה אכן הוא.

לגבי בויזי, סביר שהם יהיו אחת מ2 קבוצות לכל היותר עם מאזן מושלם ובמקרה כזה (ואחרי ניצחון על עוד מדורגת, נברסקה, בחוץ) לא תהיה להם ברירה אלא לתת להם לשחק על האליפות. לא הגיוני שאחרי שנתיים של מאזן מושלם וניצחונות בכל BCS שהגיעו אליו לא תהיה להם הזדמנות כזו.

אברהמי 12 באוקטובר 2010

אלון, פעם אחת צריכים לבדוק מכה בויזי האלו באמת טובים. נתנו להם פעם אחת והם תקעו את אוקלהומה באחד מהמשחקים הגדולים אי פעם. אורגון, עם כל מה שקרה שם לפני תחילת העונה, היא הסיפור הכי גדול בפוטבול קולג'ים.

גלן 12 באוקטובר 2010

לביג-טן, ND ובובי באודן תמיד הייתה הטייה במישאלים. וטוב שכך.
ולס מיילס- ענק בין ענקים. את התבונה ירש מבו.
טרגדיה שלא חזר לאלמה-מאטר שלו ותקע אותנו עם מאמן שהוא באמת לא 'איש מישיגן' כמוהו. לשחק אנחנו כבר פחות מוצלחים אבל קו מאמנים טוב ומישיגנים גאים (גם בסטנפורד הרבו הענק עושה עבודה נפלאה) אנחנו מייצרים.

אברהמי 12 באוקטובר 2010

גלן, באן ארבור מרוצים מרודריגז השנה, או שהוא עדיין על הכיסא הלוהט?

גיל 12 באוקטובר 2010

העבודת תיזה המצוטטת היא זיוף, יותר נכון בדיחה מכוונת ומקוונת.

גיל 12 באוקטובר 2010

אוקיי, זה לא זיוף אבל זו לא עבודה אקדמית.

אברהמי 12 באוקטובר 2010

אלון ובמיוחד גיל, כיוון ששניכם יושבים במגדלי השן של האקדמיה נראה לי שאיבדתם קשר אמיתי עם המציאות. הבחורה עשתה עבודת שטח שלא תיאמן.

אלון 12 באוקטובר 2010

אמנם מגדל שן אבל המחקרים שלנו לא רחוקים ממה שהיא עשתה.

אברהמי 12 באוקטובר 2010

אלון, בדקת גדלים וכוח סבולת מינית של ספורטאים בדיוק?

אלון 14 באוקטובר 2010

רק בקבוצת הכדורעף נשים.

גיל 12 באוקטובר 2010

הלוואי עלינו עבודות מחקר כאלו..

גיל 12 באוקטובר 2010

ואגב, האלידיי נגד לינסקום במשחק הראשון בגמר הNLK, להכין את המקלטים עומד להיות אינסטנט קלאסיק.

אלון 12 באוקטובר 2010

תעירו אותי באינינג ה12

גיל 12 באוקטובר 2010

פארב נראה כמו אחרון הקווטרבקים בNFL. יש לו לפעמים כמה מסירות רצופות טובות אבל הוא מחרב הכל עם אינטרספשן מסורתי וגם כמה פימבולים בדרך. למעשה, הסטטיסיטקות שלו פחות טובות מאלכס סמית במופע שלו יום קודם (סמית מסר אינטרספשן אחד יותר, פארב פימבל יותר אבל אחוזי המסירה שלו היו 40 אחוז ושל סמית 65). אני שמח על הבושות שהוא עושה כי הוא נהייה ממש מעיק. הוא נראה עייף, לא מרוכז ורוצה להיות במקום אחר. המצחיק הוא שאם ההאשמות נגדו יתבררו כנכונות, גודל כנראה ישעה אותו ויקטע את רצף המשחקים שלו.

גארפילד 12 באוקטובר 2010

לא שמעתי על ג'ן שטרגר עד היום, ואני מצטער על כל רגע מבוזבז. בבקשה תן לי אחת כזאת כל יום, ו2 בשבת. למרות שאני לא אתלט אמריקאי.

דורון 12 באוקטובר 2010

זאב, כשאתה צהוב, אתה אפילו יותר טוב!

כח הגברה 12 באוקטובר 2010

מה זה "מארחת במשחקי הג'טס"?

אברהמי 12 באוקטובר 2010

כוח הגברה, כמו מה זה נראה לך?

כח הגברה 12 באוקטובר 2010

לפי התמונות בלינק שצירפת? זה נראה אירוח מסוג מאד מסויים.
ואז נשאלות השאלות – זה תפקיד רשמי? היא קיבלה שכר מהקבוצה בשביל זה? את מי היא אירחה בדיוק?
אם זו ההתנהלות הרשמית במועדון פוטבול מקצועני, זה מסביר כל מיני דברים לגבי התנהגות השחקנים מחוץ למגרש.

אברהמי 12 באוקטובר 2010

כוח הגברה, היא שם כדי לעשות טוב לרוכשי הכרטיסים היקרים וזה תפקיד רשמי של המועדון. אני לא בטוח שיש קשר בין המראה החיצוני שלה לבין התנהגות של השחקנים (היא לא אשמה שהיא נראית טוב ושהמועדון בוחר אותה גם בשל כך), אבל זו חלק מהתרבות הכללית של הספורט.

כח הגברה 12 באוקטובר 2010

הקשר הוא לא (רק) למראה החיצוני שלה, אלא למה שהיא עושה עם המראה הזה, ולהעסקתה בתפקיד "עושה טוב" ע"י גוף ספורטיבי – כלכלי גדול ומכובד.
אני לא מצדיק, כמובן, את התנהגותו של פארב. גם לא את אלו של רותליסברגר, ויק, רי לואיס או או. ג'י. סימפסון.
אני פשוט מתפלא עד כמה "גבוה ורשמי" מגיעות התפיסות לגבי מה כסף יכול לקנות. וזו סביבה שבה מסתובבים גם השחקנים (ו"מתחנכים" לגבי יחס העשירים ואלו שמלקקים לעשירים לסביבתם) – וגם הם הרי עשירים ופופולאריים.

גיל 12 באוקטובר 2010

עוד משהו מעניין לגבי פוטבול. פוטבול הוא הכאוס הנפלא ביותר שקיים. ראינו בסופשבוע האחרון הרבה מאוד טעויות, פימבולים, בלוקים של פאנטים וכו'. הרמה בליגה לא משהו אבל זה הספורט היחיד שדווקא רמה נמוכה של משחק הופכת אותו באופן כללי ליותר יפה. כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה אחרת ביום נתון, אין קבוצה בלי חולשות, אי אפשר לבנות קבוצת חלומות כמו היאנקיס או ברצלונה (זה כמו לנסות לרבע את המעגל) אבל זה מה שמרתק בכל העניין. הרבה מהמשחק הוא בראש ואיך מתכוננים ליריב. קנזס סיטי מראים איך קבוצה שאין בה לכאורה שום דבר מיוחד יכולה להתמודד שווה בשווה עם כולם כשיש לך מאמנים טובים עם הכנה למשחק טובה.

תום 12 באוקטובר 2010

לא ידעתי שגם עיתונאים בארץ מחוייבים להנציח את מיתוס העליונות של ה-SEC. המיתוס מאפשר לקבוצות לשחק 3 משחקים בעונה נגד קבוצות מדוויז'ן I-AA לפני הלו"ז החטיבתי "הקשה" שלהם כדי לשמור על הדירוג הגבוה שלהם (מתי בפעם האחרונה הם עזבו את הדרום במסגרת העונה הרגילה?). בעוד קבוצות מהפאק-10 (ובמידה מסויימת הביג-12) משחקות נגד קבוצות מדורגות לפני הלו"ז החטיבתי שלהם. (UCLA נגד יוסטון וטקסס, אורגון סטייט שיקה נגד TCU ובויזי בטווח של פחות מחודש, אריזונה נגד איווה וכ'ו).

אלון 12 באוקטובר 2010

אלבמה שיחקו מול פן סטייט, לואיזניה סטייט מול צפון קרוליינה, פלורידה עם פלורידה סטייט והרשימה לא נגמרת. תבדוק את המשחקים החוץ חטבתיים של קבוצות ה sec לפני שאתה כותב.

גיל 12 באוקטובר 2010

הויכוח הזה לא יגמר לעולם כל עוד לא יהיה פלייאוף של לפחות 8 קבוצות. הלוואי שיהיו יותר משתי קבוצות בלתי מנוצחות כדי ששוב הBCS יובך, למרות שאני לא רואה את זה מתרחש.

תום 12 באוקטובר 2010

למה?

בויזי ו-TCU/יוטה כמעט בוודאות יסיימו את העונה בלתי מנוצחות.
נברסקה ואוקלהומה צפויות להיפגש במשחק האליפות של הביג-12 בלתי מנוצחות (אבל אני לא סומך יותר מדי על אוקלהומה).
לאוהיו סטייט, מישיגן סטייט ואורגון יש מכשול משמעותי אחד בדרך לעונה בלתי מנוצחת (אוהיו ומישיגן בלתי מנוצחות בסוף העונה זה סיפור בפני עצמו).
לא נראה לי שה-SEC יוציא קבוצה בלתי מנוצחת השנה, אבל אם כן זו תהיה אוברן.

יש סיכוי לא רע שיהיו 7 קבוצות בלתי מנוצחות בסיום העונה. אישית, אני חושב שיהיו ארבע; בויזי, TCU/יוטה, נברסקה ומישיגן סטייט. משחק אליפות בין נברסקה ובויזי/מישיגן סטייט (תלוי בדירוג הסופי של V-Tech ואורגון סטייט, ושל נבדה לפני המשחק נגד בויזי והפרש הניצחון).

אלון 12 באוקטובר 2010

אין סיכוי למשחק גמר בלי נציגה מה sec.

תום 12 באוקטובר 2010

אתה באמת חושב שאוברן או LSU ישארו בלתי מנוצחות בסוף העונה?

אברהמי 14 באוקטובר 2010

תום, אני בטוח שהן לא יישארו בלתי מנוצחות: המשחקים שלהן בתוך החטיבה קשים יותר מכל חטיבה אחרת.

אברהמי 12 באוקטובר 2010

תום, אתה נותן תשובה לעצמך. הסיבה היחידה שבגללה לא תהיה קבוצה בלתי מנוצחת באס.אי.סי היא בגלל שיש שם רמה אדירה של פוטבול, שאר הליגות לא מתקרבות אליה ולכן הן יכולות לטייל. זה הוכח בשלושת משחקי הגמר האחרונים שהיו סוג של בדיחה (בייחוד אלו בהשתתפות אוהיו סטייט). את השאלה שלך לגבי לוח המשחקים אפשר לשאול גם כך: איך זה ששום קבוצה לא מסדרת לעצמה משחקים מול יריבות מהאס.אי.סי לפני שמתחילים משחקי הליגה?

תום 12 באוקטובר 2010

אתה אומר רמה אדירה של פוטבול, אני אומר ירידה של פלורידה ועלייה של אוברן ודרום קרוליינה. רק בגלל שהפער בין קבוצות החצי העליון הצטמצם, זה לא אומר שהרמה הממוצעת עלתה (הביצועים של החצי התחתון מוכחים את זה).

גיל 17 באוקטובר 2010

הנה, נברסקה הפסידה וגם אוהיו בדרך.

אברהמי 12 באוקטובר 2010

גיל, אני דווקא רואה את זה מתרחש. השינויים הגדולים במבנה הליגות קשורים לכך שהמכללות הגדולות לא רוצה להתחלק בכסף עם הנהלת הליגה.

גיל 12 באוקטובר 2010

הלוואי. יש בהחלט זעזועים בעקבות המעבר של קבוצות לחטיבות אחרות. עכשיו מדברים שTCU רוצה לעבור לביג איסט או משהו כזה.

אברהמי 12 באוקטובר 2010

תום, העליונות של האס.אי.סי היא אחד הדברים שאי אפשר להתווכח עליהם בספורט האמריקאי. רק תראה את כמויות השחקנים שהליגה הזו מייצרת לאנ.אפ.אל.

תום 14 באוקטובר 2010

אל תשכח שה-SEC חולשת על איזורי הגיוס הכי טובים בארה"ב.

כל הויכוח הזה לא משנה. כבר עכשיו ה-SEC בתהליך של חזרה למימדים הטבעיים שלו מבחינת הישגים, אבל רק שנה הבאה עיתונאי הפוטבול האמריקאים ירדו מהעץ שלהם כאשר הפאק-12 והביג-10 המתחזקות יוסיפו עוד קבוצת טופ-10 כ"א.

west99 12 באוקטובר 2010

לא רק שטנסי השאירו במגרש יותר מ-11 שחקנים, הם השאירו 2 שחקנים יותר מזה!
אתם מתארים לעצמכם קבוצת כדורגל עולה עם 13 שחקנים או קבוצת כדורסל עם שבעה?

המאמן יכול לכעוס עד מחר…אשמה שלו ורק שלו…

אלון 12 באוקטובר 2010

גיל, פארב שיחק לפני שנתים בג'טס והיא נזכרה בדיוק לפני המשחק בין מינסוטה לג'טס. לי זה נראה כמו שטויות, שיבדקו איזה תמונות היא שלחה לו או מה היא בקשה ממנו לשלוח.

גיל 12 באוקטובר 2010

זה לא משנה אם הכוונות שלה לא טהורות. אם מה שמיוחס לו נכון, אז הוא עומד לחטוף השעייה מהליגה.

בלינדר 13 באוקטובר 2010

א. כיף להיות אוהד אורגון בימינו (היה פחות כיף להיות אוהד פורטלנד סטייט כשקיבלנו מהם 69 בראש).

ב. אברהמי, תראה לי גבר שהיה אומר לא ל'בימבו' הנ"ל ואני אראה לך מישהו עם נטיות מיניות הפוכות לשלי (Not that there is something wrong with it).

אברהמי 14 באוקטובר 2010

בלינדר, אתה מתכוון לגבר שחי חיי אישות עם אישה אחרת, עם ילדים, ולא במסגרת של נישואים פתוחים? מיליונים.

יונתן ארבל 14 באוקטובר 2010

בלינדר,
סיכמת את כל הסוגיה הזו בצורה יפה…

גלן 14 באוקטובר 2010

זאב- עדיין איים גדולים של אי שביעות רצון. הגנה כזאת שערורייתית ובעיקר סקונדרי אני לא זוכר במישיגן שנים עם מתאם הגנה דימנטי (מיינד יו הוא לקח 2 טבעות סופרבול לפני עשור פלוס). אולי 8-4 יקנה לו שקט (אם כי בלי ניצחון על הבקייז ואחרי הפסד ל MSU זה עדיין חלש). אבל האמת שאני יותר חושש שאנחנו הולכים על 6-6 או 7-5 וזה בודאי צריך לשלוח אותו הביתה (גם עם הייזמן- ולא יהיה הייזמן בסוף).

לגבי ה SEC – עשיתי לי מחקר קטן לפני שנתיים בעיקר אחרי שהקומישינר שלנו רמז שהם , איך נאמר, לא אינטיליגנטים לסטנדרטים שלנו. תקפו אותו על זה (נדמה לי שווצל שדווקא אוהב את הביגטן) והביאו נתוני שיפור טובים יותר של השחקנים ב SEC בהשוואה לביג טן. האמת באמצע לדעתי- המגוייסים ב SEC פחות מצטיינים בקבלה (משהו כמו הבקייז….מספיק בגרות אקסטרני- בצחוק )אבל עקומת השיפור שלהם גבוהה יותר והם עומדים בסטנדרטים. וכמו שנאמר פה- בסופו של יום אין כמו אזורי הגיוס כשל ה SECופאק10 (אני משער שכשיש שמש כל השנה רצים יותר מהר או משהו) ואלו כרגע 2 הליגות הטובות ביותר. לביגטן יש את הכח התקשורתי הגדול, המסורת ומן הסתם גם שעות שידור יותר נוחות מהפאק10 וזאת חלק מההטייה. מאחר ובאמת רק הביגטן מעניין אותי אז לי זה טוב.

אברהמי 14 באוקטובר 2010

גלן, הסיפור הגדול של הביג טן הוא שיש להם רשת טלויזיה משלה, זה הולך להפוך את כל מפת פוטבול המכללות.
אני חיב להגיד על מישיגן שבשבילי היא מעולם לא עמדה במבחן התוצאה, כמה ניצחו והפסידו. מדובר לדעתי באוניברסיטה שהיא הכי מוצלחת מבחינת הכנת שחקנים לפוטבול מקצועני. הרשימות הן בלתי נגמרות ובכל התפקידים. בגלל זה אני מאוד תופס מהתקופה של לויד כמאמן. פה רסיבר שלישי בקבוצת סופרבול, תקלים התקפיים בלי הפסקה, שם טום בריידי והאנה. בית חרושת

גיל 14 באוקטובר 2010

בהערה כללית על פוטבול מכללות יש שם יותר מדי כאוס בהמון מובנים. יש הרבה הפרות תקנון שצצות חדשות לבקרים (עכשיו יש את הסיפור עם הסוכנים שמקבלים כסף), הניסיונות של קבוצות להשיג חוזים עצמאיים מהטלביזיה והבלאגנים הרגילים עם הדירוגים והפלייאוף (ערב הדירוג הרשמי הראשון, יוצא ספר חדש שקורע את השיטה הזו לגזרים). ולמרות הכל לאוהדים לא נראה שאיכפת. הם יצפו בכל מה שמאכילים אותם ומוכנים לשלם על זה.

Comments closed