ארבע כבר עפו

In כללי

1. אילו רק היינו צריכים לשחק דרך המחלה של המאמן, דיינו

אילו רק היינו צריכים לסבול מהעיסוק הבלתי פוסק שכותרתו היא "הכוכב הכי גדול שלנו לא רוצה להיות פה יותר", דיינו

אילו לא היה נפצע לנו השחקן הכי טוב שלנו בסיבוב השני, דיינו

אילו לא היה נפצע גם השחקן השני הכי טוב שלנו במהלך המשחק הראשון נגד אוקלהומה, דיינו

אילו רק השופטים היו נוטים לנו חסד, ושורקים לפי החוקה, דיינו.

די דיינו, די דיינו, די דיינו, דיינו דנבר עפה מהפלייאוף.

2. דנבר בחוץ. גם ניו יורק, פילדלפיה, אינדיאנה. לכולן היו את המשחקים שהיו יכולות לגנוב. אף אחת מהן לא תנצח ארבעה מחמישה משחקים נגד היריבות שלה. פורטלנד אולי, למרות שנוביצקי מודל 2011 הוא נוביצקי אחר.

3. נשארנו עם ממפיס, אטלנטה וניו אורלינס. עדיין לא קיבלתי מספיק סיבות טובות כדי להישאר ער ולתת אבחנה על אטלנטה. ממפיס? כתבתי אחרי המשחק הראשון שזאק רנדולף משחק כמו מישהו שהחוזה שלו תלוי בפלייאוף הזה. באה ממפיס ונתנה לו חוזה שאין לתארו אלא כמגוחך. בא זאק רנדולף אחרי הארכת החוזה ונתן לממפיס 11 נקודות וחמישה ריבאונדים (25 ן-14 לפני החוזה). חד גדיא, חד גדיא.

4. בגלל שלא ראיתי שללייקרס היתה איזו תשובה במשחק השני לכריס פול (היא פשוט הפכה את החברים שלו למה שהיו לאורך כל העונה: שחקנים בינוניים בקבוצה בינונית), אני לא אמשיך להמר לגבי אורך הסדרה הזו. בדבר אחד אני בטוח, ויש לקבוצות של פיל ג'קסון היסטוריה ארוכה במשחקים הללו: החל מהרבע השני, המשחק השלישי יהיה גארבג' טיים.

37 Comments

גיל 21 באפריל 2011

ממפיס קלעו באחוזים מטורפים במשחק הראשון ואתמול קצת התאזן, בעוד הספרס קולעים באחוזים מחפירים בעיקר מהשלוש שהיה הנשק המרכזי שלהם בעונה הרגילה. באחד משני המשחקים הבאים אני צופה מטח של שלשות שיטביעו את ממפיס.

חוץ מזה, אין מילים שיכולות לתאר את התרומה של ג'ינובילי, אני לא מכיר שחקן כיום (אולי רוז) שעצם הנוכחות שלו משנה את המשחק בכל כך בצורה קיצונית. אולי השחקן השלם ביותר בעשור האחרון שאין שום דבר שהוא לא יכול לעשות (טוב, בחסימות הוא קצת חלש) ואם צריך מישהו לסיכול ממוקד אז זה הוא.

אני לא הייתי קובר כל כך מהר את דנבר או ניו יורק. הן לא גנבו משחק חוץ אבל גם עוד לא הפסידו משחק בית ורק כשזה קורה אפשר יהיה לקבור אותן.

רילקס 21 באפריל 2011

אברהמי אתה טוב ובדרך כלל צודק אבל כשפאו גאסול נראה כמו מה שנשאר מיניב גרין אין לליקרס מה לחפש בפלייאוף

רילקס 21 באפריל 2011

כלומר בסדרה הזאת כבר ואפילו במשחק שלוש

בלינדר 21 באפריל 2011

ואחרי שיתן 24,12 ב62 אחוז מהשדה מול דאלאס בסדרה של 5 משחקים כולם ידברו עליו אחרת ובסוף גם יגידו שוב שהיה צריך להיות הMVP של הגמר. די נו, עוברים את אותו דבר כל שנה.

רילקס 21 באפריל 2011

הלוואי עלינו בלינדר וזה היה בציניות…
אגב מה עם 12 קוז'יקרוס למה הפסקת?

בלינדר 21 באפריל 2011

סיפור ארוך

קורא אדוק 21 באפריל 2011

לייק

שמרלינג 21 באפריל 2011

החוזה החדש של רנדולף הוא שערוריה. לא מבין מה רואים המנהלים שם שאוהד הכדורסל הממוצע לא רואה. רנדולף זה הימור גדול מידי ל4 שנים ועוד בסכומים כאלה. גם החוזה של רודי גיי היה רע, אבל אולי שם לא היתה להם הרבה ברירה. מקווה שהם זוכרים שם שגאסול מסיים חוזה…
לא מעט שחקנים טובים יש להם בממפיס, מקווה שההנהלה לא הורגת אותם שוב.

אלעד 21 באפריל 2011

מה שכתבת על רנדולף, זה בדיוק מה שעבר לי בראש כשקראתי על החוזה שהוא קיבל. משהו בסגנון "ממפיס איבדו את הצ'אנס להפתיע את ס"א, ויכולים לשכוח מהפלייאוף בשנה הבאה. יש שחקנים שצריך להחתים על בסיס חד-שנתי.

ג'ו 21 באפריל 2011

"נוביצקי אחר" מאיזו בחינה?

אלעד 21 באפריל 2011

יש לי הרגשה של דז'ה-וו עם הלייקרס. אני לא אהיה שקט עד שהם לא יעופו מהפלייאוף. גם אם הם היו נכנסים לפיגור 0-3 מול ניו אורלינס, עדיין הייתי משוכנע ב-100% שהם לוקחים את הסידרה

Mr. Kate 21 באפריל 2011

לא שאני מאמין שניו יורק הולכים להתפוצץ על הסלטיקס, אבל אתה שוכח ששני המשחקים היו בבוסטון. הניקס צריכים לשמור הביתיות בגארדן ולגנוב ניצחון אחד בחוץ. זה אפשרי.

אסף 21 באפריל 2011

הסלטיקס נראים מספיק פגיעים שהניקס לא צריכים להתפוצץ. מספיק משחק טוב של 2 משלושת השחקנים שלהם.

עמית פרוס 21 באפריל 2011

הסיכוי של הניקס לנצח את הבוסטון בסדרה של שבעה משחקים אחרי פיגור 2-0 בהרכבים האלה שואף לרבע אחוז מהצד הנמוך…..
חברים,מספיק שריברס יעלה את רונדו ואלן או פירס ביחד עם החמישייה השנייה ברבע השני,ואז ניו יורק לא תפתח יתרון ו או תסגור א תהיתרון מההתחלה.לי זה נראה כמו נסיון להשיג תיאום ולבחון את הרוטציה להמשך.מה שבטוח שדיוויס וגרין ביחד כשני גבוהים לא ממש עובד…
בנוגע,אברהמי צודק בניתוח,הקבוצה היחידה שאולי יכולה להפתיע היא דווקא דנבר,יש לה מספיק שחקנים שיכולים פתאום לתפוס יום,דאלאס די מרשימים עד עכשיו,אבל עוד מוקדם לקבוע.
אה כן והלייקרס יעברו ..

אסף 21 באפריל 2011

שני המשחקים הראשונים לגמרי לא היו בידיים של בוסטון.
המשחק הראשון הוכרע בשריקת אופנסיב מצחיקה לכרמלו, ובשני הניקס ניסו ללכת במהלך האחרון לווקר, שהיה עד אז עם 0 מ 10 מהשדה. נכון שהסלטיקס ידעו לקחת את המתנות שהם קיבלו, אבל להציג את זה כאילו ריברס משתעשע בנסיונות זה פשוט לא נכון.
מצד שני , אם אמרה ובילאפס באמת פצועים אני מצטרף להערכה של רבע אחוז.

עמית פרוס 21 באפריל 2011

ריברס בכלל לא משתעשע.חוץ מהרביעיה הגדולה ודיוויס,בוסטון היא קבוצה חדשה לחלוטין.
ווסט ואוניל לא שיחקו כמעט קראסטיץ' וגרין הגיעו בטרייד,וכל שאר הספסל הגיע כפריי אייג'נט.לריברס אין ברירה והוא חייב לתת זמן משחק להרכבים שונים .אם הוא משחק עם ההרכב הראשון 40 דקות וגראנט 37 בוסטון הייתה מנצחת בהרפש גדול יותר,אבל הפליאוף רק התחיל,ואני חייב לתת קרדיט לריברס שהוא -כנראה-יודע מה הוא עושה…

אסף 22 באפריל 2011

מצחיק שאתה מציין שלמעט החמישייה הפותחת בוסטון היא קבוצה חדשה.
זה מצחיק, כי בסגל של ניו יורק יש שני שחקנים שהיו שם בשנה שעברה: דאגלס וביל ווקר. לעזאזל, חצי קבוצה לא היתה שם לפני חודשיים.
בפלייאוף אתה לא עושה נסיונות על ההרכב, בטח לא במשחקי בית צמודים. אם ריברס עושה את זה הוא אידיוט. רמז: הוא לא אידיוט. בוסטון נותנת את מה שיש לה, וזה מה שהיא שווה היום: אולי סיבוב שני, הרבה בזכות םציעות של כוכבי היריבה.

אלעד 21 באפריל 2011

דבר אחד בטוח לגבי ניקס-סלטיקס. מדברים על הסידרה הזאת יותר מדי. כל הסדרות במערב יותר מעניינות ויותר איכותיות.

ג'ו 22 באפריל 2011

לס, אתה בטוח שבמערה היה מספיק חמצן? זה יכול להיות מסוכן.
אך במקום לתת לך עצות רפואיות, אשאל אם תרצה to put your money where your mouth is. אני מהמר שהן דנבר והן ניו יורק עפות, ואני מוכן לתת לך על זה יחס טוב מאד.

אבירם 22 באפריל 2011

אני מאמין שממרום שנותייך ראית שכרמלו אכן כמעט ניצח, אבל בסוף הפסיד

אבירם 22 באפריל 2011

ג'ו – מדובר במערה משודרגת עם מזגן ומקרן HD, וצלחת לווין שקולטת את כל מה שמנחם רוצה לראות והשאר רק יכולים לדמיין. או להיפך.

אלעד 22 באפריל 2011

זאת המערה של באטמן

אסף 22 באפריל 2011

הפסיד, אבל זה אחד ההפסדים ההירואיים שראיתי בשנים האחרונות. הבנאדם לא נח דקה במחצית השנייה ( למעט בהגנה… ). כמעט כל התקפה הכדור הלך אליו, וביחד עם הכדור שני ירוקים.
ועוד היה לו זמן וכח להילחם מתחת לסלים ולהוריד 17 ריבאונדים.
אם להפסיד – אז ככה.

עמית פרוס 22 באפריל 2011

אסף-הסלטיקס מכוונים הרבה יותר גבוה מניו יורק,בכלל לא התייחסתי להרכב של ניו יורק,התייחסתי לבוסטון-לא מין מה מצחיק בזה.
בוא תסביר לי למה כשבוסטון עלתה ל10 3 דקות לסוף הרבה ריברס הוציא את כל ההרכב והעלה את הספסל?החילופים שלו קבועים על סטופר.מה בוסטון שווה?זה נדע בהמשך-אני מקווה שאליפות,בכל מקרה הסדרה הגדולה תהיה נגד מיאמי,כי אני משוכנע שאת שיקגו הם יכולים לעבור.

עמית פרוס 22 באפריל 2011

מין=מבין
רבה=רבע
מאוחר ולא נראה שהפייסרס מסוגלים לעשות משהו…

אסף 22 באפריל 2011

אני לא יודע על מה אתה מדבר.
הפעם היחידה שבוסטון הובילה בהפרש דו ספרתי היתה בסוף הרבע השלישי, וזה הזמן בו תמיד מורידים את הכוכבים לנוח, לקראת המאני טיים. זו לא המצאה של ריברס, אפילו בקט סל עושים את זה. תאמין לי שגם דאנטוני היה שמח לעשות את זה אם היתה לו אפשרות.
כל הרבע הרביעי היה צמוד – נקודה לפה נקודה לשם ( החל מ 10 דקות לסוף עד 5 שניות לסיום ההפרש המקסימלי לטובת הסלטיקס היה 3 נקודות ).
אם אתה מאמין שריברס הביא את הקבוצה שלו אל סף הפסד בית בפלייאוף בכוונה – שיהיה לך לבריאות.

עמית פרוס 23 באפריל 2011

אתה צודק-ריברס הוריד את החמישיה 3 דקות לסוף הרבה ב7 הפרש
היום הוא עושה אותו הדבר ומעלה בסוף הרבע הראשון את רונדו פירס ווסט עם גרין ודיוויס כגוהים ונחש מה?גם היום זה לא עובד….גרין ודיוויס ביחד כשני גבוהים לא עובד…

אלעד 22 באפריל 2011

הדיון מי ינצח בסידרה הוא לא רלבנטי. הסידרה היא רק שלב בדרך לאליפות. יסכימו איתי כולם שגם אם בוסטון תגרד ניצחון ב-7 משחקים, היא עדיין מועמדת לאליפות, כי היא קרטעה באותה צורה לפני 3 שנים כשהיא לקחה אליפות בסוף. את הניקס לעומת זאת אף אחד לא סופר כקונטנדרית, גם אם היא תפתיע ותעלה שלב.

אסף 22 באפריל 2011

מסכים שהניקס לא מועמדת ריאלית לאליפות.
לגבי בוסטון – המצב שונה. ראשית, בוסטון נמצאת בירידה תלולה בכושר במהלך העונה – ב 21 המשחקים האחרונים בליגה היא במאזן שלילי, והיא לא הראתה בפלייאוף שינוי מגמה.
שנית, התחרות שלה במזרח הרבה יותר קשה השנה – מיאמי ושיקאגו לדעתי עולות עליה בשלב הזה של העונה. אולי אפילו אורלנדו.

אלעד 22 באפריל 2011

אני מסכים איתך שקשה לראות בבוסטון קונטנדרית.
מצד שני, נסיון העבר מונע ממני למחוק אותה לגמרי.
מבחינתי 3 המועמדות היחידות לאליפות נותרו (לפי הסדר): לייקרס, ספרס, סלטיקס

חאג' 22 באפריל 2011

המסקנה הכי עצובה שאפשר להגיע אליה מצפייה ברוב המשחקים היא שכרגע מיאמי נראית הכי פחות גרוע במזרח.

נקווה שהדברים בבוסטון יתחברו טוב יותר לקראת הסיבוב השני.

כל משחק שעובר בו הת'אנדר לא מפסידים, זה מעלה את הסיכוי שלהם להצליח בהצקה ללייקרס בגמר, בוא נראה מה הם שווים במשחקי חוץ.

אלעד 22 באפריל 2011

הייתי מסכים איתך, הבעיה היא שהת'נדרס יציקו לס"א בשלב הבא ולא ללייקרס, ובעקיפין הם יעזרו ללייקרס ע"י התשת היריבה הכי חזקה שלהם.

שניר 22 באפריל 2011

התכוונת שהספרס יעזרו ללייקרס בעקיפין ע"י התשת היריבה הכי חזקה שלהם.
(בהנחה שהספרס יעברו את ממפיס)

אלעד 22 באפריל 2011

אני מקווה שכתבת את זה בצחוק :). כבודה של ס"א במקומו מונח, והיא עדיין מועמדת, מה שלא ניתן להגיד על אוקלהומה. מה עוד שהספרס הזקנים והפצועים ניתנים להתשה, לא כל שכן הת'אנדרס הצעירים

שניר 22 באפריל 2011

אז מה , אני היחיד שחושב שהזומביז עוברים את ס"א ?

אלעד 23 באפריל 2011

הם יכולים לעבור את ס"א, אבל באותו רגע אפשר כבר להכתיר את הלייקרס

גיל 22 באפריל 2011

כל העניין של ההתשה מופרך. אפשר לחשוב שהשחקנים יבואו ויפצעו שחקנים של היריבה או שהם יהיו כל כך עייפים. בצורה שהפלייאוף מתנהל, אין שום התשה. יש מספיק זמן בין משחקים ובין סדרות.

Comments closed