שתי האגורות שלי על בית"ר

בית"ר חוזרת לעם

 

קצת לפני הבלאגן, התכתבתי עם תבורי. הודיתי לו על הפוסט האחרון שלו, על העובדה שהצליח לרגש. ואמרתי לו כמה אני מקנא באלו שיכולים למצוא את עצמם בהשתקפות הראי של אחרים. כתבנו קצת על הסופרבול. ולפי שחתמנו לשבת, כתבתי לו שהחמין שלו אשכנזי מדי, ושישים לב לבית"ר.

שישים לב. כי בית"ר חזרה לעם. למקום הטבעי שלה. ושרק ככה אפשר להבין, להרגיש, את החדווה במשחקים שלה.

חזרה לעם כי התפכחה. התנערה מהסכנה שגלומה בעבד שעלה למלוכה. חוזרת לעצמה מטיול הזוהר, מהסיבוב שלקחו עליה פוליטיקאים ושרלטנים, ומי לא. כשאתה חוזר לעצמך אחרי הסיבוב, אתה רוצה לדפוק בדלת ושאלי כהן יפתח לך אותה, לא איזה נערת זוהר עם מבטא צרפתי. אתה יכול להגיד מה שתרצה על אלי כהן (בשנות התשעים כתבתי עליו שהוא מאמן בינארי), אבל בגמילה אתה רוצה אותו לידך. אתה יודע שהוא יקשור לך את הקרסוליים למיטה.

מי שרוצה להסתכל על הצדדים השליליים של הפרשה הזו, יכול. זה לגיטימי. הרבה כיעור יצא שם מקומץ. גם אני נגעלתי, אבל אני לא הולך לתת להם לקלקל לי את התענוג של החזרה שלי לקבוצה שאני כל אוהב, שליוותה אותי בכל כך הרבה רגעים יפים מהילדות שלי.

אז אני לא עוצם את העיניים מול השלט והגזענות הרקובה. אני רק מסתכל על התהליך. על איך שנעזבה לנפשה מהפוליטיקאים והבליונרים וגילתה שהיא יכולה לחיות גם ככה. זו לא קבוצה עממית. זו קבוצה, אתה רוצה לקוות, שמקדימה את העם.

ובקו הכי תחתון, הכלבים נבחו, החתולים יללו, ובית"ר החתימה. ומכל השחקנים, הביאה דווקא את ההוא מהשירה הקצובה מהחגיגות על הבימה, כדי שיהיה נוכח בהחתמה.

צרור חבצלות ממני
לא מושלמים (על אלון מזרחי ויאיר לפיד)

9 Comments

Talo 1 בפברואר 2013

.You Sentimental fool, I am afraid the people have changed

ניינר 1 בפברואר 2013

זאב, אני גם מרגיש כמוך ומקווה שזה לא יתפוצץ לנו בפרצוף

אנטיתזה! 1 בפברואר 2013

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=516533

קריאות לרצח בטדי!

אנונימוס 1 בפברואר 2013

מי זה ההוא "מהחגיגות על הבימה"?

ניר 2 בפברואר 2013

עמית בן צ'וצ'ן

רבלינו 1 בפברואר 2013

תודה רבה על מאמר מעולה שלא מתלהם

בני תבורי 2 בפברואר 2013

אני יכול להעיד על כך שזו באמת התכתובת. אני יכול גם להעיד שכך מרגיש אוהד אמיתי, במיוחד כשהקבוצה שלו נמצאת במקום לגמרי אחר מהיכן שהיא נמצאת בסולם הרגשות שלו.

נר הלילה 3 בפברואר 2013

הכל נכון אבל עדיין…

Comments closed