למה יהיה בלוג חי למשחק מספר שבע?

 

 

 

 

 

 

 

 

התשובה לכותרת היא שבגלל גרג פופוביץ'. בגלל שבמשחק מספר שש פופוביץ', לראשונה בסדרה, הלך נגד האינסטינקט שלו והשתלב בעדר.

TS

אחת הסיבות שסן אנטוניו נמצאת משחק אחד מאליפות היא הצורה שבה פופוביץ' השתמש בסופי הרבעים כדי לתת לכוכבים שלו מנוחה. הוא הוציא אותם שתי דקות לסיום הרבע, אבל ביחד עם ההפסקה ועוד פסק זמן אחד בדרך, דאנקן, ג'ינובלי ופארקר קיבלו כמעט עשר דקות של מנוחה.

פופוביץ' עשה את זה גם עד הרבע הרביעי של המשחק השישי. ואז מיאמי לחצה על הדוושה. ופופוביץ' עשה את מה שכל מאמן אחר היה עושה: הוא הקפיץ את הפרנצ'ייז שלו מהספסל, והוא לא חזר בו גם אחרי ששני סלים רצופים של ספליטר החזירו את המומנטום לספרס. מי שרוצה יכול להתעקש על העובדה שדאנקן לא היה על המגרש בשתי ההתקפות האחרונות. ממה שאני ראיתי הוא לא היה שם כבר הרבה לפני.

זהו סיפור המשחק השביעי בשבילי. הוא יכול בקלות להיגמר בשלושים הפרש למיאמי. אבל זה משחק שפופוביץ' חייב לדאנקן.

פרידה מאלירן (איה שורק)
משחק שבע (בלוג חי)

2 Comments

גיל 21 ביוני 2013

שתי ההתקפות האחרונות נופחו ללא פרופורציה. בזו שהובילה לשלשה של לברון בוש לא היה במשחק ואם דאנקן היה משחק לשחקן נמוך היה קל לקלוע מולו. אני חושב שפשוט נגמר לו קצת האוויר וגם קשה לשמור על 80% מהשדה משחק שלם. לדעתי המשחק יהיה צמוד וקבוצה תברח לקראת הסוף. לא תהיה דרמה כמו במשחק הקודם אבל גם לא יהיה 30 הפרש למיאמי כמו שהרבה חושבים.

גיל 21 ביוני 2013

פתיחה עצבנית של שתי הקבוצות. זו שתשתחרר מהר יותר תצליח. הספרס פספסו כמה זריקות חופשיות והם מקשים מאוד על לברון בזריקות שלו שזה טוב.

Comments closed