דנבר-ניו אינגלנד (פוסט חי)

ועוד מילה אחת לפני שאני עובר למשחק השני: סיום די עלוב לעונה מעולה של הפטריוטס. אבל עונה ששמה אותם בדילמה עצומה: האם משדדים מערכות, או שאומרים שיחזרו הפצועים ויהיה טוב.

הכי מוצדק שיש. נצחון אחרי שליטה בכל חלק של המשחק. ודנבר נראתה הרבה יותר מאומנת למשחק הזה. החדשות הטובות: נוסעים לסופרבול. החדשות הרעות: זה בניו יורק. בפברואר. נגד הגנה היסטורית (פיק יור פויזן)

32 מ-43 למאנינג. 400 יארד. 36 דקות של החזקת כדור. אני מקווה בשביל ניו אינגלנד ואוהדיה שהם ומקבלי ההחלטות של הקבוצה שלהם לא אומרים לעצמם שזה וילפורק ומאיו וטאליב. זה גם. אבל זה עשור של הזנחה עם מאגר אינסופי של בחירות דראפט. ניו אינגלנד הוא מועדון שושלת, מי שלא חושב כך לא מבין את הקושי בלשמור על רצף הפלייאוף שלהם, אבל ניו אינגלנד לא זכתה בפרס הגדול מהרגע שבו היא ויתרה על האישיות האמיתית שלה.

16:26. דנבר משתלטת על הבעיטה של ניו אינגלנד. די גמור.

ומה שאנחנו רואים עכשיו זה את טום בריידי מרפד משחק מאוד מאוד חלש.

13 נקודות בכל מחצית זה משהו שניו אינגלנד יכולה לחיות איתו. אבל אלו מספרים מרמים. ההגנה לא עצרה כלום. היא נתנה מספר נקודוץ מועט, אבל דנבר אכלה את השעון. ועדיין, זה משחק שיושב על הכתפיים של ההתקפה ובריידי. בריידי החמיץ יותר מדי הזדמנויות להשלמות ארוכות. וגם: ניהול משחק מבריק ומאופק של מאנינג.

אני חושב שפייטון מאנינג שיחק השבוע תחת יותר לחץ במהלך האימונים. אין עליו שום לחץ.

10:23. עכשיו נראה אם ההגנה של ניו אינגלנד יכולה להשתוות למה שההגנה של דנבר נתנה היום, 3 נקודות בחמישים דקות משחק. ושוב, דנבר לא יכולה להרשות לעצמה להתחיל בגיהוצי שעון. רגל על הדוושה ולסחוט.

ניו אינגלנד משלימה דאון רביעי. הגעגועים לגרונקובסקי.

פוקס מחליט על בעיטת שדה ואני אסביר מדוע אני לא אוהב את ההחלטה השמרנית הזו. היא השאירה פתח לניו אינגלנד. פחות משלושה פוזישנים. אם הוא מצליח, הוא גמר את המשחק. אם הוא לא מצליח, ניו אינגלנד תקועה על קו השני יארד.

דאון רביעי, שני יארדים. הייתי הולך על זה.

שנתכונן למשחק השני?

דנבר לא צריכה לשחק שמרני עכשיוץ זה הזמן לשים את המסמר הסופי.

ניו אינגלנד מפסידה את הכדור בדאונים, ואני ממש לא אוהב את מה שראיתי בהתקפה האחרונה. היא התחילה בשני נסיונות ריצה, דווקא אחרי שבריידי התחיל להשלים מסירות, והסתיימה בעוד מהלך שחצני של בליצ'יק. יש לך הזדמנות לצמצם את המשחק לשתי פוזיציות, אתה לוקח את זה. עכשיו ניו אינגלנד יכולה לחזור למשחק רק דרך איבודי כדור ומסירות ארוכותף לא ראינו שום דבר מאלה עד עכשיו.

3:20 וכמו שהמשחק הזה מתקדם, עם אכילת השעון של דנבר, אני לא רואה את בריידי נוגע בכדור יותר מפעמיים-שלוש עד סוף המשחק. ניהול משחק מבריק של פייטון מאנינג. לוקח את כל מה שההגנה נותנת.

ודנבר נראית עד עכשיו כמו קבוצה הרבה יותר מוכנה למשחק הזה.

שליטה מוחלטת של דנבר בקווי ההתנגשות. מאנינכ לא ראה דשא אפילו פעם אחת.

לקראת החצי השני: אני חושב שניו אינגלנד היו חותמים על 13 נקודות בחצי הראשון. ההגנה של דנבר עצרה את הריצה לחלוטין. ההתקפה של ניו אינגלנד חייבת להתעורר כדי לעשות מזה משחק.

מחצית. הזריקות של בריידי לטווחים של יותר מעשרים יארד לא בדיוק מסריחות מדיוק יתר.

זה חלק מהמשחק, אבל הפציעה של טאליב היא פציעה שיכולה לטלטל את המשחק. ההגנה של ניו אינגלנד נגד המסירה פגיעה גם ככה, עכשיו היא נראית חשופה. זו הגנה שצטרך הרבה עזרה מקו ההגנה הראשון.

3:13. דנבר עושה בג'וגינג את מה שניו אינגלנד מתענה בשבילו.

מחצית ראשונה ששייגת כולה לקו ההתקפה של דנבר. ההגנה של ניו אינגלנד לא מתקרבת למאנינג.

טוב, יש כמה וכמה סיבות מדוע אני לא מאמן ההתקפה של פייטוןן מאנינג

שתי דקות לסיום הרבע. אני מקווה שדנבר לא תתפתה למהלך גדול עכשיו. אני חושב שהיא צריכה לבזבז את הזמן, לרדת למחצית ביתרון טאצ'דאון ולקבל את הכדור הראשון בחצי השני.

3:10. אני מופתע עד כמה שקו ההתקפה של ניו אינגלנד לא במשחק בכלל.

וזה דרייב ממש טוב של הפטריוטס. גם לקחו את כל מה שהאין ההגנה של דנבר נתנה להם באוויר, וגם לא הזניחו את הריצה כדי לצמצם את השעון כשהכדור יחזור למאנינג.

0:10 דנבר. שתי השלמות גדולות של דנבר בדאון שלישי ארוך. ודרייב נהדר של 93 יארד. אבל זה גם מה שאני רואה: ההגנה של ניו אינגלנד מצליחה להיצמד לתופסים של דנבר. אין שם הרבה יארדים אחרי תפיסה. בינתייםף רק בריידי עצר את הרסיברים שלו.

על סף סוף הרבע הראשון, ועבירה של ניו אינגלנד מרחיקה אותה משער שדה. אפשר להגיד ששלב הגישושים מאחורינו. המשחק הזה יוכרע, בניגוד למה שחשבתי, במשחק המסירה. שתי הקבוצות בחרו להדגיש את עצירת הריצה במשחק ההגנה שלהן.

למגיב גיא: יכול להיות שהיתה עבירה בדאון הראשון, אבל ג'ים נאנץ ופיל סימס אמרו דבר נכון. זה לא חשוב אם לא שרקו על עבירה שנמצאת באיזור האפור, השופאים רק צריכים להיות עקביים עם הפסיקות שלהם.

0:3 דנבר. קו ההתקםה שלה נגד המסירה הרוויח את הנקודות הללו.

דנבר דופקת בדלת. ואם ניו אינגלנד לא תגיע למאנינג אין לה מה למכור במשחק הזה. למאנינג יש יותר מדי זמן והוא לא מקבל את התיקול שלו גם אחרי השחרור.

דרייב ראשון עקר לשתי הקבוצות. אני חושב שקווי ההתנגשות של דנבר נראים נחושים יותר.

אני אקדים פה קצת, ואני אכתוב בדיוק מה שאני חושב על המשחק הזה. זה משחק שהמנצחת בו תזכה להיות בצד המפסיד של הסופרבול.

BB

וזה מה שכתבתי לפני המשחק:

דנבר-ניו אינגלנד

אני יודע שזה בריידי-מאנינג, אבל בואו נדבר רגע על רצים אחוריים. לרץ אחורי, בהשאלה לרשימת מצרכים, יש חיי מדף של חלב טרי. זו הסיבה שכל רץ אחורי שמתקרב לאלף יארדים נעמד על הרגליים האחוריות שלו ומבקש חוזה של ארבע שנים ועשרים מיליון דולר. רצים אחוריים מבינים את העולם שהם חיים בו. השחיקה שלהם היא סוחפת. בכל פעם שהם נוגעים בכדור הם נבלמים על ידי חבילות שרירים משני המדדים, שמגיעים אליהם במהירות שיא. בדרך כלל, בסוף המהלך, נופל עליהם גם איזה רבע טון של קו התקפה. הגוף לא בנוי לעמוד בזה, אלא אם אתה אדריאן פיטרסון.

עכשיו, צריך לקחת את הקריירה השלמה של רץ אחורי ולהסתכל בהקשר של עונה רגילה. רץ אחורי במשחק העשירי הוא לא הרץ האחורי שפתח את העונה. ולכן המספר שצריך לזכור בהקשר של המשחק הזה הוא המספר הבא: 153. זה מספר הנשיאות העונתי של להגארט בלאונט, הרץ האחורי של ניו אינגלנד. לא רק שזה מספר שולי (לנושון מורנו, המקבילה שלו בדנבר, יש פי אחת וחצי נשיאות), אלא שזה מספר שנופח בשבועיים האחרונים של העונה, כשבליצ'יק החליט לשחרר ממנו את המושכות. עד המשחק ה-14 של העונה בלאונט רץ כמעט שמונה פעמים למשחק. בשלושת השבועות האחרונים הוא קיבל את הכדור 16, 24, ו-24 פעמים למשחק והגיב עם ממוצעי נשיאה של כמעט שבעה יארדים לנסיון.

זה אומר לי שהרגליים של בלאונט טריות. ושקו ההתקפה שלו הוא הדומיננטי ביותר בליגה. מה שגם אומר לי שכיוון שבליצ'יק חייב להראות לכל העולם שהוא הכי חכם, הפטריוטס יעלו למשחק ויזרקו בשמונת נסיונות ההתקפה הראשונים שלהם.

דנבר הצליחה לעצור בשבוע שעבר את תוכנית המשחק של סן דייגו שהיתה לשלוט בשעון המשחק על ידי משחק הריצה. ההבדל הוא שההגנה של דנבר, שחסרה שניים מהשחקנים היותר בכירים שלה, תצטרך להלחם בקו התקפה ברמה אחרת לגמרי, ברצים אחורים מגוונים יותר, ובעובדה שטום בריידי הוא ברירת מחדל לא רעה. וגם בבועט שכמעט ולא מחמיץ במצבי לחץ. אני חושב שכל הדברים שמניתי עד עכשיו הם בעצם השושלת של בליצ'יק (קו התקפה דומיננטי, בועט מניה בטוחה, קוורטרבק כברירת מחדל).

ההגנה היא לא בליצ'יקית, אבל היא עשתה צעד קדימה השנה. וההגנה הזו רק תרוויח אם משחק הריצה של ניו אינגלנד יעבוד. כי זה יעביר את הלחץ למגרש של מאנינג, מפני שאם משחק הריצה של הפטריוטס יעבוד, דנבר תצטרך למקסס כל נסיון התקפה שלה. ואם כבר מדברים על לחץ על מאנינג, אז האיש שהכי חשוב לשים אליו לב הלילה הוא רוב נינקוביץ', שהוא שחקן ההגנה הכי לא מוערך בליגה, ואחד השחקנים עם החושים הכי בריאים לכדורים האבודים.

ואם כבר מדברים על שושלות ולחץ, אז אסור כמובן להתעלם מהעובדה שהמשחק הזה יהיה האפשרות לגאול חלק מהכתמים השחורים ברזומה שלו. נצחון היום ומאנינג מגיע למאזן מפואר של חמישים אחוזי הצלחה בפלייאוף.

אני חושב שמאנינג ישים את הנקודות שלו, אבל אני חושב שההגנה שלו פצועה מדי ורכה מדי וזקנה מדי בשביל לעצור את הפטריוטסץ ואני חושב שמתישהו הוא יצטרך לשחק מתוך ייאוש.

פטריוטס 30:33

 

דרוש: הגיון בריא - יניב פרנקו
סיאטל-סן פרנסיסקו (בלוג חי)

117 Comments

נדב 19 בינואר 2014

דנבר עולה לטבעת. פאטס עולים כדי להפסיד

Amir A 19 בינואר 2014

אהבתי את הלוגו של הבילס בכותרת. אני רק אתקן משהו אחד בפסקה הראשונה:
"זה משחק שהמנצחת בו תזכה להפסיד לסיאטל בסופרבול."

גיל שלי 19 בינואר 2014

נשנה הזאת מיוחדת. מהnfcתעלה קבוצת הגנה כמו בשנות השמונים העלחזות. מה afc יעלה קווטרבק ברמה של אלווי ומרינו. בשנות השמונים ההגנות נצחו

רון 19 בינואר 2014

דנבר 24:32

Amir A 19 בינואר 2014

טוב, אפשר לראות כבר לאן הרוח נושבת. אני יוצא לחצר לנכש עשבים.

עופר פרוסנר 19 בינואר 2014

מתי אני אראה את הבילס בפלייאוף?

Amir A 19 בינואר 2014

כשאנחנו נפסיק לראות את ההגנה של הפטס נותנת ריצות של 20 יארדס כאילו אין מחר.

עורב סגול 19 בינואר 2014

רגע אחרי הפנסיה של בריידי וביליצק

עובר אורח 19 בינואר 2014

ההגנות נגד הריצה בינתיים קשוחות…

גיא 19 בינואר 2014

pass interference יותר ברור ב-first and goal על ג'וליוס תומס לא יכל להיות. נראה עם השופטים יהיו עקביים בהמשך המשחק.

נדב 19 בינואר 2014

לא בטוח…בכל מקרה באופן עקבי בפלייאוף שופטים מתערבים פחות

נדב 19 בינואר 2014

כמו שראית עכשיו היית גם עבירה על אדלמן ללא עבירה

Talo 19 בינואר 2014

זה היה ברור שאחרי כל דיבורי הריצה בלצק ימסור- להכות בחולייה הכי חלשה.

Amir A 19 בינואר 2014

הגיל מתחיל להגיע לבריידי. כשהוא זורק ליותר מ-20 יארדס אתה יודע שרוב הסיכויים שזה יהיה ארוך מדי או רחוק מדי מהרסיבר. פעם זה לא היה כך.

גיא 19 בינואר 2014

אני אישית אשמח למשחק עם קצת פחות דגלים.

גיל שלי 19 בינואר 2014

יהיה מעניין לראות איך דנבר עוצרת את הפאטס בלי קורנרס

רון 19 בינואר 2014

אם זה הולך לקרבות אויר, כמו שאברהמי כותב, הפטס יחטפו בגדול.

רון 19 בינואר 2014

ואם טאליב גמר עכשיו, הלך על הפטס.

שי 19 בינואר 2014

הבנתי משהו: כשמאנינג צועק אומהה הברונקוס עומדים להשיג פירסט דאון.

נדב 19 בינואר 2014

מורינו!

עובר אורח 19 בינואר 2014

האמריקאים הדפוקים האלה… סופרים למאנינג 8 "אומהה"

אלון 19 בינואר 2014

יותר גרוע מזה, חלק מהם אפילו גרים באומהה.

נדב 19 בינואר 2014

הם ממש התאהבו בזה

רון 19 בינואר 2014

לפטס אין כלים להתמודד עם ההתקפה הזאת.
וגם לא התקפה מספיק טובה.
הם הגיעו לטופ שלהם לצערי.

ds 19 בינואר 2014

שופטים בדיחה. פאנטום PI נגד הומנאווני לוקח לפאטס שער שדה מה- 21 של דנבר ומסיים את הדרייב. אח"כ שריקה לא ברורה על הולדינג נגד לוגן ראיין ממשיכה לדנבר את הדרייב במקום פאנט מה- 30 שלהם. הנה 10 נק'.

נדב 19 בינואר 2014

היה הולדינג ברור. בנוגע לPI הם שרקו על משהו שלא היה קיים לעומת חוסר שריקה כשבאמת היה (על טאליב ועל קרומרדי.לפחות אחד לכל צד)

ds 19 בינואר 2014

Tough calls go against Patriots, but still plays need to be made: Should Broncos receiver Wes Welker been penalized on the play Aqib Talib was injured? Should offensive pass interference been called on the play Logan Ryan was flagged for defensive holding? Fair questions to ask and the missed penalty call on Welker was most egregious from this viewpoint. At the same time, those calls can go either way over the course of a game, and there were other plays to be made on the Broncos’ impressive long second-quarter scoring drive. Can’t pin that all on the officials.

זורק מילה 19 בינואר 2014

או מה אה או מה אה המשחק הזה אוטוטו גמור…

עופר פרוסנר 19 בינואר 2014

אני לא חושב שצריך להתייחס בכלל למחצית הראשונה, כי בריידי והפאטס מתחילים לשחק בדרך כלל רק חמש דקות לתוך הרבע השלישי במקרה המוקדם ביותר. פייטון חייב להעמיד יתרון של 20+ (וזה גם לא ממש מספיק) לקראת המחצית השנייה, זה אפשרי, אבל קשה. זה הפך להרבה יותר קל כשטאליב נפצע.

Amir A 19 בינואר 2014

יש כאן פרסומות כרגע, מה שמעלה אצלי את השאלה הבאה. בכל הפרסומות של חברות היטק וחברות תרופות, כאלו שמנסות להראות שהן עושות מדע ושעובדים אצלן מוחות מבריקים, רואים את "העובדים" כותבים במרקרים על לוחות שקופים. כאלו שאפשר לראות משני הצדדים. כמובן שזה טיפשי, היות והרקע יפריע לראות מה נכתב על הלוח ורציתי לשאול אם מישהו באמת נתקל בדבר הזה ביומיום?

אלון 19 בינואר 2014

ובכל צוות של חמישה יש לבן, שחור, הודי, סיני ואשה.

נדב 19 בינואר 2014

בריידי במיטבו

דורון (אחר) 19 בינואר 2014

ומה היה הפרומו סופרבול עם שוורצנגר הזה??

גיל שלי 19 בינואר 2014

פייטון מקבל עכשיו שני דרייבים ברצף. עשר נקודות ןהפער יהיה מעניין

אבו צ׳יצ׳ריטה 19 בינואר 2014

דנבר חייבים להגיע לבריידי כי הסקונדרי שלהם לא מסוגל לעצור את המסירה….לא יודע אם זה האוויר הדליל, אבל יוצאים לו לייזרים מהיד

רון 19 בינואר 2014

זאב, האופטימיות שלך מרשימה.
גם פרוסנר חושב שהפטס סתם נותנים לדנבר פור שיהיה מתח.
אני חושב שהפטס האלה כבר לא קיימים מאז הסופרבול ההוא של 2007.
בריידי כבר מזמן לא הקילר שהוא היה.
והפטס מסתפקים בשער שדה בדרייב הכי טוב שלהם.

עובר אורח 19 בינואר 2014

מאנינג הגיע!

asaf 19 בינואר 2014

רק רציתי להוסיף שעד כה זה המשחק הכי טוב של ההגנה של הברונקס שיצא לי לראות העונה, וזו לא אחת ההגנות המשובחות של הליגה בלשון המעטה…

אבו צ׳יצ׳ריטה 19 בינואר 2014

גוןמפוקס היה ונשאר פחדן מעצבן

red sox 19 בינואר 2014

אח ג'ון פוקס. האיש שתמיד ייקח טיים אאוט בדיוק ברגע הלא נכון. האיש שתמיד יוציא את המימימום מכל סיטואציה.
קחו הימור למחצית השנייה – היתרון של הפטס בעמדת המאמן יקזז את היתרונות של דנבר ברוב העמדות על המגרש.

עובר אורח 19 בינואר 2014

טוב, אז מתפתח בינתיים משחק שמזכיר את הקודם של דנבר. הם לא השביתו את ההתקפה של הפאטס כמו שהם עשו לס"ד, אבל ההתקפה מתקתקת.
מעניין שבניגוד למשחק הקודם נגד הפאטס, לא רואים הרבה מהלכי ריצה. אמנם סביר שזה הרבה בגלל הפציעה של טאליב.
אני מקווה שטאליב יחזור במחצית השניה, אחרת אני לא רואה איך לעצור את מאנינג

זורק מילה 19 בינואר 2014

הפטס יצאו בנס מהמחצית הזו, רק עשר הפרש. כמו שזאביק כתב ההגנה של הפטס לא מתקרבת בכלל לפייטון ולא שיש לו איזה אופנסיב ליין מדהים, ושהכדור כבר יוצא למסירה האין הגנה של הפטס נגד משחק המסירה פלוס הסקנדרי דואג לשאר.

לדעתי It's already game over,

גיא 19 בינואר 2014

16 יארד ריצה לפטס במחצית הראשונה. במשחק בניו אינגלנד הפטס נקלעו לפיגור בגלל איבודי כדור. היום הם פשוט לא מצליחים להניע את ההתקפה (עם כל הכבוד לבריידי, הרבה מסירות לא הגיעו לרסיברים שלו באשמתו)

אבו צ׳יצ׳ריטה 19 בינואר 2014

שליטה מוחלטת של ברונקוז, 8 תופסים שונים מתחלקים ביותר ממאתיים יארד מסירות, ועדיין רק עשר הפרש….תום בריידי נראה כאילו הכל נופל לו קרוב אבל לא מספיק, וכדאי לברונקוז להיות רחוקים מספיק כשהוא יתאפס ממש

גיל שלי 19 בינואר 2014

טאליב חזר ולא עזר. גם אני כעסתי על פוקס טבל הוא בחר נכון. לביליצק מתאים לנסות און סייד עכשיו, אבל שבע נקודות לדנבר יכריחו את בריידי לזרוק בומבות. הוא לט מצטיין בזה היום

גיא 19 בינואר 2014

מורנו אדיר.

גיל 19 בינואר 2014

זה היה ברור שהפטס לא ירוצו על דנבר ויתבססו על המסירה. אם בריידי והתופסים שלו יהיו יותר מפוקסים הם יכולים לחזור למשחק כמו כלום. למאנינג אין הרבה זמן לזרוק והרסיברים מכוסים די טוב אבל הוא מוסר בדיוק של המילימטר כרגע וזה מה שחשוב.

עורב סגול 19 בינואר 2014

פיהוק…
לחכות למאכות של המשחק השני…

Sp 19 בינואר 2014

אני לא ממש מבין למה אתה מדבר על האיבוד שחקנים בהגנה של ניו אינגלנד? הם שמו רק 3 נקודות על הלוח במחצית! עם 6 נקודות הם לא ינצחו גם עם ההגנה של סיאטל.

Amir A 19 בינואר 2014

גמור, גמור.

נדב 19 בינואר 2014

בטיים אאוט עכשיו, פוקס יצא כדי לעודד את פייטון ופייטון פשוט עבר אותו בלי להניד עפעף. נראה כאילו בראש של פייטון עובר "אל תפריע לי ואני אביא לך אליפות"

Talo 19 בינואר 2014

ההגנה של ניו אינגלנד עוד מעט נופלת. וזה ישפיע גם בהמשך

אורטון 19 בינואר 2014

התפיסות של דנבר ממש קצרות, הקורנרים מאד קרובים ואין ירדים אחרי התפיסה. חטיפה בקרוב?

אהוד 19 בינואר 2014

כנראה שלא

רון 19 בינואר 2014

גמור גמור

נדב 19 בינואר 2014

ההגנה של הפרטס מפספסת תיקולים על ימין ועל שמאל.
נראה שהפעם זה פשוט לא כוחות

נדב 19 בינואר 2014

אחי, אחד מאיתנו יצטרך להחליף שם

נדב השני 19 בינואר 2014

סגור

גיל שלי 19 בינואר 2014

עשר נקודות. עכשיו יגיעו איבודי הכדור של הפאטס

ds 19 בינואר 2014

וולקר הצדיק את כל החוזה שלו בדנבר בזה שגמר לטאליב (ולפטריוטס) את המשחק.

No One Important 19 בינואר 2014

כמה דקות לפני הפאטס עשו אותו מהלך בדיוק ל DRC

זה בסנאפ שנשרק OPI בצדק על פיק פליי

רון 19 בינואר 2014

הסיכוי היחיד של הפטס זה שהשדים של פייטון יתעוררו.

אד הורטון 19 בינואר 2014

אם יש טום בריידי, יופע נא מייד.

אורטון 19 בינואר 2014

כמול סאן דייגו, לקראת סוף הרבע השלישי ההגנה של דנבר נחלשת

No One Important 19 בינואר 2014

בריידי לא מסוגל למסור את הדיפ בול,פעם שניה שהוא מפספס

אלון 19 בינואר 2014

נראה שגם הפטריוטס מנסים להוריד את השעון.

גיל שלי 19 בינואר 2014

הולכים על הפסד בכבוד

אורטון 19 בינואר 2014

ייייייששששששש!!!!!!

רון 19 בינואר 2014

עכשיו זה רשמי.

גיא 19 בינואר 2014

דנבר מראה ניצוצות של הגנה

No One Important 19 בינואר 2014

שימו לב הטסים לניו אינגלנד: הבורדינג מתחיל עכשיו

גיל שלי 19 בינואר 2014

לישון או לא לישון זאת השאלה

עובר אורח 19 בינואר 2014

קו ההגנה של דנבר עושה עבודה נהדרת. טרנס נייטון הוא מישהו שכנראה צריך להתחשב בו בכתבות לפני משחקים של דנבר…

עופר פרוסנר 19 בינואר 2014

וואו איזה סאק… ועדיין, אני לא מאמין שזה גמור

דן 19 בינואר 2014

לדנבר אין הגנה….

עורב סגול 19 בינואר 2014

המהלך. הכי חשוב של דנבר, דווקא בהגנה עם הסאק השני

עמי 19 בינואר 2014

למרבה הצער. 3 פוזשנס. אין מצב שחוזרים מזה

זורק מילה 19 בינואר 2014

עכשיו רק סיאטל יכולה להציל לי את העונה… גמר הבלהות בין הברונקוס לניינרס הולך ומתקרב. It's a lose lose situation. :(

זורק מילה 19 בינואר 2014

זאביק אתה כאן גם למשחק השני?

עובר אורח 19 בינואר 2014

אברהמי, אני דווקא חושב שההחלטה של בליצ'יק בדאון רביעי היתה מאלה שאם היא היתה מצליחה היינו מהללים אותו. אתה בפיגור, צריך נואשות לצמצם, הדברים הרגילים לא הולכים – אולי זה הזמן להמר

זורק מילה 19 בינואר 2014

צריך לומר את האמת – הברונקוס התקשו יותר שבוע שעבר מול סן דייגו. ה AFC כ"כ חלש שזה מזעזע. קבוצה וחצי בחטיבה שלמה, שבצד השני יש לפחות 4 או 5 קבוצות יותר חזקות מהפטס.

אלון 19 בינואר 2014

יש עכשיו שבועיים לכתוב על האם פייטון יכול לשחק ככה גם במזג האויר של ניו יורק

זורק מילה 19 בינואר 2014

בניגוד להיום, בסופרבול (לא משנה סיהוקס או ניינרס) הוא ישחק מול הגנה סופר סופר חזקה.

ועדיין, לדעתי זה הולך לכיוון שלו השנה All the way

עורב סגול 19 בינואר 2014

זאת תחושה סובייקטיבית שלי כי הרייבנס אינם או שבאמת הפליי אוף השנה משעמם מתמיד?

Sp 19 בינואר 2014

זאב אני מסכים איתך. רק תיקון גם טאצ עדיין שלושה פוזישן (3 טאץ והמרת 2 נקודות).

Dawoun 19 בינואר 2014

עם כאלה מספרים אפשר לשחק לשני הצדדים. טאצ' של דנבר + המרה וההפרש 25 נקודות = 4 פוזישים

עובר אורח 19 בינואר 2014

כל דאון יש עוד שחקן של דנבר שיורד מהמגרש עם פציעה…

רון 19 בינואר 2014

לפחות מפסידים בכבוד.

אבו צ'יצ'ריטה 19 בינואר 2014

ושוב פוקס הולך לריצה, למרות שמנינג מוסר ללא הפרעה ממש

עובר אורח 19 בינואר 2014

זה פשוט לא פייר שיש לדנבר גם בועט כמו פרייטר

רון 19 בינואר 2014

פייטון ישלם על הקלות הזאת ביוקר.
סיאטל יהרגו אותו, הוא פשוט לא רגיל.

גיל שלי 19 בינואר 2014

אני מניח שפייטון לא מתגעגע לונדרגט

עורב סגול 19 בינואר 2014

התפקיד הרוווחי בעולם – פאנטר של הברונקוס

עובר אורח 19 בינואר 2014

ת'כלס. שני משחקי פלייאוף שבהם הוא עלה פעם אחת למגרש

אלון 19 בינואר 2014

פאנט אחד בשני משחקים ד

עובר אורח 19 בינואר 2014

רבאק, ההגנה של דנבר הלכה כבר הביתה

חדש 19 בינואר 2014

כרגיל ההגנה של דנבר משחקת חלק מהמשחק

עובר אורח 19 בינואר 2014

מה יכול להיות יותר פאדיחה של שחקן הגנה מאשר לפספס תיקול על ק"ב?

עורב סגול 19 בינואר 2014

ולא rg3..

אלון 19 בינואר 2014

נגמר

רון 19 בינואר 2014

כל כך מייצג. אחרי טאצ'דאון כזה, נסיון המרה מטופש מהאמצע, ואז און סייד כושל.
זה היום של פייטון. אין מה לעשות.

No One Important 19 בינואר 2014

עכשיו רק נשאר לחכות למסיבת העיתונאים של הרמאי

ממבל,ממבל,ממבל,הם שיחקו יותר טוב ממבל, ואני רוצה להוסיף ממבל!

Talo 20 בינואר 2014

דנבר צריכים להתפלל שסיאטל ינצחו המץ אפשר ההגנה שלהם מול התופסים של הניינרס הוא נוראי. פייטון כבר יסתדר עם ההגנה של שתי הקבוצות

Talo 20 בינואר 2014

מץ אפ

זורק מילה 20 בינואר 2014

התוצאה מרמה. משחק חד צדדי.

חדש 20 בינואר 2014

זה רק הוגן שפיטון יקח גביע בבית של אחיו

גיל 20 בינואר 2014

פייטון ממשיך במפגן הלוזריות שלו בפלייאוף בדיוק כמו שכולם צפו ולא מסוגל להוביל קבוצה במשחק גדול. 400 יארד ב75% השלמה? בושה וחרפה. ביליצ'ק הרי כזה גדול ויש לו את המספר שלו ועוד שנה תעבור ושום יחזרו על המנטרות הללו. אגב, אדם גייז מתאם ההתקפה המבריק של דנבר הוא איש המפתח במשחק ובעונה עם קריאות מדויקות ביותר.

גיא 20 בינואר 2014

הוא אולי ההבדל הגדול בין הנצחונות השנה להפסד של שנה שעברה, הרבה פחות משחק שמרני.

גיל 20 בינואר 2014

פוקס נותן לו לעשות מה שהוא רוצה השנה ומתרכז בהגנה שם אנשים שוכחים שהוא מאמן מעולה.

גיא 20 בינואר 2014

בדנבר מחזיקים אצבעות לסיאטל. לסיאטל אין WR שיוכלו לנצל את חולשת הגנת המסירה של דנבר ודנבר לא רעה בכלל בעצירת התקפת ריצה. גם השחקן ה-12 של סיאטל לא יכול להגיע לניו ג'רזי.

גיל 20 בינואר 2014

הם מחזיקים אצבעות לסיאטל כי מחוץ לבית הם פחות טובים. ואם סיאטל יעלו ויהיה משחק קר וגשום זה דווקא יתן יתרון לדנבר שרגילים יותר לשחק בתנאים כאלו.

No One Important 20 בינואר 2014

כן, כי בסיאטל אף פעם לא יורד גשם…היא בסך הכל העיר הכי גשומה בארה"ב….

גיל 20 בינואר 2014

יורד גשם קבוע אבל הוא לא רציני לרוב וגם לא קר כמו בדנבר.

גיל 20 בינואר 2014

אברהמי, בתור אחד שכל הזמן הימר נגד מאנינג השנה לא הייתי ממהר להמר נגדו גם בסופרבול למרות שללא ספק זה יהיה משחק קשה והם לא יהיו פייבוריטים שם. אם הוא ממשיך עם הקליניקה שלו לכל הגנה יהיה קשה לעצור אותו.

רפאל זר 20 בינואר 2014

יאללה הפסקת קפה.
מזל שמאנינג עלה. אם הפאטס היו מנצחים, כל מיני חכמולוגים היו מתחילים עם השוואות לראסל וצ'מברליין.

יאיר 20 בינואר 2014

ממש מחזיקים בדנבר לסיאטל אצבעות. עם הכדורי בדמינגטון שמאנינג תולה באוויר אפשר כבר לתת את הMVP של הסופרבול לארל תומאס עכשיו. זה מינימום 2-3 INT. הפלאוטרים האיטיים שלו יחטפו מול ההגנה של סיאטל ובגדול הם יצטרכו תוכנית משחק אחרת.

מדהים כמה הAFC חלש ברמת הפלייאוף השנה. הפטריוטס פשוט קבוצה לא מוכשרת שפשוט אין לה מה לחפש בפלייאוף מול קבוצות טובות (זה אגב כבר כמה שנים ככה- רק שהשנה בגלל כמות הפציעות והרציחות זה יותר בולט) העניין הוא שהשנה בAFC לא היו קבוצות טובות פרט לדנבר (סינסי גם התפרקה מפציעות, הצ'יפס בכל זאת היו קבוצה של אלכס סמית ואנדי ריד).

Comments closed