המירוץ להפסיד 13:34 לסיאטל (חלק 2)

אין קבוצה שהלכה לישון אתמול יותר מבואסת מאשר הניו אינגלנד פטריוטס. וההארבו היותר טוב נשאר לאמן בליגה. ולמשחקים היום:

סינסנטי-אינדיאנפוליס

הקולטס ניצחו השנה את הבאנגלס 0:27, באחת מהנקודות הנמוכות ביותר בקריירה של אנדי דלתון. אני לא רואה פה איזה משהו שונה: לסינסנטי יש אולי משחק ריצה משופר לעומת המשחק ההוא, אבל בלי איי ג'יי גרין, אנדי דלתון לא יצליח להחזיק את אנדרו לאק מחוץ למשחק.

DB

לאק לא צריך להיזהר מהגנת המסירה נגדו. אף מגן לא הולך להלחיץ אותו. אנדרו לאק צריך להיזהר לא להפוך לדגם משופר של דלתון, כזה שיודע שהרף הכי עליון שלו הוא שלב אחד מתחת לאיפה שיושבים בריידי ומאנינג.

קולטס 21:24

דטרויט-דאלאס

אתה פשוט חייב לתת מילה טובה לג'רי ג'ונס כשמגיע לו. הבן אדם גאון פיננסי. מתישהוא בעתיד הקרוב הוא יצטרך להתעסק עם החוזים של דימארקו מורי ודז ברייאנט. ג'ונס הלך על האופציה היחידה: יש סיכוי שבסוף העונה יהיו למורי 500 נגיעות בכדור. זה אומר שאחרי המשחק האחרון הוא יוריד את המדים ופשוט יתפרק לחתיכות.

עכשיו מחכה למורי הגנת הקיר של דטרויט. למה קיר? כי היא נותנת רק 17.6 נקודות למשחק. הנה איפה שסטטיסיקה היא שקר מהלך. דטרויט נפגשה השנה רק שלוש פעמים עם התקפות שסיימו בעשיריה המובילה של הליגה. פעמיים היא חטפה שלושים נקודות ויותר. לדאלאס יש יותר מדי כלים התקפיים כרגע.

גם לדטרויט יש כלים התקפיים. רק ששם התרחשה רגרסיה משמעותית. במקום להיות מאנינג. סטאפורד נהיה סוג של פלאקו מינוס הווינריות. חבל. נצטרך לחכות לפחות עוד שבוע כדי לראות את התרגיל החדש של טוני רומו בתחרות הירייה ברגל.

דאלאס 20:27

 

 

המירוץ להפסיד 13:34 לסיאטל (חלק 1)
יומן דאבל פרק יא' – או... "יומן טרבל"?

40 Comments

גיל 4 בינואר 2015

אני איתך בתחזית רק שלדעתי דאלאס מגיעים עד לגמר נגד סיאטל.

גלן 4 בינואר 2015

אני ספרתי 4 משחקים בנקודות, חמש ביארדים ורק אחת בטופ טן ריצה.
וגם אני העדפתי את ההארבו הראשון אבל אסתפק בשני.

זאב אברהמי 4 בינואר 2015

בהתקפה כוללת שיחקו נגד שתי קבוצות מהטופ 10 בהתקפה. חטפו שלושים מגרין ביי וניו אינגלנד

גלן 4 בינואר 2015

לא מבין איך. גרין ביי זה פעמיים , פטריוטס גם. בנקודות גם סיינטס ביארדים גם פלקונס וגיאנטס. לא חושב ש DVOA משנה את זה כי סיינטס עדיין שם.

אח שלו 4 בינואר 2015

לגבי הפטריוטס ובלטימור – כן, המאצ' אפ של בולטימור יותר בעייתי לפאטס מזה של אינדי או סינסי. אבל בולטימור פשוט לא קבוצה מספיק טובה השנה. הם לא ניצחו שום קבוצה טובה (מנצחת) השנה חוץ מאת הסטילרס (מה זה אומר על הסטילרס?). הפאטס קורעים אותם בעוד שבוע.
יש שתי קבוצות שיכולות לנצח את הפאטס – דנבר בגמר החטיבה (כן, כן, פייטון בפוקסבורו וכו' – עדיין מפחידים אותי) וכמובן סיאטל בסופרבול. כל היתר – פשוט לא.

אלון 4 בינואר 2015

גם דאלאס וגרין ביי במגרש נייטרלי יכולים בהחלט לנצח את הפטריוטס, לא פייבורטים או משהו, אבל לא מסכים איתך שפשוט לא.

עורב סגול 4 בינואר 2015

מקווה שביליצ'ק את בריידי שותפים לאותה יהירות

גיל 4 בינואר 2015

עוד לא הבנת שמה שקורה בעונה הרגילה לא רלוונטי יותר? הם מתחברים בדיוק בזמן הנכון וניצחו אותם פעמיים ב3 השנים האחרונות בפוקסבורו כשפעם שלישית לא ניצחו בגלל בועט שפיספס פילד גולד מ32 יארד (שהיה שולח את המשחק להארכה). בולטימור זה הקבוצה האחרונה שהפטס רצו לפגוש בפלייאוף ואני מקווה שהרייבנס יעיפו אותם.

אלון 4 בינואר 2015

מצחיק אותי תגובות של לא מלחיצים אותי, אין סיכוי, ננצח אותם בקלות וכול' שזה מגיע לפלייאוף. 4 שעות אחרי נגמרת לפייבוריטית העונה.

עובר אורח 4 בינואר 2015

השאלה לגבי סינסי היא האם הן למדו מהפאטס וירוצו שוב ושוב נגד אינדי. אני מאמין שכן, ומאמין שהן ינצחו. במשחק הקודם אינדי השמידו את ברנארד, עכשיו כשהיל הצטרף יהיה להם יותר קשה.
מצחיק שאם סינסי עוברים הרבה יסמנו אותם כפייבוריטים להגיע לגמר החטיבה.

באמת שמחתי שהרייבנס עלו כדי שתהיה קצת יותר תחרות לפאטס. יש מצב שהם מחזירים את פולארד?

רענן 4 בינואר 2015

פולארד , ריד , לואיס , מה שאנו לוקחים מאתמול את חזרתו של מר פלאקו ,וכן הוא לא יהיה אף פעם qb עילית אבל אתמול : מדויק שקול זהיר ובכלל אולי הטוב במשחקיו מאז הגמר לפני שנתיים ( 5 טאצים נגד טמפה לא נחשב)

בליקי 4 בינואר 2015

אם יש בכלל דבר כזה – קבוצה שיכולה להיכנס לפטס לראש, זו בולטימור. בהחלט הקבוצה האחרונה שהפטס רצו לקבל במשחק הראשון שלהם בפלייאוף, בטח שבולטימור מגיעה במוד של 'עשינו כבר את שלנו העונה'. משחק מוקש.

גיל שלי 4 בינואר 2015

מה שכן, אחרי הלילה, אוהדי סן פרנסיסקו יכולים להרגע, גם טד ג'ין ג'וניור יודע לפמבל בדיוק בזמן הנכון, הג'איינטס היו מנצחים את גמר החטיבה גם אם הוא לא היה נפצע לפני המשחק

Amir A 4 בינואר 2015

מה זה משנה? גם אם הפטס ינצחו את הרייבנס, הרי בגמר החטיבה הם יפסידו באיזה משחק שלא יהיה, כשבריידי עושה את פרצופי התסכול שלו כבר מתחילת הרבע השלישי.
בחמש השנים האחרונות המאזן של הפטס הוא הפסד בווילד קארד, הפסד בדיוויז'ן, הפסד בסופרבול, הפסד בקונפרנס והפסד בקונפרנס.
אם זו היתה חידה בפסיכומטרי הייתי אומר שהשנה הפטס יפסידו בסופרבול, שנה הבאה בדיוויז'ן ושנה אחר כך בווילד קארד.

7even 4 בינואר 2015

LOL

האמת שהשנה הם הכי חזקים ויציבים ב AFC ביי פאר.
אבל לי יש הרגשה שדנבר עשו משברון אמצע עונה מכוון בשביל כיוונונים להמשך

אלון 4 בינואר 2015

שכחת שכל פעם שלברון מפסיד בגמר הם מפסידים בסופרבול.

עובר אורח 4 בינואר 2015

אינדי קבוצה לא טובה, אבל אני פשוט מתאהב באנדרו לאק

עורב סגול 4 בינואר 2015

להבדיל מסינסי שהיא קבוצה טובה עם QB גרוע

זאב אברהמי 4 בינואר 2015

דנבר תצטרך משחק ריצה ממש טוב בשבוע הבא. לא רק הירידה בכושר של מאנינג, אלא גם בגלל שהיום הגנת המסירה של הקולטס היתה החלק החזק של הקבוצה

עובר אורח 4 בינואר 2015

תצטרך גם משחק טוב במיוחד של וון מילר ושות'. קן ההגנה של סינסינטי היום הובס לחלוטין

גיל 5 בינואר 2015

ריצה זו דווקא לא הבעייה שלה ואינדי לא טובה בהגנה שלה, אבל דנבר תצטרך סקנדרי טוב מאוד כי עם הבומבות של לאק אני רואה משחק סטייל רייבנס לפני שנתיים.

גיל שלי 5 בינואר 2015

הגנת מסירה מול דלטון זו לא חכמה

אלון 5 בינואר 2015

יש הבדל בין הרסיברים של סינסנטי לבין אלה של דנבר (וגם בק"ב).

גיל 5 בינואר 2015

אחלה משחקים יש שבוע הבא. חוץ מהפח זבל של סיאטל קרולינה כל המשחקים יהיו שקולים בתאוריה ולכל אחד מהם יש סיפורי משנה שיפמפו לנו כל השבוע.

אלון 5 בינואר 2015

למה אתה חושב שזה משחק פח? גם אם סיאטל ינצחו הם יצטרכו לעבוד מאוד קשה. קרוליינה במומנטום וההגנה שלה מצויינת.

גיל 5 בינואר 2015

סיאטל יפרקו אותם. אני בספק אם ניוטון יגמור את המשחק.

גלן 5 בינואר 2015

כואב. ממש כאב פיזי. איזו התפרקות מבאסת.

עידן. 5 בינואר 2015

החלטה הזויה לגמרי של השופטים עם הרמת הדגל אחרי העבירה לזכות דטרויט.

גלן 5 בינואר 2015

אין מילים. אין הסבר טוב. אין כלום. איום ונורא. אפילו בלי ריפליי שתנוח דעתנו (או לא).

גלן 5 בינואר 2015

זאב, לא שזה מאד מנחם אבל מלה טובה על ההגנה של הליונס לא תזיק….

גלן 5 בינואר 2015

טוב הלילה אני כנראה כבר לא אשן.. לא יכול להרגע.

גלן 5 בינואר 2015

עוד פעם ועוד פעם. דז בריאנט נכנס לשדה בלי קסדה. זה 15 יארד אוטומטי. לא מבין, לא מבין, בעצם כן מבין למה בכלל שונאים אותם. שהפקרס יחסלו אותם אמן

גלן 5 בינואר 2015

צריך קלונקס. עדיין רועד.

עובר אורח 5 בינואר 2015

באסה. כל כך רציתי לראות את גולדן טייט חוזר לסיאטל

סאמיר זאמפיר 5 בינואר 2015

אז הנה עוד סיבה למה הכותרת הזו מנחסת לי את הקבוצה- בשביל לעשות ריפיט נצטרך לנצח את השופטים… סליחה את הקאובואים. דומה וכנראה.

למה בשידור לא שאלו את מייק פריירה מתי נכנס החוק שלדז בריינט מותר להרים דגל ולשנות החלטת שיפוט מוצדקת נגדו? זה בMEMO? מה? מישהו למעלה רוצה את ג'רי באריזונה? נההה!

ועם כל זה- ו"זה" זה המון, כי החחלטה חיסלה מומנטום חיובי בשלב קריטי לליונס- דאלאס היו טובים בסופו של דבר. ההזדמנויות של דטרויט בוזבזו על 3 והחוצה כשהם היו ביתרון. ההגנה שלהם שמרה אותם במשחק.

לא מעודד שקו ההתקפה של דאלאס חטף, הוכה והופל אך בסוף שרד. אם הם יתעמרו ככה על גרין ביי, אני לא בטוח שלרודג'רס יהיה מספיק את הכדור. לדטרויט הקו הטוב בליגה, מישהו אחר לא בטוח שורד את זה.

קודם החנונים בוושינגטון המדינה צריכים למצוא קריפטונייט לסופרמן ולקרקע אותו. או פשוט לשלוח נגדו את ההגנה של הסיהוקס. לפני הדראפט חלמנו על קלווין בנג'מין אבל אז סטיב סמית' הלך למרילנד. תופס מצויין. קרוליינה הקשו שנתיים רצוף על הסיהוקס. בשארלוט. צריך לנצח, ולא להפצע. ואולי בקטנה לשלוח הצהרה "בואו".

גיל 5 בינואר 2015

כולה החלטה בייתית לטובת דאלאס. מכיוון שהם ישחקו את כל המשחקים שלהם בחוץ אין לך מה לדאוג.

סאמיר זאמפיר 5 בינואר 2015

הם 8-0 בחוץ. פאקרס מועדון מספיק גדול וחשוב כדי שלא ידפקו אותם בבית. אבל אני לא בטוח שהם קבוצה מספיק טובה בשביל לנצח את דאלאס.

אחד משופטי העבר הבכירים עלה לשידור ואמר שהוא לא מצא שום סיבה להרים את הדגל. או לא לזרוק דגל על בראיינט. חוץ מ"שהמשחק נהיה יותר מדי מרגש עבורם". דרך יפה להגיד "הלו ג'רי!".

גיל 5 בינואר 2015

בסדר, הם טובים בחוץ אבל עכשיו זה פלייאוף.

סאמיר זאמפיר 5 בינואר 2015

צודק, זה פלייאוף. במקום לבזבז זמן על דאלאס וגרין ביי, וכדי שלא יגידו שככה זה בפלייאוף- משחק אחד, צריך להתרכז בקרוליינה וברצים האחוריים שלהם. ואיך לנצח את קו ההגנה שלהם.

גיל 5 בינואר 2015

ואגב, גרין ביי 8:0 בבית אז יהיה מעניין.

Comments closed