תוצאות הימורי פוטבול, שבוע שלישי

יצאתי 4:12 ואני 14:34 לעונה. נפלתי על הג'טס, הקולטס (אני צריך להפסיק להמר נגד מאנינג, לפחות בעונה הרגילה), דטרויט וג'קסונוויל (יוסטון הולכת להיות הימור מאוד פרוע העונה).

שני סיפורים מעניינים שמצאתי השבוע: אם מישהו מחפש רמזים לסיום העונה הרגילה בבייסבול ולעובדה שהמאבק בין היאנקיס לרד סוקס שוב תופס מימדיים שמרחיבים את הספורט מעבר לגבולות הנורמליות, לא צריך להסתכל רחוק יותר מתקרית שאירעה בשבוע שעבר בבית ספר יסודי באפ סטייט ניו יורק. נייט גארט, ילד בן תשע, הגיע לכיתה כשהוא לבוש בחולצה מספר 52 של היאנקיס, החולצה של המגיש סי.סי סאבאתיה. המחנך של כיתה ד' בה לומד גארט, אוהד שרוף של בוסטון שמעטר את קירות הכיתה בצעיפים ודגלונים של הקבוצה, לא מצא את החולצה ראויה והעיף את גארט לשירותים והורה לו להפוך את החולצה לפני שהוא חוזר לשיעור.

ויש את הסיפור הנהדר של ג'ייסון ספייר, אוהד כדורסל, הוקי ומכללות שהחליט להרחיב את העולם הספורטיבי שלו ולהתחיל לאהוד קבוצת פוטבול. ספייר הקים אתר אינטרנט (אוהד לבן ורווק), פרסם מודעה בעיתון ושלח מכתב לכל 32 הקבוצות בליגה שבהן הוא מבקש שיחנכו אותו וישכנעו אותו שהוא צריך להפוך להיות האוהד שלהם. מעניין שהקבוצה הראשונה שענתה לספייר בפירוט כדי לשכנע אותו להיות אוהד של הקבוצה היתה דווקא דטרויט ליונס.

2 Comments

עידו 30 בספטמבר 2009

ללא ספק מרתק לקרוא תבונות כאלה על משחק שאינו מסוקר/מוסבר/מדובר או בכלל מעורר התייחסות. ושלא לדבר על השעות הבלתי אפשריות למעקב אחרי הספורט הנפלא הזה.
הגעתי לפני שבועיים לשהות די ארוכה בארה"ב, בבלטימור (שבביתינו נקראת בולטיחור או גני תקווה) והתחלתי לעקוב די באדיקות, שלושה משחקים בראשון ואת יום שני הגדול כמובן.
אשמח באם תוכל לשפוך קצת אור על המשחק, קבוצות ושחקנים דוממיננטים וכו', למרות שיש לי הבנה ברמה מספקת כדי להנות מהשידוים.
מחכה כבר להימור ולניתוחים שלפני המשחק בראשון בו נוסעים הריבינס לשחק בבית של בעלה של ג'יזל (נדמה לי שברידי התחתן איתה). וחוץ מזה מה תגיד על פארב ?
ופייטונג מנינג, הוא אמיתי ?

zeevny 30 בספטמבר 2009

עידו, אני מזכיר לך שבולטימור קיננה את שתיים משלוש מסדרות הטלוויזיה הגדולות בכל הזמנים, ואצטדיון הבייסבול שלהם נהדר, ויש אוכל נהדר והכי חשוב: זה רק שלוש שעות מניו יורק!!!
הבלוג יעסוק יותר בדברים מסביב למשחק ומה הוא אומר על אספקטים אחרים בחיים האמריקאיים. אני חושב שוואלה עושים עבודה מצויינת בהסברים על הניואנסים של המשחק.

Comments closed