איי רוד מחלק טיפים

In כללי

אני זוכר היטב את הבקרים של סוף ספטמבר 2006. אני זוכר אותם כי לאיפה שלא הלכתם על הסקאלה של הרדיו הספורטיבי, תמיד דיברו שם על בארי בונדס ועל זה שהוא הולך לשבור את שיא ההום ראנס של כל הזמנים, ואיזו בושה, ובאיזה צד וגודל צריך לשים את הכוכבית מעל לשיא שלו, ואיך הדרדור שלנו כחברה עולמית מתבטא במעבר של השיא מהנק אהרון, הספורטאי האולטימטיבי, לבארי בונדס, אחד שכל סטונדט שנה א' במחלקה לפסיכאטריה היה אומר לך שהוא אישיות גבולית, מה שזה לא אומר. 

 

ותמיד אחרי שהמנחים היו בוכים כמעט שעתיים על השיא האבוד, וכל יום הם היו מוצאים נושאים חדשים כדי לבכות את השיא ובונדס במשך כשעתיים, הם היו מתחילים בחישובים מתמטיים: לאלכס רודריגז יש כבר 500 הום ראנס. הוא מכה ל-33.62 הום ראנס בשנה, אם נביא בחשבון את הירידה הגרפית של שחקן בתפקידו בגלל העומס ובגלל הגיל המתקדם, אם נקח בחשבון את התחממות כדור הארץ והמעבר של היאנקיס לאצטדיון חדש, והעובדה שהילד השלישי שלו לא מסוגל להירדם בלילות, יצא שרודריגז ישבור את השיא של בונדס מתישהו בסביבות, בערך, ביום רביעי, 11 ביוני, 2013, בשעה 20:28. זה היה הדבר היחיד שעניין אותם. איך יבוא רודריגז ויסיר את הכתם של בונדס. 

 

ואיכשהו תוך פחות משלוש שנים, רודריגז עוד יכול לגרום לכולנו להתגעגע לבונדס. מהסטרואידים כבר לא אכפת לי. מישהו דפק את רודריגז בעצם הגילוי,הליגה מכסה עיניים כי הום ראנס מוכרים ובכלל אני מסתכל בחשד על מי שלא משתמש בענף. הגילוי היותר מסעיר בספרה החדש של סלינה רוברטס, "איי רוד", הוא שרודריגז נהג לגלות את סוג הזריקות של הזורק שלו לשחקני הקבוצה היריבה. 

ככה זה עבד: כשהמשחק היה כביכול גמור (נגיד 10:2 באינינג התשיעי), רודריגז היה מסמן לשחקן הקבוצה היריבה את הזריקה הבאה של הזורק. רודריגז היה מאפשר לשחקנים שנמצאו בתקופה רעה מבחינת משחק החבטות שלהם לדעת מראש את הזריקה שתגיע אליהם ומאפשר להם לשפר את הממוצע שלהם. בתמורה, שחקני הקבוצה היריבה היו נותנים לרודריגז שירת דומה אם הוא היה בתקופה רעה.  שחקנים בטקסס היו מודעים לנוהג הזה, חלקם אפילו העיר לרודריגז כשחשבו שהטיפים שלו מגיעים מוקדם מדי. 

 

יכול להיות שרודריגז כרע תחת העומס של החוזה הענק שקיבל בטקסס. הוא רמז משהו בעניין כשהודה בנטילת סטרואידים. אבל הפעם זה לא מתקבל כתירוץ. רודריגז הוא רמאי מהסוג הנחות ביותר, אחד שמוכן לעשות הכל כדי לשפר את הסטטיסטיקה שלו, אפילו למכור חברים לקבוצה שהטיפים שלו גרמו להם להיראות רע, לאבד עשיריות בדף סטטיסטיקת הזורקים שלהם ולאבד כמה מאות אלפי דולרים בחוזים עתידיים. 

 

השימוש בסטרואידים הפך את רודריגז ממתת אל לבן אדם. עכשיו אני כבר לא בטוח שגם זה תקף לגביו.