דרוש: תסריטאי טוב יותר

הקריירה של יוסי בניון הייתה צריכה להסתיים אחרת

12115816_1137530102951691_1341015563647036574_n

ביל סימנס, הגורו של חלקנו, אומר שזה סימן רע כאשר אוהדי הקבוצה ממנה השחקן החדש שלך מגיע, לועגים לך ושמחים על המעבר. אז מהבחינה הזו, ההגעה של בניון לא מבשרת טובות למכבי ת"א ואוהדיה. היא גם לא מבשרת טובות כשמסתכלים על הקדנציה האחרונה של יוסי בניון במכבי חיפה. ואני לא מתכוון לפן המקצועי, שאני חושב שהיה סביר פלוס פלוס, אלא לפן של… כל השאר.

בין אם זה נכון או לא, נדמה היה שכל שבוע יש סיפור אחר והזכייה שלו ושל מכבי חיפה בגביע המדינה היוותה שיא חדש אפילו עבורו. הנה, הירוקים סופסוף זוכים לנקודת אור בחושך המוחלט שהם מנווטים דרכו כבר כמה שנים, ובמקום לשמוח עם הקבוצה, ובעיקר עם האוהדים שבאופוריה (כי התואר נלקח על הראש של הצהבת), הוא ראה לנכון להעביר את כל הפוקוס אליו ולסגור חשבונות בשידור חי.

אז בניגוד למה שאתם כנראה חושבים, אני לא מתנגד להחתמה הזו של מכבי ת"א בגלל ה"מטען העודף" שיוסי בניון מביא עימו, ומדובר בוואחד מטען. אני לא באמת יודע איך זה יהיה ומה יקרה איתו. האמת היא שאף אחד לא יודע, ישנן המון השערות וניחושים-מושכלים, אבל זה בדיוק מה שזה, השערות וניחושים-מושלכים. גיל שלי למשל כבר יצא לפני כשבועיים וחצי בהכרזה שההחתמה הזו צריכה לסמל את סוף עידן ג'ורדי. אבל אני נגד ההחתמה הזו בעיקר בגלל מה שהיא מסמלת בשביל המון אוהדים אחרים.

בואו נהפוך את הקריירה של יוסי בניון לתסריט קולנועי, מההתחלה באייאקס והפועל באר שבע ועד לשריקת הסיום של גמר הגביע ב-24.5.16, ונשאיר כמה דפים ריקים בסוף החוברת. אחר כך, ניקח את התסריט הזה וניתן אותו ל-100 תסריטאים שונים כדי שיכתבו את סוף הסיפור.

אני בספק אם אפילו אחד מהתסריטאים המוכשרים שיקבלו את המשימה יעביר את בניון למכבי תל אביב. המעבר הזה פשוט לא אמור לקרות בשום מצב. הקריירה המפוארת שלו, וזה נכתב ללא ציניות, פשוט לא אמורה להסתיים ככה, כשהוא לובש את הצבע הצהוב.

הגביע ההרואי שנלקח לפני כמה שבועות מהווה כשלעצמו סיום נפלא לסרט. לקראת הסוף היינו רואים את סצנת ההנפה של הגביע ואז החגיגות שנערכו למחרת בחיפה היו מופיעות על רקע כתוביות הסיום (ב-Deleted Scenes ב-DVD, היינו מגלים סצנה הכוללת משחק פרידה חגיגי במהלך הקיץ כש-30,000 איש היו ממלאים את סמי עופר וקוראים בשמו).

סוף נוסף לתסריט שיכל היה לעבוד הוא עונת פרישה מכובדת בקבוצת נעוריו, הפועל באר שבע. ברדה, בוזגלו, אוגו, הובאן ובניון נכנעים בסופו של דבר למכבי ת"א, לא לפני שהקהל בטרנר מודה לבניון בסצנה קורעת לב. יוסי יורד מהמגרש בפעם האחרונה כשהוא בוכה בדיוק כפי שבכה בפעם האחרונה שירד מהמגרש בווסרמיל במדי הפועל באר שבע במילניום הקודם, לפני 20 שנה.

גם סוף התסריט שכולל עוד עונה (או שתיים) בירוק של מכבי חיפה, בבית שלו, בקבוצה שלו, עם האוהדים שלו, ואז הצטרפות לצוות המקצועי והמשך שירות נאמן של הקהל הירוק היה סיום הולם יותר. זה אולי קצת ארוך והיינו נאלצים להפוך את זה לסדרת טלוויזיה, אבל זה לגמרי עובד.

אבל סוף שכולל את מכבי ת"א? מה זו החובבנות הזו? מי כתב את החרא הזה? עזבו רגע את האוהדים הצהובים שמאוכזבים מהמהלך, הם לא חשובים כרגע, מדובר במשהו קצת מופרך שאף אחד מאיתנו לא היה קונה לרגע באולם הקולנוע. הרי בניגוד לאייל ברקוביץ', שנדחה כשרצה לחזור לקבוצת נעוריו לפני סיום הקריירה, בניון דווקא הצליח לחזור למכבי חיפה. הנה, כבר היה לנו את הסיום הרומנטי והרצוי ו… הופ, מישהו כאן פקשש.

כל קבוצה בארץ מלבד מכבי חיפה או הפועל באר שבע תהווה חרא של סיום לסרט שלו. הפועל ת"א, מכבי פ"ת, בני יהודה, בני סכנין או מ.ס. אשדוד. אבל מכבי ת"א? זה החרא-סיום בריבוע. חרא-סיום על סטרואידים. אולטרא-חרא-סיום. מה לעזאזל קשור יוסי בניון בצהוב-כחול?

(אגב, לרקורד, כי אתם מתים לדעת איך זה יראה: ג'יימס פרנקו – יוסי בניון, אלן אלדה – יעקב שחר, טרי האצ'ר – אלונה ברקת, כריסטיאן בייל – רוני לוי, בראיין קרנסטון – איתמר צ'יזיק, מאט דיימון – אבי נמני, ברוס וויליס (שהתחטב לתפקיד) – ג'ורדי קרויף,  סמואל אל ג'קסון – החבר המגניב של יוסי, כי סמואל אל חייב להיות בסרט הזה. וכמובן, ליאונרדו דיקפריו – טל בן יהודה, הבלוגיסט הצהוב החתיך והמוכשר שכותב על בניון באתר בלוגים מוביל).

*

כל מי שמבלה באינטרנט מכיר את הסוגיה שבה רשתות חברתיות יכולות להעצים תופעות מינוריות ולגרום לאנשים לחשוב שהן גדולות ומרשימות יותר ממה שהן במציאות. תנועת הטבעונות\צמחונות למשל מהווה דוגמה מצוינת לכך, ואותו דבר עם הסמולנים. פקה פקה פקה פקה, פייסבוק, טוויטר, כלי התקשורת, פקה פקה פקה פקה, ואז מגיע יום הבחירות ו… ביבי.

זה העולם החדש שבו אנו חיים. כולנו נמצאים באינטרנט במשך חלקים גדולים מהיום, עוקבים ומתקשרים עם אנשים שחושבים באותה הצורה, ואז אנחנו מתחילים לחשוב שכו-לם חושבים כמונו. ישנם מקרים שזה (קצת) נכון, וישנם מקרים שזה (מאד) רחוק מהאמת.

לא עשיתי סקר ואין לי נתונים מדויקים, אבל אני מרגיש שיש עדיין לא מעט ירוקים שלא שמחים מכך שבניון עזב, בטח ובטח שלא אל "הצהבת". אל תבינו אותי לא נכון, אני לא אומר שהם בסדר עם ההתנהגות שלו בשבועות האחרונים או בעונה האחרונה או בשנתיים האחרונות. רק שהם היו מעדיפים שהסוגיה מול יוסי תיפתר מבלי שהוא לובש מדים של שנואת נפשם.

אני מדבר על האנשים האלה שלא נמצאים בטוויטר או בפייסבוק, על האנשים שמתייחסים ברצינות לכתבים ופרשנים שאצל אחרים הם מושא ללעג, על אנשים שעוברים בוואן ואחר כך בספורט5 מבלי לדעת שיש קהלים שלמים שמתעצבנים על האתרים הללו, על אנשים שהקשר שלהם לכדורגל כולל את היציע\כורסא ביום שבת, ולא הרבה מעבר לכך, למרות שהקבוצה שלהם זו אהבת חייהם. אלה אנשים שמעולם לא שמעו את הקריאות "להחרים אתר מסוים" וקמפיין כמו "מחאת הכרטיסים" עבר הרבהההההה מעל הראשים שלהם.

ואני לא אומר את זה או מתייחס אליהם בזלזול, אבא שלי כזה. גיסי כזה. רוב השכנים שלי שאני מכיר הם כאלו. ויש גוש די גדול של אנשים, ענק אפילו, שלא עוקב ומעורב בכל הדיונים ובכל הבלוגים ובכל השרשורים ובכל הפורומים של הקבוצות שלהם, ורואים מציאות אחרת, צרה יותר (?) מאחרים.

בשביל ירוקים כאלה, או חלקם, אני יודע שבניון בצהוב לא יהווה "אירוניה" או משהו שכיפי לצפייה (כלומר, לא בהתחלה. אולי בהמשך, אם בניון יפרק את מכבי ת"א מבפנים, זה לגמרי יהיה ככה). ואני לגמרי מבין אותם, כמוהם, גם אני לא חושב שזה אמור להיגמר בצורה הזאת. בניון בצהוב-כחול מרגיש לי לא טבעי, וההלם הראשוני נחסך מכולנו כאשר בניון בחר להצטלם עם מרטין ביין כשהוא לובש חולצת פולו לבנה.

הייתי רוצה להיות מסוגל לספר לאוהדים הירוקים האלה שבניון יפרוש בירוק, הייתי רוצה להיות מסוגל לספר להם שבניון לא יתעסק בכל השטויות שהוא התעסק איתן בשנתיים האחרונות ויהיה כאן איזה שהוא סוף יותר טוב לסיפור, אבל הספורט המקצועני הוא לא עולם מהאגדות, ולפעמים, קצת חבל שכך.

(ייתכן שגנבתי חלק הפסקה האחרונה מ"חומות של תקווה" וייתכן שלא, לעולם לא תדעו).

בניון במכבי
ניתוח הפעולות של ג'ורדי עד כה

60 Comments

אריאל גרייזס 14 ביוני 2016

אהבתי את הפוטושופ שעשית לתמונה

משה 14 ביוני 2016

זה הציור השבועי לילד של ג׳קי, 3 אנשים צולמו התמונה המקורית, אבי ניסה לערבב את כולם ונעלם, ילדים, תעזרו ליוסי ולמרטין למצוא את אבי.

רועי 14 ביוני 2016

קל.
הוא למעלה, מושך בחוטים כאילו היו מריונטות.

גיא זהר 14 ביוני 2016

אני מבין את הפאניקה אבל לא נראה לי שהוא האישיו במקרה הזה. זה לעשות חיים קלים לאדונים גולדהאר את קרויף.

רועי 14 ביוני 2016

רוחו תמיד מרחפת מעל קריית שלום.

yaron 14 ביוני 2016

אם זהבי עוזב זאת יכולה להתברר כהחתמה טובה.
סצינת הסיום תקבע אם התסריטאי (קרויף) גאון או שקוף. בניון מחפש יותר מסיום הוליוודי נדוש וזאת זכותו.

גיא זהר 14 ביוני 2016

דווקא זהבי יכול קצת לאזן אותו. בלעדיו יהיה עוד יותר קשה למכבי. לבניון אין רבע טענה. גדולים ממנו לא גמרו בקלאסה או בקבוצות איזוטריות ע"ע ג'ורדן בוושינגטון, מונטנה בקנזס סיטי ואפילו מ.י.ק.י שומו שמיים בהפועל. העניין מבחינת מכבי שאין בהחתמה הזו רבע קלאסה ושאפשר למצוא שחקנים ישראליים לפחות ברמתו ועוד לפני כל מה שמגיע איתו. גם אם בניון יהיה מעולה זה לא נראה טוב. ולגבי באר שבע, הוא ניסה לגשש לפני מספר חודשים, קיבל כתף קרה, ובצדק.

yaron 14 ביוני 2016

רועי קהת לדוגמא דורש (עפ"י העיתונים) חצי מיליון יורו לעונה בנוסף לדמי העברה של מיליון יורו. אתה יכול לתת דוגמא ל"שחקנים ישראליים לפחות ברמתו" שאפשר להביא במחיר שפוי?
בוזגלו תחת חוזה והיה אם וכאשר אפשר להעריך שמדובר בלפחות אותם סכומים של קהת.
בניון העברה חופשית עם חוזה לעונה אחת בשכר סביר. אם נתנתק לרגע מהרגשות ומ"המטען" שיכול להיות שהוא מביא ויכול להיות שלא, אני מאמין שזאת לא החתמה רעה ולדעתי בעיקר אם זהבי עוזב.
שוב, לא החתמה רעה. הלוואי שיותר מכך.

גיא זהר 14 ביוני 2016

חן עזרא לדעתי לא פחות טוב ממנו. אצילי תמורת יצחקי ואזולאי וכסף. לא מבין את הקטע של דמי העברה? אם השחקן בעל פוטנציאל שלם ואם לא אז לא

yaron 14 ביוני 2016

אצילי תמורת יצחקי ואזולאי וכסף ????????
לגבי דמי העברה – השאלה היא כמה השחקן שווה בסך הכל – בניון לעונה אחת בלי דמי העברה ובהנחה שאף אחד לא מצפה ממנו להיות זהבי2 זה סביר.
קהת במיליון יורו העברה וחצי לעונה בחוזה ארוך טווח או בוזגלו בסכומים גבוהים אף יותר לא בטוח…

עמית פרוסנר 14 ביוני 2016

תמונה כל כך יפה.
אני יכול להסתכל עליה שעות.

עודד 14 ביוני 2016

+1000

אריק י. 15 ביוני 2016

+++

אג'ילולופו 14 ביוני 2016

האנשים שמאוכזבים שבניון עזב למכבי זה אותם אנשים שמצביעים לביבי, מסוג הדברים שאתה אומר איך הם לא רואים את מה שאני רואה.

אריאל 14 ביוני 2016

או שהם כן רואים אבל מנתחים את זה אחרת ממך.

שגיא 14 ביוני 2016

רק לי ביין נראה פתאום כמו דמות של אסי כהן?

עופר פרוסנר 14 ביוני 2016

הסיום הכי נכון היה צריך להיות: בניון יורד לדימונה, עיר נעוריו, ומוביל את הקבוצה המקומית לשתי עליות ליגה, מושך המון קהל שמגיע לראות אותו וכסף, ופורש כמו מלך.

גיא זהר 14 ביוני 2016

ומתאחד עם אלי זינו שהופך לספונסר של הקבוצה.

אדם בן דוד 14 ביוני 2016

עמדתי לכתוב את זה-
בניון לוקח את דימונה, בשביל משכורת שנתית אחת או מכירת שחקן אחד (בניון? סוכן שחקניםן? מה? איך ייתכן הוא שחקן פעיל)* הוא מחזיק תקציב של עונה וחצי.
מעחלה אותה משמח את המשפחה שלו ושל מירית וסוגר מעגל באמת.

חוץ מזה לגבי ביבי- בדיקה קצרה של כמות המצביעים בשעתיים האחרונות תראה שתמיד המספרים נעו סביב 50 אלף. רק בבחירות האחרונות זה הגיע ל280 אלף.
לחשוב שההמונים נהרו לקלפיות ברגע האחרון כי ביבי קרא להם זה תמימות.
לחשוב שהנושא ייחקר ע"י משטרה (המפכ"ל ממתין למינוי לשב"כ)\היועמ"ש\מבקר המדינה\עיתונות זה לא להבין מי שולט במדינה ומה קרה לכל מי שהעז לצאת נגדו.

the bird 14 ביוני 2016

איך תמיד אתם מסובבים את הפוליטיקה לכיוון הלא נכון .
דברו ספורט בזה אתם טובים

אדם בן דוד 14 ביוני 2016

גם בספורט אני בצבע הלא נכון…
ואם כבר בזיופים עסקינן- מה דעתך על הטענות של בלאטר על כדורים חמים?

the bird 14 ביוני 2016

זה העניין שאנחנו לא עוסקים בזיופים.
לגביי צבע בספורט אין צבע "לא נכון"
כל 1 והאהבה שלו (;
וכל עוד בלאטר הוא היחיד שמעיד על זה
זה לא נשמע אמין כל כך

maorbe 14 ביוני 2016

כמו שאומרים: בואנ'ה ג'ורדי הגזמת.

ירוק 14 ביוני 2016

שיהיה לכם בהצלחה. ואם חשבתם שזה הזוי, עוד אומרים שאתם רוצים את חן עזרא.. אולי סופסוף ג׳ורדי התחרפן!

ואיך שמת את אחד השחקנים (קולנוע, לא כדורגל) האהובים עליי לגלם את הרכש מספר אחד, לוי רוני? ביזיון.

גיא זהר 14 ביוני 2016

עזוב חן עזרא, יש דיבור על אלירן עטר

ירוק 14 ביוני 2016

אלירן עטר, עם כל הבעייתיות, הוא שחקן כדורגל מעולה. עזרא ממש לא.

עירן 14 ביוני 2016

אלירן עטר השנה עשה פעולה אחת טובה ל – 2 משחקים, בערך, ובשאר הזמן או היה פצוע או שבילה בצרחות מכוערות על המגרש על חבריו לקבוצה. במסגרת ניקוי האורוות היה נחמד אם גם הוא היה עוזב.

-גיסנו- 14 ביוני 2016

זה אפשר לומר גם על חן עזרא.

אני גם לא הכי מבין את הקו הזה, אבל אני מניח שבמכבי מאמינים שאם הצליחו לאלף את עטר, יצחקי וטב"ח החלוץ אז יוכלו להתמודד עם עטר (שוב) ועם עזרא ולהוציא מהם יותר.

ירוק 14 ביוני 2016

עירן – מסכים שעטר היה חלש השנה, אבל זה בגלל שמשהו לא התחבר בינו לבין המאמן העלוב שלנו. ולא צריך לנקות את עטר מאחריות, כמובן. אבל לא לזה התכוונתי – התכוונתי שב*פוטנציאל* – עטר הוא שחקן נהדר. והוא גם הראה שהוא יכול לממש אותו בעבר. עזרא – חוץ מלרוץ מהר לא ראיתי שהוא יכול לעשות יותר מידי (אלא אם כן זה במשחק חסר חשיבות במחזור לפני אחרון).

קפטן קוקי 15 ביוני 2016

+1

שלמה 14 ביוני 2016

הוא מחפש אתגרים- לבנות את ההתקפה הכי מטומטמת אי פעם

עודד 14 ביוני 2016

גם עזרא וגם עטר שחקנים מצוינים. עזרא ומכבי חיפה מיצו אחד את השנייה, ואני עדיין מקווה שהוא לא יחתום דווקא במכבי תל אביב. את עטר מכבי חיפה חייבת להשאיר. הבעיה היא שהטמבל על הקווים לא אוהב אותו.

עודד 14 ביוני 2016

זו הייתה תגובה לירוק כמובן.

ירוק 14 ביוני 2016

זה לא עניין של אהבה לדעתי, הוא פשוט לא יודע לצאת מהקבעונות שלו ולהעמיד קבוצה שתמקסם את היכולת שלו (השחקן הכי מוכשר שלנו).

לגבי עזרא, נשאר חלוקים. אני חושב שהוא יופי של שחקן לסכנין או בית"ר. לא מעבר לזה. שמח מאד מאד שהוא עוזב סופסוף (זה שלא נביא מישהו טוב יותר במקומו זה כבר סיפור אחר…)

בני תבורי 14 ביוני 2016

מילא תקעת לנו תמונה מוואן…
לנוחיותך, השתמש במכשיר הזה כדי לקצר משמעותית את הכתובות: https://goo.gl/

ניר 14 ביוני 2016

זה שזה מוואן זו תוספת מבורכת מבחינתי, אבל בפעם הבאה אני מבטיח לקצר את הלינק

-גיסנו- 14 ביוני 2016

לא זוכר אם קראתי את זה כאן או במקום אחר, אבל יש תיאוריה שלא נשמעת מופרכת מדי – שמדובר בהחתמה פוליטית יותר מכוון ג'ורדי. לשמור על קשר טוב עם המשולש בניון-אוואט-נמני שהולכים לשלוט בשוק השחקנים הישראלים לפחות בשנים הקרובות. כבר עכשיו לנים גרופ יש נתח משמעותי בשוק השחקנים. אבל מכאן ועד השתלטות של נמני על מכבי בגלל שהחתימו את בניון לשנה המרחק עצום.
מבחינתי בניון הוא סוג של דור מיכה רק שמסוגל לשים גולים מדי פעם. השאלה איפה ואיך הוא ישתלב. מה שכן, תמיד יש סיכוי שלהיות בקבוצה שרצה לאליפות עשוי לשנות לו קצת את הגישה. ולא משנה איך תסובבו את זה, לזכות בגביע זה עדיין לא אותו דבר.

(כן, בניון היה שחקן הרבה יותר גדול ממיכה, אבל כיום הוא בן 36 ומיכה בן 24 אז אני לא רואה הבדל משמעותי ביכולת)

ואגב נמני – משעשע אותי לשמוע אותו מפרשן משחקים שבהם הוא לא מייצג אף שחקן. אין לו מושג מה לעשות עם עצמו.

-גיסנו- 14 ביוני 2016

אגב מבחינת הקטע על התסריט – פשוט כ"כ נכון. יותר מדי דמיון לברקוביץ'

גורביץ' 14 ביוני 2016

ברור, ג'ורדי הגאון רואה שלוש מהלכים קדימה ומחתים את בניון כדי לחזק את הקשר עם שליטי הכדורגל הישראלי הבלתי מעורערים: נמני-אוואט-בניון.
אין ספק שאותי שכנעת

-גיסנו- 14 ביוני 2016

תשתלט כבר על הילדה בת 2 שמשתלטת עליך כל פעם שאתה על המקלדת ואז אני אשקול להתדיין איתך ברצינות

גורביץ' 14 ביוני 2016

תודה על שהכנסת אותי למערכת השיקולים שלך, מעריך את זה.
בניון במכבי תא יכול אולי לעבוד, אבל הטיעונים שאתה מביא בשביל להצדיק פעולות של ג'ורדי יותר תלושים מלשמוע את ביבי מצדיק בנייה בהתנחלויות. מאחל למכבי תא להיות משופעת בעוד הרבה ליגיונרים דרג ב מבית היוצר של הפאוור טריפל נים-אוואט-בניון

-גיסנו- 14 ביוני 2016

אני לא מצדיק, אני מעלה השערה שראיתי. מהיכרות על כל הנפשות הפועלות המעורבות כאן – המחתים, המוחתם, הסוכן והשותף – ובמיוחד האגו של כל אחד מהם – אני לא אתפלא לגלות שהשיקול פה לא היה אך ורק מקצועי.

אתה מוזמן לחזור לחגוג את אליפות העונה הבאה שלכם

ירוק 14 ביוני 2016

לא שאני מסכים עם הטון של גורביץ', אבל בכל זאת הרמת להנחתה גיסנו – אממ אממ, נדמה לי שבלי קשר לעונה הבאה, בעונה שהסתיימה אנחנו חגגנו ואתם לא :)

ניב 14 ביוני 2016

פעם ראשונה שאני לא רגוע מהחלטה של ג'ורדי.
לצערי כנראה לא האחרונה.

אריק האדום 14 ביוני 2016

שכחת את הליהוק של מיץ גולדהאר… אני מציע את גק ניקולסון…

גיל שלי 14 ביוני 2016

למה אני אמור להתעניין בסרט של יוסי בניון? לא אוהב מלודרמות. הסרט של ג'ורדי לעומת זאת, פה אני בבעיה

אריאל גרייזס 14 ביוני 2016

תמיד אתה יכול לעזוב את מכבי ולבחור קבוצה אחרת שמנוהלת טוב לאהוד

גיל שלי 14 ביוני 2016

נחמד, אבל לא תודה.

אמיתי 14 ביוני 2016

חחח..הרגת

MOBY 14 ביוני 2016

אני מבין שקבוצת ליגת האלופות ומקום שני מתחזקת בשחקניה המוכשרים של הקבוצה במקום השלישי….אה… לא הרביעי…
טוב זה היה מאבק עיקש (וצמוד), ויש לנו גביע (אם רק בנאדו היה מתחיל את העונה).
בניון הוא לא סמל חיפאי, אין לי מושג מתי הוא החליט להפוך לכזה (ולבחוש בהדחה של סמל חיפאי אמיתי כמו קטן).
דימונה ובאר שבע היו ואולי יהיו (ינואר?) בהחלט סוף מכבד.
בתל אביב כפי שכתבתי מקום אחר, אם יוסי ייקח ולו דקת משחק אחת מדור מיכה אז הפסדתם.

רומן 14 ביוני 2016

סתם תאב בצע.

יוני (המקורי, מפעם) 14 ביוני 2016

מסכים ב-1000 אחוז

Gilad 14 ביוני 2016

איך היה לעשות את בר רפאלי?
יותר מידי "גיבורים" מקומיים הופכים בשלהי הקרירה לקוריוז בידורי יותר מספורטיביב, דהיינו הענין הספורטיבי סביבם נדחק לטובת עסקנות/שגעון גדלות/קשקושים. בשלף קופצים לי נמני, ברקוביץ, זוהר, בניון, וגם רביבו במידה מסוימת, חוסר קלאס.

אריק י. 15 ביוני 2016

רק אוחנה פרש בשיאו, בקלאס (הבעיה היא שהוא מחרב את כל הקריירה המפוארת שלו כשחקן, באימון כושל ובפרשנות מביכה).

גדי 14 ביוני 2016

בניון לא היה חוזר לבאר שבע. הוא בעצמו אמר שחיפה זה הבית שלו האמיתי ובצדק. שיחק עונה אחת בבאר שבע.
בבאר שבע יש גיבור אחד ולשים את בניון כאחד שסוגר מעגל אצלנו זה עיוות של המציאות בשביל שיהיה סרט בהוליווד. זה אולי טוב להוליווד אבל אם הם רוצים סרט מרגש אז הוא כבר נכתב השנה עם סגירת המעגל הבלתי נתפסת של 10 נסיך לב אדום.

אני אהיה בתפקיד עצמי כאוהד מסור שמגיע לכל משחק עם שלושת הילדים שלו.

כמובן שגם דורה תשחק שם. את אלונה ברקת תשחק עופרה חזה וויל סמית יגלם את אוגו. את בוזגלו יגלם אסי משאלוף. עוז זהבי יהיה מליקסון.

את מי יגלם איבגי? אין סרט בלי איבגי

גיסנו 14 ביוני 2016

בכל סרט כזה חייב להיות גם אוהד מיתולוגי אחד, שעוד היה שם גם באליפות האחרונה לפני כמה עשורים ועכשיו עושה סגירת מעגל נוסטטלגית + זווית משפחתית מרגשת.

גיל שלי 15 ביוני 2016

תתרגל לסרטים בלי אבגי

הופמן 14 ביוני 2016

כרגיל מצוין, ולשם שינוי אפילו לא מעצבן. למרות שדיברת גם עלינו וכבר הכנתי את עצמי

rochu 15 ביוני 2016

וואו אליפות הניפוח מעבר לכל פרופורציה זה כאן…
סה"כ בניון שחקן כדורגל לא רע שבא לעבות את הסגל של מכבי.
לאן עפתם אנשים?

Comments closed