אני לא אוהב את מה שקורה עם ערן זהבי כי הכל מרגיש לי כל כך מזויף ומלאכותי. כאילו איזה במאי צללים עמד על הקווים בסמי עופר, צעק לערן ״אקשן״, וכולם נכנסו לתפקידים הקבועים שלהם והתחילו לעשות בדיוק את מה שמצופה מהם. שום דבר מעבר.

אני לא אוהב את מה שקורה עכשיו עם ערן זהבי כי לאף אחד לא באמת אכפת ממה שהוא עשה. אף אחד לא באמת כועס. אף אחד לא באמת נפגע. אף אחד לא באמת נעלב. אף אחד לא באמת מזועזע. לאף אחד זה לא באמת משנה. פשוט יש לנו שוב הזדמנות לצאת גדולים על חשבון מישהו אחר ולהתנהג כמו עדר, יאללה בלאגןןןןןןןןןן

אני לא אוהב את מה שקורה עם ערן זהבי כי אין לי כוח לכל מי שרק רוצה לדבר, לברבר, לנאום, לצעוק, להתנשא, להטיף, לצקצק, לנזוף, לגעור, להוקיע, לסמן ולהתחסד. העיקר שישמעו אותו היום. כי הדברים שנאמרים לא חשובים, רק מי שאומר אותם.

אני לא אוהב את מה שקורה עם ערן זהבי כי כבר שמעתי אתכם בפעם הקודמת. ולפני כן. ולפני כן. ולפני כן. ולפני כן. מילא אם הייתם מקוריים, מילא אם הייתם מחדשים, מילא אם הייתם מעניינים, אבל זה תמיד אותו הדבר.

אני לא אוהב את מה שקורה עם ערן זהבי כי זו הפעם המיליון שאנחנו נתקלים באותן הקלישאות השחוקות והמשעממות שלכם. ״מנוגד לרוח הספורט״, ״ספורטאים צריכים להוות דוגמא״, ״מודל לחיקוי״, ״להיות קפטן זה זכות״, ״בייש את המדים״, ״עליו להתנצל״, ״עליו להביע חרטה״, ״עליו להבין את חומרת מעשיו״, ״ביזיון!״, ״בושה!״, ״חרפה!״, ״וכלימה!״. יאללה, שחררו אותי.

אני לא אוהב את מה שקורה עם ערן זהבי כי פתאום כולם נקיים יותר מג׳ל חיטוי. הפוליטיקאים שמשתינים עלינו 365 יום בשנה הופכים לקדושים. האוהדים שמתנהגים מדי שבוע, כל שבוע, כמו בהמות, מיתממים. והטאלנטים במדיה שמטנפים את פיהם על בסיס קבוע מצאו על מי לעשות פלברות.

אני לא אוהב את מה שקורה עם ערן זהבי כי אין כוונה אחת טובה וטהורה מאחורי הדברים. אלה שיעמידו פני קדושים בטלוויזיה רואים מולם רק רייטינג. אלה שירצו לנו ברדיו רק סופרים האזנות. אלה שיעלו טקסטים טהורים לאינטרנט רואים מולם רק קליקים. נא לא לפספס את העיקר.

אני לא אוהב את מה שקורה עם ערן זהבי כי הסיבה היחידה שאתם תוקפים אותו זה כי אתם שונאים אותו, שונאים את מכבי ת״א ואם נהיה הכי כנים, כי הוא ז**ן אתכם פעם אחרי פעם על המגרש. ואז, אתם גם משקרים לגבי זה. אוהדי מכבי לפחות אמיתיים, הסיבה העיקרית שאנחנו מגנים עליו היום זה כי הוא משלנו.

אני לא אוהב את מה שקורה עם זהבי כי גם ככה בעוד יומיים נעבור למישהו אחר, משהו אחר. ושוב נדבר, ושוב נברבר, ושוב ננאם, ושוב נצעק, ושוב נתנשא, ושוב נטיף, ושוב נצקצק, ושוב ננזף, ושוב נגער, ושוב נוקיע, ושוב נסמן, ושוב נתחסד. אז בשביל מה?

מכבי ת"א מתחילה מאפס
כל הפחדים כולם