סיפור בתמונה – דור בלוך

תמונה שווה אלף מילים

nfch

 

אומרים שתמונה שווה 1000 מילים. הביטוי הזה מתאים מאוד לתמונה שמכבי תל-אביב שחררה מאימון הבכורה עם הסגל שלה ללא שחקני הנבחרות השונות שמתאמנות לאליפות אירופה. דווקא בגלל שלא מדובר בתמונה הרשמית של הקבוצה לקראת העונה אלא בתמונה יחסית מאולתרת, אפשר להוציא ממנה לא מעט תובנות.

הנה חמש כאלה:

  1. יובל נעימי נראה לא קשור –נעימי לפי שפת הגוף שלו עצמו ולפי היעדר האינטראקציה שלו עם שאר הדמויות בתמונה, נראה כאילו הוא מודע לכך שיש סיכוי גבוה שהוא לא ילבש את המדים הצהובים העונה אלא ישחק בבני השרון או גליל עליון, צפו להתפתחויות.
  2. ניקולה וויצ'יץ' מרגיש  בבית – כמי שהיה בשר מבשרו של יד אליהו, נראה שוויצ'יץ' השתלב חיש מהר בתפקיד החדש שנתפר לו, בתמונה הוא נראה מסתחבק עם שחורציאניטיס שאליו נגיע עוד רגע, יהיה מעניין לראות עד כמה וויצ'יץ, שלצד תפקידו כמנהל הקבוצה, יהווה גם מומחה גבוהים, יתרום לשון ג'יימס ולסופו. אם זה יצליח, יכול להיות שיהיה שווה לחשוב על להביא גבוה מהרמה האירופית הגבוהה ביותר לעבוד עם הגבוהים הישראלים הצעירים בדומה לפרוייקט של חרוש שנכשל בעשור הקודם.
  3. סופו מבסוט רצח –הציטוט של סופו לפיו הוא לא קופץ על הפרקט בכל מקום כמו שהוא קופץ כשהוא משחק במדי מכבי תל אביב, מקבל משנה תוקף כשרואים את התמונה הזאת. סופו פשוט נראה מבסוט. אם השמחה שלו מהימצאות במועדון תשמר, ותתורגם להשקעה בשמירה על כושר ומשקל, סופו יכול להיות פקטור מאוד מאוד משמעותי בריצה האירופית של מכבי השנה, שלא נדבר על החזרת האליפות.
  4. שון ג'יימס מגונן על דקות משחק –שימו לב לשון ג'יימס. השחקן שעשה את קפיצת המדרגה הגדולה ביותר בשנה האחרונה, והפך לסנטר לגיטימי עבור קבוצת (כמעט) פיינל פור ביורוליג, עומד מאחורי דיוויד בלאט ומניח עליו את היד בפוזה שכמו אומרת: "תגן עליי coach". האם הצטרפותם של ג'ייק כהן וסופו, לצד הצטרפותו של אלכס טיוס ב-4 ישפיעו על הדקות של שון ג'יימס? לטעמי רק לטובה כי העומס על ג'יימס בעונה שעברה היה מוגזם, אבל ימים יגידו.
  5. ג'ייק כהן נראה כמו מיסטר בין צעיר- לא אומר יותר מדי על היכולת שלו, המצב רוח שלו או ההשתלבות שלו בקבוצה, אבל תכל'ס, לא ככה?

 

דו"ח משחק נגד יונייטד (עמיחי)
צהוב עולה זה מכבי

3 Comments

ניר 1 בספטמבר 2013

אם כבר שארמנדיני נראה בעונה שעברה (וגם עכשיו) כמו מיסטר בין והוא אפילו רץ (אם אפשר לקרוא למה שזה היה ריצה..) כמוהו

red sox 2 בספטמבר 2013

ניתוח קלאסי של אוהד מכבי מצוי: יודע להסביר ניואנסים בשפת הגוף של וויצ'יץ' ושחורציאניטיס אבל לא יזהה את בן אלטיט גם תחת איומי אקדח.

אלון רייכמן 4 בספטמבר 2013

נחמד. גם אני הבחנתי מיד בנעימי שנראה קצת מנותק מהקבוצה.
אגב, יש סיכוי לא רע שהוא לא ילבש לעולם את מדי מכבי, לא רק בעונה הקרובה.
ומה עם איזו מילה על התספורת של ארד הררי?

Comments closed