פלוגת פופוביץ'

spurs army

 

ברוכים הבאים לפלוגת פופוביץ', היכן שהמשמעת מעל הכל, כל אחד יודע את תפקידו ומבצע אותו על הצד הטוב ביותר, תכנית הקרב נידונה לפרטים ומבוצעת עד הקצה.

להלן קורות פלוגת פופוביץ בקרב מספר 3 נגד האויב ממזרח:

רנ"ג דנקן: 15 שנה בפלוגה ורנ"ג דנקן עם אותו שטיק שהוא עושה מאז היום הראשון שלו בפלוגה. לא מדבר הרבה, אבל מבט אחד שלו שולח את החיילים חזרה לבסיס האם. 14 יריות מדויקות ו-6 איסופי אמל"ח. היה עצבני מאוד בגלל הטקטיקות של האויב, והסב לא מעט נזק מאש כוחותינו. רס"ן פופוביץ' החזיק אותו בבסיס יותר מהרגיל.

סרן פרקר, סמ"פ: הרגע שבו רס"ן פופוביץ' אמר לו שלמרות שהוא לא ירה 30 מדויקות, המנהיגות שלו הייתה משמעותית היה הרגע של המשחק. חצי מנה הספיקה לו היום כדי לסייע לניצחון. קרב אחראי והרבה חדירות לעומק האויב בדיוק כמו שרס"ן פופוביץ' רצה נתנו את הטון בפתיחה והשפיעו על הקרב כולו.

סג"מ לאונרד, מ"מ אבטחה: רק סג"מ אבל כבר צופים לו גדולות ונצורות בפלוגה, הגן בצורה מושלמת מפני היחידה המסוכנת ביותר, וכמעט היחידה המסוכנת של האויב בקרב הזה, וגם התפנה לירות 29 מדויקות. קלע מכל טווח, מעומק האוייב וממרחק, ברימונים ובנק"ל, 10 מ-13 מדהים, זוכה בצל"ש על הקרב. גם רב"ט ספליטר טרם לא מעט להצלחת המחלקה במשימות האבטחה בקרב.

סמ"ר דיאו: וואללה אף אחד לא חשב להוציא אותו לקצונה, אבל סמ"ר דיאו שבסה"כ נשאר לעוד שנה לפני שהוא נוסע לטיול הגדול של אחרי צבא, סייע בצורה מושלמת למחלקת אבטחה בהגנה על עורף הפלוגה, הראה רוח לחימה מרשימה והוסיף 5 איסוף אמל"ח ו-9 פגיעות מדויקות.

סג"מ גרין, מ"מ צלפים: מחלקת הצלפים של סג"מ גרין הייתה בכושר בינוני (רב"ט בלינלי עם פגיעה משולשת שהעלתה ל-10 הפרש ברגע קריטי, עוד אחת של טוראי מילס ועוד אחת של רס"ר ג'ינובילי), אבל גם הוא זכאי לצל"ש על הקרב הזה, ובעיקר על 5 חטיפות בעורף האויב שהקשו על חופש הפעולה של ההיט. 7 מ-8 בקליעות הובילו את הפלוגה בנתון הזה.

רס"ר ג'ינובילי: מי יוציא את המשוגע הזה לקורס קצינים, אבל רס"ן פופוביץ' משוגע עליו והוא היחיד שמקבל חופש פעולה מלא בקרב. היה אחראי באופן יחסי בקרב עם 11 פגיעות מדויקות באחוזים טובים, וקלע קליעה משוגעת דרך קרש ישר ללב האויב בסוף הרבע הראשון של הקרב.

רב"ט מילס: עתיד לצאת לקצונה בקיץ, לא קרב גדול של רב"ט מילס, אבל הוא אפשר מנוחה חשובה לסרן פרקר, תרם פגיעה משולשת מדויקת, וסידר 4 פגיעות לחברים לפלוגה.

הפלוגה תנוח 48 שעות בהפסקת אש שהושגה ע"י האו"ם ותחזור לקרב ביום חמישי בלילה.

 

זיכרונות - יוחאי שטנצלר
לך תבין

23 Comments

יהודה 11 ביוני 2014

גדול

אנדר 11 ביוני 2014

like

אבל זה קרב זה? זה יותר פילהרמונית, או בולשוי (ובקטע טוב)

הגאון מקלדרון 11 ביוני 2014

ענק! אחד הטובים שלך.
נהנהתי לקרוא

קובי 11 ביוני 2014

נפלא!

גורביץ ' 11 ביוני 2014

חחח גדול.. בוריס דיאו חופשי נראה כמו איזה מ"א שהשמין מנחת, ומדרבק נס כל היום

עידוקוליס ליפשיץ 11 ביוני 2014

וואו לדרבק נס!
איך החזרת אותי אחורה

ערן 11 ביוני 2014

מעולה!
ובמשחק הזה אפילו האפסנאים נכנסו למערכה (ורשמו נקודות!)

מעיין אוהד מכבי 11 ביוני 2014

מעולה. לאונרד קיבל נע"ת להיות במסייעת.

the bird 11 ביוני 2014

רעיון מצויין ..שאפו !
אחלה פוסט דור (:

מתכנת 11 ביוני 2014

אין לי בעיה להודות שאני קצת מאוהב בפופוביץ. הצחוקים עם העיתונאים, השיחה המרגשת עם פרקר, הכדורסל המושלם שהקבוצה שלו משחקת. מלךץ

גל ד 11 ביוני 2014

יש משהו שכבר לא מעט זמן אני רוצה לכתוב.

לפני כמה שנים היה ראיון בבלייזר אם איזה מפקד סיירת שהגדיר את ההבדל בין לוחם לחייל. לוחם לא צריך את השרשרת הפיקודית, גם כשהוא מנותק מהכוח שלו הוא יכול לנתח אתהמערכה ולפעול באופן עצמאי באופן שיגביר את הסיכוי לניצחון.

רואים את זה אצל הרבה מאוד שחקנים של פופוביץ' ב"broken plays" ואלה לא רק השלישיה הגדולה. גם שחקנים כמו ספליטר מבצעים תנועה אינטיליגנטית והחלטית במצבים שבהן ברוב הקבוצות השחקן עם הכדור פשוט מבצע מהלך של אחד על אחד.

מגדל השן של הכדורסל.

duncan 11 ביוני 2014

בדיוק. רוב הסגל אינטיליגנטי. ספליטר ודיאו מוסרים מעולים לגבוה שלהם

אלעד ב.א. 11 ביוני 2014

ע-נ-ק !!!

גיל 11 ביוני 2014

יפה מאוד. שכחת את הפקידה הפלוגתית בונר.

יוני (המקורי, מפעם) 11 ביוני 2014

אתה רומז שדנקן לא יצא לקצונה? יש לו קב"א נמוך בגלל שהוא בא מאיי הבתולה?

דווידקה 11 ביוני 2014

בפוסט הקודם חשבת על דרכים לעצור את לברון..
מה אתה אומר על הדרך של פופ להתמודד עם זה?

היסטוריון של ספורט 11 ביוני 2014

יפה מאד.
עכשיו כדאי לספר איך רס"ן פופוביץ בוחר ומוצא את חייליו המצטיינים.

אסף .ג. 11 ביוני 2014

פוסט מעולה דור…
האמת שהכי מרשים במשחק הזה היה לראות את היכולת של הספרס לעמוד מול כל ניסיון חזרה או ריצה שההיט התחילו,ראינו לא מעט קב' שלא מסוגלות לעמוד מול הריצות הללו והספרס כל פעם מצאו דרך להתמודד איתם בעיקר דרך דרך מהלכים הגנתיים ברגע שההתקפה חזרה למידות השפיות מבחינת בחצי השני(גרין,ליאונרד ודיאו בלטו במיוחד)

טל 12 12 ביוני 2014

קבל ח"ח

Rondi 12 ביוני 2014

עכשיו נראה מה יש לרב אלוף לברון, אלוף פיקוד העורף ספולסטרה, אלופי הפיקוד וויד ובוש ומפקד חיל התותחנים אלן להגיד בעניין…

גל ד 12 ביוני 2014

לברון זה יותר איירון מן מרב אלוף. אדם אחד שנושא עליו כ"כ הרבה אמל"ח שגם צבא מיומן לא יכול עליו.

מאשקה 12 ביוני 2014

ענק !!!

Comments closed