המעגל נסגר

אני לא יודע מה השחקנים של הספרס הרגישו הלילה ואני לא יודע מה השחקנים של ההיט יעשו מחר, אבל אני כן יודע שמעגל נסגר הלילה, ואחד אחר נפתח, עבור לברון ג'יימס.

130609231604-lebron-james-tiago-splitter-block.600x336

אני לא יודע האם כשמאנו ג'ינובילי הטביע על כריס בוש, ועל כל המיאמי היט, הוא חשב על ההחטאה שהייתה יכולה לגמור עניין בסוף משחק 6 בשנה שעברה, או על היכולת החלשה שלו לאורך שני המשחקים האחרונים ומרבית הסידרה.

אני לא יודע האם כשטים דנקאן התעלל ביודוניס האסלם ובכל מי שעמד מולו בפוסט מהלך אחרי מהלך ברבע השני כשסן אנטוניו עלתה ליתרון, הוא חשב על ההחטאה הכפולה שלו בסוף משחק 7, ועל כמה קרוב הוא היה לתואר החמישי שלו.

אני לא יודע האם כשקוואי לנארד ראה את לברון ג'יימס דועך ברבעים שתיים שלוש וארבע אחרי שלהט ברבע הראשון, הוא חשב על איך לברון השתלט על המשחק במשחקים 6 ו-7 בשנה שעברה בלי שללנארד ולידיו הענקיות היה שום דבר לעשות לגבי זה. אני לא יודע האם הוא חשב על זה כשהידיים הענקיות האלה הרימו את תואר ה-MVP של סידרת הגמר.

אני לא יודע האם כשפופוביץ' ראה את הקבוצה שלו הופכת פיגור 16 ליתרון 22, בין היתר על גב החלטה שלו לתת את המושכות לפטי מילס ברבע השלישי, כשהאוסטרלי מחזיר לו ב 4 מ-4 מהשלוש, הוא חשב על ההחלטה שלו לא להכניס את טים דנקאן במהלך האחרון של מיאמי ברבע הרביעי של משחק 6, או לא לקחת פסק זמן לפני המהלך האחרון של סן אנטוניו באותו משחק, ועל הביקורות שבאו בעקבות ההחלטות האלה.

אני לא יודע האם כשפארקר העלה את המאזן שלו מ-1 מ-11 מהשדה בשלושת הרבעים הראשון ל-6 מ-7 ברביעי, הוא חשב על הכישלון שלו לקחת את הקבוצה שלו אל התואר בדקות האחרונות של השנה שעברה.

אני לא יודע, אבל אני לחלוטין משוכנע, שכשטיאגו ספליטר חסם את החסימה של המשחק על וייד, הוא חשב על אותה חסימה של לברון עליו, שכונתה על ידי רבים החסימה הגדולה בהיסטוריה של הגמרים, והפכה אותו ללעג ולקלס לשארית הסידרה.

אני לא יודע את התשובות לכל השאלות האלה, ואני גם לא יודע מה יקרה עכשיו. האם פופוביץ' יפרוש? האם דנקאן? מאנו? אני לא יודע האם ריילי יצליח להחזיק את מיאמי לעוד ריצה אחת, האם לברון ילך ללוס אנג'לס או למקום אחר? האם וייד יפרוש? האם ריי אלן?

אבל אני כן יודע שמעגל אחד נסגר הלילה, ומעגל אחר נפתח. עבור לברון ג'יימס.

המשך יבוא…

פלוגת פופוביץ'
יומן אליפות בלגיה (2) - הניצחון על אלג'יריה

תגובות

 • גיל

  לברון הוא בכלל לא הסיפור הפעם. יש לנו אלופה מהגדולות בהיסטוריה וכנגד כל הסיכויים ואין שום סיבה שמישהו מהשחקנים יפרוש ואני מקווה שהם גם לא יפרשו. אני די בטוח שהם לא חשבו על מה שקרה שנה שעברה. זה כבר בעבר והם התמודדו עם זה בתחילת העונה. ההחלטה לתת למילס או כל אחד אחר את המושכות היא בדיוק אותו סוג של החלטות שעשה בסוף המשחק ה6 המדובר. מדובר בהימורים מחושבים שפשוט לא תמיד עובדים, אין מה לעשות.

 • איל רדושקוביץ

  היתה עונה טובה להעביר איתך את הלילה.
  פאקינג ישששש

 • אריק האחר

  פוסט מצוין לאליפות נהדרת .
  איזה כיף .
  ואנחנו גם במונדיאל שנראה מצוין.
  תענוג.

 • עידו ג.

  דור, כשמגיע קרדיט אז צריך לתת אותו.
  כבר לפני חודש ציינת שמיאמי השנה זה לברון לבד בלי שום עזרה משמעותית וזה היה מאד בולט בסדרה הזו.
  כל זה בלי לגרוע שום דבר מההישג הנהדר של הספרס. גם עם ווייד,בוש ואלן בכושר טוב הם רק היו מאתגרים את הקבוצה הזו - לא יותר.

 • קרמבו

  אין סיכוי שווייד פורש... איזו ספוקולציה הזויה

  • דור בלוך

   וייד יהיה בן 33 בינואר, זה כבר גיל שיש שחקנים שפורשים בו למרות שאני מסכים איתך, האמירה היא מעט קיצונית אבל הוא בהחלט יצטרך לצמצם את כמות הדקות

   • בלעם

    יותר נכון: לשנות את סגנון המשחק. הוא לא יחזיק ככה גם אם ישחק 20 דקות בערב. השאלה אם הוא יודע איך, או אם יש לו כוח לזה בכלל.

 • יוני (המקורי, מפעם)

  איך עוברים מ-1 מ-11 ל-6 מ-12 באותו משחק? הוא סיים 7-18.

  • דור בלוך

   צודק, תוקן, תודה.

 • לא משנה

  מצוין. גם אני חשבתי אותו דבר כשראיתי את החסימה של ספליטר

 • אנונימוס

  למה כל דבר צריך להיות מעגל שנפתח?
  לברון שחקן מעולה עם שתי אליפויות, שהפעם הקבוצה שלו נתקלה בקבוצה יותר טובה ורעבה מהם. קורה.

Comments are closed.