הגנות מטומטמות

איך קורה שקבוצה קולעת בכמעט 60% מהשדה במחצית אבל מצד שני היריבה כופה עליה 12 איבודים?

זה קורה כשהקבוצה היריבה משחקת הגנה מטומטמת. הגנה ששמה דגש על המבריק ולא על היעיל, על נסיונות החטיפה והחסימה, על עבודת הידיים במקום על עבודת הרגליים, אז כולם קופצים על נתיבי המסירה, וקופצים לחסימה בצבע, אבל מצד שני משאירים את שני הקלעים הטובים בליגה לזריקות חופשיות מחוץ לקשת שעבורם זה כמו ליי אפ, והווארד לא מכפה כמו שצריך על הגארדים כך שברגע שתומפסון או קארי עוברים את השחקן שלהם הצבע הופך לטיילת.

זה מה שראינו מההגנה של יוסטון הלילה, ומהצד השני גולדן סטייט לא עושה שום דבר מיוחד כדי לנסות ולהאט את ג'יימס הארדן בדקות שבהן היתרון הענק שלה הולך ומצטמצם ונעלם.

*

שתי הקבוצות שהגיעו לגמר המערב הן קבוצות התקפה נהדרות, גולדן סטייט משחקת את הכדורסל הכי "ספרסי" מבין הקבוצות שנותרו בפלייאוף עם הנעת כדור יפה, אקסטרה פאס, ושלשות במעבר. ליוסטון יש את הארדן, והיא מסוגלת להעמיד בכל רגע נתון הרכב של ארבעה קלעים וגבוה דומיננטי בצבע שמקשה מאוד על היריבות, כמו גם לעבור להרכב גבוה ולטחון אותך בצבע.

*

יש הנחה כזאת, שמי שלא תעלה מהמערב (ולדעתי זאת תהיה גולדן סטייט) תנצח בקלות את קליבלנד בהנחה וזאת תהיה היא בגמר. ההנחה הזאת לא לוקחת בחשבון שני דברים: הראשון הוא שלצד השחקן הכי דומיננטי בליגה, צמחה בקליבלנד לאט לאט ובשקט בשקט קבוצת קלעים. ראינו את ההתפוצצות של ג'יי אר סמית', ולקליבלנד יש עוד לא מעט כלים כאלה, שקשה לי לראות את גולדן סטייט או יוסטון עוצרות.

אבל הסיבה האמיתית שבגללה אני אופטימי לגבי הסיכויים של בלאט (אני הערכתי לפני הסידרה שהיא תיגמר ב-1-4 לקליבלנד), היא העובדה ששתי הקבוצות האלה לא פגשו עדיין הגנת פלייאוף מזרחית קשוחה השנה. כשלברון ילחץ על האיש שלו, שומפארט וג'יי אר יסגרו את הקלעים ומוזגוב יסתום את הצבע, יוסטון או גולדן סטייט יצטרכו לעשות התאמות, ואז הדברים באמת יהפכו להיות מעניינים.

מה שקורה בחיפה - לא נשאר רק בחיפה
זריחתה של השקיעה

44 Comments

גיל 22 במאי 2015

אני לא חושב שיוסטון שיחקה מטומטם. הם כפו זריקות לא קלות על גולדן סטייט ורבות מהן נכנסו. גם למרות האחוז הגבוה, 12 איבודי כדורים זה 12 פחות זריקות כך שזה מתקזז.

ולגבי המזרח אכן קליבלנד משתפרים אבל הרבה מזה נראה לי אילתורים והליכה על השחקן החם בערב נתון. אני לא משוכנע שאפשר באמת להאט את קארי ואני לא רואה בהגנה שלהם קשוחה יותר מזו של גולדן סטייט. ג'יי אר סמית לא יקלע כל יום 28 נקודות ולברון יצטרך לתת הרבה בהתקפה ויהיה לו קשה עם כל האנרגיה שישקיע בהגנה ברדיפה אחרי שחקני הווריורס.

omer 22 במאי 2015

פוסט על הגנות רעות אחרי משחק כזה? נו באמת.

בהמשך למגמת הפוסט, לא אתפלא אם הפוסט הבא שלך יהיה על העונה הכושלת של מכבי ת"א בכדורגל או על השנה הגרועה של ליאו מסי.

אלעד 22 במאי 2015

"הגנת פלייאוף מזרחית קשוחה" = לקבוצה שממול אין יותר משני תרגילים אפקטיביים בהתקפה

omer 22 במאי 2015

בוא נתעכב רגע על "הגנת פלייאוף מזרחית קשוחה".

ההגנה של קליבלנד עושה אחלה עבודה עד עתה בפלייאוף. היא לא אשמה שהיא פגשה קבוצות באיכות התקפית ברמה מאוד נמוכה והיא בהחלט מספקת את הסחורה.

פלאשבק ל2014. לברון ומיאמי מעפילים בקלות לגמר עם "הגנת פלייאוף מזרחית קשוחה" כשהם סופגים רק 91 נק' במשחק עד הגמר. ומה קרה בגמר? 106 נק' חטפה מיאמי בממוצע.

קחו את ההתקפה של סן אנטוניו 2014, תוסיפו לה קליעה יותר טובה, מהירות, אתלטיות ואינטסיביות וקיבלתם את ג"ס 2015. איך אתם חושבים שזה ייגמר?

יוסי מהאבטיחים 22 במאי 2015

נו באמת. קח את סן אנטוניו ותוריד לה מאתיים משחקי פלייאוף, קיבלת את ג"ס.
כשישחקו 7 משחקים נגד קבוצה שיש לה יותר מאופן להארדן ברזומה, אז תשפוט אותם.

edgecator 22 במאי 2015

אין שום צורך להעלות את ג"ס לגבהים שהיא לא מתקרבת אליהם כדי לשבח את יוסטון.

omer 22 במאי 2015

מה הקשר ליוסטון?

edgecator 22 במאי 2015

זכור לי מהתגובות שמסתובב פה איזה אוהד יוסטון, אולי טעיתי בזיהוי.

omer 22 במאי 2015

אכן אוהד יוסטון, אבל אין שום קשר.

בערך בינואר השתכנעתי שג"ס תיקח את האליפות.
בבראקט שלי הם מפסידים 5 משחקים בפלייאוף ומסיימים את העונה עם 83-18.
אני יכול לשפוף מחמאות עד מחר אבל במשפט אחד אפשר לסכם ולומר ש(אני לפחות) לא זוכר מתי בליגה הייתה קבוצה שהחזיקה את ההגנה וההתקפה הכי טובה בו זמנית. בעיניי השנה שלהם היא היסטורית. לדעתי הם טובים מסן אנטוניו של העונה שעברה ופר עונה בודדת הם הכי טובים שראיתי מאז הלייקרס של שאקובי.

רבים הימרו על סן אנטוניו/לברון כזוכות בעיקר בשל פקטור הניסיון מאחר והדבר היחיד שאפשר לומר לרעתם הוא שאין להם מספיק ניסיון. כשאתה כ"כ טוב, ניסיון זה אוברייטד.

edgecator 22 במאי 2015

אתה יודע, לא מעט אנשים אומרים היום שהיה ברור שאטלנטה לא לרמה הזו, והיכולת בעונה הסדירה הייתה בעיקר תולדה של חוסר האינטסיביות בהגנה אצל היריבות. משום מה לגבי ג"ס זה לא תקף, למרות שאפשר לראות שבפלייאוף קשה לה יותר משהיה נדמה לרובנו. עונה היסטורית, אבל עונה סדירה היסטורית. בינתיים.

אני ממש לא מסכים שניסיון זה אוברייטד. ג"ס מאבדים לא פעם את היתרון שהם בונים, וכשזה מגיע לדקות האחרונות אתה רואה שחקנים שמקבלים החלטות רעות וזונחים את המשחק הרגיל. אני חושב שזה בעיקר פונקציה של ניסיון. מעבר לזה, הספרס 2014 היו בעיניי קבוצה הרבה יותר מגוונת ואינטליגנטית שנתנה משמעות חדשה למשחק הקבוצתי. אני פחות מתרשם מנקודות בפאסט ברייק ושלשות קשות של קלעי על.

omer 22 במאי 2015

יש הבדל בין השיוטים במזרח לבין 67 ניצחונות במערב בדומיננטיות בלתי נתפסת. יש הבדל בין קבוצה בלי אינדיבידואלים חריגים לבין קבוצה שיש לה 2 שחקנים שמסוגלים לעשות סל מתי שבא להם ללא קשר למה שקורה במשחק.

הספרס עם כל הניסיון שבעולם לא הצליחו לסגור בבית פעמיים סדרה מול קבוצה שעכשיו כולם מספרים על כמה שהיא חלשה מנטלית. הניסיון לא עזר להם ב2011 גם מול קבוצה שהתבסס על שחקנים בני 21-23. הארדן, ילד בן 21 חסר ניסיון, פירק אותם בבית ברבע הרביעי במשחק הכי חשוב בסדרה. כשאתה טוב- הניסיון פחות חשוב.

כנראה שלאף קבוצה אין את האינטילגנציה של הספרס. עם זאת, זה יהיה עוול לומר על ג"ס שזאת לא קבוצה חכמה. 4 האינדיבידואלים הבולטים בה הם שחקנים עם רמת הבנה גבוהה וחסרי אגו.

כשאני רואה את ג"ס אני רואה קבוצה שעושה המון דברים ברמה מצויינת. הגנה קבוצתית ואישית נהדרת, קליעה בלתי נתפסת מצד אחד ומצד שני השגת לא מעט נק' בצבע, פרגון, קבלת החלטות טובה (אולי לא במשחק היום), איי.קיו גבוה מאוד של כדורסל.

כדי שקבוצה כזאת לא תיקח אליפות צריך להיות לה אופי חלש (שזה בערך הדבר האחרון שאפשר לומר על הווריירס מודל 2015) או פציעות משמעותיות.

גיל 23 במאי 2015

מה שקרה לקליפרס בסדרה נגד יוסטון לא רלוונטי לסדרה נגד הספרס. שהם הם הראו ווינריות ושיחקו מעולה כל הסדרה בלי לקרוס. והם ניצחו בקושי בשנייה האחרונה למרות שהספרס שיחקה מתחת לרמתה בסדרה הזו וגם הפציעה של פרקר השפיעה.

אני מסכים איתך שיכולת עדיפה על ניסיון כמעט תמיד. ניסיון עוזר רק במשחקים צמודים ובפערים קטנים. בסדרה נגד הקליפרס היו לך שני שחקני על בקליפרס שנותנים סדרה מופתית ונגדם לספרס היה קשה.

לגבי גולדן סטייט, יהיה מעניין לראות אותם בגמר נגד קליבלנד. חוץ מלברון כמעט לאף אחד אין ניסיון משמעותי ברמות הללו.

עובר אורח 22 במאי 2015

פלאשבק ל2012 – מיאמי עוברים קרבות התשה בשביל להגיע לגמר הליגה, עם אינדיאנה העקשנית ובוסטון על אדי הגז האחרונים הם בקושי מתגברים על פיגורים ב-2 הסדרות בשביל לעבור אותן. בינתיים בגמר המערב אוקלהומה מנפקת סדרה לפנתיאון מול הספרס, עם יכולת התקפית גבוהה מאוד של שתי הקבוצות. שתי הקבוצות מגיעות לגמרי וכולם מהמרים על אוקלהומה. בעל בלוג ידוע ומכובד באתר זה מהמר על 4-0.
בפועל, מיאמי נפנפה את אוקלהומה, שלא הצליחה להסתדר עם האגרסיביות של מיאמי ולא הצליחה לעשות את ההתאמות הנדרשות כשמה שבדרך כלל עובד כבר לא עובד.
מאז אני נזהר כשאני מהמר על הקבוצה שהגיעה בדומיננטיות למשחק מול קבוצה שירקה דם בשביל להגיע.

omer 22 במאי 2015

2 דברים שצריך לקחת בחשבון מ2011:

א. לאוקלהומה 2011 היה הרבה פחות שכל ממה שיש לספרס או לג"ס. בסדרה מול ממפיס ראינו התאמות נהדרות שביצע הצוות המקצועי של ג"ס אחרי 2 ההפסדים. התאמות שלא ראינו בפלייאוף מעולם מסקוט ברוקס. הם חיים ומתים על הכישרון שלהם. אין שם "ערך מוסף/שלם ששווה יותר מסך חלקיו" כמו שיש בג"ס/סן אנטוניו. ההתבססות בהתקפה הייתה נטו על כישרון ומשחק אינדיבידואלי.

ב. בסדרה הזאת ממוצע הגילאים של 4 השחקנים הראשיים של אוקלהומה היה 22.

אלעד 22 במאי 2015

השאלה צריכה להיות מה יעשו ההגנות של המזרח כשהם יפגשו פתאום בהתקפה מערבית יעילה ומתפקדת.

dmc 22 במאי 2015

בדיוק

dmc 22 במאי 2015

אז לפי הפרשנות שלך יש כאן שתי אפשרויות: הראשונה שצוותי האימון לא רואים את מה שאתה רואה, ובגמר המערב מעדיפים הגנות פחות יעילות. השנייה שצוותי האימון כן רואים את זה, אבל השחקנים לא מסוגלים למלא את ההוראות מסיבה כלשהי. אני לא מאמין שאתה באמת חושב ככה

מאוריציו 23 במאי 2015

לא ברור איך הגעת למסקנות האלה. לקבוצה יש אופי, "מעדיפים הגנות פחות יעילות"? הם עוששים מה שהם יודעים.

גיא זהר 22 במאי 2015

סורי אבל ממש לא מסכים עם הניתוח שלך. דווקא היו דאבל אפים יפים בסוף על קארי שגרמו לפסק זמן ואיבוד כדור. יותר מדי בידודים של קארי במקום הנעת כדור. בארנס פישל פעמיים. תומפסון עושה כמיטב יכולתו מול הארדן, זה לא שהוא שומר על קונוס. יכול להיות שצריך לשים עליו את בארנס או ליוונגסטון שבאמת צריך לשחק יותר. לא ברור מה עשה הארדן במהלך האחרון.

shadow 22 במאי 2015

להשליך מהאנטי כדורסל שמשחקים במזרח לזה שההגנות שם חזקות זה אומר אחד משתים.

1. אתה לא רואה משחקים.
2. אתה לא מבין מה אתה רואה.

ההתקפות במזרח הם כאב חזק בעיניים. הסדרה בין בוסטון לקליבלנד היתה קשה לצפיה, הסידרה נגד שיקאגו גם כן.
בסדרות האחרות לא היה הרבה יותר טוב. על אותו משקל אפשר להגיד שבמזרח יש התקפות "מטומטמות".
אני לא מזלזל בהגנות של המזרח. לקליבלנד יש אחלה הגנה בפליאוף, אבל עם כל הכבוד, אם אני לא טועה, גולדן סטייס סיימה את העונה כמובילה במדד היעילות ההגנתית.

ככה שהטענה הנחרצת שלך היא איך לומר …. "מטומטמת".

משה 22 במאי 2015

אני חושב שהדבר הכי גרוע במשחק היה קבלת ההחלטות הנוראית בדקות האחרונות. ג"ס פשוט ניסו להעביר פאסים בהגנה עד שהשופט ישרוק וכמעט חרבו לעצמם את הסדרה ומה שהארדן עשה במהלך האחרון היה מוזר ומטופש.

סופ 22 במאי 2015

ומילה על הארדן המדהים

No ONE 22 במאי 2015

למה יש פה כל כך הרבה כעס ורוע?
הגנות מטומטמות ,שחקנים טיפשיים,למה אתם בכלל צופים?
כדי ללעג אחרי מהשחק כמה הכל היה חרא ועל הפנים? אז תראו גולף, מרתק רצח

היה משחק מצוין,מהנה,עם ריצות,עם הגנה טובה והגנה לא טובה וקלעים טובים וכאלה פחות טובים,החלטות מאמן טובות וגם כאלה פחות טובות
בקיצור היה משחק כדורסל ואני נהניתי מכל רגע
לפעמים אני חושב לפי מה שאני קורא פה שכולם פה משחקים ,מאמנים וצופים מדי בכדורסל מושלם , בלי טעויות , הכל טיפ טופ

קארי היה מצוין, הארדן היה נהדר , גם שחקנים אחרים שיחקו טוב(הווארד,בוגוט במיוחד)
אהבתי את מה שמקהייל עשה שנתן להארדן לנסות לרוץ עם 8 שניות על השעון ביתרון שחקן ובמגרש פתוח, עדיף לדעתי מפסק זמן שבו כולם מוכנים וכנראה מישהו ילך אחד על אחד וינסה זריקה בלתי אפשרית
אז זה לא הלך , ביג פאקינג דיל ,, תנו למשחק לזרום , תנו לשחקנים לשחק
חצי מהזריקות שהארדן וקארי לוקחים הם זריקות נוראיות , אז מה , זה כדורסל

חזי 22 במאי 2015

+1

גיל 22 במאי 2015

הפעם אני מסכים איתך. היה משחק מצוין ברמה גבוהה מאוד וגם ההתקפות וגם ההגנות היו טובות עד מעולות. מה לעשות שאי אפשר להיות מושלמים ומבחוץ קל לבקר כל מיני מהלכים של שחקנים שלא עשו את המהלך המושלם שרצינו?

רטקסס 22 במאי 2015

מילה על הארדן – משחק ראשון העונה שאני רואה אותו בפלייאוף, פשוט פנומן. אין דרך שלא יכול לעשות סל, מוסר מעולה, כמעט ואי אפשר לחטוף לו, וכמובן, התרגיל סחיטת עבירות (ידיים למעלה!) יעבוד על שופטי ושחקני הליגה עוד הרבה שנים. איזה כיף לראות אותו, וכמה חבל על המהלך האחרון.

edgecator 22 במאי 2015

מסכים. אני באופן אישי מחלל ככל הנראה את הקודש ונהנה ממנו יותר מקרי. יהיה מאוד מעניין לראות איך הוא יגיע למשחק הבא אחרי הסיום המאוד המתסכל הזה.

היסטוריון של ספורט 22 במאי 2015

לצערי לא קמתי לראות את המשחק …אז איני יכול לבקר אותך נקודתתית.
אבל אני תמהה איך אתה אומר הגנות רעות על שניים מקבוצות ההתקפה בליגה.
ג.ס עם 110 נקודות למשחק (כמדומני מספר 1 בליגה) ויוסטון שהיא גם לא רעה בכלל (104 )
במשחק שנגמר 98-99 ?

אוהד הצלחות 22 במאי 2015

זה בסדר גם בלוך לא ראה. בשביל זה יש בוקס-סקור.

רן הנרגן 22 במאי 2015

ההגנות דוקא היו טובות. מול הגנה לא טובה ג"ס קולעת 120 נקודות ומובילה 30 ברבע השלישי. יוסטון לא מפגרת הרבה אחרי.

ההגנה של קלי על הארדן טובה מאד. הפעם הוא הוחלף מספר פעמים ע"י בארנס אבל רוב הנטל עליו. הארדן נותן את משחקי חייו. אבל 41 דקות משחק אינטנסיבי עושות משהו לרמות החמצן במוח וקבלת ההחלטות סובלת.

גם יוסטון שיפרה את ההגנה שלה במחצית השניה – קרי קלע רק 3 אחת (האחרת נשדדה ממנו עי הזברות במחצית הזו.

לטעמי המשחק הזה הוא על קר. הוא שגה בהחלטה לעבור לחמישיה נמוכה באמצע הרבע השני ולא הצליח לעצור את כדור השלג עד השוויון. כשלון נוסף שלו היה בכמות איבודי הכדור. זו בעיה מוכרת בג"ס ובעבר הוא הצליח להתמודד איתה. לא היום. הכשלון השלישי לו הוא ארוך ימים. לאורך כל העונה ג"ס נטתה לאבד יתרון בנק, זמן כתוצאה מכך שהשחקנים מפסיקים לשחק את משחק המסירות ועוברים ובידודים שרובם מסתימים בגאמפ שלא פוגע או בכניסה עם הראש למטה שגם בה אחוז ההצלחה נמוך. לאורך כל העונה קר לא הצליח למנוע את התופעה שהופיעה גם בפליאוף. קרי עם כל גדולתו אינו שחקן כל כך יעיל במהלי בידוד. לעיתים הוא מיצר שלשה שלא מהעולם הזה אבל לרוב ההתקפה מסתימת בלי נקודות.

בקיצור 2 – 0 זה טוב אבל כדאי שג"ס תחזור לרמת משחקה הרגילה.

עידו גילרי 22 במאי 2015

דור אני לגמרי לא מסכים איתך.
יש כאן שתי התקפות מעולות והמאמנים צריכים לבחור מה הם מעדיפים לעצור. ביוסטון החליטו לשבש את הנעת הכדור של גולדן סטייט (ככה למעשה הקליפרס נפטרו מסן אנטוניו). בפתיחה הווריורס באמת הגיעו להרבה זריקות פתוחות אבל בחצי השני זה היה להם הרבה יותר קשה. סביר להניח שהטקטיקה הזו הייתה עובדת טוב יותר אם סטף קרי לא היה קולע כל כך הרבה זריקות תחת שמירה. גם המון מההתקפה עובר דרך דריימונד גרין שעושה פשוט עבודה נהדרת בלמצוא את שאר השחקנים.
מהצד השני נראה שקר קיבל החלטה לתת להארדן לנצח אותו באחד על אחד כשרק לקראת הסוף הביאו עליו דאבל-טים. אני חושב שזה מגיע מתוך מחשבה שיוסטון חיה על השלשות וככה הום מנטרלים את האיום הזה. בשני המשחקים הראשונים בסדרה כמות השלשות שיוסטון לוקחת ירדה משמעותית.
לגבי האפשרות של יוסטוון לטחון בצבע – בוגוט וגרין עושים בינתיים עבודה טובה בלשמור על הטבעת כך שלא נראה שזוהי אופציה טובה כל כך.

moshe 22 במאי 2015

מחפה לא מכפה

אוהד הצלחות 22 במאי 2015

המאמנים והשחקנים ב NBA מטומטמים.
כותב הבלוג המיומן כ"כ בניתוח BOXSCORE יודע טוב מהם.

שמעון 22 במאי 2015

דור הגזמת. ההתקפה של גולדן סטייט פסיכית ולחטוף מהם 99 נק' (באמת מוזר להגיד את זה..) זה לא בושה בכלל.

דיזידין 22 במאי 2015

מה לעזאזל תגידו אחרי שקליבלנד תטחן את הווריורס בגמר?
איזה תירוצים תמצאו? איך תסבירו שהמזרח העלוב טחן את המערב הנפלא?
מה תספרו לעצמכם אחרי שהשחקן-שפעם-אולי-היה-הכי-טוב-בעולם-והיום-מחרב-את-הקבוצה-באגו-שלו יביא אליפות מול האמ-וי-פי?

dmc 22 במאי 2015

מאוד פשוט. קבוצה מהמזרח שמנצחת בגמר קבוצה מהמערב זה מקרה נקודתי קטן ולא משמעותי. כשהמערב דורס את המזרח במפגשים ישירים בליגה כבר שנים זו מגמה ברורה שלא ניתנת לערעור.

איציק 22 במאי 2015

מביני עיניין סיפרו לי פעם, ועוד פעם, ועוד פעם, שכישרון התקפי תמיד ינצח כל הגנה, קשוחה עד כמה שתהייה (תשאלו את ג'ורדן, מג'יק, לארי). אז אולי לקבוצות בגמר המערב אין הגנות נורא גרועות כי אם פשות שחקני התקפה מאוד טובים, ומשחק התקפה מאוד יעיל… סתם חומר למחשבה.
עכשיו לטענה שאם קליבלנד עולה לגמר, לברון ינעל את כוכב היריב. אתה כנראה בטוח שיוסטון עולה, ואז בהחלט לברון יכול לשמור על הארדן, אבל תסביר לי איך הוא ירדוף אחרי קרי. זו התאבדות, רק בעינויים. עם כל הכבוד ללברון, הוא קצת כבד, איתי ולא זריז בשבילו (בשביל זה יש את בעל התסרוקת העומדת). אז מעניין איך תסביר את הביטחון שלך ליוסטון עולה לגמר.
ואחרי כל זאת, אני לא בטוח שהמערב לוקח, למרות ששם את רוב כספי עליהם, ולא בגלל שאני חושב שקבוצה מהמזרח יכולה לעצור את אחת הקבוצות במערב, כי אם בגלל שקבוצות המערב יכולות לעצור את עצמן. לאף אחת מהקבוצות אין שחקן משמעותי (ואריזה לא מספיק כזה) שיש לו ניסיון סדרות גמר כמו ללברון (בהנחה והם יעלו), ואין להם שחקן כמו ג'י אר סמית שאין לא מושג איפה הוא ומה הוא עושה (מין בלו כזה שהסביבה לא מפשיעה, רק שאצלו זה יכול להיות גם לרעה עם איזה מרפק מטומטם), ואין להם מאמן שיודע מזה לנהל גמר (נכון, לא ב-NBA, אבל עדיין ניסיון יותר גדול מאלו שלא אימנו אף פעם. וכן, לשחק ולאמן זה לא בדיוק אותו הדבר). אז אולי המזרח ינצח, רק מכול הסיבות שלא קשורות לכתוב בבלוג.

היסטוריון של ספורט 22 במאי 2015

פעם ראיתי קריקטורה טובה מאד בעיתון.
מראים שם קאובוי שולף מבוסס בדמו.
ואז מישהו אמר לחברו …הוא היה השולף הטוב במערב.
החבר "אז מה קרה לו ? "
מישהו "פשוט הגיע מישהו מהמזרח "

איציק 22 במאי 2015

:-)

asaf 22 במאי 2015

"קבוצת הגנה מזרחית קשוחה"??? גולדן סטייט עברה את ממפיס שזו הקב' הגנה הכי טובה בליגה פחות או יותר מבחינה סטטיסטית, זו לא הוכחה מספיק טובה ליכולות שלה??? יוסטון עברה סיבוב קודם את הקליפרס שגם לה יש מבחינה אישית שחקני הגנה לא רעים בכלל כמו ג'ורדן ,כריס פול,מאט בארנס,
הטענה הזו נשמעת לי קצת מופרכת….

אוהד הצלחות 22 במאי 2015

+1

גרזן 23 במאי 2015

עד כמה שידוע לי דווקא לגולדן סטייט ההגנה היעילה בליגה לעונת 2014-2015

גרזן 23 במאי 2015

מה התחלנו לחסום תגובות?

Comments closed