הבעיה היא לא הקומץ

יש אמירה אחת שחשוב שתאמר אחרי מופע האלימות של אוהדי בית"ר ירושלים אתמול: הבעיה היא לא הקומץ.

הבעיה היא אלפי התגובות שגיבו ותמכו את אוהדי בית"ר שהגנו על הכבוד הלאומי מול האנטישמים המוסלמים באירופה.

הבעיה היא הפוליטיקאים שלא מפסיקים לפמפם את המסר שכל אירופה היא אנטישמית ומוסלמית.

הבעיה היא האוהדים ששתקו ולא גיבו את קורנפיין והרוש כשאלה הסתכסכו עם לה פמיליה.

הבעיה היא אלי טביב, שגיבה והסתחבק עם לה פמיליה ועכשיו מתפלא.

הבעיה היא התקשורת שמפרסמת את דבריו שהוא מתבייש ועוזב את הקבוצה, בלי להזכיר את הרוח הגבית שהוא נתן לתופעה.

הבעיה היא ההתבהמות והלגיטימציה לגזענות בתקשורת הספורט בארץ.

הבעיה היא לא הקומץ.

כמו שהבעיה לא הייתה יגאל עמיר, הוא היה הסימפטום.

ולא למדנו כלום.

מסיבת פרידה/מסיבת פתיחה
רק כך!

163 Comments

אורי 17 ביולי 2015

שכחת את השחקנים שמחאו כפיים לקהל בסוף המשחק בזמן שהשוער הבלגי עוד מדמם ליידים

גדגדון 17 ביולי 2015

באמת חבל. אבל אני גם יכול להבין אותם, קצת. הם מפחדים, ובמידה מסויימת של צדק. מה לעשות, לא כל השחקנים נולדו מנהיגים ומשני דעת קהל.

גיסנו 17 ביולי 2015

האמת שכשבאים לשחקנים בטענות אני תמיד נזכר בהתנצלות של אראיל הרוש בפני לה פמיליה. שפת הגוף והצורה שבה דיבר, היה ברור שהוא אולץ להתנצל על כך שפגע בכבודם של הלה פמיליה. לא רוצה לדעת איזה איומים הוא קיבל ובאיזה צורה כדי להגיע למצב הזה – אבל שאדם שנפגע ע"י הארגון הזה ואח"כ עוד עושה התנצלות פומבית בפניהם – אלה כבר סימפטומים של מאפיה. זה והשלכת בקבוק תבעירה לתוך החדרים במתחם האימונים.

גדגדון 17 ביולי 2015

ואסור לשכוח את הלחץ על השחקנים לא ללחוץ את היד לראלב מג'אדלה בגמר גביע, וברוכיאן ש"שינה את דעתו" ו"הבין" שזה לא נכון להביא שחקן ערבי לבית"ר.

אלון 17 ביולי 2015

חבל שהחבר'ה מנורדיה בזבזו זמן על הקמפיין גיוס המונים שלהם. אתמול עשו בשבילם קמפיין מושלם.

אריק האדום 17 ביולי 2015

הבעיה היא אנשים. זה תמיד אנשים.
זה כמו להב"ה.
מזמן שני הארגונים האלו היו צריכים להיסגר על ידי הרשויות ולהוצא מחוץ לחוק.
אוזלת היד של הרשויות היא גם בעיה, אבל גם שם זה אנשים.
זה תמיד אנשים.

הקורא בפוסטים 17 ביולי 2015

טול קורה מבין עיניך

the bird 17 ביולי 2015

מישהו אמר שירוקי ולא קיבל?

אסף THE KOP 17 ביולי 2015

בשירוקי האוהדים פעלו מתוך אידאולוגיה. אלו לא הברברים של בית"ר המגיבים מתוך יצר.

שמעון 17 ביולי 2015

אם יש משהו יותר גרוע מאוהדי בית"ר זה אוהדי הפועל ת"א כדורגל וכדורסל. אלימים, ברברים ומתחסדים, האוהדים הכי מגעילים בארץ. לא אוהד אף קבוצה בארץ כי לא רואה כדורגל ישראלי חוץ מתקצירים במקרה בחדשות הספורט אבל כל הפסד של הפועל ת"א בכל ענף אני שמח. זה אותו הקהל שמתפרע שמשהו לא נורא לו או מישהו לא שמאלני כמוהו. כמו האלו מצפון ת"א שאומרים שצריך להשאיר את הסודנים המסתננים במדינה ולעעזור להם אבל שיחיו בדרום ת"א. אם רוצים לעזור לסודנים והערבים הם מוזמנים לפנות להם חדר בוילות שלהם בצפון ת"א ולאמץ אותם.
הקטע של ברוך מרזל שלקח את הסודנים לבריכת גורדון היה ענק, גאוני, זה המחיש את האמת של חבורת הדוחים הזאת. כל ה"בצלם" והחברים בבקשה תעברו לעזה ותעזרו לסבלם של ה"מסכנים".

שרנון גמל 17 ביולי 2015

צודק. התחסדות זה הכי גרוע.
גזענות? אלימות? מה פתאום. התחסדות זה אבי אבות הטומאה.

אריק האדום 17 ביולי 2015

שמעון איזה ערבובים עשית…
או שכל אשכנזי, שגר בצפון תל אביב, יש לו מלא כסף, מצביע שמאלה מיאיר לפיד הוא גם אוהד הפועל…
ותרשה לי להוסיף עוד כמה ערבובים:
כופר
הומו
משתמט
ו…. נראה לי אחלה. לא?

שמעון 17 ביולי 2015

אין לי שום בעיה עם אשכנזים, משתמטים והומואים וכופרים, הם לא מפריעים לאף אחד וחיים את חייהם. שמאלנים ומתחסדים מפריעים לי מאד והם מנסים להוביל דעת קהל בארסיות בעיתונות, בטלוויזיה ובבתי המשפט ששם יש להם חונטה רבת שנים אבל גם זמנם יגיע, איילת שקד זו התחלה, לאט לאט אנשים יפנימו פה וימנו גם שופטים ריאליסטים ונורמלים (בכוונה לא אומר ימני כי אין כזה דבר יש ריאליסטי ורואה אמת ויש שמאלן הזוי שחי בהזיות).
הם גם משתגעים שהרוב המוחלט לא חושב כמוהם, כמה הם ניסו להפיל את ביבי חח, כמה סיפורים המציאו לשרה, לבנים שלו ולמי לא והם לא הצליחו. נוני מוזס בטח רצה להתאבד אחרי הבחירות (ואני לא מתומכי ביבי). הם ניסו לצייר דעת קהל שלא קיימת, אשתי הייתה לחוצה אמרה מה יהיה עם השמאלנים ינצחו, אמרתי לה אל תדאגי ביבי מביא לפחות 30 מנדטים, ידעתי שהתקשורת משקרת זה היה ברור, ביבי יקח גם בחירות הבאות, עליי. השמאל לא יהיה בשלטון בשנים הקרובות אם בכלל כי שלום גם לא יהיה, מזל שעם ישראל חכם ולמד מהטעויות הנוראיות של רבין שמכר את המדינה ושל שרון שהכי ניסה אמר בלב גלוי בואו וניתן צאנס לערבים ונראה מה יהיה בניגוד לדעותיו ותראו מה קרה אותם ישובים הפכו למשגרי רקטות, קורה שטועים. מקווה ששום ראש ממשלה לא יחזור על הטעויות האלו יותר.
הדבר היחיד שנותר זה להדיר את השמאל מבתי המשפט ויהיה טוב במדינה.

אדם 17 ביולי 2015

רגע, אז הפתרון שלך הוא להחליף חונטה אחת באחרת? אז אתה בעצם בדיוק אותו דבר כמו מי שאתה יוצא נגדו. זה מגוחך.
ישראלים לא לומדים מכל ראשי העיריות המושחתים שיותר מידי זמן באותו תפקיד זה רע (לא שעכשיו אני חושב שביב זה טוב אבל זו לא הנקודה). חייבים לחוקק פה הגבלת כהונה, לא יעזור שום דבר.
מוזס דואג למוזס, לא לאף אחד אחר, הוא לא מייצג השמאלנים.

ועכשיו שמתי לב שאתה אומר שיש ימני ויש שמאלני שחי בהזיות, אז אין טעם לנהל איתך דיון. סליחה, טעות שלי, לא תחזור שוב.

שמעון 17 ביולי 2015

אני לא בעד שום חונטה. אני מנסה לפתוח לך את העיניים ושתבין ששלום לא יהיה לעולם כל עוד הערבים לא ירצו את זה בעצמם. הקטע שהערבים לא ירצו את זה כי ברגע שיהיה שלום ומצב טוב למחבלים ולראשי המחבלים לא יהיה עבודה באמת כי מה מחבל שווה בלי המטען שלו? ואז הוא יצטרך אשכרה לעבוד. הם לא יוכלו לגנוב את המיליארדים שמעבירים אליהם "למטרות הומניטריות", הם לא יוכלו לשלוט בהרבה אנשים ולהשפיט אותם כי פתאום יהיה דמוקרטיה וזה יהיה כמו בג'ונג'ל לאנשים פתאום יהיו רצונות משלהם וחשיבה משלהם ומזה מפחדים הערבים והמנהיגים שלהם, הם יודעים שאם ההמון יקבל שכל פתאום מעמדם בסכנה אז הם שולטים בו כמו בכלב טוב. שמים אותו במסגד, מטיפים לו כל מיני בדיות שהם בעצמם לא מאמינים לזה, גורמים לו לצווח טוב טוב אללה אכבר במסגדים בהמון משולב והכלב ממשיך להיות כלב. אין אינטרס לשום מנהיג ערבי שיהיה דמוקרטיה או חשיבה חופשית או שלום. מה שווה נסראללה בלי האיומים שלו והטילים, מה הוא יעשה בעת שלום? איזה כוח יהיה לו?
כשתבין את זה תבין למה הדמוקרטיה לא הצליחה ולא תצליח בתרבות הערבית, הם בקטע של ג'יאהד, של השלטת שריעה, של שליטה חולנית באנשים, והם מאמינים בזה בכל ליבם. הם לא רוצים את הפינה שלהם וזהו שיהיה שקט, כתוב בתנ"ך "וישמאל פרא אדם, ידו בכל ויד כל בו". התנ"ך הוא ספר אדיר בחכמה שיש בו (ואני לא אדם דתי). זה אומר שהם יהיו בכל מקום ואף פעם לא יהיה שקט מהם.
תזכור שלפני קום המדינה היהודים הסכימו שמדינת ישראל תחולק 70% לערבים ו-30% ליהודים. הערבים סירבו, יצאו למלחמה והפסידו. עד היום הם לא מוכנים לשלום. שגרמניה הנאצית הובסה היא לא הציבה תנאים אלא קבעו לה תנאים. הם לקחו את עצמם בידיים והתאוששו. לעומתם הערבים לא מסוגלים לזה, שם שולט כוח הזרוע, ככל שאתה רוצח יותר ואכזר יותר אתה פופולרי יותר שם.
זה מזכיר לי במשחקי הכס את רמזי בולטון כמו לעשות איתו שלום ככה הם.

עצמות עצלות 18 ביולי 2015

אני מעדיף לא לכתוב הרבה, אז ברשותך, שמעון, השתמשתי במה שכתבת.

״…ומזה מפחדים [ביבי והנהגת הליכוד], הם יודעים שאם ההמון יקבל שכל פתאום מעמדם בסכנה אז הם שולטים בו כמו בכלב טוב. שמים אותו [בבית כנסת/עיירות פיתוח/לשכת אבטלה], מטיפים לו כל מיני בדיות שהם בעצמם לא מאמינים להם, גורמים לו לצווח טוב טוב [אלוהים גדול/העם הנבחר/איראן] בהמון משולב והכלב ממשיך להיות כלב. אין אינטרס [לביבי] שתהיה דמוקרטיה [אמיתית] או חשיבה חופשית או שלום. מה שווה [ביבי] בלי האיומים שלו [על איראן וחמאס והטילים שלהם], מה הוא יעשה בעת שלום? איזה כוח יהיה לו?״

שבת שלום

שמעון 18 ביולי 2015

הפוך אחי הפוך, העם קיבל שכל ולכן השמאל כבר לא בשלטון. שהשמאל היה בשלטון ראינו את כמות ההרוגים המטורפת שהייתה במדינה, את הפיגועים, את הסכמי אוסלו, את הזיות השלום. פעם הרוב האמין בזה עד שראו שכל נסיגה, מתנה הופך לרציחות, חטיפות, פיגועים ושבצד השני יש רוצחים תאבי דם שלא מוכנים לעולם שתהיה פה ולאחר שאתה לא תהיה פה הם יתחילו לטפל באחיהם. האנשים התפכחו, הבינו ולכן מאז רק הימין בשלטון.
אז הפוך אחי הפוך.
זה שאתה יהודי שבז ליהדות ומתכחש לבית כנסת, לתנ"ך וכו' זו כבר בעיה שלך גם בשואה היו כאלו שניסו למצוא חן בעיני הגרמנים וראינו מה קרה להם. אני לא אדם דתי אבל להתכחש למסורת שלך זה כבר על גבול השינאה העצמית.
מעמדו של ביבי לא בסכנה ב-10 שנים הקרובות אל תדאג גם אם הוא לא ידבר אנשים עדיין יבחרו בו ולא בהזויים שבצד השני. אני לא מתומכי ביבי, הוא כריזמטי, נראה טוב, נואם אדיר אבל ראש ממשלה מאד חלש בצד הביטחוני ובלי ביצים. הדבר היחיד שאני אוהב בו זה שהוא מראה אצבע משולשת לאובמה שהוא הנשיא הכי גרוע בתולדות ארה"ב. כל החלטה שאובמה לקח התבררה כשגיאה, הוא שגה בכל מהלך במזרח התיכון ומבטיח לך שהאיראנים יראו לו מאיפה הדג משתין, האירני שיפשף מתחת לגלימה בזמן המו"מ עם האמריקאים והאירופאים ה"נאורים וההומנים". איראן זה סכנה קיומית ומלמת עולם 3 תהיה בכל מקרה מתישהו, זה התנגשות ציווילזציות בין האיסלאם לשאר העולם, מלחמות תמיד היו ותמיד יהיו, הכל זה עיניין של מתי אין לי ספק שזה יהיה ואז נראה ארה"ב באיזה הומניות ונוהל שכן יתקפו באיראן (בתקווה שיבחר נשיא רפובליקני). איראן מנסה להשתלט על כל מדינות ערב, אפילו מדינות ערב נגדה, הם גדלים מיום ליום ואטום בטוח יהיה להם כי בדיבורים לא מונעים דברים אלא רק בכוח במזרח התיכון.
המצב במדינה מעולה ויותר טובה מכל מדינה באירופה, לא משנה כמה חבריך השמאלנים ינסו לצייר מצב טוב. רוב העם אמר את דברו. לא משנה כמה "מחאות חברתיות" תארגנו במימון שהשמאל ותמיכת התקשורת כולם ידעו שהמחאה החברתית מזוייפת ואינטרנסנטית וראינו בדיוק איפה ראשיה נמצאים היום ומה הייתה בדיוק מטרתם באירגון המחאה-לתפוס ג'ובים. כולנו יודעים שבמחאה השתתפו כל מיני הומלסים וסטלנים למדעי הרוח שלא מוצאים עבודה וכל מיני אמנים שמאלנים באו להופיע, כולה קונצרט. צחקנו על זה אז והיום כולם הבינו את הבדיחה. אתם תמיד תשארו מיעוט, עם ישראל חכם, עם ישראל למד מההיסטוריה שאסור להתרפס בפני אף אחד אלא רק לדאוג לעצמך וחוץ מעצמך אין מי ידאג לך ואין על מי לסמוך.
תמשיך לסבול עוד הרבה שנים עד שתהיו בשלטון, זה לא יקרה בשנים הקרובות ולא משנה מה ימציאו לביבי, אני מופתע איך עד עכשיו לא המציאו לו פרשיות מין, מתי תבוא הבחורה שתגיד ביבי הטריד אותי מינית, יאללה נוני לעבודה, בן כספית לעבודה.

שמעון 17 ביולי 2015

לגבי נוני מוזס שנינו יודעים אילו חברי כנסת הוא מרומם ובאיזה מפלגה רובם חברים. אנו גם יודעים מה הוא הבטיח למי שיצביע נגד ישראל היום. העיתון שלו לא סתם בקריסה, גם קהל הקוראים הבינו את האג'נדה שכל קשר בינה לבין עיתונות מקרי בהחלט.

גיא ד 18 ביולי 2015

אם פה לא יהיה שלום לעולם (לתפיסתך) בכל מדינות אירופה המצב טוב יותר. הם בשלום עם כולם.

דמוסתנס1 17 ביולי 2015

שמעון לא ראוי לנהל עימך דיון מכיוון שהרגע פסלת טת כל השמאל כהזוי וקבעת שרק ימנים רואים את המציאו.

אתה עיוור.

אני ימני.

יום טוב.

the bird 17 ביולי 2015

+1 אסף (:

גלן 17 ביולי 2015

אני חושב שאתם מגזימים. אפילו שאני מאלו שחושבים שבאמת תפיסת המציאות הישראלית כלפי העולם חולה מאד היום זה כולה כדורגל. חוליגנים יש בכל העולם, טבעם להיות נקשרים לקיצון הפוליטי. בהשוואה לדברים שראינו בעבר הם עוד מוגבלים. צריך לגנות ולטפל אבל לא יותר מזה.

Amir A 17 ביולי 2015

1+. בסך הכל עם ככל העמים.

ניק 17 ביולי 2015

והבעיה היא פיפא שלא מעיפה קבוצה כזאת ל20 שנה מאירופה.

ירושלמי 17 ביולי 2015

כן, בגלל אבוקות ומטבע שפצע שחקן (לא שאני מצדיק זאת) הרחקה ל20 שנה.
כאילו לא קרו דברים יותר חמורים עם קבוצות אוהדים אחרות ומה שהאוהדים של ביתר עשו זה חסר תקדים.
צא מהסרט.

ניק 17 ביולי 2015

זה לא חסר תקדים.. וזה לא הכי גרוע שהיה.. אבל זה לא הופך את זה לבסדר.
רוב ההתפרעויות קורות בליגות המקומיות, ושם שההתאחדויות ישברו את הראש.
כשזה קורה באירופה צריך להיות עונש חמור. 20 שנה זה כמובן בהגזמה. אבל הרחקה ל1-3 שנים זה בהחלט עונש הגיוני.

אנונימוס 18 ביולי 2015

הדבר היחיד שיוצא דופן ושצריך להיכנס בביתר בגינו זה דגל כך וקריאות גזעניות. לכל השאר יש לאופא תעריף קבוע וידוע כי זה באמת קורה כל הזמן (לא תירוץ כמובן וכו').

shadow 17 ביולי 2015

הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו.

הקרמה נשכה את טביב בישבן. (למרות שלדעתי הוא רק חיפש תירוץ בשביל לברוח)

יוסי מהאבטיחים 17 ביולי 2015

מה ז"א לדעתך? הוא כבר הצהיר בחודש שעבר שהוא מחפש קונה שיקח את בית"ר מהידיים שלו.

יהושע פרוע 17 ביולי 2015

השחקנים מוחאים כפיים לקהל, הבעלים והמאמן בעונה שעברה מגבים את הקהל.

ועדיין, אחרי הכל, ראש הממשלה, הנשיא ושר החוץ (לשעבר וגם לעתיד הקרוב) תומכים בקבוצה.

איך אמר שלומי שבן: ראש ממשלה לא בוחרים.

אריאל גרייזס 17 ביולי 2015

הנשיא ממש לא תומך בקבוצה, כנראה לא שמעת את רובי ריבלין מדבר על ביתר בזמן האחרון

שאול 17 ביולי 2015

אל תערבב בין אהדה לקבוצה וחוליגנים מגעילים שהם גם במקרה אוהדים של הקבוצה.

זה שאני אוהד את בית"ר לא אומר שאני חלאה כמו אלה שזרקו את האבוקות.

איתי 18 ביולי 2015

זה כן הופך אותך לחלאה כמוהם. והם לא חלאות כי הם זורקים אבוקות

סימנטוב 17 ביולי 2015

בדיוק

Lord Anthony 17 ביולי 2015

הבעיה היא אנשים שכותבים פוסטים דמגוגיים
ורשויות אכיפת החוק.
יש פה בעיה שהיא הרבה מעל טביב, או השחקנים או האוהדים ששותקים.
יש פה בעיה מערכתית שדורשת התערבות של המחוקק ושל מערכת אכיפת החוק. בכל מקום בעולם שהצליחו להילחם בחוליגניזם הבסיס היה במערכת אכיפת החוק.
אז אם מישהו חושב שטביב אשם במשהו הוא לא רק דמגוג אלא גם מרחיק אתונו מהפיתרון האמיתי לבעיה. לטביב אולי יש אשמה תורמת אבל היא בשוליים, היא טיפה בים. האוהדים האלו בכלל לא היו צריכים לצאת מהארץ, הם היו צריכים להפקיד את הדרכון שלהם במשטרה לפני המשחק, הם צריכים להיות מורחקים ממגרשי הכדורגל ואולי גם לבלות זמן בכלא. חוליגניזם זה לא עניין כל כך פשטני.
את כל הדברים האלו לא טביב, לא השחקנים ולא הקהל ששותק יכולים לעשות, יש רק כתובת אחת.

שמעון 17 ביולי 2015

מסכים איתך. אי אפשר לאסור הכל, זכותם של אנשים לומר מה שהם חושבים. הבעיה מתחילה שמתחילות להיות התארגנויות ואלימות.
אין שום בעיה עם דגל כהנא, זה לא שונה מדגלי פלסטין, דעאש וחמאס שמונפים באופן קבוע במדינתנו, באוניברסיטאות ובמגרשים בסכנין וכו'. אם להם מותר גם לנו מותר וזה בסדר ככה האמת לא מתחבאת לפני השטח.
אירופה לאט לאט מתחילה להרגיש מה זה ערבים, פיגועים פה ושם מתחילים להיות בכל מדינה, יקח כמה שנים עד שראשים יערפו שם כל יום ומסעדות יהיו באוויר, הם לומדים לאט האירופאים, הם עייפים ממלחמת העולם השנייה. הם עדיין נותנים למוסלמים להיכנס ללא הגבלה למדינותיהם ללא שום סיבה. הייתי בשנים האחרונות באיטליה ואנגליה וזה הרגיש לי כאילו אני בעזה, הייתי קצת בהלם, בקרוב האירופאים יבינו, אני לא מדבר על בלגיה וצרפת בכלל ששם עוד מעט ישימו רעלות לכולן.
הכי מצחיק שהערבים האלו באים למדינות האלו לא בשביל להתקדם ולחיות יותר טוב אלא להיות מובטלים ולהוציא כספים מהביטוח לאומי שם וקצבאות ולתכנן שריעה חח.

דמוסתנס1 17 ביולי 2015

"לנו"? אני מבין שאתה מרגיש כחלק מקהילת כהנא? ואומרים שאין גיוון בקוראי דה באזר .

להניף דגל כהנא זה תמיכה בזויה אסורה ופסולה בטרור בדיוק כמו להניף דגל דאעש. אני אישית לא מרגיש יותר הזדהות עם קבוצת קיצוניים זו או אחרת. מבחינתי כולם פסולים.

"אם להם מותר אז גם לנו מותר"? יש לך את זה ביותר ילד בן 5? יאללה בוא נתחיל לערוף ראשים!

שמעון 17 ביולי 2015

כהנא לא היה מחבל ולא טרוריסט. זה שהשמאל ההזוי הוציא אותו מחוץ לחוק לא אומר שכך פני הדברים. כהנא צדק ברוב הדברים שהוא אמר וזה נכון גם להיום.

שמעון 17 ביולי 2015

לצערי הערבים מבינים עריפת ראשים היטב, כוח ועוצמה, לא סתם דעאש נלחמים ככה, הם יודעים את הטבע של עמם. מול אריה הילחם כאריה ולא בכפפות של משי.

דמוסתנס1 17 ביולי 2015

השמאל לא הוציא את כהנא מחוץ לחוק, בית המשפט העליון הוציא את מפלגתו של כהנא מחוץ לחוק יחד עם מפלגת שמאל קיצונית ובזויה באותה הרמה.

אבל למה לבלבל אותך עם העובדות כשאפשר להתלהם עם טיעונים שקריים.

שמעון 18 ביולי 2015

בתי המשפט זה שמאל קיצוני מובהק

איתי 18 ביולי 2015

אתה שופך פה הרים של מילים בלי עובדה אחת או אפילו קשר קלוש למציאות. מביך שאנשים כמוך התחנכו ע"י אותה מערכת כמונו.

צור שפי 17 ביולי 2015

אפשר אולי לסלק את צלב הקרס מהצילום בראש הפוסט? זו זילות שואה שלא משרתת בכלל את הנושא.

ערן 17 ביולי 2015

+כמה שצריך בשביל שהתמונה תוחלף מיידית.
האם עלתה בדעתך לשים תמונה של כהנא? או שפה אמרת זה מוגזם מדי? תוריד את סף הפרובוקציה שאתה מרשה לעצמך בבקשה

the bird 17 ביולי 2015

צודק לגמריי !!!!
מה הזילות הזו בשואה הההשוואה ממש מקוממת !

איציק 17 ביולי 2015

מצטרף לקריאה שלך, אך אני בטוח שקולך, וקולנו איתך, לא ישמע וכלום לא יעשה. התמונה תישאר בגאות כותב פוסט זה.

Lord Anthony 17 ביולי 2015

אה,
כדורגל ישראלי, חוליגנים, זילות שואה רק אצלי בראש עובר קו ישיר בין המושגים האלו?!

אריק י. 17 ביולי 2015

+1

DELETE FROM USERS WHERE 1=1 18 ביולי 2015

בהחלט. ויפה תלונה אחת קודם

בילבו באגינס 17 ביולי 2015

סימנטוב אתה סימנטוב מהטכניון? בכל מקרה האשמה המרכזית נופלת על הרשויות בארץ שנותנים לתופעה הזאת לפרוח .
יש היום מצלמות בכל מגרש, עם השקעה ורצון של המשטרה וחקיקה נכונה היו מעיפים את כל החברה האלה לכל החיים מהמגרשים וחלקם לכלא, אבל אנחנו מדינה אימפוטנטית ,כמו שאנחנו לא מסוגלים לטפל בעזה שיורית עלינו קסאמים
אנחנו לא מצליחים לטפל בשום גורם אלים החל בבדואים בנגב ערבים בגליל מתנחלים קיצוניים בגבעות חרדים שסוחטים מהמדינה תקציבים וארגוני פשע וכלה בקופים שקוראים לעצמם לה פמיליה . כמו שנאמר "בימים ההם אין מלך בישראל איש הישר בעיניו יעשה"

נץים 17 ביולי 2015

לא, בטכניון זה סמטנוב….

ערבי מהגליל 17 ביולי 2015

מה הבעיה בדיוק עם הערבים מהגליל?

שרנון גמל 17 ביולי 2015

קודם תגנה … לפני שאתה מתחיל לדבר תגנה את הרצח, את הפיגועים, מתל חי עד היום, אח״כ תהיה לך זכות דיבור בדמוקרטיה היחידה במזה״ת.

הפרשן 17 ביולי 2015

מי מבקש זכות דיבור מעילג שכמותך. יש לגנות סמרטוטים כמוך שחושבים שחייבים להם משהו לפני כל דבר אחר.

דיזידין 18 ביולי 2015

פרשן יקר, נראה שפספסת את הסרקזם.

שרנון גמל 18 ביולי 2015

תודה על הסיוע, אבל גם אתהלא פתחת באיחולי החלמה לפצועים!
טעות גדולה.

רועי ויינברג 17 ביולי 2015

מסכים איתך בהכל, אבל צריך לציין לטובה את ספורט הארץ מבחינת התקשורת בארץ-הם התחילו קמפיין נגד היחס של בית"ר לערבים, הם ממש לא תומכים בתופעה או לא פועלים בקשר לה.

והלוואי שישעו אותם מאופ"א.

ירושלמי 17 ביולי 2015

אתה טועה לחלוטין.
מבחינת מניעה ופתרונות מעשיים בצד החוקתי, ברור שרשויות החוק והמשטרה הם אלה שלא עושים מספיק כדי לטפל בבעיה.

כל זה לא משאיר את התקשורת כחפה לחלוטין מאשמה. במשך שנים התקשורת עודדה התנהגות כזאת בשני אופנים.
דבר ראשון, היא נתנה במה אך ורק לקולות קיצוניים של אנשי לה פמיליה. אף פעם לא תראה ראיון לפני משחק או כתבה בה ישתתפו האוהדים הנורמאליים, כך שהיא עזרה בעיצוב הדמות של האוהד הקלאסי-גזען-בבון-עילג-מזרחי.
דבר שני, מדובר בהשפעה פיגמליונית קלאסית. אוהד ביתר צעיר יודע שהציפייה ממנו כאוהד ביתר היא לענות על כל אותם קריטריונים שליליים שהוגדרו עפ"י התקשורת והכלל, ואם הוא לא יעמוד בציפייה זו הוא לא ייחשב ל"אוהד אמיתי".
כך שמבקום להיות כלב השמירה עם אחריות ציבורית ולנסות לתקן ולעזור נגד האלימות, לא רק לטובת כלל האוהדים הסובלים מהתופעות השליליות, אלא גם לאוהד הביתרי שבבסיסו הוא יכול להיות טוב וחיויץבי, במקום זה התקשורת בחרה צד והלכה איתו עד הסוף.
פה התקשורת מקבלת ציון שלילי.

ולפני שיתחיל העליהום, אני כבר אומר שאת אותם אוהדים שזרקו אבוקות צריך להרחיק, ואת זה שזרק משהו על השוער צריך להכניס לכלא.

שמעון 17 ביולי 2015

המשטרה עושה הרבה פעמים את עבודתה. הבעיה זה השופטים בישראל, זה בתי המשפט המחרידים האלו שמשחררים כל רוצח, אנס, גנב ובעבירות של דקירות וכו' נותנים עבודות שירות. זה שזרק את הנעל על השופטת קיבל 3 שנים!!!! יש רוצחים שיצאו בפחות שנים ב"עסקאות טיעון". שמביאים איזה ערס על התפרעות במגרש השופט משחרר אותו ומרחם עליו. למה האוהד הדרעק הזה של הפועל ת"א קיבל רק 10 חודשי מאסר? זה א5חד שכל החיים עושה ונדליזם, מובטל שאין לו מה לעשות בחיים ועסוק בלהציק לשחקנים, מאמנים ובעלים. תן לו עונש מקסימלי בחוקה, איזה 3 שנים יפות בפנים שבניכוי שליש יהיה שנתיים. מה זה 10 חודש זה כולה קצת יותר מחצי שנה.
המצב במדינה באכיפה הוא עקב בתי המשפט, הם שמים רגליים למשטרה ולכל פתרון אפשרי. חבורת הזויים ומנותקים יושבים שם בבתי המשפט ובבג"ץ וחושבים שמהכיסא שלהם הם יכולים לשפוט משהו כמו ששופטים את החיילים וחוקרים ב"צוק איתן". נראה את השופט הולך לשם ונלחם ואז שיעשה "נוהל שכן" וכל החרטא שלו. במלחמה אין הומניות צריך לנצח ומהר, איפה זכויות האדם ו"בצלם" עם ההומניות שלהם בדעאש, חיזבאללה, בסוריה?
הכל מתחיל בבתי המשפט ובבוגדים שחיים פה שממומנים בהרבה כסף ע"י תנועות איסלאמיות ואנטישמיות באירופה.

דמוסתנס1 17 ביולי 2015

בתי המשפט אכן רכים מדי יותר מדי פעמים.

ויפה! התחלת להבדיל בין בוגדים שפועלים למען תנועות איסלאמיסטיות ושאר השמאל!

זהבי לך לטוטנהאם 17 ביולי 2015

הבעיה היא שאלי טביב עוזב וביתר ערוכה למכירת חיסול, מה שעשוי לגרום לפירוק ועד שעוד כמה שנים נורדיה תעלה ליגות לא תהיה נציגות יפה מירושלים בליגה .
מצד שני בתור אוהד הפועל תמיד הייתה בי תקווה שטביב יראה את יכולותיו בהריסת קבוצה גם בביתר.
היום אפשר לקבוע סופי: אלי טביב הוא כנראה הבעלים הגרוע בכל הזמנים

אדם 17 ביולי 2015

הוא שני לשאול

שלו 17 ביולי 2015

גרוע למי?
חשבון הבנק שלו מעיד ההיפך.

צביקה 17 ביולי 2015

טביב
Karma is a bitch
ככה זה כשמתחבקים עם לה פמיליה ומוכרים מוצרים שלהם בחנות הרשמית, מתעוררים עם מופע חוליגניות גזעני בשידור חי לעיני כל אירפה.

ניר לוי 17 ביולי 2015

טביב זכה בפיס אתמול. הוא הרי רק חיפש תירוץ לברוח משם, עכשיו הוא גם עושה את זה בתור רודף צדק

MOBY 17 ביולי 2015

שונאי טביב צוהלים, לא משנה מה יעשה והם מריעים.
אוהדי הפועל כפויי טובה האיש הוביל אותם להישגים מרשימים שמשום מה מרגע שעזב לא חזרו (והכסף נזל שם כמו מים). האדם משום מה אוהב להשקיע בכדורגל הדי מגעיל שלנו. לא כולם מיץ או שחר (שלא מצליח יותר מדי בזמן האחרון) דוקא הטביבים ולהכצים שמנהלים תקציב שפוי ומשתדלים ללא ״קצפת״ הם העתיד של הכדורגל שלנו. לא הגאידמאקים.
וראינו כבר מופעים יותר גרועים מאתמול. אבל כשזה מלווה בהתפרקות מנטלית ויכולת גרועה אז יש סיבה למסיבה.
נ.ב.
אלה לא אוהדים, קבוצות של אנשים שמרעים לקבוצה שלהם אינם אוהדים.

אדם 17 ביולי 2015

טביב זה האדם היחידי בעולם שמרוויח מכדורגל, בגלל זה הוא שם לא כי בא לו לתרום למישהו. טביב ריסק את הפועל ת״א, בטח את מחלקת הנוער וכל מה שלא היה הקבוצה הבוגרת שהביאה תארים. מלכתחילה טביב ראה בהפועל הזדמנות לעשות קופה ולהשביח נכסים מכפ״ס. גם בבית״ר הוא מצא את הדרך לצאת מורווח, ותודה לאוהדים. טביב לא מכיל שום עתיד, רק ייאוש, דכאון ואלימות.

שלו 17 ביולי 2015

טביב לא טיפש כמו שחושבים,
עשה סיבוב על עוד קבוצה, ימכור עכשיו שניים שלושה שחקנים במחיר שיצדיק את ההשקעה.
עוד שניים שלושה בשביל הרווח וישאיר עוד קבוצה חרבה מאחוריו.
עם השנים הוא אפילו נהיה טוב בזה.
כשעשה זאת להפועל כפר סבא, ורוקן אותה משחקנים, זה היה סך הכל הפועל כפר סבא.
כשעשה זאת להפועל תל אביב… טוב זה בגלל שהאוהדים מיררו את חייו ונהגו מולו בגזענות.
עכשיו הוא אביר השלטון והצדק, הוא ירוקן את בית"ר מתוכן ויהרוס אותה מבפנים.
נכון הוא לא זה שהביא את הית"ר למצבה הנוכחי, אבל הוא בהחלט קפץ על המציאה,
משתי סיבות האחת,
הראשונה אף אחד לא רצה לגעת בבית"ר עם מקל
השנייה הוא ראה מלתחילה את דרך מהילוט מהקבוצה.
כמו שהתחלתי, טיפש הוא לא.

ובית"ר? כאילו שבשנות השמונים היו מגיעים לי.מ.ק.א קהל קונצרטים.
המערכונים שלך הגשש נכתבו בכלל על קבוצה אחרת… (אופסייד היסטורי).
בזמן שכל העולם צעד קדימה משנות השבעים והשמונים, אנחנו כמו טורקיה ויוון נשארנו.
יש האומרים שזה הכדורגל האמתי, היצרי.
ויש שיגידו חייתי.

גיסנו 18 ביולי 2015

אוהדי בית"ר טענו שבפורומים של אולטראס באירופה כולם דיברו על איזה בלגאן הם הולכים לעשות ואיזה טירוף יהיה שם וכמה עושים מהם רעש בתקשורת על הגזענות (שזו מעלה גדולה בקרב קבוצות אולטראס למיניהן בכל רחבי אירופה) והם חשו צורך לעמוד בציפיות.

אדם 17 ביולי 2015

בית״ר היא ייצוג הולם של החברה בישראל שהולכת ומקצינה, היא לא תופעה מיוחדת כלל וכלל. זה נכון גם לגרעין האלים של אוהדי הפועל ובעצם כל גרעין אוהדים בארץ. מכיוון שהשנאה פה מתחזקת בכל הצדדים ככה גם הגרעינים הללו גדלים, זה לא תוצר של הכדורגל זה תוצר של החברה.

אביאל 17 ביולי 2015

אדם – מה זה מקצינה ? בפעם האחרונה שבדקתי המפלגות הקיצוניות בכנסת מהצד השמאלי לא קטנות יותר בייצוג מאשר הימין, בפעם האחרונה שבדקתי ביחס לעבר פוסלים הרבה פחות גורמים פוליטיים, בפעם האחרונה שבדקתי רמת האלימות בירידה, בפעם האחרונה שבדקתי רמת ההשכלה האקדמית שוברת שיאים ועוקפת מדינות מפותחות רבות (הפרמטר הכי משפיע על מדידה של אלימות חברתית).

אדם 17 ביולי 2015

קודם כל, איפה כתבתי שזה רק מצד אחד של המפה? זה משני הצדדים.
ולמען האמת בעיקר התכוונתי לכך שהיא הולכת ונהיית שונאת יותר, אנחנו והם יותר, דתי מול חילוני, שמאל מול ימין וכו׳. בקיצור, אנחנו נהיים קוטביים יותר ויותר, אנשים ממש לא מוכנים לדבר עם אנשים מהצד השני של המפה, ושוב, זה נכון לשני הצדדים. עכשיו, אני לא יודע למה אתה משווה, אני בעיקר משווה עשור אחורה. העובדה שהמון אנשים בוחרים להשתמש במילה בוגד כלפי מי שלא מסכים איתם היא הדוגמא הכי טובה לכך.

שמעון 17 ביולי 2015

בוגד זה שערבי בא לרצוח אנשים יעני כי יש כיבוש וכי הם מסכנים (ם כי לי לא ידוע איזה כיבוש יש או היה בעבר בכל מדינות ערב שהאלימות שם חוגגת באופן קבוע. גם שם כיבוש? מי כובש את דעא"ש? הכיבוש היחידי שיש היום בעולם זה הכיבוש המוסלמי שכובש את אירופה בהמוניו ללא לחימה) ואז שחייל יורה במחבל עם סכין מצלמים אותו ואומרים הוא רק הפגין היה מסכן חמוד כזה וצריך לתת לו זכויות. אז לא, ישר להוריד אותו עם כדור בין העיניים ולא ברגליים כמו שחיילנו עושים עקב פסיקות בתי המשפט. זה בוגד.
בוגד זה אחד שאומר שצריך לשלב את הערבים בחברה שלנו אבל לא מבין שהם לא רוצים/מוכנים/מעונייניםלהשתלב ברובם. אם הם היו רוצים להשתלב הם מזמן היו משתלבים והיו חלק מאיתנו אבל הם מאמינים בשקרים של עצמם ולא רוצים להשתלב אז מה בכוח לשלב אותם? היום בי-ם כל המסעדות העובדים שם ערבים (מי יודע מה הם יורקים באוכל ואני לא מדבר על עשרות ניסיונות הרעלה שבוצעו ונמנעו ע"י השב"כ), ביטוח לאומי, כולם ערבים, אוניברסיטה עברית רוב ערבי לומד שם וכולם נגד המדינה, בוגדים מבפנים, מנצלים את מלוא הזכויות ורק יורקים ולא מוכנים לבצע שום חובה אלא רק לנסות ולהרוג את היהודי.
תעשה סקר בין כלח הערבים ותראה מי מהם מוכן לעבור למדינת פלסטין שתוקם. תופתע לגלות שאיש לא יסכים. זה צביעות וזה בוגדונות הם ומי שמצדיק או תומך בהם טוען שמדינת ישראל אשמה. אתה תראה שיתחילו האינתיפאדות באירופה איך האירופאים ינהגו בהם (אני מבטיח לך שלא יהיה נוהל שכן). בכל מקום שיש היום מוסלמים יש בלאגן, זה האמת, זה לא נובע מגזענות ומכלום אלא מהאמת הפשוטה. המוסלמים ברובם הם לא התפתחו מימי הביניים (ברוב המדיניות המוסלמיות),קידמה מול חושך רודנים ושייחים שרוצים לשלוט בהמון מפגר. לכן גם אם יש הרבה אנשים נורמלים אצלם נורמלים האלו לא יכולים לעשות כלום מול שאר הפסיכופטים.
בוגד זה הם ומי שחושב שהם צודקים ותומך בהם.

אדם 17 ביולי 2015

תודה שנתת דוגמה מצויינת למה שאמרתי.

שמעון 17 ביולי 2015

תודה, בכיף אחינו.
בגלל אנשים כאלו, הצבא שלנו מסורס, לוחמים נהרגים בגלל פסיקות בית משפט, לוחמים מפחדים וצריכים ללכת עם עו"ד צמוד למלחמה. בגלל אותם אנשים הצבא שלנו שולח מסרונים ומפזר פליירים נא להתרחק אנו עומדים להפציץ חח, כאילו שזה מה שיעזור לארגון הפאשיסטי האנטישמי שממומן בשוחד של מיליונים ע"י ארצות ערב, האו"ם.
איפה הארגון הזה מול דאעש ואסד חח, שם ישר שוחטים שילכו להתלונן למועצת הבטחון של האו"ם.
ישראל המדינה היחידה שעוד מתייחסת ומחשיבה את האו"ם במקום להתעלם ממנו לחלוטין ולא להתייחס אליו בכלל. לפני כמה זמן ראיתי שאיזה אהבלה איטלקייה מהארגון הזה קראה לדעאש וסוריה להפסקת אש מיידית בין הצדדים, כמה צחקתי זה היה יותר טוב מסטנדאפ.
אותם אנשים זה אלו שבגרמניה גם האשימו את עצמם ואמרו יהיה בסדר וחלקם היו קאפו והראו להם את הדרך לתאיי הגזים. שהשמאלנים האלו ילכו לדעאש וידברו איתם וינסו לשלב אותם בחברה הסורית, העיראקית וכו', למה הם לא מנסים לשלב אותם, הם כאלו מסכנים, גדלו בילדות קשה.
החברים שלנו במזרח התיכון מבינים רק כוח, וכמה שיותר, מי שהומני הם מורידים לו את הראש ועד שאתה וחבריך לא תבינו את זה אם בדרך הקלה או הקשה כך ישאר המצב פה.

אדם 17 ביולי 2015

״כן, אבל איראן״.
האו״ם בכלל לא פקטור בדיון, הוא לא מעניין בכלל. ועם זאת, אם אני חושב שלחייל אסור לירות סתם ככה במישהו כי אין לו את הזכות להיות הרשות המחוקקת, השופטת והמבצעת זה לא הופך אותי לבוגד, רק מישהו שלא מסכים איתך. העובדה שאתה קורא לי בוגד בגלל זה היא בעיה שאנחנו כולנו עוד ניתן עליה את הדין מתישהו, כנראה די בקרוב. ואולי אז גם אתה תבין שהשימוש במינוח הזה הוא קרוב מאוד לביצוע פשע.

שמעון 17 ביולי 2015

חס וחלילה לירות במישהו סתם, אף אחד לא יורה סתם. תאמין לי הייתי בשירות מאד קרבי ומעולם לא העלתי על דעתי לפגוע סתם באנשים. אף חייל לא יורה סתם, יש אולי קצת כאפות ומכות שנותנים שזה מובן עוד איכשהו כי זירת לחימה זה לא כיסא השופט בבית המשפט!!! אנשים שם נלחמים על החיים שלהם ואין אהבה לאויב!! אסור לרחם על האויב כי בסוף אתה תאכל אותה. הם מבינים שם רק כוח. לחמתי בתור סדירניק בלבנון השנייה והם חיות אדם שם, פשוט חיות. יש לכולם שם רצח בעיניים, הרבה יותר גרועים בחברינו פה. וגם המכות שנותנים שם זה כדי להגן על עצמך כי יש להם שם תצפיתנים "תמימים". אם יש בית שידוע שיש בו אויב והוא מתחבא מאחורי ילדים ונשים שאף אחד לא יד לי להיכנס עם כפפות של משי, נכנסים בכל העוצמה לבית ואם נפגעים מגנים אנושיים אין מה לעשות, זה לצערי חלק מהמלחמה ואף אחד לא שמח מזה. אני לא אסכן את חיי ואכנס עם כפפות של משי כדי לא לפגוע ילד ערבי, סורי אף אחד לא צדיק יותר מהאפיפיור.
במלחמה נלחמים, מכריעים ומנצחים, אוי ואבוי אם לוחם יחשוב על בתי המשפט ועל סכנה להיכנס לכלא אחרי המלחמה ולהתגונן בחקירות, הוא יהיה לוחם מהוסס ולוחמים מהוססים לא גומרים טוב.
אני מכיר את כל התחקירים האלו כי אחרי כל אירוע יש כאלו בלי קשר ומי זוכר בכלל מה היה בדיוק במצב של לחימה.
אני לא מדבר על סתם איזה מניאק שיורה בבן אדם משעמום, זה כמעט ולא קיים בצבא שלנו וגם אם כן זה ביחידות של הלא יהודים.
בלחימה אתה אגרסיבי, תוקפני, חד, נלחם על החיים, אתה לא נלחם כמו בלרינה וחושב על תסריטים הומנים בראש, מי שחושב שלוחמים יוצאים לקרב בעדינות ולהילחם בצורה של "טוהר הנשק" זה זבול מוח של משפטנים שמעולם לא נלחמו או ראו זירת קרב. תאמין לי שאני יודע מה אני אומר, נלחמתי כסדירניק בצוק איתן ומילואים בעופרת יצוקה.
לוחם שילך להילחם בעדינות לא ינצח אף מלחמה.
השמאל מסרס את החיילים, אני למזלי כבר הוצאתי פטור ממילואים אבל שומע את זה מחברים ויודע שזה נכון, זה רק החמיר מאז תקופתי.
אני לא אומר את זה מגזענות או משינאה, אני פשוט רואה את האמת ולא מבין איך אנשים יכולים לומר דברים כאלו.

אדם 17 ביולי 2015

יש כנראה מאות ואלפי חיילים קרביים שחושבים אחרת ממך, כנראה שאין אמת אחת, למרבה הפלא.

שמעון 17 ביולי 2015

בסדר תמשיך לנסות לעשות שלום עם מי שמעוניין רק להרוג אותך ושתעוף מהמדינה וכל מה שאתה אומר לו או מציע לו מעניין לו את התחת. אחרי שהיהודים יעופו מפה בני דודנו כמו בני דודנו ימצאו סיבות אחרות לרצוח אחד את השני, אל תדאג להם.
שיהיה המשך ערב נפלא וכל טוב

שמעון 17 ביולי 2015

אתה גם כנראה לא גר לידם ולא מכיר את המנטליות שלהם. אני ירושלמי וגר לידם, הם כל היום מטיילים בכנופיות, גונבים דברים, מחפשים לאנוס יהודיות, כל היום מחכים ליהודיות מחוץ לאוניברסיטה. אישתי שהכרנו פחדה לבוא אליי והייתי צריך לצאת ללוות אותה עד התחנה תמיד כי ערבים מטיילים שם עם המכוניות שלהם ומחפשים לצוד יהודיות. יום שישי אחד טיילנו אני והיא ומכונית עם כמה ערבים עצרה והם התחילו לצפור ולזרוק לאישתי ואחותה הערות בערבית ישר הרמתי סלע ודפקתי להם על האוטו, הם ברחו ישר כי כל האנשים שטיילו ברחוב התחילו להתאסף וזה לא היה נגמר טוב עבורם. למה יהודים במדינה צריכים לפחד להסתובב והערבי מסתובב בגאווה ובכנופיה (החארות לבד פחדנים מאד, הם תמיד כמה ביחד אבל תמיד). יהודי יכול ככה להסתובב בשכונות ערביות?
ראה מקרה הרכבת הקלה, בנו לפרימיטיבים האלו רכבת קלה שיהיה להם קל ותחבורה נוחה להם (עד היום לא מבין מי הטמבל שחשב להעביר רכבת בשכונה ערבית, לא למדו כלום מהאוטובוסים שנרגמו בשנות האינתיפאדה שהיו עוברים לגור שם?) אמרו וואלה בוא נפתח אותם קצת, הם כל יום מיידים אבנים על הרכבת הקלה, הרסו את כל המסילות ואת כל הקופות של הרכבת הקלה. היום יש שם גדודים של מגבניקים כדי לשמור על הסדר.
הם מבינים רק כוח כל פעם שחברה ערבים עוברים אני מסתכל להם בעיניים וצוחק והם ישר מורידים את הראש. הם אוהבים להפחיד את הבחורות היהודיות כל הזמן מתאספים לידן ברכבת בכנופיות והן תמיד עוברות מקום ליד גברים יהודים. הם עושים את זה גם באירופה, איזה שייח אמר שהם בכוונה מתפללים ברחוב ומשתחווים לאללה שהנוצרי יפחד מהם. זה הנטליות שלהם חביבי. שוב זה לא אומר שכולם ככה, אני בטוח שיש אצלם אנשים טובים ונורמלים אבל לצערי להם אין כוח והם נשלטים בידי הפסיכופטים.

באבא ימים 17 ביולי 2015

קודם היה מבצע עופרת יצוקה ואח"כ צוק איתן. איך יכולת להיות סדירניק בצוק איתן ומילואימניק בעופרת יצוקה?

שמעון 17 ביולי 2015

צוק איתן לא הייתי מעולם זה בטעות הכוונה לבנון 2 כמובן

Lord Anthony 17 ביולי 2015

בתור התחלה אני לא מאמין איך אתה לא מתבייש בו זמנית גם לתקוף את השמאל כי הוא בוגד וגם להתפאר שהוצאת פטור ממילואים. זה הפטריוטיות הישראלית במיטבה להתגולל על כל העולם ואחותו שהם הורסים את המדינה ואחרי זה לתרום את המינימום, אם לא פחות. מי צריך מילואים? שהשמאלנים יעשו מילואים.
למרות שבמחשבה שנייה לפי איך שאתה מתאר את הלחימה אני לא בטוח שזה לא לטובת כולנו. חייל מקצועי שנלחם לפי פקודות הצבא לא צריך לדאוג משום דבר, מי שלא מקצועי ומתנהג כמו מליצייה לא סתם מפחד אחר כך ממשפטנים, על ראש הגנב וכו'.
לוחם לא צריך צריך להילחם לא בעדינות ולא באגרסיביות, הוא צריך להילחם במקצועיוית, ואם אתה לא מבין שטוהר הנשק הוא חלק מהמחצעיות והחיילות, אז יש לך פער די משמעותי להשלים.

גיא ד 18 ביולי 2015

אם לא יהיה אף פעם שלום מה יש לנו לחפש פה? קירות קדושים?
השאיפה שלי זה לחיות בשלום, שהילדים של לא יצטרכו להילחם, אתה אומר כדאי ללכת לחפש במקום אחר?
יכול להיות שאתה צודק, אני עוד לא השתכנעתי. אבל חייב לומר שזה לא נראה אופטימי.

כסיפוביץ 17 ביולי 2015

אין שום הבדל בין המופע של אתמול לבין מופעים שאתה רואה אחת לשבועיים ביציעים במדינות אחרות.
קקה הוא אותו קקה בכל מקום ואין שום צורך לעטוף את זה בצער וסלפי עם הדגל המדמם.

אלון 17 ביולי 2015

אחרי התגובות של שמעון נראה לי במקום צלב קרס

רטקסס 17 ביולי 2015

צריך לעשות חוק יגאל עמיר – כל מי שמשתמש בשם שלו או בדוגמא שלו בדיון נפסל אוטומטית.
זה כמו לקחת את הכדור הביתה ולהגיד "אין משחק" – איך אפשר לענות לכזה דבר?

הרבה אוהדים של בית"ר גזענים ואלימים.
להסיק מזה מסקנות לגבי "סימפטומים" ו"פוליטיקאים" ו"תקשורת" זה לעשות בדיוק את מה שאתה מבקר שעושים העיתונאים והכתבים.

מהמאמר שלך אני אמור להבין שהדרך שאתה "פותר" את מה שהיה אתמול בשרלואה היא – להחליף את העם (כי הוא בוחר את הפוליטיקאים), להחליף את כתבי הספורט (כי הם מדווחים על זה) , להחליף את הנהלת בית"ר (והייתה כבר כזו שהתנגדה לאירגונים הגזעניים – אמרת בעצמך), להחליף את אוהדי בית"ר.

שמע, אוטופיה.. זה קטן.

the bird 17 ביולי 2015

+ 1
ותוסיף לזה את התמונה הפרובקטיבית

אסף the kop 17 ביולי 2015

הדבר היחיד שצריך לעשות עם יגאל עמיר זה לקצוב את עונשו.

נץים 17 ביולי 2015

WTF

הסמל פפר 17 ביולי 2015

לקצור את ראשו?
בן אדם, אתה קיצוני לאללה, אפילו שמדובר ברוצח … קצת חמלה.

דמוסתנס1 17 ביולי 2015

אני בעד שנה על כל הרוג שנגרם מרצח זה.

אין ספק שהוא יצא לחופשי בסביבות 2517

אביאל 17 ביולי 2015

אפשר הסבר, לכל הרוג שנגרם מרצח זה ?

אסף THE KOP 17 ביולי 2015

הוא התבלבל.
את הרוגי אוסלו הוא מייחס ליגאל עמיר ולא לשיכור.

אדם 17 ביולי 2015

שני הטיעונים הגיוניים במידה שווה.

גיא ד 18 ביולי 2015

אז מי שאחראי להכי הרבה הרוגים זה בן גוריון (לפי ההיגיון הזה) ואולי הרצל.

שמעון 17 ביולי 2015

אין עם גזען כמו הערבים

גיא ד 18 ביולי 2015

חחח, זאת ציניות במיטבה.

אביאל 17 ביולי 2015

אם רק נלך לפי האנלוגיות שלך דור בלוך, אז אחרי מכבי-הפועל בדרבי הידוע היו צריכים לפרק את הקבוצות ואולי את הליגה, כי כניסה לדשא, קרבות בין אוהדים לאוהדים ואוהדים לשחקנים ופיצוץ המשחק הוא הרבה יותר גרוע ממה שהיה אתמול. אבל יצאת סופר מתוחכם, שמת צלב קרס והזכרת את יגאל עמיר, כמו שאמרו פה אחרים מופע חוליגנים (הנפוץ במשחקי חוץ) ולא יותר מזה (לא שזה מוצדק), אבל על שתי הרחקות הזויות, ריבים בין קיצוניים והצדעות במועל יד זה מה שאתה מקבל בדרך כלל.

תמשיך עם ההלקאה העצמית שגורמת לך להפוך ליותר מוסרי בעיניך.

ירושלמי 17 ביולי 2015

1+
הגמל לא רואה את דבשתו.

טל המנצ'סטרי 17 ביולי 2015

נהדר אביאל!

אריק 17 ביולי 2015

כמה מטומטמים השתוללו.
נהרות של מילים.
נאצים.
יגאל עמיר.
שמאל
ימין.
פבלוביות

אסף the kop 17 ביולי 2015

הבעיה היא מכחישי שואה

מיכה 17 ביולי 2015

הלווווו ! לא שכחתה מישהו ? גם אתה וגם כל המגיבים פה ? מה עם ההתאחדות לכדורגל גם היא ואולי בעיקר היא אשמה בהתמנת הראש בחול ובאימפוטנציה ותרשו לי לנחש שגם היום היא לא תעשה כלום כולם מ פ ח ד י ם , זו הרי הקבוצה של השלטון אלה הם בסך הכל המראה של מרכז הליכוד!!

איציק 17 ביולי 2015

כוונת הפוסט לא היתה לדון בבית"ר כי אם להסביר לנו כמה אנחנו פרימיטיבים עם עניין המוסלמים של אירופה ועם יגאל אמיר. כל השאר זו העטיפה שאין בעל הפוסט מעוניין לדון בה ברצינות.

איציק 17 ביולי 2015

אני אומר לך מה הבעיה, בפוסטים כמו שלך אתה מקים עליך את כל מתנגדי הטינופות מאתמול. במקום לדון במה שקרה אתמול דנים פה בדעות הבזויות והמופרחות שלך. מה הקשר בין החוליגנים של בית"ר (לא רק אתמול כי אם כבר שנים) לבין בעיית המוסלמים באירופה. זו בעייה קיימת ומפחידה, והגיע לממדים שממשלות כבר מפחדות ולא יודעות מה לעשות איתם. וזה לא קומץ שם שמתיל פחד בהמון מקומות, זה הפונדמנטליזם המוסלמי. ואם אתה מתכחש לזה אז אתה עיוור. מה הקשר בין אתמול ליגאל אמיר… אומר לך מה הקשר, הקשר הוא שנח לך לקשר זאת, וכך ללכלך ציבור ענק במין שאינו מינו.
אז כתבת כמה דברים נכונים וזיהמת אותם בתמונה שבפוסת ועוד כמה דברים בזוים. כמה חבל שבמקום לנצל את הפלטפורמה שניתנה לך לפתוח דיון מהותי, זיהמת אותה.

דור בלוך 17 ביולי 2015

אותם הדברים שכתבתי נכונים לגבי מקרים אחרים של אלימות אוהדים וגזענות בכל מקום אחר, זה לא מפחית מעוצמת העניין.

לגבי התמונה, המסר שבה הוא החשיבות של להרחיק את הגזענות והאלימות מהכדורגל כשצלב הקרס מסמל גזענות ואלימות שעל זה אף אחד לא מתווכח אני חושב.

"בית"ר טהורה לעד… יהודי זה נשמה ערבי זה בן זונה… מוות לערבים" מי שלא רואה פה את הדימיון לאידיאולוגיה הנאצית פשוט לא שם לב מספיק טוב.

לעניין ההשוואה ליגאל עמיר, כפי שמי שהעלים עין משירים גזעניים ומניעת הצטרפות שחקנים ערבים או מוסלמים לבית"ר, קיבל אלימות פיזית, וכנראה עונש כבד מאופ"א, כך מי שהעלים עין מתמונות רבין במדי SS ומהאידיאולוגיה הקיצונית שחילחלה במשך זמן רב, קיבל את יגאל עמיר.

הנקודה הייתה שהלגיטימציה יוצרת את המעשה, המעשה הוא רק הסימפטום ולא הבעיה עצמה, והניסיון לטפל בסימפטום כמו שהיו מי שהציעו כאן, למרות שהוא חשוב לכשעצמו, לא יפתור את הבעיה.

ירושלמי 17 ביולי 2015

טול קורה וכו'.
בינתיים מי ששר על השואה, נאציזם, מחלל קברים ומצייר צלבי קרס בכל מקום זה לא הקהל של ביתר.
אני לא אומר שמה שהיה אתמול זה בסדר, אבל בוא תתמקד בבעיה (גזענות ואלימות) ואל תדביק דימויים לא קשורים.
והטיעון שלך שצלב קרס מסמל גזענות ואלימות ובגלל זה הוא מתאים, אז בוא תשים תמונה של דאעש עורפים ראש של מישהו כי הרי זה השלב הבא של אוהדי ביתר.
מה שאתה עושה פה זה תעמולה זולה וגזענית נטו.

אביאל 17 ביולי 2015

דור בלוך – שטות מדרגה ראשונה להשוות שיר אהדה ששרים אוהדים ללא שכל לנאצים, בית״ר טהורה לעד – מעניין מה זה טהור, יש בבית״ר חמישה זרים, יש שחקנים שחורים וגם היו מוסלמים אז איפה פה הטהורות ?

ממה שאני יודע אלימות פיזית היא מדרגה חמורה יותר מאשר מילים (קשות ככל שיהיו) ובקטע הפיזי אוהדי בית״ר עוד יכולים ללמוד הרבה מאוהדי הקבוצות התל אביביות.

מעניינת אותי גם תגובתך לשירי סכנין, בדם ואש נפדה את פלסטין, אבל הליברליות החד צדדית של השמאל הישראלי כבר הופכת לפתטית.

יואב 17 ביולי 2015

בטח אביאל. אוהדי ביתר יכולים ללמוד מאוהדי מכבי על אלימות פיזית. ברור. מעולם לא הוכו ילדים ונשים, מעולם לא נרגמו אוטובוסים, מעולם בלומפילד לא נשרף, מעולם קהל ביתרי לא פרץ למגרש.
אל תבין לא נכון-זה קורה גם אצל אחרות אבל הסטת האש שלך, ממש לא משרתת את המועדון שלך. רק מגלגלת אותו במורד המדרון. אין לי דבר עם ביתר. לא שנאה ולא אהבה. אבל להיות עיוור לזה שגנבו לך את הקבוצה?
וואלה , בהצלחה לך עם זה.

אביאל 17 ביולי 2015

יואב – לא יודע מה זה גנבו לי את הקבוצה, לא מרגיש שהקבוצה שייכת לי יותר מאשר לכל אוהד אחר, יש דברים שלא מוצאים חן בעיני בבית״ר והייתי שמח שהיו פותרים אותם מזמן, אבל מכאן לעלות תמונה עם צלב קרס על המגרש בגלל אירועי חוליגנים בליגה האירופית המרחק הוא הרבה יותר גדול.

בקשר להשוואה בית״ר-מכבי-הפועל, בשנים האחרונות הקבוצות התל-אביביות הרבה הרבה יותר אלימות מאשר בית״ר, בבית״ר זה מסתכם בקריאות ובמילים, במכבי-הפועל זה מגיע לא פעם לאלימות פיזית, שניהם לא בריאים ומוקצים אבל הפיזיות גוברת על המילים, לא ?

יואב 17 ביולי 2015

אתה ממשיך לא לענות לעניין ולהיות דמגוג בשקל.
האוטובוסים שנרגמים? חבורות שמסתערות על ילדים? אלימות פיזית קיימת ביג טיים בביתר, כמו גם באחרות אז תמחק את הטיעון הזה. הוא לא מחזיק נוד. אני במגרשים קצת יותר שנים ממך ובתדירות גבוהה משלך.
אם לא גונבים לך את הקבוצה אז הכל דבש. תהנה מהדייסה.
אם דעתך לא נוחה מדברים מסויימים, מותר לך לא לענות תגובה פבלובית מתגוננת כי אני לא תוקף.
מכיר ביתרים של שלושים שנה שוויתרו. מזדהה עם כאבם.
ומספיק כבר עם הקקי ופיפי הזה והכל עובר עליך וקקי בידך.

אביאל 17 ביולי 2015

יואב – עכשיו אנחנו משחקים בלמי יש יותר גדול ואני הילדותי כאן. תגיד מה שתגיד בית״ר חוטפת פי 100 מאשר כל קבוצה בתקשורת הישראלית, על כל שטות קטנה שבכלל לא עוברת בראדר לגבי קבוצות אחרות בית״ר מקבלת כותרות, אבל זה לא מהיום ובית״ר היא רק אחת מהזירות הללו.

אני חושב שלהגיד שגנבו למישהו את הקבוצה זו בדיחה והתנשאות, הקבוצה לא שייכת לאף אוהד ספציפי, היא שייכת לכלל האוהדים, זה מזכיר לי את האמירות של השמאל לגבי זה שגנבו לו את המדינה, טענה של לוזרים שלא מחזיקה מים. מי שאכפת לו מהקבוצה שלו נשאר ונלחם ולא בורח למחוזות רומנטיים, אחד שנשאר עם העקרונות שלו גם שהמים סוערים ובעיקר מהעובדה שהתקשורת עושה מכל טיפה סופת הוריקן כאמור – אם אתה רוצה הוכחה לכך תראה את התמונה שדור בלוך שם כאן, זה בושה וחרפה לדה באזר – כן כן אוהדי בית״ר אתמול בבלגיה הם הימלר, גבלס והיטלר, רוצחי המוני, פושעי מלחמה והטינופת של המין האנושי.

יואב 17 ביולי 2015

כמה שאתה שטוח.
מה עם המהות? עזוב את התקשורת, ספר לי על הדברים שאתה לא אוהב. עזוב קבוצות אחרות לרגע. אתה בשילטון כבר שלושים שנה אז תנוח קצת. אתה לא רדוף ואתה לא מסכן.
אז… האם אתה נלחם על מה שחורה לך?
מודה, אני לא בטוח שהייתי יכול. לא בסיכון עצמי וילדי. בימי החולצות השחורות ונמני, לא עשיתי דבר. כאבתי בשקט ולבד אבל הייתי מספיק כן כדי להגיד שזה דוחה אותי. והקללות לראדי דוחות אותי ואף התכתבתי איתו בנושא. למזלי, רוב בלומפילד חושב כמוני.
פלאש ניוז-אולי לא גנבו לך את הקבוצה אבל כדורגל הוא כבר מזמן לא האישייו שם. ביתר היא המון דברים, אבל היא בעיקר לא מועדון כדורגל מתפקד. והיא בעיקר שופר פוליטי לקיצונים. תהנה מזה. נראה לי שכואב לי עליה יותר ממך. או שאתה סתם נובח כי זה מה שאתה מכיר.
אגב,אתה לא חייב להגיב בדה באזר.
לא יהיה סוף העולם אתה יודע נ

אביאל 17 ביולי 2015

יואב – מי זה אתה בשלטון 30 שנה, האם ראש ממשלה הוא סך כל הכוח השלטוני ? מספיק שאני מסתכל על הבסיס של האליטות כדי להבין מהם סדרי הכוחות ורובם נמצאים במקומם מקום המדינה, השינוי החל רק בשנים האחרונות, התודעה הציבורית עדיין שייכת לשמאל, ראה את התקשורת.

בית״ר לא מסכנה אבל רדופה, עם עובדות אי אפשר להתווכח, פעם היינו מסכנים ורדופים, היום רק רדופים.
אתה ראית באיזה מקום שההתנהגות של אוהדי בית״ר אתמול לא דוחה אותי ? אבל מפה לצלב קרס, לבושה וכלימה לדראון עולם המרחק רב וזו הנקודה, בית״ר הפכה כאן בדה באזר לעוד אזור להלקאה עצמית טיפוסית של השמאל.

אני בניגוד לאנשים המלאים בעצמם כמוך, לא חושב שכדור הארץ סובב סביבי, לכן אני ממשיך לכתוב כאן בדה באזר ולהביע את דעותיי בידיעה שאכן העולם ימשיך להסתובב על צירו איתי או בלעדי. בניגוד לצורת הדיבור שלך שמראה בדיוק ההפך, המגדלור המוסרי הגדול שיושב ומלקא את כולם, מספר איך כואב לו על בית״ר ועל איך גנבו לאוהדים את הקבוצה, אני בניגוד אליך לא מתיימר להיות כזה.

יואב 17 ביולי 2015

ראית שהגבתי למהות הפוסט ולא אהבתי אותו.
תגובה 25.
שום מגדלור מוסרי ונעליים. יש לי חברים שעצובים מזה-אני מבין אותם. הם בניגוד אליך, לא נובחים פאבלובית. הם בניגוד אליך, הלכו כל שבת. הם בניגוד אליך, הרגישו שביתר היא בית שלהם.
יש לי את הקוד המוסרי שלי. הוא לא חופף לשלך לחלוטין. סבבה לגמרי.
ברור שיסתובב בלעדיך ובלעדי. רק להזכיר את זה זאת חוצפה ויומרנות.
ושוב חזרנו לשמאל. נו שויין. זאת בכלל לא נקודת ההתייחסות.
אתה מתיימר להגן על ביתר נו מטר וואט. בהצלחה.
ווף ווף ווף.

אביאל 17 ביולי 2015

יואב – אני מרגיש קצת חשוף מדי, איך אתה יודעים מי הלך לאיזה משחקים ? ואיך אתה יודע לאיזה משחקים אני הולך או לא ובאיזו תדירות ? מטריד קצת.

יואב 17 ביולי 2015

בצ'לסי/ריאל/באיירן/יובה תנוחם.

אביאל 17 ביולי 2015

צ׳לסי ניחמה השנה (אחרי שנים ללא אליפות), יובנטוס מעבר לציפיות, באיירן ככה ככה וריאל איכזבו, דווקא מבית״ר נהנתי השנה, בגלל זה באמת חבל לי, תודה על הדאגה ויותר מהכל תודה על תשומת הלב.

יואב 17 ביולי 2015

לכן צריך להיות לך חבל. זאת בדיוק הנקודה שרציתי להעביר.

אביאל 17 ביולי 2015

יואב – לא אמרתי שלא חבל לי, אתה חושב שלא התבאסתי אתמול ? רק נמאס לי מפופוליזם, צביעות וליברליות חד צדדית וכל אלה באים לידי ביטוי בדברים של דור בלוך.

יואב 17 ביולי 2015

אביאל,
אבל בסופו של היום, אחרי שרעש התקשורת יעלם, אתה ואוהדי ביתר תשארו עם המציאות שהיא לא משהו כרגע. מקצועית ותדמיתית. ולזה התכוונתי מלכתחילה. וזה חבל. וזה מעגל קסמים.

אביאל 17 ביולי 2015

יואב – משברים בבית״ר הם דבר שבשגרה, חלק מהקבוצה, גם אתה כאוהד מכבי יודע את זה היטב, גם אנחנו הרגשנו בלתי פגיעים בתקופת גיידאמק.

אני דווקא רואה הזדמנות, טביב אף פעם לא מצא חן בעיני בהתנהלות שלו בבית״ר, החל בענייני המשכורות לשחקנים, במינוי המאמנים, שחרור השחקנים הסיטונאי (בעיקר שחקני הבית) וכו׳

מקווה שיגיע גולדהאר משלנו.

יואב 17 ביולי 2015

זה כל העניין. זה מבריח אנשים נורמטיבים(מיטש). זה מה שאתה מסרב להבין. המצב במכבי מעולם לא היה כזה גרוע. גם לא בימי נמני. מיטש כזה היה עוזב אתכם די מהר.

יואב 17 ביולי 2015

ואתה צודק בקשר לטביב, אבל ביתר היום מושכת כאלה.

אביאל 17 ביולי 2015

יואב – מה זה מבריח את גולדהאר ? הרוכש שהגיע לפניו (ברח לי השם) וגם גולדהאר הגיעו בתקופה לא פשוטה של מכבי, בטח מבחינה מקצועית ובטח מבחינת האוהדים והשפעת אוהדי נמני, גולדהאר ודומיו הם הפתרון, גאיידמק יכל (כספית ונפשית) לעשות סדר בבית״ר אבל מסתבר שהוא הגיע בסופו של דבר לצרכים פוליטיים ולכן לא עשה את זה.

יואב 17 ביולי 2015

שניידר עזב בנסיבות אחרות לגמרי. וברוב אצילותו, לאחר ששילם ללוני שבעים מיליון על הרכישה, נתן את מכבי למיטש ללא תמורה על הרכישה, רק התחייבות על החוזים הקיימים. אבל מכבי לא הגיעה למקומות האלה אביאל, לא הגיעה למקומות שזה פותח היום את מהדורת החדשות. לא איראן ולא דברים אחרים. היו בעיות מאד נקודתיות במכבי. אתה עסוק בקושי הרקע, לא במהות.
אני לא יודע מה אתה יודע על מיטש(יש לי המון שעות מיטש, אני מעריץ את האיש) אבל הוא לעולם לא היה קונה קבוצת כדורגל שאוהדיה יכתיבו לו את מי להביא. מיטש הוא בדיוק הפוך-יורדי ציטט אותו לא מזמן שהוא רוצה כמה שיותר תרבויות, עמים ודתות בחדר הלבשה שלו. אבל אין הרבה כמו מיטש ואני מרגיש שזכיתי בטוטו.
למצוא את הגולדאהר שלך(פחות ממנו מין הסתם אבל נגיד) הופך להיות קשה מיום ליום. בסופו של יום, לזה התכוונתי שגונבים לך את הקבוצה. עצם זה שאנחנו מדברים על ביתר בכל הקשר מלבד ספורט, מקפל את כל הסיפור. וספורט הוא בעצם כל הסיפור.

איציק 17 ביולי 2015

טיעונים בזוים בשקל אשר רק משחקים לידי הלה-פמיליה.
רק רגע, אולי אתה התומך שלהם במסווה, אשר מנסה להסיט את הדיון כדי שלא נעסוק בהם. ואללה שיחקת אותה. שאפו…

יואב 17 ביולי 2015

לייק

the bird 17 ביולי 2015

גדול איציק !

אסף THE KOP 17 ביולי 2015

דור בלוך.
מחיפוש בגוגל עולה שאתה אשכנזי, לבן, איש מפלגת העבודה. הקיצר אחד שחושב שמותר לו להגיד את הכל.
אז צא מהסרט שאתה חי בו – התמונה שצירפת לפוסט המסית שלך עולה בקנה אחד עם השלטים המבחילים של אוהדי בית"ר.
אתה לא שונה מהם בכלום.

הסמל פפר 17 ביולי 2015

לבלגיה נסעת
ביציע התגזענת
דגלים הנפת
חפצים השלכת
גידפת וחירפת
אבל חמישייה חטפת

יואב 17 ביולי 2015

נבוב וקלשיאתי. צר לי.
לא הארת כאן בזרקור איזה פינה נסתרת ומשמעותית.

שרנון גמל 17 ביולי 2015

איפה שמעון איפה?
בטח השאיר אשתו בבית לבשל, הלך לשבת אצל חבר שלו, לעשן נרגילה, לשחק שש בש, ולדבר על הערבים המסריחים.

שמעון 17 ביולי 2015

חביבי אני לא מזרחי, לא מעשן בכלל, בקושי יודע לשחק שש בש ולא סובל ערבים מוסלמים, עשיתי שירות ביחידה מובחרת וראיתי מקרוב בדיוק את סוג האנשים האלו. אה, ואשתי מבשלת גן עדן. אני בניגוד אליך לא חי בסרט, אתה מוזמן ללכת לחבריך הערבים ותעשה טובה לכולנו אם תלך לתנדב בסוריה, תנסה להחזיר אותם שם למוטב, דבר איתם יפה. אתה חלש בלקרוא אותי כמו שאתה חלש בלקרוא את בני דודינו.

גיא ד 18 ביולי 2015

הוא בכלל לא טען שאתה מזרחי..
אתה שונא אנשים שמעולם לא פגשת, כל הערבים המוסלמים. חבל לבזבז ככה את החיים.

שרנון גמל 18 ביולי 2015

אין מה לפרש אותך שמעון.
נדמה לפעמים שאתה בכלל לא בן אדם אלא מכונת תמלילים ומסרים אלקינית.

אלון 18 ביולי 2015

השאיר את אשתו בבית כדי שערבים לא יציקו לה

אריק י. 17 ביולי 2015

ראיתי צלב קרס בכניסה לפוסט שלך, זו בטח כתבה שעוסקת באוהדי הפועל ת"א?
לא אה? אלו הם הבבונים, הבבונים שגנבו לנו את המדינה.
שמאלבן צפוי וצבוע שעושה איפה ואיפה באופן שקוף, שיטתי ופתטי למדי, ומוציא שם רע לשמאל האמיתי.

יוסי מהאבטיחים 17 ביולי 2015

פוסט רע בדיוק כמו רוב המגיבים בו

דמוסתנס1 17 ביולי 2015

וחשבתי שבדה באזר יש תרבות דיון.

פוסט שלא מוסיף כבוד לדה באזר ותגובות שמורידות את כבודו של דה באזר.

השנאה והארסיות שיש בתגובות של אנשים מחרידה.

יוסי מהאבטיחים 17 ביולי 2015

למה חשבת? מה שונה דהבאזר מכל פלטפורמה אינטרנטית היום?
היום מספיק שתכתוב את שם המשפחה שלך כדי שמישהו כבר יסיק מזה את המוצא שלך > את הדעה הפוליטית שלך > את מקום המגורים שלך > את ההעדפה המינית שלך.
איבדת את הזכות להחזיק בדעה אובייקטיבית של אדם חושב על מקרה ספציפי כבר מזמן, אתה חלק מקבוצה בין אם תרצה או לא.

אנשים, גם פה, מזמן כבר הפסיקו להקשיב למה שיש לך להגיד. חלקם פשוט מחכים שתסיים כדי להשמיע את עצמם, חלקם אפילו זה לא.

אריק 17 ביולי 2015

נהדר

יואב 17 ביולי 2015

יוסי,
מה חדש בזה? ציטטת כרגע סרט שעסק בזה בתחילת שנות התשעים. פייט קלאב.

אריק 18 ביולי 2015

האינטרנט.
האינטנסביות
ההקף
האנונימיות.
אבל אתה צודק שהרעיון הבסיסי לא השתנה. וכנראה מדובר על עשרות שנים אלא על מאות רבות.

יוסי מהאבטיחים 18 ביולי 2015

לא חדש, עצוב ומייאש.
אגב, לפני זמן לא רב עוד אפשר היה לנהל גם פה דיון בנקודה מסויימת (ספורטיבית או לא) גם בלי שיעשו אד הומינם אחרי תגובה וחצי

אסף The kop 18 ביולי 2015

זה היה לפני שדה באזר הפך למנגנון תעמולה של שמאל קיצוני.
עורכי האתר החליטו לדחוף לפה אג'נדות פוליטיות והאתר הזה הולך ומדרדר.
אגב, שלא יהיו לך אשליות זה בדיוק מה שהם רוצים. פרחיאדה = רייטינג.

יוסי מהאבטיחים 18 ביולי 2015

לא יודע מי זה "עורכי האתר". מכיר רק חבורת בלוגרים שברובה לא השתנתה, וכותבת על ספורט כמו גם על ענייני דיומא (אופטופיק- תוחזר שבתרבות של גרייזס לאלתר).

גם עניין הרייטינג לא ברור לי. כולם פה מחזיקים במשרות אחרות חוץ מכתיבה בדהבאזר,.למה זה משנה למישהו?

ולבסוף, והכי חשוב, אם מפריע לך בדיוק כמוני, אתה יכול להחליט שאתה לא מדרדר את הדיון. לא חייבים לענות כל הזמן

אריק 18 ביולי 2015

אסף. קראת את התגובה שלך לפני ששלחת?
"מנגנון תעמולה של השמאל הקיצוני"? אתה מדבר על האתר של דורפן שבני עורך?

עכשיו אתה יכול לקבל את זה איך שאתה רוצה, אתה יודע שאני אוהב את ההתנצחויות שלנו, ואני מרשה לי לומר לך שאני חושב שאתה יותר מדי פעמים מגיב לגופו של מגיב אחר ובצורה לא מנומקת. הדיון בפוסט הזה פשוט מגעיל. אפשר לא להסכים בצורה יותר מכבדת. רק אומר.

שרנון גמל 18 ביולי 2015

מצער מאוד שדהבאזר ממומן על ידי הקרן החדשה.
זה עניין של ימים עד שמירי רגב תסגור אותו עד שיתקן דרכיו.
והעורכים? הזנה בכפייה מסתמנת באופק.
וכך האתר יחזור בתשובה ויהיה ציוני למופת ולדוגמא.
ואסיים בתודה לשמעון על תרומתו לבטחון ישראל, הן בשירותו כמילואימניק במלחמת השחרור, סדיר בששת הימים ומתנדב בקרב תל חי והן כמגיב בדהבאזר שחשף את השקרים השמאלניים ואת הסכנה המוסלמית המאיימת עלינו.

אריק 18 ביולי 2015

יוסי ניסה להגיד פה משהו אחר. והנה שוב אנחנו פה.
אני לא אוהב את תפקיד המטיף, אבל בשביל מה שזה שווה – הציניות הזאת שאתה משתמש בה מחביאה התנשאות ואלימות כבושה לא פחות מהצד השני.
אבל אם זה מה שעושה לכם את זה תהנו.

אסף THE KOP 18 ביולי 2015

אריק,
שקשת הבלוגרים פה נעה בסקאלה שבין אנרכיסטים דפוקים מגרמניה למצביעי מר"צ, אז אין דרך אחרת מלבד המסקנה ש"דה-באזר" הוא אתר בעל אוריינטציה שמאלית מובהקת.

אני לא מתבייש בדעות הימניות שלי. רוצים אתר אוננות-הדדית של אנשי שמאל ? אין בעיה, שיחסמו את אנשי הימין.

אריק 18 ביולי 2015

אני לא מדבר על הדעות גם אביאל למשל מחזיק בדעות שונות משלך. אני מדבר על הדרך.
אוריינטציה שמאלנית אגב יש, אבל רובם המוחלט של הכותבים מתונים למדי.

אריק 18 ביולי 2015

שונות צל דומות

אסף the kop 18 ביולי 2015

אם אלו מתונים אפשר רק לדמיין מה יגידו הקיצוניים.

אלון 19 ביולי 2015

למה שלא תפתח אתר בלוגרים ימני?

אסף the kop 19 ביולי 2015

לא תודה.
אני אמשיך להגיב כאן בנושאים פוליטיים.

אריק 17 ביולי 2015

פוסט טפשי. התגובות אפילו יותר. המון אלימות. חבל.

אריק י. 18 ביולי 2015

הי אריק, (אני שונא את השם שלי, גם אתה?) התמונה בכניסה לפוסט היא לא עניינית ולא מכבדת וכך בעצם היא מזמינה דיון לא ענייני ומכבד.

DELETE FROM USERS WHERE 1=1 18 ביולי 2015

אירופה היא באמת אנטישמית ומוסלמית.
אבל להתפרעות של אוהדי בית"ר לא היה שום קשר לזה ולא היה שום קשר למה שפוליטיקאים אומרים.
אלה אנשים שבאים למגרש כדי להיות אלימים. בכל מגרש, כל מסגרת. בין אם זה טדי, בלומפילד, סכנין או שרלואה.

גיסנו 18 ביולי 2015

תגידו, יש בקרוב איזה הצעת חוק שתוציא את המילה "שלום" מהשפה העברית? יעני מותר לך לומר רק "היי" או "אהלן" (בעצם לא אהלן כי זה מערבית) כשאתה פוגש מישהו, כי שלום זה מילה שמאלנית מדי?

בקושי עברו 4 חודשים מאז הבחירות האחרונות ואי אפשר יותר לדבר על כלום עם אף אחד, כי כל דיון הופך להתנצחות בלתי עניינית שכל מטרתה היא לקרוא לסמול בוגדים ולעשות "נה נה בננה אנחנו ניצחנו שבו בשקט יא מנאייק". אז אמנם הפוסט הזה הוא אכן די פוליטי – אבל זה הדיונים הפליגו הרבה הרבה הרבה יותר רחוק מהאישיו המרכזי שלו. ואיכשהו מספיק שבנאדם אומר "וואלה מגיע למתפרעים עונש" כדי שהוא יוכרז כסמולני מניאק אוהב ערבים שחי בסרט שיהיה פה כיף יום אחד (ולא, זה לא רק שמעון).

עכשיו, אני לא שמאלני ולא ימני. יש דברים שאני מסכים איתם בכל אחד מהצדדים ויש דברים שמחרפנים אותי, וקיצונים משני הצדדים מחליאים אותי. אבל אין לי חשק להכנס לדיון הזה, זו לא מטרת התגובה הזו בכלל. אני סתם תוהה האם אי פעם נוכל לחזור לנהל משהו שדומה לדיון נורמלי.

שמעון כסאח 19 ביולי 2015

"אני מסתובב הצוכרזית הזה זורק עלי בלוקים, בלוקים!"
"אתה זרקת עליו בלוקים?"
"חצץ כבוד השופט, חצץ, את הבלוקים גמרנו שבוע שעבר נגד פתח-תקווה"

50 שנה עברו, לא צריך לחפש סיבות מתחת לשולחן, צריך להרחיק את המתפרעים מהמגרש לא יותר לא פחות.

Comments closed