20 על 20 – פוסט הימורים לפתיחת הפרמייר ליג

הפרמייר ליג יוצאת לדרך!

הליגה האנגלית מתחילה בשישי ועבדכם הנאמן מתרגש באופן קיצוני.

הפגרה העונה הייתה קשה עליי, אולי זה היה משך הפגרה או העובדה שהעונה הקודמת נגמרה בטעם חמצמץ (ההפסד של יובה לריאל, אובדן האליפות של ברסה ומכבי, הדיכאון מהיכולת של יונייטד וכן הלאה).

מה שכמובן הופך את תחילת העונה למרגשת במיוחד וכדי להוסיף עניין נכנסתי השנה לראשונה לעולם הפנטזי ומקווה להביא לחברים כאן דיווחים מהשטח של העולם, שלפחות בפוטבול מכניס יותר כסף מהספורט עצמו.

אז נפתח את העונה עם 20 על 20, פיסקה על קבוצה כאשר סדר הקבוצות ילך לפי ההערכה שלי של הדירוג שלהם בסוף העונה.

תבלו!

מנצ'סטר יונייטד: אליפות לוקחים קודם כל בהגנה, על ההגנה השניה בטיבה בליגה יונייטד הוסיפו בלם מבטיח, קשר אחורי שהיה חסר להם מאוד וגם ישחרר את פוגבה למשימות התקפיות יותר וחלוץ פרמייר ליג מוכח, נשמע לי כמו נוסחה לאליפות.

מנצ'סטר סיטי: עם עומק משופר, חיזוק בעמדות המגן שמשמעותיות ביותר לאופן שבו קבוצות של גווארדיולה משחקות, התרגלות של המאמן לליגה האנגלית ואחד ברנרדו סילבה, קשה לראות אותם לא משתפרים על המקום השלישי של השנה שעברה.

צ'לסי: שתי סיבות יגרמו לאובדן האליפות של צ'לסי לטעמי – היריבות התחזקו מאוד ובעוד צ'לסי התחזקה (מוראטה ו-בקאיוקו) לטעמי היא התחזקה פחות, ופער הרעב בין אלופה לבין טוענות מאוד רעבות לכתר. נוסף לזה הטריק של שינוי השיטה יהיה פחות משמעותי השנה כשקבוצות יהיו יותר מוכנות אליו, וגם ישקיעו יותר בהתכוננות לצ'לסי ספציפית. היעדר הכדורגל האירופי בשנה שעברה עזר להם וזה יתרון שלא יעמוד לזכותם העונה.

טוטנהאם: אני קצת חושש מהבחירה הזאת, טוטנהאם היא הדארלינג של השנים האחרונות, אבל אחרי שאיבדה שחקן הרכב (ווקר) ולא התחזקה עד כה כלל, ואם לוקחים בחשבון שהיא לא תשחק בבית השנה (ומאזן החוץ שלה לא מזהיר), היא עלולה ליפול אף נמוך מ-4. אני מניח שהם לא יסיימו את החלון בלי החתמות וסומך על קיין שיקח אותם שוב לאלופות.

ארסנל: לקאזט הוא החתמה אדירה אבל בלי חיזוק בחלק האחורי ובעיקר בלי קשר אחורי מהסוג של קאנטה אני לא רואה אותם מתקדמים השנה לעומת השנה שעברה, בעיקר לאור העובדה ששלושת הראשונות התחזקו מאוד. גם המשחקים באוקראינה, טורקיה וכד' בימי חמישי לא יעשו להם טובות.

ליברפול: קורבן של אירועים שלא תלויים בה, ליברפול לא רק שלא התחזקה משמעותית עד כה (לא מתלהב מההחתמה של סלאח), אלא עשויה להיחלש משמעותית אם תאבד את קוטיניו. אין סיבה לחשוב שתשתפר על פני העונה שעברה.

אברטון: ההימור הכי טוב של השנה הוא אברטון למקום ה-7. אני נלהב לראות שם את דייבי קלאסן וכמובן את ויין רוני המתקמבק, ולדעתי ההחתמות שלהם מבטיחות שקבוצות מרכז הטבלה האחרות לא יוכלו לעקוף אותם, אבל הם לא עשו מספיק כדי לעבור את הביג 6 המתהוות אלא אם ליברפול או ארסנל יהיו חלשות באמת.

ווסט האם: אהבתי את ווסט האם בשנה שעברה ולדעתי ההתדרדרות שלהם למקום ה-11 נבעה בעיקר מפציעות. צ'יצ'רטו יהיה חיזוק מאסיבי עבורם וגם ארנאטוביץ' יוסיף יצירתיות ועומק, לצד זאבלטה שיוסיף ניסיון ויציבות בעורף. כל אלה נותנים להם נט פוזיטיב בהעברות של העונה וישלחו אותם למקום ה-8.

סאות'המפטון: גם אם קבוצת הבת של ליברפול תאבד את ואן דייק לקבוצת האם, עם הצירוף המסקרן של למינה מיובנטוס, אני לא רואה סיבה שהקבוצה שסיימה במקום ה-8 בשנה שעברה תתדרדר יותר ממקום אחד למטה, היציבות תשחק לטובתם.

לסטר: בהנחה שהקבוצה לא תאבד את מאחרז לפני סיום חלון העברות, לסטר ללא הופעה במפעל אירופי בשנה הבאה, יכולה להשאיר מאחור את פתיחת העונה הגרועה של השנה שעברה ולהמשיך בכושר של סיום העונה שהבטיח לה מקום במרכז הטבלה רחוק ממאבקי התחתית. החיזוק של אינהנצ'ו מסיטי יכול לעזור להתקפה ויוריד קצת עומס מוארדי.

קריסטל פאלאס: אני אוהב את הרכש של הפאלאס בקיץ הזה, וגם את המינוי של פרנק דה בור למאמן. הקבוצה שהבקיעה הכי הרבה שערים בחצי התחתון של העונה, הוסיפה את לופטוס צ'יק מצ'לסי, ואת רידלווד מאייאקס, והם בהחלט יכולים להפוך לסוס שחור לפחות בחלק הראשון של העונה בדרך לסיום נינוח במרכז הטבלה.

ווסט ברום: גם כאן מעט מאוד שינויים למעט ההוספה של ג'יי רודריגז מסאות'המפטון. אחרי שסיימה בחצי הראשון בעונה שעברה, ווסט ברום צפוי להמשיך לשחק את הכדורגל המסודר וההגנתי של טוני פיוליס, לא לעניין אף אחד מחוץ למערב המידלנדס ולסיים בחלק התחתון של הטבלה בלי סכנת ירידה.

ניוקאסל: למרות שאני מאוד לא מאמין בבניטז, ניוקאסל נראית כמו עולה לא טיפוסית. הם עדיין לא התחזקו מספיק ואני מאמין שהם עוד יעשו זאת, אבל כבר עכשיו יש להם התקפה שאני רואה בה התקפת פרמייר ליג ואני בהחלט רואה את פרז עושה קפיצת מדרגה לצד מיטרוביץ' בחוד וזאת כמובן לצד המסורת והקהל הנהדר.

סטוק:
לסטוק הייתה התקפה גרועה בשנה שעברה והיא הבקיעה רק 41 שערים, רק שער יותר מווטרפורד שסיימה על סף הירידה. היא לא התחזקה במישור הזה כלל, ולכן על אף ההשאלה של זומה מצ'לסי, שצפוי להיות בלם איכותי אני רואה אותם מתדרדרים.

בורנמות': לבורנמות' הייתה עונה פנטסטית בצורה לא טיפוסית, קבוצה קטנה שסופגת 67 שערים, הכי הרבה מבין ה-14 המדורגות הראשונות, ועדיין מסיימת במקום ה-9. עם זאת אני חושש להם השנה. מרגיש כמו קבוצה שדורכת במקום כשהיתר מתקדמות, ושהטריק שלהם עלול להיות קצר מועד. לא רואה אותם נאבקים נגד הירידה אבל בהחלט מתדרדרים בטבלה ואולי חובים קצת חששות עד ממש לקראת הסוף. גם כאן יש לנו מושאל מסקרן מצ'לסי בדמות נייתן אקה.

ווטפורד: הייתה להם עונה רעה בעונה שעברה, אבל כמו אז גם עכשיו אני חושב שהם יהנו מחולשת קבוצות התחתית האחרות. הם צירפו שלושה שחקני קישור בדמות
קלברלי שנהנה מניסיון פרמייר ליג, וויל יוז וצ'לבואה שלא. לא ברור שזה מספיק כדי לשדרג אותם והם יהיו תלויים במידה רבה בטרוי דיני.

סוונסי: עם מומנטום טוב מסוף העונה שעברה ויציבות יחסית בשוק העברות, אני חושב שסוונסי יאבקו נגד הירידה עד הסוף אבל ינצלו את הניסיון הארגוני המצטבר כדי לשרוד. עם זאת הם תלויים מאוד בגילפי סיגורדסון והם צריכים שהוא יישאר ויישאר בכושר כדי להישאר.

בארנלי: קבוצת צוורון כחול קלאסית ששרדה בעונה שעברה כי ההגנה שלה הייתה קצת טובה יותר משל היריבות לתחתית. לא רואה שהם עשו מספיק בשוק כדי להישאר עונה נוספת.

ברייטון: הם אומנם עשו עונת צ'מפיונשיפ לא פחות מרשימה מניוקאסל, אבל הפרמייר ליג היא סיפור אחר. הם נראים כמו אחת מהקבוצות החביבות האלה, שאתה לא ממש חושש לבוא לשחקן אצלן, נטולי הרתעה ונטולי ניסיון זה נראה כמו חזרה בטוחה לליגה השניה.

האדרספילד: סיפור סינדרלה מקסים בשנה שעברה מהמקום ה-5 בצ'מפיונשיפ לעלייה במבחנים, הסגנון בו שיחקו בצ'מפיונשיפ עם לחץ וקצב מהיר, לא מתאים כשפערי הרמות הם כפי שהם צפויים להיות עבורם בליגה הבכירה, ולכן זה סיפור סינדרלה לו צפוי סוף עצוב אם לא משפיל לצערי.

לא מאמין להם
הארנק הבוער - על הטרייד של קיירי

תגובות

 • אלעד כ

  לסטר בסוף ירדה ליגה שנה שעברה?

  • BRT

   היא קיבלה עונש על הפיטורים של ראניירי (;

  • מתן גילור

   לא. בטור יש 19 קבוצות. דור כנראה רוצה לשדר שהוא לא מוכן להמר על הקבוצה הזו.

   • ארז

    קצת מוזר. לפי הקבוצות שהוא אוהד, הוא לגמרי בעד האנדרדוג.

   • מאיר

    יש בטור 20 קבוצות. לסטר פשוט לא מודגש.. טעות בעיצוב

    • אלעד כ

     וואלה, צודק.
     מישהו יכול בבקשה למחוק את השרשור הזה? :)

     • אלעד כ

      וכאוהד יונייטד אני מוחה על נסיון הנאחס השקוף

    • מתן גילור

     :D גדול
     לא מודגש ולא בפסקה נפרדת. חשבתי שדור עושה להם סוג של מחווה. :)

     • איציק

      זה ה"סוג של מחווה" שדור עושה.

 • אסף THE KOP

  אם כך... הלכתי להמר בווינר על אליפות של יונייטד.

 • משה

  איבדת אותי בלקאזט החתמה אדירה...ג׳ירו משונמך.

 • היסטוריון של ספורט

  לדעתי מ3 תצא האלופה
  יונייטד ,סיטי וצ'לסי .
  אני הולך על הסיטי .
  אחריהם טוטנהאם ,ליברפול וארסנל .
  לגבי יורדות .
  וורדפורד /פאלאס.
  וכמובן ברייטון והרדספילד .

 • אלעדוס

  סיטי אלופה. עונה שניה של פפ ועומק מטורף בכל עמדה.
  יונייטד 2-3 . הפחדנות של מוריניו תעלה בנקודות חשובות.
  חושב שהמעטת קצת במיקום ליברפול - הכנה מעולה לעונה, חיזוק מדויק (בהנחה שואן-דיק מצטרף), סגל מחובר לעצמו ולמאמן.
  טוטנהאם - האצטדיון המנוכר יפגע יותר מהצפוי. מקומות 5-7
  לסטר - שליש תחתון (לא יירדו). אדי הדלק מהאליפות ייגמרו, זה מה שהסגל שווה.

  יורדות - האדרספילד, בארנלי, סוונסי

 • matipool

  אתה אופטימי מדי לגבי יונייטד (כאוהד שלהם) ולגבי ליברפול (האויב המיתולוגי).
  אתה אולי לא מתלהב מההחתמה של סאלח, אבל מיליוני אוהדי ליברפול מתלהבים מאד (למעט אסף דה קופ..). הוא לא היה צריך שום זמן התאקלמות להראות מה הוא יודע. בינגו של החתמה.
  אם תרצה השם (כמו שאומרים תבורי וקוטנר) וואן דייק יגיע לליברפול, אני צופה עונה מצוינת לליברפול (בכפוף לזה שהפציעה שלו מאחוריו והוא ייכנס מהר לכושר משחק) ובכפוף כמובן לזה שקוטיניו נשאר. אני אפילו אתחצף ואכתוב שאם גם קייטה היה מגיע, הייתי מהמר על ליברפול כאלופה המיועדת. עד כדי כך. בלי ואן דייק ועם קוטיניו, אנחנו נסיים במקום 3-4. בלי קוטיניו - לא רוצה לחשוב על זה.

  סיטי נראית לי כמועמדת מספר אחת לאליפות אם כי, יש עדיין סימני שאלה לגבי מרכז ההגנה והשוער. בכל שאר המקומות היא נראית מעולה.

  יונייטד מדורגת אצלי כרגע כשנייה אבל אני מעודד מהביקורות של הח'ברה כאן ומזה שנראה שמוריניו לא מנצל אופטימלית את השחקנים שלו. חבל שדה חאה נשאר.

  מסכים עם מה שכתבת לגבי צ'לסי. תסיים 3-4.

  לטוטנהאם אני צופה ירידה. איבדה את ווקר ואולי תאבד גם את רוז שיצא היום על המועדון. לא התחזקה וללא איצטדיון ביתי של ממש. מקום 6.

  ארסנל - עם סאנצ'ס, תיאבק על מקום 4. בלעדיו - מקום חמישי.

  • matipool

   יורדות - ברייטון והארדספילד.
   לגבי היורדת השלישית - מאבק בין כמה קבוצות. אם סיגורדסון עוזב את סוונסי - סיכוי גדול לירידה שלה. מקווה מאד שהוא לא יבוא לחזק את אברטון.

  • גילעד

   גם אם קייטה היה מגיע, אליפות לא הייתם לוקחים עם השוער הזה, וגם המגנים שלכם לא ברמה הראויה.
   גם בתסריט סופר אופטימי ששניהם באים ואתם לא מאבדים את קוטיניו, אני לא חושב שאתם שווים יותר ממקום שלישי

   • matipool

    מיניולה הראה שיפור נהדר בחצי השני של העונה שעברה והיה אחד משלושת המצטיינים באותה חצי עונה.
    קליין מגן סולידי וטרנט אלכסנדר מראה שיש לו פוטנציאל גדול.
    לא יודע עדיין לגבי רוברטסון. כנראה שמורנו יפתח בהרכב בתחילת העונה ונראה אם הוא באמת כל כך השתפר גם במשחקים תחרותיים ולא רק ידידותיים מול באיירן מינכן.
    חבל שואן דייק וקייטה לא הגיעו ואני לא יכול להמר על אליפות (בתקווה שואן דייק בכל זאת יגיע).

    • גילעד

     אמרת את זה בעצמך, לגבי אחד אתה אומר שהוא מגן סולידי וכל השאר הם לכל היותר פוטנציאל במקרה הטוב או מתכון לאסון במקרה של מורנו...
     מיניולה שוער בסדר שתמיד מועד לטעות. נכון שכל שוער טועה, אבל הוא נוטה לעשות טעויות קולוסאליות קצת יותר מאחרים. זה מאוד נחמד שליברפול יכולה להבקיע יותר מהרבה אחרות, אבל זה לא תמיד מספיק.

    • רובי פאולר

     שכחת את פלאנגאן כפרה עליו

  • ק.

   ההימור שלך על ליברפול תלוי בהישארות של קוטיניו (ציינת) ושכל הזמן שניים מבין קוטיניו סלאח ומאנה כשירים (מול המצופפות - הקטנות ויונייטד).
   סיטי מפוצצת כשרון אבל תלויה בחזרה של גונדוגאן (אפשר לראות אותם לפני ואחרי ) ובשילוב של ברנרדו סילבה, כי יאיא טורה הוא בור הגנתי כבר כמה שנים

   • matipool

    צודק פעמיים.

  • באבא לילות

   ואללה, לא חשבתי על הקטע של סאלח ואסף. תודה.... כל גול של סאלח הולך להיות כל כך הרבה יותר כיף עכשיו :-)

 • צור שפי

  יאללה, די להימורים, העם דורש כדורגל.

 • Amir A

  אהבתי את "הביג 6 המתהוות". מאז עונת 2010 הביג 6 האלו סיימו באחד מששת המקומות הראשונים 88% מהפעמים (37 פעמים מתוך 42). אני מניח שזה הומור אנגלי יבש.

 • אמיתי

  אני לא חושב שיונייטד פייבוריטים לאליפות..מצד שני שיטי הביאו הרבה שחקנים ויש שם הרבה
  סימני שאלה. קשה מאד להמר על העונה הזאת..גם ארסנל לא התחזקו מספיק ובלי אלכסיס סאנצז
  יהיה להם קשה לחזור למקומם הטיבעי (4). מהמר שליברפול ירדו. מקווה ליגה אבל לאירופית גם טוב

 • יותם

  בצער רב, פפ פייבוריט.
  וכמו תמיד בליגה האנגלית, מרכז טבלה חזק יחסית שיכיל כמה סוסים שחורים (ווסטהאם, פאלאס).

 • אבי גלברט

  אני מהמר כמו תמיד ,מה שאבי מלר אומר רק הפוך ....
  בקיצור חוץ משבע הראשונות בסדר כזה או אחר ,הכול פתוח .

 • יואב

  מה יש בגיבוב הזה למציאות? פרטים יבשים.
  אין בזה כלום(ואני אוהד יונייטד).

  • דור בלוך

   הרעיון היה לתת סקירה קצרצרה מבוססת עובדות.על כל קבוצה ועל הבסיס הזה להעריך איך תסיים את העונה, כבסיס לדיון, מצטער אם לא נהנית

 • מאיר (חדש בשכונה)

  טוטנהאם מתנהלת מוזר לדעת רבים כשהיא לא רוכשת בקייץ ואף יותר מכך, מכרה את ווקר. לדעתי הם צריכים עוד שחקן לרענון הסגל ולו לצורך ההתחדשות, ואני מאמין שאכן ירכשו. למה רק אחד? החיזוק יבוא מבפנים-כמעט כל העונה שעברה היתה ללא לאמלה, שובו יכול להיות חיזוק אדיר, סיסוקו ששנה שעברה לא השתלב יכול השנה לתת הרבה מהירות וכוח, יאנסן כמו סיסוקו, הוא לא בלוף, לקח לו זמן להשתלב ואני מהמר על עונה של מעל 15 שערים עבורו בליגה. ונוסף לאלה, אם דני רוז יתעשת מהיציאה שלו על הקבוצה בסאן, אזי יהיה חיזוק נוסף.
  ועם כל זאת, ההשפעה של האיצטדיון הלא ביתי תהיה כל כך משמעותית שבכל חיזוק נוסף עדיין צפויה לטוטנהאם עונה לא קלה שבה בקושי, אם בכלל, ישתחלו לרביעייה, לכן, אולי לא כדאי להם להשקיע יותר מידי עד שיעברו לליין החדש שייתן להם פוש. מה שנקרא עונה פיננסית.

 • שוטף פלוס (ק)שישים

  1.סיטי
  2.צ'לסי
  3.יונייטד
  4.טוטנהאם
  5.ארסנל
  6.ליברפול
  7.אברטון

  יורדות: בארנלי,ברייטון,האדרספילד

 • גל

  לדעתי סיטי תהיה אלופה. הם התחזקו משמעותית כמעט בכל עמדה. יונייטד נראית לא טוב מה גם שמוריניו מוציא מהם בקושי 30% מהפוטנציאל וזה לא ישתנה. טוטנהאם תיחלש בגלל וומבלי, דווקא ליברפול ניראת מעולה, לא איבדה אף שחקן חוץ מלוקאס וצירפה את סאלח שלטעמי הוא מתאים להם בול. ארסנל תהיה אותו דבר. צ׳לסי תיחלש.

  בקיצור סיטי אלופה, מאבק בין ליברפול, צ׳לסי ויונייטד על 2-4. טוטנהאם וארסנל מחוץ לטופ 4. אבל טוטנהאם יכולה להפתיע כי ההרכב שלה רץ יחד כבר 3 שנים.

 • איאן ראש

  קשה לי לראות את סיטי בונה הגנה חדשה מכלום ולוקחת אליפות. טוטנהאם בלי בית ובלי חיזוק. יונייטד יהיו חזקים אך בגלל הסגנון לא בקצב נק' לאליפות. נראה לי שקונטה יחגוג שוב. לגבי ליברפול, ראינו השנה (ושנים קודמים) כמה צריך סגל עמוק. אז יש חיזוק בדמות סלאח ולוקאס וגם אין אליפות אפריקה אבל עדיין, פציעה של קוטי/סטאר/מאנה/שחקן הגנה זה משהו בלתי נמנע ולא רואה שאנחנו מתגברים על דבר כזה. כמובן יש גם את שאלת סטאר ומה יהיה חלקו.

  • אמיתי

   הבעיה הגדולה שלכם שפחות מדברים עליה היא דווקא התלות בהנדרסון ובכלל מרכז השדה שלכם. אה והקטע הזה שאין לכם חלוצים

   • איאן ראש

    בהחלט יש אצלנו הרבה מקום לשיפור, לא רציתי להעיק בפוסט כללי על הליגה. מניח שאצל גרייזס נעלה יותר בפירוט.

    • אמיתי

     ניסיתי להקדים תרופה למכה..(-:

   • Matipool

    אז בוא נראה:
    יש לנו בעיה עם השוערים.
    יש לנו בעיה במרכז ההגנה עם הבלמים.
    יש לנו בעיה עם מגן שמאלי וגם הימני לא להיט.
    יש לנו בעיה במרכז השדה ואין לנו גרזן סטייל קאנטה או לוקאס..
    יש לנו בעיה שאין לנו חלוצים.
    יכול להיות שגם לא יהיה לנו את קוטיניו.
    על מה קלופ וצוות של שישה עוזרים מקבלים כסף לעזאזל?
    מזל שיש לנו את סלאח ומאנה בצדדים אחרת היינו מועמדים לירידה.

    • אמיתי

     אצלי אתם מועמדים לירידה. תמיד

 • שמעון

  הדירוג שלי:

  1. צלסי
  2. סיטי
  3. יונייטד
  4. ארסנל
  5. טוטנאהם
  6. ליברפול

  • אהד

   לגמרי.. לצלסי יש את המאמן הטוב ביותר וזה יתרון ענק

 • עידו

  אהבתי.

  מסכים בהחלט שהחיזוקים של יונייטד הופכים אותה לקונטנדרית המובילה העונה.

  אני מקווה שליברפול יסיימו ברביעייה הראשונה, אני מאמין שהניסיון המשותף שהם יצברו ביחד, במיוחד לאור ההתעקשות של קלופ על השארתו של קוטיניו, יתרמו ליציבות שככ חסרה להם בשנה שעברה, ויעזור להם בסופו של יום להתייצב במקום בטוח ברביעייה הראשונה.

  האדרספילד ישארו. הקבוצה חלשה מאוד (לדעתי הסגל החלש ביותר בליגה - בפער משמעותי) אבל לא הייתי מהמר נגד ואגנר.

 • עמית הלבבי

  בתור אוהד ליברפול אני רוצה להודות לכולם (חוץ מלגל!) על האנטי-ניחוס.

  @גל - פתחת חשבון איתנו!

  • גל

   איזה חשבון? :) אני אוהד ליברפול.
   זו התקופה הזו בשנה שהתקווה עדיין קיימת.

 • אהד

  מישהו מוכל להסביר לי למה ארסנל לא ביצעה עוד רכישות למעט לקאזט? זה לא שחסר שם כסף..

  • Matipool

   קנו גם מגן שמאלי או בלם אם אני לא טועה.

  • איאן ראש

   הייתי רוצה אבל אני עסוק בלמצוא הסברים למה ליברפול לא ביצעו עוד רכישות.

   • Matipool

    לארסנל יש עומק רציני בקישור ובהתקפה.
    ראמזי,ג׳ירו וולקוט עולים כמחליפים ועושים מהפך וסאנצ׳ז בכלל פצוע.

 • Taninanak

  1. סיטי
  2. ליברפול
  3. יונייטד
  4. טוטנהאם
  5. צ'לסי
  6. ארסנל

 • אמיתי

  איזו פתיחה לעונה..משחק מעולה של שתי הקבוצות. לסטר הכי נחלשו הגנתית וארסנל עדיין
  פריכים במרכז המגרש אבל יופי של שערים וקצב מצויין. כייפ

  • Matipool

   כן, רק מבאס שארסנל לא איבדה נקודות. הייתי מרגיש הרבה יותר טוב עם תיקו (גם בגלל טעויות שיפוט לרעת לסטר).

   • אמיתי

    לארסנל הגיע פנדל בקטנה

    • Matipool

     ראיתי רק את חצי השעה האחרונה ואת התקציר בסוף. לא הראו שם את הפנדל שהגיע להם.

     • אמיתי

      יד ברחבה רחוקה מהגוף..סחבק לא משקר.
      זה היה כאילו ארסנל משחקים הכי ארסנל שאפשר (לטובה ולרעה) ולסטר כאילו הם רצים לאנשהו

 • שחק

  1. מנצ'סטר סיטי
  2 מנצ'סטר יונייטד
  3. צ'לסי
  4. ארסנל
  5. ליברפול
  6. אברטון
  7 טוטנהם

 • Taninanak

  צפוי סיכום שבועי וניתוחי פנטאזי?

Comments are closed.