הגיע זמן המשבר הקטן

In כללי

1. אפשר לקחת את המשחק המגוחך מאתמול, ולטחון על כך שרפא לא הכין את הקבוצה שלו כמו שצריך. אבל החלטתי להניח לעת עתה לרפא (לפחות עד הפוסט הבא). דעותיי מוצקות, העיתונים כבר עוסקים בעתידו, ועתה אפילו עיתונים רציניים כמו הגרדיאן. נכון שכל דבר מתנקז אליו, אבל אנסה לא להתייחס ברמה האישית. אז מה זה היה אתמול? אולי הדבר הבולט מלבד חולשה קולקטיבית של כל השחקנים הוא איזשהי רוח נכאים ששורה על הקבוצה.

2. אני לא חושב שזה נבע מזחיחות. זה מתחבר היטב למשחקים האחרונים שלנו. אנחנו שוב במשבר, הפעם קטן, שכמובן יכול לצמוח. לטעמי זה נובע מהעבודה שאין במערכת המקצועית מישהו שעובד היטב על האפקט הפסיכולוגי – לגרום לשחקנים, לפחות לרובם, להכניס קצת נחישות, קצת נשמה, במקום בו היכולת נגמרת. רפא הוא מאוד מתוכנת, רובוטי במידת מה, הכל אצלו עובד לפי רשומות, תכניות, מספרים. זו גם הסיבה שהוא לא משפר שחקנים, או לפחות משפר אותם עד מקום מסוים, אבל אנחנו הרי לא עוסקים פה ברפא.

3. אני חושב שהחודש האחרון גמר את הקבוצה. אני לא בטוח בכך, אבל מרגיש את זה אינטואיטיבית. איבדנו משהו אקוטי בהפסד הביתי למנצ'סטר יונייטד, איבדנו את האחיזה באשליה שאנחנו במירוץ האליפות. וויגן היתה סיבוב הסכין בחזה המדמם של העונה הזו. הצוות המקצועי חייב עכשיו להחזיק חזק שבאמת הקבוצה לא תברח מהידיים, כי מנצ'סטר סיטי ואברטון חומדות את המקום הרביעי, ואיך שזה נראה, הן בהחלט מסוגלות להשיג אותו. צריך למשוך עד המשחק נגד אינטר. הוא יכול להיות גורם מכונן להתנעת הסטארטר הרגשי קולקטיבי של הקבוצה.

4. זה לא שאני קטנוני או משהו, אבל אתמול ספרתי את הפעמים שההגנה ו/ או הקישור הגביהו כדורים גבוהים לקראוץ'. נעצרתי ב-19 כדורים. מתוכם הוא הגיע ל-4. מתוך ה-4 רק אחד מהם הגיע לשחקן שלנו.

4.2. אגב, זה נשמע די סגור שהחתמנו את מרטים סקרטל, בלם נבחרת סלובקיה בן 24 מסנט פטרסבורג הרוסית. מחירו – 6.5 מיליון ליש"ט. מדווחים שהוא כבר היה במרסיסייד לבדיקות רפואיות, והכרזה רשמית בנוגע להחתמתו תצא ביום רביעי הקרוב. מישהו מכיר אותו?

5. גליון ציונים נגד לוטון:
איטנדג'י – שוער שני לגיטימי.
פינן
– עשו ממנו צחוק.
קראגר – נראה היסטרי.
הופייה – אכל הטעיות כמו טירון.
ריסה – בדיחמין.
בניון – הראה אכפתיות. גם זה משהו.
לוקאס – רך כמו חמאה.
אלונסו – חדיר כמו מרגרינה.
באבל – צריך לסדר את הראש.
קאוט – הולך ונחלש.
קראוץ' – הולך לשום מקום.
וורונין, אל זאהר, מסצ'ראנו – לא השפיעו.

4 Comments

אריגיא 7 בינואר 2008

לא ראיתי את המשחק, אבל החדשה המעודדת של היום, אם לקחת אותה ברצינות, היא שבדיילי טלגרף כתבו שהאמריקאים קבעו להיפגש מחר, כדי לדון בעתיד הקבוצה, ועל הפרק: האיצטדיון והמנג'ר.

amichai 7 בינואר 2008

אריגיא, קשה לי להאמין שתיקלח איזשהי החלטה דרמטית בעניין המנג'ר מחר

cookie-monster 7 בינואר 2008

גם אני לא ראיתי את המשחק. לטעמי זה התחיל במדשחק נגד רידינג ולא נגד יונייטד. משהו נשבר במשחק נגד רידינג.. העובדה שיונייטד באה ישר אחרי הפכה את זה ליותר גרוע.
איזהשהוא שינוי חייב לבוא.
ובנימה הסרקסטית- הפעם החזקנו עד דצמבר…:|

Solari 8 בינואר 2008

אני חייב להגיד משהו בקשר לקאוט – מאז שאביו נפטר הוא פשוט לא פוגע. הוא לא דומה לכלום. לא מסוגל לעצור כדור, להרים, למסור. ולחשוב שהוא עלה 900 אלף פאונד פחות מברבאטוב.

Comments closed