הפחד מוציא את הטוב שבאדם?

In כללי

1. יכולות להיות כמה סיבות לכך שרפא בחר למשחק החוזר נגד לוטון הרכב חזק במיוחד, על פי הסטנדרטים שלו: המשחק הבא שלנו הוא ביום שני נגד אסטון וילה, לכן יהיה לשחקנים מנוחה של שישה ימים. הסיבה השנייה היא הצורך לעשות תוצאה מצוינת, שתרומם מעט את הביטחון העצמי שנמצא קצת בירידה. הסיבה השלישית היא פחדנות. הוא יודע שהוא נמצא במצב נזיל, הוא עסוק בלהציל את הג'וב שלו. מעתה כל משחק הוא חייב לתת הכל. אם כך, רק דברים טובים יכולים לצמוח מהלחץ שלו. אבל לא הייתי בונה על זה. כשאירופה שוב תחזור לתמונה, יתחילו שוב חישובי הדקות הרוטציוניות.

2. המשחק אתמול, מלבד שהיה בידור איכותי, שוב הדגיש כמה דברים אקוטיים: ראיין באבל חייב לקבל מעמד אחר. הוא אמנם נוטה לאבד כדורים, להיכנס עם הראש בקיר, אבל ההשפעה שלו על המשחק היא קריטית. הוא תמיד מגיע למצבים, הוא גם מנצל את חלקם. יותר מכך, הוא בונה מצבים מכלום. זה לא שהוא צריך להיות באנקר רוטציוני כמו קראגר, ג'רארד או טורס, אבל הוא חייב לקבל יותר הרכב. אנחנו תמיד בוכים שאין לנו מספיק וורלד קלאס. באבל נחשב לפי כל מומחי הכדורגל ביבשת לאחד הכשרונות הצעירים הגדולים, ואף נבחר באיזה עיתון יוקרתי להיות בין ה-20 המובילים. צריך אצלו לקבל את הרע ולחבק את הטוב.

3. גליון ציונים נגד לוטון. איטנג'י – מת משעמום. ארבלואה – משחק נוח. קראגר – מזל טוב גבר. הופייה – ראש הזהב. ריסה – הכדורים מהבעיטות הגיעו עד גודיסון פארק. פננט – חכם על חלשים. ד"ש לאבא. ג'רארד – רמה אחת מעל כולם. אלונסו – משתפר. באבל – קצת כיוון ויצמח פה סופרסטאר ולא סופרסאב. קראוץ' – אין לו את זה. טורס – לא ממש הגיע. לוקאס – לא הספיק הרבה. אורליו – כנ"ל. קאוט – עצוב.

7 Comments

Motti 16 בינואר 2008

אני לא מבין למה בסוף המשחק, אחרי שטורס וקראוץ כבר יצאו ואורליו נכנס, בניטז לא שם את באבל ליד קויט. הוא כל הזמן ברח לאגף שמאל. אולי באבל וקויט יהיה צירוף טוב – כמו בנבחרת הולנד…

בכל מקרה, ברור שיש לילד הזה הרבה כשרון…

amichai 16 בינואר 2008

מוטי, שים לב שגם המשחק שלנו נדפק לחלוטין אחרי שזה קרה. לפי דעתי פשוט לא אמרו לבאבל ללכת קדימה, ובמילא זה כבר לא היה קריטי כי המשחק היה גמור

Solari 16 בינואר 2008

אני מת לראות את באבל ליד טורס בחוד.
כולם רוצים לראות את זה. רק ראפה לא.. :(

אסף THE KOP 17 בינואר 2008

בשלב הבא בגביע אנחנו נשחק נגד הבאנט אנד ווטרביל מהליגה החובבנית של מחוז פורטסמות'. הם משחקים באיצטדיון West Leigh Park המפואר בין 3,600 המקומות.

אני צופה להפסד של ליברפול שלאחריו נדיח את מילאן ב-1/4 ליגת האלופות.

cookie-monster 17 בינואר 2008

havant & waterlooville

הקסם שבFA Cup :)

Motti 20 בינואר 2008

מה עם כתבה על DIC?!?!

amichai 20 בינואר 2008

עאובד על זה

Comments closed