עוד לילה אירופי באנפילד

In כללי

תוספת בוקר. תראו, בגלל שאנחנו צופים במשחקים מישראל, אנחנו נאלצים לשמוע דברי שטות מבעירי אוזניים. כל צווץ ערוץ 5 מכור באיזו סטריאוטיפיות הזויה שליברפול היא קבוצה הגנתית, והיא תמיד משחקת ככה. בואו נשים דברים על דיוקם: ליברפול שיחקה טוב במדריד, תקפה יותר, החמיצה יותר. היא פשוט טובה יותר. אז שיפסיקו לבלבל את המוח שריאל קבוצה טכנית והתקפית וליברפול משעממת, אפורה והגנתית. למה עוד לא המציאו כפתור בשלט שאפשר להשתיק את דברי ההבל של הפרשנים ופשוט לראות שידור?

 כמה רגעים אחרי ההצגה, כמה נשימות לפני התקציר..

טורס. מההתחלה ראו שהפעם הוא הגיע בלי חלודה, בלי משחקים מקדימים. הסבסוב שהוא עשה על פפה היה אמנות קוביסטית במיטבה, אבל זה היה בעיקר האופי, שהתבטא בגליצ'ים. הוא גם היה מדויק יחסית. לולא קסיאס היה גומר את המשחק עם כדור למזכרת. זה טוב עבור אולד טראפורד, רק שאני תחושתית לא מאמין שאפשר לעשות עוד משהו בליגה. לא אוהב להיות הורס שמחות, אבל צריכים לקרות שני דברים: שלא נאבד נקודות ושההם מהסימטה שם יתחילו לאבד.
אורליו. אני לא יודע את מי דונגה שם בהרכב הנבחרת, מקווה שזה לא סיסיניו ומרסלו, ואני מקווה שהוא ראה את המשחק הזה. אורליו הוכיח שוב כי כשהוא לא פצוע, והוא משחק פעם אחת בשבוע הוא מגן כמעט מושלם. שני משחקים בשבוע גדולים עליו. הוא עדיין לא שם, אבל בחלוקה נכונה של העמדה עם אינסואה לא צריך לחפש מגן שמאלי נוסף בקיץ.
אלונסו את מסצ'ה. מה שהם עשו במחצית הראשונה היה התעללות. הזכיר משחק בשכונה שאתה משחק נגד נערים שגדולים ממך בכמה שנים, שאתה לא מסוגל לנשום, שאתה פשוט מפחד כשתאה מקבל את הכדור. במחצית השנייה הכל הפך לרחמים. השופט ריחם עליהם, נתן לנו רק שני פאולים, ומסצ'ה את אלונסו כבר הבינו שהם ניצחו בקרב. הם בעיקר סידרו לג'רארד חיים קלים. המשיח לא נתן הצגה גדולה, למרות שני גולים, אבל שמונה אצלו זה עשר אצל אחרים. מסצ'ה את צ'אבי גם השאירו את המגרש חם ללוקאס וספרינג שגם נראו גדולים על הקישור הלבן, אבל בשנה, לא בשלוש.
באבל. כמה פעמים בהתחלה עם הראש בקיר, אבל אחר כך הראש הסתדר, והוא שוב הראה את האיכויות שלו, כשהוא משחק פשוט, רגוע, לא הולך על דריבל בכל הכוח, שומר אותו למצב שהוא טבעי, הגיוני. במחצית השנייה גם הוא הפך לסוג של מתעלל.
היסטוריה זה היה המשחק הראשון של ליברפול שבניון לא שיחק ואף אחד לא הזכיר אותו.
אנדרה דוסנה כבש שער.
המשך שרק מישהו יעיף את אלו מהסימטה ליד והגביע די שלנו

53 Comments

רונן דורפן 11 במרץ 2009

עמיחי – אנחנו נעלה את הטונים לקראת שבת. ריו פרדיננד לא אוהב את הזרם הקוביסטי. הוא מעדיף אמנות ריאליסטית.

תומאס 11 במרץ 2009

גדול. ענק.
עוד יום בחיי המועדון הגדול באנגליה.
ותודה לבניון… :-)

old timer 11 במרץ 2009

יוסי בניון הוא עדיין איש המשחק שלי ברצינות (טוב לא לגמרי). אלאמלא שער היתרון שכבש 8 דקות לפני פתיחת המשחק יתכן שהכל היה נראה אחרת לגמרי.

איש המשחק # 2: איקר קאסיאס.

המשחק הזה מעלה שתי שאלות:

מה המיקום הריאלי של ריאל בפרימיירליג?

סקרטל? פדלאלדה?

קפקא 11 במרץ 2009

תומאס,
למועדון "הגדול" באנגליה אין משפטים משלו?

אביאל 11 במרץ 2009

אוקיי, אז אחרי המשחק הראשון והתגובות בפוסט, אני רוצה להראות שאני יודע גם לפרגן, אם כל אהדתי לריאל מדריד, נתתם היום משחק, אמנם על 2 הגולים הראשונים אפשר להתווכח אבל 4-0 זה משהו אחר, אז כל הכבוד, מקווה שתיתנו ליוניייטד בשבת (סוף סוף תעשו משהו מועיל)…

old timer 11 במרץ 2009

קפקא:

בוודאי שיש. ג'רארד ועורכי דינו בדיוק מתכוננים לאחד מהם.

אני רוצה לנצל במה זו לפנות לקורא ח. מסצ'ראנו –

שלום חבייר (תמיד רציתי להגיד את זה):

ביום שבת הבא עלינו לטובה, החברים של קרליטוס מזמינים אותך לטקס המכונה בעגתם "כיפה אדומה". בדרך כלל זה מאוד פשוט. מעצבנים אותך, אתה מתנהג כמו אידיוט, חוטף אדום על דיבורים מיותרים לשופט ואז הם חוגגים על היתר. על כן אני פונה אליך ומבקש ממך בכל לשון של בקשה לזכור, לשנן, ללמוד ולהפנים את העובדות הבאות:

בחיפוש שנערך בביתו של שופט המשחק נתגלו הפריטים הבאים:
1. תמונה של פרגוסון מתחת לכרית.
2. גזיר עיתון ישן ומצהיב משנת 1966 ובו תמונה של אלף ראמזי אוסר על שחקני אנגליה להחליף חולצות עם שחקני ארגנטינה.
3. תמונה של מראדונה, אתה יודע זו עם הכיתובית "יד האלוהים". מישהו חמד לו לצון וניקר את עיניו של המלך.
4. סיכת שירות ממלחמת פוקלנד (אל תגיד מאלווינאס). מסתבר שהוא היה טבח בצבא הוד מלכותה בתקופה הנ"ל ועד היום הוא לא התגבר על העובדה שעקב המלחמה הוא לא קיבל שבוע-שבוע.
5. תמונה שלך עם מראדונה מבקר במלווד.

אני מקווה שהרמז ברור לך ושאת כל העצבים הוצאת כבר במשחק מול ריאל. חשוב שתזכור. הדבר היחידי ששווה אדום זה הרגל של החבר של גרג לוגאניס.

ב. פייזלי.

cookie-monster 11 במרץ 2009

http://www.skysports.com/story/0,19528,11669_4913767,00.html
מי זוכר את זה ?

ה 4 גולים הם לא מה שעשה את זה.
מה שעשה את זה הוא שהראנו איך משחקת מי שראויה להיות #1 .
לפני המשחק היו הרבה פרפרים בבטן ובכל מקום רק שמעתי וקראתי איך ריאל הולכת לתת לנו קרב שלא נשכח. הכל מלא באמרות ביטחון ואמונה וכבר התחלתי לחשוב שאולי כדאי להכין שכפץ, רק ליתר בטחון.
ההרגשה נעלמה פחות מדקה אחרי שהמשחק התחיל.
זה לא נראה שיש ספק ולו לרגע.

ובמדיה פתאום נזכרו לספר לנו מי נמצאת באש טבלת הרנקינג של אופא.פפפט.

the mighty reds 11 במרץ 2009

אפשר בבקשה להזמין את אותו חלום גם לשבת בצהריים.

חאבייר הוא לא סתם חבר,הוא מאהב לטיני :)

לא צריך סיכומי מש' בלילה אירופאי שכזה,פשוט להנות מכל רגע.

______________

רונן דורפן -> הסיוט שעובר לי בראש זה קאסיאס בשער היונייטד בעונה הבאה,מקווה שפרגי לא חושב על זה.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 11 במרץ 2009

עמיחי,
והבוס? לא מגיע לו ציון?
אתמול הוא היה . ההרכב שהעלה הוא לא רק הטוב ביותר שלנו כיום בהתחשב באילוץ מדימונה, הוא גם, בניגוד לכל מה שהרגיל אותנו עד היום, הרכב התקפי מובהק. לפני המשחק חששתי מהרכב שבו שני שחקנים בכל עמדה עד קו האמצע…

גיא וינטרוב 11 במרץ 2009

אולד טיימר – אתה גדול!!
בחיי שיש פה משוררים וסופרים בפוטנציה, וגם אחד שכבר עושה זאת בפועל.

איציק 11 במרץ 2009

עמיחי –
מסכים איתך לגבי עניין המגן השמאלי.

מעבר לכך זה נצחון שצריך לשמוח בו כל עוד אפשר, לך תדע מה יהיה בהמשך…

אסף THE KOP 11 במרץ 2009

כתבה מרגשת על מר ליברפול :

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1069916.html

תומאס 11 במרץ 2009

קפקא יקר, בהחלט יש. אבל אם רק תחשוב מתי נאמר המשפט במקור(רמז: אחרי הפסד מביש) ומה המצב עכשיו, אז אפשר יהיה לראות את האירוניה שבשימוש במשפט הספציפי הזה אחרי נצחון ענק.

גיל מזימבבואה 11 במרץ 2009

חברה כל הכבוד, באמת הלואי עלינו לשחק היום כמו שליברפול שיחקה. אני עוד לא רוצה לדבר על שבת כי יש עוד איזה מוריניו היום בערב. אבל על מנת שהדשא באנפילד יהיה נקי לגמרי חבייר חייב ביקור דחוף על הספה, הוא מקלקל את כל הספורטיביות (נאיביות) ששחקני ליברפול יכולים להתגאות בה. ואל תגידו לי שבכל קבוצה יש אחד כזה כי נכון להיום זה לא שייך, איך אמרה הבת הגדולה שלי בזמן המשחק: הוא מתנהג כמו כלב צ'יאווה ובסוף הוא יקבל אדום.
אבל שוב באמת כל הכבוד.

taninanak 11 במרץ 2009

25 דקות ראשונות- קצת חששתי מהמשחק. אחרי 4 דקות הייתי נפעם. לא זכור לי מתי עלינו לאחרונה למשחק בכזה רעב. הלחץ התחיל כבר מהרחבה של קסיאס ולא הורדנו את הרגל מהדוושה ולו לדקה. השער הראשון היה שער של רצון- היו 3 שחקנים שלנו על בלם ושוער. בהחלט לא סיטואציה שרואים לעיתים קרובות.
התקפה- לראשונה מזה תקופה לא קצרה, שיחקנו התקפי. גם מבחינת ההרכב וגם מבחינת ה- mode. לא לשבת על השער ולהניע כדור סביב הרחבה אלא משחק חד, מדוייק וקטלני. טורס-סטיבי-באבל הם שלישיית וורלד קלאס.
טורס- ענק. אם לא קסיאס היה מסיים עם שלושער. ההשתחררות שלו בדקה הרביעית (עצירה עם הרגל של קסיאס) היתה מרהיבה.
באבל- עם כל הכבוד לריירה (ונשאר עדיין קצת), אני מקווה שהוא צפה בעיון מה הוא צריך לעשות. לא להחזיר כל מסירה חזרה לאמצע אלא לחתוך על הקו, לחתוך למרכז, לעבור בדריבל ולבשל וללחוץ על ההגנה כל הזמן (האמת הבאבל הפתיע אותי אתמול לא מעט. תמיד האמנתי שיש לו את זה, רק שהוא היה בתרדמת בערך שנה)
מסצ'רנו- הצהוב שלו היה הזוי למדי.
סקרטל- פדאלדה? פדאלדה!! כנראה שהמלחמה שלו עם אגר על מקום בהרכב עושה לשניהם רק טוב. אם אגר עולה להתקפה, עכשיו גם סקרטל הוכיח שהוא יכול.
בניון- יש כבוד ליוסי, ובאמת לשער שלו במשחק הראשון היה משקל גדול לאיך ששיחקנו אתמול.
לפי דעתי המשחק הכי טוב שלנו העונה by far.

פילוסוף רדום 11 במרץ 2009

4:0 וזה עוד בלי יוסי…..

1. לצערי רפא קנה את החוזה שלו לשנה הבאה.
2. אל תחלמו על משהו דומה בשבת – זה יהיה מלוכלך, מלא ציפורניים, במיוחד אם ז'וז'ה יז'ז'ה (על משקל יבארטז) את אלכס היום בערב…
3. הצהוב למאסצ' אחת מטעויות השיפוט הרבות, יחד עם הפנדל שלנו ועוד כמה. אבל אני לא מפחד יש לנו את לוקאס (-:

amichai 11 במרץ 2009

old timer זכית בתחרות התגובה השנונה והמצחיקה ביותר

קפקא 11 במרץ 2009

תומאס,
יופיו של המשפט הוא בזה שהוא עומד איתן מול כל תוצאה ומביט לה בעינים בנונשאלנטיות וזהותו של המשורר המקורי…

תומאס 11 במרץ 2009

ואכן כך, קפקא. ואכן כך.
:-)

BadGone 11 במרץ 2009

עמיחי, בלי תגובה לפדאלדה של סקרטל? זה מערער את החלוקה שלך לתכונה לכל בלם ליברפולי! ומכניס את הבחור לחמישים הגדולים בכל הזמנים, מה.

old timer 11 במרץ 2009

אחרי שהתקררתי אני מודה שהמשחק הזה הותיר אותי מהורהר. השאלה שאסף בתגובות לפוסט הקודם היא שאלה רלוונטית. ראינו מה שיש לליברפול ברגליים אז למה זה לא קרה נגד קבוצות נחותות לאין שיעור מריאל?

אני יכול לחשוב על כמה סיבות ואני מעלה אותן על הכתב באופן מקרי לחלוטין:

1. אתמול היה פורים. זה היה ערב קסום שבו הכל התחבר כל הכדורים נדבקו לרגל. בקיצור, אחד מאותם ימים שבו הכל הולך וזה אינו מעיד על שום דבר. מה שמערער את ה"תזה" הזו זה הערב הנהדר שהיה לקסיאס.

2. ריאל באה לנצח. נגד ליברפול אתה לא עושה את זה כי תענש. זה טיפה מורכב העניין הזה כי טענת תהיה "על מה אתה מדבר. לא בדיוק סגרנו ויצאנו למתפרצות. שלטנו במשחק תקפנו יותר ודרסנו אותם" השאלה היא באיזה מנטליות אתה בא למשחק. מי שמאמין שהוא יוכל להשתלט על משחק נגד ליברפול חושב שניתן יהיה לבלום אותה עם חוליית ההגנה, כי שכשמרכז השדה שלך נותן לליברפול פייט אמיתי מספיקה חוליית הגנה. אז זהו שלא. הלחץ של ליברפול על מרכז השדה וההגנה של היריבות הוא כל כך יעיל שיריבה שתשחק פתוח תתפרק. בשער הראשון היו ברחבה של ריאל ג'רארד, קאוט טורס ופפה מסכן אחד. לא היה לו סיכוי. כדי לבלום את ליברפול צריך לשחק בונקר. אני יכול לחשוב על חוליית הגנה אחת שיכולה להתמודד לבדה עם הלחץ של ליברפול. העובדה שליברפול הביאה את עצמה למצב שבונקר זו הדרך היחידה לבלום אותה זה מה שעושה אותה לקבוצה גדולה.

הבונקר הוא גם עקב האכילס של ליברפול. ליברפול לא מצאה את התשובה לבונקר של פרימיירליג. זה מה שעושה את ההבדל בינה לבין יונייטד.

האמת היא שטורס הוא התשובה לכך. אני יודע שזה נשמע תירוץ אבל אתה לא יכול לקחת אליפות שהשחקן החשוב ביותר בקבוצה שלך לא משחק בחצי מהמשחקים. אם תבדקו מה יונייטד עשו כשרונלדו לא שיחק תגלו שהסטטיסטיקה שלהם רחוקה מלהיות סטטיסטיקה של קבוצה אלופה. אנחנו ממעיטים בערכה של הפגיעה שפגעה בנו העונה הרעה של טורס.

פריצת הבונקר (עם או בלי טורס) – זה יהיה האתגר הגדול של (אני מקוה) בניטס בעונה הבאה.

לבניטס יהיה אתגר נוסף שלדעתי הוא פתיר בקלות רבה יותר – כדורים נייחים. אם יש משהו שמפחיד אותי במשחק באולד טראפורד זה בדיוק העניין הזה. החולשה הטקטית שלנו חשופה לעין כל ואין כמו פרגוסון להסתער על החולשה הזו.

יש לי חשש כבד שבשבת נגלה שלא כל יום פורים.

רועי 11 במרץ 2009

אך אך איזה מחשק היה לנו אתמול.
רק מקווה שהורודים יחטפו פעמיים השבוע.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 11 במרץ 2009

ד"א עמיחי, את הסבסוב טורס עשה על קנבארו (שנראה רע מאוד אתמול).
בתור אוהד של שתי הקבוצות ניחשתי שזה מה שיקרה, ריאל לא עומדת בסטנדרטים של ליברפול בכל הנוגע לעמידה על המגרש. זו לא אותה ליגה בכלל.

straw_donkey 11 במרץ 2009

אשר לסיבות:

1. זה שריאל נראתה ככה זה גם אנחנו וגם הם. כלומר – הכדורים נדבקו לרגל אבל גם לא נדבקו לרגל של הלוס בלאנקוס.

2. עניין הבונקר ידוע – וזו אכן הסיבה שאנחנו לא מצליחים לנצח קבוצות קטנות, שבאות להתבנקר.

זה גם מה שאני כל הזמן אומר – טורס וג'רארד הם שני משני-משחק מן השורה הראשונה, כשהם בכושר טוב אז אוי ואבוי למי שנופל לנו לידיים (במיוחד כשראמוס ורפא לא ממש היה כוחות אתמול בלילה), אנחנו צריכים עוד שניים כאלו, חלוץ וקשר, שידעו לתת את האימפקט הזה שישבור את הקבוצות הקטנות.

ליברפול לא במצב שהיא יכולה להסתפק בתיקו בשבת – פרגי מודע לחולשות שלנו, כמו שרפא מודע לשלו.

טורס וג'רארד כשירים – זה כבר טוב.

Bring on the Mancs !

danidin 11 במרץ 2009

באמת שפעם ראשונה שראיתי העונה את ליברפול לוחצת חזק בהתקפה.
המשחק הזה עורר שאלות לגבי שבת. למרות שיש הבדל עצום בין היונייטד לריאל.
מסצ'רנו ואלונסו הם צמד חמד,ינג ויאנג עם פרדיננד וידיץ'.
אני יודע שמה שאני הולך להגיד עכשיו זו הגזמה פראית בשלב הזה…בכל זאת, באבל מזכיר מאוד במשחק שלו את הנרי של ארסנל. בא מהאגף, דריבל, חותך למרכז.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 11 במרץ 2009

old timer,
אני מתעב מספיק את שלמה שרף כדי לא לצטט אותו בכל דבר ועניין, אבל גם, לא רק, גם, השפיץ של הנעל היה באנפילד אתמול. זה לא היה הגורם העיקרי ואפילו לא המשני בנצחון, אבל נוכחותו שהיתה חסרה כל כך לקאוט, ריירה, קין, באבל ובניון באותם משחקי תוגה וערפל נגד הסטוקים לסוגם, לבשה אתמול אדום.
אני עוד לא נכנסתי למוד הרהורי. אני עדיין בשלב של יציאה מההלם לתוך ההבנה וההכרה כי טוב בחרתי לפני ארבעים שנה בערך.
ליברפול אכן העלימה אמש את ריאל בכל פראמטר, הגנתי, קישורי והתקפי. הנחישות, הרצון, הרוע במובן החיובי, ההתלהבות, התשוקה, הטירוף, כל אלה הביאו לכך שריאל לא יכלה לפתח שום מהלך חיובי אתמול. שלושה שחקני ליברפול הגדירו אתמול מחדש את גבולות המעטפת של תפקידם במגרש: ראש וראשון אלונזו. ראיית משחק פנומנלית, מסירות גאוניות מדוייקות בתשעים ושמונה אחוזים למרחקים שונים, חיתוך ההגנה המרידיסטית פעם אחרי פעם, שליטה מוחלטת במרכז השדה. שני, מאסצ'רנו. גרזן כפי שמוגדר במילון. חותך, חד, מבקע, גוזר, משמיד. מלך. שלישי, טורס. לא רק בית ספר לקנבארו, אקדמיה לחלוצים. גם למגדף הספרדי המתחיל. רביעי הוא קסיאס. אם לא הוא, התוצאה היתה נמדדת בחזקות.
עכשיו לשבת. הכל יכול לקרות שם. גם לתוצאה של היום תהיה ללא ספק השפעה. נצחון ורוד היום יכול להכניס אותם לאופוריה (ולמעשה לאותו מוד שבו אנחנו נמצאים היום), או לטירוף (היכן שאני מקווה שאנחנו נהיה בשבת). מדובר בשתי הקבוצות הטובות באנגליה ואולי באירופה, במאמנים מהשורה הראשונה שאחד כבר ראה הכל והשני יודע ללמוד, במסורת שתתרום גם היא ושחקנים שיודעים שלהפסיד במשחק הזה זה לא כמו תאונה ללא נפגעים בוויט הארט ליין או בריברסייד, זו הוצאה להורג.
לא כל יום פורים, אומרת הקלישאה, אבל לא בטוח מי "יהנה" ממנה. בינתיים, אני עוד מעופף.

BadGone 12 במרץ 2009

ועוד מסקנה – גאגו בדיחה.

באבא ימים Old Timer 12 במרץ 2009

אני חושב שליברפול צריכה לשלוח בקבוק יין משובח ממיטב יקבי מרסיסייד לסר אלכס פרגוסון שהציל אותה מעצמה.

תודה על כל מה שעשית בעניין גבריאל היינצה.

באבא ימים Old Timer 12 במרץ 2009

הידיים ידי אנונימי והקול קול בני תבורי?

בני תבורי 12 במרץ 2009

old timer,
אכן כן, אני ולא אחר. מחשבי פורמט שלשום וטרם הסתגל למציאות חדשה. לפחות הוא יוכל לספר שראה את ליברפול ברגעיה הגדולים…

cookie-monster 12 במרץ 2009

עם כל הדיבורים על ההגרלה ומה הלאה, עולה המחשבה, שאם השנה תהיה השנה שניתקל בהם בארופה, אז למשחק בשבת יש משמעויות מעבר לפרמייר ליג.

אסף THE KOP 12 במרץ 2009

נקבל את באיירן.

amichai 13 במרץ 2009

לשם שינוי, תביאו את פורטו או ויאריאל

אסף THE KOP 13 במרץ 2009

*** Offtopic ***

נקודה למחשבה,

בכושרו הנוכחי, יש מקום למהראן לאלה בסגל נבחרת ישראל.

נ.ב.

למי שנפגע, אני מתנצל על איזכורו של הכדורגל הישראלי בבלוג של כדורגל אנגלי.

רונן דורפן 13 במרץ 2009

באבא – כמנג'ר המועדון המוביל באזור, לסר אלכס יש מדיניות ברורה לסייע לכל מועדוני הסביבה. להשאיל להם שחקנים מהאקדמיה שלנו אם צריך. וללמד מנג'רים מתחילים משהו על אורחות המקום. בניטז לא צריך להתבייש לשאול אם יש משהו שהוא לא יודע.

straw_donkey 13 במרץ 2009

אני מביא תרגום של מוטי לכתבה באינדיפנדנט, שאולי תשכנע את האומרים שרפא פשוט 'מאדיר את שמו' בדרך למדריד ותבהיר יותר את ענין הרכישות המשמעותיות בליברפול לעומת יונייטד וצ'לסי. שוב, הדברים כבר נאמרו על ידי כמה מהמגיבים בבלוג (ואני ביניהם כמובן), אבל אולי זה נשמע יותר טוב כשזה מגיע from the horse's mouth כמו שאומרים…

לפי הכתבה הזאת, בניטז יפגוש את הבעלים (שניהם! בחדר אחד!) אחרי המשחק מול המאנקס (נקווה שיגיע עם נדוניה טובה) כדי לדון בפרטים האחרונים של החוזה שלו. בניטז רוצה לסגור את העניין עם החוזה בשבועיים הקרובים (הגיע הזמן) ולחתום על חוזה לטווח הארוך.
הוא מצוטט כאומר (בתגובה לרמיזה שהוא יחליף את ראמוס בריאל בסוף העונה) כי "ריאל היא מועדון גדול אבל אני נמצא במועדון נפלא שגורם לי למוטיבציה גבוהה. יש לי חוזה עם ליברפול, אני מרגיש חוב לליברפול (אליפות!!) ואני רק חושב על ליברפול. אני שמח להיות כאן ויש לי פרויקט בהקמה. אני כאן כבר חמש שנים ומעכשיו הדברים יהיו הרבה יותר קלים. זאת אחת הבעיות שיש בספרד, אין דבר כזה פרויקט לזמן ארוך (בטח בריאל מדריד שמעיפים מאמנים בתדירות גבוהה יחסית).
אני מתכנן לעבוד במקום שבו ארגיש שאני יכול לממש את הפרויקט שלי, וזה פרויקט ארוך שנים. אני לא רוצה לעבוד על בסיס יומי ולפי תוצאה אלא לחתום על חוזה בינוני/ארוך. אני רוצה לפתח את המועדון לאורך זמן.
קשה מאד להתחרות עם מנצסטר וצלסי. אני לא בכיין, אבל יש להם כסף לקנות חמישה שחקנים ב 20 מיליון פאונד כל אחד. ואז אם אחד או שניים לא מסתגלים לקבוצה אז עדיין יש שלושה אחרים שכן. לנו יש כסף לשניים. ואם אחד לא מסתדר או שאני עושה טעות ברכישה שלו, אז מאד שמים לב."

http://www.independent.ie/sport/soccer/benitez-vows-to-decide-on-liverpool-future-in-next-two-weeks-1671542.html

אסף THE KOP 13 במרץ 2009

straw_donkey – קודם היו לי ספקות, אבל עכשיו גם אני השתכנעתי ———————————-> רפא בדרך לריאל.

straw_donkey 13 במרץ 2009

אסף,

מאיזה חלק בדיוק השתכנעת?

מזה שהוא נפגש עם האמריקאים (ויהפוך עליהם שולחן?) או מזה שהוא מדבר על זה שריאל מועדון גדול אבל ליברפול מועדון נפלא שגורם לו למוטיבציה גדולה, שהוא חש שיש לו חוב לליברפול ושהוא חושב ר-ק על -ל-י-ב-ר-פ-ו-ל?

I do wonder sometimes

אסף THE KOP 13 במרץ 2009

straw_donkey,

מזה שהוא יצא לנאום "נאמנות למועדון".

straw_donkey 14 במרץ 2009

מה, הפוך על הפוך? לא מספיק שהוא עוזב לריאל הוא גם צריך להסוות את זה כל-כך טוב?

נו, באמת שמעתי הכל.

Mcmoshe 14 במרץ 2009

straw_donkey,
כמו תמיד בנושא הזה אני עם אסף. זה היה נאום "אנחנו נותנים גיבוי למאמן" מצד המאמן…

Red Crow 14 במרץ 2009

Mcmoshe
אני חושב שזה קצת מוגזם לחשוב ככה, רפא מנסה כמה שיותר עבור ליברפול ורואים שהוא התחבר למקום, למה לו לדבר כל כך הרבה אם בסוף הוא יעזוב לריאל?
זה לא מתאים לו להגיד את זה אם הוא לא בטוח ב-100% שמה שהוא אומר יש לו גיבוי.

אסף THE KOP 14 במרץ 2009

Red Crow – הבעייה עם רפא היא שהוא חושב שהכדורגל הוא מדע מדויק, כמו פיסיקה.

רפא, בוחן הלב והכליות הספרדי, בעל כושר האבחון המיקרוסקופי, בוחר, במשחקים המשוחקים נגד קבוצות הדרג השני בליגה האנגלית, להעמיד הרכבים שעל פי פלט חישוביו טובים במקצת מהרכב היריבה, ולהשיב את הכוכבים שלנו, "מצילי המולדת", על הספסל.

לאור כך, כאשר ליברפול משחקת נגד סטוק וחברותיה לא ניתן ממש להבחין מי מבין הקבוצות היא ה"טוענת לתואר" ומי סתם רוצה להימנע מירידה לליגת המשנה. משחקים אלה מאופיינים בכך שליברפול חוטפת בהם בממוצע שער חובה, ועל פי רוב מצליחה להבקיע אחד גם מהצד השני. התוצאה, כפי שכולם רואים, רשומה בעמודת התיק"ו שלנו.

אצל הורדרדים למשל, השיטה היא קצת שונה. שם לא מחכים לדקה ה-70 בכדי להכניס את השחקנים שיכולים להביא את השינוי. אצל הסקוטי סמוק-הלחיים לא מבצעים חישובים מתחום המתמטיקה התיאורטית. אצלו עולים עם הכוכבים לכתוש את היריבה ואז, לאחר שהמטרה הושגה, עורכים חילופי סטנדינג-אוביישן. תוצאת השיטה הזו, מופיעה בעמודת התיק"ו שלהם גם כן…

בני תבורי 14 במרץ 2009

אסף THE KOP
אני כבר ממש לא ארגיש נוח בשבילך אם חס וחלילה ננצח היום…(:

באבא ימים Old Timer 14 במרץ 2009

אסף:

התקשתי להבין איך מה שכתבת תומך המסקנה שלך שהנה הוא עוזב לריאל.

באבא ימים Old Timer 14 במרץ 2009

המסקנה=במסקנה

פילוסוף רדום 14 במרץ 2009

לא תצוגה גדולה שלנו – אבל הספיק מול קבוצה בינונית שלא מכירה את שיטת ה 8:2 של דורפן….

אסף THE KOP 14 במרץ 2009

בני – אני דווקא מרגיש מצוין. תצוגה נפלאה של ליברפול שלא הלכה (כהרגלה) אחורה.

בוא נקווה שנשמור על המשכיות מול אסטון וילה בשבוע הבא ושרפא לא יתעסק במשקלים ומדידות.

ynwa

cookie-monster 14 במרץ 2009

פפפפט לא יודעת אם לצחוק או לבכות

בני תבורי 14 במרץ 2009

cookie-monster

לצחוק אחותי, לצחוק עד טירוף, מאיפה בא לך הרעיון לבכות? אני מחייך ופוחד שהראש יחצה לשניים…

בני תבורי 14 במרץ 2009

אסף THE KOP

יתכן והראייה המפוקחת שלך מול האופטימיות הילדותית שלי הם מתכון מנצח. איזו תחילת שבוע נפלאה…יש לי לפחות עשרה זוללי שרימפס לפגוש מחר בחדר האוכל.

cookie-monster 14 במרץ 2009

מהטבלה בני . מהטבלה.
נשבעת לך שעכשיו בדקתי אם באמת עשינו דאבל גם על יוניטד וגם על צ,לסי. אם זה נרשם. כי זה פשוט לא יאמן. סוריאליסטי במיוחד לאור שורת התוצאה המטמטמת היום.

Comments closed