צ'אבי אלונסו הולך? מה עושים

In כללי

השיחה שלי איתו לא עזרה, הוא נחוש לעזוב. זה עצוב נוכח העונה שעברה שנתן, אבל תמיד אפשר להסתכל קדימה, אם ממש מתעקשים. כנראה נמכור אותו בערך בפי שתיים ממה שהבאנו אותו (ופי שתיים ממה שרפא היה מוכן למכור אותו בקיץ שעבר ליובה). זה ישאיר סכום להביא מישהו ראוי, הבעיה היא שבתפקיד שלו אין הרבה שיותר טובים ממנו/ פנויים/ רוצים לבוא. בשיחה סמי מסדרונית פה בעבודה זרקו לי את השם "אנדראה פירלו". בכל אופן, מה שאסור לקרות הוא שרפא יביא איזה "טאלנט" צעיר, וייתן ללוקאס להתגלח יותר בהרכב הראשון; צריך להביא מישהו מוכח, מישהו חזק, מישהו שגם ייתן יותר גולים ויבוא יותר קדימה. אם אותו מישהו משחק בהרכב עם מסצ'ראנו, הוא יוכל להרשות לעמצו לעלות קדימה יותר. אלונסו לא עשה את זה. גם מסצ'טה לא. לוקאס עשה את זה ורשם כמה החטאות שהיו פסגת הקומדיה. מה שאני אומר הוא שזה לא דבר טוב שאלונסו עוזב, אבל אפשר להפוך אותו לדבר טוב.

48 Comments

cookie-monster 14 ביולי 2009

השורה האחרונה-זה גם מה שעובר לי בראש בימים האחרונים. איך להוציא מעז מתוק. אם העז באמת מתעקשת .ומה שמציק לי מעבר לגבי העונה הקרובה זה שלוקאס לוקחיקח זמן משחק שצריך להיות של ספירינג. פריצה שלו לרוטציה תהיה באמת מתוקה.

צביקה 14 ביולי 2009

אפשר להחזיר את ההוא, איךקוראיםלו, גותרי!

וברצינות: בהנחה שגארת בארי אבוד כבר, צריך לפרוס רשת רחבה יותר ולחפש מחוץ לאיים הבריטיים. מבין אלו שיש סיכוי שיבואו אני אישית מחבב את היצלספרגר ודי רוסי.

God 14 ביולי 2009

צ'אבי היא אחת ההצלחות הבודדות של בניטז בהעברות – גם להוציא מאלמוניות, גם בכסף סביר, גם תוצרת מיידית ויציבות. עדיף שלא לקמבן תוצאות אפשריות (כי רפא מעז אינו מוציא מתוק) אלא למקסם את הישארותו (וזה המקום של המנכ"ל בפועל)

amichai 14 ביולי 2009

אם הוא רוצה ללכת – שיילך, אי אפשר להשאיר שחקן בכוח. עודד שלו (אין קשר משפחתי) טען שלוקאס הוא סוג של דן רומן

פילוסוף רדום 14 ביולי 2009

אם רוצה ללכת שיתנו לו.
תג מחיר לפחות 35 + חלוץ טוב (אם לא הונטאלר אני אשמח לואן ניסטלרוי)
בכסף שיתפנה לא חייבים להביא מחליף, תנו מקום לצעירים, ותביאו חיזוק בכנף (אני מרגיש כמו תקליט שבור,שרוט ומעלה אבק) וייה/סילבה/מאטה/ריברי (אני מעדיף את וייה כמובן כי הוא גם גולר) וכך הצלחנו להוציא משחקן אחד חיזוק ב 2 עמדות בעיתיות, וגם לתת צ'אנס לצעירים שלנו.

נראה לי פתאום לא רע לתת למישהו שלא רוצה להשאר ללכת, כדברי ה sting:
– if you love somebody sent him free

איציק 14 ביולי 2009

לא יודע איך זה מסתדר עם ההרכב והכסף, אבל אם הוא אלונסו הולך אז רק דוויד וייה. הוא ספרדי כמו חצי מהקבוצה והמאמן וטורס רוצה אותו לידו.

באמצע צריך לבנות על ג'רארד, מסצ', בניון ולוקאס.

God 14 ביולי 2009

פילוסוף, מה פתאום לתת לו ללכת? הונטלאר נמכר לשטוטגרט וואן ניסטלרוי לא חיבר מסירה וגול יותר מדי זמן בגלל הפציעה. הם, כמו השמות האחרים שאתה מעלה, לא מחליפים את המשבצת של אלונסו. אין צעירים בעמדה שלו ולוקאס הוא הוכחה שצעירים הם לא התשובה. פירלו שהוא האופציה הסבירה ביותר מבוגר בארבע שנים מאלונסו ויעלה לא פחות, אז לא יישאר עודף. כרגע, האופציה הנכונה ביותר ניהולית היא להילחם על הישארותו.

אריגיא 14 ביולי 2009

אני מאוד מעריך את דה-רוסי. לגבי אמברוסיני, לא יודע מה מצבו אבל גם אופציה. ולא נעים לי להודות, אבל אני מאוד מתגעגע לסיסוקו. מאז שהוא עזב, אבל הרבה יותר עכשיו.

עוד בקשר לחיזוק, חיזוק צריך לקחת בחשבון עוד עניין: להביא שחקנים שלקחו אליפויות. יש לנו מחסור גדול של זה בחדר ההלבשה וצריך לתקן איפה שאפשר.

אריגיא 14 ביולי 2009

(סליחה, זה היה פירלו)

cookie-monster 14 ביולי 2009

בעניין שחקנים שלקחו אליפות כבר – כנראה שזו באמת נקודה וחלק מהסיבה שג'ונסון הגיע אלינו, וגם בכזה סכום.

matipool 14 ביולי 2009

God – רפא לא הוציא את אלונסו מאלמוניות . הוא היה כבר די מפורסם ובסגל נבחרת ספרד כשהגיע אלינו . דרך אגב – גם אז ריאל רצתה אותו .

פילוסוף – שיר מעולה מתוך תקליט מעולה של העוקץ . כמה אהבתי אותו פעם .

אריגיא – סיסוקו – ? לא תודה . בטח לא בתפקיד של אלונסו .

עמיחי – הלוואי ויימצא המוצא להשאיר אותו ושיהיה מרוצה . לא נראה שזה המצב . אם הוא יתעקש , שיתנו לו ללכת . משלמים לרפא ולצוות שלו הרבה מאד כסף למצוא פתרונות .

בני תבורי 14 ביולי 2009

מעניין, אבל גם אני דיברתי איתו והוא אמר בערך כך: "בשנה שעברה הבוס רצה את גארת בארי במקומי. נעלבתי, אבל בגלל שהוילה עשו שריר הבלגתי והוכחתי לו שהוא טעה. היום, מהמקום הכי נמוך של הרגש, מהג'יפה של העלבון ההוא שלא נמחק, מרגש הנקמה הכי טהור, אני רוצה לעזוב. גם בגלל שזו ריאל מדריד, גם בגלל שארוויח שם יותר וגם בשביל אצבע משולשת לבניטז".
צודק. זה די דומה למה שאני מרגיש עכשיו כלפי כל מי שדרש את ראשו של סיסוקו וקיבל.

לעצם העניין – מיד כשהביע את רצונו לעזוב, צריך לתת לו ללכת. אסור בתכלית האיסור להכריח מישהו לשחק עבור מועדון אחד כשהראש שלו עסוק ב"הייתי יכול להיות עכשיו במקום אחר". זה גם צריך להיות כלל ברזל בליברפול (בבלוג השני היו קוראים לזה "אתוס"), לא רוצה, לא צריך. מה שכן, צריך להוציא מההיסטרי המדרידאי כמה שיותר ואני סבור ש 45 מליון פאונד אינם בקשה מוגזמת.
אנחנו צריכים מישהו במקומו, למלא את החור בקישור. איכשהו פירלו נשמע לי טוב. וויה והונטלאר זה נפלא, אבל הם לא התשובה לשאלת החור בקישור. אני גם לא מבין למה כל כך ברור שלוקאס יקבל את המקום ולא ספירינג או מישהו אחר מהצעירים.

והכי חשוב: ואן ניסטלרוי, לא! האיש הוא מישהו שהיה, עם כל הכבוד. הוא לא למועדון עם שאיפות אליפות. בעצם במכבי חיפה דווקא כן.

פילוסוף רדום 14 ביולי 2009

God –
התשובה לשאלה מה עושים אחרי שהוא הולך לא יכולה להיות "בוא נשאיר אותו…"
הונטאלאר עוד לא עבר, לרוד אני לא דואג, תעמיד אותו בחצי מצב הוא יעשה מזה גול, הוא כבר ותיק אז לא יחפש לשחק כל הזמן, וישמח למלא את מקומו של טורס כשידרש לכך.
הנוסף אין אתה יכול להעיד על טיבם של שחקנים שלא ניתן להם צ'אנס מעולם, תן להם צ'אנס ואלי תרוויח משהו, ומקסימום כשריאל יקרסו כבר בינואר תוכל לקבל את אלונסו בחצי מחיר…

the mighty reds 14 ביולי 2009

אם עוסקים בהחלפת העמדה של אלונסו,לי יש כמה שמות:

קאמביאסו – פה אין הפתעות,יודעים מה שמקבלים, יכול לתת עוד 3 שנים טובות בשיאו, מוכח ומנוסה,השאלה האם הוא למכירה.

צעירים מבטיחים:

חאבי מרטינז מאתלטיק בילבאו (האופציה המועדפת עליי).

אבר בנגה מולנסיה מושאל לאתלטיקו מדריד.

אסטבן גראנרו מחאטפה.

דייגו ואלרי מלאנוס.

——————

לגבי חלוצים אני מקווה שבמקרה של עסקה של אלונסו נקבל את נגרדו חלוצה המצויין של אלמריה שחזר לריאל מדריד.

—————-

ולנסיה לא מווכרת שום שחקן ממוביל שלה מבחלק ההתקפי פרט למחיר אסטרונומי בגובה 55 מיליון יורו כמו שהיא דורשת על ויאה.

למה להסתכל על ריברי שהוא פיקציה ב80 מיליון יורו שאפשר לנסות לרכוש את דייגו קאפל מסביליה,דה פדריקו מהורקאן או דה מול הבלגי מגנק (מושאל מסביליה).

אריגיא 14 ביולי 2009

אני חושב שעסקת אלונסו הופכת להיות פרשת המים של בניטז. בתור אחד עם רקורד לא היסטרי בנושא רכישות ומכירות, העסקה הזאת יכולה להפוך הכל. אני גם בדעה שלא צריך להשאיר שחקן שלא רוצה. בהנחה שבדקנו שהוא באמת לא רוצה להישאר וזה לא סתם טריק לשיפור שערי החליפין, צריך לאפשר לו ללכת. העסקה הזו כנראה תכריע את גורל העונה שלנו – בכמה כסף הוא יימכר, מי יגיע בתמורה ומה יהיה השימוש של הכסף שיגיע בנוסף. אם רק בניטז היה קורא עברית היה יכול לקבל כמה רעיונות טובים כאן.

וקטנה על פרגוסון. אני פשוט לא מסוגל להתאפק. כשהוא קיבל 80 מיליון על הצוללן ממדיירה הוא בטח הרים איזה כוסית וויסקי אם לא דפק שלושה בקבוקים ברצף. עכשיו שהוא חוטף את זה מהצד השני, כשטבז הולך לסיטי, הוא טוען שהמחירים בכדורגל לא הגיוניים. אין מה לומר, הוא פשוט ענק.

פילוסוף רדום 14 ביולי 2009

אריגא – אחוז האלכוהול בדם אצל פרגי הוא ברגיל 50%…

מייטי – אתה סקואטר?

the mighty reds 14 ביולי 2009

פילוסוף רדום.

אני רואה יותר מדיי כדורגל (בעיקר ספרדי-ארגנטינאי).

amichai 14 ביולי 2009

אריגיא, אכן מסכים איתך, השאלה הגדולה את מי יש להביא. האם קמביאסו (השם המוכר ביותר ברשימה של מייטי) יהיה טוב בליגה האנגלית הקשה כפי שהוא באיטלקית? לא בטוח לגמרי. דוסנה היה מגן שמאלי להיט באודינזה

God 14 ביולי 2009

כנראה שכולכם הייתם על הדיבורית של בניטז כשהוא קיבל את השיחה.

Old timer 14 ביולי 2009

I would keep the ethos and the principle out of this. The issue is one of money. If Alonso wants to leave and Benitez doesn't sell him this year Alonso will be able to buy-out his contract next year for much, much less than his sales price. If that was not the case, I would force Xavi to stay and I'm sure he would have played his ass off becuase it is a world cup year. The problem is that Liverpool will lose about 20 million pounds if they don't sell now.

This fact should be in the back of the heads of all those who think Benitez will be a fool for selling him for less than 35/40/60 million pounds plus Sneijder/RVN/Negredo or whatever.

I also this this is a done deal. I think the reason this is being delayed is not becuase they have not agreed over the price but rather than whole issue with Real Sociedad. From a legal standpoint, a contract is effective when the parties agree over the principal terms even if they did not sign it yet. I think Liverpool and Real are faking a negotiation deadlock to make sure that Sociedad will not demand their cut under he agrument that the contract was actually agreed to before August 1st.

the mighty reds 14 ביולי 2009

החוזה שבו 20% שאמורים להגיע לריאל סוסיאדד מעסקה של ליברפול עבור אלונסו אמור לפקוע ב19.7 ולא ב1.8

אריגיא 14 ביולי 2009

אני לא יודע אם קמביאסו הוא הדבר בשבילנו, למרות שלא הייתי ממהר להשוות אותו לדוסנה. השאלה הגדולה היא האם יש באירופה מישהו שמתאים ועונה לקריטריונים, שאו שצריך להפליג אל עבר דרום אמריקה ולחפש את הכוכבים הגדולים שם, שכיום כבר עולים כמו כוכבים בינלאומיים.

אריגיא 14 ביולי 2009

* או ש

Old timer 14 ביולי 2009

Mighty – Thanks.

I don't think it changes the argument.

אריגיא 14 ביולי 2009

ובנושא הקודם שדובר כאן – אפילו אחרי התמונה שלו בבגדים שלהם, אואן לא גרם לי להרגיש כלום. ובאמת שניסיתי.

לעומת זאת, זה גרם לי להרגיש הרבה יותר – http://www.thisisanfield.com/topstory/2009/07/fowler-has-dig-at-owen%e2%80%99s-utd-move/

פילוסוף רדום 14 ביולי 2009

עמיחי – אני רוצה גם חתימה על העותק שלי…
בכך אשלים אוסף של 2 חתימות על ספרים (השניה היא של אבשלום קור כשהייתי בן 10)

בני תבורי 14 ביולי 2009

עמיחי,
אני רוצה את העותק שלי…

גיא וינטרוב 14 ביולי 2009

תראו את התמונה התחתונה כאן – http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N165047090714-2032.htm. אני הוזה, או שהבחור הבלונדיני הוא…

Mcmoshe 15 ביולי 2009

שאלה מעניינת בעיני היא השאלה שנובעת מהאייטם הקודם : מה רפא מתכונן לעשות בשמאל עם הפציעה של אאורליו. אני מקווה שהוא לא מתכוון להתחרפן ולהביא גיבוי לעמדה או להשאיר את דוסנה בגלל זה. הוא צריך לתת את הקרדיט לאינסואה ואם צריך מחליף אז כנראה צריך לבנות על מבינגה(למרות שהוא ילד שלא שיחק ב-PSG אבל אם הוא מספיק טוב כדי שנקנה אותו…) או אפילו קרא או אגר. אני רק מקווה שלא ישאיר אותנו עם דוסנה או שיקנה שחקן שנתקע איתו לאחר החזרה של אאורליו.

בני תבורי 15 ביולי 2009

גיא,
אתה לא הוזה. אני מקווה שזו לא התשובה של רפא לחיזוק ההתקפה.

באבא ימים Old Timer 15 ביולי 2009

לא הצלחתי לראות מה יש בלינק

עמיחי 15 ביולי 2009

פילוסוף – בכיף
בני – בבגאז' יש לי עותקים, לא יודע מה הסיפור עם ההוצאה, תצטרך לפגוש אותי כנראה

אסף THE KOP 15 ביולי 2009

1) האם יש שידור של המשחק היום איפשהו ?

2) צריך לעשות בוננזה על ריאל בנושא אלונסו. הם לחיצים.

3) אולי אפשר לגנוב לאברטון את ארטטה, חלף אלונסו. לדעתי המהלך עשוי להיות מוצלח היות וארטטה הספרדי שיחק בעבר בתפקיד והוא בודאי יודע שהדרך שלו לנבחרת ספרד (הוא מעולם לא הוזמן לסגל הספרדי) ולמונדיאל תהיה יותר קלה דרך מועדון כמו ליברפול מאשר דרך אברטון. לדעתי, תחת בניטז, ארטה יכול להפוך לשחקן משמעותי לליברפול, אפילו יותר מאלונסו.

גיא וינטרוב 15 ביולי 2009

באבא,
מר וורונין בכבודו ובעצמו.

בני תבורי 15 ביולי 2009

עמיחי,
נפגש בכיף.

Motti 15 ביולי 2009

ומה עם שניידר? שווה הימור?

רועי מ 15 ביולי 2009

בסוכניות ההימורים שמו כסף ריברי יגיע לליברפול.
בכל מקרה לשחרר את אלונסו. לא רוצה לא צריך.
אני מבין אותו רוצה לעשות יותר כסף.
מה לגבי אגארו?

לי-שי 15 ביולי 2009

איך ריברי יגיע?? עם איזה כסף?? הייתי שם עליו 40 מיליון במקרה הטוב, ומבקשים עליו 80.

בקשר לאאורליו?
לקנות מחליף ברמה גבוהה! גם ככה במצב לא היה מי יודע מה טוב כשהוא היה בעמדה.

פילוסוף רדום 15 ביולי 2009

לי שי
חשבתי שסיכמנו ש 80 מליון זה בשביל ריאל…

Old timer 15 ביולי 2009

I'm pretty sure that the Ribery speculation is Bullshit. Anything we can pay Real can pay more. Anything we can offer in terms of Salary Real can offer more. Also, his position is one place where I would not spend all of our transfer budget on. Lastly, Benitez already ruled him out.

לי-שי 15 ביולי 2009

ריאל לא ייקחו אותו , כי הם כבר עשו את השופוני יא נאס של חלון ההעברות, והם לא צריכים להמשיך. המקסימום שצריך לשים זה 40 (הכסף שיגיע מאלונסו במידה ויעזוב), ורק על מישהו בקליבר של וייה.
אופציה אחרת היא גראפית או דזקו שיעלו פחות, ויתנו יותר תפוקה מהונטלאר או וורונין.

אני עדיין חושב שואן ניסטלרוי הוא אופציה יותר מראויה.

פילוסוף רדום 15 ביולי 2009

מחצית בשוויץ בין ההרכב השני (מחוזק בסטיבי וג'יימי).
פיליפ דגן לא מצליח להגביה את הכדור באף אחד מהעליות שלו קדימה, ספירינג לא רע מאחורה אל לא יוזם, השאר ישנים

the mighty reds 15 ביולי 2009

אנשים כן כנראה לא קוראים מה מתרחש בשוטק ההעברות.

תג המחיר של ויאה נקבע ל55 מיליון יורו וולנסיה מעדיפה לא למכור אותו בכלל.

תג המחיר של אגוארו הוא 66 מיליון יורו והוא לא למכירה.

תג המחיר של ריברי עומד על 80 מיליון יורו (שנה הבאה חוק 17 יכנס והוא יירד ל18 מיליון) הוא לא למכירה.
לרומינגה נמאס מכל הסאגה של ריאל מדריד ואיגוד השחקנים העולמי,הוא אמר שיפנה לפיפ"א ויתבע אותם , שחקנים לא יכולים להפר חוזה בדיוק כמו שמועדונים לא עושים זאת והם לא רוצים לשבור את ההסכמים לחלוטין.

איציק 16 ביולי 2009

רעיון –
אלונסו ב 40 מליון לריאל ופברגאס אלינו.
אתם חושבים שוונגר יסכים?

McMoshe 16 ביולי 2009

לי-שי,
שחקנים יותר צעירים ופחות טובים מאינסואה מחזיקים עמדות של מגינים אצל המתחרות שלנו(רפאל במנצ'סטר , כל האלמונים של ונגר , הסרבי של צ'לסי שתפס נגדנו את משחק חייו וכד').
רק אצלנו שחקן שבא מהמילואים והצטיין בהם לא הוכיח את עצמו מספיק… שנה שעברה הוא בהחלט הוכיח את עצמו בכל הזדמנות שניתנה לו.
אסור לבזבז כסף על מחליף בינוני לחצי עונה שאחרי זה גם יישב מתוסכל על הספסל.

לי-שי 17 ביולי 2009

אני מקווה שאשתו הטרייה של לוקאס תושיב אותו לשיחת מוטיבציה ותגרום לו לעבוד יותר קשה.
רפא אולי מאמן מפחיד שיכול להוריד אותך לספסל כל רגע, אבל האיום פן אשתך לא תוריד את הבגדים התחתונים נראה לי יותר חזק.

לא מאמין שמישהו יסכים לתת את פברגאס פלוס 40. בואו לא נפריז בערכו של אלונסו יותר מדי.

Comments closed