ימים קריטיים לרכש

In כללי

זו תזכורת, כי אני שומע איזשהי אופטימיות, ואני חושב שהיא לא במקומה, אז זו תזכורת לכך שיש עמדות לא סגורות אצלנו: קודם כל מגן ימני. גלן ג'ונסון בא במקום ארבלואה, אבל הוא לא יכול לשחק 70-80 משחקים בעונה, ובטח לא ביכולת מקסימלית. הוא חייב גיבוי. אם רפא החליט ללכת על סטיבן דרבי, זה בסדר, אם הוא מאמין בו וביכולת שלו, אבל התחושה שלי היא שאם הוא מאמין במישהו, אז זה בפיליפ דגן (ההוא שחיפש את בן סהר בכיוון הלא נכון), ואני יודע שירדתי עליו רצח פה, ובצדק, אבל דגן בטח לא מבושל לפרמייר ליג, אפשר לזרוק אותו לחמישה משחקי גביע ליגה גביע אנגלי נגד קבוצות מליגות נמוכות, ולראות איך הוא עובר את זה, ורק אחר כך לחשוב אם הוא מסוגל להיכנס לרגליים של שוורים מוויגאן וסטוק סיטי.

תזכורת שנייה היא אגף שמאל; דוסנה היה אמור לעבור לנאפולי. לא ברור מה קורה עם זה. בכל מקרה, הוא בדרך החוצה. אורליו בחוץ כמה חודשים, וכשיחזור בטח ישחק איזה חודש ואז שוב יהיה בחוץ לכמה חודשים. אינסואה הופך להיות האופציה הראשונה, אבל כמו ג'ונסון, הוא לא יכול לסחוב לבד את העמדה הזו. כמה טוב שלא קיבלנו בעסקת אלונסו את גבי היינצה. אני בטוח שרפא רצה. הנה שחקן שיכול להיות גרוע באותה מידה גם כבלם וגם כמגן שמאלי.

תזכורת אחרונה היא ההתקפה; בעונה הקודמת טורס היה פצוע יותר מדי, קין היה קצר, מסוכסך עם עצמו והלך בינואר, קאוט מילא את החלל לא רע, אבל עדיין, אנחנו חייבים כוח מחץ שם למקרה שטורס בחוץ, והוא הרי יהיה בחוץ, מקווה שכמה שפחות. וורונין? נמת'? זה יפה על הנייר, בפועל זו לא הכוונה. אלו שחקני גביעים וגארבג' טיים. רק אחרי שהתזכורות הללו ימולאו אוכל להתחיל לחוש משהו שהוא קרוב לאופטימיות זהירה. עד אז אני בהדחקה/ ואקום/ ווטאבר..

102 Comments

רחמן א ליצנ בדרכים 6 באוגוסט 2009

וואו, הדבר היחיד שמשמח אותי כרגע זה שהזכרת את היינצה . והעובדה שהוא לא הגיע אלינו…

אוהד ש 6 באוגוסט 2009

הרגשה חמצמצה
שנה שעברה היינו כל כך קרובים, והשנה במקום להתחזק, כרגע די נחלשנו ,
מאוד קשה לי להאמין שנעשה עוד שנה של 86 נקודות,
לצערי סר אלכס צודק, כדי לשחזר שנה כמו שנה שעברה צריך שיקרו הרבה דברים, כמו לנצח את רוב הקבוצות הגדולות, ושסטיבי יהיה בכושר של שנה שעברה.
חסר לנו חלוץ שינצח משחקים שלא הולך בהם, למה לא ביקשנו את ההולנדי של ריאל הונלטאר (מה שמו ?)…

צביקה 6 באוגוסט 2009

דוסנה לא הולך לשום מקום, ולא ברור לי למה עמדות המגן נראות לך כמו העדיפות הראשונה. אולי לפני שמביאים מגנים מחליפים, כדאי לשים לב שאין בסגל של המועדון הזה אפילו שחקן כנף אחד. אחד לא!

רונן דורפן 6 באוגוסט 2009

עמיחי – תעלו שחקנים מהנוער שלכם. עם מחוייבות לסמל וכל זה..

דנידין 6 באוגוסט 2009

לאן היינצה עבר? הוא שחקן באמת גרוע…לא ברור איך הוא שחקן פותח בנבחרת ארגנטינה. אובר רייטד רציני.

בני תבורי 6 באוגוסט 2009

עמיחי,
ראשית, עקבתי אחרי דגן בחימום לפני המשחק באוסלו, הוא היה הכי טוב!
שנית, דוסנה רשם אחלה בישול לנ'גוג, גם כן באוסלו. ולחשוב שיש מי שתוקף את ההסכם באותו שם…יתכן שביילין הוא הפתרון שלנו?
ואם להיות רציני לרגע, הדבר שממנו אני חושש יותר מכל היא העובדה שבחלק ההתקפי שלנו לא התחדש מאום. גם טורס בכושר שיא לא יספיק. אולי אקווליאני יוסיף עוד כמה בעיטות למסגרת שהיו כל כך נדירות אצל אלונסו, אולי נמת', בכל מקרה, אנחנו חייבים עוד שחקן כנף וחלוץ אכזריים.
בעניין האופטימיות, משום מה יש לי תחושה שמשהו עוד יקרה, אולי וויה, אולי דה סילבה אולי אגוארו. הונטלאר לא, הוא כבר במילאן.
שאלה: בעונה שחלפה שיחק אצלנו בלם מצויין שהיה, לטעמי לפחות, אחד ממצטייני העונה, סקארטל משהו. באף אחד ממשחקי ההכנה הוא לא שותף ונדמה לי שגם לא היה על הספסל. מישהו יודע מה קורה איתו?

straw_donkey 6 באוגוסט 2009

בני, סקרטל נפצע בהאמסטרינג הידוע לשמצה שלו במשחק מול תאילנד ונפצע (אז לשלושה שבועות).

Old timer 6 באוגוסט 2009

ManU lost Ronaldo and brrought Owen, Valencia, and this French kid whose name eludes me and they are optimistic.

We lost Alnso and Arbi and brought Glen Johnson and Acquillani and we are pessimistic.

What am I missing?

בני גלובינסקי 7 באוגוסט 2009

דנידין – היינצה עבר לעשות חורים בהגנה של מארסיי. פרגוסון הציל את ליברפול בזמנו כאשר לא איפשר לו לעבור לאנפילד.

נקודת התורפה המרכזית היא בחלוץ ליד טורס למרות שג'רארד מכסה את השטח הזה כל הזמן. לדעתי רפא מצטער על השיחרור של קראוץ' שהיה יכול להשלים חוד מצוין לדעתי.

פילוסוף רדום 7 באוגוסט 2009

אולד טיימר – אתה כנראה מדחיק את העובדה שלא לקחנו שום תואר בשנה ששיחקנו הכי טוב באירופה…

the mighty reds 7 באוגוסט 2009

אם דוסנה נשאר איתנו , אז אני מקווה שיתנו לו לשחק רק בתור קשר שמאלי כשמאחוריו אינסואה.
בעמדה הזאת האיטלקי מצליח למצות מעצמו את התכונות הטובות שבו והן קשורות רק לחלק ההתקפי.

אולי פאצ'קו,ספירינג וקליי יביאו העונה את הערך המוסף של הצעירים שקודמו.

עדיין אנחנו ליברפול ואני לא חושב שנחלשנו , אם כבר נשארנו סטטים + אופטימיות בקישור לגבי אקווילאני שרק יכול להפתיע את כולנו.

יש עוד 24 לסגירת חלון ההעברות אולי יעזבו שחקן או שניים ויצטרף שחקן חדש.
(אל תחשבו בכלל על אגוארו – תג מחיר של 60 מיליון יורו).

לי-שי 7 באוגוסט 2009

אז כרגע זה נראה ככה?

ריינה
————
ג'ונסון
קראגר
סקרטל
אינסואה
————
מסצ'ראנו
אקווילאני
ג'רארד
בניון

(פלסיס? לוקאס? ריירה?)
————
טורס
קאוט

המסקנה נשארת אותה המסקנה. מגן שמאלי ושני וינגרים.

רונן דורפן 7 באוגוסט 2009

אולד טיימר – אתה מפספס את העובדה שיונייטד זה לא שחקנים. יונייטד זה מנג'ר. ועם יש שם חמישה-שישה שחקנים שהמנג'ר אומר שהם יהפכו וורלד קלאס הנחת העבודה שלך צריכה להיות ששניים באמת יהיו. זה לאו דווקא ילדים כמו ואלנסיה או וולבק או אוברטן. גם ואלנסיה ואפילו אואן תופסים לצורך העניין. או אפילו פריצה של ברבטוב או נאני. או קאמבק של הארגריבס. מה שיקרה בסוף התהליך הוא שאתם תקחו 3-4 שחקני מהרשימה שמניתי שלא יצליחו כדוגמא לכך שפרגוסון לא גאון ולפעמים מפספס. אבל למעשה זה לא עובד ככה. ככה מתבצע תהליך של יצירת שחקנים.
יחד עם זאת סיכויי האליפות של יונייטד כמובן ירדו.
אבל יחד עם זאת נוסף הוא שזה לא אומר שדווקא הסיכויים של ליברפול הם אלו שהשתפרו. זה לא שהליגה היא דו-ראשית.

אוהד ש 7 באוגוסט 2009

לחזק את דבריו של רונן, אני רוצה להזכיר שהחלק החזק של היונייטד בשנתיים האחרונות הוא ההגנה,
ההגנה לא נחלשה השנה, וכך גם לא הקישור האחורי.
שנה שעברה ליברפול הבקיעה יותר, אך יונייטד היתה יותר יעילה וניצחה המון משחקי 0 – 1 , אני באמת לא רואה סיבה למה זה ישתנה השנה.

אסף THE KOP 7 באוגוסט 2009

אוהד ש,

הכול תלוי בכך שליברפול תהפוך מקבוצה שכמעט אף פעם לא מפסידה, לקבוצה שכמעט תמיד מנצחת. כלומר, אם במקום לסיים עם מאזן תי"קו דו-ספרתי, היא תסיים את העונה הקרובה עם מאזן תי"קו חד-ספרתי, אזי שום דבר לא יעזור ליונייטד ולפרגוסון. הם יסיימו מקום אחד אחרי ליברפול בטבלה: המקום השני.

יואב 7 באוגוסט 2009

פילוסוף רדום,
בעונת טראבל של ברסה, קצת מצחיק לטעון שליברפול שיחקה כדורגל טוב יותר(בלי להכנס לזה שהיא קבוצה פחות מוכשרת).עונה זה דבר ארוך.היו חודשים טובים לכולן במהלכה…
אסי,
ליברפול ויונייטד יכולות לפגוע אחת בשניה במקסימום שש נקודות(ולא תמיד זה דראמטי ומכריע, ברוב המקרים זה לא).מה זה לא יעזור ליונייטד? אין לליברפול שום השפעה על מה שיקרה ביונייטד. הסיכוי שיונייטד תיקח חמש משמונה עשרה מול הגדולות, לא גדול במיוחד גם לא הארבע עשרה משמונה עשרה שלך(שחיפה במקצת על צבירת נקודות פחות מרשימה מול שאר הליגה). גם עונה כמעט חסרת הפסדים- לא ריאלית.

באבא ימים Old Timer 7 באוגוסט 2009

רונן:

מה שנאמר נאמר כתגובה לטענה לפיה צריך להיו פסימיים כי לא התחזקנו. אני חושב שגם ליברפול איננה שחקנים אלא קבוצהץ בניטס צמיד ספג אש על כך שהוא מרבה לקנות שחקנים בינוניים. בסוף העונה שעברה טענתי שאחד מן האינדיקטורים המרכזים לכמה הקבוצה התקדמה יהיה אם בניטס ירבה ברכש או לא. במובן זה בניטס מיעט ברכש ורכש רק שחקנים איכותיים. אמלא אלונסו, הרכש היה אפילו יותר ממוקד. הבעיה שלי היתה עם העובדה שעמיחי בוחן את השאלה האם התחזקנו כנגזרת של השאלה את מי רכשנו. אני חושב שזו טעות. אם התחזקנו זה ע"י כך שבהשואה לקדם העונה שעברה, קדם העוהנ הוכחית היה פחות מתיש ולכן היתרון שיש ליונייטד וצ'לסי על פני ליברפול בכל הנוגע לעומק הסגל הופך לפחות משמעותי, שטורס ומסצ'ראנו לא מגיעים גמורים מהקיץ, שהשיילוב בין טורס לג'רארד נמצא בשיאו ושבניון (כן בניון) ואינסואה מצאו את מקומם בקבוצה. פוטנציאל השיפור ברמת השחקנים נמצא בבאבל (שאני רוצה להאמין שיש סיבה שבניטס משאיר אותו – לא היתה לו בעיה להפטר משחקנים), ובריירה, שברור שהכשרון קיים אצלו והשאלה היא כמה בניטס יצליח ללמד אותו לשחק פשוט.

הנעלם הגדול הוא באמת ההשפעה של העזיבה של אלונסו. אני לא בטוח שזה מסוג הבעיות שאתה פותר באמצעות חיזוק.

באבא ימים Old Timer 7 באוגוסט 2009

ולכל מי שמתפעל מההגנה של יונייטד אנא זכרו שהיא איבדה את שחקן ההגנה הטוב ביותר שלה. כריסטיאנו רונאלדו. תשומת הלב שהוא משך אליו גרם ללא מעט קבוצות לא לנסות בכלל לאיים על ההגנה של יונייטד. קבוצות שניסו דווקא הצליחו לא רע.

יואב 7 באוגוסט 2009

באבא,
סוד גלוי הוא שרונאלדו "קיבל" הנחה מעמדת מוצאו כווינגר, לא תמיד לרדוף אחרי המגן.לכן פארק שיחק הרבה , כדי לחפות על כך בצד השני מעבר לעובדה שיונייטד לא משחקת עם מרוויח כדורים אמיתי באמצע, כי היא סומכת מאד על הבלמים שלה.
אבל כמובן יש משהו במה שאתה אומר ופרגי יצטרך למצוא שילוב ואיזון אחר.

סטוצקי 7 באוגוסט 2009

the mighty reds –

נכון לעכשיו, עזב אותנו אחד השחקנים הטובים בעונה האחרונה (שהיתה הרבה בזכותו עונת שיא עבורנו), והגיע במקומו שחקן שמעולם לא שיחק באנגליה ובשלוש העונות האחרונות כמעט ולא שיחק גם באיטליה.

איך בדיוק יוצא שלא נחלשנו?

the mighty reds 7 באוגוסט 2009

סטוצקי.

כי גם שאלונסו לא שיחק נצחנו ונגד יריבות לא פחותות (כמו מנצ'סטר יונייטד).

בניגוד לקב' אחרות,אצלינו שאני רואה את הרשימת סגל,אז ככה ישר על הנייר יש רצון לנפות את חלקם בגלל הרמה הירודה והאפרוריות, אבל בכל זאת אנחנו מצליחים להתחבר באופן קבוצתי ולכפות על החסרונות שיש להם ולתעל אותם ליתרונות.

בתור אוהד שחשב שאלונסו יכל כבר להימכר ויש אלטרנטיבות טובות ממנו,אז אתה יודע שלא החזקתי ממנו יותר מדיי ,לא בליברפול ולא בנב' ספרד.

לגבי אקווילאני , אין לי מושג לגביו מעבר לכמה הופעות בנב' איטליה שראיתי,אני גם מוטרד מנושא הפציעות שלו החוזרות שלו.
כל מי שמכיר אותו התפעל מהיכולות שלו, עכשיו הוא בריא אז אני מצפה לראות על מה כולם דיברו.

—–

אם כבר נחלשנו אז זה בעמדת המגן הימני שבה ג'ונסון פחות טוב הגנתית מארבלואה שלא להזכיר בכלל את דגן .

רונן דורפן 7 באוגוסט 2009

באבא – אולי אני מפתח תקוות שווא. במחזור חיים של קבוצת כדורגל הרבה יכול לקרות. רונאלדו יכול היה להשאר ולשבור רגל לחצי שנה – וזה הרבה יותר גרוע ממצב בו ידעת על זה, ביצעת רכש וכיוצא באלו. אז השאלה היחידה בעיני היא האם המערכת בנויה להתמודד עם המצב. ואני לא מוטרד כלל. ווין רוני יזכה בעוד אליפויות בשנים הקרובות. אולי לא השנה. אבל המערכת תתגבר ללא בעיה והשושלת לא תסתיים כאן.
אני מסכים איתך שחבריך מייללים יותר מדי על אובדן אלונסו ועל אחרים. הם הוחלפו. אליפות לא מוכרעת על הניואנס "האם ארבלואה יותר טוב מגלן ג'ונסון?" לא זה ולא זה מפסידים או זוכים באליפות. אני גם לא חושב שהיא מוכרעת על אלונסו. הקישור של ליברפול ואפילו החלוצים עובדים כל כך קשה שמשצ'רנו והאיטלקי יסתדרו. בסך הכל גם ג'ררד עוזר להחזיק את האמצע.
הכושר של טורס והשרידות שלו הם שאלה חשובה.
ההנחה שלי היא עונה של 82-83 נקודות ליונייטד. אני מקווה שזה יספיק – ואני חושב שיש סיכוי. כי יש קבוצת צמרת חמישית וגם ארסנל תשיג יותר נקודות לדעתי.

בני גלובינסקי 8 באוגוסט 2009

אקווילאני פצוע לחודש. נראה לי שלוקאס מבסוט.

אביעד 8 באוגוסט 2009

רק דרך אגב, לגבי הפציעות של אקווילאני – על פי ההצהרה של ליברפול הוא עדיין לא כשיר לאחר הניתוח בקרסול שעבר במאי. הוא צפוי להיעדר בין חודש לחודשיים. תוסיפו לכך זמן הכנה לעונה והסתגלות לליגה ונראה שאקווילאני לא צפוי לשחק או לתרום לליברפול לפחות עד תחילת אוקטובר. זו לא הפתעה אלא דבר שהיה ידוע לליברפול בזמן המו"מ, כך שלבניטז יש תוכנית אחרת להחלפת אלונסו. לפחות לעכשיו. אולי לוקאס. אולי להסיט את ג'רארד לשם כשבניון משחק מאחורי טורס. מצד אחד לוקאס במקום אלונסו זו לא בשורה מעודדת לליברפול, אבל גם האופציה של לקחת את אחד השילובים ההתקפיים הכי מוצלחים באירופה בעונה שעברה (טורס את ג'רארד) ולהפוך אותו לשילוב של בניון את טורס לא נשמעת מפתה במיוחד (עם כל הכבוד וההערכה למה שבניון עשה בסיום העונה שעברה). או שאולי האופציה היא דלת מס' 3 (רכש נוסף – דפור מסטאנדרד ליאז' או קאטרמול מוויגאן, או חלוץ נוסף – נגרדו?).
באבא, מבחינה הגנתית, היעדרו של רונאלדו צפוי דווקא לסייע להגנת היונייטד. עכשיו 2 הווינגרים שלנו יעשו עבודת הגנה, מה שאומר שהעזרה ההגנתית שוויין רוני מספק תופנה לכיוון מרכז הקישור. זה יקשה על קבוצות יריבות להחזיק כדור מול היונייטד.
אסף, ממה שראיתי בתגובות שלך אתה האופטימיסט הנצחי. אני מחבב את זה :)

יואב 8 באוגוסט 2009

אביעד,
אם ליברפול טובה מספיק, היא תשרוד את התקופה הזאת.ג'רארד במרכז(תפקידו המקורי) ובניון וטורס, לא נשמע רע במיוחד.זאת עונה ארוכה ולכידות הקבוצה חשובה לא פחות מציוות זה או אחר.לא לוקחים אליפות בחודשים האלה.

לי-שי 8 באוגוסט 2009

עדיך לראות שחורות ולהתבדות, מאשר להיות אופטימיים ושאננים ולאבד נקודות סתם.

הסגל שלנו לא מספיק מפחיד, נקודה.

לי-שי 8 באוגוסט 2009

עדיף*

בני תבורי 8 באוגוסט 2009

לי-שי,
אז זהו, שלא. עדיף להיות אופטימי, להתבאס אפשר תמיד. הסגל שלנו לא צריך להיות מפחיד, הליגה לא מתקיימת ביום שישי ה – 13, ואם זה נורא חשוב, אז תמיד אפשר להחתים את פרדי.
עוסקים כאן בביצים שטרם הוטלו. המידע האמיתי ושלל האופציות נמצאות אצל בניטז ועוזריו, לא אצל אף אחד מאיתנו וגם לא אצל ידידינו היונייטדים המבקרים כאן. הניתוחים מעניינים ושלל התסריטים המוצעים כאן מגוונים וחלקם מקוריים ביותר, אבל מחבריהם שוכחים משום מה שבסיכומו של דבר, מה שיקבע הוא מה שיקרה החל מבעוד שבועים וצפונה, לא מה שכולנו חושבים שאולי ויתכן ופרגוסון. תוצאות מלחמות מעולם נקבעו בשדה הקרב, לא על השו"ח.
יונייטד לא נחלשה. היא לא מכונית שתצטרך לנסוע מעכשיו על שלושה גלגלים בעקבות הסתלקות הגלגל הראשי. אותו כנ"ל ליברפול. את החור של אלונסו יסתמו במערך אחר בדיוק כמו שיתכננו ויבצעו בקבוצות אחרות. מה נשאר לנו? להאמין שכל מי שמשחק היום בליברפול, מבין שהאליפות חשובה לנו הרבה יותר מלכל מי שמשחק כיום ביונייטד. אני מאמין שג'רארד וקארא צריכים את האליפות יותר מגיגס ורוני. יצליחו? המוטיבציה לתואר אחרי תשע עשרה שנים צריכה להיות חזקה יותר מעוד אליפות אחת בסדרה ארוכה ומרשימה. אני מקווה שהרוח והאתוס יכתיבו את כללי ההתנהגות והתוצאות תהיינה בהתאם. זה אגב למה אני ממש, אבל ממש לא חושב שהסיטי יהוו גורם משמעותי, אנחנו בכל אופן, נזדקק להם בדרבים שם בעיר המזרחית, ואולי זה יספיק.

אסף THE KOP 8 באוגוסט 2009

אחרי כל הדיונים וסיעורי המוחות שנערכו כאן אני יכול לציין שלמעט הסיטי שום קבוצה לא התחזקה הקיץ הזה. השאלה היא איזו קבוצה נפגעה פחות מעזיבות של שחקני ומאמני מפתח (כולם מדברים על זה שאלונסו עזב ורונאלדו וטבס עזבו, אבל שוכחים שבצ'לסי עזב מאמן גאון ובמקומו הגיע מאמן שעוד צריך להוכיח את עצמו בליגה האנגלית).

אני מסכים עם ההשערה שהעונה גם 83-85 נקודות יספיקו לאליפות ואני באמת לא רואה סיבה למה ליברפול לא תשיג אותן.

איציק 8 באוגוסט 2009

אקוואליני פצוע?

אם זה נכון אז אני מתייאש סופית מבניטז – קבלת החלטןת נוראית כזו לא נראתה ממזמן. הוא פשוט גרוע בניהול. צריך לידו מישהו שינהל רכש והוא צריך רק לאמן.

אתה מביא מגן ימני, אבל מוכר את מגן נבחרת ספרד, שהיה מעולה,ב 4 מליון בלבד!
אתה לא מצליח להביא במשך שנתיים קשר אנגלי שיחליף את אלונסו ובסוף מוצא פצוע איטלקי.
ובנוסף לכל אין שום חיזוק לקבוצה בעמדת ווינגר ימני/ חלוץ.

נו באמת – מנג'ר נמדד ביכול בניית סגל ואימון. בסעיף הראשון בניטז מקבל נכשל!!

אני מיואש ומאוד לא אופטימי…

בני גלובינסקי 8 באוגוסט 2009

בני תבורי – אני גם לא חושב שסיטי יהוו גורם משמעותי ולדעתי לא יסיימו בארבע הראשונות.

האזנתי ביום חמישי לשעה מהתוכנית ונהניתי. מי מתארח בתוכנית הבאה?

the mighty reds 8 באוגוסט 2009

אסטון וילה התחזקה עוד קצת ותנסה השנה לתפוס את המקום ה4.
היא רכשה את דאונינג (עפ"י הארכות יהיה מושבת עד לדצמבר) ובנוסף את הכישרון העולה מלידס פביאן דלף בן ה19.
http://www.youtube.com/watch?v=kyFfb9JhWHM

the mighty reds 8 באוגוסט 2009

הערכות…

מעבר לכך יש הרבה ידיעות שסניידר מועמד להצטרף לאסטון וילה.

בני תבורי 8 באוגוסט 2009

בני גלובינסקי,
תודה. בחמישי הקרוב יתארח בחור מעניין בשם מרק רושקו, גיטריסט בלוז שנולד וחי מרבית חייו בשיקגו וניגן עם באדי מיילס', האולין וולף ואפילו עם מייקל ג'קסון בתחילת דרכו. בוסף להיותו מומחה לז'אנר שנקרא שיקגו בלוז (הוא גם ינגן live באולפן), הוא נכח בפסטיבל וודסטוק ומן הסתם יעופו סיפורים מחוויותיו שם.

cookie-monster 8 באוגוסט 2009

"אסטון וילה התחזקה עוד קצת ותנסה השנה לתפוס את המקום ה4." — שוב, אתה מתכוון. די נחמד האמת. למקומות היכון צא. באמת. עוד שבוע נשאר!

– – – – — – — – – — –

בענין וודסטוק, תמיד תהיתי אם שרד איזהוא וידאו של ההופעה של להקת "המי" . כולה, הכוונה. יש בוטלגים של וודסטוק.אבל רק אודיו ממה שמצאתי, ולא בטוח שהם שלמים.

בני תבורי 8 באוגוסט 2009

cookie-monster
גם אני לא יודע על צילומים של "המי" מעבר לאלה שבסרט, אבל אני יודע על מישהו שעשוי לדעת. אברר.

cookie-monster 8 באוגוסט 2009

תבורי – תבורך.

בני גלובינסקי 8 באוגוסט 2009

פורלאן מוכיח שלהבקיע באנפילד הוא לא שכח…

בני גלובינסקי 8 באוגוסט 2009

מה הבלוג רוצה מילד הפלא לוקאס? יש לו סיומת של חלוץ אמיתי! לא סתם הוא דומה לאגדת הקופ קרייג בלאמי.

אריגיא 8 באוגוסט 2009

הגול של לוקאס מסמן את מהלך העניינים באנפילד. על הנייר, לוקאס היה אמור להיות זה שמוסר את המסירה שהוא קיבל מג'רארד (איזו מסירה!). אלא שג'רארד כנראה הרגיש שאין מאחור בעל בית וירד אחורה כדי לנווט את המשחק. בתוך הבלאגן של הדקות האחרונות, לא ברור בכלל איך לוקאס לעמדה שאליה הוא הגיע, אבל יפה שהוא עשה תנועה ונכנס לשטח מת, מה שכנראה לא הטריד מדי את הבלמים של אתלטי. בכל אופן, משחק ההתקפה הולך להשתנות, ונראה שהאמצע, שהיה מוקד הכוח עד עכשיו, הולך לעמוד בסימן שאלה. כשאין חיזוק באגפים, זה כבר נראה כמו אוסף גדול מדי של סימני שאלה.

איציק 8 באוגוסט 2009

זהו – חד משמעית מצבנו רע!
המשחק הזה שנפתח בהרכב חזק שלנו אמור היה להיות ניצחון ביתי שייתן ביטחון לקראת המפגש עם טוטנהאם.
אנחנו נראים לא טוב!
אין מחץ, אין גולים, הגנה רעועה.
פתיחת השנה שבא היינו רוצים להחזיר את התואר אלינו נראית צולעת מאוד.
חוסר אופטמיות גדול!

straw_donkey 8 באוגוסט 2009

! We are DOOMED ! I tell you ! DOOMED

Mcmoshe 9 באוגוסט 2009

הכותרת באתר הרשמי: "Benitez praise for in-form Lucas". חברים , למי שתהה כך נראה לוקאס כשהוא בכושר. כנראה כהוא לא בכושר הוא מבקיע שערים עצמיים מהחצי.
הדבר הנחמד היחיד מהמשחק הזה הוא שנראה שיש פוטנציאל להשתלבות של סקאוזר אמיתי בשנים הקרובות בדמותו של מרטין קלי. משחק שני שאני רואה אותו והוא מוצא חן בעיני.

Mcmoshe 9 באוגוסט 2009

כהוא=כשהוא

בני תבורי 9 באוגוסט 2009

cookie-monster
בקרוב אמור להגיע לארץ מארז של ארבעה DVD's שיצא במלאת ארבעים שנה לוודסטוק, שכולל את מרבית החומר שצולם בפסטיבל ובהחלט יתכן ויש שם קטעים נוספים מהופעת The Who. אעקוב אחריו בשבילך.
ובאשר למשחק, לוקאס הוא בהחלט אירוע עצוב, אבל האם יתכן שהקורה של טורס ושני הפנדלים שלא נשרקו לזכותינו היו גורמים לחלק מהתגובות כאן להיראות אחרת?

אסף THE KOP 9 באוגוסט 2009

תודה לאל, עוד שבוע זה קורה !

ואני מתכוון למחזור הראשון ולא לחתונה שלי שתתקיים למחרת… (-:

McMoshe 9 באוגוסט 2009

בני,
אני אנסה להיות יותר אופטימי(גם בנושא המשחק של אתמול ולא רק בעוד קטעים מצולמים של The Who שיכולים לעשות צדק עם הלהקה הכי אנדר אסטימייטד בהיסטוריה). 10 נקודות חיוביות מהמשחק אתמול :
1. מרטין קלי-הוא לא סתם סקאוזר הוא מ-Whiston , כמו חבר אחר…
2. טורס התחדד עם כל מהלך ונראה שעוד שבוע אימונים יביא אותו למקום הנכון. חלק מהמהלכים שלו היו מצויינים.
3. מאסצ' נראה כאילו שהוא הפנים שלא תהיה ברסה העונה וחזר להיות גרזן(הבעיה שכדי לסתום את החורים של לוקאס הוא צריך לעבוד קשה מאוד).
4. סטיבי עבר במהלך המשחק למצב של "הבנתי שאלונסו לא כאן ואין סיבה לסמוך על הקטן הבלונדיני שמתרוצץ כאן ללא תכלית" , אני אעשה עבודה של 8 שחקנים(במקום 4 במצב רגיל).
5. לא בכל משחק כל 3 הבלמים שלנו יהיו פצועים ונמצא את עצמנו משננים שמות של בלמים שהכרנו כבלמי עבר כושלים בנבחרת ארגנטינה(איילה) או כשמות של פטריות הזיה(סן חוזה). ובסה"כ אני מקווה שהגיל הממוצע של ההגנה יעבור את העשרים בעתיד.
6. אינסואה מלך. הילד משחק כאילו הוא השחקן הכי בוגר בהגנה. בעצם , הוא השחקן הכי בוגר בהגנה…
7. גלן ג'ונסון נמרץ ביותר ולא תמיד קויט יהיה כ"כ נרפה כמו אתמול כך שיש תקווה לאגף הימני.
8. לוקאס לא יוכל לשחק 60 משחקים בעונה. יש מצב שנשחק 11 נגד 11 בחלק מהמשחקים.
9. אולי נבחרת ברזיל תתכנס באמצע העונה למשחקים ולוקאס יזומן(דונגה כנראה לא משלם לספורט 1 וספורט 2 והאינטרנט שלו איטי במיוחד אם הוא ממשיך להזמין אותו מדי פעם).
10. ציינתי כבר שמרטין קלי עשה עליי רושם ? אני מקווה שלרפא יהיה את האומץ להשתמש בו כגיבוי לג'ונסון גם המהלך העונה.

cookie-monster 9 באוגוסט 2009

תבורי – חדשות מצוינות! בתקווה שאכן יכיל את המבוקש.
יש לי איזה זכרון מעורפל מראיון עם פיט טאונסנד על הנושא שנדמה לי שהטיל ספק באיכות החומר משם. או שאולי זה היה קשור לזכויות. לא זוכרת. בכל מקרה מחכה בקוצר רוח ואדאג להתעדכן : ) תודה!

איציק 9 באוגוסט 2009

כמעט סיכום לעונת המלפפונים –
בתחילת הדרך עסק הבלוג באיך כדאי להתחזק – ווינגר ימני? עוד חלוץ? האם אפשר לקנות אותם ברמת וורלדקלאס כגון וייה. היה דיבור על טבס כמשהו שנראה שיכול להגיע לרמות הגבוהות ביותר.

כרגע- שבוע לפתיחת הליגה, אנחנו חלשים יותר מקודם. מגן ימני בעד מגן ימני. קשר מרכזי מצויין הלך והבאנו אחד פצוע…

שמישהו יעיר אותי ויסביר לי איך בניטז מתנהל??? אולי הוא בונה סגל שייתן לו תרוץ לא לקחת אליפות ולהגיד שלכולם היה יותר כסף ממנו.

היום קראתי שבניטז מאשרהתעניינות בבלם מהאל סיטי. נו באמת?

זה רק אני או שכולם רואים מה שבניטז לא רואה?
חלוץ, חלוץ ועוד פעם חלוץ!

נשארו שלושה שבועות אולי תהיה בהם איזו התרחשות מפתיעה…

גיא וינטרוב 9 באוגוסט 2009

בני תבורי וזוללת העוגיות,
במוצ"ש הקרוב אני עושה מרתון וודסטוק של שש שעות בתכנית שלי… יהיו הרבה חומרים נדירים שלא יצאו בשום פורמט רשמי.
כולם מוזמנים להאזין.

בני תבורי 9 באוגוסט 2009

McMoshe
מהנהן בראשי בהסכמה מלאה.

איציק,
לא התייחסת ל – The Who… (-:

גיא,
שעה? קישור לאינטרנט?

the mighty reds 9 באוגוסט 2009

McMoshe

לוקאס כבר מזמן לא בנב' ברזיל , הוא הודח ממנה חודש לאחר האולימפיאדה יחד עם הרננס ודייגו.

את מקומו תפס בהצלחה מרובה מלו (גם קלברסון וסילבה המבוגרים האחראים נקראו לעשות סדר מחדש).

——-

אז'אלה הארגנטינאי היה בלם טוב מאוד.
הלוואי שהבלם הצעיר שלנו שעונה לאותו שם, יגיע לחצי מההצלחות של הקודם (אליפות באיטליה,פעמיים בספרד,פעמיים גמר גביע האלופות,זכיה בגביע אופ"א, זכיה בסופר קאפ אירופאי,3 מונדיאלים,מדלית זהב באולימפיאדה,קופה אמריקה וכו')

——–

הדבר הכי חשוב שכל השחקנים שלנו שישחקו ביום רביעי במש' הידידות הבינלאומים לא יפצעו ולא יתעייפו.

גיא וינטרוב 9 באוגוסט 2009

סליחה, בני, סליחה.
אם תקליק על השם שלי תראה את הקישור לאייקאסט, בו יש את כל הפרטים.
בכל מקרה זה ישודר במוצ"ש 15/8 ב- 106FM ירושלים משש בערב ועד חצות, והאזנה אונליין מתבצעת באמצעות ההנחיות בלינק הזה – http://docs.google.com/Doc?docid=0ARDztJeoPMAPZGd3djgzbXdfMzd4OXY1NHRt&hl=en_GB.

רועי מ 9 באוגוסט 2009

יש כאן מאניה דיפרסיה עם נטייה מוגברת לדיפרסיה קלינית כנראה.
זאת תחילת עונה . לא שאני שולח פרחים לבניטז והשחקנים על יכולתם בקדם העונה.
בקשר לאלונסו לפני העונה הקודמת הייתי שמח אם היה הולך, להזירכם הוא נתן עונה פלוס לא משכנעות בכלל עם פציעות שמנעו ממנו לשחק יותר מידי.
אני בנתיים ללא דעה על העונה הקרבה. וקטונתי מלייעץ לראפא ולקטול אותו אל חוסר ידע גם אם יש לי ביקורת עליו אני לא יודע מה קורה בחדר הנעלים של הקבוצה ומה הכוחות שפועלים שם.
אני מחכה לוויט ארט ליין ואז נדה למרות שהם קצת נאחס.

בודד במערכה 9 באוגוסט 2009

לעניות דעתי העזיבה של רונאלדו רק תעשה טוב ליונייטד – האינטריגות שהוא הביא ומעמד הכוכב בקבוצה רק גרמו לשחקנים שהייתי מעדיף אותם לפניו בקבוצה שלי אם הייתה לי אפשרות לבחור כמו רוני למשל לקבל פחות משקל מכריע בקבוצה ולכן אני בטוח שהשנה יונייטד לא תיחלש אלא תהיה קבוצה יותר שלמה…
עכשיו כל זה לא אמור להפחיד או להרתיע אף אוהד ליברפול אז נכון שכל העמדות נשארו בערך על אותה הרמה(אולי הקישור נחלש טיפה) אבל הערך של הקבוצה רק גדל…אם אתם זוכרים את ארסנל של תחילת העשור ששיחקה אז את הכדורגל הכי יפה באירופה זה לא בא לה ביום אחד כל הקסם שם צמח מחיבור הרמטי בין השחקנים…
ככה שלפי דעתי כל אימון שטורס סטיבי גי קרא בניון קאוט וכו מתאמנים ביחד הרמה רק עולה ולכן שיא 86 הנקודות מעולם לא היה נראה שביר יותר…

Mcmoshe 9 באוגוסט 2009

מייטי ,
תיארתי לעצמי שזה ידרוך לך קצת על היבלות הלטיניות. מעולם לא הערכתי אותו במיוחד , בעיני הוא היה סוג של היינצה. ובכלל לארגנטינה יש מומחיות כזו , ע"ע קולוצ'יני , אז'אלה , היינצה , סמואל וכל שוער אפשרי , אולי כדאי לאסור על אינסואה לנסוע למשחקי נבחרת , שלא יקלקלו אותו.
לגבי התארים , אני מסכים לגבי הכמות אבל אפילו לטראורה יש תואר צ'מפיונס…

Mcmoshe 10 באוגוסט 2009

לוקאס כנראה שכר את רני רהב אחרת קשה להבין איך בכל מקום מציינים שהוא בכושר ומוכן לעונה.

cookie-monster 10 באוגוסט 2009

גיא וינטרוב: התוכנית תועלה לICAST ?

איציק 10 באוגוסט 2009

רוד ואן ניסטלרוי –
מכיוון שאין שום ציצוץ מצידו של מר בניטז לגבי חיזוק להתקפה ומכייון שהאמריקאים קמצנים ולא נראה שתהיה קניית שחקנים יקרים אולי כדאי פשוט לקחת את רוד.
למה?
הוא גולר מצויין ומוכח.
הוא בסוף הקריירה וייתן את כל מה שיש לו כדי לקחת תואר נוסף.
יש לו נסיון מוכח בליגה האנגלית.
הוא נפרד ברע מהסקוטי של הוורודים, כך שישמח לעזור לנו.
הוא יוכל לבקש מסירות בהולנדית מקויט ובאבל.
לא נראה לי שהוא עולה כסף חוץ ממשכורת.

בני תבורי – THE WHO להקה מעולה. חבר שלי מחזיק עד היום תקליט שלהם למרות שכבר אין לו פטיפון…

איציק 10 באוגוסט 2009

נקודה ששכחתי –
כן אני די מיואש מהקיץ האחרון…
יכולנו להשיג הרבה יותר

יואב 10 באוגוסט 2009

the who מדהימה.פיט טאונסנד הוא אחד הגדולים באמת.והיא לא ממש אנדרייטד בשום מקום בעולם(אולי בישראל).

אריגיא 10 באוגוסט 2009

ההימור של הטלגרף לעונה הקרובה:

1. ליברפול
2. ארסנל
3. מנצ'סטר יונייטד
4. צ'לסי
5. מנצ'סטר סיטי

לי-שי 10 באוגוסט 2009

יש מצב שהטלגרף מעודכן ל – 1987. אבל הלוואי :)

Mr. Kate 10 באוגוסט 2009

נראה שאתם שכוחים כאן את צ'לסי בדיבורים. אז סתם בשביל להביא לכם את הסעיף. אם יש קבוצה שיכולה לאיים על הדומננטיות של מנצ'סטר השנה זו צ'לסי. מצד שני הבחירה של המאמן לא מעודדת אותי כלל וכלל…

Mr. Kate 10 באוגוסט 2009

ודרך אגב, אם אתם ממש מחפשים חלוץ. השמועה טוענת שרובי פאולר עומד על מאזן של 100% שערים במשחקים באוסטרליה. שווה לנסות…

אסף THE KOP 10 באוגוסט 2009

ושוב, במסגרת טורו השבועי והמבדח של "כתב" הספורט של ידיעות, מר איתן עמית מיודענו, הוא חזה איך תיגמר הליגה האנגלית בשנה הקרובה, להלן הדירוג:

1. צ'לסי. לטענת מר עמית הם לא איבדו שום שחקן מהותי (זה נכון מר עמית, אבל שים לב – הסגל הזקן גם ככה שלהם לא גילה את מעיין הנעורים במהלך פגרת הקיץו הגאון שעמד על הקווים הוחלף באיטלקי שעדיין צריך להוכיח את עצמו באנגליה).
2. מנצ'סטר יונייטד (כי מר עמית מאמין באלכס פרגוסון כמו ש"סניק בקמיע).
3. ארסנל (כי מר עמית יודע משהו שאנחנו לא יודעים על הסגל של ונגר).
4. ליברפול (כי פרגוסון המפוחד-משהו-לאחרונה פלט איזו שטות על כך שאם בעונה הכי טובה של ליברפול זה הספיק לה רק למקום שני, היא לא תיקח אליפות גם השנה… לא שיש הגיון בטענה הזאת, אבל כאמור, מר עמית הוא אדם מאמין, מאמין בכנסיית הפרגוסון).
5. אברטון (כי מר עמית מעריך את דיוויד מויס. נחשו מי עוד מעריך אותו).
6. מנצ'סטר סיטי (כי כוכבים בלבד זה לא מספיק).

לסיכומו של דבר – הגיע הזמן שבטור של מר עמית תופיע שורת גילוי נאות על אהדתו ליונייטד. יתרה מכך, זה היה נחמד אם הוא היה מפתח דעה משל עצמו במקום לתרגם את האמירות של פרגוסון לעברית.

בני תבורי 10 באוגוסט 2009

יואב,
The Who ממש לא אנדרייטד בישראל, יש להם הרבה מעריצים, ועד היום בני נוער רבים מגלים אותם ומגדילים את המעגל.

אסף THE KOP 10 באוגוסט 2009

בני,

ישראל היא ארץ מוכת Pink Floyd , על כל מעריץ The Who יש גדודים של מעריצי Pink Floyd. אני חושב שיש צדק עם מה שיואב אמר, פיט טאונסנד ולהקתו חמקו מתחת לרדאר הישראלי, לדעתי בגלל התדמית הפרועה שלה שלא הייתה לטעם הקהל הישראלי (שמאז ומתמיד שיווע למוסיקת סוף שבוע רגוע).

יואב 10 באוגוסט 2009

בני,
טוב לשמוע. לא נוצרו הרבה תקליטים המתעלים על whos next.
אסי יקירי,
יש לך חתונה על הראש ואתה מתרגש מעוד תחזית של אפרת? אתה כבר ילד גדול.ואם היה ממקם את ליברפול בראש, היתה לזה יותר משמעות?
ליגה באנגליה נמשכת שנים.הכל פתוח…

יסמין 11 באוגוסט 2009

בני, בתור מעריצה די ותיקה של "המי", אני יכולה לאשר ש"המי" בהחלט וחמקו מתחת לרדאר הישראלי. זה כמו שה-"פרטליס" (לא שאני משווה) פשוט לא הגיעו לכאן, למרות ההצלחות בבריטניה, לא שזה רע בהכרח, אפילו יותר טוב. ובטח שיש לפחות 15 מעריצי "פינק פלויד" על כל אחד של ה-"מי".

בקשר אלינו, האמת שדי נמאס. כולנו חופרים על הווינגר הימני/החלוץ המחליף/המגן הימני המחליף שחסרים כבר חודשיים. חבל שאין איזה בית קפה של אוהדי ליברפול, היינו יושבים ומדסקסים על הזה מהנוער (כריסטיאן נמת' או ג'יי ספירינג) או על ה14 מיליון שהפרידו בין ארבלואה לגלן ג'ונסון, ומה היינו יכולים לקנות במקום (נניח, קשר אחורי שלישי נורמאלי לרוטציה. ל14 כמובן יש להוסיף את הסכום שהיינו מקבלים תמורת לוקאס).

לגבי צ'לסי- לא מאמינה. גם סקולארי נחשב מאמן מבריק והוא הלך לאיבוד. הפריימרשיפ היא ליגה בכוכב אחר, בטח בהשוואה לליגה האיטלקית. ולא נראה לי שמאמן של שנה ראשונה (אלא אם כן זה חוס הידינק, שהוא באמת קוסם), גם אם יש לו עשרות שנות אימון בכללי, יכול להוציא משהו יותר ממקום שני-שלישי.

ארסנל- אם אנחנו בוכים על הקייץ, מה יגידו האוהדים של ארסנל? קולו טורה עזב את ההגנה הגם ככה לא משהו של ארסנל. במקום המחליף העתידי של הנרי ישחק עכשיו דני די דביל, אם להודות על האמת. ועם כל הכבוד לסגל הכשרוני בדמות- נסרי, ואן פרסי, וולקוט (עד שיפצע) וג'ק ווילשייר, האס של קאפלו, לפחות לפי וואלה. זה לא הספיק ליותר מתחרות על המקום הרביעי בשנה שעברה, למה שזה יספיק ליותר עכשיו?

בקיצור, זה אנחנו והשרימפסים, שוב. סיטי קצת יציקו, אולי גם וילה, אבל אפשר להגיד שבסוף השנה ירשם שיוויון היסטורי או רנסאנס אחרי 20 שנה

Mcmoshe 11 באוגוסט 2009

אני עדיין חושב ש-The Who אנדרייטד. הסיכוי היחיד שלך לשמוע אותם בתקשורת ה"סטנדרטית" בארץ זה אם אתה צופה ב-CSI. אני אישית מעדיף את זה ככה , לא רוצה שגלגל"צ ידחפו לי את Bargain או את Won't get fooled again בין קרן פלס לקובי אפללו.

בני תבורי 11 באוגוסט 2009

אני בחברה טובה, מאז ומתמיד The Who קדמו אצלי לפלויד הורוד. הסטטיסטיקה אכן מצביעה על מספר רב יותר של אוהדים ורודים, אבל אצלנו מתים על המגרש – במה (Entwistle, Moon), אצלם עוסקים בלמי יש (אגו) גדול יותר…

matipool 11 באוגוסט 2009

אסף – זה אמיר אפרת ולא איתן עמית . אבל כל השאר נכון …

יסמין – השוויון כבר נרשם . בואי נקווה לרנסאנס .

גם לי נראה שקצת מזלזלים בצ'לסי . אני מפחד מהם אבל יש לי 2 סיבות לאופטימיות – אנצ'לוטי ואליפות אפריקה .

אסף THE KOP 11 באוגוסט 2009

matipool – אתה צודק. לא יודע מאיפה קפץ לי השם הזה.

בכל אופן, מה שחשוב זה שבעוד 4 ימים זה מתחיל. כל השאר זה ירקות.

cookie-monster 11 באוגוסט 2009

וואו לא ידעתי שאני מוקפת בכל כך הרבה מעריכי/מעריצי The Who :o .

בני גלובינסקי 11 באוגוסט 2009

אולי זה יעודד את יושבי הבלוג המדוכאים ומלאי הפסימיזם

http://tinyurl.com/verdictphilm

אריגיא 11 באוגוסט 2009

תודה למשיח ישועתנו סטיבי ג'י שוויתר על הנסיעה עם הנבחרת להולנד. חסך לי אחה"צ מתוח מול המסך. שוב תודה.

בני תבורי 11 באוגוסט 2009

הבלוג הזה מוצא חן בעיני יותר ויותר, אוהדי ליברפול ומעריתי The Who הם בהחלט חברה מועדפת עלי. נותרה לנו משימה אחת, לגרד את בעל הבית מהאייטיז ולהזיז אותו בעדינות שני עשורים אחורה…או קדימה.

בני תבורי 11 באוגוסט 2009

מעריתי = מעריצי

matipool 11 באוגוסט 2009

בני – כמי ששנות נערותו היו באייטיז והמוסיקה היוותה מרכיב עיקרי בחייו , הנני לתבוע את עלבונם המוסיקלי .
נכון שהיה הרבה חרא ( כמו בכל עשור ) אבל היו גם דברים נפלאים .
עמיחי – אתה לא לבד .

straw_donkey 11 באוגוסט 2009

גם אני מת על ה'מי', אבל בואו לא נשרוף את האייטיז ואפילו לא את פינק פלויד של תחילת הדרך (ואז עוד באמת חידשו משהו).

Mcmoshe 11 באוגוסט 2009

straw_donkey , אני לא חושב שזה צריך להיות קרב ה'מי' נגד פינק פלויד. מה זה , ירדנה ארזי נגד עופרה חזה ? אפשר גם וגם.

old timer 11 באוגוסט 2009

"Hope I die, before I get old…"

I think pink floyd were more sarcastic, but they were never that angry. I refuse to choose.

יואב 11 באוגוסט 2009

בוודאי שלא צריך לבחור. הלהקות המדוברות הגיעו ממקומות אחרים לגמרי עם הדגשים אחרים לגמרי(למרות ששניהן "חטאו" באופרות רוק).
גם בין הסטונס(הקרובה יותר באופיה)להמי לא צריך לבחור.
מה שכן, כאחד הכותבים, המוסיקאים והגיטריסטים הגדולים והמחוננים ביותר שהיו באנגליה, טאונסנד הוא יחסית אלמוני(זאת אומרת-לא מגה סטאר כמתבקש).

בני תבורי 11 באוגוסט 2009

אולי באמת כדאי שנאט לפני שתתפתח כאן מלחמת חצרות בין האדמו"ר דלטרי והמרן רוג'רס, אבל איייטיז? matipool יקירי, באייטיז המשוואה היתה הפוכה. פה ושם היו כמה דברים לא רעים, לדוגמא Madness שהוציאו אלבום חדש לאחרונה.

יואב 11 באוגוסט 2009

בני,
מה עם הסמיתס, קיור, ניק קייב, ניו אורדר,קוסטלו,קלאש,u2 (ארבעת הראשונים),קוקטו טווינס,טום וויטס…

Mcmoshe 11 באוגוסט 2009

אני תובע את עלבונו של סטיב מקמנמן על החירה של ברקוביץ' , בקהאם , אינס ואחרים בדירוג המגוחך הזה :
http://www.timesonline.co.uk/tol/spo…cle6789820.ece

Mcmoshe 11 באוגוסט 2009

החירה=הבחירה

יואב 11 באוגוסט 2009

גם את עלבונם של סקולס(מעל מאה שערי ליגה,לא מספיק טוב?) זולה, אסיין, מקללה.
אבל בקהאם הוא בחירה ראויה(מרכיב חשוב בשש אליפויות ליגה, חייב להיות שם).

בני תבורי 11 באוגוסט 2009

יואב,
כל אלה שציינת הם מהטובים ללא כל ספק.

mcmoshe
מלפפוני קיץ אחי, אין מה להתרגש.

אביעד 11 באוגוסט 2009

לבחור בין פינק פלויד ל The Who (אני מסרב להישאב לתרגומים לעברית נוסח סגול כהה) זה כמו לבחור בין ברקוביץ' לעטר – לא יכול, לא צריך, לא עושה את זה.
אסף, ינחם אותך לדעת שגם הרבה מאוהדי היונייטד לא מתים על אמיר אפרת, אלא אם זכרוני אינו מטעני, זה אותו אוהד נלהב שלדבריו עודד את צ'לסי בגמר האלופות 2008 כי גרנט אימן אותם.

אסף THE KOP 11 באוגוסט 2009

אם כבר אני צריך לבחור בין הפינק פלויד ל The Who אז ללא צל של ספק, אני הולך על ה"רמונס".

רונן דורפן 11 באוגוסט 2009

בקשר לאמיר אפרת שתמך בצ'לסי בגמר האירופי. אני חייב לציין שגם אצלי כאוהד יונייטד גרנט עורר איזשהי התלבטות לא קלה. התלבטתי אם להיות בעד ליברפול בחצי הגמר….

בני תבורי 11 באוגוסט 2009

cookie-monster,

המארז המדובר טרם הגיע לארץ, אבל הנה לך הקישור לאמזון. מעיון ברשימת הקרדיטים, מסתבר ש The Who מונצחים שם.

נסי ותהני:

http://www.amazon.com/Woodstock-Directors-
Ultimate-Collectors-Packaging/dp/B002CM03PQ/ref=sr_1_7?ie=UTF8&s=dvd&qid=1250016300&sr=1-7

בני תבורי 11 באוגוסט 2009

אופס…הקישור לא מקשר, נראה כמו הקישור שלנו עם לוקאס. איך שלא יהיה, הכנסי לאמזון וחפשי סט 40 שנה לוודסטוק, 4 DVD's.

יותם 12 באוגוסט 2009

אתם ממש לא נורמליים…

פינק פלוייד היו אוהדיים מושבעים של ליברפול,

תקשיבו ל- fearless שלהם ואז תחזרו הנה.

straw_donkey 12 באוגוסט 2009

לא ממש…ווטרס לפי מה שקראתי הוא אוהד ארסנל וכנראה שגם גילמור.

כנראה שגם לאוהדי ארסנל ב-71' שירה כמו של הקופ הצליחה לחדור פנימה.

אסף THE KOP 12 באוגוסט 2009

אוי לא…

מהכיוון שהדיון פה מתפתח, אני מריח ויכוח בנושא "את מי אהדו הביטלס ? "

ראו הוזהרתם !!

matipool 12 באוגוסט 2009

בהמשך לרשימה של יואב – דיוויד בואי עם scary monsters והטוויסט המדהים ל "בואי נרקוד" , ספרינגסטין שנולד בארה"ב , פוליס עם סינכרוניסיטי , סטינג עם חלומם של הצבים הכחולים הנפלא , דייר סטרייטס שהאהבה שלהם היתה יקרה מפז , עץ יהושע , מלחמה והאש הבלתי נשכחת של U-2' , ההתחלה של R.E.M , קייט בוש , הג'אם , פיטר גבריאל , כל מיני להקות שהבליחו לרגע ועשו דברים יפים כמו אולטראווקס , X.T.C , ABC , לויד קויל והקומושנס , פיקשן פקטורי , ברונסקי ביט ועוד ועוד .

בקשר לרשימה של הטיימס – היא מבוססת על חוויתו והרגשתו של כתב בודד ולא מבוססת על נתונים / עובדות . כל השחקנים שהוזכרו לעיל אכן צריכים להיות הרבה לפני ברקוביץ ברשימה .

יואב 12 באוגוסט 2009

מאטיפול,
ריגשת אותי.לא הכנסתי את בואי וברוס רק בגלל שהם לא מזוהים עם העשור.אם הרשימה תכלול גם תקליטים אז היא ארוכה בהרבה(ריד, קייל) שלם עם כל המוזיקאים שהכנסת. ריגשת….(גאם, xtc ,בוש)

cookie-monster 14 באוגוסט 2009

ב"ת – תודה אני אבדוק.
יש מצב שאחכה שיגיע בכ"ז לארץ(אם זה לא יקח נצח). נראה.

Comments closed