נדרשת – שלמות

אפשר לזכות באליפות גם אם אתה מפסיד פעמיים. גם אם אתה פותח רע את העונה. מהבחינה המתמטית – מעשית לא קרה אסון, אבל נזק יש. סביר להניח שגם צ'לסי תפסיד לפחות פעמיים. גם מנצ'סטר. וכן, גם הסיטי. אבל זה אומר דבר אחד – שמעתה ליברפול חייבת להיות על סף שלמות, היא לא יכולה למעוד יותר מדי, אולי עוד הפסד אחד בליגה, תלוי כמובן במה היריבות יעשו. בנוסף, המשחקים מול הגדולות מקבלים תוקף חשיבות. כמו בעונה שעברה, נהיה חייבים לקחת את רוב הנקודות. אין ברירה אחרת. האם אנחנו קבוצה שמסוגלת להיות על סף השלמות בכל הנוגע לנקודות? בעונה שעברה הוכחנו שאנחנו לא רחוקים מכך. השנה, לדעתי, משהו דרמטי צריך לקרות בחלון ההעברות בינואר. אפשר להחזיק עד שם, אפשר לשלוח למשחקים מול דברצן ופיורנטינה גם את דוסנה, ראיין באבל או וורונין. דוסנה בטח יבריק מול פיורנטינה. אפשר גם לתת לקראגר לנוח בהתחלה.

9 Comments

עידו 14 בספטמבר 2009

אפילו רצוי לתת לקרא לנוח.

אני אנצל את התגובה הראשונה לזה:
סיכום של הטיול המעולה של חוג האוהדים לליברפול.
בינתיים זה חלק ג'. יש הרבה מה לכתוב, זה בא בהפרשים של כשלושה ימים. אתה מוזמנים להתעדכן.
יש בלינק גם קישור לתמונות מהטיול, כולל המפגש עם יוסי, פיל ניל, ג'ימי קייס ופיל תומפסון.
http://www.liverpool-il.com/forum/viewtopic.php?p=126647&language=hebrew#126647

יוגב 14 בספטמבר 2009

עמיחי , אולי הדבר הדרמטי שלו חיכינו זה העסקה עם הספונסר החדש ? אם האמריקאים לא ישלשלו גם את זה לכיס אולי אפשר לסחוט משם איזה רכש משמעותי כלשהו. לפחות על דבר אחד אני מודה , אחרי שנים רבות בהן הקפדתי לשתות כמעט רק קרלסברג אפשר לחזור ולהנות מבירות טובות.

פילוסוף רדום 14 בספטמבר 2009

קלסברג – הבירה הרעה בעולם…

אני חושב שקרה אחד משני דברים.
או שהפער האיכותי מהקבוצות הקטנות גדל משמעותי. ולכן אנחנו מנצחים אותם בצורה כ"כ משכנעת ודורסנית, או שפשוט למדנו שתיקו הוא כמו הפסד ואנחנו הולכים קדימה בכל הכח גם ב 2:0 לטובתנו.
בכל מקרה אנחנו חייבים חיזוק בכדי להשתפר גם מול הגדולות, לצערי אני לא רואה שום דבר מרגש שיבוא בינואר, שלא היה יכול לבוא עד עכשיו…

וג'יימי חייב לנוח.

cookie-monster 15 בספטמבר 2009

לדעתי אי אפשר עדיין להסיק מסקנות מהניצחונות.

איציק 15 בספטמבר 2009

מסכים עם cookie,
צריך לראות מה יהיה מחזור הבא. ווסטהאם, קבוצה בינונית, משחק חוץ.

יסמין 15 בספטמבר 2009

מקבץ הערות:

1. אני לא חושבת שעוד הפסד אחד יחסל לנו את השנה. השנה, כשסיטי וטוטנהאם לא מתפקדות בתור שטיחים, גם 5-6 הפסדים יכולים להספיק לאליפות. מצד שני, ואם כל הכבוד לעליית המדרגה במשחק שלנו מול הקטנות, צריך לחכות ולראות אם למדנו את הלקחים מהמשחקים מול אסטון וילה וטוטנהאם.

2. רכש בינואר- בחלומותי, בניטס והדרג הניהולי מתכנסים לישיבה, שבסופה מסוכם שהסגל הנוכחי, גם עם אקויליני בריא והשטיק של החילופי מקומות של ג'רארד-בניון-קאוט, לא מספיק ל-2 מסגרות, בעצם גם לא למסגרת אחת. טלפונים נעשים לכל הסוכנים הנורמלים שכבר מעכשיו מחפשים קבוצות לכל השורה הראשונה של הספסל המגוכח שלנו. עם הכסף מהמכירה, פלוס כמה מיליונים מהשדרוג של החוזה אימוץ מביאים כוכב אחד ועוד כמה ספרדים משלימים סטייל ארבלואה, שמצטרפים לשחקני נוער ומשלימים סגל איכותי, כל הדרך לדאבל (בלי להיות חזירים, שאת הגביע תיקח כל קבוצה חוץ מטוטנהאם, שבעקביות מתעקשת להפסיד ליונייטד, לא משנה כמה מגוחך יהיה ההפסד, אבל לנצח אותנו).

3. וכן, אפשר להפסיק לשתות קרלסברג (משהו טוב אחד בטוח קרה השנה)

4. האם הטענה של בניטס, שהשחקן המצטיין במשחק מול ברנלי הייה לוקאס, מביכה את לוקאס עוד יותר לאור העובדה שבניון נבחר לשחקן המחזור, או ששיאי המבוכה נשברו כבר בסיום ההתבטאות ולכן לא?

פילוסוף רדום 15 בספטמבר 2009

יסמין
dream on

זה לעולם לא יקרה…

רועי מ 15 בספטמבר 2009

השאלה היא כמה קבוצות יהיו בצמרת.
האם ארסנל תשאר או טיפול?
מה יקרה עם הסיטי האם הם ירוצו עד הסוף או רק יחליפו את התותחנים?
ומה לגי טוטנהאם? מטענתי לפני המשחק לשהם מול אוכלי השרימפס שהמשחק הזה יותר חושב להם מאשר לאוכלי השרימפס. ניצחון היה מסמל שהם חזק במאבק, הפסד שם אותם בהולד לדעתי.
גם אנחנו צריכים לראות מה נסגר איתנו לאן הפנים מועדות. בכל מקרה האשם הגדול זה לא בראפא אלא בצמד חמד הינקים.
בקיצור גם 4 הפסדים יכולים להיות כבילים לדעתי.

utopian fragments 15 בספטמבר 2009

yasmin – 4 :-)

Comments closed