בעקבות ווסטהאם

אני לא מאמין בקדושים, בשחקנים שצריכים לשחק בגלל העבר שלהם, ולא בגלל ההווה שלהם, לכן אם ג'יימי קראגר ימשיך להיראות כפי שהוא נראה – הוא בהחלט צריך לשבת על הספסל, בשביל זה יש עוד שלושה בלמים ראויים בקבוצה. רפא, לפחות בגביע הליגה מול לידס תן לו לנוח.

במחצית השנייה גלן ג'ונסון נתן משחק הגנה כמעט מושלם. הוא ניצל בעיקר את המהירות שלו כדי לעצור את ההיינס הזה. מה שמוכיח שכל אלו שמתלהמים שאין לו משחק הגנה והוא רק תוקף, הם בעצם רק מתלהמים.

לוקאס, תחזיקו חזק, שיחק לא רע בכלל. נסיונות הבעיטה שלו לשער עדיין מעוררי רחמים, אך היה לו משחק כמעט נטול טעויות.

ג'רארד שיחק במחצית השנייה בלי חשק, אפרופו קדושים.

ואני שוקל שוב לייצג את באבל בתור סנגור ציבורי.

73 Comments

בני תבורי 20 בספטמבר 2009

מסכים עם כל הסעיפים! קרא עייף וקהה קצת, ג'ונסון בדרך להיות אס, לוקאס אולי יהפוך לקשר אחר מאלונסו אבל יתן מה שצריך, בנוגע לג'רארד אני לגמרי חב"דניק ודקה לפני שבאבל נכנס ראיתי אותו בשיחה פנים אל פנים עם רפא, בלי בג"צ וצלם. הבן זונה הזה מוכשר בטירוף אבל לא מבין כנראה מה נדרש ממנו על המגרש, אולי בקרוב זה יתקמפרס. המשחק אתמול טלטל אותי קשות. יש לנו התקפות מרשימות ויעילות מהאמצע והאגפים ומה שחסר כרגע להפוך את מאזן השערים שלנו למפחיד הוא ריכוז ומיקוד שיגיעו עם הזמן, אנחנו רק בתחילת העונה. ההגנה קצת מפחידה אותי. בקרנות אני מרגיש כמו לפני מבחן בגרות והטעויות של קרא גורמות לי לחשוב שמישהו החליט לרסק את כל מה שנשאר ממנו. לא הייתי מהסס לתת לסינוסיטיס לשחק עם סקרטל, הוא לא היה רע בפעם היחידה ששיחק. אגר, תבריא כבר.

the mighty reds 20 בספטמבר 2009

ג'ונסון היה פרווה בהגנה והאגף שלו נפרץ מס' פעמים, היו לו סגירות יותר לכיוון האמצע על היינס בגלל שכולם כבר היו בפאניקה ממנו ,למעט ההתקפה שהובילה למהלך של באבל הוא לא היה קיים.

אצל באבל לא היה שום שינוי,הוא סיים עם בישול שלשמחתנו הוביל לשער ניצחון.
מעבר לזה קיבלנו את הבאבל הרגיל , הולך עם הראש בקיר,מאבד את הכדור ובועט ליציע העליון.

לוקאס בקושי הורגש.

matipool 20 בספטמבר 2009

עמיחי – גם אני מצטרף לכל ההבחנות שלך . חסרה לי רק התייחסות למסצ' שהיה לדעתי השחקן הכי טוב שלנו למעט טורס . לא מבין מאיפה הגיעה האדישות של סטיבי במחצית השנייה . הוא שידר גם ייאוש וזה ממש לא בריא .
אם לא יהיה שיפור מהיר במשחק ההגנה – אנחנו יכולים לשכוח מתארים . הפחד ממצבים נייחים משתק אותי כל פעם מחדש . אם משהו לא עובד – צריך לשנות . לתשומת ליבך , מר בניטז .

אסף THE KOP 20 בספטמבר 2009

הדרבי של מנצ'סטר:
=============

עוד משחק מכור בליגה האנגלית. נכון, הגיע ליונייטד לנצח, אבל שזה לא קרה, השופט החליט להירתם למאמץ. אם זה היה תלוי בו הוא גם היה מוסיף עוד 38 דקות בכדי שהיונייטד ישוו. כל התחלואים והחשדות ב"שיפוט האולד-טראפורדי" באו לידי ביטוי בהתבדחות ובהסתחבקות של פרגוסון עם השופט הרביעי אחרי שער הניצחון של אואן.

תחברו לזה את הטיפול היוצא דופן בזריזותו מצד ההתאחדות האנגלית בהרחקה של אדאביור, שהנהנת העיקרית ממנו היא מנצ'סטר יונייטד (שיהיה ברור – הגיע לו להיות מורחק, אבל בליגה האנגלית לא נהוג להרחיק מהמחזור העוקב אלא רק מזה שאחריו) ותגיעו למסקנה שכנראה יש אמת בטענה של אוהדי סטוק:

"Ferguson, Probably the best referee in the world"

בני תבורי 20 בספטמבר 2009

אסף THE KOP
אני לא חזק בענין קונספירציות, אבל זה נראה ממש ממש מוזר. במהלך המחצית השנייה השופט הלחין כמה שריקות הזויות למדי לטובת היונייטד ותוספת הזמן אכן היתה שערורייתית ולא מוצדקת. מצד שני, זה נוגע לי כמו מלחמת איראן עיראק.

אסף THE KOP 20 בספטמבר 2009

בני,

בקצב הזאת "הליגה-הטובה-בעולם-עלק" תהיה חשודה בשחיתות בדיוק כמו זו האיטלקית. לדעתי, זה מחיר גבוה מדי לשלם עבור פחד השופטים מהתפרצויות "מייבש השיער" של פרגוסון.

בני תבורי 20 בספטמבר 2009

אוהד יונייטד הגדיר את זה טוב מכולם בבלוג של דורפן: "…שהשופטים יעלו עם חולצות של AIG וגמרנו" או משהו כזה.

בני תבורי 20 בספטמבר 2009

ובלי כל קשר לשיפוט, ליונייטד יש רוח ובזכותה הם עוד ידברו חזק העונה. הסיטי לעומתם, יתפרקו מתישהו באמצע העונה, הכסף הגדול לבד לא יחזיק אותם. זה כבר משחק שלישי ברציפות שאני רואה אותם וממש לא נופל מהכיסא. מצד שני, בלאמי חד כמו שמזמן לא היה.

אסף THE KOP 20 בספטמבר 2009

בני,

כמו שאמרת.
זה נוגע לנו כמו מלחמת איראן-עירק שלא לומר מלחמת קרים.

יואב 20 בספטמבר 2009

אסי,
1-בשנתיים האחרונות לפחות, כל ההליך השיפוטי נעשה מהר יותר. בקיצור, אתה רואה צל הרים כהרים(מודה שגם הצל של יונייטד מפחיד מאד).
2-התמונה של פרגי מתבדח. נו טוב. הוא היה במצב רוח טוב.
3-השופט הוסיף תוספת לתוספת(שהיתה במקור ארבע דקות) כי סיטי חגגו את השער מעל דקה ופרגי ביצע חילוף.במחצית עם חמישה חילופים וארבעה שערים-זה יותר מהגיוני.
4-זה מעניין אותך או לא?

בני תבורי 20 בספטמבר 2009

יואב,
לסעיף 4: כן. כמו מלחמת איראן עיראק.

יוגב 20 בספטמבר 2009

יואב,
אני לא באמת חושב שאתה מאמין לחישוב שלך בסעיף 3. הוא החליט מה התוספת אחרי השער של סיטי ואחרי החילופים והשערים , מה פתאום להוסיף עוד 2 דקות(השער נכבש למיטב זכרוני כשעל השעון היה כבר 95+ מה שאומר שהוא הוסיף לפחות שתיים).
לגבי סעיף 2 , היה נראה שהם בדרך לפאב יחד , אבל אנחנו , אוהדי שאר הקבוצות כבר מזמן לא מופתעים מהיחס. לפחות הסובל המרכזי היה מרק יוז שנהנה מזה לא מעט שנים…

יואב 20 בספטמבר 2009

יוגב,
צירפתי בהמשך בדיקה שמיישהו עשה. ווטרגייט לא התרחשה פה. כן,פרגי שמח והמצלמה קלטה אותו ליד השופט(גם יוז שם מנסה לשדל את השופט שישרוק)..איך הוא מעז?

Fans all over the place, especially City for obvious reasons, and Liverpool simply because they’re bitter, have been complaining that we cheated our way to victory today.

Let’s examine the injury time and see if we got lucky or not.

From re-winding the TV on Sky+, it’s clear to see that the referee got it spot on.

Craig Bellamy scored City’s 3rd on 89:55

The game does not restart until 91:01. One minute and six seconds have been wasted and will be added onto the original four minutes of added time, taking it to at least 95:06

Michael Carrick was brought on to replace Anderson. All substitutions add 30 seconds onto added time, taking it to 95: 36

Owen scored the winner on 95:28, meaning the game was still 8 seconds within added time.

So all the people out there saying Fergie bribed the ref and screaming “Conspiracy” can see plain and simple that we won the game fair and square.

The best team won

בני,
מצויין. ככה צריך.

amichai 20 בספטמבר 2009

איראן – עיראק, בחודש הבא יש לנו את יונייטד בבית וצ'לסי בחוץ. אם יונייטד גם העונה יקחו אליפות – אני נותר חסר מילים, לחלוטין, לנצח. היריבה העיקרית של סיטי העונה היא ארסנל על המקום הרביעי, ואיך זה שאואן עוד לא נפצע באימון?

גמאני 20 בספטמבר 2009

עוד יכול להתברר בסוף העונה שתוספת הזמן הזו הביאה דווקא לכם ולא לארסנל את המקום הרביעי

אסף THE KOP 20 בספטמבר 2009

גמאני – זאת בהנחה שליונייטד יישאר תקציב לשמן גם את השופטים של ארסנל.

גמאני 20 בספטמבר 2009

אסף-אין בחוזה שלהם אקסטרה על משחקים חשובים-הם מקבלים משכורת שנתית

יוגב 20 בספטמבר 2009

יואב , סחתיין על התחשיב , יכול להיות(זו תיאוריה מיותרת , יונייטד ניצחו בצורה הוגנת ותו לא) שהמצוטט(מאחר וזה מישהו שמקושר ליונייטד תהיתי אם מדובר בפרגי או בשופט ?) צודק בנתונים היבשים אבל לא התחלנו לראות כדורגל היום , לא קם השופט שיכול לחשב את כל זה בזמן המשחק ובד"כ הוא אולי מוסיף את חצי הדקה על החילוף , בד"כ גם את זה לא.

יוגב 20 בספטמבר 2009

ואני מסכים לחלוטין עם החלק של The best team won, זה היה משחק חד צדדי לחלוטין כל המחצית השנייה.

אסף THE KOP 20 בספטמבר 2009

גמאני – וביטוח חינם…. (-:

יואב 21 בספטמבר 2009

יוגב,
תוספת הזמן פשוט החלה מהדקה התשעים ואחד(לאחר החגיגות של סיטי). זה כבר נותן תשעים וחמש דקות.אגב, התוספת הראשונית(שיש כאלה שטוענים שגם היתה מוגזמת) נקבעה ביתרון של יונייטד.
אסי,
הגלייזרים לא אישרו "שימון" לקבוצות אחרות.מסימני המשבר הכלכלי.

בני תבורי 21 בספטמבר 2009

עמיחי,
בחודש הבא, החל ממחר, אני בניו זילנד כך שתצטרכו להסתדר עם יונייטד וצ'לסי בלעדי…

איציק 21 בספטמבר 2009

צריך להתרכז בקבוצה שלנו ובתשוקה, רצון ויכולת לעלות לכל משחק בליגה ולנצח. כל השאר לא בשליטתנו.
בנתיים קיימת מגמת שיפור, אך לא מספיק.

אסף THE KOP 21 בספטמבר 2009

בני –

כמי שהתגורר שם במשך 1/2 שנה, אין לך מושג כמה אני מקנא בך.

אריגיא 21 בספטמבר 2009

הבעיה היחידה עם החישוב המדויק של ההארכה במשחק במנצ'סטר היא עם הגול של הסיטי. ממתי הדקה (ושש שניות!) שהולכת לאיבוד בחגיגות השער מתווספת אחר כך? אם ככה, היו עוד כמה גולים במהלך המשחק, וצריך היה להוסיף, לא? ממה שאני יודע, יש תוספת זמן קבועה בחוק על חילופים, לא על שערים. אבל לא חשוב, העיקר שיש איך לסובב את זה כדי שייצא נוח.

ואחרי משחק כזה אפשר לראות כמה מנצ'סטר יונייטד קבוצה בינונית העונה. הבעיה היא שנראה שמי שהולך לנצל את זה היא צ'לסי.

רונן דורפן 21 בספטמבר 2009

אריגיא. זה ככה בתקנון. ואחרי שתרגע תבין שאתה לא רוצה שכדורגל יהיה משחק בו קבוצה מבקיעה בזמן פציעות ואז חוגגת שלוש דקות כדי שהזמן יאזל.

רונן דורפן 21 בספטמבר 2009

רק לתקן – לא התקנון אלא ההוראות לשופטים. להחמיר עם בזבוזי זמן בזמן פציעות.

רונן דורפן 21 בספטמבר 2009

סליחה – שלחתי send מוקדם מדי…
היה דיון על כך באיזו תכנית רדיו בסוף השנה שעברה. כשיונייטד חגגה אחרי השער של מאקדה, והמשחק הוארך בעוד דקה או משהו כזה.
האמת בהתחלה חשבתי שהתוספת מוגזמת וגם כתבתי על כך. אבל במץ' אוף דה דיי עשו את הבדיקה והראו שזה היה מדוייק בערך על השניה.
אחר כך יוז אמר שהאריכו את המשחק עד הדקה ה-97. אבל זה כבר היה בגלל החגיגות של יונייטד.

יוגב 21 בספטמבר 2009

בני , מצטרף לאסף , כמי שטייל שם מספר חודשים אתה בדרך לגן עדן בעודך בחיים.
עצה ספורטיבית , אם ברצונך להגיע לליבם תחדד את ידיעותיך בנושא ה-all blacks , זה הרגע בו עיניו של כל קיווי נוצצות והוא רואה בך חבר.

יואב 21 בספטמבר 2009

אריגיא,
בתוכנית סיכום המחזור האובייקטיבית(motd), קבעו שהשופט חרג בשניה אחת…

ההגנה והשוער אכן היו בינוניים אתמול. זה היה נגמר קל וחלק הרבה יותר ללא רגעי השיגעון.

אריגיא 21 בספטמבר 2009

רונן, ראשית אני מאוד רגוע וכך גם הייתי, אבל תודה על הדאגה הכנה.

שנית, אין לי שום בעיה עם מה שכתבת, יש לי בעיות עם כל מיני תקנות (כתובות ובע"פ) שנכנסות לתוקף איכשהו החל ממשחקים של מנצ'סטר יונייטד. זה אכן מעמד שהושג בזכות עבודה קשה ולאורך שנים, ועדיין לא כל כך נוח לי איתו.

יואב, אובייקטיביות היא דבר שקיים רק בחוקה האמריקאית. יש הרבה גורמים בעלי כוח, גם אם הם לא נראים. זה אומנם חלק מחיינו כמעט בכל תחום, אבל עדיין אסור לתת לזה יד באופן מכוון.

אסף THE KOP 21 בספטמבר 2009

יואב,

אתם ממציאים את הגלגל מחדש.

המקרים בהם שופטים הכפילו (!) את תוספת הזמן לה הם סימנו מלכתחילה אינם שכיחים, גם אם בדרך נעשה חילוף או אם היו חגיגות בגין שער (ואגב, החגיגות של הסיטי לא היו יוצאות דופן במיוחד).

רוב אוהדי הכדורגל בעולם לא נולדו אתמול והם יודעים היטב כי ברוב המקרים שופטים לא מוסיפים זמן רב כל-כך לתוספת הזמן, אפילו אם נכבש במהלכה שער. זהו הכלל ואתמול זה היה היוצא מהכלל.

אין שום סיבה שלא להודות שתוספת הזמן של השופט לא מריחה טוב. ליונייטד הגיע לנצח במשחק בכל מקרה ואם הסיטי היו מוציאים תיק"ו זה היה שוד לאור היום. יחד עם זאת, ההיתממות והצדקנות כאילו מה שהתרחש בתוספת הזמן היא הנורמל של הכדורגל נשמעת מאולצת שלא לומר מלאכותית. הרי ברור לכולם שאם המצב היה הפוך פרגוסון היה מגיש תלונה לאו"ם ומבקש לפטר את מי שהתקין שעונים במגרש.

נ.ב.
גיגס גאון.

בני תבורי 21 בספטמבר 2009

אסף,
היכן? טיפים?

יוגב,
ניחשתי שזה כך ובעזרת וויקיפדיה למדתי משהו על הנבחרת שנקראה פעם All Backs ועל הטירוף הניו זילנדי בכל הנוגע אליה. אני מקווה שיצא לי לראות איזה משחק ליגה.

יואב 21 בספטמבר 2009

אסי,
תוספת הזמן המקורית נקבעה שיונייטד הובילה, כך שזה בטח לא היה אמור לשרת אותה.
בלאמי כבש חמש שניות מסיום המשחק.עברה דקה עד חידושו.מכאן מתחילה תוספת הזמן. הרי אם לא נעצור את השעון בחגיגות שער, אפשר לחגוג גם שלוש דקות.
גם אני כאוהד כדורגל לא נולדתי אתמול(ממש לא ואתה יודע את זה) ולאחר בדיקה, זה היה כשר לגמרי. כנראה שהכל בעיני המתבונן.
ותוספת הזמן לא הוכפלה. הוספה לה דקה וחצי לגיטימית.-זה קרה, קורה, יקרה כל הזמן, בכל ליגה.

utopian fragments 21 בספטמבר 2009

when it goes for our team it is great and surely deserved,
when it goes to another, it is something never happen and must be a conspiracy.

that is the life of a sport fan. that is all.

even for a red, it was great and fantastic game to watch, and with a shame i must admit i was almost shouting at the last goal.
when i see a great match, it is a great match, and it is better than any sportive hatred.
it reminds me why i like sport and why it is the biggest religion and in some sense spiritual experience one can have..

יואב 21 בספטמבר 2009

יפה כתבת..

אסף THE KOP 21 בספטמבר 2009

בני, טיפים:
=======

חלק את הזמן ל: 1/3 האי הצפוני, 2/3 האי הדרומי.
לא להפסיד: Mt Cook, הפיורדים, Franz Josef Glacier, Fox Glacier, Banks Peninsula , Tongariro Alpine Crossing, ועוד.

אל תוותר על קרייסטצ'רץ, אינברקרגיל וכמובן אוקלנד.

רכוש את הספר חובה:
Lonely Planet Tramping in New Zealand

המאורים מעריצים יהודים, בעינהם אנחנו ה-Chosen one (לך תבין…).

תזהר מהמיסחור.
עשה בנג'י בעירום.

בקיצור, קח ת'זמן, תהנה, שמע Split Enz, תסתכל ימינה קודם שאתה חוצה את הכביש ותתכונן לנשום את האויר הכי טוב שנשמת בחייך.

cookie-monster 21 בספטמבר 2009

אגב כמויות ההערכה שיוסי זוכה להן בפורומים זרים מרשימה כל כך שזה עדיין לא הפסיק להפתיע אותי. אין ספק שהוא יצב מספיק את רמת ההופעות שלו לאורך זמן כדי לזכות להן, אבל לקרוא מאוהד סלטיק שבפרוש אין לו אהדה לליברפול, שבניון צריך לפתוח אותה כמות משחקים כמו טורס וג'רארד ולדעת מהתגובות מסביב שזה קרוב להיות קונצנזוס..

ואגב… עשיתם לי חשק עם הדיבורים על ניו זילנד.

utopian fragments 21 בספטמבר 2009

coockie, but he does deserve that place. i think, for me, he is one of the better on our squad, and as long we bring no one else he should be a first pick. the game should also work for him, and he should be rested for important matches. what does it says of our team i do not know, but personally, i think he is at that level.

cookie-monster 21 בספטמבר 2009

utopian fragments – חיובי. אני איתך, ואיתם. זה פשוט עדיין לא מפסיק להפתיע : )

ואגב (3) ואולי קצת טיפשי, אבל זה מצא חן בעיני : http://www.youtube.com/watch?v=vxRbZcoapsk

utopian fragments 21 בספטמבר 2009

o.k. i admit it is still surprising me too.

רונן דורפן 21 בספטמבר 2009

אריגיא – הרבה פעמים קובעים את התקדים על הגב של יונייטד. שתי דוגמאות:

ההרחקה של ריו פרדיננד לשמונה חודשים (שאני מסכים איתה לחלוטין). עד אז על החמצת בדיקת סמים קיבלו אזהרה ובדיקה חוזרת.

הרחקה של שני שחקנים לשלושה משחקים (רוני וסקולס) בגלל הרחקה בטורניר ידידות באמסטרדם (נקבע שהכדורגל האנגלי צריך להיות דוגמא). גם היה ללא תקדים. קבעו אותו על חשבון יונייטד.

הזכירו פה את מקרה אבדאיור. שנה שעברה כשג'ררד צלל מול פרידל, ליברפול קיבלה פנדל. בועדת המשמעת לא נתנו הרחקה לג'ררד (כמו לאדוארדו, מה שבוטל), אבל חננו את פרידל, למשחק נגד יונייטד.

באמת אני לא חושב שבכדורגל האנגלי יש קונספירציות ומכירות. רק טעויות. אני די משוכנע שהוא הכדורגל הכי נקי בעולם ברמות הגבוהות.
מה שאני חושב שקרה פה, זה שהשופט הוסיף זמן, הוא בודאי לא עשה חישובים מדוייקים. הוא כנראה החליט על 95:30 וחיכה לרגע מתאים לשרוק בסיום. שופטים לא אוהבים לשרוק באמצע התקפה.

utopian fragments 21 בספטמבר 2009

שופטים לא אוהבים לשרוק באמצע התקפה.

i hate that too. recalling days i played with a ref (only youth) i loved it when defending it as the city did yesterday.

בני תבורי 21 בספטמבר 2009

אסף THE KOP
אתה חושב שאוכל לתפוס את Split Enz בהופעה? צריך בשביל זה רשימת בתי אבות, לא?
לגבי השאר:
מתחילים באוקלנד ונהיה בצפוני שבוע גג ואז לדרומי לעוד שלושה שבועות.
מחפש מקעקע מאורי טוב, מכיר?
את הספר יש לי.
נהיה במקומות שהזכרת וננשום עמוק.
ראפטינג, כן. טראקים, כן. אופניים, כן. סוסים, כן. עירום, בטח. באנג'י, לא תודה.

יואב 21 בספטמבר 2009

רונן,
רק לשם הרקורד- שנה אחרי מקרה אמסטרדאם, ריסה ועוד שחקן של ליברפול מורחקים מאותו טורניר. ההתאחדות האנגלית לא הרחיקה אותם מהליגה(בצדק כמובן).אז למה אותנו?(עזוב שסתאם ודווידס קיבלו כעונש על בדיקות סמים חיוביות, השעייה פחותה)…
והשופט לא חיכה לזמן הנכון כי אואן כבש כמה שניות לפני 95:30 .

אסף THE KOP 21 בספטמבר 2009

בני,

אם כבר, אז תנסה את הרפטינג במערות השחורות (Black Water Rafting ב-Waitomo Glowworm Caves), יש שם עלוקות זרחניות (שום קשר ליונייטד), משהו שלא מהעולם הזה, באמת.

אני גרתי 4 חודשים בעיירה שנקראת Blenheim (חברה, עבודה, גיחות לטיולים) וראיתי שם הופעה חיה של Level 42. זה היה בשנת 94. יש סיכוי שתתפוס גם את Split Enz (היה להם סיבוב רה-יוניון בשנת 2008).

העיר שהכי אהבתי הייתה Christchurch, יש שם מועדונים עם מוסיקה לא רעה. אל תשכח ללכת לשמוע גם הרצאה בת שעה של ה-Wizard בכיכר העיר ולקנות מפה אמיתית של העולם…. (-:

אני אהיה בעוד שבוע בארה"ב אקפוץ למועדון המידל-איסט הנפלא בבוסטון ואזיל דמעה על חורבות ה-CBGB.

נתראה בשמחות.

אסף THE KOP 21 בספטמבר 2009

וסליחה מכולם על ה-Off Topic.

רונן דורפן 21 בספטמבר 2009

אני אוסיף את השני סנט שלי על ניו זילנד, שגם אני הייתי בה שלושה חודשים.

יש בעיה אחת נורא קשה עם המדינה הזו. שבשלב מסויים צריך לעזוב אותה. ואז זה מכה בך בשדה תעופה: שיש סיכוי טוב שלא תחזור כי היא נורא רחוקה. והעצב על כך קשה מנשוא.

לי-שי 21 בספטמבר 2009

רונן, מה זאת אומרת השופט לא עשה חישובים מדויקים? לא מדובר פה במשפט האחרון של פרמה. כולה זמן פציעות. גם אני חושב שהכדורגל האנגלי מאוד נקי יחסית, ושגיגס נתן את משחק חייו, אבל הכבוד שמנצ'סטר מקבלת משופטים הוא לא תמיד במקום. מה גם שההתבטאויות של פרגוסון מעוררות שאט נפש. כנראה שבמרוצת הזמן הוא שכח את משמעות המונח "רוח ספורטיבית", ובמרוצת המשחק הוא שכח שהשחקנים שלו עשו טעויות מחפירות.

בני תבורי 21 בספטמבר 2009

רונן,
Thanks for cheering me up…

matipool 22 בספטמבר 2009

רונן – זה פשוט לא ייאמן בכמה מקומות בעולם היית / חיית .
מזכיר לי , להבדיל אלף אלפי הבדלות , שאמרתי משהו דומה לאשתי לפני שבועיים כשהיינו בברלין ( להספיק לראות עוד ועוד דברים כי כנראה שלא נגיע לכאן יותר . לא בגלל המרחק. בגלל שיש עוד המון מקומות שלא הייתי בהם ) .
וניו זילנד – בינתיים תישאר חלום רחוק שלי ביחד עם אוסטרליה .

בקשר לדרבי של מנצ'סטר – לא כעסתי ולא התבאסתי מכמה סיבות :
קודם כל כי הגיע להם לנצח ואז קל לי יותר .
שנית – אני רואה בסיטי יריבה לא פחות מסוכנת השנה ולמרות שעדיף היה תיקו , ההפסד שלהם הוא גם טוב .
שלישית – בגלל שזה היה אואן . מה לעשות – לא יכול לשנוא אותו / לכעוס עליו .

בני תבורי 22 בספטמבר 2009

matipool,
אני חלמתי על ניו זילנד כמעט כל חיי והולך לחגוג שם יום הולדת 56 בעוד שבועיים. מה זה אומר? שכדאי לחלום, בסוף יוצא מזה משהו טוב.
לגבי הדרבי במזרח, אכן הגיע להם נצחון ללא ספק, זה גם מה שמאשר טענה שלי לגבי הסיטי: לא מדובר במשהו שיחזיק מעמד, איפשהו באמצע העונה הם יתפרקו. למה? כי גם נגד ארסנל הם ניצלו בצורה מדהימה ארבעה מצבים יחידים! שהיו להם כל המשחק. כתוצאה במשחק יחיד זה בהחלט מרשים, אבל כשיטה ממש לא. במחצית השניה של הדרבי הם עברו את קו האמצע פעמיים שהספיקו לשיוויון זמני עד שנעשה צדק.
לגבי אואן, אין לי כל כוונה להציע לו נישואין ולכן אני לא מתעסק באוהב לא אוהב. אני יותר חושב שהוא קרבן של ההחלטות השגויות שלו. הייתי מרגיש נוח יותר אילו היה נשאר בניו קאסל או פורש. למרות השער בדרבי ולמרות שדורפן מתכנן לו שער אליפות מול הקופ, זקנתו די מביישת את נעוריו, ע"ע גיגס ולמד על ההבדלים.

פילוסוף רדום 22 בספטמבר 2009

בני אתה יכול לחלום על אליפות השנה ?

benzi 22 בספטמבר 2009

יום הולדת שמח בני, ונסיעה טובה. אתה מתכוון לכתוב לנו גם משם, לא?

מייקל אואן- מוזר. עברתי על הרשומות לגביו. כתוב שהוא אכן שיחק אצלנו בעבר. אף פעם לא נכנס לי ללב.

אריגיא 22 בספטמבר 2009

עבור מי שבעד בדיקות אובייקטיביות – http://www.guardian.co.uk/football/2009/sep/22/manchester-united-goals-stoppage-time

ואין לי ספק שגם לזה יימצא צידוק מוסרי.

איציק 22 בספטמבר 2009

אותי מעניין האפשרויות שלנו בהגנה – כרגע אנחנו תקועים.
נראה שהיווני ואיילה לא מספיק טובים כדי לשתף פעולה עם סקרטל במשחק ליגה רגיל. הם יכולים להשתפשף במשחקי קרלינגקאפ או גביע. לכן אנחנו עם קראגר המזייף עד להחלמתו של אגר.
אגב, היפייה היה יכול להיות חילוף מצויין…

לטעמי במשחק הליגה הקרוב צריך לתת צ'אנס לבאבל באגף. זה אומר קויט מאחורי טורס וג'רארד מנהל את המשחק מאחורה. באגף השני יוסי.נראה לי כמו ההרכב ההתקפי הטוב ביותר שלנו כרגע.

פילוסוף רדום 22 בספטמבר 2009

איציק מה אתה אומר על באבל בחוד יחד עם טורס?
סטיבי מאחורה יחד עם מאסצ' (ואיפה לוקאס?), ויוסי וקאוט בצדדים ?

utopian fragments 22 בספטמבר 2009

i still think the Yossi is at best behind the striker, he is smart enough to clear the space for steve to come in there, and torres seems better when alone, to me at least.

פילוסוף רדום 22 בספטמבר 2009

אוטופיאן – הוא היה נראה בסדר גמור בספרד ושם ויה היה בתפקיד שאני הייתי מכניס את באבל אליו – 2nd striker

בני תבורי 22 בספטמבר 2009

פ"ר,
כן בהחלט, אני מצפה לאליפות השנה. אנחנו לא פחות טובים מאף קבוצה אחרת בליגה גם אם רשומים לנו שני הפסדים.

benzi,
תודה, בוודאי שאכתוב משם.

רונן דורפן 22 בספטמבר 2009

אריגיא – הכתבה מגוחכת. פשוט סטטיסטית אי אפשר להשוות בין מצב יונייטד מובילה למצב שהיא מפגרת. היא מנצחת בין בין 6 לפי 7 מספר המשחקים שהיא מפסידה. לכן מצבי היתרון שלה יתכנסו סביב הממוצע של הליגה.

חוץ מזה אין תוספות זמן ביתרון גדול. וביתרון גדול לרוב לא מוסיפים זמן. קבוצה שמובילה בשער מבזבזת זמן. קבוצה שמובילה ביותר משער לא מבזבזת זמן. אני חושב שמספר הפעמים שיונייטד מובילה ביתרון גדול הוא קצת יותר גדול מהמצב ההפוך.

כל מה שקורה פה הוא שמדובר ביונייטד. היא יותר מעניינת, אז הניפוח התקשורתי יותר גדול.

רונן דורפן 22 בספטמבר 2009

סליחה – נשלח באמצע – אתה באמת חושב שיונייטד כשהיא מובילה מבזבזת זמן כמו היריבות כשהן מובילות עליה?

רועי מ 22 בספטמבר 2009

ליוגב
השופט הוסיף דקה 26 . כאמור היה ילוף ובלאמי חגג יותר מידי 56 שניות
השער הובקע לאחר דקה ו 27

גמאני 22 בספטמבר 2009

שוב דפקו את היונייטד-השופט קלט שסיטי בשוונג ורצה לתת להם צ'אנס להבקיע שער ניצחון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אם סיטי היו מבקיעים שער ניצחון האם מישהו כאן היה מתלונן על תוספת הזמן ה"לא הוגנת" הזו????????

יוגב 22 בספטמבר 2009

לכל ארגון מגיני באבל לדורותיהם : אתם מתנהגים כמו נשים/גברים מוכים שבטוחים שהפעם זו הפעם האחרונה ושעמוק בפנים הוא אוהב אתכם והוא ישתנה.
אני פותח בקריאה , לפני שהוא כובש שלושער נגד לידס בגביע הכלום ומכניס אותנו לעוד שנה של כידרורים עקרים חסרי טכניקה באגף : יימכר באבל לאלתר(לא מוכן לשמוע על השאלה).
בני –
אני מקווה שאתה גם קופץ לאחות הגדולה ממערב , היא אולי יותר מחוספסת ופחות יפה אבל בעיני היא משובחת לא פחות.

utopian fragments 22 בספטמבר 2009

philo- yes, but babel is not vila, and in liverpool, by the little i have seen, it didn't work. but.. i go with you

בני תבורי 22 בספטמבר 2009

יוגב,
לצערי הזמן קצר לנו ולכן נסתפק הפעם רק בניו זילנד. בפעם הבאה אוסטרליה בלי שום ספק.

אסף THE KOP 22 בספטמבר 2009

בני,

לאוסטרליה צריך במינימום 1/2 שנה.
לא פחות.

באבא ימים 22 בספטמבר 2009

רונן:

זה לא היה ג'רארד זה היה טורס וזו לא היתה צלילה הוא באמת התנגש בו. היה פנדל אבל האדום לא היה מוצדק. השתכנעו שלא היתה כוונה בעבירה ולכן בטלו את האדום.

איציק 22 בספטמבר 2009

פילוסוף,
בליברפול באבל מתאים לאגפים מהסיבה הפשוטה שיש יותר טובים ממנו מתחת לחלוץ. בניון, קויט וכמובן ג'רארד.
אפשר לשים את יוסי מתחת לחלוץ, אני מייחל שזה יקרה ואז קויט יחזור לאגף.
מה שחשוב הוא לצרף עוד שחקן התקפי באגף או מתחת לחלוץ ,במקום לוקאס בקישור האחורי, ולהחזיר את השליטה במרכז עם סטיבי והמאצ'טה.

יוגב,
במצב של ליברפול ובפוטנציאל של באבל ראוי לתת לו צ'אנס עד ינואר. אם יצליח אז זה יהייה לזכותנו. אם יגמגם עדיין ניתן למכור אותו ביותר כסף כשחקן פעיל מאשר מיובש על הספסל.

יוגב 23 בספטמבר 2009

אני מצטער להיות מדכא אבל כשאני צופה במשחקים כמו המשחק נגד לידס אני מבין את גודל השבר. בעוד שהגדולות משתמשות במפעל השולי הזה להרצת ילדים(לרוב מקומיים) מהמילואים וגורמות לאוהדים עניין מינימלי במשחק, אנחנו עולים עם סגל זקן(קרא, סיפולוקס , אאורליו) , זר(למעט קרא וספירינג) וחסר עתיד(נגוג , דגן , דוסנה ולדעתי גם באבל). אם האקדמיה לא מסוגלת לייצר סגל סביר למשחק כזה אפשר לסגור אותה ולחסוך כמה פאונדים.
רפא כ"כ פחדן שבמשחק מול קבוצה שולית הוא מעלה את סטיבי לקראת סוף המשחק , מחליף את באבל בסקרטל וסוחט מקרא את הכוחות שאין לו. אני פשוט לא מאמין שהוא נתן לו לשחק 90 דקות , העונה עוד לא התחילה והוא נראה סחוט ושחוק.
אם רפא מתכנן להמשיך להריץ הרכבים כאלה במפעל הזה הוא יכול לוותר על השאיפות בכל יתר המפעלים , אין סיכוי שנחזיק מעמד.

רונן דורפן 23 בספטמבר 2009

עמיחי – לפי דעתי פסילת השער החוקי של לידס לא הייתה קונספירציה. לא הייתה חלק ממגמה ארוכת ימים בעד ליברפול או נגד קבוצות קטנות. אינה מעוררת שאלות לגבי הגינות המשחק האנגלי. ואין צורך לפתוח בחקירה. פשוט החלטת שופט.

אביעד 24 בספטמבר 2009

אריגיא, קודם כל אהבתי את המשפט שלך בקשר לגארדיאן "ואין לי ספק שגם לזה יימצא צידוק מוסרי." – ניסיון למנוע תגובה מראש? :)
רונן סיכם היטב את הסיבה בעטיה המחקר הזה מגוחך. בנוסף, המאמר כלל גם את תוספת הזמן הממוצעת של כל אחת מ-4 הגדולות. אני מניח שהנתון הזה נכלל מכיוון ש-4 הגדולות לרוב מנצחות והוא נועד בכדי להראות שהיריבות של ארסנל/צ'לסי/ליברפול מקבלות יותר זמן להשוות. אבל זה מעלה שתי שאלות מעניינות- 1. מדוע לנתון הזה יש נתונים השוואתיים אך בנתון הראשי של המחקר (תוספת זמן כשיונייטד בפיגור מול תוספת זמן כשהיא מובילה) אין נתון השוואתי? אם יש להם ממוצע של תוספת הזמן אז יש להם את תוספות הזמן בכל משחקי הליגה. הרי גם הממוצע שהם הראו לגבי היונייטד הוא חסר כל ערך בלי מקור להשוואה.
2. ההבדל הממוצע בין תוספת הזמן הממוצעת של יונייטד לליברפול הוא 5 שניות. זה הפרש זמן כ"כ פעוט שהוא פשוט חריגה סטטיסטית.
בסופו של דבר, הנתונים הללו מריחים לא טוב. הגארדיאן זיהו את העליהום שנעשה על השופט ורכבו על הגל. עשו מחקר יפה ופרסמו רק את הנתונים ששירתו רק מטרה מסוימת.

Comments closed