הקשרים באים

In כללי

אם להאמין לרוב הפרסומים בתקשורת הבריטית, עסקת צ'רלי אדם עומדת להיסגר עד סוף השבוע, ולאחר מכן יש מצב רציני שגם סטיוארט דאוונינג יצטרף, וזאת כמובן לאחר ההחתמה של ג'ורדן הנדרסון. אכן הקישור הולך לעבור שדרוג רציני, נשאלת השאלה אם זו לא רכישה אחת יותר מדי. דלגליש שיחק השנה בשיטה בה למעשה היו חמישה קשרים (שלושה באמצע, שניים בצדדים) וחלוץ שפיץ אחד, בדרך כלל אנדי קארול, ואם קארול פצוע סוארז היה חלוץ. כשקארול שיחק,  סוארז היה למעשה "קשר". אז יש חמישה מקומות בהרכב, וצריך לזכור שאין משחקי גארבג' באירופה, יש רק את הליגה, ועל חמשת המקומות האלה יילחמו ג'רארד, לוקאס, מאירלש, ספירינג, הנדרסון, קאוט, מקסי, סוארז, אדם ודאונינג. שני שחקנים על אותה עמדה. למעשה, שני שחקנים בכירים על אותה עמדה. אני מניח שהמניות של ספירינג ומקסי קצת יירדו, אבל זה מה שיקרה במצב המסתמן. תגידו מלחמה על הרכב זה דבר מצוין, אבל נראה לי שככה יש שחקן או שניים יותר מדי, לפחות אחד יותר מדי. מה עוד שאני מניח שג'רארד כשיר הוא באנקר, כך גם סוארז.

14 Comments

Taninanak 14 ביוני 2011

לא ברורה האינפלציה בקישור, אבל נראה לי שגם קאוט וגם סוארס נחשבים כחלוצים.

לי-שי 14 ביוני 2011

לא נראה לי שיש מושג כזה אינפלציה בקישור. כרגע המטרה היא להנחית כמה שיותר שחקנים צעירים באוריינטציה בריטית ואת זה קני עושה בהצלחה.

מתוך מודעות לקשיי ההסתגלות של זרים בליגה האנגלית זה רעיון מצוין להביא סטארים פוטנציאליים שיהפכו אצלנו לסופרסטארים. תחרות על החולצה תתרום הרבה יותר לקבוצה מאשר תלות בשחקן או שניים.

מבחינתי זה גם משדר לשחקנים שאנחנו מביאים,שלא משנה כמה שילמנו עליהם או כמה שמן החוזה שלהם – אף אחד לא בטוח פה ורק מי שיירק דם יעלה בהרכב.

בפעם הראשונה מזה זמן רב השם של ליברפול בשוק ההעברות דומיננטי ומתחרה ביונייטד, אינטר, ריאל מדריד, יובנטוס וברצלונה. זה כשלעצמו צריך להיות סימן מעודד.

old timer 14 ביוני 2011

נראה לי עולם הפוך. ליונייטד יש בעיה בקישור והיא קונה שחקן הגנה וקיצוני. לליברפול יש בעיות בהגנה ובאגפים והיא קונה קשרים. מה אני לא מבין?

לי-שי 14 ביוני 2011

אני חושב שפרגוסון הבחין במגמת ההתעוררות גם ברמה המקצועית וגם בגזרת הרכש והחליט שהוא רוצה לשמור על מעמדה של הקבוצה שלו. ההתנגשות על רקע העסקה של פיל ג'ונס היא לא הפעם האחרונה.

צריך גם לזכור שהם מחפשים את בלם העתיד שלהם היות וריו ונמניה לא הופכים צעירים יותר יותר. סמולינג לא הוכיח את עצמו כפי שציפו ממנו, ולראייה ה- 3:1 שהם קיבלו מאיתנו בראש, שבו הוא היה מזעזע.

מועד ההעברות מתחיל רק ב 1.7 ואחריו יש לנו עוד חודשיים שלמים. אין לי ספק שעד הרגע האחרון נצוד שחקנים, אז לא משנה לי כל כך אם קודם יגיעו הקשרים ואז שחקני ההגנה.

בני תבורי 15 ביוני 2011

ובינתיים אינטר הגישה הצעה על מיירליש.

בני תבורי 15 ביוני 2011

באבא,
הפוך זה ישר אצל הסקוטים…

cookie-monster 15 ביוני 2011

אחת מהשמועות אומרת שמקסי חוזר הביתה.
ואגב לא נראה לי שענין דאונינג מוצא חן בעיני..

old timer 15 ביוני 2011

גם אני לא מבין מה הגליק הגדול.

לי-שי 15 ביוני 2011

לדאונינג הייתה עונה לא פחות טובה משל יאנג, הם באותו הגיל בהפרש של שנה, מה הבעיה? בקצב הזה נבחרת אנגליה תהיה ליברפול מחוזקת.

old timer 15 ביוני 2011

יאנג עם 9 שערים ו – 14 בישולים בכל המסגרות. דאונינג עם 7 שערים ו – 7 בישולים בכל המסגרות. בישולים אגב זו הסטטיסטיקה החשובה בעיני כי זה מה שאתה מצפה מקיצוני. אם זה הפער ביניהם בעונה הטובה ביותר של דאונינג אז אני לא ממש מתרשם. ביחוד שכפי שאמרת הוא מבוגר יותר ונמצא ככל הנראה בשיאו ככדורגלן מה שאומר שספק אם נוכל לצפות להרבה יותר ממנו.

לי-שי 15 ביוני 2011

תלוי במחיר. זה שאנחנו במגמת התחדשות לא אומר שנזרוק עליו למעלה מעשרים מיליון. מצד שני כל מה שנפל עד עכשיו מבחינת הרכש, לא נפל בגלל כסף אלא בגלל שהשחקנים לא רצו להגיע. לדעתי דאונינג יהיה יעיל הרבה יותר מאקווילני שעלה בערך אותו דבר, וקבוצה גדולה תגרום לו לבוא יותר לידי ביטוי.

אני עדיין מחכה לשם שיפיל אותי מהכיסא – ג'רביניו, קייסוקה הונדה, בויאן קרקיץ', מישהו.

לי-שי 15 ביוני 2011

קזורלה, אגב, רוצה להגיע ובקבוצה שלו רוצים למכור. המחיר עשרים ביורו, שווה יותר מדאונינג ומיאנג.

זה משנה 16 ביוני 2011

השמות שמפילים מהכיסא לא יגיעו אלינו כי אין אירופה בעונה הבאה. יגיעו שחקנים שעליהם יבוסס השלד קדימה.

אם מאטה הוא אפשרות ממשית אז הוא עדיף על קאזורלה. אני מאוד מקווה שנזכה לראות בלם חותם בקבוצה, במיוחד כשווילסון יוצא לשנת השאלה בריינג'רס.

לי-שי 16 ביוני 2011

אמנם החסרון במסגרת אירופית הוא בעוכרינו מבחינת רכש, אבל מצד שני זה הזמן לתפוס שחקנים צעירים עם פוטנציאל גבוה שרוצים להיות חלק מקבוצה מלוכדת. תהליך הבנייה מתחיל כעת – כך שעם בעלים חדשים ומאמן שהוא קונצנזוס, ובעיקר עם הכסף בכיס והתוכניות לאצטדיון חדש, שנה אחת בלי מסגרת אירופית היא באמת פחות קריטית עבור כל שחקן שמבין דבר או שניים.

אני מאמין שעד תום חלון ההעברות אנחנו נראה עוד לפחות שלושה שחקני הגנה חדשים בקבוצה, אפילו אם יצטרפו לקראת סופו. זה לא שיש לנו משחק מוקדם באירופה ביולי.

Comments closed