דו"ח משחק – צ'לסי

לא האמנתי שאכתוב אי פעם משפט כזה, אבל החיים מלאי הפתעות: אני מאוד מודאג מהפציעה של לוקאס, ומקווה שהיא לא רצינית, ושהוא יהיה כשיר למשחק הבא. הצורה בה הוא משחק במשחקים האחרונים פשוט גורמת לו להיות חסר תחליף (וכאמור, כבר כתבתי שהוא צריך לשאת בנטל עם מישהו, רכש בינואר, כי לא אדם או ספירינג או הנדרסון הם קשרים דפנסיביים). זה כמובן נחישות, אבל בעיקר טיימינג. זו היתה אחת הבעיות שלו, תיקולים מאוחרים, הצתה מאוחרת, תקיעת המשחק ההתקפי. כל זה נעלם כלא היה. ואולי אנו חוזים סוף סוף בשחקן שלוקאס תמיד אמור היה להיות, או ככה אמרו לנו. נגד צ'לסי הוא נראה טוב יותר מסיבה אחת פשוטה: קוראים לה ג'יי ספירינג. היה לו סוג של עוזר. ספירינג עזר בסגירות, לא תקע את המשחק, שחרר כדור בנגיעה, זה מה שהוא יודע לעשות. אדם אמנם תורם יותר מספירינג התקפית, אבל ספירינג תורם יותר הגנתית. ושימו לב לעוד עובדה: מהרגע שלוקאס יצא נגמרה אחזקת הכדור שלנו. סך הכל, אפשר לצאת בתחושה מאוד טובה, לא רק כי ניצחנו בסטמפורד ברידג' (שוב), לא רק בגלל שמענג לנחש מה עובר לטורס בראש, אלא בגלל שזה היה ניסוי כלים של חצי הרכב שני, והמחליפים שלנו נראו לא רע בכלל. והרי גליון ציונים:
ריינה – כרגיל, תמיד במקום
קלי – מזל טוב על הגול, אבל בעיקר כל הכבוד על הסגירה הכמעט הרמטית של האגף. אם היה לו צעד ראשון מהיר כמו של ג'רארד – הוא היה הופך להרבה יותר אפקטיבי בהתקפה
קראגר – כשנותנים לו לנוח מקבלים ממנו משחקים חפים מטעויות
קואטס – בהחלט הוכיח שיש על מי לסמוך, ואפשר להשתמש בו יותר גם בליגה
אנריקה – אין לו מחליף טוב, אחרי הכל ולמרות הכל
ספירינג – גם הוא הוכיח שיש על מי לסמוך
מקסי – במילה אחת: גולר, הוא פשוט יודע איפה להיות ומה לעשות. דברים שדאונינג וקארול צריכים עוד ללמוד
הנדרסון – לא מהיר מספיק בשביל שחקן כנף, אבל עשה הרבה עבודה יעילה ואחזקת כדור
לוקאס – בכושר הטוב בקריירה
בלאמי – קלאסה, להחתים אותו עכשיו עד סוף הקריירה
קארול – טרגדיה יוונית

91 Comments

איציק 30 בנובמבר 2011

ליברפול שוב שיחקה נכון במחצית הראשונה – ניסתה ללחוץ ולהחזיק בכדור.
דווקא הגולים הגיעו במחצית השניה בניגוד לכיוון המשחק. כבר כתבתי שלצ'לסי של מוריניו זה לא היה קורה.
מסכים על כל מילה לגבי לוקאס.
מקסי חייב לפתוח לפני דאונינג. לכבוש גול זו מטרת המשחק!
שמח מאוד בשביל קואטס כי אני ממש מאמין בו.
בלמי נתן הופעה מצויינת ואני מקווה שהוא ישחק במשחק הבא.
דווקא ספרינג די איכזב – היתה חסרה התרומה ההתקפית שלו.
אבל יאללה, ניצחול שני על צ'לסי תוך שבוע וחצי ועוד פעמיים אצלם. אני מבסוט מאוד.
* קארול עוד יכבוש.

amichai 30 בנובמבר 2011

ספירינג נתן עבודה הגנתית מצוינת

צחי 30 בנובמבר 2011

הייתי במשחק ואני חושב שכולם שיחקו טוב למעט הנדרסון וכמובן הפלופ הגדול קארול!
חבל שלא הקלטתי את השיחה שלי עם החבר שבא איתי לפני הפנדל- אמרתי לו שקארול מחמיץ בודאות…
בכל מקרה, לדעתי, מקסי ובלאמי חייבים לפתוח המשחק הבא- הם בכושר טוב וצריך להכות על הברזל בעודו חם!
יאללה הלכתי לבלות- מחר חוזרים לארץ

TD 30 בנובמבר 2011

מצאתי שגם אותי "מענג לנחש מה עובר לטורס בראש". זה קורה בלי להתכוון.

the mighty reds 30 בנובמבר 2011

צחי.

מי הכניס את הכדור לבלאמי אם לא הנדרסון.

אצלך לא משנה מה יהיה , הנדרסון-אדם-דאונינג-קארול לעולם לא יזכו למילה טובה וחבל.

הנדרסון היה טוב מאוד גם היום , ברגע שיתנו לו לשחק באופן קבוע במרכז המגרש האיכויות ההתקפיות שלו יבלטו עוד יותר.

צחי 30 בנובמבר 2011

the mighty reds,
הם לא זוכים למילה טובה כי הם לא טובים- אתה משליך את הפרט (המסירה) על הכלל (כל המשחקים שהוא היה לא מי יודע כמה)…

לי-שי 30 בנובמבר 2011

כפי שחשבתי, נצחון, שיכל בקלות ללכת לצד האחר. בכל פעם שמקסי מקבל הזדמנות הוא מתרגם אותה ללחץ, איומים ושער. הוא חייב לפתוח בליגה, ולו רק כדי לערער את שלוותו של דאונינג שנראה כאילו בא לקייטנת כדורגל בקיץ.

אני שמח שבלאמי שיחק, הוא מוסיף המון לקבוצה בכל פעם שהוא על המגרש, כנ"ל לגבי קואטס שגם הוא צריך לקבל עוד הזדמנויות.

לגבי לוקאס, אכן מדאיג. פציעה בברך היא בדרך כלל בעייתית ואני מקווה שלא ייעדר יותר משבועיים. מצד שני נאמר פה שאין לו מחליפים ברמה ואני לא מסכים. ספירינג יכול בהחלט להתעלות ולתת משחקים טובים עד שלוקאס יחזור.

קארול הוא לא טרגדיה יוונית ולא פלופ ולא סיפור עצוב ולא בטיח. הוא שחקן צעיר עם תג מחיר גבוה שלוחץ עליו. אמרו פה ואני אומר שוב – הוא לא הולך לשום מקום, לא ימכרו אותו בקרוב ובטח לא במחיר הפסד. הוא עוד יראה את היכולות שלו, אבל בשביל שזה יקרה הוא יזדקק לקישור תומך שרק כרגע מתחיל להתחבר ולסוארז לידו.

אם הוא היה עולה 10 מיליון אף אחד לא היה פותח את הפה. עובדה שהנדרסון ודאונינג שעלו גם הם סכומים יפים מקבלים מידה רבה יותר של סבלנות. הנדרסון עוד קרוב אליו בגיל.

משחק טוב מאוד, צריך להמשיך בצורה הזו.

בני תבורי 30 בנובמבר 2011

לא להאמין, אבל הסמס ששלחתי לאסף כשלוקאס יצא היה שאני לא מאמין שאני כותב את זה אבל אני מאוד מודאג מהפציעה שלו…
בחיי שהוא היה נפלא. גם הנדרסון שהיה טוב יותר מתמיד ובלאמי שלא רק שיחק מצוין ובישל שני גולים, הוא נהיה סוג של מנהיג על המגרש. וכל מה שלי -שי כתב.

cookie-monster 30 בנובמבר 2011

בלאמי – הקטע איתו שברור שהוא מרגיש לגמרי בבית.מרגיש טוב שהוא איתנוץ לגמרי במקום וחלק מהפאזל.

בכללי נראה שאנחנו נכנסנו לאיזה סוג של מומנטום חיובי. צוברים בטחון לאט לאט וחלקים של הפאזל מתחילים להתבהר. ההתחלה האיטית שלנו העונה נתפסה בצורה שלילית ע"י עמיחי ידידנו ומורנו, אבל סך הכל הרי אנחנו בדרך כלל מתחילים לאט. ונראה שדברים מתיצבים. אולי באמת תוצאה של האפשרות להתמקד בליגה והגביעים המקומיים.

זה משנה 30 בנובמבר 2011

אחרי שקטלתי כאן במשך יומיים את הנדרסון הוא בא ונתן משחק נהדר: אחראי בהתקפה ובהגנה, יוזם ומעורב. כל מה שהוא לא הראה עד כה.
זה ניצחון חשוב מכמה סיבות- ראשית הוא על צ'לסי בחוץ. גם ההרכב השני שלהם כולל שחקנים מצויינים וליברפול פשוט שיחקה טוב מאוד מולם. שיחקה כמו קבוצה.
שנית, זה ניצחון בלי סוארז. שיחקו יחד ולא חיפשו אותו כדי להבקיע וזה עבד להם. אני מקווה שכך הקבוצה תשתחרר מהתלות שפיתחה בו ותשחק משוחרר יותר.
שלישית, המשחק הראה שיש לנו מה למכור. אני רק רוצה לראות את אותה נחישות מול קבוצות אחרות בליגה. בהנחה שלוקאס ייעדר זמן קצר – אז ספירינג ייאלץ לשרוף את הדשא בזמן הקרוב ולהראות שהוא ראוי להיות שחקן בסגל של ליברפול. אם הפציעה של לוקאס תתברר כממושכת, ובהנחה שמשחקי הכריסמס בקרוב – מצבנו בעייתי בלשון המעטה.

זה משנה 30 בנובמבר 2011

קני המלך על סדר המשחקים הצפוף השבוע:

"I'm not clever but I think I could have avoided that. The solution is to get someone a brain."

לי-שי 30 בנובמבר 2011

הוא צודק במאה אחוז. יש תוכנות מאוד זולות שיודעות לשבץ משחקים בצורה כזו שתעניק מנוחה ראויה לכל הקבוצות. אין שום סיבה לשחק תוך 48 שעות שני משחקים, ולא יקרה כלום אם לשתי קבוצות ידחו את המחזור כמה ימים קדימה.

אלעד 30 בנובמבר 2011

אני חושב שאנחנו יכולים להיות גאים בהרגשה שיש לנו עכשיו – תואר בהישג יד.
כל הקבוצות שנשארו בהגרלה הפוטנציאלית של קארלינג קאפ הם קבוצות שאנחנו יכולים לנצח.

זה הרבה מעבר למה שאני קיוויתי בשלב הזה של העונה.

צפריר 30 בנובמבר 2011

בשלושת המשחקים האחרונים(צ'לסי פעמיים וסיטי)רואים
שמתגבש לו סיגנון משחק שמבוסס יותר על מסירות קצרות ומהירות של נגיעה בכדור,סגנון כזה מאפשר שליטה טובה יותר במרכז השדה וסגירה הגנתית טובה יותר,הבעיה היא בחלק ההתקפי שחסר עדיין תאום שיאפשר יצירת מצבים ברחבה.

מאור 30 בנובמבר 2011

פעם ראשונה שאני דואג למצבו של לוקאס. סוף סוף כשהוא בכושר מעולה וחוץ מהמילחמה המתמדת שלו, הוא אשכרה נותן לנו ערך מוסף שאפשר להעריך. ובל נשכח שמדובר בשחקן שחווה את הכי הרבה קשיי התאקלמות בליגה מאז שהגיע לנו, ואחרי הכל, הוא התגבר על כל המכשולים וניהיה שחקן למופת. המשחק שלו נגד צ'לסי היה פשוט פנטסטי. ועוד יותר הדהים אותי השמירה האישית שלו על טורס, ואיך שהוא הרדים את המשחק שלו. ד"א, בואש נאלץ לנסיט את טורס לאגף בגלל שהוא היה חסר תועלת בחוד נגד לוקאס. ולסיום, אפילו שעד לו מזמן הייתי מהשונאים הגדולים של לוקאס, הוא עורר בי גאווה מסויימת בזכות הנחישות העצומה שלו.

באבא ימים 30 בנובמבר 2011

קורא כאן משהו מוזר. מחד שופכים מחמאות על לוקאס מאידך קוברים את קארול.

לא למדתם כלום?

משה 30 בנובמבר 2011

אני אוכל את הכובע בנושא לוקאס. אני חושב שאין הצדקה שליברפול תגדל ותטפח שחקן על חשבון נצחונות במשך שלוש שנים אבל אם זה כבר קרה, זה לפחות הצליח בסוף. אני מציע לכמה "חורצי גורל" לעשות את ההיקש גם לגבי קארול והנדרסון. הנדרסון היה מצויין וגם קארול היה בסדר גמור למרות החמצת הפנדל.

straw_donkey 30 בנובמבר 2011

שלבי חוזר מההשאלה בבלקפול מוקדם מהצפוי בגלל הפציעה של לוקאס.

http://www.blackpoolfc.co.uk/page/NewsDetail/0,,10432~2533307,00.html

לי-שי 1 בדצמבר 2011

מכמה מקורות שונים, לוקאס נפצע ל4-6 חודשים. פשוט נורא ואיום.

משתמש אנונימי (לא מזוהה) 1 בדצמבר 2011

and…
city again

משה 1 בדצמבר 2011

אנונימי,
ההגרלה פשוט ניסתה לסדר לורודים את היריבה הכי קלה שהיא יכולה כהרגלם, הם קילקלו לה את התוכניות.
בנושא לוקאס, זה אכזרי כלפיו וכלפינו(בייחוד בתיקול כ"כ מיותר במרכז המגרש), אחרי כל התלאות שעברנו איתו ועד שהתחלנו לקצור את הפירות הוא מושבת בכושר שיא. אני מקווה שהידיעות על החומרה היו פסימיות.

עמיחי 1 בדצמבר 2011

בקשר לקארול, כמו לוקאס, אם הבן אדם יתחיל לשחק טוב אז נחמיא לו, זה פשוט מאוד. אולי זה יקרה. אולי לא. כפי שאמרתי , הוא שחקן לא רע, אני לא מתייחס בכלל למחיר, אלא רק למה שעל המגרש. בקשר להנדרסון, ברור שהוא מוכשר, אבל לדעתי הוא עדיין לא יציב, יש לו משחקים טובים, יש לו פחות טובים, ושמתי לב שהוא היה מאוד אפקטיבי כשהוא נכנס כמחליף ראשון, והיה לו לפחות חצי שעה לשחק. עדיין מוקדם עבורו להיות באנקר בהרכב. ואם לוקאס באמת פצוע קשה, זו בעיה רצינית, הבנתי שדווקא רוצים להחזיר את שלבי מהשאלה, לא ברור מה הקשר. צריך מישהו מאחורה. מי יכול למלא את מקומו? ספירינג או ג'רארד. בהחלט לא אדם

the mighty reds 1 בדצמבר 2011

לוקאס סיים את העונה.

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/liverpool/8926535/Liverpool-fear-midfielder-Lucas-will-miss-rest-of-the-Premier-League-season-with-serious-knee-injury.html

את שלבי החזירו אותו בכדי שאדם יירד אחורה והוא יתמוך בחלק ההתקפי.

אני מניח שגם נרכוש בינואר קשר אחורי (חאבי מרטינז ובנגה הם אופציות ראויות).

איציק 1 בדצמבר 2011

הסיפור עם לוקאס מבאס.
מישהו יודע מתי סטיבי עשוי לחזור?
אדם לא יכול להחליף את לוקאס כי הוא יותר איטי ואם הוא ירדוף כל הזמן אחרי קשרים הוא התעייף תוך 40 דק' ולא 65 דק' כמו בד"כ.
נשאר רק ספרינג שלא ממש הרשים מול צ'לסי…

old timer 1 בדצמבר 2011

עמיחי:

בוא נתחיל בזה שיש פער בין מה שכתבת עכשיו לבין הביטוי "טרגדיה יוונית" כך שאנחנו מתקדמים. הביטוי "טרגדיה יוונית" מתאים כרגע יותר ללוקאס, שאחרי כל הגועל נפש שהוא אכל מהאוהדים וכל העבודה העצומה שהוא עשה על מנת להרוויח את אהדתם, דבר כזה קורה לו. אם הוא יתאושש מזה מנטלית זה יהיה הירואי. אם זה ישבור אותו ויגרום לו להאמין שהוא מקולל זה יהיה מובן לי לחלוטין ובחלק מזה יהיו אשמים האוהדים.

האוהדים יהיו אשמים בזה כי אם יש דבר אחד שלוקאס למד מהחוויה שלו באנפילד זה שכשהוא יטפס את ההר הזה מחדש הוא לא יוכל לבנות על תמיכה מהאוהדים. הם כבר הוכיחו אפס סבלנות כלפיו. הוא יצטרך להתמודד לא רק עם קשיי החזרה מפציעה אלא עם אוהדים שסבורים שהכל באמת פשוט מאוד – ישחק טוב נחמיא לו.

בני תבורי 1 בדצמבר 2011

old timer
אני מסרב להכות על חטא בקשר ללוקאס. אני לא זוכר בליברפול שחקן שקיבל כל כך הרבה הזדמנויות ובעט במרביתן. מה שכן, אי אפשר להגיד עליו שלא נתן את כל מה שהיה לו וזה היה מעט מאוד, לפחות עד לאחרונה. אני גם חושב שההצבה הקבועה שלו בהרכב מנעה מדלגליש את הצורך בחשיבה יצירתית לגבי הקישור שלנו שלא מפגין איכויות מרשימות במיוחד. עכשיו יש לו בעיה, אבל יש לו גם אפשרויות.

זה משנה 1 בדצמבר 2011

בני, אולי יש אפשרויות אבל אין ממש קשר אחורי נוסף בסגל. ספירינג או הנדרסון ייאלצו להתעלות. או לחילופין לשקול לנסות בעמדה שחקנים שתפקידם המקורי לא בקישור המרכזי (אני בטוח שצחי יתלהב מזה).

צחי 1 בדצמבר 2011

זה משנה,

אתה מרים לי להנחתה!!!
אם יש עמדה שהיא ממש לא אפשרית להסבות זאת העמדה של לוקאס. אני לא מבין מה שלבי קשור לפציעה של לוקאס, הוא לא קשר אחורי קלאסי…
הפתרון הוא להשאיל או לקנות קשר אחורי קלאסי ולא להתחיל עם כל מיני ניסויים שונים ומשונים.
בכל מקרה זה חוסר מזל משווע!
הייתי במשחק וממש נהניתי לראות אל לוקאס. הוא באמת אכל (בעבר) מרורים מהאוהדים…
אני מקווה שנעבור את סיטי ונגיע לוומבלי…
אני בכל מקרה מסדר לעצמי להיות בלונדון מטעם העבודה בתאריך הגמר.
נקווה לבשורות טובות יותר ושיהיה לנו בהצלחה בגבינה בשבת…

לי-שי 1 בדצמבר 2011

תפקידו המקורי של לוקאס, למי ששכח, היה קשר התקפי מאחורי החלוצים. על התקן הזה הוא הובא. כשניסו להסב אותו לתפקיד אחר לקח לו המון זמן להתרגל אליו, ועוד באו אליו בטענות. מה אני בא להגיד פה? שכמו שלוקאס עבר את ההסבה הזו, ספירינג ואדם יכולים לעבור אותה ואפילו יותר בקלות ממנו.

אין ספק שזה לא ייראה טוב כמו לוקאס בהתחלה, אבל שניהם מתאימים בתכונות שלהם לתפקיד הזה. שלבי חזר מההשאלה כדי לעבות את הסגל, אני לא רואה אותו נכנס מיד לרוטציה, למרות שהוא מככב בבלקפול.

old timer 1 בדצמבר 2011

אני חושב שהטרגדיה של לוקאס בשלוש העונות האחרונות היא שהוא היה השחקן היציב והטוב ביותר (יחד עם פפה ריינה) בקבוצה מחורבנת. ליברפול בעונה האחרונה של בניטס ובעונת הודג'סון/דלגליש עם טורס שנע בין פציעות לחוסר חשק, עם ג'רארד וקרארגר שהיו קטסטרופה היתה קבוצה שהמנהיגים שלה והכוכבים שלה לא תפקדו. כמו במשפט הישן לפיו הכומר נוזף באלה שדווקא כן באים לכנסיה כך הכשלון של ליברפול נדבק ללוקאס שהיה מן הבודדים שבאו וכן נתנו עבודה.

יסמין 1 בדצמבר 2011

לטעמי ההחזרה של שלבי משדרת פאניקה ולא מובנת. זה לא שאנחנו מתמודדים על האליפות או משתתפים במפעל אירופאי שדורש רוטציה סופר רחבה. וגם אם היינו, אם מוטיב מרכזי השנה הוא מחשבה לטווח הארוך, כלומר הכנסה של הצעירים והשחקנים החדשים לכושר, למה להרוס לשלבי עונה נפלאה (שלושער מול לידס ו-6 שערים בסה"כ ב-10 משחקים) בבלקפול בשביל פירורי משחק אצלנו?

לגבי לוקאס- אני לא מבינה את ההכאה על חטא של חלק מהכותבים ו/או את ההאשמות. אף אחד פה לא טען שהוא לא משקיע את כולו במגרש או שהוא הורס את חדר ההלבשה. לואקס הציג יכולת נוראית בליברפול, בהרבה משחקים זה הרגיש כאילו אנחנו עם 10 שחקנים, והביקורות היו מעבר ללגיטימיות. אני גם לא מסכימה עם זה שהוא לא יקבל גב שהוא יחזור. אם פה אנשים עברו להתייחס אליו אחרת, למה שזה לא יקרה בכל מקום?

old timer 1 בדצמבר 2011

My argument is that Lucas' criticism was true up and until the end of the 2008/9 season when we still had Alonso and Masch. Since then he was arguably Liverpool's most solid player but was getting stick becuase the team and particularly more senior players were lousy or non existing. I think that as a general statement the number of his bad games since then end of the 2008/9 season falls way below the number of bad games of each of Gerrard, Cara, Skrtel, Johnson or Torres. Still if the end result was bad, he would be tge first to be criticised.

לי-שי 1 בדצמבר 2011

באבא – לקארא, לג'ונסון ובוודאי לשקרטל, היו הרבה יותר משחקים גרועים מאשר ללוקאס בשנתיים האחרונות. אני בכלל לא רוצה לציין את רכבת האימפוטנטים שעברה אצלנו, שכל אחד מהם היה יכול אולי להבריש לו את הסטופקס מבחינת מוסר עבודה ויכולת.

יסמין 1 בדצמבר 2011

אולד טיימר,

אני חולקת עליך לגבי רמת התפקוד של לוקאס. עם זאת, מסכימה שמאחר והוא היה הבייבי של בניטס, כנראה שדבק בו משהו מהאנטי כנגד המלצר הספרדי.

איציק‏ ‏ 1 בדצמבר 2011

אני חושב שהדבר הכי נכון שנאמר כאן על לוקאס שלקח לו המון זמן להתרגל לתפקיד קשר אחורי כי כשהוא הובא כקפטן נבחרת ברזיל הצעירה הוא היה מאחורי החלוצים.
בוא נקווה שספרינג יצליח יותר טוב.
הבאת שלבי זה עניין טקטי נכון ואם יש לך יכולת כמועדון לעשות זאת זה מצויין.

משה 2 בדצמבר 2011

אני לא מסכים שלוקאס השחקן הטוב ביותר שלנו בשלוש השנים האחרונות, אולי בעונה וחצי האחרונות. אני חושב שלוקאס הראה יכולת מצויינת עד הפציעה אך מקומם אותי הניסיון לזרוק הכל על האוהדים. ויתרנו(מסיבות כאלה ואחרות) על שניים מהקשרים האחוריים הטובים בעולם תוך שנתיים וקיבלנו במקומם את לוקאס. בשנים בהן בנינו עליו התפוקה שלו התבטאה באפס שערים, אפס בישולים ואין ספור תיקולים מטופשים עשרים מטר מהשער. כמו שציינתי קודם, אני חושב שההרכב הראשון שלנו הוא לא אקדמיה והוא היה צריך לעשות את התקופה הזו בהשאלה ולא להתגלח על הגב שלנו.
עוד נקודה למחשבה בעניין שלו : זה מקומם אותי שדני גאת'רי לא זכה לקמצוץ הזדמנות אצלנו והיום הוא משחק מצויין במדי ניוקאסל ובאותה תקופה לוקאס זכה לאשראי אין סופי.

בני תבורי 2 בדצמבר 2011

משה,
מדוייק.

D! ליד מילנן 2 בדצמבר 2011

מצטרף בהסכמה שקטה
וכואבת בהתחשב בתיזמון.
זה רע לעונה אבל אולי טוב למועדון ואני מאמין שהוא יחזור מזה טוב יותר. החלק הטוב ביותר שלו עד היום היה היכולת לא להישבר. אם הניתוח וההחלמה יעברו בהצלחה הוא יחזור מחוזק

לי-שי 2 בדצמבר 2011

משה, אתה צודק לגבי גאת'רי, אבל בסופו של דבר לא כולם מקבלים את ההזדמנויות בזמן אמת ובהרבה מקרים שחקן שלא יתאים לנו למערך, ישתלב מצוין בקבוצה אחרת ולהפך. בגדול מדובר פה בהימור. באותה מידה אפשר לקונן למה לא הבאנו את ואן דר וארט, סניידר או רובן כשהם עשו חמוצים בקצה הספסל של ריאל.

החסרון של לוקאס הוא אכן צרה צרורה אבל לא על זה תקום ותפול הקבוצה. בהרף עין, ספירינג ושלבי קיבלו את הזדמנות חייהם להוכיח מה הם שווים בקבוצה עם שאיפות בצמרת. אני מזכיר שוולבס לחצה על ספירינג להגיע אליה בתחילת העונה ושלבי הושאל כי לא חשבו שהוא יקבל דקות. שניהם יכולים לקנות את עולמם אם יתנו עונה טובה.

limh 2 בדצמבר 2011

קודם כל החלמה מהירה ללוקאס

חברים יקרים, הקבוצה זקוקה לנו עכשיו יותר מתמיד
אנחנו חייבים להאמין לפני כל משחק
כי במשחקים שהאמנו עשינו תוצאות מצויינות [הגדולות]
כי אם נאמין גם הקבוצה תאמין ואז אף אחד לא מסוגל עלינו!

צחי, אתה יכול להעביר כמה ביקורת שאתה רוצה
רק לפני שמתחיל המשחק תאמין
אם כולנו נאמין גם השחקנים יאמינו

צחי 2 בדצמבר 2011

limh,
אני אמשיך להעביר ביקורת כמה שאני רוצה!
הביקורת שלי נכונה ואובייקטיבית. מה הקשר לאמונה???
לא שמת לב אבל הרבה פעמים, כשהתחזית שלי לקראת המשחק לא מעודדת, אני תמיד כותב שאני מקווה שאני טועה…
אני תמיד מאמין ורוצה שנצליח, אבל כשאני מנתח את מה שקורה- אני עושה זאת באובייקטיביות ואולי אפילו בצורה ממש קרה.

משה,
לגבי גאת'רי- אין דבר כזה "לא קיבל הזדמנות". זה לא חוג ולא קבוצת מתנ"ס… אם הוא לא שיחק אז כנראה שבאימונים הוא לא היה מספיק טוב ואו שהיה על העמדה שלו שחקן יותר טוב. המאמן לא אמור לתת לו הזדמנות רק לשם ההזדמנות…
נקודה שניה, ואני מסכים עם הניתוח של לי-שי (שזה בכלל אירוע היסטורי…) יש מקרים ששידוך בין שחקן וקבוצה לא מצליח ואין אשמים, ואותו שחקן עובר לקבוצה אחרת, לפעמים טובה יותר, ופורח … ואז שואלים איך בקבוצה הקודמת הוא לא הצליח? גאת'רי לא הצליח בליברפול וכן מצליח בניוקאסל. אני שמח בשבילו וזה לא אומר כלום עליו או על ליברפול…
דוגמא מצויינת שעולה לי בראש: פיקה לא הצליח ביונייטד, עבר לברצלונה ופורח… אז מה זה אומר על פרגוסון? כלום. השידוך לא הצליח וזהו. פיקה המשיך הלאה ואני בטוח שפרגוסון שמח בשבילו- הם לא אויבים. העזיבה היתה ברוח טובה.
שבת שלום,
תשמרו על זקפה…

משה 2 בדצמבר 2011

צחי,
אפילו בתור הכותב שאני הכי לא מסכים איתו בפורום התגובה האחרונה הייתה שיא של חוסר הסכמה.
1. איך אפשר להגיד שדני גאת'רי לא הצליח בקבוצה, על סמך 3 הופעות כמחליף בקארלינג קאפ ? אם על סמך האימונים המאמן לא הבין שיש לו שחקן טוב ביד(מי שנמצא על העמדה שלו זה לוקאס שבזמנו לא נראה כמו מציאה גדולה) כנראה שהוא טעה כי הוא מוכיח היום אחרת.
2. ברור שיש דבר כזה "לא קיבל הזדמנות" ! על סמך מה לוקאס שיחק בהרכב שנתיים, על ה"הצגות" הנפלאות שהוא נתן כל פעם שהוא פתח ? זה בדיוק לתת הזדמנות, לתת לשחקן שאתה מאמין בו לשחק גם אחרי משחקים לא טובים. בניטס פשוט לא האמין בגאת'רי או בכל שחקן אחר מהאקדמיה.
3. אני מסכים שיש פעמים שזה לא עובד, הדוגמא של פיקה ממש לא נכונה, הוא הלך כי הוא רצה ללכת לברסה, לא בגלל שהוא לא היה טוב. אם כבר רצית דוגמא כזו יכלת לציין את פורלאן.
4. אם פרגוסון שמח שחמק לו בין הידיים אחד הבלמים הטובים בעולם והוא נאלץ להרכיב את ג'וני אוונס אני צנצנת. חוץ מזה, פרגוסון לא שמח בשביל אף אחד בעולם הכדורגל(ואני כולל את הבן שלו) חוץ מבשביל אלכס פרגוסון, זה מה שהופך אותו למאמן הגדול שהוא(ולחרא של טיפוס אם אתה אוהד קבוצה יריבה). מדובר במאמן שדפק נעל בראש של בקהאם, נראה לך שהוא "שמח בשביל פיקה" ???

משה 2 בדצמבר 2011

ועוד משהו, "משפט כמו הביקורת שלי נכונה ואובייקטיבית" זה בגדר כשל לוגי:
מי קבע שאתה צודק, אתה בצורה אובייקטיבית ? אתה קים ג'ונג איל ?

צחי 2 בדצמבר 2011

משה,

1. לא אמרתי שהוא לא הצליח… אמרתי שהזדמנויות הן פונקציות של אימונים וסיטואציות (שחקן אחר פצוע מורחק או בכושר לא טוב). לוקאס לא היה אז בכושר כמו הכושר שלו עד יום שלישי אבל הגנתית הוא היה סביר וכנראה שבאימונים הוא היה טוב יותר מגאת'רי. אם בניטז לא האמין בו- כנראה היתה סיבה.

2. אולי נסחפתי קצת עם האידליה שתיארתי בין הסקוטי לפיקה- בכל מקרה הבנת את הנקודה שלי…
לפעמים שידוך פשוט לא מצליח.

3. לגבי הביקורת שלי: היא אכן נכונה ואובייקטיבית!
מי קבע שאני צודק? במקרה שלפנינו העתיד יראה שצדקתי…
אני לא טועה בניתוחים לגבי התנהלות מאמנים ומועדוני כדורגל. נשמע יהיר? שישמע… אני פשוט לא טועה בנושא הזה.
אהבתי את ההשוואה למנהיגה המצודד והכריזמטי של צפון קוריאה…

לי-שי 2 בדצמבר 2011

קים ג'ונג איל היה מוציא להורג את קארול אחרי שני משחקים.

צחי 2 בדצמבר 2011

הוא היה שולח אותו למחנה עבודה בכפיה לחודשיים בשלג…

לי-שי 3 בדצמבר 2011

עדיין זכורה לי הופעתה ההירואית של צפון קוריאה במונדיאל, עד שהגיעה אל מול פורטוגל וספגה שביעייה בצדק. השחקנים שנטלו חלק באותו המשחק מתפקדים כרגע במחנות עבודה וחלקם איננו בין החיים. סיפור אמיתי.

לי-שי 3 בדצמבר 2011

אוקיי, השמועה הזו עלתה בקיץ והייתה מאוד מצחיקה אז. היא עולה עכשיו ככל הנראה בגלל הפציעה של לוקאס, והפעם זה לא מצחיק. ליברפול מעוניינת בבירם כיאל בינואר. המחיר 8 מיליון לירות.

צחי 3 בדצמבר 2011

לי-שי,
לא שמעתי שהרגו מישהו מהם…
הם באמת בילו כמה חודשים במחנה עבודה, לא נורא… חחח

לגבי כיאל,
הפעם זה אפילו יותר מצחיק!
אנחנו רואים כל הזמן שחקנים שבאים מסלטיק וריינג'רס לאנגליה ובקושי משתלבים בקבוצות חלשות. אני מקווה בשביל שני הצדדים שהרעיון הזה ירד מהפרק. זה עדיין מוקדם בשביל כיאל, אם בכלל, להעביר הילוך…
מכושר השיפוט החלש ויכולת הניתוח של דלגליש אני כבר לא מופתע…

זה משנה 3 בדצמבר 2011

צחי, מי שבוחר שחקנים למועדון הוא קומולי.

אסף THE KOP 3 בדצמבר 2011

לדעתי, מדיניות רכישת השחקנים הישראלים ע"י ליברפול היא בכלל מזימה מצד המועדון לקידום והעדפת משחקי הקבוצה בשידורי צ'רלטון, ע"ח המנצ'סטריות, צ'לסי והלונדוניות.

שחלילה לא יפחת דור האוהדים.

צחי 3 בדצמבר 2011

זה משנה,
כבר כתבתי את דעתי על קומולי כמה פעמים…
הוא בוחר אבל האישור הסופי תמיד של המנג'ר. הבעיה היא שאין מנג'ר…

לי-שי 3 בדצמבר 2011

האמת שאם מתעקשים על שחקן ישראלי לליברפול כדי להעלות את כמות השידורים, שלפחות יקחו את נאתכו. הוא גם מתאים בדיוק למה שאנחנו צריכים.

צחי 3 בדצמבר 2011

לי-שי,
פעם שניה ביומיים שאני מסכים איתך…
חזון אחרית הימים

אסף THE KOP 3 בדצמבר 2011

פולהאם זה חתיכת מוקש.

אני מודאג.

משה 4 בדצמבר 2011

צחי,
טוב שאתה לא מאשים את קני גם ברצח ארלוזורוב. איך אפשר לקחת אותך ברצינות אם אתה מקדם את האובססיה שלך נגדו על גב שמועות של צהובונים ? לגבי נאתכו, פיקציה של עיתונות ישראלית לא פחות מכיאל רק שבניגוד אליו הוא אפילו לא טורח לרוץ יותר מדי.

לי-שי 4 בדצמבר 2011

האמת היא שהשם של נאתכו לא עלה בעיתונות, אבל אם כבר מדברים, הוא עדיף על כיאל וספירינג עדיף על שניהם.

משה 4 בדצמבר 2011

זה נראה לי כמו ספינים של סוכנים, אני קראתי כבר לפחות 5 שמות של מחליפים ללוקאס בחיפוש של 10 דקות.

זה משנה 4 בדצמבר 2011

משה, אלו שמות עלו חוץ מכיאל?

לי-שי 4 בדצמבר 2011

אין שום משמעות לשמות. בקיץ דיברו על עשרות שחקנים שעתידים להגיע אלינו, בדרגת בטחון כזו או אחרת. בסופו של דבר הגיעו שחקנים אחרים לגמרי, חוץ מאלו שדיברו עליהם למעלה משנה (אדם, דאונינג וכו').

בסופו של דבר מה שיקרה הוא שספירינג, שלבי ואדם ישחקו בתפקיד של לוקאס בקונסטלציות שונות, ואם הפתרון יהיה משביע רצון, ככה זה גם ימשיך. אם זה לא יעבוד כמו שצריך, בינואר יביאו קשר דפנסיבי. כרגע אין שום טעם לדבר על שמות.

זה משנה 4 בדצמבר 2011

לי-שי, מלפפונים זה כיף. אל תהרוס.

xxx 4 בדצמבר 2011

צחי זה המלפפון

משה 4 בדצמבר 2011

זה משנה,
אם זה באמת משנה(סליחה על משחק המילים בסגנון אבשלום קור) : לרוי פר(טוונטה) זה השם הכי חם, ג'דסון(שאחטר דונייצק), יאן מ'ביה(ראן), סיידו קייטה(ברצלונה), צ'יק טיוטה(ניוקאסל), מוסה סיסוקו(טולוז), ריקארדו מונטוליבו(פיורנטינה), לוקאס ביגליה(אנדרלכט), בחלק מהמקומות מוזכרים דה רוסי, דיארה ואפילו ספקולציות על דה יונג. בשביל למצוא אזכור על כיאל אתה יכול לחפש בעיקר ב-YNET ודומיו, זה נראה קשקוש ישראלי.

זה משנה 4 בדצמבר 2011

יופי של שמות. לירוי פר מתאים מבחינת פרופיל השחקנים שהביאו עד כה, הן מבחינת גיל והן מבחינת הפוטנציאל. מוסה סיסוקו ממה שיצא לי לראות הוא שחקן מצוין, ומה שיותר חשוב מישהו שמבחינה פיזית משפיט את רוב שחקני הפרמיירליג. בריון שמזכיר את הימים היפים של ויירה.

משה 4 בדצמבר 2011

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.252.111560.html
זה יהיה נחמד אם הורודים יישארו לשם שינוי עם סיכוי לתואר אחד מתוך ארבעה כבר בדצמבר.

צחי 4 בדצמבר 2011

משה,
אין לי שום אובססיה… אני פשוט לא משנה את דעתי וחושב שהוא מאמן גרוע!
ובינתיים אני צודק… יכולת- בינונית, דרך- אין, רכישות- נפילות…

משה 4 בדצמבר 2011

מאחר ואיני פסיכולוג אין לי את הכלים להתמודד עם הטיעונים שלך.

לי-שי 5 בדצמבר 2011

משה, חוץ מסיידו קייטה ואולי מונטוליבו, רוב השמות פה עושים אותי עצוב. על כיאל אגב ,דיברו גם ב-BBC.

יסמין 5 בדצמבר 2011

1. לפי הקישור באדיבות לי-שי, קני בסה"כ מיקם אותו באיזושהי רשימת קניות אפשרית, זה לא אומר יותר מדי, הגיוני שרשימת המחליפים הפוטנציאליים ללוקאס כוללת לפחות 10-20 שמות. חוצמזה שדיבורים על שחקנים עוזרים במו"מ לגבי השחקנים האחרים.

2. בצד רשימת המועמדים, אני מקווה שעד ינואר הציוות של שלבי-ספירינג-אדם בקישור האחורי ייבחן ברצינות, אין שום סיבה להביא רכש לשם במקרה והם יעשו את העבודה כמו שצריך, מה גם שלוקאס לא נרכש ע"י קבוצה אחרת, הוא יהיה פה בשנה הבאה

3. צחי, "הם באמת בילו כמה חודשים במחנה עבודה, לא נורא… חחח", באמת? הדו-שיחים שלך עם משה לא מוציאים אותך טוב (בלשון המעטה), ועדיין, זה מחוויר לעומת המשפט הזה. בכמה מחנות עבודה צפון קוריאניים היית שאתה מחליט שזה לא נורא? הצפון קוריאני הממוצע מתקיים מכמות מזון שגובלת בתת-תזונה, אז מה אתה חושב שהולך שם במחנות העבודה? ומה נסגר עם החחח, אתה אדיוט או משהו כזה? מדובר בשחקנים חצי מקצוענים (וזה במקרה הטוב לדעתי), שהובסו 7-1 מול נבחרת שכוללת שלל כוכבים בקנה מידה עולמי, ממש מבדר שכתוצאה מזה הם נשלחו למחנות עבודה.

לי-שי 5 בדצמבר 2011

יסמין,

1. אני לא חושב ברצינות שכיאל יגיע אלינו. הוא אמנם שחקן לא נאמן בעליל אבל הוא חתום בסלטיק לחמש שנים והוא לא ישוחרר בעד פחות מ9 מיליון. זה לא סכום שנשים על מישהו כמו כיאל. נאתכו? אולי.

2.מסכים במאה אחוז.

3. חבל על העצבים שלך.

זה משנה 5 בדצמבר 2011

לי-שי, אין לי מושג למה אתה עצוב. רשימת מלפפונים מוצלחת ביותר. דווקא קייטה הכי פחות מתאים בעיניי. מצד שני, אותו ראיתי הכי הרבה מכולם.

limh 5 בדצמבר 2011

צחי,
מעניין מה יש לך להגיד לפני המשחק?

לי-שי 5 בדצמבר 2011

זה משנה, אני לא חושב שיש טעם להביא שחקן בכסף גדול, במיוחד לאור העובדה שהשמות פה לא מרשימים במיוחד. הרי לוקאס יחלים ככל הנראה מהר יותר מהצפוי ואז ניתקע עם שחקן שאולי יתאקלם ואולי לא.

לא היה עדיף להשאיר את אקווילאני, שלא לדבר על פאקינג מיירלש? הרי בסכום של רכישת שחקן חדש היינו משדרגים לשניהם את השכר ארבע פעמים.

משה 5 בדצמבר 2011

לי-שי,
עם כל הסנטימנטים ללוקאס, שחקן הולנדי בן 21 שכבר ערך בכורה בנבחרת הולנד הבוגרת נראה לי יופי של רכש, בשביל שחקנים טובים תמיד יש מקום ובסופו של דבר :MAY THE BEST MEN WIN , לוקאס הוא השחקן היחיד שלא נח אצלנו כמעט אף פעם, יכול להיות שגם זה מקור לפציעה כזו.

משה 5 בדצמבר 2011

* MEN=MAN

זה משנה 5 בדצמבר 2011

לי שי, מייראלש עזב, אקווילאני יימכר בקיץ. תהיה ריאלי. במידה ונהיה באירופה בעונה הבאה נזדקק לקשר אחורי ברמה גבוהה נוסף ללוקאס. עומק בסגל (תוך שימוש נבון ונכון ברוטציה) זה מפתח להצלחה. נדמה גם שאתה שוכח שלמעט מספר שבועות חסר ברוטציה אחד השחקנים המרכזיים בה – ג'רארד. אי אפשר לדעת כיצד ואיך הוא יחזור.

יסמין 5 בדצמבר 2011

זה משנה,
ג'רארד, לוקאס, שלבי, ספירינג, אדם והנדרסון יכולים לשחק במרכז השדה. נכון שלגבי מרביתם יש שאלות כאלו ואחרות (כשירות, התאמה לרמת משחק וכו'), אבל כדאי לפחות לבדוק שהמצבה הנוכחית לא מספיק טובה לפני שרצים להביא שחקן בינואר. אנחנו גם לא סיטי, כך שסביר להניח שכסף שנוציא על שחקן מרכז שדה לא יצא על שחקן אחר.

צחי 5 בדצמבר 2011

יסמין, לי-שי ומי ששכחתי,
ההערה שלי על שחקני צפון קוריאה היתה בבחינת הומור שחור. על כל דבר אפשר לצחוק וכך אני נוהג. אין ספק שהחיים במדינה הזאת קשים ואכזריים במיוחד בכל המובנים.
דרך אגב, אחד משחקני הסגל ביקר בארץ לפני עונה או שתיים עם הקבוצה ששיחקה נגד בני- יהודה.

ועכשיו תגובתי לעינייני הקבוצה- לא הגבתי מייד כי הייתי בקפריסין ליום אחד…

יסמין,
הוצאת לי את המילים מהפה- כבר תיכננתי לבקר את המגיבים בדרכי הנחרצת אבל נרגעתי… באמת לכל קבוצה מנג'ר יש בפנקס עשרות שמות של שחקנים פוטנציאלים ויוצא מכך שעל כל עמדה יש כמה וכמה שמות. אחרי כל השחקנים האלה יש מעקב תמידי ולכן כשכתוב בעיתון שנציג של קבוצה מסוימת בא לראות איזה שחקן אז צריך להבין שהוא רואה בממוצע לפחות 50 שחקנים במהלך העונה ולכן אין כאן רמיזה שאולי יקנו אותו…
כנ"ל לגבי כיאל. ליברפול עוקבת אחריו (ממש אינספקטור קלוזו) ואחרי עוד לפחות 50 שחקנים אחרים…

לי-שי,
אני שוב מסכים איתך. זה מתחיל להדאיג…
הניתוח שלך מדויק- הפתרון הכי טוב היה להשאיר את מיירלש. עכשיו יעלה הרבה יותר כסף להביא שחקן ברמה סבירה…

limh,
סברתי, לפני שהסתבר על פציעתו הקשה של לוקאס, שהמשחק עם פולהאם צפוי להיות קרב חפירות. עכשיו לליברפול יש בעיה כי בקרב חפירות יש לחץ תמידי של הקישור של כל קבוצה על רעותה במרכז המגרש, וליברפול צריכה למלא את מקומו של השחקן שעשה את זה הכי טוב העונה.
על אף פי כן, אני חושב שליברפול תנצח היום למרות הכל כי עדיין, בכושר הנוכחי, יש פער איכות קטן לטובת ליברפול.
ריסה והחברים יפגשו ויעלו זכרונות…

נ.ב
מי שלא מכיר את ערוץ היו-טיוב החדש של הקבוצה- ים קליפ נחמד שמראה את מה שקורה מאחרוי הקלעים של משחק- מנהרת השחקנים לפני, תוך כדי ואחרי המשחק נגד הסיטי:
http://www.youtube.com/watch?v=r945Z8Jb9Rk

צחי 5 בדצמבר 2011

*יש קליפ

משה 5 בדצמבר 2011

תשחררו כבר את מיירלש, הוא רלוונטי לקישור שלנו כרגע כמו רוני ווילאן או יאן מולבי.

זה משנה 5 בדצמבר 2011

יסמין, יש חודש שלם לבחון את השילובים ביניהם, ולמעט לוקאס איש מהם אינו קשר אחורי. בכל אופן, חסר שחקן מרכז שדה בעל משחק ראש דומיננטי שיכול לשים גוף.

לי-שי 5 בדצמבר 2011

זה משנה, ברור שאני ריאלי. זה לא אומר שאני לא יכול לקונן על החלטות שגויות בעליל שנעשו בהנהלה. מיירלש היה חייב להשאר בכל מחיר. אני גם לא מסכים שהוא רלבנטי כמו רוני ווילאן. זה לא שהוא מככב בצ'לסי בצבעים זוהרים.

לגיטימי לגמרי שיחזור אחרי העונה, אני אישית הייתי מחתים אותו תמורת אותו סכום שבו מכרנו אותו וגם משדרג לו את החוזה.

limh 5 בדצמבר 2011

צחי,
מקווה שאתה צודק וננצח
למרות שיש הרבה לחץ – כל הצמרת ניצחה
וגם השוואת שיא הניצחונות חוץ ברצף על הכף
האם נעמוד בלחץ?
מקווה שכן

איציק‏ ‏ 5 בדצמבר 2011

אני חותם על ‏1‏ אפס קטן עם שער נגיחה של קארול.‏ אמן סלע!‏

לי-שי 5 בדצמבר 2011

כרגע זה הולך לקראת 0-0.

לי-שי 6 בדצמבר 2011

לעזאזל ולכל הרוחות עם השיפוט האידיוטי הזה. פנדל שהגיע לנו, נבדל שלא היה. קני חייב להפעיל יותר לחץ על שופטים בתקשורת גם במחיר קנסות. כשפרגי מתבכיין במשך שנים זה נושא פירות.

אנחנו נראים טוב, מניעים כדור מהר, בלאמי בכל מקום.

לי-שי 6 בדצמבר 2011

ועכשיו כרטיס שצריך דימיון של ג'יימס קמרון כדי לחשוב שזה אדום. בושה, חרפה, ביזיון. שיביאו שופטים מישראל.

לי-שי 6 בדצמבר 2011

מסוג המשחקים שמביאים לך חשק לשבור את הטלוויזיה. שיפוט מחפיר שגמר לנו את המשחק. הזדמנויות אינספור והחמצות מתסכלות. טעות של ריינה אחרי משחק מצוין שלו. יום מצוין של השוער היריב.

מתחילת המחצית השנייה ועד ההרחקה של ספירינג הייתה קבוצה אחת על המגרש. לא ברור לי איזה סמים נוטל הדפקט עם המשרוקית אבל אני ממש מקווה שהמשחק הבא שהוא ישפוט יהיה בין קבוצות הנשים של ג'ילנגהאם וכוסאמאמו-שייר. עצבים!

צחי 6 בדצמבר 2011

קארול והנדרסון בהרכב + מקסי וקאוט בספסל ומה שקורה זה מה שאני מתריע עליו שבועות שלמים ואתם תוקפים אותי…
מאמן חולה נפש, רואה שמשהו מצליח לו ומשנה אותו כדי להכשל כל פעם מחדש…
אתם תומכים בו ותולים את ההפסד בהחמצות וסיפורים שונים ומשונים במקום להודות באמת שמשהו לא בסדר עם דלגליש!!!
מעניין שכאשר קארול והאחר לא פותחים ומקסי וקאוט כן פותחים אז אין החמצות ואין סיפורים ואין שוער שתפס יום גדול וכו…
ואל תגידו מנצ'סטר סיטי- זה לא הכלל אלא יוצא מהכלל וגם זה בספק.

יובא מאמן אחר ומייד!!!

זה משנה 6 בדצמבר 2011

אבל מיד, אה! דיר באלאק.

Comments closed