לקראת סנדרלנד – רק ניצחון

(אסף שלום)

אין ספק שהדעיכה של האימפריה החלה בעקבות אסון הילסבורו. במשך שנים הקבוצה והאוהדים התנהלו תחת תחושה של קיפוח וחוסר צדק משווע. כולם ידעו את האמת אבל רק השבוע באה התנצלות רישמית. להרוגים זה לא ממש משנה אבל עבור האוהדים והקבוצה זה זמן טוב להמשיך הלאה. לא לשכוח חלילה אבל להתרכז בעתיד יותר מבעבר.

הזמנים השתנו, ליברפול העיר של היום זו לא ליברפול של שנות ה 80 וגם אנגליה של היום השתנתה בלי הכר.

ואין אין דרך טובה יותר לסגור את הפרק השחור הזה בניצחון על סנדרלנד היום. אחרי שבוע מרגש מאד עבור הקבוצה אני מצפה מהשחקנים לעלות למגרש עם מוטיביציה אדירה ולסגור מעגל. היום יותר מתמיד חייבים לנצח

32 Comments

אחד חדש 15 בספטמבר 2012

חצי ראשון והיכולת עדיין חלשה

אסף THE KOP 15 בספטמבר 2012

לא נעים להגיד, אבל למרבית השחקנים בליברפול של היום, כל ההתרחשות סביב הילסבורו, חשובה ומשמעותית כקליפת השום. זה לא מזיז להם את קצה הזרת.

עכשיו מחצית – כרגיל, לא ראינו דבר מליברפול מלבד מחדל בהגנה ועוד מפגן שוערות מחורבן של ריינה. שום כלום.

אם ליברפול תפסיד (שוב) האם כבר אפשר יהיה לתהות על עתידו של הודג'סון, סליחה -דלגליש, סליחה – רודג'רס ? או שנחכה לעוד כמה הפסדים ?

אחד חדש 15 בספטמבר 2012

רק סטרלינג
בל השאר.. …. …

the mighty reds 16 בספטמבר 2012

מחצית שניה טובה יותר מראשונה , הגענו למספר מצבים שהיו חייבים להכריע את המשחק לטובתנו (החמצות של ג'ררארד , שלבי , ג'ונסון).

אנחנו משחקים טוב , מגיעים למצבים ולא מנצלים אותם. הבעיה שחוזרת על עצמה היא הרכות בהגנה.

סטרלינג , סוארז וקלי היו הבולטים בשורותינו.

הקבוצה הזאת לא נבנתה לטופ 4 והמטרה שלה היא בניה מחדש עם ניסיון לרוץ טוב בליגה ובגביעים השונים (מתחילת העונה דיברו על מקומות 6-8 כריאלים (זה עוד שחשבו שיהיה לנו חלוצים) , לטעמי עם הסגל הנוכחי השגה של מקום לאירופה תחשב להישג , זה לא דבר רע מול הסגלים של שאר היריבות.

מקווה שבינואר ישכילו לעבות את החלק ההתקפי ב2-3 שחקני התקפה , זקוקים לזה כמו אויר לנשימה (בנתיים אולי אפשר לחשוב גם על אנגו מהמילואים).

צריך לקחת הכל בפרופורציות , יש טביעת אצבע של מאמן , הרבה ח'ברה צעירים מוכשרים ובוסריים.

בסוף גם הכל יתחבר ודברים יהיו לטובתנו.

איציק G 16 בספטמבר 2012

mighty
אתה אדם אופטימי.
אבל והיתה נדבקת אלי קצת…
*מהיום אני לא איציק אלא איציק G כי שמתי לב שיש עוד איציק או שניים שמגיבים בבלוגים שונים שקשורים לקבוצה.

שנה טובה
לכולם.

D! בארץ הקודש 16 בספטמבר 2012

תחל שנה וכו'.
(מזל שלא יכולתי לראות א המשחק)

scialom 16 בספטמבר 2012

אני די מעודד מהיכולת. להבדיל מהחושך מול ווסט ברום יש כבר סדר יש שטף משחק ויש רצון.

נכון שאנחנו לוקים מול השער, אבל את הבעיה הזאת יש לנו מאז עונת השיא בשנים האחרונות (מקום 2) ברוני חייב להיות יותר חד וההגנה חייבת להיות פחות רכה ולחטוף גולים דביליים כמו אתמול.

אבל הכיוון הוא טוב
שנה טובה

אסף THE KOP 16 בספטמבר 2012

שנה טובה לכולם,

שנת אושר ובריאות.

ynwa

משה 16 בספטמבר 2012

בוא נסכם שזו תהיה שנת הכשרה לסטרלינג וכך לפחות נרגיש שאנחנו משיגים את המטרה במחזור הרביעי.
מעבר לכך אני מעודד רק מחצי השעה האחרונה ומכך שרודג'רס מסיק מסקנות ממשחק למשחק.

בני תבורי 17 בספטמבר 2012

אפשר להסתכל על טבלה ועל המאזן הנורא שלנו ולהתבאס. אבל אפשר גם להיות סבלניים. אהיה בן 59 בתחילת אוקטובר ואני אומר לכם שאם אני יכול להרשות לעצמי להתאזר בסבלנות עוד שנתיים שלוש, גם אתם יכולים. אין בכלל ספק שליברפול שיחקו טוב יותר במרבית הזמן. הרי אם הקורה של ג'ונסון הייתה נכנסת, היינו מהללים את הגאונות של רוג'רס ואת העוצמה של הקבוצה ושלא נורא כל כך אם ההגנה טעתה פעם אחת. יש שיפור, יש מגמה של שינוי ושחקנים צעירים טובים ורעבים והתוצאות יגיעו. נעשתה טעות שלא הובא חלוץ במקום קרול, אבל זה לא מזכיר אפילו את הטעויות ברכש של העונה שעברה. שנה טובה!

איציק G 20 בספטמבר 2012

התוצאות גרועות המאמן שפוי.
ברנדן החליט לא לקחת את סטיבי, סוארז, אגר, סקרטל ופפה כדי לשמור אותם לליגה.
זו החלטה שמצביעה על הררכיה וסדר עדיפויות. קודם ליגה אח"כ אירופה.
נכון או לא נכון? אני לא יודע, אבל זה בהחלט מראה על מאמן שיש לו דרך.

לי-שי 20 בספטמבר 2012

צודק מאה אחוז. המטרות הן 1-4 ואם נתמקד רק בליגה ונתחזק בינואר בחלוץ נצליח.

רובי פאולר 20 בספטמבר 2012

צודק מיליון אחוז, וזה גם מה שהיינו צריכים לעשות שנה שעברה. אין לסטיבי, סוארז וכו׳ מה לחפש שם למעט פציעות ועייפות, ודאי שלא בשלב הזה. זו גם הזדמנות נפלאה לנצל את הבעיה בגודל הסגל הבכיר ולתת לצעירים ניסיון, זמן משחק וחוויה, ולהכניס לעניינים את קואטס, שאהין, אסאידי וכו׳. יש לנו אך ורק מטרה אחת השנה וזה להתקדם בטבלה למקום ההגיוני שלנו, ורק כך נוכל למשוך שחקני וורלד קלאס אלינו.

איציק G 20 בספטמבר 2012

ראיתי את המשחק.
בעיני נצחון חשוב למוראל של השחקנים הצעירים וגם כדי שתהיה אפשרות להמשיך לתת מנוחה לשחקנים יותר בכירים במשחקים מסוג זה.
ויש גם ביקורת – רודג'רס בנה קבוצה "רכה". אין גרזן או תמנון (בוסקס בברסה הוא תמנון יא יא טורה הוא גם וגם) במרכז מגרש שיהרוג את התקפות היריב. זוהי חולשה גדולה שתכאיב לנו כל השנה אם לא תתוקן בקרוב.

בני תבורי 20 בספטמבר 2012

איציק G,
אתה צודק. אבל את יש לנו לשים שם? אין גרזנים פנויים בשוק ואלה שיש ממוקמים היטב בקבוצות אחרות. לוקאס עשה את זה לא רע לפני שנפצע בשנה שעברה ואני חושש שהוא די גמר.

איציק G 21 בספטמבר 2012

בני,
את שוק העברות אני לא מכיר… מקווה שרודג'רס ושאר הצוות מכירים היטב. אולי אפשר לקנות פוטנציאל צעיר, גם אם יעלה קצת מעל המקובל.
שאהין שוב לא הרשים. לא ניהל משחק, לא עצר התקפות ונראה די אבוד. אולי צריך שחקנים אחרים לידו מאשר היו במשחק הזה. יש לו נגיעה יפה במסירה מהירה כשהכדור מגיעה אליו.
אסאידי דריבליסט אבל עושה רושם די אגואיסט.

איציק G 21 בספטמבר 2012

מחווה/ אהדה של PINK FLOYD
בוודאי חלק מכם מכירים, לי זה היה חדש.
השיר עצמו יפיפה, העניין מתחיל מדקה 4:45.
http://www.youtube.com/watch?v=uCgQuj8v2gg

D! בארץ הקודש 21 בספטמבר 2012

ראיתי התקפה שלא מצטרפת מספיק וללא מספיק תנועה. והגנה שכל עוד קרא שם (ובתוספת הכושר הנוכחי בצד שמאל) אין סיכוי שלא תחטוף.
מה שכן ראיתי הרבה שחקנים עם כישרון בחלק הקדמי – רק צריך שמישהו יהפוך את זה למשחק של קבוצה כדי שנראה מזה דברים יפים.
שלבי נראה היה עם המון ביטחון בדקות ששיחק.
ונראה היה כי מאז סטרלינג לכל מי שמשחק ברור שהוא לא רק סותם חורים ו"משתפשף" אלא גם יכול להוכיח את עצמו באמת ולקבל מקום בהרכב או בסגל הראשון.

משה 21 בספטמבר 2012

איציק,
תבורך פעמיים, הראשונה על לינק לקלאסיקה, תמיד כיף והשניה(שכבר בורכת לדעתי) על גילוי מאוחר של מוסיקה טובה, אני מתגעגע לראשוניות הזו, קצת משעמם לי בשנים האחרונות, למרות גילויים מבורכים מהמלצות של תבורי.

D! בארץ הקודש 21 בספטמבר 2012

משה – איזה סגנון של מוזיקה אתה מחבב – מאחר ואני משקיע בשנים האחרונות שעול על גבי שנים של חיפוש אחר דברים חדשים/לא מוכרים ומאחר ויש לנו כאן את בני אולי נוכל לפתח איזה סוג של החלפת חומרים.

לי-שי 21 בספטמבר 2012

אני חושב שמשחק שבו נכבשו 5 שערים ושותף כל ההרכב השני הוא עילה לשמחה – ועוד במסגרת אירופית. מי יתן וההרכב השני יביא אותנו לרבע הגמר לפחות והראשון ישאיר אותנו במאבק על ליגת האלופות.

יסמין 22 בספטמבר 2012

א. לדעתי, השילוב של קרא בהרכב הוא סוג של מס שפתיים/מחווה מצד רוג'רס. הוא לא שומר את קרא בכושר משחק כי נצטרך אותו להמשך הליגה, הוא פשוט נותן לו לפרוש בכבוד. אני מאמינה שברגע שנפגוש יריבה רצינית בהצלבה הוא יחזור לעודד מהספסל.

ב. קצת עצוב לרשום את זה, כי עד ממש לא מזמן היינו הקבוצה שאף אחד לא רוצה לפגוש בשלבי הנוק אאוט בליגת האלופות. אבל הליגה האירופית היא יופי של פלטפורמה בשבילנו כרגע. מקום שגם יאפשר לנו לשמור בצורה מסוימת על ההילה שלנו- בסופו של דבר המפעל הזה הופך להיות מעניין בערך מהשמינית/רבע גמר, תלוי בזהות המשתתפות המקוריות והמצטרפות מליגת האלופות, וזכייה/הגעה לשלבים גבוהים יכולים להיות לעזר בהחתמה עתידית של שחקנים (ואולי יותר חשוב, השארה של שחקנים קיימים). וגם יעזור לנו להריץ את ההרכב המאוד צעיר וחסר הניסיון שלנו.

ג. עם זאת, בינואר, לפני הכל, חייב להגיע בדחיפות חלוץ. סטארידג' לא מוצא את המקום שלו בצ'לסי השנה והוא חתיכת פוטנציאל, אני הייתי מגששת בכיוון הזה. ואגב שוק מכירות- לא יאומן שאדם ג'ונסון נמכר ב-10 מליון פאונד לסנדרלנד. איך אף אחד לא טרח להביא אותו אלינו בסכום הזה?! זה חינם לעומת הרכישות של שנה שעברה.

ד. לגבי מוזיקה, אפשר לומר שגם אני במסע חיפוש מתמיד אחר להקות לא מהזרם. אפשר לבצע "החלפות" במקביל לפרשנויות על המצב הנוכחי.

זה משנה 22 בספטמבר 2012

אני לא חושב שיש הרבה מה ללמוד מהמשחק בחמישי. הגול הרביעי היה תוצר של מהלך כדורגל יפה, כל השאר היו הרבה פחות מרשימים מבחינת מהלכי משחק. צריך להסתכל על המשחק כפי שהוא היה הלכה למעשה, משחק אימון ותרגול עבור שחקנים שאינם בהרכב הראשון.

לי-שי 22 בספטמבר 2012

אי אפשר לבוא בטענות כשמשחקים לא טוב ולבוא בטענות כשמשחקים טוב. לשתף כל כך הרבה שחקנים צעירים שלא היו יושבים אפילו ביציע בתקופת בניטז והודג'סון (אצל קני אולי) זה הישג משמעותי בעיני. מה גם שהם לא משותפים מתוך חוסר ברירה אלא מראים יכולת גבוהה. שלבי וסטרלינג יהיו בין העוגנים של הנבחרת האנגלית ב2018 ללא ספק, אולי לפני כן.

זה משנה 22 בספטמבר 2012

לי-שי, אי אפשר לקחת כל ביקורת באשר היא ולסובב אותה לכיוון השני. אני שמח על שילוב הצעירים, אני פחות שמח מאיך שנראינו תוך כדי. ובאשר לסיפא שלך, הנבואה ניתנה לאתה יודע מי.

לי-שי 22 בספטמבר 2012

"הנבואה ניתנה לשוטים" הוא פתגם שהמציאו אנשים שפוחדים לנחש מה יקרה. אבל כמובן, עדיף לקונן.

באבא ימים 23 בספטמבר 2012

משהו לחימום הקנה לקראת מחר.

http://www.youtube.com/watch?v=MK1hzUyLwVI

לי-שי 23 בספטמבר 2012

Aye, He's a good player

משה 23 בספטמבר 2012

באבא, מעולה.
לגבי נושא המוסיקה שעלה פה במס' תגובות, אני חושב שהפיתרון הוא לחץ פיזי מתון כלפי בני תבורי שיתחיל בבלוג מוזיקלי, אם הוא ברמה של הבלוג הספורטיבי צפוייה לנו הנאה צרופה.
אני חושב שארבעת המשחקים הראשונים היו קונספירציה של רודג'רס שרוצה שבערך שלו בוויקיפדיה יהיה רשום ליד "ניצחון ראשון כמנג'ר ליברפול – 23/9/2012 מנצ'סטר יונייטד 1:3"…
אני חושב שצפיה במשחקים שלנו בליגה האירופית היא מרגשת. ראיתי ב-ESPN בחו"ל את סטיב מקמהון מפרשן את המצב של ליברפול וטוען ש"זה לא מקום להכשיר בו שחקנים אלא להביא תוצאות". אני חושב שבאופן בסיסי הוא צודק אבל עדיין מאוד אהבתי לראות את וויסדום וסוסו בפעם הראשונה ואת שלבי מתנהג כמו שחקן מוביל.

לי-שי 23 בספטמבר 2012

שלבי מקבל מקום בהרכב אחרי הופעה באירופה ומחזיר בכרטיס אדום בבית. מתסכל.

אחד חדש 23 בספטמבר 2012

התסריט היה צפוי מראש

Comments closed