דו"ח משחק נגד אברטון (עמיחי)

זה חוק טבע שכל דרבי מגיע אדום לשחקן של אברטון. לפעמים הם גם מקבלים אותו. קווין מיראלס ניסה להתנקש כדורגלנית בסוארז, אבל השופט סיפר לעצמו סיפור אחר. אחר כך מיראלס בעט בו עם הפקקים בצוואר, אבל שוב, השופט סיפר לעצמו סיפור. אם מיראלס היה מוציא סכין וחותך את סוארז בבטן, גם אז סביר להניח הוא היה ממשיך לשחק. לא משנה מי המאמן, מויס או מרטינז, כל דרבי אברטון יוצאת למלחמה. ליברפול קצת פחות. זה היה משחק משוגע. תיקו היא תוצאה הוגנת, כי כמו שיכולנו לנצח כל רגע, כך גם יכולנו להפסיד. מן משחק שאין בו טקטיקות, או שיש בו אבל הן קורסות, שיש משהו גדול יותר שמשחק, כמו כוח טבע. כמובן, הכל היה משתנה אם מיראלס היה עף החוצה. אבל נניח לזה. סך הכל, איך שראיתי את ההרכב נהיה לי רע, איכשהו רודג'רס תמיד מפתיע אותי עם מערך מעובה בקישור, עם ג'ו אלן במקום שחקן התקפה, וזה לא ממש נתן שליטה במרכז השדה. איכשהו, אני מרגיש שעם סטרידג' או מוזס במגרש היינו גומרים את זה כבר. כך או כך, בגלל שזה היה משחק כה משוגע, אין יותר מדי מסקנות להסיק מבחינה קבוצתית או מנטלית, מצד אחד לקבל שני גולים מאברטון ולא לגמור משחק,. מצד שני, כשאתה כבר גמור לעשות את השיוויון. הכל פה שרירותי.
גליון ציונים;
מינולה – הצלות מדהימות, ללא ספק. ריינה במקומו היה סופג כבר חמישייה, אבל גול השיוויון של לוקאקו התאפשר בגלל תגובה איטית שלו להדיפה שלו עצמו, אבל שוב, בלי הגנה, אי אפשר לבוא אליו בטענות.
ג'ונסון – משחק מחפיר שלו, המון טעויות, ובכלל נראה המום משהו.
סקרטל – כשחוטפים שלושה שערים, שניים מהם ממי שאתה אמור לשמור עליו, והראשון אחרי שלא לקחת כדור בראש כי היית עסוק בשחקן ולא בכדור – ובכן, משחק גדול זה לא היה, למרות שפה ושם הוא הפגין רגעי הגנה טובים.
אגר – כמעט כמו סקרטל, זה לא עניין אישי, משהו הגנתי מערכתי קרס.
פלאנגן – למרות שפעמיים איבד שחקנים בקלות מדי, הטיימינג שלו היה פשוט עילאי. אם אני הייתי המאמן, משחק הבא הוא היה עולה במקום ג'ונסון, זאת בהנחה שיהיה מגן שמאלי כשיר.
לוקאס – כמה רגעי צדיקות של כיסוי וחיפוי, אבל כרגיל, כמה פאולים מיותרים.
ג'רארד – לא במשחק גדול, אבל תמיד כמה רגעים גדולים, כמה מסירות גדולות ועם בישול וחצי.
הנדרסון – לא ממש בלט
אלן – על החטאה כמו שלו צריך לשלוח לקבוצת המילואים. ברצינות, זה פשוט מביש.
קוטיניו – מיותר בצד שמאל
סוארז – גאון כדורגל

אנאנד-קרלסן (סוף), משחקים 10-9: קבלו את אלוף העולם ה-16
על דורטמונד-באיירן

33 Comments

אסף the kop 23 בנובמבר 2013

שחכת את סטארידג'…

לגבי ג'ו אלן:

לא הגיע לליברפול לנצח. תיק"ו זאת תוצאה משקפת ואולי מקפחת את אברטון באיזשהו מקום. ואחרי שאמרתי את זה, אני במקום רודג'רס תופס את אלן, מכניס אותו לחדר, קושר אותו לכסא ומקרין בפניו את ההחמצה שלו במשך 24 שעות ברציפות, "התפוז המכני" סטייל (בתפקיג מזליף טיפות העיניים: סוארז כמובן).
במשחק כזה, שיש לך הזדמנות להרוג אותו, אתה הורג !
סוארז בדריבל של יותר מזל מיכולת שם אותך מול שוער ? אתה לא בועט. אתה מחזיר בדאבל פס ששם את סוארז מול שער ריק.
אגו לא יהיה לפני תוצאה. קפיש ?

לורודים זה לא היה קורה.

אסף the kop 23 בנובמבר 2013

שחכת =שכחת.

D! בארץ הקודש 23 בנובמבר 2013

על הסיטואציה מול השער של אלן וסוארז – בדיוק! כל מילה.

טל 12 23 בנובמבר 2013

עיבוי מרכז המגרש לא ממש עזר.אברטון היתה בעלת הבית .מצד שני, העזרה של הקישור בסגירות היתה טובה.

ניצול יוצא מן הכלל של מצבים נייחים,מינולה וחילוף בסוף במטרה לנצח את המשחק -סטאריג',עזרו לצאת מהמשחק הזה לפחות עם נקודה.אבל להם עזר השופט.זה היה צריך להיות משחק של 11 נגד 10 בערך מהדקה ה 30.

יואב 23 בנובמבר 2013

עמיחי,
גלן ג'ונסון אמנם מגן מחפיר, אבל עדיין עדיף על קולו טורה (שמלבד שם המשפחה שלו אין לו שום קשר אחר לאחיו המוכשר בטירוף).
את הדו"ח על הנדרסון אתה יכול פשוט להשאיר קבוע בלי למחוק, זה השחקן וזה מה שנקבל ממנו עד שיילך.
גול השיוויון של לוקאקו התאפשר בגלל ג'ו אלן- לא הגנה ולא נעליים. ג'ו אלן צריך היה לעוף בסוף העונה שעברה.
אמנם העבירה של מיראלס שווה כרטיס שחור(!), אבל בהילוך חוזר רואים שהשופט הסתכל על התנועה של הכדור ולא על העבירה וחבל. +
לא היה לי ברור המערך עם הנדרסון בכנף, ציפיתי לראות את סטרלינג או את הילד ג'ורדון הייב (שהוא כשרון גדול יותר מסטרלינג) משחקים. משום מה רוג'רס שומר להנדרסון אמונים. מעניין מתי ג'ו הנרי יפסיק לשמור לו.

אריאל גרייזס 23 בנובמבר 2013

הנדרסון היה חייב לשחק בכנף כי צד שמאל של אברטון (צד ימין שלנו) הוא החלק הכי חזק שלהם ומשם מגיעות רוב ההתקפות שלהם (לפחות עד שביינס הוחלף).
ולא יודע מה יש לך מטורה, למעט משחק אחד הוא היה מעולה העונה. מה שכן, נראה שסאקו צריך להיות ציוות קבוע בתור בלם, עם אגר או סקארטל

יואב 23 בנובמבר 2013

טורה אולי טוב בכבלם, אבל לשחק כמגן נראה לי כמו משהו שהייתי מעדיף שלא לנסות. אני חושב שצריך לנסות ציוות של סאקו ואגר לשם שינוי, למרות שסאקו וסקרטל יהיה ציוות הרבה יותר פיזי.
הרעיון של הנדרסון בשמאל, אם כך, כנראה שהיה נכון. מה שכן, אני לנצח אתחבט בשאלה האם עדיף לשים שחקן הגנתי כדי למנוע התקפות מהאגף החזק או שאולי כדאי לשים שחקן כמו סטרלינג שהוא מהיר בטירוף כדי להצר את הצעדים של ביינס.

משה 23 בנובמבר 2013

טורה הוא חור מהלך על שתיים. כל פעם שהכדור בכיוון שלו האסון מתרחש ובא. זה נחמד שהוא מוטיבציוני ומגבש אבל אין סיבה להפוך אותו למשהו מעבר לגיבוי שני.

אבי גלברט 23 בנובמבר 2013

אני עצבני עצבני עצבני !!! אין סרט שלוקס (להלן הנגר ) אלן (להלן המיותר ) והנדרסון (להלן הפרווה ) באותו הרכב . לוקס מחלץ כדורים בחסד אבל ספק בעיטות עונשין 25 מטר מהשער ליריבה באופן קבוע . אם אלן שם את הגול זה 3-1 והם לא חוזרים בחיים גם עוד מאה שנה . הנדרסון נלחם ושורף שטח אבל שחקן כנף צריך להיות התקפי ויצירתי וזה לא הוא נקודה . רוגרס הפסיד את המשחק עוד לפני השריקה עם ההרכב ההזוי הזה ! לא יאמן ! מה הוא ניסה להשיג עם אלן אחרי שזה לא שיחק חצי שנה ?קוטיניו מתבזבז בכנף וכנל הנדרסון . כל קרן נגד ליברפול או מצב נייח זה חצי גול ! לא יאמן .אם לא מיניולה זה נגמר 6-5 לאברטון עם ההחמצות של אלן וסוארס …פלאנגו היה מעולה ,חומר למחשבה כי גונסון שיחק היום בכחול ! בקיצור במקום לנצח עם הרכב נורמאלי מהתחלה אנחנו אומרים תודה רבה לתיקו מסריח דקה אחרונה ….

יואב 23 בנובמבר 2013

טורה אולי טוב בכבלם, אבל לשחק כמגן נראה לי כמו משהו שהייתי מעדיף שלא לנסות. אני חושב שצריך לנסות ציוות של סאקו ואגר לשם שינוי, למרות שסאקו וסקרטל יהיה ציוות הרבה יותר פיזי.
הרעיון של הנדרסון בשמאל, אם כך, כנראה שהיה נכון. מה שכן, אני לנצח אתחבט בשאלה האם עדיף לשים שחקן הגנתי כדי למנוע התקפות מהאגף החזק או שאולי כדאי לשים שחקן כמו סטרלינג שהוא מהיר בטירוף כדי להצר את הצעדים של ביינס.

בני תבורי 23 בנובמבר 2013

יואב,
אתה צודק, טורה לא מספיק מהיר לתפקיד מגן, כבלם הוא עושה עבודה טובה פלוס. ג'ונסון היה לא רע בחלקים של המשחק היום, אבל במשך כמה דקות הוא היה אדיש לחלוטין ובמקום להרחיק כדורים הוא השתעשע וגרם לסיכון מיותר ליד השער שלנו. מחליף ראוי לג'ונסון זה אקוטי.

D! בארץ הקודש 23 בנובמבר 2013

לא יודע מה אתם רוצים מהנדו. הוא לבד מחזיק את כל האמצע שלנו.
לוקאס במשחק טוב מאזן אותו עם עשרות עבירות במקומות גרועים במגרש. סטיבי במשחק סביר פלוס לעונה לא יכול בד לעשות כלום והנדו נמצא בכל מקום במגרש והוא בן 23. הוא לא היה אמור לתרום לנו מהאגף אלא לעצור את ביינס ועשה את זה יפה מאד. כולל תרומה ללחץ ולמרכז.

ההגנה שלנו סופגת בראש כשעל הספסל יש לנו מפלצת.
קוטיניו קבור באגף.
3 נתנו ממצבים נייחים. ב2-1 אמרתי שנצטרך ארבע כי לא שיחקנו כדורגל. אחרי זה כבר התחלנו להשתלט על המשחק ואלן הרג אותנו.
נכון, זה קורה אבל היום זו הייתה מכת מוות.

פלאנגן היה טוב מאד וזו נקודת של אור כמו גם התגובה של ברנדן למגרש. קצת מאוחר אבל נסיון טוב מאד ומפתיע לצאת קדימה ולהשיג הכרעה. אני מעריך את זה.

חנוך בן יורד 23 בנובמבר 2013

גאררד היה במשחק חלש, גול ראשון באשמתו,
אברטון שלטו אבל ליוורפול היו יותר מסוכנים

ההפסד הזה על רוגרס- היה צריך לעלות עם סוארס וסטארידג בהתחלה ואז ליוורפול לוקחת בתוצאה גבוהה

דבר אחרון עד שלוקאס לא יעזוב את ההרכב לעולם לא נהיה ברמות הגבוהות באמת . זו העמדה הכי חשובה במגרש ואי אפשר להתפשר על שחקן ברמתו

באבא ימים 23 בנובמבר 2013

ג'רארד הופך להיות ליאביליטי.

סוארס – the flyin' Uruguayan

צ'לסקי 23 בנובמבר 2013

רוס בארקלי שחקן ענק,לא מבין את רודרס מה הקטע בייבוש של ראחים השחקן נתן צמד במדי אנגליה הצעירה כנראה שזה לא מספיק טוב בשבילו

משה 23 בנובמבר 2013

חלק מהתגובות פה מעט אפוקליפטיות, מי שיקרא יחשוב שהובסנו. אברטון היו טובים יותר אבל בסופו של דבר לנו היו הזדמנויות טובות יותר להכריע את המשחק. מיניולה מצויין, סוארז ענק. לוקאס היה טוב שישים דקות, יש לו בעיה של כושר לדעתי. סאקו חייב להיות בהרכב, לדעתי הוא יחזיר אותו במשחק הבא.
יש בעיה רצינית במשחק ההגנה, אנחנו סופגים המון וזה כשיש לנו שוער נהדר וקנינו שני בלמים ומגן. אני מצפה ממנו למצוא לזה פיתרון בינואר(קשר אחורי, מגן ימני…).

דנטה 23 בנובמבר 2013

בסה"כ המשחק הזה הציג בדיוק את אותן החוזקות וגם אותן החולשות של ליברפול מתחילת העונה:
* צמד חלוצים אדיר
* מרכז שדה דפנסיבי חלש – מעט עצירות, משאיר הרבה עומס על ההגנה, והרבה עבירות בטווח בעיטה לשער
* הגנה קבוצתית חלשה מאוד בכדורים נייחים.
(סתם הצעה – אולי אפשר להקדיש את האימון מחר לעניין הזה?)
* ושוער מעולה

ג'וליאן סטון 23 בנובמבר 2013

איפה לוקאקו בכל הסיפור? אחרי פורפירה שעשה שם אני אישית הייתי מכריז עליו בתור השחקן הכי טוב במשחק הזה, ולא אם סוארז הפליץ אז להגיד גאון כדורגל, כי נראה שהוא חרוט לכולם חזק בתת מודע.
תודה רבה.

Rushie 23 בנובמבר 2013

לא היינו טובים היום. כבר פעם שנייה שאנחנו חוזרים מהפגרה סחוטים ולא משחקים כמו שצריך. אבל לא תמיד צריך לשחק טוב, לפעמים גם שלוש עקיצות במצבים נייחים (ג'ררארד הכי טוב באנגליה במצבים נייחים ביי פאר) ויום מדהים של השוער מספיקים בשביל לעקוץ 3 נקודות. זה כנראה גם היה קורה היום אם לא היה לנו מגן פח כמו ג'ונסון שחייב לאזן את הסטטיסטיקה. עלה לנו היום בשני שערים וכמעט בעוד שניים. מגן ימני זה מאסט… אלא אם פלאנגן ימשיך לשחק כמו היום. בעיניי הוא היה לא פחות ממבריק ואילולא מיניולה הוא היה גם המצטיין שלנו. מעניין אם גם בימין הוא יכול לתת הופעות כאלה.

עם כמה שאני סולד מג'ונסון ראוי לציין גם את ההחמצה הנוראית של אלן ואת הבור במרכז המגרש שעזר היום לאברטון לתקוף בגלים לפרקים, כשני דברים שגרמו לנו לצאת בלי ניצחון.

on the other side, בעונה שעברה ולפני שנתיים הייתי מבסוט מתוצאה כזאת במגרש כזה. הפעם יש בי המון אכזבה, אז בטוח שדבר טוב קורה אצלנו.

דיוויד קולינס 24 בנובמבר 2013

למזלכם צ'רנו סמבה לא היה כשיר, אחרת הייתם מקבלים חמש

משה 24 בנובמבר 2013

למזלה של אברטון סטארידג' היה סחוט מהנבחרת ושיחק רק 10 דקות בהן כבש שער אחד. אם הוא היה משחק 90 דקות כנראה שהוא היה כובש תשיעייה.

רובי פאולר 24 בנובמבר 2013

איזו הגנה גרועה במצבים נייחים…
מיניולה צריך לקבל משכורת כפולה – של שוער ושל מגן ימני. ג'ונסון הוא פשוט בדיחה…
לקווין מיראלס צריך לכרות את רגל ימין כדי שילמד לקח. מעניין אם ההתאחדות תעשה לו משהו. ואיך מרטינס בלי להתבלבל אומר שזה היה תאקל לגיטימי…
אה כן, ג'ו אלן צריך ללכת לערבב חמוצים בשוק. או להתחבא כמה שנים טובות במרתף שלו בניו יורק…
עמיחי – איך אפשר להעלות תמונה? (לא הצלחתי וזה הרס לי את הפאנץ' של המרתף של ג'ו אלן בניו יורק…)

D! בארץ הקודש 24 בנובמבר 2013

לפחות תיתן לינק – השארת אותנו באוויר.
(לא נראה לי שאפשר להעלות תמונות. אולי בני יכול לבדוק את האפשרות להוסיף את זה לתגובות)

רובי פאולר 24 בנובמבר 2013

אין לי לינק, יש לי תמונה שצילמתי לפני 3 חודשים בניו יורק (אשתי עד עכשיו לא הבינה מה צילמתי שם…) וחיכיתי לרגע הזה כדי לשלוף אותה…

cookie-monster 25 בנובמבר 2013

so upload it to Imageshack or some other photo site, and link it here

D! בארץ הקודש 25 בנובמבר 2013

אפילו יותר מסוקרן

רובי פאולר 25 בנובמבר 2013

אוי סתם יצרתי ציפיה, זה לא כזה ביג דיל…
https://imageshack.com/i/maxm3oj
קוקי מונסטר – תודה על הטיפ.
כשצילמתי את זה, הסברתי לאישה שזה שם של שחקן של ליברפול, שכאשר היא תשמע אותי צועק במהלך משחקים העונה "יא חתיכת אידיוט" זה יהיה או עליו או על לוקאס או על גלן ג'ונסון, ובפעם הראשונה שהוא יחרב לנו משחק אני אעלה את התמונה לפורום…

Kristabelle 23 בנובמבר 2014

Unlalapreled accuracy, unequivocal clarity, and undeniable importance!

D! בארץ הקודש 25 בנובמבר 2013

זה בסדר רובי,
זה היה סתם נסיון להפעיל לחץ לגרום לך לעשות את זה.
נחמד אבל – בטח אין לו מושג. אולי צריך לספר לו?

רובי פאולר 26 בנובמבר 2013

כנראה שאין לו מושג קודם כל בכדורגל :-(

יואב 29 בנובמבר 2013

שמועות על רקטיץ' לליברפול, אני חושב שזה חתיכת עסקה אדירה אם זה יוצא לפועל

רובי פאולר 2 בדצמבר 2013

מה קורה? אין במה להגיב על הביזיון שהלך פה היום?

Comments closed