דו"ח משחק טוטנהאם (עמיחי)

כשסטיבן ג'רארד לא משחק יש לזה יתרון בולט וחסרון בולט. החסרון הוא שאין מי שנותן כדורים חופשיים וקרנות בכזה דיוק, והופך כל כדור כזה למסוכן כפליים. היתרון הוא ניידות ודינמיות. ג'רארד כבר לא צעיר, לא חד, לא מהיר ובעיקר לא נייד. בהיעדרו קיבלנו שלישיית קישור שלא הפסיקה לעבוד, לשרוף שטחים, ללחוץ, ולא הורידה רגל מהדוושה מהדקה הראשונה. זה אפשר לקבוצה לשלוט ממאחרי שלב הגישושים, לקבל יותר ביטחון, ולעקוץ כמו שצריך. המשחק הזה הוא נקודת ציון חשובה קודם כל מהבחינה הזו. ג'רארד הוא אכן חשוב, הוא מוסיף גם אופי ומנהיגות (למרות שפה ושם היתה לי ביקורת על המנהיגות שלו, היא נראתה מבחוץ אנמית מדי), אבל לרגע כבר לא מפחיד בלעדיו, והפציעה שלו פחות מטרידה מבעבר מבחינת החסר במגרש. אפשר לומר שלא בטוח שאנו טובים יותר בלעדיו, אם כי זה קצת נמהר לשפוט על פי משחק אחד. אני לרגע לא מזלזל ביתרונות שהוא מביא, מלבד הכדורים החופשיים והקרנות, הוא מוסר הרבה יותר טוב מאלן או לוקאס. כך או כך, זו בהחלט נקודה מעניינת למחשבה.

זה לא משנה כבר אם ליברפול היתה כל כך טובה או טוטנהאם כל כך גרועה. סביר להניח שזה שילוב של השניים, אבל זה עוד משחק שהוא ציון דרך חשוב, גם אם נחזור בידיים ריקות מסטמפורד ברידג' ומנצ'סטר סיטי. זה משחק ששם אותנו בעמדה אידיאלית עבור המטרות שלנו העונה, וזה המקום הרביעי. אני מרגיש (אח, רגשות, זה לא ממש עובדות אתם יודעים) שמשהו בארסנל מתחיל להתעייף, לאו דווקא בגלל הקריסה בסיטי. אני חושב שזה מן דז'ה ווה שחוזר על עצמו איתם; קבוצה מבריקה, טכנית, בלי אופי, שיכולה לעשות ריצות מדהימות, אבל אין לה את מה שצריך כדי להיות קטלנית באמת, ואוזיל, עם כל ההתלהבות ממנו, הוא בדיוק השחקן שמייצג אותה הכי טוב; טכני, מבריק, להטוטן אפילו, אבל אחד שמספק סחורה מסוג מסוים (לא זוכר אותו למשל, גם בריאל, מבקיע במשחקים חשובים). וכל עוד ארסנל תצמשיך במגמת ההתעייפות – שאגב כמובן שיכולה להתהפך, אם ונגר עושה רכש נכון בינואר, זה יכול ליצור מומנטום נוסף – ודווקא הניצחון של יונייטד מנחם אותי במובן הזה, אם היו מפסידים, היה נוצר שם זעזוע, לא חושב שמויס היה הולך, אבל משהו דרמטי היה קורה. כך, כשהם גם מנצחים לפעמים, הקונספציה נשמרת, וכל עוד הם קרובים לצמרת הגבוהה, דברים דרמטיים לא יקרו שם. לכן, בסופו של דבר, ליברפול כרגע נראית כמי שהולכת להשיג את המטרה שלו, והדגש הוא כמובן על כרגע. בינואר חייבים חלוץ מבקיע מוכח נוסף. ולדעתי גם עוד קשר לאמצע.

ציונים; מינולה – איבד כמה כדורים שהיה צריך לקחת. ג'ונסון – בדיוק כמו מינולה, במשחק כזה חולשתו לא היתה קריטית. סקרטל – עשה מה שצריך. סאקו – אני לא לגמרי סגור שהוא עדיף על אגר. פלאנגן – זה לא הגול, ומנגד אז מה אם הוא איבד פעמיים את לנון, זה קורה לכולם. זו המהירות, זה הטיימינג, זה העובדה שהוא נראה מבושל יותר מתמיד, ובטח עדיף על אנריקה. לוקאס – משחק לוקאסי טיפוסי. שטות אחת, אבל הרבה חילוצים. אלן – השמצתי אותו כשהגיע לו, הערב הוא כמעט היה בכל מקום. הנדרסון – הולך ומשתפר ככל שהעונה מתקדמת, והערב, יותר מקדימה, היה פשוט נפלא. עזבו את הגול, שימו לב לעקב שהוא שחרר בגול של פלאנגן. קוטיניו – חייב לשפר את הסיומת, זה מתחיל להסתמן כבעייתי. חוץ מזה, ראיית המשחק שלו היא פנומנלית. סטרלינג – זו לא רק המהירות והגול, זה הלחימה הבלתי פוסקת שלו. סוארז – משחק פושר. שני גולים ושני בישולים. אלברטו – נכון שהוא נכנס בגארבג' טיים, אבל אני חושב שהוא שחקן טוב, יש לו טאצ' וטכניקה, צריך להיות יותר קשוח ולוחם.

 

מה שעושה לך את זה
יומן אליפות של הניינרס (14). איקס על טמפה

57 Comments

משה 16 בדצמבר 2013

היית ממש קמצן בציונים. ביום כזה קשה לי לייצר ביקורת.

cookie-monster 16 בדצמבר 2013

" בינואר חייבים חלוץ מבקיע מוכח נוסף. ולדעתי גם עוד קשר לאמצע."

Agreed

אבישי 16 בדצמבר 2013

חייב להודות שכמו שלקחנו את הצ'מפיונס עם סגל מאוד חלש, ככה יהיה אם בטעות נזכה השנה באליפות. אני כן מצליח לראות מגמת שיפור בשחקנים שנחשבו בעיניי כגרועים לבינוניים, ומבינוניים לטובים, אבל אם בעונה הבאה נרוץ גם באלופות (או בליגה האירופית) נצטרך להתחזק ב5-6 שחקנים מדרג בכיר (כלומר, לא אספס).

ואחרי שלכלכתי קצת מחמאות: פעם ראשונה מזה הרבה זמן שאני רואה את ליברפול כ"כ עליונה על יריבה, שנראיתה מצד שני חסרת אונים. גם בנצחונות יפים תמיד היו דקות של דפיקות לב מואצות.. לא היום, רק המתנתי לגול הבא.. והבא.. והבא..

cookie-monster 16 בדצמבר 2013

well what we need for a european season is for next summer, and it's still early to start discussing that.

right now only thing in mind is how to go forward and strengthen the team for the real fight for the top 4 (any of the spots
)
so much depends in this season. every season we say its a crucial but this one with fergi out, and after the last summer we had with suarez, is for real.

we wont get lucky with World Class buys for ever like we did when suarez bought.

already this summer it was hell tough and we lose more and more signings that go to clubs that play in the CL.

D! בארץ הקודש 16 בדצמבר 2013

+1

TD 16 בדצמבר 2013

-מרגיש קצת כמו דז'ה-וו למשחקים מהעונה הקודמת, בהם רק ליברפול היתה על המגרש והכדור התעקש לפגוש שוב ושוב במשקוף או בקורה (ואז מקבלים איזה גול מסכן מקרן ומפסידים). היום הסוף היה כמובן שונה לגמרי.
-כמה יפה לראות את רודג'רס מתעקש על סטרלינג ופלאנגן. וקצת חבל שלא מנצל את הגרבז'-טיים לתת לאחרים קצת לרוץ. חבל שסוארז יפצע במשחק גמור.
-המשחק הבא הוא מבחן גדול בעיקר לרודג'רס.

matipool 16 בדצמבר 2013

צודק לגמרי לגבי החילופים . גם אני חשבתי על זה אתמול .
היה אפשר לשלב את אלברטו , אספאס ומוזס כבר עשרים דקות לסיום ולשמור על שחקני הרכב ובמיוחד סוארז מפציעות ( מצד שני – לך תוריד את סוארז מהמגרש כשהוא גם קפטן וגם בזון לכיבושים ובישולים . הבן אדם ירצה להרוג אותך ).

ערן 16 בדצמבר 2013

היה תענוג לא רגיל.
יש סיבות לאופטימיות.
דרוש רכש ולא רק בעמדת החלוץ בינואר, אם רוצים להישאר בצמרת הגבוהה עד סוף העונה.
בחודש האחרון, כל משחק הוא מבחן לברנדן. ולמעט נפילה קשה אחת (האל) הוא עומד בזה בכבוד. רק שימשיך.
ועכשיו- ליהנות כמה ימים, ולשמור כוחות לקראת הטירוף של סוף החודש.

יואב החושב! 16 בדצמבר 2013

עמית,
תמיד שחברים דיברו על החשיבות של ג'רארד טענתי שהוא כמו האבי נמני שלנו- ברגע שהוא יפרוש משהו ישתחרר במועדון. גם כשלקחנו את גביעי אירופה זה לא היה בזכותו באופן בלעדי אלא רשום על קבוצה שלמה. אני חושב שהיום קיבלנו את ג'ורדן הנדרסון וג'ו אלן שחלמנו עליהם כשבזבזנו סכומי כסף כדי להביא אותם. מצד שני, טוטנהאם של העונה היא קבוצה רעה בעליל.
סוארז, למרות שיש לי קושי רציני עם האופי שלו, לא מפסיק לבקש את הכדור גם בדקה ה-90 כשאנחנו ביתרון חמש. זה מראה על רצון לדרוך ולהרוג כל יריב- זה מה שאנחנו צריכים.
אני שותף לתחושתך שמשהו בארסנל נכבה. זה נראה בבירור בשבועות האחרונים. אלו הקבוצות של ונגר ואני רק מקווה שאנחנו נהיה שם כדי לנצל זאת.

גורביץ' 16 בדצמבר 2013

איזה בעיה בדיוק יש לך עם האופי של סוארז? זה שיש לו רעב בלתי נגמר למשחק ולכיבוש שערים, זה שיש לו ביצים מברזל, והוא תמיד אבל תמיד מגיע לכל משחק ? (גם אם הוא מחמיץ, הוא תמיד בא לעבודה ומגיע למצבים).
הוא חיית כדורגל ייחודית שמגיע גם עם חוסר יכולת לשלוט בצרכים שלו מדי פעם, אין מה לעשות זה בא עם התפקיד, כמו פציעות במקרה של מסי והסגנון משחק שלו, וחוסר פרגון כמו במקרה של רונאלדו והמשחק שלו.
עם האופי שלו אין בעיה

חדש בשכונה 20 בדצמבר 2013

״חוסר יכולת לשלוט בצרכים שלו…״? וואלה עשית אותו שליש סיעודי… עוד שני מבחנים שאותם לא יעבור ויהיה סיעודי לגמרי לפי כל פוליסה…

בני תבורי 16 בדצמבר 2013

לגבי ג'רארד, אני בהחלט חושב שהוא חסר לקבוצה למרות ניצחון מפואר בלעדיו. זה לא רק הקרנות ובעיטות העונשין, זה גם – למרות כבדות פיזית – החכמה לחלץ פקקים במרכז המגרש ולהוציא התקפות במסירה פשוטה, מה שלוקאס לא ידע לעשות גם אם ייוולד מחדש. התודעה שכדורגל משחקים קדימה והתבונה לעשות מהלכים פשוטים שמקדמים את חוליית ההתקפה שלך ובאותו זמן פורקים את העול מההגנה, אלה הדברים שג'רארד של היום מביא למשחק ועלולים להיות חסרים לנו בלעדיו.

MCMANAMAN 16 בדצמבר 2013

בהחלט
בניגוד למה שכתבו מעלייך הוא ההיפך המושלם מאבי נימני ולפי דעתי הוא כל כך מסור למועדון שהוא אפילו יבין ירידה לספסל אם וזה יהיה לטובת כשרונות צעירים ומוכחים(לא אלן או לוקאס חס וחלילה)
רודג'רס יעשה מהלך גאוני לפי דעתי אם הוא יהפוך אותו למעיין שלום תקווה…

זה משנה 16 בדצמבר 2013

הדבר שבלט אתמול, ואולי זה היה סימבולי בגלל שסוארז היה הקפטן, זה שנדמה היה שכמעט שאר הקבוצה שיחקה עם אותה רמת התשוקה שיש לו למשחק. התשוקה שלו לכדור ברשת של היריב זה לא משהו שניתן לתאר במילים, אבל המשחק אתמול היה דוגמא מעולה לזה.

ג'וני 16 בדצמבר 2013

משחק מעולה של כל מערכי הקבוצה ובייחוד של מרכז השדה שפשוט טרף את המגרש.
אל תקח מהנדו את הנגיעה הקטנה בכדור שאיפשרה לסוארז לקבל את הכדור לפני הגול הראשון. נגיעה קטנה-משמעות ענקית.
רק שלא יעשו פדיחות מול קארדיף שבוע הבא ואז אולי אם ניצחון של צ'לסי על ארסנל או אפילו תיקו אנחנו מקום ראשון בהפרש שערים

ליברפוליסט 16 בדצמבר 2013

למי ששאל מדוע ליברפול הגדולה של פעם נהייתה לוזפרול של היום להלן ציטוט של סטיביל'ה —

ג'רארד המשיך להרעיף במחמאות: "בכושר הנוכחי שלו הוא השחקן הטוב בעולם ואני לא אומר זאת בגלל שהוא חבר שלי לקבוצה. אם הוא ימשיך כך, אין ספק שנסיים בין ארבע הראשונות. מגיע לשחקן כמוהו לשחק בליגת האלופות".

אתם מבינים שהשחקן הזה שהוא השלד של ליברפול ב-15 שנה האחרונות בכלל לא מדמיין לקחת אליפות. אולי טוב שישאר חודש וחצי בחוץ. ושוב אני משווה את זה למכבי ת"א. הבבונים של נמני לא האימנו שאפשר לקחת אליפות. הגיע קרוייף וגרסיה וכעבור שנה לקחו אליפות. לפעמים הבעיה עומדת לך מול העיניים

ABC 16 בדצמבר 2013

כן בטח, סטיבי הוא שמונע מליברפול לרוץ לאליפות. ממש.
אולי בכושרו הנוכחי, ג'רארד באמת לא שווה הרכב וליברפול יכולה להיות טובה יותר בלעדיו. אבל הוא זה שמנעמונע ממנה לזכות בתואר? באמת?

נמני היה סוג של פגע רע מבפנים. אין אחד שיגיד מילה רעה על ההשפעה של ג'רארד על הקבוצה מבחינה חברתית.

בני תבורי 16 בדצמבר 2013

ליברפוליסט מיי אס

אבישי 16 בדצמבר 2013

לקרוא ולא להאמין. אתה משווה את ג'רארד לנמני??? ממש. אל תשכח שעם ג'רארד הקבוצה זכתה בצ'מפיונס.

ליברפוליסט 16 בדצמבר 2013

איזה רמה של הבנת הנקרא. היחיד שאפשר להתייחס אליו זה אבג. שני האחרים. למרות שאחד כותב כאן טורים- 0 בהבנת הנקרא. לא נורא בקרוב שליברפול תחזור להיות קבוצת פאר כל שמוק יצהיר שהוא אוהד ליברפול מ-1933. אין בעיה לוזרים. אני מקבל אתכם בברכה. ל-אבג- אני לא מומחה ליחסי אנוש בחדר הלבשה של ליברפול. מה שאני יודע שב-15 שנה האחרונות היו 2 שחקנים קרקגר וגרארר. שניהם שחקנים אהובים נאמנים אבל ליברפול לא הגיע לשום מקום מלבד הגמר המדהים של 2005. היכן אתם הייתם אז? ישבתם במחצית ובכיתם? אני הייית באתא טורק יא חבורת בבוניםל= לוזרית. ליברפול מייאס. תכנס לתחת שלך טמבל.

אבג 16 בדצמבר 2013

למה אתה מתבטא בצורה כזו?

אתה ציטטת רק את החלק שבו ג'רארד אומר סוארז ראוי לשחק בליגת האלופות. אבל הוא גם אמר שליברפול יכולה לזכות באליפות השנה.

קרא פה.

http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/steven-gerrard-talks-up-liverpools-2931226

matipool 16 בדצמבר 2013

אתה בטח חושב שאתה היחיד שהיה באיסטנבול או היחיד שאוהד מהתקופה שהיינו הכי טובים בעולם .
שלום ,
קוראים לי מתי . אני אוהד ליברפול מגיל 7 , אי שם בשנת 1975 .
קווין קיגאן היה האליל הראשון שלי . זכיתי לראות את ליברפול כקבוצה הגדולה בעולם , חוויתי את המועדון דרך הטורים של אבי כהן ז"ל בידיעות אחרונות , הייתי עם הקבוצה בזמנים הטובים וגם בפחות טובים ( לעולם לא אשכח את הפסד האליפות למייקל תומאס וארסנל בשנייה האחרונה של העונה ) .
נכון שמבאס שבשני העשורים האחרונים לא זכינו באליפות ומעט מאד פעמים היינו במרוץ עד הסוף אבל מכאן ועד להתבטא כמו שאתה מתבטא ? ללכלך ככה על אוהדים ושחקנים ?!
סטיבי ג'י החזיק אותנו במשך שנים . הוא היה יכול ללכת לכסף הגדול ולזכות באין ספור תארים בצ'לסי או בריאל מדריד ונשאר אצלנו בעיר הולדתו . החזרה באיסטנבול רשומה בעיקר על שמו . גם הגביע נגד ווסטהאם . איך אתה לא מתבייש ?
נ.ב. -גם אני הייתי באיסטנבול . חודש וחצי אחרי שהייתי באנפילד ועם כסף שלא היה לי . חוץ מאיתנו , היו שם לפחות עוד 1,000 אוהדים מישראל .

ריצ'י מקאו 16 בדצמבר 2013

+1

משה 16 בדצמבר 2013

מתי,
חבל על האנרגיות החיוביות שאתה מוציא בכיוון שלו, תשמור את זה לקבוצה.

בני תבורי 16 בדצמבר 2013

ליברפוליסט,
אתה מוציא שם רע לאוהדי יונייטד.

אבישי 16 בדצמבר 2013

הוא מוציא שם רע לכל מי שסיים כיתה ג'.

עמית פרוסנר 16 בדצמבר 2013

ליברפוליסט
בחייאת, אני שונא למחוק תגובות, אבל התגובה שלך מאוד לא הולמת.
בפעם הבאה, קצת יותר בכבוד לכאלה שכותבים כאן
תודה

D! בארץ הקודש 16 בדצמבר 2013

בחייכם אנשים.
תעזבו אותו בשקט
ומתישהו ימאס לו והוא יחזור להנות ולדבר עם אנשים מוכשרים ומצליחים.

ליברפוליסט 21 בדצמבר 2013

וואי לא נכנסתי לטור הזה והחמצתי לינץ. אני אוהב שכולם עולים עליי כמו באורגיה. לא אענה אחד אחד כי זה מיותר. מאטיפול באיסטנבול היו אולי 1000 ישראלים אבל מתוכם אוהדי ליברפול אולי 100. וגם זה אני מגזים. איך אני יודע? כי הסוכן שמכר אז מאות כרטיסים בישראל אמר לי- זה אולי סקר לא מחייב כי הוא לא מכר לכל הישראלים אבל בכל זאת זה משהו. אבל אני לא מחפש תעודת הצטיינות. סטיבי לא החזיק את ליברפול בשום מקום. הוא אישיות נהדרת אבל שחקן בינוני והוא מייצג את מנטליות הלוזרית בליברפול. לא אמרתי שהוא לוזר כי ב-2005 הוא היה חלק משמעותי מהקמבק. התופעה המרתקת הזאת כל אוהדי כדורגל להתביית על שחקן מסויים וללקק לו את כפות רגליו לא משנה מה זאת תופעה מרתקת – נמני=סטיבי= מי עוד? כל מה שכתבתם על סטיבי'לה אפשר לכתוב על נמני. רק שנמני השפיע על הכדורגל במכבי יותר מאשר גרארד בליברפול. אז נמני אופי חרא וסטיבי מותק אבל הערצה ההזויה שלכם לשחקן ספציפי? אולי תחזרו בתשובה חסר לכם משהו בחיים

יונתן 16 בדצמבר 2013

יש משחקים מסוימים בעונה שמגדירים קבוצה. נראה לי שהמשחק של אתמול היה אחד כזה. היו לקבוצה לא מעט סיבות להתרסק בפעם השישית ברציפות בווייט הארט ליין, אבל במקום התרסקות קיבלנו את אחד המשחקים הטובים בשנים האחרונות (ולבטח משחק שיזכר היטב בשנים הבאות). תצוגה של דומיננטיות כמעט מוחלטת החל מהדקה ה-7 עד הדקה ה-90. המון מצבים, 5 שערים וכדורגל שוטף לאורך דקות ארוכות של המשחק.
ארבעה אלמנטים שלטעמי הכריעו את המשחק:
1. הלחץ הבלתי של פוסק של סוארז, סטרלינג ושלישיית הקשרים (הנדו, לוקאס, אלן). לדקות מסוימות היה ניתן לחשוב שברצלונה של פפ מפרקת את טוטנהאם. לחץ מהיר, אסרטיבי ויעיל שנמשך לאורך דקות ארוכות של המשחק (עוד לפני ההרחקה שגמרה סופית את הסיפור). השיפור הגדול של השבועות האחרונים הוא בעניין של יישום הלחץ (וכבר בכמה משחקים האחרונים היו כמה דקות בכל משחק עם לחץ אדיר שלנו).
2. פייטריות השיפור של אלן וסטרלינג ראוי להתייחסות. לוקאס היה טוב אתמול, הנדרסון המשיך להיות השחקן המצטיין שלי העונה (אם מוציאים את סוארז מהשוואה), אבל אלן של שלושת-ארבעת המשחקים האחרונים מראה שיפור אדיר, וסופסוף מתחיל להיות לי ברור למה הוא היה הרכש הראשון של רוג'רס. סופסוף הוא מזכיר את התקופה שלו בסוונסי, עם לחץ בלתי פוסק, אגרסיביות מפתיעה לשחקן קטן כמוהו ועזרה אדירה בהנעת הכדור ושמירה על שטף של משחק (העברת הכדורים לקוטיניו/סוארז/הנדרסון). סטרלינג היה מצוין אתמול, מתחיל להתבגר ונראה שמדובר ביופי של שחקן.
3. חלק מהתקפות המעבר/ההתקפות המתפרצות נראו כאילו נלקחו מספר התרגילים של יורגן קלופ. טיסה מהירה מאוד קדימה עם סוארז, הנדרסון וסטרלינג. לטוטנהאם לא הייתה תשובה לטיסה הזאת קדימה, בעיקר שהיא מלווה באינטיליגנציה וחילופי מקומות בלתי פוסקים.
4. לואיס סוארז – באמת שכבר נגמרו הסופרלטיבים.

ABC 16 בדצמבר 2013

טוטנהאם הייתה כ"כ נוראית, כ"כ איטית, חסרת מעוף ותשוקה. בהחלט מקרה שבו קבוצה אחת משחקת זוועה ובכך עוזרת לשניה להראות פנטסטית. חוליית ההגנה המטולאת שלה, קו ההגנה הגבוה שמנהיג AVB ושכשל טוטלית גם בצ'לסי, פשוט שיחקו לרגליים של לואיספול.

MCMANAMAN 16 בדצמבר 2013

אני מרגיש שהמחמאה הכי גדולה אחרי המשחק אתמול מגיעה דווקא לרודג'רס
רק לראות איך שחקנים שעד לפני שנה או אפילו כמה חודשים כל אוהד ליברפול קילל(סקרטל, אלן, הנדרסון, סטרלינג…) לאט לאט תופסים את מקומם בסגל ואפילו בהרכב ואז גם משחק חוץ בוייט הארט ליין בלי סטיבי ג'י וסטארידג' נגמר ב 5-0
הייתה סיבה שהוא הצליח בסוונזי והייתה סיבה שהביאו אותו לליברפול.
אולי עדיין לא נזכה להבין את הסיבה השנה אבל אני באמת מאמין שאם ייתנו לו שקט(ובלי פציעות!) רודג'רס עוד יחזיר את ליברפול לגדולה שלה וידברו עליו כמו שמדברים על פפ וקלופ.
נכון היום הזה נראה רחוק ואולי אפילו בלתי אפשרי אבל למה לא להאמין? זה לא כאילו אמרתי שניקח אליפות השנה…

שי 16 בדצמבר 2013

זה רק אני, או שנאתכו נשמע כמו רכש מצויין בינואר? 8-10 מיליון יורו בשביל קשר/עושה משחק קשוח (אני יודע שלא רואים את זה בנבחרת, אבל נראה שמי שמצטיין בליגה הרוסית הקפואה, חייב להיות חזק) יכולת מסירה נפלאה. נשמע כמו מחליף אולטימטיבי לסטיבי – בינתיים על הספסל, ובעוד כמה שנים… חוץ מזה, צריך ישראלי במועדון….

זה משנה 16 בדצמבר 2013

נאתכו שחקן חופשי. החוזה שלו הסתיים.

גורביץ' 16 בדצמבר 2013

פחח נאתכו, כן בטח.. אולי גם את עומרי דמארי שיחזק את המהירות של החלק הקדמי.
עדיף שיתמקדו בלהביא פוטנציאל וורלד קלאס כמו שהביאו את סטארידג', וניסו להביא את מחטריאן.
נ.ב. – הלוואי שיביאו את פסטורה

אריאל גרייזס 16 בדצמבר 2013

הסיבה היחידה להביא את נאתכו זה כדי שישדרו את כל המשחקים שלנו בארץ

רובי 16 בדצמבר 2013

יש טיעון נגד נאתכו שלא נובע מכך שהוא במקרה ישראלי?

משה 16 בדצמבר 2013

למשל טיעון שהוא שחקן לא מספיק טוב ? שכשהוא עזב את הפועל ת"א הוא היה שחקן ספסל מאכזב שהפועל שיחררה בשמחה ? כי כשהוא מגיע לנבחרת הוא נראה שחקן איטי וסטטי שמסוגל לעשות דברים רק בעמידה או במצבים נייחים ומשחק בהרכב רק כי למאמן קוראים אלי גוטמן ? כי חוץ מסיפורי גבורה על מעלליו בליגה הרוסית לא ראיתי ולו הוכחה אחת שיש לו מקום לא רק בליברפול אלא בקריסטל פאלאס ? כי אם הוא לא היה ישראלי לא הייתם יודעים שיש שחקן כזה בכלל ?

D! בארץ הקודש 16 בדצמבר 2013

כן.
הוא לא מספיק טוב ולא יקדם את הקבוצה לשום מקום.

ואם ישדרו את המשחקים שלנו בארץ זה סתם יהיה נורא. סבלתי מספיק משלמוע את סביק סלצר מדבר על יוססי מהדקה הראשונה עד האחרונה.
מצד שני, בזכותו אני יודע היום איך לצרוף את המשחקים שלי באינטרנט, לרוב עם פרשנות מעולה.

ליברפוליסט 16 בדצמבר 2013

תחזור לקחת את הכדורים

משה 16 בדצמבר 2013

לדעתי התפקיד של מביא המים מאוייש. שמעתי שנפתח תקן לאוסף מגבות.

זה משנה 16 בדצמבר 2013

הגלגול החדש של צחי.

טל 12 16 בדצמבר 2013

מסכים לגבי סטיבי.הוא כבר לא יכול לעמוד בקצב משחק כזה וללחוץ,אבל הוא עדיין שחקן חשוב מנוסה ואחראי.

אני לא חושב שקיימת עייפות אצל ארסנל.אין לי ספק שהפסדים לגדולות(ונראה מה יעשו נגד צ'לסי)-ליונייטד וסיטי פוגעים בהם מעבר להפסד הנקודות,אבל זה לא רלונטי בשלב זה בהקשר של ליברפול. מוקדם לדבר על מאבק על האליפות.(יצא לי אלישע לוי כזה)

לדעתי,יותר חשוב מה יונייטד עושה.הם יכולים לחזור למאבק.אני לא רוצה אותם קרובים למקומות 4-1.

אבג 16 בדצמבר 2013

למה אתה מתבטא בצורה כזו?

אתה ציטטת רק את החלק שבו ג'רארד אומר סוארז ראוי לשחק בליגת האלופות. אבל הוא גם אמר שליברפול יכולה לזכות באליפות השנה.

קרא פה.

http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/steven-gerrard-talks-up-liverpools-2931226

משה 16 בדצמבר 2013

כי זה לא משרת את האג'נדה שלו ?

נדיב 16 בדצמבר 2013

אני תמיד האמנתי באלן
לדעתי אם הוא יתמיד ביכולת של 3 המשחקים האחרונים
עם הלחץ וחילוצי הכדור והרצון לקבל את הכדור
מה שליברפול יקבלו זה מסצ'רנו משופר התקפית ןטכנית!

D! בארץ הקודש 16 בדצמבר 2013

הו לה לה – דיון סטיבי.

אין ספק שבשלב הזה וכמו שהוא נראה מתחילת העונה (למרות שפה ושם אני קורא מחמאות באנגליה) צריך לפחות לנסות לשחק בלעדיו. הפציעה הזו (שנובעת הרבה מניהול לקוי של ב"ר את הסגל) דואגת שנראה מה קורה.
רודג'רס כבר אמר שאולי סטיבי יוכל לשחק עוד יותר מאחורה וייתכן מאד שלא נראה אותו חוזר לעמדה הזו באמצע המגרש.
הוא גם יוכל לתרום הרבה יותר כחלק מרוטציה שלא תתיש אותו, עוד שחקן שיכול להכנס ולשנות את המשחק והמומנטום – כי בחלק הזה של עומק הסגל אנחנו לוקים מאד.

אסף the kop 17 בדצמבר 2013

אולי ב"ר בנה על זה ?

D! בארץ הקודש 17 בדצמבר 2013

תכנון מעניין אם כי קצת יותר פחדני ממה שאני מצפה מהמנג'ר שלנו.
האמת שאני מצפה מסטיבי גם להרגיש מתי זה הזמן לסגת טיפה לאחור. אולי זה יותר מדי לצפות.

אסף the kop 17 בדצמבר 2013

קארדיף.

אסף the kop 17 בדצמבר 2013

התכוונתי, בוא נתחיל עם ניצחון על קארדיף.

D! בארץ הקודש 17 בדצמבר 2013

בוודאי.
אבל באיזה הקשר זה נאמר?

אחד חדש 20 בדצמבר 2013

כאחד שלא מגיב בדרך כלל
יש לי הרבה להגיד
נתחיל מזה שאני מהיותר אופטימיים
אני מאמין שרובכם כבר ראו השיפור ביכולת כבר בשנה שעברה
אולי לא מבחינת נקודות אבל אני מאמין שכל מי שצפה בקבוצה בקביעות
ראה את זה – לפני שתיים ושלוש עונות היה ממש סבל לצפות במשחקי
הקבוצה. את העבודה של רוגרס ניתן היה כבר בשנה שעברה
נוסיף לכך את התנהלותו בעניין סוארז
יש הרבה יכולת ומנטליות וגם בגלל זה חייבים חייבים לנצח מחר
המשחק נגד הספרס יצר אולי אשליה או אופטימיות אצל רבים
אבל גם חייבים לזכור את תחילת המשחק שמינולה כמעט עלה לנו בשער
ואז המשחק היה מתפתח אחרת
עם רכש נכון בינואר יהיה טוב
רכש הכי טוב של רוגרס בקייץ ובינואר הוא אותו רכש :
לואיס סוארז – ברכות. מגיע לך

D! בארץ הקודש 20 בדצמבר 2013

:)
הוא הרכש הכי טוב שלנו כבר שנתיים

ליברפוליסט 21 בדצמבר 2013

כפי שציינתי לפני 14 ימים. ליברפול תהיה ראשונה אם תוציא 9 נקודות. נצחון היום ולדעתי ארסנל לא תנצח את צלסי. הבעיה היא איך עוברים את סיטי וצלסי בשלום בעוד כמה ימים.

אחד חדש 21 בדצמבר 2013

סוארז אתה כפוי טובה
קיבלת חוזה חדש
וזה מה שיש לך תת : שני שערים בישול ומקום ראשון ( זמני )
תתבייש :-)

Comments closed