למה אני לא מתבאס שסאלח הולך לצ'לסי

נכון, זו כבר פעם שנייה, גם את וויליאן הם חטפו לנו אחרי שטוטנהאם חטפו לנו, אבל כאמור אינני מתבאס כלל. ייתכן שסאלח הוא שחקן מצוין, ייתכן שהוא גם יצליח בפרמייר ליג, אני לא בטוח, אני רק חושב שיש לנו צרכים דחופים יותר. אם הוא היה מגיע, סביר להניח שהוא היה משחק בשלישייה הקדמית, וזה חשוב כמובן לשפר אותה, אבל יש לנו שם את סוארז, סטרידג' וקוטיניו כשלישייה הפותחת בדרך כלל, ועוד את סטרלינג שבהחלט יכול לשחק במקום קוטיניו, וכן, אנחנו תקועים עם אספס ומוזס, ואם כולם כשירים, אז אחד מהם, או אפילו שניהם, יכולים לתת כמה דקות פה ושם, אחרת למה לכל הרוחות משאירים אותם? אפשר להחזיר את מוזס לצ'לסי, ואת אספס להשאיל לולנסיה.

לטענתי, במקומם צריך שחקן שמשנה משחק/מומנטום, אחד כזה שנכנס כמחליף ומשפיע על המשחק, לא נבלע בו. ייתכן שסאלח היה הופך לכזה. אי אפשר לדעת. הוא אמנם מאוד מוכשר, אבל מחיש ודאות שהוא היה מצליח יותר מאסאידי שהגיע מהליגה ההולנדית הקשה יותר? או אפילו מבוריני? בכל מקרה, חשוב לזכור, שבשנה הבאה הם חוזרים; אוסמה אסאידי, שבינתיים משחק לא רע בסטוק, פאביו בוריני, שבינתיים משחק לא רע בסנדרלנד, וסוסו שמלהטט בספרד, אז יש כאן עומס מסתמן על כמה עמדות (ז"א החל מהקיץ, ומי יודע באיזה מצב נהיה, ומה אני בכלל חושב כבר על הקיץ?), וזה בסדר גמור, אבל גם בלי סאלח נוכל להמשיך, ואם הוא שווה רק 11 מיליון ליש"ט, אפשר לוותר עליו, ז"א כוונתי היא שבחלומי אני רואה שמנחיתים שחקן במחיר גבוה יותר, מישהו מוכח, מישהו עם רזומה רציני, מישהו שישפיע מיידית על הקבוצה, במיוחד אם מנחיתים אותו בינואר ולא בקיץ. וכמובן, אנחנו זקוקים בדחיפות, ואם אפשר עד המשחק נגד אברטון, קשר אמצעי הגנתי. זה דחוף יותר, זה כואב יותר.

מה הוא עושה שם - יניב פרנקו
זה צרה זה?

45 Comments

D! בארץ הקודש 23 בינואר 2014

זה סיבה טובה לא להתבאס
אבל יש סיבות טובות בהרבה כן להתבאס.

הצוות שלנו לא מסוגל לסגור. וזה רע. רע מאד.
רצינו את מחטריאן, גררנו את זה עד שנלקח.
רצינו את ווילאן – לא סגרנו.
רצינו את סאלח (ואני מסכים שהוא לא העמדה הדחופה ביותר שלנו) – בלבלנו את המוח עם ויכוחים על מליון או שניים לכל כיוון ונשארנו בלי כלום.
אין לנו את הפריבליגיה הזו.
וזה רע מאד שכל מי שמסומן ע"י הצוות המקצועי בראש הרשימה הולך לקבוצות אחרות אחרי שצוות המו"מ גורר את המו"מ על נפי זמן בלתי נסבל שגם משאיר אותנו בלי זמן לנהל חלופות.

פורנו-הוליק 24 בינואר 2014

הסיבה שמחטריאן נגרר ולא סגר בליברפול היא לעניות דעתי לא בגלל סחבת אלא בגלל שהוא פשוט רצה קבוצת צמרת שמשחקת בליגת האלופות.

N 23 בינואר 2014

תוסיף לזה את; סיגורדסון, אריקסון ודמפסי
You wanna shoot? Shoot don't talk

LOVERPOOL 23 בינואר 2014

דייק
If you wanna shoot shoot, don't talk

הייתי חייב

אדם 24 בינואר 2014

נא לדייק 2
When you have to shoot shoot, don't talk

אריאל גרייזס 24 בינואר 2014

אני לא חושב שרצו את מי משני הראשונים, אלו בעיקר היו שמועות בתקשורת

משה 24 בינואר 2014

אני חושב שאת סיגורדסון רוג'רס רצה מאוד לאחר התקופה בסוואנסי, את אריקסון מעולם לא רצו להערכתי, הוא שחקן מצויין אבל הוא לא מתאים לסגנון של רוג'רס.

אלי 23 בינואר 2014

אף אחד פה לא יודע אם הסיפור הוא רק מיליון או שניים. הסוכנים מנהלים פה את העניינים ויש סיכוי לא רע שגם אם ליברפול היו מעלים את ההצעה אז עדיין לא הייתה עסקה.
סביר להניח שבכל מקרה היו מחכים עוד קצת לראות אם יש הצעות אחרות.
לא לשכוח שדיברנו עדיין לא חזרה לליגת האלופות ולכן עדיין לא אטרקטיבית מספיק.

בכל מקרה אני שמח שהוא לא יגיע לליברפול כי אנחנו ממש לא צריכים עוד טראבל מייקר גזען. ואפילו שלחתי מייל להנהלת ליברפול רק במקרה שהם לא מודעים לתקרית בישראל.

אלי 23 בינואר 2014

שחושבים על זה שוב, אז סביר להניח שצלסי תכננו למכור את מאטה ורק חיכו לסגור את העסקה, במקביל הם כבר הודיעו לבאזל שיתכוננו, להזכירכם תלוי שיחקו נגד באזל פעמיים בשנה והוא הבקיע בשני המשחקים.
תנו קצת קרדיט למוריניו שלא החליט על העסקה היום בבוקר, אלא רק חיכה למכור את מאטה.
ברזל פשוט השאירו את ליברפול על אש קטנה למקרה שצלסי לא תסגור.

LOVERPOOL 23 בינואר 2014

בטח הודעה מהסלולרי עם כל התיקונים האוטומטיים? ;)

אלי 23 בינואר 2014

אכן. כמה שניסיתי לתקן תוך כדי, עדיין פספסתי כמה.

אסף THE KOP 23 בינואר 2014

עכשיו מובן למה לא החתימו אותו – המייל שלך.

וביננו – אתה צודק ב-100%.

אלי 23 בינואר 2014

אני בטוח שזו לא הסיבה… אבל בכל זאת הרגשתי חייב.

ערן 24 בינואר 2014

קפצתי משמחה כשראיתי שחתם בצ'לסי. כאוהד מכבי, הוא הצליח לעורר בי כעס עצום בהתנהגות בלתי ספורטיבית (עם אלמנטים אנטי ישראלים / יהודיים מובהקים). ולא דובר רק בסילוף או ניפוח מצד התקשורת. הוא התנהג מגעיל.
לו היה מגיע לליברפול, אהבתי השנייה, זה היה מבאס אותי מאוד. הייתי מתקשה לעודד אותו.
המעבר ליריבה כמו צ'לסי היה מושלם בשבילי – רק מעצים את היריבות.
[ובלי קשר, הוא שחקן טוב מאד, אבל לא הרשמתי שהוא בליגה של הגדולים באמת (חואן מאטה – הוא לא). יש לליברפול מספיק שחקנים טובים, אין לנו מספיק תותחים. וצריך להוציא עכשיו כסף רק על תותחים,לא לבזבז על אחרים.]

D! בארץ הקודש 23 בינואר 2014

יכול מאד להיות שהיינו סתם אוד במדורת המכירה שלו.
אם היינו מציעים עוד שניים לפני חודש וחצי היינו יכולים לסגור את זה.
או לרדת לגמרי מהנושא ולפנות לאפיקים אחרים.

red sox 23 בינואר 2014

יש 4 עמדות יותר דחופות ובאף אחת מהן לא צריך להשקיע פני אחד לפני שמנחיתים קשר אמצע תותח. אפילו שניים אם אחד מהם מגיע בהשאלה והשני לטווח ארוך. זה היה נכון לפני הפציעה של לוקאס וזה נכון עכשיו.

אריאל גרייזס 24 בינואר 2014

הבעיה היא שלא נראה שמביאים מישהו בכלל לאף אחת מהעמדות האלו. מתסכל משהו

משה 24 בינואר 2014

מדברים על רומולו מספרטק מוסקבה. אני לא מכיר מספיק ליגה רוסית אבל לפי היכולת של הזר המצטיין שם בשנה שעברה לא הייתי בונה עליו גדולות ונצורות.

גורביץ' 24 בינואר 2014

מאד מתסכל, במיוחד אחרי הבינגו שנה שעברה עם סטארידג'.
יותר מזה, זה אפילו מזלזל. הייתה הרגשה כל העונה עד עכשיו, שלמרות שכל פעם שמישהו נכנס לכושר הוא נפצע (סטארידג', פלאניגן, סאקו, סטיבי. לוקאס בשום שלב לא היה בכושר..),השחקנים נותנים הכל עד החיזוק שיגיע בינואר.
במשחקים אחרונים זה נראה כאילו משהו נכבה, או יותר נכון נשחק בקבוצה, אפילו מה 5-3 על סטוק לא התלהבתי, העדפתי 1-0 קטן כמו בתחילת העונה, כי זה היה ברור, שהם לא יכולים להמשיך עם הקצב של לחטוף 2 גולים למשחק ומרכז שדה מפורר.
אם הפציעה של לוקאס, שאני ממש לא מחזיק ממנו כמובן (יש מישהו שכן??..), אבל הוא עדיין בורג במערכת שחסר עכשיו, לא גורמת לרודג'רס לרוץ לחזק את הסגל, אז אני כבר לא יודע מה כן.
וזה עוד סימן מדאיג בקשר לרודג'רס.

LOVERPOOL 24 בינואר 2014

הנה קונספירציה נעימה, הרהרו בה כשתלכו לישון –
כל פארסת סלאח הזאת היא בעצם רק הכשרת הקרקע לפארסה הגדולה-יפה-מרגשת יותר,
פארסת מאטה… ליברפול עוקצת ברגע האחרון ודורכת על יונייטד עוד קצת על הדרך.

לו יהי

N 24 בינואר 2014

כרגע זה לא נראה טוב
אבל בואו ונחכה עוד שבוע לפני שנשפוט את חלון העברות הנוכחי
אם לא יגיע שום חיזוק אזי נכשלנו ומקום רביעי יהיה בגדר נס

אסף THE KOP 24 בינואר 2014

יש סיכוי לא רע שליברפול תסיים מעל המקום הרביעי.
בלי שום קשר לחלון ההעברות.

משה 24 בינואר 2014

ראיתי את זה גם בעוד כמה אתרים אנגלים. אני מקווה שזה העונש שלו ושלהם.

אסף THE KOP 24 בינואר 2014

עכשיו הערבי מקבל משכורת מהיהודי.
אירוני.

איתן מסוארי 25 בינואר 2014

זה מצרי מרוסי… אין חדש תחת השמש.

יואב בורוביץ' 24 בינואר 2014

יש דיבור שסלאח בסוף עלה 16 מיליון ליש"ט. בכל מקרה, אני מאוד מאוכזב מזה שהוא לא בא. הוא שחקן איכותי התקפי. אין רבים כאלה (קוטיניו, למשל, אינו כזה; גם סטרלינג המוכשר כנראה פחות יעיל מסלאח)- לכן האכזבה. ליברפול מאוד רצתה את השחקן הזה ולא הצליחה להביא אותו. זה גם עשוי להצביע על אינקומפינטנטיות ניהולית, וגם יכול להסתיים במפח נפש.

אסף THE KOP 24 בינואר 2014

בפעם המיליון.
ליברפול לא צריכה לגנוב שחקנים לבאזל.
היא צריכה לגנוב שחקנים לבאיירן.

שסאלח יצטרף לצ'לסי. אני בעד.

אהד 24 בינואר 2014

רק מחאה קטנה, למה לזרוק על ולנסיה את אספס? היא כבר סובלת מספיק העונה

צ'לסקי 24 בינואר 2014

יש לליברפול גרזן בשם קונור קואדי,הגיע הזמן לתת צאנס לקפטן של קבוצת המילואים צריך להחזיר אותו מהשאלה.

red sox 24 בינואר 2014

ברור, כי זה מה שקבוצת צמרת בפרמייר ליג עושה. נותנת צ'אנס לשחקן מוכשר עם אפס הופעות ברמה הזו ובונה על זה שהוא יחזיק לה את הקישור חצי שנה ולא משקיעה בשחקן מוכח ואיכותי בעמדה שצריכה חיזוק.

אהד 24 בינואר 2014

תראה מה הכינוי שלו.. זו עצת אחיתופל..

צ'לסקי 25 בינואר 2014

בשביל מה לבזבז כסף,עדיף לתת צאנס לאנגלי צעיר,גם ככה הוא הרבה יותר טוב מלוקאס הפלוף קבוצה אנגלית בשביל אנגלים!!!

ארצי בן יעקוב 24 בינואר 2014

קראתי היום שמייקל אסיין עובר למילאן בחינם
זה לא השחקן שליברפול צריכה?

אלי 24 בינואר 2014

מה אנחנו בית אבות? טורה מספיק.

matipool 24 בינואר 2014

כל עוד אין אופציות אחרות , אני ועוד איך מתבאס .
שחקן שהיה יכול לעזור מאד לסגל הקצר שלנו מאחר והוא יכול לשחק בכמה עמדות וכובש שערים .
חוץ מזה – עוד משהו כמו 80 מיליון אוהדים לליברפול ..

פאקו 24 בינואר 2014

מה קשור אנדי ריד ג'וניור?

איתן מסוארי 25 בינואר 2014

16 מליון יורו על המצרי הזה?!
יש לי בשבילכם תימני (שהוא גם אחיין של רמטכ"ל לשעבר) ב – 10 מליון יורו…

המחיר גמיש (באופן תימני).

Fluttershy 25 בינואר 2014

זה (כמעט) אף פעם לא טוב כששחקן שהקבוצה שלך רוצה, לא מגיע אליה, וזה לא משנה אם הוא לא משחק בעמדה שהכי זקוקה לשחקן חדש, או שאולי הוא לא מספיק טוב (אי אפשר לדעת האם סלאח יצליח באנגליה). אני מאוד פסימי לגבי הסיכויים של ליברפול לסיים בין 4 הראשונות (יותר נכון מקום רביעי, כי אני די בטוח שסיטי/צ'לסי/ארסנל הן הקבוצות שיתפסו את 3 המקומות הראשונים בסוף העונה, השאלה רק באיזה סדר – אני מהמר על אליפות לסיטי, צ'לסי 2 וארסנל 3). המעבר של מאטה ליונייטד מצביע על 2 דברים – אחד, יונייטד היא הפייבורוטית הברורה לסיים במקום הרביעי עכשיו (לדעתי היא הייתה כזאת גם בלי מאטה), דבר שני, והוא יותר מדאיג, זה שלמרות מוייס ולמרות המצב בטבלה, יונייטד היא עדיין קבוצה אטרקטיבית לעבור אליה בשביל שחקן בקליבר של מאטה. לדעתי יונייטד תישאר קבוצה רלוונטית למאבקי האליפות בשנים הקרובות.

חוץ מזה, לטוטנהאם יש סגל טוב מזה של ליברפול, וגם מאמן חדש, שהחזיר את אדביור לחיים (לדעתי הוא שחקן וורלד קלאס, אולי היחיד שנשאר לטוטנהאם, רק שלפעמים נדמה שהוא לא מתאמץ מספיק), אז אני לא אופתע בכלל אם גם התרנגולים יסיימו את העונה לפני ליברפול בטבלה. אברטון, אני חושב, תיחלש בזמן שנשאר ולא תסיים בין 6 הראשונות. אם כי אני צריך להגיד שאני מאוד נהנה לראות את הקבוצה הזאת, למרות שהיא היריבה העירונית, היא הקבוצה מספר 2 שלי באנגליה.

לליברפול יש לא מעט בעיות כרגע – שחקני ההגנה כל הזמן נפצעים, ואין רביעייה קבועה שרצה על הזמן, גם אם כולם יהיו בריאים, יש רק מגן אחד נורמלי – פלנגאן – שגם הוא לא כזה אדיר, אבל לפחות הוא ילד מקומי וגם ממש צעיר, יש לו לאן להשתפר. חוסה אנריקה לא כזה טוב – כולם אומרים כמה שהוא חסר, אבל הוא שחקן די בינוני עם שליטה גרועה בכדור. בקישור נקודת האור היחידה היא הנדרסון, שמשתפר כל הזמן, אבל בקצב לא מספיק מהיר לדעתי. סטיבי בדעיכה כבר כמה שנים, לוקאס/אלן לא מספיק טובים בקישור האחורי, וקוטיניו לא מספיק טוב בקישור הקדמי. סוארז בכושר לא כ"כ טוב בשבועות האחרונים (יחסית, הוא עדיין שחקן ענק), סטארידג' נראה לפעמים אדיש ואגואיסט, וגם אי אפשר לשחק עם 2 חלוצים כמו שראינו במחצית הראשונה נגד אסטון וילה, אז עדיף שהוא ישחק באגף, ויש את סטרלינג, שהוא טוב, אבל לא בוגר/חזק גופנית/גולר מספיק בשביל להיות קיצוני סוחף, אולי בעתיד. אני אפילו לא יודע את מי אפשר להביא בשביל לשפר את הסיכויים לסיים במקום הרביעי.

ומי שחושב שליברפול יכולה לאיים על האליפות העונה, כמו אסף ובורוביץ, הוזה לגמרי לדעתי. זה כמו שהייתם אומרים שפדרר מסוגל לעבור את נדאל ולזכות בגרנד סלאם, גם לי היה חלום כזה, אבל הוא מנותק מהמציאות.

N 25 בינואר 2014

דקה 40
משחק חלש מאוד שלנו
למרות שגם אני חשבתי אבל קלי לא יותר טוב מג'ונסון הגנתית או התקפית
טורה איטי להחריד
קוטיניו חלש מאוד כבר הרבה זמן
סיסוקו אף פעם לא היה שחקן
וגם אין שוער מחליף

אסף THE KOP 25 בינואר 2014

2 טיעונים להקלה בעונש:

1. חרא של מגרש. מזכיר יותר אחו לעוס ע"י פרות מאשר מגרש כדורגל.
2. קוון עיוור – היה צריך להיות כבר 2:0. לא היה נבדל במסירה של ג'רארד לסוארז.

matipool 25 בינואר 2014

וגם לא היה נבדל במסירה לסטארידג' אבל אנחנו על הפנים .

N 25 בינואר 2014

לא היה נבדל פעמיים !
חוץ מזה, זה רק אני או שרוב ההחלטות נגד סוארז שגויות ?

N 25 בינואר 2014

תוצאה סבירה במגרש נוראי
הומחשה העובדה כמה ההגנה שלנו לא טובה.

D! בארץ הקודש 25 בינואר 2014

תוצאה סבירה (טובה – עלינו)
מגרש נוראי
משחק גרוע
ניהול משחק שערורייתי

Comments closed