דו"ח משחק – אברטון

1. כמובן, זה הכי סמלי שהאיש שאחראי יותר מכולם לניצחון הגדול והמוחלט הוא ג'רארד. בכל פעם שנדמה שהוא אבד את זה, שהוא דועך, שהוא לא בנוי – הוא מוכיח שעדיין אי אפשר בלעדיו. המרחבים הרכים שהוא נתן נגד וילה וסטוק, פשוט נעלמו לחלוטין. היה גם רגע אחד שהוכיח את זה יותר מכל, זה היה ברקלי או מיראלס (שכמיטב המסורת, שוב הגיע לו אדום) שהתנהלו בחופשיות מרחק 20 מטר מהשער, זה היה 0:0 או 1:0, רגע קריטי במשחק, הכחול שחרר את הבעיטה, וג'רארד פשוט זינק עם גופו ורגלו קדימה, כי אף אחד לא היה שם בסביבה, ועצר את הכדור מלהגיע לאזור השער. אלו דברים שלוקאס (ומה לעשות, הוא עדיין הקשר ההגנתי שלנו) מעולם לא עושה, אבל זה כן דברים שקולו טורה עושה וסקרטל עושה, והיום עוד שחקנים עשו. אבל שוב, מעל כולם היה ג'רארד, בשבוע בו הוא תרם 96,000 יורו לקרן נפגעי הילסבורו, ודיבר על אותו דרבי ראשון לפני 15 שנה בו הוא נכנס כמחליף, תיקל את קמפבל וקיבל אדום, לפעמים בדרבי צריך טראומות כדי לההיפך לגיבור. בכל זאת, כשאני נישא על גלי האופרויה האלו, אני חושב שדווקא משחק כזה של ג'רארד צריך להבהיר למה צריך למנן יותר את דקות המשחק שלו, למה צריך לשמור עליו, לא לעייף אותו מדי, למה צריך לקנות מחר על הבוקר קשר הגנתי מוכח, יקר, גרזני, כזה שנכנס מיד לרוטציה או אפילו להרכב ומשפיע על הקבוצה, לא אחד עבור העונה הבאה.

2.  הניצחון הזה לדעתי מוציא קצת את אברטון מתמונת המקום הרביעי. מחר טוטנהאם תארח את סיטי. קשה לי להאמין שהיא תנצח, אבל אם כן, היא עדיין תהיה במירוץ, אם כי אני מוכרח לומר שהעונה אין ספק שליברפול קבוצה טובה יותר, וטוטנהאם תתעייף, וההשפעה הראשונית של שרווד תלך ותדעך מתישהו. טוטנהאם לא קבוצה לליגת האלופות. היריבה העיקרית למקום הרביעי היא עדיין מנצ'סטר יונייטד, וזה לא קשור לחואן מאטה שבוודאי יוסיף לה המון, גם לפני כן היא היתה היריבה העיקרית. היא עדיין לא הפנימה שעל זה היא נלחמת, ברגע שהיא תפנים זאת, המאבק יהיה קשה יותר, היא עדיין חיה בתחושה שהיא האלופה והיא עוד רגע תחזור להיאבק על האליפות. ושוב, מאטה או לא מאטה, היא הפכה פשוט לקבוצה אנושית, לקבוצה שנראית בדיוק כפי שהיא צריכה להיראות, בלי אקס פקטור ששמו אלכס פרגוסון.

3. גליון ציונים: מינולה – היום היה במקום, גם בכדורי גובה; פלאנגן -הפציעה של ג'ונסון, מה לעשות, טובה עבור הקבוצה. מתברר כי ג'ונסון שיחק רוב העונה עם כאבים, מה שמסביר את היכולת שלו; סקרטל – ומי זוכר שדובר על מעבר לנאפולי בקיץ. טורה – היום היה במקום. סיסוקו-  מתאמץ, משתדל, עדיין החוליה החלשה; הנדרסון – שקט, שורף שטחים. אחרי סוארז, הוא בינתיים שחקן העונה שלי; ג'רארד – רק תנוח כמו שצריך; קוטיניו – לדעתי, זה היה המשחק הכי טוב שלו העונה, הוא לא איבד כדור, הוא נלחם כמו אריה, והמסירות ב-90 אחוז מהמקרים היו מדויקות; סטרידג', אם כבר שכונה, אז כמובן כשאתה מוביל 4:0, שני הגולים שלו היו עקיצות קטלניות. עדיין, המחצית השנייה השאירה טעם קצת חמוץ, אני חושב שאם הוא ייפטר מהחלק הזה באופי שלו, תהיה לנוב עיה כי ריאל מדריד תרצה אותו. סטרלינג – רבאק, אתה מוביל 4:0 ומביים פנדל?  אותי זה דווקא עצבן, כי בפעם הבאה שיעשו עליך פנדלל אמיתי במצב משחק אחר, השופט יזכור את הצלילות האלה. חוץ מזה, משחק נפלא. סוארז – שוב, כשוה אלוקח את רוב תשומת הלב, סטרידג' פורח וההיפך. חברים, יש לנו שני חלוצים ברמה עולמית. מחליפים – מוזס -הלו משה, הראש בקיר. קלי – אני חושב שצריך להכניס אותו יותר לרוטציה. אלברטו – כנ"ל.

רבותי ההיסטוריה חוזרת
חשיבותו של הבוז

11 Comments

N 29 בינואר 2014

כמה שנים ג'ונסון סוחב את הפציעה הזאת ? ;-)
לדעתי היה פנדל ברור
הבחור פשוט מהיר מדי
רוטציה רוטציה רוטציה

פורנו-הוליק 29 בינואר 2014

3 שערים ופנדל במתפרצות.
61 אחוזי שליטה לזכות אברטון.
לעזאזל שליטה בכדור.

cookie-monster 29 בינואר 2014

הייתי בעבודה ולא יכולתי לראות את המשחק אבל למי שעבדתי איתו יש אפליקציה שצורחת גוווול כל פעם שיש גול למשחקים שבוחרים והוא הוסיף את ליברפול אז לפחות הייתי רגועה

בעניין קלי גם לי נראה שצריך להכניס אותו לרוטציה.הבעיה איתו זה הפציעות ולוקח לו זמן להתאושש מהן וזה כמובן מאוד מפריע בהתקדמות שלו כשחקן.

אסף the kop 29 בינואר 2014

עוגיפלצת, עבודה ב-10 בלילה שיש דרבי ?
מה נסגר ?

D! בארץ הקודש 29 בינואר 2014

לפי שעות התגובות אני לא בטוח שהיא איתנו באותו קו רוחב..

(גם שלי צועקת ככה – יופי של אפליקציה)

cookie-monster 31 בינואר 2014

כן – עובדת לילות.
אף פעם לא הייתי בנאדם של בוקר אבל גיליתי אחרי שהפסקתי לעבוד במשרת 9-5 (8-6) שהמיגרנות פחתו בהרבה – רק משינוי שגרה (התחלתי לעבוד מהצוהריים – ערב). עם הזמן השתדרגתי ללילה.

איסטנבול 29 בינואר 2014

גם אצלי האפליקציה צעקה והרעידה את המכשיר בכיס כשעמדתי (!) ביציע באשדוד

matipool 29 בינואר 2014

תענוג ואושר גדול .
המשחק הכי טוב של סטיבי וקוטיניו העונה .
אסור להסתנוור וחייבים חיזוק של שני שחקנים . אנחנו קצרים מדי ופציעות אצלנו משמעותיות יותר מבקבוצות צמרת אחרות .
לא שותף למה שאתה חושב על טוטנהאם . יש להם סגל אדיר ופוטנציאל גדול . מה שכן – חסר להם שחקן העל שימשוך אותם עוד קצת למעלה ( מה שבייל היה עבורם ומה שסוארז עבורנו ) .
גיליון הציונים שלך מדויק ומשקף .

D! בארץ הקודש 29 בינואר 2014

מסכים.
בעיקר אסור לחשוב שזה מספיק כי אנחנו לא מצליחים להביא את האנרגיה הזו לכל המשחקים. מאבדים מלא נקודות סתם ואז מגיעים ומפרקים את טוטנאהם ואברטון. משהו לא בסדר.

הנדו – בהחלט – אם זה לא היה לואיס הייתי אומר שהוא הכי חשוב בקבוצה. רק שהטירוף של לואיס הוא עדיין החלק הכי חשוב.

תענוג לראות את השיתוף פעולה שלנו בחוד. פשוט תענוג.

מסכים לגבי סטרלינג – אולי היה מגע מספיק לפנדל – יותר טוב שיילמד לשים אותם. גם כשיש לו שעה מול השער זה נראה כאילו הוא עושה הכל רע כדי לצמצם לעצמו את האפשרויות. אצל סטארידג' גם רבע שנייה נראית כאילו הוא יכול לשתות כוס בירה עם המהלך.

צריך לעבוד עם החברה על מוטיבציה?

באבא ימים 29 בינואר 2014

מסכים לגבי סטיבי – הוא צריך להיות ריאן גיגס של לפנ שנתיים שלוש ולא יאיא טורה של היום.

רועי מ 31 בינואר 2014

רוב עונה אנחנו מספקים את הסחורה.
המיקום שלנו מראה את זה.
אני אופטימי לגבי ליגת אלופות לעונה הבאה וחיזוק משמעותי בעונה הבאה

Comments closed