הקבוצה הטובה ב-NBA

הפייסרס משחקים עם האתוס הנכון

371907103735796

 

אני בתחושה שראיתי הלילה את הקבוצה הטובה ב-NBA. קבוצה.

אין לאינדיאנה פייסרס הול אוף פיימרס עתידיים למרות שאם דייויד ווסט ייתן עוד 6-7 שנים כאלה אז מגיע לו. גם פול ג'ורג' אולי יהיה סופרסטאר בעתיד (כמה כשרון יש לו- שליטה בכדור, יד, חדירה, חצי מרחק, אבל הוא לא מספיק יציב ולעתים נוטה לאנמיות. גם לא שחקן הגנה מופתי).

אבל ההגנה של הפייסרס טובה מאוד. בגלל הסנטר הטבעי הנהדר רוי היברט (איזו סדרה מול הניקס!) ובגלל לאנס סטיבנסון, שחקן שנחשב עד ממש לאחרונה כבדיחה- סטארטר שבקושי קולע נטול יד וגם שחקן שהתגרה לפני שנה בלברון ג'יימס. אלא שסטיבנסון, אולי הניו יורקר הכי טוב שצמח בתיכונים בעשור האחרון, מתגלה כמפלצת- שחקן הגנה מופתי ושחקן התקפה עם חדירה עוצמיתית ויכולת לצבור נקודות בקרבת הסל (כאשר גם היד משתפרת) שלא לדבר על כל הריבאונדים שהפריק הזה מוריד.

כשמוסיפים את ג'ורג' היל מגלים באינדיאנה חמישייה פשוט נהדרת. באמת שלא חסר דני גריינג'ר, קלעי וסקורר אבל שחקן די אנוכי שגם לא שומר מספיק טוב.

הניצחון של אינדיאנה על הניקס בסדרת חצי גמר המזרח הוא בינתיים הדבר הכי מרשים שראינו בפלייאוף. מעניין מה יקרה מול ההיט- גם קבוצה בחסד, למרות ובעיקר בגלל לברון, אבל כזו שעדיין חייבת את האלפא דוג שלה מצוין כדי לנצח משחקים קשים בפלייאוף. מעניין מה תהיה תוכנית המשחק של פרנק ווגל, מאמן נהדר, מול לברון. מעניין אם זה בכלל ישנה.

אבל גם אם אינדיאנה תפסיד 4- 1 היא עדיין עשתה את שלה בפלייאוף הזה. ואף מעל למצופה ממנה. כל הכבוד גם ללארי בירד ודוני וולש שבנו את הקבוצה הזו. בירד מתגלה כמידאס- כשחקן, כמאמן וכמנהל. פשוט איש של קומון סנס והבנת כדורסל (למרות שהיו לא מעט נפילות, בעיקר כאשר הימר על יותר מדי שחקנים לבנים בדראפט).

אבל אינדיאנה הזו לא לבנה. הנסברו הלילה לדעתי לא עלה לפרקט בכלל. היא קבוצה של אתלטים, ושל שכל ושל לב. שלא יובן שאין שחקנים לבנים עם התכונות הללו (למעט אתלטיות במרבית המקרים), אבל הפייסרס הזו באמת קבוצה שכיף לראות איך היא משחקת יחד וכל כך חכם.

גם במערב מצפה לנו כבר מהלילה דו קרב בין שתי קבוצות שמשחקות כקבוצות. וכפי שכבר כתבתי, גם מיאמי הוא בראש ובראשונה קבוצה (לא, סליחה. היא בראש ובראשונה לברון). היא היוצאת מן הכלל. האם היא תוכל לזכות שוב באליפות ולהוכיח שבמקרים קיצוניים המגה סטאר מנצח כל קבוצה?

אפשר קצת שקט, בבקשה?
הכרעות סוף עונה

54 Comments

בעז גלעד 19 במאי 2013

פעם ראשונה נראה לי שלא אכפת לי מה תכתוב אני אהנה מזה איזה כיף להגיע שוב לגמר המזרח!

קיש 19 במאי 2013

לשאלה שבסוף – כל הסימנים מראים שכן, שזה הכול יפה ונחמד, ומפתיע וכו' – אבל בגמר לברון פשוט יפרק את כל מי שיעמוד מולו, וייגמר שוב ב- 4-1 קל ומבאס.
טור כיפי ואופטימי מאוד, בניגוד לטורים על כרמלו והניקס שעלו פה.
הלוואי והגמר יהיה אינדי נ' הגריזליז, אבל מצד שני בעצם – כמה צופים מחוץ לשתי הערים האלו יצפו במשחקים כאלו…?

שאלה לסיום – מה המאזן מהליגה הסדירה בין מיאמי לפייסרס?

בעז גלעד 19 במאי 2013

2-1 לפייסרס

קיש 19 במאי 2013

תודה.
נתון מעודד, אין ספק. ביחד עם המאזן הנקי של הפייסרס בבית בפלייאוף – אפילו נותן שביב של תקווה…
אולי אפילו הפציעה של DW תחמיר… ואז באמת אולי…

סתם אחד 19 במאי 2013

לא כתבת אתמול שאינדיאנה לא ראויה לגמר אזורי?

יואב בורוביץ' 19 במאי 2013

כתבתי שבעונה רגילה הקבוצה הזו לא מעפילה לגמר מזרח. גם כתבתי שאין לי ממש חשק לראות אותה מול מיאמי. אבל התחושה הזו מעט השתנתה, למרות שהיה יותר מעניין לראות את הניקס מול מיאמי (למרות שגם הניקס לא מספיק טובים). בגדול, אין מספיק קבוצות טובות ב-NBA. אינדיאנה היא באמת "קבוצה" טובה אבל היא מאוד רזה- חמישה שחקני איכות בלבד. וגם מרביתם לא ממש כוכבים. לכן אני בספק איזה פייט יוכלו לתת למיאמי.

סתם אחד 19 במאי 2013

אני באמת לא מבין מה זה "עונה רגילה", אבל שיהיה… בכל אופן, לדעתי סדרה בין אינדיאנה למיאמי הרבה יותר מעניינת. הכדורסל של הניקס הוא הכדורסל הכי לא אינטיליגנטי בהיסטוריה, ומיאמי היתה אוכלת אותם בלי מלח (כן, אני יודע שבעונה הסדירה זה לא היה כך. שנינו יודעים שהעונה הסדירה היא לא באמת מדד).

משה 19 במאי 2013

עזוב הוא פישל אתמול. ועכשיו לשלל התירוצים…יואב כותב בינוני ואין מה לעשות עם זה. סליחה גבר.

כסיפוביץ 19 במאי 2013

מה יהיה בורוביץ…

להלן שורת ציטוטים נבחרת מלפני ימים מספר בלבד…

"הסדרה בין הניקס לאינדיאנה לא רעה (למרות שהניקס מפגינים בעיקר כדורסל רע, ועדיין אני חושב שהם יזכו כי לפייסרס אין מספיק כשרון)."

"אני חושב שאם הניקס תגבר על הפייסרס (מה שכולם יכתירו כמונומנטאלי כי הניקס כבר היו בפיגור 1- 3, אבל אני אומר לכם כבר עכשיו- לא מונומנטאלי ולא בטיח. הפייסרס לא קבוצה לגמר מזרח ולא קרוב לכך בשנה נומרלית)"

" אין לי ממש כוח לראות סדרה בין מיאמי לאינדיאנה"

לפחות אני קורא את מה שאתה כותב P-;

cat and dog 19 במאי 2013

אהבתי ביותר !!!

שי 19 במאי 2013

אם עוד לא הבנת בורוביץ' הוא פרשן ישראלי קלאסי. מפרשן בדיעבד

בר שושני 19 במאי 2013

למה ככה. הוא פרשן ישראלי קלאסי – הוא מפרשן בדיעבד, וגם את זה הוא עושה בצורה רדודה, בלי שהוא באמת טורח לראות שום דבר מעבר למה שהוא הרגע ראה (ראית את ממפיס או את הספרס משחקים? איך אתה יכול להגיד שאינדיאנה היא יותר "קבוצה" מהם?), בלי לחשוב לרגע על מה שהוא אומר, בהתעלם לחלוטין ממה שהוא אמר אתמול בבוקר ותוך זלזול ברור בקוראים והנחת היסוד שהם לא יודעים שום דבר ובוודאי שהם לא שמים לב למה שאותו אדם אמר להם אתמול.

נירדו 19 במאי 2013

יש להנסבורו מזל שדעתו של בורוביץ' לא נספרת בסטטיסטיקה. שיחק 10:30 דקות (ואמנם לא קלע אבל הרביץ 3 פאולים)

תינוק 19 במאי 2013

בןרו באמת אין לך שמץ מושג בכדורסל אה?

הומר סימפסון 19 במאי 2013

הנסבורו לא סתם שיחק, אלא גרם נזק אמיתי לפייסרס בכל דקה שהיה על הפרקט.

עידן. 19 במאי 2013

למיטב זכרוני ללברון היה דווקא אירוע עם דשון סטיבנסון (המזוקן) ולא עם לאנס סטיבנסון (אבל לפחות צדקת בשם המשפחה, גם זה משהו).

חוץ מזה דיווד ווסט הוא שחקן חביב ביותר אבל אף פעם לא יהיה הול אוף פיים. מה גם שיהיה לו קשה "לתת עוד 6-7 שנים כאלה" בהתחשב בעובדה שהוא עוד רגע בן 33.

חוץ מזה פול ג'ורג' דווקא נחשב היום לאחד משחקני ההגנה הטובים בליגה ובוודאי לטוב באינדיאנה. לאחרונה הוא גם נבחר לחמשית ההגנה השנייה בליגה.

חוץ מזה הכל בסדר.

סתם אחד 19 במאי 2013

האמת שהיה לו מיני-אירוע גם עם לאנס סטיבנסון (בעונה שעברה הוא ביצע תנועת חניקה עם המגבת שלו, אחרי שלברון החטיא מהקו במאני טיים או משהו בסגנון). מעבר לכך, התגובה שלך מעולה.

יואב 19 במאי 2013

בתור אוהד ניקס, עלי להודות לאינדיאנה שנתנו לי לחזור לישון קצתיותר.

מעבר לזה, אינדיאנה פשוט חבורה של ערסים (במובן החיובי של המילה) כל אחד שם יותר שרוט, פסיכי וכשרוני מהשני.

ולגבי הנסברו…. איפשהו בורוביץ' כן צודק. השחקן היחיד שג'יי אר הצליח לחדור עליו היה אותו הנסברו עם אי אלו אנד וואן לחובתו.

ירושלמי 19 במאי 2013

הפייסרס דווקא נותנים הרגשה של קבוצה רגועה עם ילדים טובים שעושים מה שהמאמן אומר להם.
בייחוד אם אתה משווה אותם לפייסרס של ארטסט סטיבן ג'קסון וJO.

c web 19 במאי 2013

הקבוצה הטובה ב NBA? באמת? ואני מבין את הקטע שהדגשת את המילה "קבוצה". בכל זאת.
נתחיל מזה שהקבוצה היחידה מהמזרח שמתמודדת על תואר הקבוצה הטובה בליגה היא מיאמי. כל השאר הן אשליה שבמוקדם(בוסטון) או מאוחר(אינדי והניקס) מתפוגגת.
במערב נמצאות כמה קבוצות מאוד טובות שאולי מהוות תחרות למיאמי על התואר הזה בתור קבוצה. שתיים מהן נפגשות בגמר המערב ושתיהן קבוצות יותר טובות מאינדיאנה.
אני חוזה עוד 4-1 למיאמי. אוליייייי 4-2 אבל לא ממש מעבר לזה.
בקשר לפסקה האחרונה אני מקווה שאתה ציני. חוצמזה שהמונח המתאים הוא סופר סטארס ולא מגה סטאר…

ירושלמי 19 במאי 2013

אני מניח שהוא התכוון שהם הקבוצה שהביטוי "השלם גדול מסך חלקיו" מתאר אותם הכי טוב מבין שאר הקבוצות שהגיעו למעמד זה או בכלל בפלייאוף.
למרות שאתה צודק בעובדה שבכל מקרה הם ילכו הביתה אחרי 5 משחקים. 6 לכל היותר.

גואל 19 במאי 2013

פעם ראשונה שאני מגיב למרות שאני תמיד מקפיד לקרוא.
יואב, בדרך כלל אני מעריך אותך, אבל הפעם פישלת. לא במובן של אני חושב אחרת. ואפילו לא במובן של "אמרת שלשום משוה והנה קרה ההפך".

תרבות הספורט בארץ רעה. המשחק בין אם זה כדורסל, כדורגל או כדורמים בינוני. אבל גם הביקורת חייבת להשתפר ולהיות מקצועית. במיוחד באתר כזה.
מה זאת אומרת: "הנסברו הלילה לדעתי לא עלה לפרקט בכלל"
לא ראית את המשחק שאתה כותב עליו? ראית בבוקר ותוך כדי עשיתי עבודה אחרת? התעפצת קצת (מובן בשעה כזאת) ולא טרחת לבדוק אחר כך באתר? לא שהשאלה אם הוא שיחק או לא קריטית ולא שהיא משנה את התובנות העיקריות של מה שכתבת אבל שוב אנחנו רוצים לעלות את רמת השיח. לא מתאים לנו שחקן ישראלי שקולע עונשין 50% "שיעמוד כל היום על הקו ויזרוק" היינו אומרים לו. "זה לא מסיק מקצועי לרמות האלו" וכו' אז למה בפרשנות מותר לקצר, מותר לעגל פינות מותר להגיד "לא שיחק לדעתי" זאת שאלה עובדתית לא "דוראנט יותר טוב מכרמלו לדעתי" (למרות שלדעתי גם זה כבר די עבודתי…)
בקיצור זה אתר מכובד עם כותבים מעולים, בו נעלה את הרמה, בו נהיה מקצוענים באמת.

איתי 19 במאי 2013

על מה אתה מעריך אותו בדרך כלל?
הכתיבה שלו גרועה- ככתיבה.
הדעות שלו משתנים ושליליים כל הזמן.
הוא מתלהם וילדותי בניסוחים.

להעריך? על מה.

גל דגון 19 במאי 2013

תגידו, יכול להיות שיש קבוצה של אנשים שונים שכותבים תחת שם העט יואב בורוביץ'?

p 19 במאי 2013

אני לא אוהב תגובות עוקצניות שמעליבות את הכותב, אבל בחייאת!
כמה אפשר? הנסבורו שיחק, יפה שלדעתך פול ג'ורג' "לא שחקן הגנה מופתי", אבל אני מעדיף את דעות מאמני הNBA שבחרו בו שבוע שעבר בחמישיית ההגנה השנייה בליגה. אולי זה לא מספיק לך ורק מי שבראשונה נחשב "מופתי". מה עם זה שהוא שיתק את הקלע המוביל בNBA ברוב המשחקים בסדרה?
מת על דייויד ווסט, אבל הוא לא הול אוף פיימר. אגב, בקבוצה נכונה, אני מאמין שהוא יכל להיות, אבל זה היפוטתי מדיי.
מיאמי לא קבוצה? למה? כי יש לה את אחד השחקנים הכי טובים בהיסטוריה? היא משחקת כקבוצה אולי יותר מכל האחרות. נצחון שלה לא יוכיח את עליונות הסטאר על הקבוצה, אלא את נצחון הקבוצה הטובה ביותר. "הקבוצה".
ובכלל הקטע של לבנים שחורים מריח קצת בגזענות. יש עובדה של להגיד שנבחרו יותר לבנים ויש לרמוז שבגלל שנבחרו רק לבנים זה היה נפילה.
אינדיאנה מנצחת את הניקס לא יותר מדהים ממפיס מנצחת את אוקלהומה ועולה. קבוצה שלא עברה סיבוב ראשון שנה שעברה עוברת פיינליסטית (וכן, אני זוכר שווסטברוק פצוע, עדיין 4-1).
אם אינדיאנה תעבור את מיאמי, זה באמת יהיה ה-דבר המדהים של הפלייאוף.
בקיצור, יותר מדיי שטויות (עזבו דעות, שטויות) לטור כ"כ קצר…

אסף רביץ 19 במאי 2013

היברט הוא שחקן המפתח מול מיאמי. בשנה שעברה ווגל נאלץ להוציא אותו במאני טיים כי הוא היה איטי מדי, מיאמי עשתה פיק נ' רולים גבוהים עם השחקן שלו, כמעט ליד החצי, והוא לא הצליח להסתדר עם זה. השנה הוא מאוד השתפר בהגנה על פיק נ' רול ובדרך כלל פשוט נכנס לצבע ומונע חדירה במצב הזה, אבל זה לא יעבוד כל כך בקלות כשהוא ישמור על בוש שמסוגל גם לקלוע שלשות.

וגם באופן כללי- אם מצד אחד הוא ישלוט בריבאונד התקפה כמו נגד הניקס ומצד שני יצליח להסתדר בהגנה מול הרכב של חמישה קלעי חוץ ומצד שלישי ימנע מלברון להגיע לטבעת כמו שמנע מהשחקנים של הניקס (יש לו את התכונה הלברונית שהוא תמיד נראה יציב וקשה להזיז אותו אז כל זמן שהוא לא מתפתה להוריד ידיים לא נוטים לשרוק לו עבירות) אולי זאת תהיה סדרה.

c web 19 במאי 2013

אתה מאמין אבל שאינדיאנה יעצרו את מיאמי?
בסופו של יום יש להיט יותר מדי כלים התקפיים. לפחות 1 מהם כמעט בלתי אפשרי לעצור באחד על אחד בלי עזרה ואחרי 2 הסטארים האחרים יש לך גם סוללת קלעים פסיכית ועוד שחקני קלאץ' שנבנו במהלך השנתיים האחרונות(2 הופעות רצופות בגמר ה NBA כולל הפסד. הרבה יותר מחשל מניצחון)
אני באמת לא רואה שום קבוצה חוץ מהספרס שמדגדגת את מיאמי השנה וגם בשביל שזה יקרה צריך נס

רטקסס 19 במאי 2013

וחזרנו לספורט הלאומי שלנו : קטול את בורוביץ'.
ועכשיו לשאלת תם:
אם בפסקת הפתיחה עצמה יש שתי טעויות מביכות (דיוויד וסט יתן עוד 6-7 שנים, עד גיל 40. ברור. פול ג'ורג' שחקן הגנה לא מופתי. ברור.) למה אני אמור לקרוא את ההמשך?
זה כמו בחורה שבאה אליך ומחייכת ואז אתה רואה שאין לה שיניים בכלל. לא תברח?

Amir A 19 במאי 2013

לא. אתה תשאר ואפילו תכתוב על זה טוקבק.

YI6 19 במאי 2013

אינדיאנה קבוצה מדהימה ללא ספק… אבל חוששני שמיאמי ינצחו אותם, לא שאני אוהב מיאמי, להפך, אני לגמרי בעדם של הפייסרס.
אבל כרגע מיאמי משחקים טוב יותר ממנה ואני כמעט בטוח שהסדרה הזאת חד צדדית.
מצד שני אינדיאנה יכולים וכבר הפתיעו אותנו בעבר.
זו הולכת להיות אחת הסדרות היותר מעניינות של השנה.
YI 6

איציק 19 במאי 2013

מתוך הפוסט מה-18.05.2013 "הסדרה בין אינדיאנה לאטלנטה היתה לא משהו (ובכלל לא ראינו אותה). הסדרה בין הניקס לאינדיאנה לא רעה (למרות שהניקס מפגינים בעיקר כדורסל רע, ועדיין אני חושב שהם יזכו כי לפייסרס אין מספיק כשרון)."
מעניין האם האופרה גרמה לשינוי כה חד… תמשיך ללכת וכמה שיותר :-)

שגיא 19 במאי 2013

6-7 שנים כאלו? ווסט בן 33 אוטוטו!
אם מישהו הולך להיות סופרסטאר שם זה פול ג'ורג' – הוא עדיין צעיר ויש לו את היכולות להיות דני גריינג'ר משופר.

מעבר לכך בגדול מסכים – הפציעה של גריינג'ר עשתה רק טוב לאינדיאנה כקבוצה, והיא תעשה בחכמה אם תיפטר ממנו ומהחוזה שלו בטרייד.
יחד עם זאת לדעתי היא פשוט לא מספיק טובה. ממפיס למשל לדעתי עדיפה עליה. לדעתי ממפיס עוברת את הספרס, אבל תתקשה מאוד מול מיאמי, למרות שכולה תקווה שהם יזכו באליפות סנסציונית.

mlv 19 במאי 2013

לא שזה תמיד קובע אבל המאזן של אינדיאנה מול ממפיס השנה בעונה הסדירה הוא 2-0 לפייסרס אז אני לא יודע אם היא עדיפה עליה, שתי קבוצות ההגנה הטובות בליגה די שוות ברמתן אולי ממפיס קצת יותר עמוקה

מנחם לס 19 במאי 2013

כשאני במועקה בגלל הגיל, האולכוס, האקסנשוס, והבולבול בשלבי נבילה, אני ניכנס לדה-בזאר לקרוא על "הקבוצה הטובה ביותר ב-NBA", והמועקה מתחלפת בגלי צחוק על עוד פוסט מופלג. תמשיך יואב לשעשע אותי.

מנחם לס 19 במאי 2013

אגב, נכנסתי כדי לקרוא את דורפן כותב על "כרמלו אנטוני – הלוזר הכרוני" (אמש 39 נק' ב-52% עם 7 ריב', אבל רק 4 ברבע האחרון במשחק הפסד כשהוא נופל מהרגליים ברבע האחרון לאלה שממש חזו במשחק ולא כותבים לפי היילייט שהם רואים, או קוראים במקום אחר).
זה עוד יבוא. אל נא תדאגו!

גיל 19 במאי 2013

כן, בעוד 10 שנים כשהוא יהיה בן 40.

גואל 19 במאי 2013

מנחם, השאלה היא מה עושים?
מה עושה אוהב ספורט כמוני שרוצה ומצפה לקבל פרשנות מקצועית, עניינית ומעניינת?
איפה אני אמצא את זה? אצל קופמן? אוחנה? גיל ברק? גלדסטון? בורובויץ' שלא ראה את המשחק עליו הוא כותב??

מנחם לס 19 במאי 2013

אצלי, ב-
hoops.co.il

מנחם לס 19 במאי 2013

אגב, יש לנו בלוג חי על המשחק שמתחיל עוד שעתיים בין הספארס והגריזליז. אתה מוזמן!

בר שושני 19 במאי 2013

מנחם, מה שאתה עושה זה מעבר למגעיל. הרבה-הרבה מעבר.

גואל, קרא את ESPN ואת החלקים שקשורים בכדורסל ב-GRANTLAND זה באמת עד כדי כך פשוט.

גיל 19 במאי 2013

אינדיאנה קבוצה לא רעה אבל היא לא יותר קבוצתית מהספרס או ממפיס. היא גם פחות טוב ממיאמי ולא במעט. בינתיים היא עברה את אטלנטה והניקס אז קצת פרופורציות. עכשיו יגיע המבחן האמיתי שלהם.

אלון 19 במאי 2013

הבעיה עם יואב בורוביץ זה שהוא לא עקבי. הוא קוטל את אינדיאנה רק כדי להלל אותם 24 שעות מאוחר יותר. קשה לבנות על כתב כזה לאורך העונה ועוד פחות מזה בפלייאוף. אני גם מסכים עם רוב הבחירות של בקרמן כעורך למרות שהוא בחר כמה כותבים לבנים כמו בורוביץ שהם מאוד איטיים בכתיבה שלהם ואולי עדיף שהם יכתבו על כדורסל אירופאי שהוא יותר מתאים לצבע שלהם.

מנחם לס 19 במאי 2013

אבל לפחות יואב הוא אחלה גבר!

מנחם לס 19 במאי 2013

מי שמעוניין, יש לנו ב-
hoops.co.il
בלוג חי על המשחק ס.א – ממפיס שמתחיל ב-10:30 בישראל

הארכיון 19 במאי 2013

לאנשים יש פה זיכרון קצר מאוד.
אשתקד הקבוצות נפגשו בפלייאוף ולאחר מספר 3 אינדיאנה נראתה פייבורטית ברורה עד שלברון העלה להילוך חמישי…
הבראקט שלי השנה במזרח כל כך צפוי וכל כך מושלם
(הימורים סיבוב א': מיאמי- מילווקי 0-4, ניקס- בוסטון 2-4, שיקגו- ברוקלין 2-4, אינדיאנה- אטלנטה 2-4. סיבוב ב': אינדיאנה- ניקס 2-4 מיאמי- שיקגו 1-4 !!! שימו לב שרק בסדרה של שיקגו טעיתי במשחק 1) ובמערב לא פגעתי בכלום (גמר בין אוקייסי לדנבר).
אינדיאנה מצ'אפ קשה מאוד למיאמי ויש לדעתי לפחות 30% לקחת את הסדרה בגלל הגבוהים. הכל תלוי מה תהיה תוצאת הסדרה לאחר 2 משחקים. 0-2 למיאמי ונגמר הסיפור, 1-1 והולכים ללונג סירייס.
לברון לא נראה טוב בסיום הסדרה מול שיקגו, יותר מדי זריקות מרחוק, פחות כניסות, אבל איתו אי אפשר לדעת. אם הוא רוצה מספיק, השמים בשבילו הם הגבול.
הדבר ההזוי בפלייאוך הזה שהקבוצה הכי אנדרדוג- ממפיס- היא הפייבורטית היחידה מול מיאמי בגלל דאבל מיס מצ' בעמדות 4 ו5 (גאסול יוצא חופשי מחוץ לצבע ובוש לא ירקיד אותו סלסה כמו את נואה)…

rondi 19 במאי 2013

שכחת לכתוב את התוצאה של גמר המזרח בבראקט שלך…

rondi 19 במאי 2013

הבעיה שלך זה שאתה עדיין כותב בלוג, אבל הפלטפורמה היא כבר לא ממש בלוגרית…
ברור שאתה לא יכול לראות הכל, אבל אתה כבר לא יכול לכתוב על מה שאתה לא רואה. וברור שאתמול ראית את אינדיאנה בפעם הראשונה…

השחקן הכי חשוב של הפייסרס הוא ג'ורג' היל וראו את זה במשחק החמישי שהוא לא שיחק. הוא המנהיג על המגרש והוא זה שמכתיב את הקצב של הפייסרס. פול ג'ורג' מגן מעולה! והוא יעשה חיים קשים ללברון (לא שזה יעזור). להיברט יש נתונים מדהימים אבל הסדרה מול הניקס היתה הפעם הראשונה שהוא באמת גילה בגרות. מול מיאמי הוא יצטרך לעלות עוד דרגה ולמרות שקשה לי להאמין שיש לו את זה, זה יהיה קטלני למיאמי אם כן…

כבר בשנה שעברה למרות תצוגות קשוחות ביותר בפלייאופס, בירד ירד בפומבי על השחקנים שלו שהם היו רכים מדיי. זו קבוצה שמבוססת על קשיחות, ולא אטלנטה ולא הניקס באמת העמידו אותם במבחן.

אבל מיאמי היא גם קבוצה קשוחה, גם קבוצה מעולה וגם לברון…
אם הפייסרס מוציאים יותר מ-2 משחקים אני אהיה מאד מופתע.

בומבה 19 במאי 2013

הפסקתי לקרוא אחרי שראיתי שכתבת שפול ג'ורג' הוא "לא שחקן הגנה מופתי"

באותו רגע הבנתי שהכתב (להלן אתה), אינו מבין/ראה אי פעם NBA, ופשוט בושה לכל הכתבים בעולם.
לא רק שפול ג'ורג' הוא שחקן הגנה מפחיד שהיה מועמד (וגם מועמד ראוי) לתואר שחקן ההגנה של השנה העונה , ובמשך כל שנותיו בליגה הצטיין בהגנה, אילה מדובר בשחקן ההגנה השני בטיבו מבין הפורווארדים והגארדים (אחרי לברון).

המפץ הגדול 19 במאי 2013

מעניין שאף אחד לא התייחס להגנה הגרועה של ניו יורק.

הניצחון של אינדיאנה בסדרה נבע לא רק מהעובדה שאינדיאנה קבוצתית יותר ויציבה יותר, אלא גם מזה שניו יורק קבוצת הגנה לא מספיק טובה. מה שמאפיין את 4 הפיינליסטיות זה שהחלק החזק אצלן זה ההגנה.
קבוצות ההתקפה הטובה נפלו בדרך שדודות (טוב, אי אפשר לטעון שמיאמי לא קבוצת התקפה טובה, אבל אצלה זה לא במקום הגנה מעולה).

בגמר המזרח והמערב לא תהיינה לדעתי הפתעות. הגמר יהיה מיאמי מול סן אנטוניו.
אני מקווה שסן אנטוניו תעשה את מה שהיא יודעת ותשבש למיאמי את המשחק, כי לסן אנטוניו יש שני יתרונות על מיאמי: ניסיון ומאמן תותח על הקווים. זה כנראה לא יספיק, אבל מותר לקוות שכן…

בר שושני 19 במאי 2013

זה לא ממש ממש הוגן – אוקלאהומה היא לא קבוצת הגנה מפחידה, אבל אני באמת מאמין שהיא הפסידה את הסדרה הזו בעיקר על הפציעה של ווסטברוק.

המפץ הגדול 19 במאי 2013

ואני באמת מאמין שהיא הייתה מפסידה בכל מקרה

תום 19 במאי 2013

אהלן!
שמת לב שהשם של השחקן הוא סטיפנסון או סטפנסון.. בטוח לא סטבנסון!
מה???? כי לא שמעת על השם הזה קודם אז לא נראה לך הגיוני שככה קוראים לו?!!! ישראלי ממוצע שכמוך

מוריס 19 במאי 2013

את השם מבטאים סטיבנסון, כמו שלפעמים כותבים סטיבן עם ph. גמרו לך את הבקורת ההמוצדקת אז ניסית למצוא משהו חדש? ישראלי ממוצע שכמוך… כל טוב

Comments closed