יש לנו ליגה!

הפרמייר ליג תרתק העונה במיוחד

premier-league

 

הפסד מבאס. לא היינו יותר חלשים מארסנל, למרות שהיינו חלשים. אין לנו קישור. לא אוהב לראות את לוקאס בהרכב (במה הוא בדיוק תורם? איך כל מאמן מתאהב בו והוא תמיד בהרכב? חבר טוב אמר שאולי הוא מריץ תוכנית ריאליטי בברזיל ששמה לעצמה למטרה לשלוח לא-כדורגלן לפרמייר ליג ולהוכיח שהוא יכול להיות שחקן הרכב- מסתבר שכן ניתן לעבוד על כולם כל הזמן, אה לוקאס?).

אני גם לא אוהב לראות את ג'ורדן הנדרסון בהרכב. איך לעזאזאל השקענו בילד הזה 17-18 מיליון פאונד? מה הוא בדיוק עשה כדי להצדיק המחיר? הוא בוודאי לא עשה כמעט כלום מאז. למרות שהוא מתאמץ. אולי גם לוקאס מתאמץ. כדורגל זה הרבה מעבר למאמץ.

גם סטיבי היה חלש היום. גם סיסוקו.

מאוד זעמתי שראיתי הרכב בלי גלן ג'ונסון (לפני שידעתי שהיה חולה. בלי ג'ונסון, אין כמעט התקפה מאגף ימין) וגם כעסתי על כך שויקטור מוזס לא פתח (על חשבון סיסוקו או מישהו אחר בקישור). מוזס, שעלה מן הספסל ממש בשלהי במשחק כשאנחני בפיגור של שני שערים, היה חייב לעלות קודם לכן. גם היה ראוי להעלות את רחים סטרלינג מהספסל. ברנדן רוג'רס- אנחנו צריכים אותך עם יותר ביצים מייט.

קויטיניו הכניס לא מעט טנכיקה במחצית השניה וגם ניסיון למסירות עומק, שכמעט כולן מעשה שטן לא צלחו.

סטארידג' היה במשחקו החלש ביותר העונה. לואיס סווארס ניסה אבל החמיץ הכל (ובצורות ממש לא מתאימות לשחקן ברמתו. לואיס, היום היה ביג גיים. אנחנו צריכים אותך הרבה יותר חד).

*

ארסנל ניצחה אבל בפירוש לא הרשימה.  ראשית בהגנה, היא נתנה לליברפול הרבה יותר מדי ספייס. קבוצה יותר מוכשרת וקצת יותר חדה הייתה מנצלת זו לפחות לשני שערים. גם לארסנל חסר עוד חלוץ לצד ג'ירו. אבל למזלה, רמזי כובש כמעט בכל משחק. האיש שמגדיר מחדש את המושג "השחקן המשתפר".

*

ולפתע אני נזכר ששכחתי לציין את קולו טורה ומשחקו הזוועתי. האיש הזה היה לא מספיק טוב כבר לפני חמש שנים כדי להישאר בארסנל. אחרי זה הוא לא היה טוב בסיטי. איך לעזאזאל אספנו אותו? האם אתלטיות היא הכל?! (ואני באמת חסיד גדול של אתלטיות אבל לקולו טורה, בניגוד לאחיו העילוי יאיא, אין כמעט כלום חוץ מאתלטיות מרשימה למדי- וגם היא פחות מאשר בעבר). הוא לא מספיק קשוח, הוא מבצע טעויות למכביר, והוא בוודאי לא יכול לשחק כמגן, כפי שרוג'רס מציב אותו לפעמים.

ההגנה שלנו השנה דווקא סבירה, אבל אם נמשיך לשחק עם טורה כשחקן הרכב קבוע נשלם על כך ביוקר רב. וגם עם סקרטל אני לא רגוע (למרות השיפור ביכולתו). את סאקו אני דווקא אוהב וכמובן שגם את מיניולה.

*

חוזר לארסנל- היא מוליכה כעת את הטבלה בחמש נקודות. אם טוטנהאם תנצח מחר את אברטון בגודיסון פארק (ואני לא צופה זאת) אז בהפרש של שלוש. מבחינתי, מה שקורה עם ארסנל הוא נס. אבל כמעט לכל נס יש תפוגה מהירה. לארסנל עדיין חסר קשר הגנתי תותח והגנה יותר טובה ועוד חלוץ כמובן כדי באמת להתחרות על אליפות- גם בעונה כזו עם צמרת כל כך "מוחלשת" בפרמייר ליג.

*

אבל מה שחשוב זה שהעונה יש לנו באמת ליגה מרתקת ושיוויונית באופן תקדימי. צ'לסי, סיטי, יונייטד, ארסנל, ליברפול ואפילו טוטנהאם מסוגלות להתחרות על האליפות. אף קבוצה לא הפרידה עצמה. ולדעתי זה הולך להיות מרתק עד הסוף.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 

דו"ח משחק נגד ארסנל (עמיחי)
ההפסד באמירויות

22 Comments

red sox 2 בנובמבר 2013

לטורה (כבלם!) היה חלק חשוב מהיכולת של ההגנה להתגבר על הפציעה של אגר בלי להיפגע כמעט. כמגן ימני אין לו מה למכור

אשר 2 בנובמבר 2013

המערך של 3 5 2 הוא מעפן עם שחקני אגף כל כך חלשים..
צריך לשחק 4 4 2 עם האגר במקום סקרטל..
גרארד לייבה הנדרסון סיסוקו ופלאנגן?? חייבים לרדת לספסל..
חייבים 2 קשרים יצירתיים ואת אנריקה וגונסון קשירים..
עם כל האהבה נלחם השנה על מקומות 5 6

דוד 2 בנובמבר 2013

כנראה לא ראינו את אותו משחק ארסנל שלטו בכדור בצורה משכנעת תקפו ועשו הגנה טובה עובדה ההתקפה הטובה בליגה לא הצליחו לכבוש ולא רק זה אלא גם בקושיי אימה על השער כניראה עצם זה שאתה אוהד ליברפןל מעוורת את כושר שיפוטך ואפשר אולי להבין אים לא זו הסיבה אז כניראה ראיתה את 2/2 של שנה שעברה לא נורא יש תקציר בספורט 5

דוד 2 בנובמבר 2013

תגובתי כמובן על דברי יואב

משה 2 בנובמבר 2013

מסכים לכל מילה בנושא טורה, הוא לא ברמה של שחקן הרכב בקבוצה שרוצה צמרת. הוא צריך לחזור להיות גיבוי לבלמים, לשם כך הוא הגיע.

ארצי בן יעקוב 2 בנובמבר 2013

השופט הזה אטינקסון פסל שער חוקי לליברפול ,למה לא היה חוק יתרון פה?

אסף THE KOP 2 בנובמבר 2013

כי זה אטקינסון.
על כמות השריקות השגויות שלו נגד ליברפול כבר היה אפשר לכתוב ספר.

שניר גאולי 3 בנובמבר 2013

כי הוא שרק לפאול ומאחר והחליט להוציא צהוב היה חייב לעכב את הבעיטה החופשית עד שיוציא את הצהוב.

זה בחוקים. עמוד 116 בFifa Laws of the game. תחפש בגוגל, אני בטוח שתמצא.

יואב 2 בנובמבר 2013

הופתעתי שלא פתחת עם תלונות להנדרסון. מה הוא בדיוק? הוא לא מהיר, לא חזק, לא חכם, לא מדייק במסירות- מה לו ולכדורגל? איך לכל הרוחות הוא בכלל נכלל בסגל של הבוגרת של אנגליה ליורו האחרון?!
קולו טורה הוא עלבון למשפחת טורה, לא פחות. איך אפשר לפתוח איתו ועם סקרטל ביחד, כשידוע שסקרטל בלי אגר שווה לפחות גול אחד לחובתנו?? פלנגן הוא כישרון צעיר מבטיח אבל לא ברור לי איך אפשר לתת לילד בכורה דווקא במשחק כזה! למה לא מרטין קלי?
קוטיניו בהחלט הוסיף טכניקה ומיניולה הציל אותנו לא מעט.
אני לא חושב שנפלנו מארסנל בהרבה, פשוט היה חוסר מזל. אחרי שנים בלי לקחת אליפות באמת שאי אפשר לבוא בתלונות על הפסד+מלחמה באמירויות.

נעם 3 בנובמבר 2013

תשמע אני לא יודע איזה משחק ראית. חוץ משתי בעיטות של סוארס ליברפול לא הציעו כלום. לארסנל עוד מצבים חוץ מהגול ושליטה מוחלטת במרכז. ותעשה טובה ואל תשלה את עצמך לגבי התמודדות על התואר..

באבא ימים 3 בנובמבר 2013

מאוד זעמת? באמת?

אני יכול להבין (די בדוחק) למה מישהו יתבאס, יחשוב שזו טעות, ובמקרה בו יש לו פיוז קצר במיוחד אף יחוש מורת רוח מאי הכללתו של ג'ונסון בהרכב. אבל מאוד לזעום?! לא לכעוס, לא לזעום (שזה מאוד לכעוס) – מאוד לזעום?

מי שמאוד זועם על אי הכללתו של ג'ונסון בהרכב. מה יאמר על אי אישור השער החוקי לטובתנו. איזה רגש כבר נשאר לו לזה?

אפשר להרגיע עם השימוש במילה "זעם" על הטיותיה השונות? איכשהוא בעולם עיתונות הספורט אף אחד לא כועס. כולם זועמים. צריך באמת להסביר שכעס וזעם אינן מילים נרדפות?

אני מבין שזה יכול להשמע קטנוני אבל בעיני זה אינדיקציה לעליבות הכתיבה בעיתונות הספורט שלנו.

וזה בלי לומר מילה על ההגיון שבלהתבאס מאי הכללתו של ג'ונסון בהרכב.

אריק 3 בנובמבר 2013

+1

יודא 3 בנובמבר 2013

פוסט על ארסנל? מישהו? משהו? מתישהו?
או שהקבוצה צריכה לזכור בליגת האלופות בכדי שיקדישו לה מילה או חצי

יריב ס. 3 בנובמבר 2013

תפנה זאת לאוהדיה, עפר פרוסנר ולוינטל. אולי הם מפחדים לנאחס…

arsenal 3 בנובמבר 2013

1+
העיקר על הקבוצה שפעם הייתה גדולה והיום היא לוזרית ועצובה יש 2 פוסטים.
אבל היי, בואו נכתוב 58 פוסטים על פוטבול ובייסבול שלא מענינים אף אחד!!
נהדר.

arsenal 3 בנובמבר 2013

סליחה, 3 פוסטים על ליברפול.
בדיחה.

LFC 3 בנובמבר 2013

אין אף אוהד שרוצה לכתוב על ארסנל,מה לעשות שיש פה הרבה אוהדי ליברפול,שלא ממש מקבלת יחס מהתקשורת בארץ?
אתה מוזמן לקחת את זה על עצמך ולכתוב על ארסנל

באבא לילות 3 בנובמבר 2013

ארסנל, שמת לב שחוץ מלהיכנס במי שכותב דברים טובים על ליברפול אתה לא כותב ולא תורם שום תוכן משל עצמך? לא חבל על כל האנרגיה? יאללה, תתרום משהו שיהיה גם מעניין לקרוא ולא רק נאחס…

אסף THE KOP 3 בנובמבר 2013

ארסנל, למה שאתה לא תכתוב בלוג על ארסנל ?

העובדה היא שלוינטל, אוהד ארסנל ידוע, לא כתב פה על הקבוצה שלו, וגם את המילים שנתנו לו לכתוב ב"ישראל היום" הוא בזבז בעיקר על ליברפול ואוהדיה.

כנראה שזה מה שאתם מסוגלים. להיכנס בליברפול בכדי להרגיש משהו.
לא שזה יעזור לכם להיות שם באירופה…

עוד מתן אחד 3 בנובמבר 2013

אני חושב שיריב צודק הם מפחדים לנאחס…

אריק החדש 3 בנובמבר 2013

נראה מה יקרה בשבוע הבא מול יונייטד.
ניצחון של ארנסל מרחיק את היונייטד מהמירוץ וארסנל
הולכת עד הסוף.
יונייטד מנצחים כל הצמרת פתוחה.
ארנסל תמיד שווה פוסט והיא מקבלת כבוד מכול
מי שמבין כדורגל אנגלי.

אסף THE KOP 3 בנובמבר 2013

0:2 ליונייטד עוד במטרולינק.

Comments closed