כסף על הריצפה

duwi

גיל שלי מלמד אותנו כלכלה אבל אני אלמד אתכם איך עושים כסף.

שימו בוכטות על דיוק בגמר המכללות!

היחס הוא pick’em. משמע- בחרו קבוצה, בלי פור. יכול להיות שעד המשחק מחר בלילה היחס ישתנה במעט ואולי דיוק או וויסקונסין תהיה פייבוריטית בנקודה בערך- זה לא עושה באמת הבדל גדול. ובכל מקרה, כשאתם מהמרים כעת אתם מקבלים פיק'אם ולא משנה איך היחס משתנה בהמשך.

אז אם אתם רוצים להרוויח כסף- והרבה- הניחו מייד סכום מכובד ביותר על דיוק. אני לא מכיר עוד הזדמנות בעולם ההשקעות כמעט להכפיל את כספך- לסכן 110 כדי להרוויח 100- בסבירות גבוהה כל כך ובזמן קצר כל כך. אני מעריך שלא תיקרה בדרככם הזדמנות השקעה כזו עוד זמן רב.

אני לא מזלזל בוויסקונסין, קבוצה עם עונה נפלאה (36- 3). זו קבוצה מאומנת נפלא, משחקת מצוין, מגובשת ורצה זמן רב ביחד. כבונוס: היא ניצחה הלילה את קנטאקי הבלתי מנוצחת בחצי הגמר!

אבל בדיוק בגלל זה היא מקבל מלאס ווגאס הרבה מאוד קרדיט, שנישא על גבי ה-feel good והאהדה הרבה לה היא זוכה בציבור.

כולם מתים על פרנק קמינסקי וסם דקר. אני גם מת עליהם. אפילו רוצה שהם יביסו את דיוק ויזכו באליפות.

אבל זה לא יקרה, חברים.

דיוק היא קבוצה מפוצצת בכשרון והיא משחקת חכם ומגובש כי היא קבוצה של מייק ששבסקי. לבלו דווילס יש פשוט יותר מדי כלים.

ג'ליל אוקפור אמנם אינו בכושר שיא אך הסנטר של דיוק עדיין פייבוריט ללכת 1-2 בדראפט, ואני לא חושב שיש לוויסקונסין מישהו שמסוגל לעצור אותו אם הוא חם. אני כמעט משוכנע שאין להם שחקן שיוכל לעצור את הפורוורד פרשמן העילוי ג'אסטיס ווינסלו (בחירות טופ 5 בטוחה בדראפט הקרוב). חוץ מזה, יש לדיוק רכז פרשמן טוב מאוד ואתלט (טיוס ג'ונס, גם הוא ייבחר בסיבוב הראשון בדראפט הקרוב אם ייצא), ויש לה ניסיון ואיכות בדמות מאט ג'ונס וקווין קוק, שני גארדים שלא מדברים עליהם במושגים של טאלנטים ב-NBA אבל הם שחקני מכללות מצוינים.

לוויסקונסין יש פשוט פחות מדי כלים ברמה הגבוהה הזו כי למעט קמינסקי ודקר אין עוד שחקנים ממש טובים. גאסר יכול לתרום קצת קליעות מבחוץ (לא יציב), והייז הוא פורוורד לא רע. אבל הגארד הוותיק טרייבון ג'ונסון חוזר מפציעה ואינו חד- ולכן הקבוצה חיה כמעט אך ורק על שני הסופרסטארים הלבנים שלה.

בדיוק, כל החמישיה היא שחורה- ואני לא זוכר דבר כזה בעבר. זה לא אומר בהכרח שהיא טובה יותר, אבל הקבוצה הזו אתלטית בטירוף, מגובשת וחכמה- הרבה יותר מכפי גילה. ששבסקי הלך על הנוסחה של ג'ון קליפארי, והחל לגייס כשרונות של וואן אנד דאן. יש לו שלושה כאלה בחמישייה. וכל אחד מהם לגמרי מצדיק את ההייפ.

כתבתי לפני כמה ימים על מישיגן סטייט של טום איזו הכביר אבל אתמול לפני חצי הגמר סימסתי ללוינטל, כשראיתי שהליין הוא 5.5 נק' לטובת דיוק, ואמרתי לו לשים כסף עליהם (בצחוק כמובן). הליין פשוט היה קטן מדי. בסוף הדווילז ניצחו בעשרים.

אז הגמר לא ייגמר בעשרים, לדעתי, אבל הוא כן ייגמר בניצחון של דיוק- לדעתי אפילו ניצחון משכנע. אבל זה לא חשוב משכנע או לא- חשוב לנצח את הליין. וזה יקרה.

אז אם הייתי עדיין מהמר, הייתי שם בכיף אלפיית ירוקים על השדים הכחולים.

אבל כיוון שאיני מהמר כבר יותר מ-14 שנה אני מציע לכם עסקה.

שימו כסף גדול על דיוק ואמרו לי על זה בתגובות. כל מי שיזכה, יזמין אותי לארוחה בקונגרס בזל (במסעדתו של יואב גורן). כל מי שחלילה יפסיד, אני אזמין אותו לארוחה.

כך או כך, תהיה לנו הזדמנות יפה להיפגש פנים מול פנים.

כשעולים בלי חלוץ
איך עוזרים להתקפה?

26 Comments

אדם 5 באפריל 2015

אם ככה, 1000 דולר על וויסקונסין!

דן-דן 6 באפריל 2015

+ 1000

גיל 5 באפריל 2015

כל מה שכתבת אמרו על קנטקי לפני ויסקונסין. שיש להם יותר כישרון, שיש לויסקונסין רק שני שחקנים וכו'. בפועל, 4 שחקנים בויסקונסין קלעו בדאבל פיגר והם שמרו מצוין על הכוכבים של קנטקי ולא התרגשו כשהם חזרו למשחק. הם יותר מגובשים מכל קבוצה אחרת ונראים כמו קבוצה של דסטיני. דיוק ניצחו קבוצה שלא היה לה שום ביזנס ממשי להיות בפיינל פור ואני חושב שויסקונסין ינצחו.

Amir A 5 באפריל 2015

אז קנטקי כמעט הפסידו לנוטרדאם ברבע והפסידו לויסקונסין בחצי. הסיפור של העונה המושלמת שלהם היה סיפור של הגעה לשיא מוקדם מדי או לו"ז עלוב?

אלון 5 באפריל 2015

זה בעיקר מראה כמה זה קשה לנצח 40 משחקים בעונה. קנטקי מצויינים אבל אם הם היו משחקים ב acc הם לא היו מגיעים בלתי מנוצחים לטורניר.

7even 5 באפריל 2015

בחיי, חשבתי שרק בליגה ישראל זה לא פייר שמשחקים עונה שלמה והכל בסוף מוכרע על משחק אחד.
אני רואה שזה ככה גם ביורוליג ובכדורסל מכללות.

אנטי כדורסל אלה ;)

גיל 5 באפריל 2015

היו להם גם משחקים צמודים אחרים כולל הארכה ושתי הארכות. מרווח הטעות קטן וקשה להיות מושלמים עונה שלמה.

אלון 5 באפריל 2015

רק שה sec חלש והמשחקים מחוץ לחטיבה היו בבית (חוץ מלואיויל). המשחקים של דיוק וויסקונסין היה הרבה יותר קשים במהלך העונה.

Amir A 5 באפריל 2015

אם במקום הקבוצה של קאליפרי זו איתה קבוצה אחרת מה-SEC היחס אליה היה דומה? או שהיו מבקרים את הלו"ז ה[יחסית] קל שלהם?

אלון 5 באפריל 2015

וויציטה סטייט הגיע לא מנוצחת לטורניר שנה שעברה ולא קיבלה רבע מהכבוד קנטקי.
קנטקי הגיעו לגמר שנה שעברה ומאז רק התחזקו. היה מספיק הייפ ובצדק לפני הניצחון הראשון. אני מאמין שאם זה היה לפלורידה ודונבון היה אותו באז ולא היו מבקרים את הלוז הפחות קשה.

גיל 5 באפריל 2015

וויצ'יסטה סטייט מגיעה מקונפרנס חלש יותר. הSEC אולי חלש יחסית אבל עדיין מדובר באחד הקונפרנסים הגדולים עם יריבויות חזקות. בסופו של דבר זה לא משנה כי בטורניר משחקים עם הקבוצות הכי טובות.

אלון 5 באפריל 2015

זה משחק גמר בלי פייבוריטית והכל יכול לקרות. דיוק אמנם מלאה בכישרון אבל גם לוויסקונסין לא חסר. כל החברה הלבנים שלהם פלוס הייז יגיעו באיזשהו שלב לנבא.

Talo 5 באפריל 2015

תמשיך לנחס את דיוק והנאד הנפוח שמאמן אותם.
פוסט דומה מחר יתקבל בברכה.

יואב בורוביץ׳ 5 באפריל 2015

בינתיים אף פוץ לא אמר לי שהוא הימר על דיוק. קוראי מעולם לא איכזבו אותי יותר.

ג'ון וויליס האמיתי 6 באפריל 2015

תכלס הייתי שם עליהם כמה בוחטי, אבל בזמן אחרון יצא לקרוא קצת דברים שלך ואני נזהר.

no propaganda 6 באפריל 2015

השקעתי 50 שקלים מכספי. לא מהמר כבד ובטח לא על ספורט שאני לא מספיק מבין בו.

no propaganda 7 באפריל 2015

תודה

D! פה ועכשיו 7 באפריל 2015

+1
:)

No ONE 6 באפריל 2015

דיוק עשו קאבר לכל המשחקים עד עכשיו ואני הימרתי על דיוק בכולם , המשחק היחיד שהיה קרוב היה נגד יוטה ששם דיוק כיסו את הליין בגלל פאול מפגר שהשופט נתן שניה לסוף כשהמשחק גמור , אבל זה עבד לטובתי
הליין כבר ויסקונסין 1-
הפעם אני הולך עם ויסקונסין כי אני חושב שהקו הקדמי שלהם יותר טוב ויותר משמעותי

יואב בורוביץ׳ 6 באפריל 2015

וויליס, שים כמה בוכטי. לא תצטער.

פה איתמר 6 באפריל 2015

בואוהיץ?
תוכל לפרט על הרגליי ההימורים שלך?
האם נכוות מהם?
הטם מטרת הפוסט זה הינה פרסום סמוי ל:
1. הימורים בווינר/רשת
2. קונגרס בזל דל יואב גורן
:-)
חג שמח

פה איתמר 6 באפריל 2015

בורוביץ?
תוכל לפרט על הרגליי ההימורים שלך?
האם נכוות מהם?
האם מטרת הפוסט זה הינה פרסום סמוי ל:
1. הימורים בווינר/רשת
2. קונגרס בזל של יואב גורן
:-)
חג שמח

יואב בורוביץ' 6 באפריל 2015

הי איתמר, כפי שכתבתי- איני מהמר כבר יותר מ-14 שנים וגם איני בקשר זה או אחר עם אף אתר הימורים או הווינר. זה לא אומר שאני לא יכול להמליץ לקוראי להמר, ובגדול, על דיוק הלילה. כסף על הריצפה חברים. בעניין הקונגרס, גם שם אין לי עניין פנימי למרות שהמקום בבעלות חבר טוב (גורן, הקולגה הראשון שלי בעיתון העיר והארץ) ואני אף נתתי למקום את שמו.

מיקיג' 6 באפריל 2015

דיוק לוקחת בלי למצמץ. במאבק האיתנים על הצדק והאמת אני לגמרי איש של נורת' קרוליינה. אבל כשמדברים בנשיונל, אני מעדיף לוותר על שנאת ההמונים שמכוונת נגד דיוק (מגוחכת בעיני).

יואב בורוביץ׳ 6 באפריל 2015

אני לא יכול לסבול את דיוק- בדיוק מאותן הסיבות של "שנאת ההמונים"- ואני עדיין כמעט משוכנע שהם יקחו הלילה. אגב, הקב' של השנה מאוד אטרקטיבית, שלא כמו בדרך כלל במקרה של דיוק.

אופיר 7 באפריל 2015

אז מה יואב, נראה אותך מחר נוסע ב-BMW קונברטיבל? כמה שמת על דיוק?

Comments closed