לקראת עוד עונת שפל?

Coutinho

 

אני רואה את ליברפול כמעט 35 שנים ואני לא בטוח שראיתי אותה חלשה יותר מאתמול בערב. כמובן שראיתי אותה חוטפת תבוסות, ראיתי אותה מפסידה משחקי ענק, ראיתי אותה מושפלת. אבל לא בטוח שראיתי אותה חסרת חיים, וחסרת איכות התקפית, כפי שראיתי אותה אמש.

לא ייצרנו מצב הבקעה בודד. ובכל זאת ניצחנו.

לא אהבתי את ההחלטה של רוג'רס לפתוח עם בנטקה לבד בחוד. לפני שנתיים, בעונה הגדולה, עלינו עם שלושה חלוצים טבעיים בהרכב (סווארס, סטארידג' וסטרלינג); מבחינתי זה לא בסדר, ולא משנות כלל הנסיבות, לעלות עם חלוץ אחד. אם יש לנו את אוריגי, אינגס, פירמינו ובאלוטלי, אז לפחות עוד אחד מהם צריך לפתוח.

הקישור המעובה של רוג'רס לא הצליח ליצור שום מצבים לבנטקה האומלל (שבלי קשר, היה נראה לגמרי לא ממוקד אבל די קשה להאשים אותו כאשר הוא מקבל כל כך מעט כדורים טובים). כבר ראיתי את ללאנה במשחקים חלשים יותר, אבל האם הוא הפתרון לעמדת הקשר ההתקפי?; קוטיניו ממשיך לאבד יותר מדי כדורים; אייב דווקא לא היה רע במיוחד, אבל ספק אם הוא הפנטזיסט שמסוגל ליצור למעלה מאגף הימין (בכל מקרה, נהיה חייבים לתת לו הזדמנויות. אין ברירה אחרת, ובהחלט קיים סיכוי שבכל זאת יש לו את מה שנדרש כדי להפוך לשחקן טוב); וג'יימס מילנר? מה נאמר, אולי הוא אף יתברר כרכש לא רע, בכל זאת-מקצוען, שחקן עם ותק, אבל האם הוא מסוגל לספק ניצוץ או אפילו את האתלטיות וה-Work rate שנדרשים ברמות הגבוהות?; ואילו הנדרסון בעמדת הקשר ההגנתי אינו מוצב נכון. מחד, יש רצון לראות אותו יותר משתתף במשחק ההתקפה אך לדעתי דווקא הסטתו לאחור לעמדת הבלם תעשה טוב יותר. הנדרסון יכול להיות בלם טוב יותר מלוברן או אפילו משקרטל. יש לו יותר שליטה בכדור וראיית משחק, והוא גם פיסי (אמנם לא כמו שקרטל ולוברן, אבל הם גם מוכיחים שניתן להיות גזעי עץ ועדיין להיות בלמים לא מספיק טובים). את הנדרו בעמדת הקשר האחורי יכול וצריך להחליף אמרה צ'אן, שההחלטה של המנג'ר לא לפתוח איתו אתמול, לאחר עונה טובה ובהינתן האלטרנטיבות, מורידה עוד יותר מהאמון בו.

אולם בכל האמור להתקפה, אחת התופעות הבולטות והמצערות היא שאין לנו שחקנים שמסוגלים לקחת יריבים באחד על אחד. כאלה שמסוגלים לעבור מגן או בלם או כל שחקן אחר על מהירות וטכניקה וכוח מתפרץ.  העובדה שאייב נראה כמו המועמד היחיד שאולי בכל זאת כן מסוגל לעשות זאת, אומרת הכל. גם בנטקה כנראה מסוגל לכך באזור הרחבה, אך זה עדיין רחוק מאוד מלהספיק. אני מאוד מקווה שאוריגי מסוגל לספק זאת או אינגס (את שניהם בקושי מכיר), ובכל זאת די ברור שליברפול תהיה חייבת להתחזק בעוד לפחות שני שחקנים (רצוי יותר, אך האם זה מציאותי?) שמביאים למגרש יכולת אישית. לפעמים כדורגל מופשט לרמה הבסיסית ביותר שלו, כמו הכדורסל: מה אתה מסוגל לעשות באחד על אחד.

*

שיחקנו הערב נגד יריבה שהייתה חלשה ביותר ועדיין היא הצליחה ליצור שלושה-ארבעה מצבי הבקעה לגיטימיים. לא הגיע לנו לנצח וכנראה גם לא הגיע תיקו. כשאני רואה בסיום את האוהדים ביציעים חוגגים ואת רוג'רס מחייך חיוך גדול אני מוכרח לומר שיש בי זלזול ועצב לנוכח הג'סטות הללו: אני יכול להבין אוהדים שחוגגים בגול, בניצחון, ובעיקר כאשר השער כל כך מרהיב. אם אני ביציע, גם אני קופץ, מנופף באגרופים ואולי אפילו שר. ויחד עם זאת יש בי הצער בלב לראות את ליברפול כך, כפי שלא ראיתי אותה אולי מעודי.

זו השנה הרביעית של רוג'רס בתפקיד; בתקופה זו הושקעו מאות מיליוני ליש"ט ברכש; הקבוצה לא צריכה להיראות כך.

אני מאוד מקווה שבקרוב היא לא תיראה כך, ועדיין קשה לי לשאוב אופטימיות רבה.

בעונה שעברה, מהגרועות בעונות ליברפול בדורות האחרונים, היא סיימה שישית. אתמול בשיחה עם חבר חזיתי שנסיים במקום השישי גם העונה לאחר ארסנל, סיטי, יונייטד, צ'לסי וספרס.

כעת, אני חושב שיש סיכוי לא רע בכלל שנסיים מתחת לשישי. אלא אם לפחות שניים מהשחקנים הבאים – אוריגי, פירמינו ואינגס – יזהרו העונה ו/או יגיע רכש של שניים-שלושה שחקנים שיעשו הבדל מאוד משמעותי. כי לפי מה שראינו אתמול, ובעיקר לפי היכולת הדי מוכחת של מרבית השחקנים שלנו, אנחנו לא שווים הרבה יותר ממרכז טבלה.

הניצחון בסטוק
עופר פרוסנר פונה אלינו אוהדי מכבי

58 Comments

משה 10 באוגוסט 2015

יואב, אני מתקומם כשאנשים עונים לך בזלזול אבל אני חייב להגיד שאתה ממש משתדל להביא אותם לנקודות האלה. התגובה הכי נפוצה לפוסטים שלך היא "תתייחסו לגופו של עניין ולא לגופו של כותב" אבלצבאתר שכותב בו מקצוען כמו דורפן שבקיא בפרטים הקטנים אתה לא יכול לכתוב על סמך תחושות בלבד כל הזמן ולצפות שאנשים אינטילגנטים יתייחסו לזה ברצינות. וכדי שלא אק ה ל את ההערה הגנרית שציינתי למעלה :
א. הפסדנו להם 6-1 בשנה שעברה, אתה באמת חושב שהמשחק אתמול היה יותר גרוע ?
ב. בארסה רצתה להכניס לעיסקת ההשאלה של טראורה סעיף ראשוניות על קוטיניו (שחקן הרכב נבחרת ברזיל בקופה ), אתה חושב שהוא לא מסוגל לעבור שחקנים באחד על אחד ?
ג. סטרלינג נחשב אצלך חלוץ ואייב לא ? אתה מתאים את התפקידים של השחקנים לתיאוריה ?
ד. את העונה עליה אתה מפנטז התחלנו ב 1-0 על סטוק באנפילד שהושג גם הוא בזכות הצלת פנדל של מינולה בדקות הסיום, בטח לא משחק מפואר לפתיחה.
ה. אם תבטיח לי כאן שראית השבת את צ'לסי, יונייטד, ארסנל והספרס אני אחסוך את ההערה הבאה אבל אני די בטוח שאתה לא. אנחנו נראנו רע אתמול ואף אחת מהן לא נראתה טוב, לא מאיתנו ולא אובייקטיבית.
אני יכול להמשיך אבל לצערי אני מרגיש שאתה צריך לקרוא את הפוסט של עמית זילברבוש מלפני 3 ימים ולעשות קצת שיעורי בית.

ארתור 10 באוגוסט 2015

משה – תותח !
כל מילה בסלע.

ריצ'י מקאו 10 באוגוסט 2015

+100

צור שפי 10 באוגוסט 2015

משה – הפכת את כולנו לצדיקים כי עשית את מלאכתנו וייתרת את הצורך בתגובות נוספות.

Oded 11 באוגוסט 2015

לא יכלתי לנסח זאת יותר טוב

ניק 10 באוגוסט 2015

על איזה יכולת די מוכחת אתה מדבר??
הבאתם 5-6 שחקנים חדשים בנוסף לעוד כמה צעירים (כמו אייב) שבקושי שיחקו עד היום.
תן לשחקנים קצת זמן (בטח יותר ממשחק אחד)

matipool 10 באוגוסט 2015

יש בסיס למה שאתה כותב אבל הרחקת קצת לכת במסקנות , לא ?
פירמינו אמור להיות אותו שובר שוויון . עד שסטארידג' יחזור , אני חושב שפירמינו צריך לשחק ליד בנטקה ומאחוריהם מעוין של קוטיניו , מילנר , הנדרסון וצ'אן ( או אייב ) .
אפשרות נוספת היא שלישייה קדמית של פירמינו , בנטקה ואייב ומאחוריהם קוטיניו , מילנר והנדרסון או שקוטיניו יהיה בשלישייה הקדמית במקום אייב ואז צ'אן באמצע יחד עם מילנר והנדרסון .
לאלאנה לא צריך להיות בהרכב .

יואב בורוביץ' 10 באוגוסט 2015

שכחתי להתייחס בטקסט לסטארדיג'. אם הוא יחזור ליכולת המוכרת, מצבנו יהיה טוב יותר. בהתחשב שהוא בקושי שיחק בשנה האחרונה, המצב לא נראה מבטיח יותר מדי. ועדיין סטארידג' וחזרתו מאוד חשובים.

בנוגע להשוואה לתבוסה 1- 6 לסטוק בעונה שעברה. המשחק היה במחזור האחרון ולגמרי חסר חשיבות. לא משווה אותו לשום דבר (גם לא ראיתי את ה1-6) והוא גם לא מעניין. כתבתי שכבר היו תבוסות. אתמול היה ניצחון. אבל משחק כל כך גרוע התקפית וחסר חיים לא זכור לי.

בעניין סטרלינג ואייב, נכון שהם משחקים בתפקידים די דומים, אבל אני עדיין חושב שסטרלינג הוא בעל יכולות של חלוץ יותר מאייב. לעניין האחד על אחד של קוטיניו, הוא לא משהו. ברור שיש לו שליטה נהדרת בכדור, אבל אין לו את המהירות והכוח להיות Force באחד על אחד, למרות שהוא מסוגל מדי פעם לעבור שחקנים.

ברור גם שקב' צמרת אחרות שיחקו גרוע בסוף שבוע האחרון. לא יכולתי לראות את כל המשחקים, אבל אני בספק אם מישהי שיחקה גרוע התקפית כמונו.

אסף THE KOP 10 באוגוסט 2015

יונייטד שיחקו יותר גרוע.
גם ארסנל.

vered s 10 באוגוסט 2015

מסכימה איתך מאד שליברפול היתה צריכה לפתוח עם שני חלוצים. בגדול אני חושבת ששחקן טוב שלא משחק טוב לאורך תקופה זה רק ביגלל שיטת מישחק של מאמן שלא מתאימה לו עם כל ההשלכות של זה השחקנים שעל ידו וכדומה. בלוטלי הוא טופ פלייר והעובדה שמדירים אותו אומרת יותר על הקבוצה מאשר עליו. מי שהולך לישון עם ברנדן מיתעורר עם ליברפול בינונית. אבל נעזוב את זה כי פה כולם צועקים שבלוטלי שיט. או קיי. דני אינגס הוא גולר מוכח. לא לפתוח איתו זה משהו שלא קשור כלום. זה לא שמדובר בריאל מדריד. מישחק ליגה אנגלית קשה בחוץ. מבינה שפירימנו צריך להיתרגל אבל אינגס? מכיר כל סנטימטר בדשא של הליגה האנגלית. אימרה קאן על הספסל? רציני? זה אחד השחקנים היותר טובים של ליברפול. ibe הוא קשקשן על המיגרש ודווקא הוא צריך להיות מחליף שילמד להפיק מעצמו בעשר עשרים דקות. ועבור הקבוצה זה בדיוק שחקן שיכול להוסיף כוח ודרייב בתור חילוף.

יואב בורוביץ' 10 באוגוסט 2015

ורד, אני מסכים עם כל מילה. מת לראות את באלו מקבל הזדמנויות (אבל כנראה שזה כבר לא יקרה). בלי קשר, יש לנו מאמן מוכשר אך פחדן (שלרוב לא עולה עם מספיק שחקנים התקפיים). בעניין צ'אן, איך לעזאזל הוא לא פותח?!

משה 10 באוגוסט 2015

גם אני מת לראות אותו. בלאציו, ברומא, בפיאצ׳נזה, כמה שיותר רחוק.

חיים הצהוב 10 באוגוסט 2015

בורוביץ שמתי לב שאתה אדם מאוד פסימי וממהר לחרוץ גורלות. הליגה רק התחילה תן להם לפחות עד החגים לפני שאתה קובר אותם.
ליברפול אתמול הייתה מצוינת לעומת הפתיחה של ברצלונה בעונה שעברה, ליברפול אתמול שיחקו יותר טוב מהמשחק פתיחה של יונייטד ובטח יותר מאשר של ארסנל.
יש לך גם עוד שלושה שבועות לסגירת חלון העברות ועם עוד שחקן או שניים זה גם יכול להראות שונה לחלוטין.

יואב בורוביץ' 10 באוגוסט 2015

חיים, לא מתבסס רק על המשחק הגרוע אתמול. מתבסס על ליברפול גרועה כבר די הרבה זמן. ובעיקר מתבסס על יכולת של שחקנים לא מעטים שאותם אני מכיר ואין לי ציפיות גדולות מהם.

חיים הצהוב 10 באוגוסט 2015

הכל עניין של תיאום ציפיות לבין מטרות, המטרה של ליברפול העונה זה לא אליפות ואפילו לא ליגת אלופות ליברפול צריכה לשקם את הקבוצה ולייצר עמוד שידרה חדש שיוכל בעונה עונה להתמודד עם הקבוצות הבכירות בפריימר ליג.
לכן אני חושב שאתה קצת מגזים, תחכה עד למחזור ה-5 אחרי המשחקים מול ארסנל ווסטהאם ויונייטד ואז אתה יכול להכריז כי זוה ליברפול הכי חלשה שייצא לך לראות.

אסף THE KOP 10 באוגוסט 2015

הוא איש שמאל. זה Bulid-in.

ר.בקצה 10 באוגוסט 2015

ברצלונה ניצחה ב 7 מ-8 המחזורים הראשונים בעונה שעברה (השמיני נגמר בתיקו) וניצבה במקום ה-1 בתום הסיבוב ה-8

חיים הצהוב 10 באוגוסט 2015

ועדיין הייתה פח במשחק הראשון

ר.בקצה 11 באוגוסט 2015

וניצחה 3-0

חיים הצהוב 11 באוגוסט 2015

גם ליברפול ניצחו
אתה רק מחזק את הטענה שלי, ליכולת במשחק הראשון אין הרבה משמעות

ר.בקצה 13 באוגוסט 2015

ליברפול ניצחה בקושי, עם גול בדקה ה-86. ברצלונה הביסה את אלצ'ה 3-0. אתה כתבת שליברפול היו מצוינים(!) לעומת פתיחת העונה של ברצלונה…

ניינר / ווריור 10 באוגוסט 2015

אני מאד מקווה שאתה צודק

ערן (המקורי) 10 באוגוסט 2015

בתגובה לבורו וגם לורד:
– באלוטלי ספציפית קיבל את ההזדמנויות הרבות שלו (לא רק בליברפול), ולא מימש. צריך העביר הלאה למקום אחר שיקפוץ על הסחורה האיכותית (לכאורה) בזול.
– אם גם בנטקה לא יבקיע בסיטונות (כשלידו פירמינו ומאחוריו קוטיניו), אזי הבעיה בהחלט במאמן.
– אכן ההכנסה המאוחרת של פירמינו (וצ'אן) – מרגיז, מעיד על שמרנות. ניצחון שהושג במזל גדול. פוקס.
– בורו ציין את סטארידג'. זה חלומות באספימה בעיניי. אלא אם יקרה נס רפואי, אני לצערי לא רואה את השחקן הזה מספק סחורה. נטייה כרונית לפציעות, קריירה שפוספסה.
– הסיום הזוועתי של שנה שעברה (במיוחד השישיה בסטוק) היוו סגירת גולל עבורי לקריירה של ברנדן באנפילד. זילות מוחלט של הקבוצה, שהיה אמור לגרום לפיטוריו. ולא כתצוגה חלשה חד פעמית, אלא חלק משפל מתמשך. אחרי אותה התפוררות, קשה לי להאמין שיוליך שוב למאבק אליפות עד הרגע האחרון. אשמח להתבדות.

vered s 10 באוגוסט 2015

היי ערן בקשר לזה שבלוטלי קיבל היזדמנויות – לא מסכימה איתך. כשיש לקבוצה טופ פלייר המנג׳ר מתאים את שיטת המישחק ומצוות את השחקנים התאימים כדי שהטופ פלייר יממש את האיכויות שלו. ברנדון רוג׳רס לא רצה. זה שהוא העלה את בלוטלי בהרכב הרבה מישחקים בתחילת העונה שעברה ושם זין ווט סו אבר על התכונות של בלוטלי כחלוץ זה לא ניקרא היזדמנות זה ניקרא חיסול ממוקד. זה נכון שהרבה מאמנים מיתעקשים לשים שחקנים לא בעמדות שלהם או להניח אותם בתוך טקטיקה שלא נותנת להם לבצע את מה שהם יודעים – וזה נכון שמצופה משחקן טוב לתפקד גם בתנאים האלו אבל באותה מידה הרבה שחקנים פשוט מטיסים את עצמם למועדון יותר מתאים ולמאמן שהם רוצים לעבוד איתו. או שהמועדון מחליף מאמן. אחרי שזה נאמר בלוטלי בחצי של העונה הוא ממש היה עם הרבה מוטיבציה על המיגרש והנגיעות שלו בכדור היו חדות מהירות ועם הרבה טאץ׳. והיו כמה רגעים לקראת סוף העונה כשבלוטלי קיבל איזה רבע שעה לשחק שראית שיתופי פעולה עם סטרלינג שבהם ניראה שסטרלינג מאושר. הימור שלי – סטרלינג עזב ביגלל המאמן בצורה כזאת או אחרת. אני אלך עד כדי כך רחוק. גם לשחקן כמוהו עדיף לשחק עם מאמן יותר מתוחכם.

בני תבורי 10 באוגוסט 2015

את בטח מתכוונת למתוחכם ההוא עם הבלורית שעם הסגל הכי יקר והכי נוצץ בתולדות הפרמייר-ליג לקח אליפות אחת בשיניים בדקה תשעים ושלוש של העונה בשלוש עונות?

vered s 10 באוגוסט 2015

מישהוא בסביבה של סטרלינג חושב ככה או חושב שמנצ׳סטר סיטי משחקת עם שחקנים יותר מתוחכמים או משהו כזה. כמובן שיכול להיות שאני טועה ושמדובר ברצון לשחק בליגת האלופות ולעזוב את האי במהירות האפשרית. משהו אומר לי שסיגנון המישחק של ברנדן רוג׳רס והכיוונים שלו היו גם חלק מההחלטה. חבל שאין לי א הקטעים הספיציפיים במישחקים של שתפ בין בלולטלי לסטרלינג שזה היה דקות בודדות ומייד הוציאו את בלוטלי. ראיתי כמה כאלו.

גלן (שזה לא יואב) 10 באוגוסט 2015

בני, על מי אתה מדבר? מי המתוחכם?

בני תבורי 10 באוגוסט 2015

פלגריני

גלן 10 באוגוסט 2015

אוקי הבנתי. האם מדובר בדאחקה שנועדה לעקוץ את חוסר המקצועיות של בורוביץ? פלגריני בא, עונה ראשונה אליפות (הידועה כ'אליפות הראשונה של מאמן לא מארופא' או אליפות דמבה-בה בקהילות אחרות) ואחר כך אכן סיים במקום השני המחפיר (המכונה במקומות מסויימים 'עונת האליפות שנופלת על אליפות אפריקה לאומות'). בכל מקרה ספרתי שנתיים אבל יתכן שאתה יודע משהו שאני לא יודע על 15/16? .
ואגב, אני קונה אליפות כל שלוש שנים. זה אומר שעוד 45-50 שנה אנחנו עוקפים אתכם. ביטווין האופניים שלך והגנטיקה שלי אנחנו עוד נראה ונחווה את זה, ביחד!

אריק 10 באוגוסט 2015

מבקש לקרוא לראשונה – אליפות "ההחלקה"
אוהב את הצליל של המילה הזאת… מחליקה בלשון.

אני מבין שבורוביץ החל לסכם את העונה, אם כבר לסכם, אני דווקא הייתי מתחיל בהשג של רניירי אחד הגדולים של המאה האחרונה.

בני תבורי 10 באוגוסט 2015

גלן,
בהחלט עקיצה לבורוביץ'. לגבי האליפויות, נחכה ונראה כי לי יש גם אופניים וגם גנטיקה.

חז 10 באוגוסט 2015

ייתכן שטעית בעובדות ששייכות למנצ'יני ויחסת לפלגריני. לארגנטינאי דווקא יש רקורד טוב באנגליה.

חז 10 באוגוסט 2015

צ'יליאני כמובן. ברח לי במקלדת.

בני תבורי 10 באוגוסט 2015

נכון, דיברתי על מנצ'יני ומכאן הטעות.

גלן 10 באוגוסט 2015

אני מבין שמאנציני היא כשלון- אחרי הכל ב3 שנים (וקצת) הביא למועדון אליפות אחרי 40 ומשהו שנים (וכמה שנים אחרי הפסד 8:1 למידלסבורו) וגביע (+הופעה בעוד גמר). הבנתי, זה לא ממש הצלחה. אבל אם כך אולי תעזרו לנו ותקבעו מה זה מאמן מוצלח.
מוצלח אצלי זה כזה שהקהל יוצא מגדרו להודות לו כשהוא עוזב את המועדון מכל סיבה. מאנציני היה כזה.
חוץ מזה שפשוט חשבתי שהבאתם את בלוטלי כדאי שילמד את ג'רארד (והחברה הצעירים) איך לוקחים אליפות בפרמייר ליג (שנת הקמה 1992). מין מנטור מנטלי שכזה כמו בניון.

אריק 10 באוגוסט 2015

מנצ'יני אנדר-רייטד בטירוף.

vered s 10 באוגוסט 2015

ואם יורשה לי מה שיטת המישחק שמתאימה לבנטקה? או לבנקה ולאינגס ביחד. ולמה בשביל בנטקה צריל לארגן שיטת מישחק ולבלוטלי לא? ככה שזה לא הדרך לשפוט. ברנדן רוג׳רס לא רצה לשחק בלוטלי והוא כן רוצה לשחק בנוקה ככה שזה לא משליך על זה. אם ברנדן רוג׳רס לא יצליח גם בשיטות שלו זה כבר סיפור חדש. גם לדעתי הוא היה צריך לעזוב בסוף העונה וליברפול היו צריכים להביא או טופ מנג׳ר או מאמן מאד מבריק ומנוסה.

בני תבורי 10 באוגוסט 2015

בורו,
המשחק של ליברפול אתמול מספיק לך כדי לנבא מקום שישי. לעומת זאת, אתה מנבא אליפות לצ'ך וארסנל על סמך המשחק….אה, זה היה שלשום…
הנקודה שלי היא פשוטה: מקובל להניח בדה באזר שכדורי בדולח יש רק לאוהדי יונייטד. עליהם נחה השכינה, אתם הגבורה ועמוד האש לפניהם, אנא, אל תביך את עצמך ותנסה לחקות אותם.

no propaganda 10 באוגוסט 2015

ליברפול אכן נראו רע ובזה אתה צודק אבל לטעמי מה שאתה מציע גרוע יותר.
אייב היה נוראי, הוא נראה כמו מי שיכול לקחת שחקן אחד על אחד? נו באמת.
אם הנדרסון יהיה בלם אז מי יעשה לחץ?
דווקא יש לליברפול את מרקוביץ שיודע לקחת אחת על אחד הבעיה שלו שהוא לא יודע מה לעשות אחר כך.
לדעתי פירמינו יהיה הצלחה. אינגס ואוריגי בעיקר יחממו את הספסל.

וגם סטוק לא קבוצה חלשה אלא אם אתה משווה אותה לברצלונה וא באיירן אבל אז גם ליברפול קבוצה חלשה.

vered s 10 באוגוסט 2015

בקשר לסטרלינג גם לשחקן כמוהו הכוונה שאני חושבת שסטרלינג הוא אוברייטד לגמרי. הוא שחקן מוכשר אבל מדגם שחקן משלים ולכן העוצמות שלו והפוטנציאל שלו להפוך לשחקן רציני מאד תלויות באיכות של השחקנים ובאיכות של המאמן – מישהוא בסביבה שלו כניראה יודע את זה. ואני חושבת שלכן ההיתעקשות לעזוב מהר ולא לחכות עוד עונה.

יריב ס. 10 באוגוסט 2015

סטרלינג מיהר כי הסוכן שלו מיהר לפני שנגמר לו ההסכם עם השחקן. הוא ויתר לשחקן על 4 מליון פאונד, חצי מהעמלה שלו רק שיעבור ויעבור מהר.
בנוסףי סטרלינג ראה חוזה מופרך של 200,000 פאונד לשבוע, חוזה שרק שחקנים בודדים מקבלים (אוזיל ואלכסיס סאנצ'ס מקבלים 140,000 להשוואה) ומי היה מסכים לוותר על כך?
בקיצור את סטרלינג מעניין הסטרלינגים והרבה

edgecator 10 באוגוסט 2015

שום דבר שקווין מיראלס לא יכול לפתור.

no propaganda 10 באוגוסט 2015

:)

אסף THE KOP 10 באוגוסט 2015

כל מה שבורביץ אמר, רק הפוך.

כסיפוביץ 10 באוגוסט 2015

איזה כיף שהתחילה העונה..
אני לובש את חליפת הציניות ומחכה לפוסט הבא

ג'וש 10 באוגוסט 2015

ההרכב הנכון המסתמן כרגע:
מינולה
קליין,לוברן,סקרטל,מורנו
צ'אן,הנדרסון,מילנר
קוטיניו,פירמיניו
בנטקה

אייב מחליף התקפי ראשון.

matipool 10 באוגוסט 2015

לא בטוח לגבי מורנו . חלש מאד מבחינה הגנתית .
השאלה איזה מערך עדיף :

צ'אן
מילנר הנדרסון

קוטיניו פירמינו
בנטקה

או :

צ'אן
מילנר הנדרסון
קוטיניו

פירמינו בנטקה

טל 12 10 באוגוסט 2015

אני בעד שני ההרכבים עם עדיפות ל 4-4-2 יהלום – צ'אן אחורי,הנדרסון ומילנר בצדדים וקטיניו לפני פירמינו ובנטקה.

תהיתי לגבי מורנו,למה הוא לא פתח? הופתעתי שרוג'רס העדיף את גומז הצעיר. אני חייב לציין שלא צפיתי במשחקי טרום עונה… באמת לא יודע,איך מורנו נראה בימים אלו.

חיים הצהוב 10 באוגוסט 2015

יש הערכה מתי סטארידג חוזר?

רובי פאולר 10 באוגוסט 2015

אמור לקראת סוף ספטמבר
ואז הוא יתעטש ויקרע שני שרירים ויחליק במדרגות ישר לתוך פח אשפה שיתגלגל במורד הרחוב לתוך מגרסה

wazza 10 באוגוסט 2015

אני לא ממבין למה לסכם עונה שלמה אחרי משחק אחד כשאפשר לעשות זאת כבר אחרי רבע שעה

אריק 10 באוגוסט 2015

+1 וגם רבע שעה זה הרבה אפשר לסכם לפני שמתחיל.

סימנטוב 10 באוגוסט 2015

+1

עופר ג. 10 באוגוסט 2015

אם כדורגל וכדורסל הם כל כך מופשטים, רק אחד על אחד, אז בשביל מה צריך מאמנים???
יאללה בלאגן !!!

באבא ימים 11 באוגוסט 2015

מי שרוצה לעמוד על מידת חוסר הרצינות בטקסט צריך לזכור רק שתי מילים:

רוי הודג׳סון

Comments closed