איש המשחק

pawson

קרייג פוסון, שופט שלא שמעתי עליו לפני המשחק, היה המצטיין בשורות ליברפול. הוא אישר לנו שער שכנראה לא היה צריך לאשר ופסל לבורנמות' שער שכנראה לא היה צריך לפסול. חוץ מזה הוא נתן לנו המון שריקות לא ממש מחוייבות או מוצדקות. זה נדיר מאוד שדבר כזה קורה לך כאוהד- אבל לא הרגשתי טוב עם ההחלטות של פוסון.

גם מאוד לא הרגשתי טוב עם היכולת של ליברפול. משהו גדול מאוד חסר. קוראים לזה כדורגל.

אז אני שמח מאוד על הניצחון, ושמח על השער של בנטקה, אבל אני רואה מעט מדי כמעט מכל יתר השחקנים.

ברנדן רוג'רס עלה בדיוק עם אותו הרכב מסטוק, אבל שוב קיימת תחושה שמשהו לא מספיק התקפי. וזה גם לא מחזק במיוחד את ההגנה. בורנמות', אולי הקבוצה הקטנה ביותר אי פעם לשחק בפרמייר ליג, הגיעה אלינו לאנפילד ושיחקה טוב יותר וגם יצרה יותר מצבים. מי בדיוק השחקנים ששווים הרכב שלא נכללים בו?

אמרה צ'אן. עוד חלוץ. אולי אלברטו מורנו. ממאדו סאקו (אם הוא בריא).

אני חושב שהחזרה של דניאל סטארדיג', במקרה שיהיה כשיר פיזית במאה אחוז, יכולה לשדרג מאוד את מצב העניינים. אבל בינתיים לא הייתי פוסל אפשרות של לתת צ'אנס אחרון לבאלוטלי. ברור שהוא לגמרי ב-dog house של רוג'רס. משום מה ליברפול לא הצליחה למכור אותו בפגרה האחרונה. אז כל עוד הוא במועדון, ולדעתי גם אין צורך למכור אותו כבר עכשיו, כדאי לתת לו צ'אנס. פשוט כי אנחנו צריכים את היכולות הטכניות וההתקפיות שלו. זה עד כדי כך פשוט.

יום שני הבא אנחנו באמירייטס נגד ארסנל. לשופט קוראים הפעם מייקל אוליבר. הימור שלי: הפסד ב-2-3 חתיכות לפחות.

 

יומן אירלנד (1) - וגם הניצחון על בורנמות'
דרוש - חלוץ

17 Comments

אריאל גרייזס 18 באוגוסט 2015

בורנמות ממש לא היתה טובה יותר, היא נתנה רבע שעה ראשונה מצוינת ואז נגמר לה הכח. הגול שלה לדעתי היה צריך להיפסל, מרבית השופטים שורקים על זה. הגול של ליברפול היה צריך להיפסל אבל זאת החלטה של הקוון, השופט פה בטח לא אשם.
ליברפול לא משחקת טוב בינתיים אבל אני מאמין שנראה את פירמיניו בהרכב שבוע הבא על חשבון אייב שמאכזב וכנראה גם את צ'אן על חשבון לאלנה.

משה 18 באוגוסט 2015

א. השופט (אולי ) שגה בשער של ליברפול. כולם קופצים על חוק שנכנס לתוקף לפני שבועיים כמוצאי שלל רב. אני די בטוח שלא הלכת לאתר השיפוט של הפרמיירליג לבדוק את לשונו ולראות אם באמת המיקום של קוטיניו הופך את זה לנבדל.
ב. היתה עבירה על לוברן. הוא עשה שם עבודת הגנה עלובה ביותר, אני הייתי זורק אותו מההרכב על האין גול הזה אבל עדיין השחקן טיפס עליו.
ג. זה די מגוחך לא לבכות על שופטים מצד אחד אבל להלקות את עצמך כשאתה מקבל "מתנות". יש 2 גישות : לא לדבר על שופטים לטוב ולרע (נקרא לה גישת גרייזס ) או לבכות על שופטים בכל מצב (גירסת איווניר ). לחיות באמצע זו סתם התייפיפות.
ג. ייתכן ונפסיד אבל לא נקבל 3 חתיכות מארסנל, הם לא קבוצה טובה במיוחד (למרות שהשקעת בהם חצי משחק ביום ראשון ).

דניאל 18 באוגוסט 2015

אני לא יודע באיזה סרט של עוורון סלקטיבי המגיבים מעלי חיים, אבל אם ראית את המשחק בסקיי לא יכול לך כמעט להיות ספק לגבי זה שהכול שלנו היה מנבדל ולוברן עשה הצגה, בכלל השופט שרק לטובתינו כל המשחק.

לגבי ההרכב, אני לא רוצה לראות את בלוטלי אפילו על הספסל, שלא נדבר על ההרכב. אם רוצים עוד חלוץ אז אפשר לתת הזדמנות לאינגס, שנראה לא רע במשחקי ההכנה וגם בטוח יתן 100% מעצמו.

חוץ מזה, הייתי שוקל את מורנו בעמדת האגף במקום ללאנה הרואה ואינו נראה. אם הוא יכול לתת לפחות 60 דק׳ כמו שהוא היה כשהוא נכנס אתמול, זה יכול להיות אס מנצח.

משה 18 באוגוסט 2015

בסקיי ראו את השער הפסול של בורנמות מזווית אחרת ? הפרשנים שם רואים מגע אחרת מאשר פרשנים באל ג׳זירה או בצ׳רלטון. מה זה קשור שראית בסקיי ?

דניאל 18 באוגוסט 2015

דיברתי יותר על הנבדל, מכיוון שהם עברו במחצית על החוק החדש כלשונו והראו שכל תנאי הנבדל מתקיימים.

אריאל גרייזס 18 באוגוסט 2015

אני ראיתי את המשחק בסקיי ולדעתי היתה עבירה. איך?

דניאל 18 באוגוסט 2015

אז אני לא מבין איך אפשר להחזיק בדעה כזאת במידה וראית את הניתוח של קראגר ונביל במחצית.
ראו בבירור את ההצגה שלו ואת זה ששחקן בורנמאוט' בקושי נגע בו.

בני תבורי 18 באוגוסט 2015

דניאל, אתה אוהד ליברפול?

אריאל גרייזס 18 באוגוסט 2015

ובכן מסתבר שאפשר. אפילו די בקלות

wazza 18 באוגוסט 2015

ראיתי את הגולים בתקציר ולדעתי שניהם לא היו מובהקים לכאן או לכאן וכשאני אומר לא מובהקים הכוונה ששופט או קוון יכול להבחין בהם בבירור ולא צוות פרשנים באולפן עם 5 הילוכים חוזרים

D! פה ועכשיו 18 באוגוסט 2015

הכבוד (ובעיקר השריקות) שקוטיניו קיבל אתמול הם חדשות נפלאות.
מסכים עם משה – לוברן צריך לרדת לספסל (והייתה עליו עבירה – שיש שופטים שלא היו שורקים)
גם היה נבדל של קוטי, הוא טעה כשניסה בכלל להסתובב אל הכדור. לא שאני חושב שהשוער היה מגיע לכדור אם הוא לא היה שם אבל חבל להכנס לגבוליות הזו. אני חושב שהקוון היה עסוק מדי בלראות שבנטקה מגיע לכדור מעדה שאינה נבדל כדי לחשוב על כל השאר.

אריק 18 באוגוסט 2015

חלאס בורוביץ. שופט טועה קורה.
זה היה בדקה 7. אישור השער היה יכול באותה מידה להוביל ל1:5.
חלאס.

אורליוס 18 באוגוסט 2015

אני לא אוהד ליברפול, ולא הכרתי את בנטקה לפני, אבל זה חתיכת חלוץ השחקן הזה, מזכיר קצת פריצה קצת זלאטן קצת יעקובו (סליחה על הפריפריאליות).
כל שאר הקישקושים על השיפוט לא מעניינים אותי, סליחה.
ואיזה כיף שחזרו הליגות!

אסף THE KOP 18 באוגוסט 2015

מתאים לי לנצח את ארסנל מטעות שיפוט נוספת. כיף ?

the man 19 באוגוסט 2015

מי זו ליברפול בכלל. זאת מכבי נתניה של הליגה האנגלית. לקחו אליפות אחרונה עם רוני רוזנטל. אז היה נס באיסטנבול. סו פאקינג וואט. לא מענינים את הביצים שלי. כמו לאהוד את הסיקסרס באן בי איי או את הג'טס בפוטבול. עליבות

matipool 19 באוגוסט 2015

אני מתלבט אם אתה אידיוט או סתם ילד קטן ולא מפותח .

אבי גלברט 19 באוגוסט 2015

הויכוח על השיפוט מיותר ,נקודה .פעם אתה מרוויח ופעם אתה מפסיד אלא עם אתה פרגרסון .בקשר לבאלוטאלי ,נו יואב בחיית ראבק ,להרחיק את הרעל מהסגל ומהר . עזוב את זה שקיבל צ'אנס ולא עשה כלום הוא פשוט רעל ודוגמא רעה לצעירים ובכלל . אתה לא מבין איזה השפעה הרסנית יכולה להיות על חדר הלבשה שיצור כזה מסתובב שם . יש אינגס ,יש אוריגי שחקנים מנוסים עם קבלות ,רעבים ותוססים שמתים להוכיח את עצמם . עוד שבועיים יש גם סטארידג',למי ששכח החלוץ הטוב באנגליה כשהוא בריא אז מה באלוטאלי ? מקווה שהנדרסון יהיה בריא כי אם לא יש מצב להופעת אורח של הכוכב הבלתי מעורער של עולם הנגרות הבריזילאי לוקאס לייבה .

Comments closed