מה יש בו?

Ariel_Benado

"בהפועל לא ויתרו על האופציה למנות את אריק בנאדו למאמן, ומנסים לשכנעו לקבל את התפקיד", כותב היום נדב צנציפר בידיעות (צנציפר גם פרסם ראיון מצוין עם אלי דסה).

יש מצב שאני מפספס משהו?

מדוע הפועל "לא מוותרים על האופציה" למנות את בנאדו לתפקיד המאמן?

מה בדיוק עשה בנאדו כדי להצדיק מינוי כמאמן הפועל?

הוא פוטר מקבוצת הבית שלו, מכבי חיפה. חוץ מזה לא אימן באף קבוצה אחרת. הוא עדיין צעיר (בן 41), וגם כעוזר מאמן הנבחרת לא עשה פלאים.

הוא עדיין מחזיק בג'וב בנבחרת, אבל זוטה כזאת לא תמנע מהפועל ללכת עליו על בכל הכוח. ושוב אני שואל: מדוע?

אני מכיר את בנאדו כמעט 25 שנים. האם אי פעם אמר משהו מעניין על כדורגל? האם אי פעם שמענו ממנו תובנות מקוריות? שאר רוח? משהו?

באותו זמן יושב בבית המאמן המצליח בכדורגל הישראלי בעשור האחרון. מאמן שבאמת השיג הרבה מאוד דברים. הצלחות גדולות בבית שאן, ובבני סכנין, ובמכבי חיפה ובהפועל באר שבע. אדם עתיר ניסיון. אבל עזבו את אמיר כבירי מאלישע לוי. אין לו עניין בו. הוא מעדיף בנאדו. ואם לא, אז איווניר.

וזה בדיוק מה שאני כל כך שונא בכדורגל הישראלי. מנהלים אותו משיקולים לא ענייניים. מנהלים אותו על פי קשרים, ועל פי תדמיות ועל פי אופנות וקלישאות שהשתרשו.

ועוד משהו שאני מתעב: אתם לא שומעים כעת את אוהדי הפועל יוצאים נגד החיזורים כלפי בנאדו. כי מרביתם חושבים בדיוק כמו כבירי. הם רואים את בנאדו, צעיר, יפה כזה, תדמית של מצליחן, קרוב לגוטמן (גם המנוי שלו לעוזר מאמן הנבחרת הוא די שערורייתי, שכן לא היה לבנאדו כמעט ניסיון או הצלחות קודמות. אבל הוא חיפאי שעבד בזמנו במכבי חיפה, שזה תמיד יתרון במקרה של גוטמן), גם לא דבקו בו כשלונות רבים (חוץ מחיפה, כי הרי הוא לא אימן בכלל) והם אומרים לעצמם: מה אני אביא את אלישע, זה ממשחק השרוכים, מאמן מיושן, לא מתאים להפועל, לא מתאים לעתיד של הפועל, צריך את בנאדו, או לפחות שווה לתת לבנאדו ניסיון הרבה יותר ממה ששווה לתת את הניסיון הזה לאלישע. אז גם אוהדי הפועל לא נזעקים. וכמובן שגם התקשורת, שהרי מייצרת את מרבית תדמיות השקר, לא אומרת דבר בנידיון. בנאדו, אחלה. לגמרי לגיטימי. לא צריך לדחוף את אלישע. ואם כבירי לא רוצה אותו זה לגמרי זכותו. כמו שזכותו לפטר מאמן ספרדי אחרי שבועיים, בלי שנכתוב מילת ביקורת על הבעלים, שבחיים לא נותן לנו ראיון און רקורד אבל מדבר איתנו אוף רקורד כל הזמן. כבירי הוא הדבר החדש. סוחר אומנות. איש העולם. מי שייצור את הפועל החדשה.

אז כשזה מצב העניינים לא נותר לי אלא לאחל להפועל תל אביב ולאריק בנאדו, אם יתמנה למאמנה, כשלונות גדולים ככל הניתן. לא משנאת בנאדו (למרות שאני ממש לא מת עליו) וגם לא משנאת הפועל (למרות שאני ממש לא משתגע עליה), אלא מהאופן שבו הפועל, שתמיד מתיימרת להיות שונה, פועלת כמעט תמיד בדיוק כמו יתר הקבוצות הישראליות, אם לא בצורה גרועה ומגוחכת יותר.

 

חוזרים למימדים?
על טראמפ והספורט הישראלי

56 Comments

אריק האדום 8 בספטמבר 2015

שלום תקווה
זה הכל

-גיסנו- 8 בספטמבר 2015

כי יש לו יח"צ טוב וכי שחקני עבר גדולים תמיד נחשבים למועמדים לגיטימיים גם בלי נסיון מוכח באימון.
זה קורה ברוב המדינות האמת.
גם ריאל מדריד בזמנו פיטרו את דל בוסקה אחרי אליפות כדי להביא מאמן שייראה צעיר ו"סקסי" יותר לצד כל הגלאקטיקוס, לא עבד להם משהו.

כל העולם הזה חי על תוויות, תדמיות, מיתוג ושיווק. חשיבות התוכן הולכת ויורדת עם השנים בכל אספקט בחיים בערך. לא מת על הפועל (בלשון המעטה) ולא מחזיק מבנאדו יותר מדי. אבל כמו עם ענייני הכסף הגדול של מכבי למשל – יש תופעות גלובליות שחוצות יבשות, מדינות וסקטורים לאורך לרוחב, ואיכשהו תמיד נוטים לייחס אותן לכדורגל הישראלי בלבד כאילו סזאר מנדיונדו הוא במינימום ברק אובמה.

פאקו 8 בספטמבר 2015

אתה מפספס את זה שמדובר בפרסום של צנציפר.

שאול 8 בספטמבר 2015

1+

פנדלוביץ 9 בספטמבר 2015

++

יניב פרנקו 8 בספטמבר 2015

"בהפועל לא ויתרו על האופציה למנות את אריק בנאדו למאמן, ומנסים לשכנעו לקבל את התפקיד", כותב היום נדב צנציפר בידיעות /

פה חשדתי.

חיים הצהוב 8 בספטמבר 2015

אני לא תופס מהרבה מאמנים ישראלים, לדעתי יש לרוב המכריע שלהם חוסר ידע קריטי אבל אני מאוד תופס מאריק בנאדו ומהצורה שבה הוא משחק כדורגל.
לדעתי התקופה שלו בחיפה כן הייתה מוצלחת, במיוחד כאשר אתה משווה את התקופה שלו לעומת מאמנים אחרים ב5 שנים האחרונות.
בנאדו גם היה בלם והמאמנים הכי טובים כיום היו בלמים/קשרים אחוריים ככה שלדעתי אם הפועל תמנה אותו היא תרוויח את אחד מ3/4 המאמנים הישראלים הטובים שיש כיום.
אלישע לוי? נו באמת… למרות שבתור אוהד מכבי אשמח מאוד אם הפועל ימנו את אחד המאמנים הכי לוזרים ואוברייטד שיש לנו בכדורגל.

חיים הצהוב 8 בספטמבר 2015

בכל מקרה, כמו שרשמו לך "אתה מפספס את זה שמדובר בפרסום של צנציפר" אז זה לא באמת רלוונטי

תומאס נוימן 8 בספטמבר 2015

אסי דומב היה בלם. רק אומר.

Lord Anthony 8 בספטמבר 2015

אני לא כל כך מבין מה יש לך נגד בנאדו.
נכון, שאין יותר מדי ממה לשפוט את הקריירה שלו, אבל הקדנציה שלו בחיפה היתה בכלל לא רעה, בדיעבד הוא היה המאמן הכי מצליח שם מאז אלישע.
הוא לקח קבוצה כושלת והביא אותה להיות קבוצת צמרת לגיטימית, הוא אפילו הצליח לגרום לאלון תורג'מן להראות כמו חלוץ לגיטימי.
לאור מצאי המאמנים הישראלים הוא בטח לא הבחירה הכי גרועה שאפשר לעשות.

שגיא 8 בספטמבר 2015

צודק, אריק בנאדו היה הצלחה מסחררת בחיפה. לא נכשל שם בכלל.

אבל בתכלס, זה באמת לא באשמתו. כשלוקחים ילד (במושגי אימון) חסר ניסיון לחלוטין ושמים אותו כראש המקצועי של מועדון ענק כמו חיפה, עם ציפיות לא מציאותיות, אין לו באמת סיכוי להצליח.
לא יודע אם בנאדו הוא מאמן טוב או לא. אני לא ראיתי ממנו הברקות טקטיות גדולות (נהפוך הוא, הוא נחל תבוסות טקטיקיות מפוארות כששיחק נגד מכבי של סוזה) אבל יכול להיות שיש בו משהו. בכל זאת, שחקן עם עבר מהמפוארים שידענו.
הייתי שמח לראות אותו לוקח קבוצת קטנה ועושה איתה דברים יפים לפני שהוא קובץ לאמן מועדונים כמו חיפה, הפועל או את הנברת הצעירה.

סוס זקן 8 בספטמבר 2015

הפועל, נכון להיום, היא קבוצה קטנה.
גילוי נאות: אני אוהד הפועל.

שגיא 8 בספטמבר 2015

הפועל אולי קבוצה קטנה היום, אבל מועדון גדול. מועדון עם ציפיות וכזה שהרבה מאד אנשי מקצוע שואפים להגיע אליו.
גילוי נאות: אני אוהד מכבי.

Ljos 8 בספטמבר 2015

להגנתו, להפסיד טקטית לפאולו סוזה נשמע כמו משהו שהרבה מאמנים היו נופלים ונפלו בו.

Lord Anthony 8 בספטמבר 2015

בא נגיד שבהשוואה למה שעשו בחיפה עטר, סטאיונביץ', בלבול וככל הנראה גם רוני לוי (וגם אלישע בעונה האחרונה שלו), עם סגל שווה או עדיף על זה של בנאדו קשה להגיד שהוא היה כישלון.
הוא אומנם חסר ניסיון וככל הנראה ידע, בטח בהשוואה לסוזה (רק זכה בצ'פיונס ליג פעמיים), אבל, שוב, ביחס למצאי המקומי יש בחירות גרועות יותר.

בילבו באגינס 8 בספטמבר 2015

בנאדו לא נראה לי טקטיקן ענק אבל הוא יודע להתחבר לשחקנים.
לגבי ההישגים שלו בחצי העונה הראשונה חיפה דהרה עם מאזן של 80% הצלחה בערך , אם היא היייתה מתחילה את העונה איתו אולי זה היה נגמר יותר טוב. עונה לאחר מכן מכבי חיפה מעפילה לליגה האירופית , הישג די מכובד שלא הרבה קבוצות בארץ הגיעו אליו. ואז הגיעה ההתרסקות.
אני לא בטוח שכדאי לייחס את ההתרסקות דווקא אליו , עובדה שזה קרה לאלישע בעונה האחרונה בכרמל לעטר לבנאדו בעונתו השניה לסטנוייביץ'
וכנראה לרוני לוי. כנראה שהבעיה היא לא ברמת המאמן אלא ברמת ההנהלה והבעלים אבל כתבו על זה מספיק.
אלישע לוי יודע להוציא מקבוצות את ה -70% שלהן אבל לא יותר. גם בשיאו שחיפה הייתה בצ'מפיונס עם רפאלוב כיאל קטן דאבלשווילי וכו.. חיפה שיחקה מאוד אפור ולא יצירתי . אני משער שאלישע יכול לייצב את הפועל ולשים אותה בפלייאוף העליון . אבל כנראה ששם חולמים גבוה יותר על תקופת זהבי.

בלייק 8 בספטמבר 2015

באמת כתבת "אם היא היתה מתחילה את העונה איתו אולי זה היה נגמר יותר טוב", ועוד לא היית ציני?

בילבו באגינס 8 בספטמבר 2015

באמת

בלייק 8 בספטמבר 2015

חשבתי ככה

שגיא 8 בספטמבר 2015

כמה התגעגעתי למשפט הזה… "אם היו מתחילים איתו את העונה…"
רזומה האימון של בנאדו כולל, הצלחה בקבוצת נוער, הצלחה במשחקי גארבג' טיים וכשלון טוטאלי במאני טיים עם הבוגרת . זהו. יש בשוק מאמנים פי כמה יותר מנוסים ועם רזומה הרבה יותר מרשים משלו. הוא צריך ללכת לצבור קצת קילומטרז' בקבוצות קטנות לפני שהוא חוזר לגדולות.

אורי 8 בספטמבר 2015

בד"כ אני לא מסכים עם הטורים שלך, אבל במקרה הזה, מסכים עם הכל
ולכן, כאוהד צהוב, הלוואי שההתאחדות תאשר לזיווג המגוחך הזה להתקיים

Juliano 8 בספטמבר 2015

בורוביץ', מעבר לטענות הענייניות (יותר או פחות), דבר אחד אני לא מבין: למה אם אתה חושב שזה לא מינוי נכון אתה אוטומטית מייחל לכישלון? גם אם בנאדו לא ראוי לתפקיד בעיניך, וכבירי הוא סוחר אומנות שפתאום מתעסק בכדורגל- מניין התקווה הזאת שהכל ייכשל? למה ראוי בעיניך שאנשים שעוסקים במקצוע מסוים ונוקטים בצעדים שאתה חולק עליהם ייכשלו כישלון חרוץ? כדי שתוכל להוכיח כמה גאון אתה? נפלא ממני מה גורם לאדם לאחל בכזאת קלות לכשלונו של האחר (גם מבלי שיהיה זה יריבו הספורטיבי, להלן דוגמא נוספת). זה ממש רוע שמעורר, אצלי לפחות, סלידה עזה מהכתיבה שלך (שוב, עוד לפני הדיונים בגוף הטענות. והערה: אני ממש ממש לא אוהד הפועל).
זאת נקודה שחוזרת אצלך (דוגמא רק מהשבוע האחרון, מסקנת אחד הפוסטים שלך: "לכן לא נותר לי אלא לייחל להפסד בוויילס. אלא אם הוא עולה עם דאבור ודסה"). בעיניי מראה על משהו שלילי מהותי אצלך שמתפרץ בכתיבה, וחבל.

יואב בורוביץ׳ 8 בספטמבר 2015

ג'וליאנו, אני מייחל לכשלונם לא כי יש לי משהו נגדם (הם לא עשו לי דבר רע ואני גם לא מכיר אותם אישית. למרות שאת הפרסונה של בנאדו אני לא הכי אוהב וגם את הפעולה של כבירי עם מנדיונדו אני מאוד לא אוהב וגם כתבתי על זה). אני מייחל לכשלונם כי יש לי רבות נגד האופן שבו הם פעלו כפי שפעלו. אם הפועל מעדיפה את בנאדו על פני אלישע אז אני מאוד מקווה שהבחירה הזו תיכשל (כי היא פסולה בעיני). אגב, מאוד יכול להיות שהיא תצליח. זה לא אומר בהכרח שהבחירה הייתה נכונה. אפשר לפעמים לעשות רע ולהצליח ולעשות טוב ולהיכשל. אבל אם אתה שואל אותי על העדפה, אז זו ההעדפה שלי כי חשוב לי שישוגר כאן מסר. שזו לא הדרך למנות מאמן. אבל במקרה של הככדורגל הישראלי גם למסרים אין חשיבות גדולה במיוחד, לצערי.

חיים הצהוב 8 בספטמבר 2015

מעניין אותי לדעת מה יש באלישע שאתה כל כך תופס ממנו?
ההתרשמות שלי ממנו היא של מאמן שלא יודע להכין קבוצה למשחקים חשובים, מאמן מקובע שלא יודע לשנות תוך כדי תנועה, מאמן לוזר שנכשל בכל פעם שהכסף היה על השולחן, מאמן שמשחק במערכים מיושנים ולא רלוונטים לכדורגל המודרני, מאמן שאימן ב5 שנים האחרונות בקבוצות הכי גדולות של הכדורגל שלנו ולא רק שלא הצליח להגיע לשום הצלחה אלא גם רשום על אחת התבוסות הכי גדולות בגמר גביע ובשיא שלילי שספק אם ישבר אי פעם בליגת האלופות.
נכון הוא זכה באליפויות עם חיפה אבל צריך לזכור שלא ממש הייתה לה תחרות (באר שבע של היום ושל שנה שעברה ללא ספק היו מנצחות אותה) וגם אסור לשכוח את האיבוד אליפות של חיפה במפגן לוזריות שכמעט ולא ראיתי מימיי.

תומאס נוימן 8 בספטמבר 2015

לא מחסידי אלישע, אבל אי אפשר לבטל את ההצלחות שלו בבית שאן ובסכנין. ובכל זאת, 2 אליפויות עם חיפה, מול קבוצה חזקה של הפועל ת"א + אליפות שלישית (אילולא קיזוז). וגם עלייה לליגת אלופות.

לאלישע יש מעט מאוד כשלונות בקריירה (העונה הראשונה בבאר שבע, העונה בה פוטר מכפר סבא), והרבה מאוד הצלחות.

אני מסכים שהוא מאמן קצת מיושן, שדוגל בטקטיקת "נכניס כמה שיותר חלוצים, נעשה בלגאן מקדימה ונקווה לטוב" כשהוא בפיגור.

היסטוריון של ספורט 8 בספטמבר 2015

את אלישע לא סופרים אותם אלו
שעשו את גוטמן גאון .
ואני לא מבין זאת הם היו 3 שנים ראש בראש.אלישע בחיפה גוטמן בהפועל תל אביב.
הסתיים 1-2 כאשר באופן מעשי 0-3 ( קיזוז ).
לגוטמן היו השחקנים הבאים .
אנימה,באדיר ,דה סילבה ,וורמוט ,זהבי ,שכטר וחלק מהזמן את נאתכו.
לאלישע היה את קינן ,בוקולי ,רפאלוב ,קטן וארבייטמן .
אז למה לא להחשיב את לוי קצת יותר או לפחות להקטין את גוטמן .
את הראשון עשו כולם מיושן בעוד השני היה המועמד היחידי לנבחרת. לכן אני מסכים הפעם עם רוח הטור .

funfun 9 בספטמבר 2015

צודק ביותר! ואני לא כל אוהב את הפטריה
להפוך אותו לכשלון מהדהד זה לא רציני.
אבל גוטמן הוא גרמני יסודי…. עלק

מאנו 8 בספטמבר 2015

אין לי בעיה עם הגישה הדאונטולוגית שלך, ומעבר לכך, בנאדו לא באמת מחזיק ביותר מדי קבלות לזכותו. עם זאת, אלישע הוא המאמן האחרון בעולם שהיית רוצה שייאמן את הקבוצה שלך במשחקים מכריעים – הוא תמיד נכשל בגמרים, הוא בדר"כ לא יפתיע לטובה, סגנון המשחק שלו לא יפה במיוחד. הוא סולידי, הוא משעמם והוא בדר"כ נכשל במשחקים מכריעים. אם הפועל אומרת לעצמה שהיא לא תרד, והיא גם לא מתמודדת על אליפות כרגע, אז עדיף לה לקחת סיכון ולהביא מאמן צעיר ואנרגטי, עם גישה מעניינת למשחק, מאשר אטריות מחוממות. וכמו שאמרתי, בנאדו לא בהכרח עונה להגדרה הזאת.

עדי אבני 8 בספטמבר 2015

כאוהד הפועל, לא הייתי רוצה לא את בנאדו ולא את אלישע.
לגבי בנאדו היטבת להסביר. לגבי אלישע- זה לא שאני לא חושב שהוא מאמן מוצלח יותר מבנאדו. בודאי שכן, והרזומה שלו מוכיח את זה. העניין הוא שהוא בדיוק מסוג המאמנים שהפועל לא צריכה כרגע. היתרונות של אלישע, לדעתי, הן בגיבוש אגואים של כוכבים, בפיוס חדר ההלבשה ובכלל, ביחסי האנוש שלו שמקרינים על הקבוצות בהן אימן. זה היה נכון בסכנין של בוזגלו, בחיפה של טרום גולדהאר ובבאר שבע.
העניין הוא שזה לא רלבנטי לצרכים של הפועל כרגע. הפועל תריכה מאמן טקטיקן ויסודי, שיהפוך חבורה של שחקנים צעירים ומלאי מוטיבציה לקבוצת כדורגל. גוטמן או קשטן כזה. אם רוני לוי או בן שמעון היו פנויים, גם הם היו באים בחשבון. כנ"ל גיא לוי לולא היציאה הגזענית בשנה שעברה. לאלישע, אם כל הכבוד, אין לדעתי מה להציע בנגזרת הזאת, ואילו לבנאדו, שמאמן כרגע שישה משחקני הפועל באולימפית, יש אולי יותר מה להציע, למרות שגם הוא ברירת מחדל בעיניי

Perla 8 בספטמבר 2015

למיטב זכרוני אריק לא פוטר.
למיטב ידיעתי אלישע ניצח את רוב משחקי הליגה המכריעים בתקופת האליפויות שלו בחיפה והביא סגל בינוני מאד ל3 נצחונות ב2 פלייאופים על הצמפיונס. ממש לא אוברייטד

ניינר / ווריור 8 בספטמבר 2015

מצד שני הוא מתלבש יפה והמבט שלו תמיד למעלה

צור שפי 8 בספטמבר 2015

הדבר היחיד שנהניתי ממנו בפוסט הזה הוא הלינק לראיון עם אלי דסה.

תומאס נוימן 8 בספטמבר 2015

במקום הפועל, הייתי ממנה את גיא לוי. תפור לה כמו כפפה.

צור שפי 8 בספטמבר 2015

אנא הסבר

תומאס נוימן 8 בספטמבר 2015

יודע לעבוד טוב עם צעירים, הוכיח בעבר שהוא יכול להשפיע לטובה על קבוצה שלא הוא בנה.

יש גם משהו באופי שלו שנראה לי מתאים להפועל, לא ממש יכול לשים את האצבע על זה.

ואני לא קונה את זה שהוא "גזען", ההערה שלו בראיון שנה שעברה לא היתה גזענית אלא מציאותית, בהכירו את הקהל הגזען של בית"ר.

עוד מתן אחד 9 בספטמבר 2015

גיא לוי הוא הבחירה הכי נכונה כרגע להפועל…
מאמן שמכתיב כדורגל התקפי ומהיר (הרי אתם לא רצים לאליפות בשום מצב אז לפחות שיהיה כדורגל טוב) ועובד מצויין עם צעירים ותמיד יש לו הברקה טקטית שתפתיע אותך.
לדעתי מה שעצר אותו מהאמת להצליח בבית"ר שנה שעברה היה הסגל הקצר והכושר הלקוי של שחקניו (הבנתי שיש לכם מאמן כושר טוב).

אורן 8 בספטמבר 2015

"אז כשזה מצב העניינים לא נותר לי אלא לאחל להפועל תל אביב ולאריק בנאדו, אם יתמנה למאמנה, כשלונות גדולים ככל הניתן"…
פששש,לא נותר לך…
איזה יומרנות.וזה עוד מאחד שעשה כמה טעויות והצטער עליהם-כמו חוסר הדווח בזמן אמת על פנאן.
העיקר שלא נותר לך אלא לאחל.
אפילו אם אסכים אם רוח הדברים-המשפט היומרני הזה פשוט מעמיד את כל הטור בצורה שונה.
מאחל לך וזה..

קרקו 8 בספטמבר 2015

בנאדו נראה הרבה יותר טוב בצווארון גולף.

דורפן 8 בספטמבר 2015

בורוביץ׳ – אבל בברקוביץ׳ לנבחרת אתה תומך בלי הפסקה. יש כאן חוסר עקביות.

תiמר 8 בספטמבר 2015

הוא תומך בברקוביץ לנבחרת והוא כל פוסט בוכה שהספורט בישראל לא מתקדם

יואב בורוביץ׳ 8 בספטמבר 2015

דורפן, הצדק בדבריך. אבל אסביר. אני תומך בברקו לנבחרת כי קודם כל הנבחרת היא לא קבוצה. בנבחרת לא נדרשת עבודה יומיומית עם השחקנים. בנבחרת צריך לבחור בשחקנים הנכונים ולהשתית פילוסופיית משחק נכונה. בשני הדברים האלה אני לגמרי סומך על ברקו. יש לו טביעת עין טובה (לדעתי) והוא בעיקר מאמין בכדורגל הנכון (לפי ראות עיני). עם ברקו לפחות הייתי יודע שהנבחרת הייתה משחקת כפי שאני רוצה שהיא תשחק (לפחות ברמת התיאוריה). כל התוצאות של כל המאמנים לפני ואחרי ברקו, די מוכחים שכל הבחירות האחרות ודאי לא הביאו הצלחה. לא ברמת התוצאות, ועוד יותר ברמת סגנון המשחק (וזה לדעתי אפילו יותר חשוב). שורה תחתונה: אני מאמין שברקו הוא האיש הנכון כיום אפילו יותר מכפי שהאמנתי בעבר. ולדעתי גם המציאות די מוכיחה את צדקתי.

Yair 8 בספטמבר 2015

איך בדיוק המציאות מוכיחה שצדקת?

ע' בעל הטיפ 10 בספטמבר 2015

המציאות עוד לא סטרה לו בצורה מובהקת,
אז הוא ממשיך להאמין

תiמר 8 בספטמבר 2015

כנראה שהוא מספיק גרוע בשביל לאמן שם

שלו 8 בספטמבר 2015

כלום.

אמירא 8 בספטמבר 2015

בנאדו לא מאמן גדול וכנראה דחף את עצמו יותר מאשר נדחפו לכיוונו. בכלל כל מאמן שקופץ בימים של לפני שהמאמן מפוטר לדעתי צריכים
להיות מנודים לעד.
חבורה של דוחים שהלוואי שכל פעם שיפסידו משחק יתחילו לרקוד להם על הדם. בגלל זה אני עדיין מעדיף מאמן זר לקבוצה אבל אחד כזה עם ניסיון
ולא כמו הספרדי ההזוי שהביאו.

זהבי לך לטוטנהאם 8 בספטמבר 2015

הרבה אנשים מבחינתי יכולים לומר שאלישע הצליח בבאר שבא אבל מבחינתי: הקבוצה שלו הייתה קבוצת הצמרת הכי לא מאומנת שידע הכדורגל הישראלי בעשור האחרון, בעונה הראשונה של בוזגלו וברדה הקבוצה הייתה מבוססת נטו נטו על שערים ממצבים נייחים מהגבהות של בוזגלו ומפנדלים, בעונה לאחר מכן הקבוצה הזו שדרגה ללא ספק את הסגל ובכדורגל לא התקדמה כלל, מליקסון תחתיו היה נראה כמו ראובן עובד כיום, הקבוצה שלו כשלה בכל משחק חשוב וניהול המשחק שלו היה שערורייתי. שלא נדבר על התנהלותו בינואר עם אג'ידה ופאיוביץ'.
על זה כמובן אפשר להוסיף את ההפסדים של חיפה בגמרי גביע וקמפיין הצ'מפיונס.
ללא שום ספק זה לא המאמן שמתאים להפועל.
לעומת זאת אריק בנאדו הוא מאמן הנבחרת הצעירה שבה משחקים 6-7 שחקנים של הפועל בסגל, הוא בעד קידום צעירים והוא צעיר.
אם שואלים אותי אז אם לא גוטמן אני הייתי הולך על מיכאל ניס.

זהבי לך לטוטנהאם 8 בספטמבר 2015

באר שבע*

Yair 8 בספטמבר 2015

״בהפועל לא ויתרו על האופציה…״ זה מסוג הידיעות שגם אני יכול לפרסם, אם הם לא יחתימו אותו אז לא קרה כלום, לא אמרתי שהם הולכים להחתים אותו, הם רק לא שללו. אם יחתימו – אני גאון. לא שונה בהרבה מרוב השמועות המומצאות במהלך חלון ההעברות

עודד 8 בספטמבר 2015

נטפל לקטנות- לא הבנתי איך הגעת לזה שלגוטמן יש סימפתיה לאנשים שעובדים/עבדו במכבי חיפה. על בסיס מה?

יואב בורוביץ׳ 8 בספטמבר 2015

הוא מחובר לשחר ולעתים נדמה כי פועל לפי האינטרסים שלו. הוא גם מינה את גיורא אנטמן, בחר באופן קבוע את משומר ודגני וגם את בנאדו (שיכול להיות שהתמנה כמעין פרס ניחומים על זה שאמור היה לעזוב את מכבי חיפה). בגדול, לא סומך על ההחלטות של גוטמן. הן כמעט אף פעם לא נראות לי נקיות.

ירח אדום 9 בספטמבר 2015

לא יאומן שאני כותב את זה אבל אני ממש מסכים.לא ברורה ההתעקשות על בנאדו כאלישע יושב בבית
השמועות על התנגדות האוהדים בגלל ההסטוריה מוגזמות לדעתי

עוד מתן אחד 9 בספטמבר 2015

גיא לוי הוא הבחירה הכי נכונה כרגע להפועל…
מאמן שמכתיב כדורגל התקפי ומהיר (הרי אתם לא רצים לאליפות בשום מצב אז לפחות שיהיה כדורגל טוב) ועובד מצויין עם צעירים ותמיד יש לו הברקה טקטית שתפתיע אותך.
לדעתי מה שעצר אותו מהאמת להצליח בבית"ר שנה שעברה היה הסגל הקצר והכושר הלקוי של שחקניו (הבנתי שיש לכם מאמן כושר טוב).
בנאדו לדעתי חסר ניסיון ואלישע משחק את הכדורגל הכי משעמם ביקום כולו ושלא נדבר על ניהול המשחק שלו (בריצפה)

MOBY 9 בספטמבר 2015

מה יחס ההימורים?????
אני מכיר את בנאדו קצת יותר ממך, אם לא שמעת ממנו משהו מעניין על כדורגל זה כי פשוט לא שאלת אותו שאלה מעניינת…..
שיחקתם טוב/רע/בינוני מה דעתך? (שזה רמת השאלות בארץ) תקבל תשובה באותה הרמה.
אני מציע שתעשה עבודת תחקיר (רעיון מהפכני) תכין כמה שאלות (אתה יכול לשתף פה את האנשים כי אתה מתקשה). ותלך לראיין את בנאדו, מעריך שמצפה לך הפתעה,
הרבה יותר מעניין לדבר עם בנאדו על כדורגל מאשר למשל עם ……..ברקוביץ (שהרבה יותר כיף לראות איתו משחק למשל…).

Comments closed