חזרזירים (פוסט מחצית)

 

 

פוסט מאת איתן בקרמן

מחצית. קבוצה ישראלית משחקת בשלב הבתים של ליגת האלופות. אם אני לא טועה בספירה, זה המשחק ה-22 של קבוצה ישראלית אי פעם בשלב הזה. העונה הרביעית אי פעם שזה קורה. המשחק בישראל. הפועל תל אביב מובילה על בנפיקה ליסבון, יתכן שהיא בדרך לניצחון ראשון העונה בצ'מפיונס, ישראלי ראשון אחרי שש שנים.

וכאן נשאלת השאלה: ליאור אליהו, למה בעצם עזבת את קאחה לאבורל? אולי אתה קצת עצלן, כי אני הייתי כזה, שואל בעדינות איציק זוהר. שחקן נבחרת ישראל לשעבר, איציק זוהר. בכדורגל. הוא ראה את המחצית הראשונה של הפועל וכבר אמר עליה קודם כמה משפטים, וכעת כולו טרוד במגמות באישיות של ליאור אליהו. המנה העיקרית של המחצית היא ליאור אליהו. אוור ורי ספשל גסט סטאר. זמן קצר אחרי שתסתיים השיחה עם ליאור אליהו, תתחיל המחצית השניה במשחק שלב הבתים של ליגת האלופות.

הם נפלו על הראש, בערוץ הספורט. יש להם סיבות, לכאורה. הם שפכו ערימה של כסף על משחקי מכבי באירופה, הבעלים של הערוץ הם גם הבעלים של מכבי. כל הקיץ הם שידרו בערוצי היוקרה שלהם משחקים ועונות של מכבי, ועכשיו יש להם רייטינג טוב, ממש טוב, כי הפועל בליגת האלופות נגד בנפיקה, אז מה טוב מזה כדי לקדם את מכבי ביורוליג.

תכלס, הזכויות על ליגת העל לא שלהם. בכלל בכדורגל הם לא חזקים במיוחד. אבל כן יש את הזכויות על הצ'מפיונס. השידור של הפועל הוא לא יותר מחלק משידור ארבע ערוצי, יותר בעצם עם האייץ'.די, של הצ'מפיונס. בערוץ מקביל תוכלו לראות את אינטר-טוונטה. או את בארסה בייון.

למה להזיע על הפועל, זה לא באמת שלנו. אחרי תכנית האירוח עם ליאור אליהו ניתן מקבץ פרומואים, בכל זאת הליגה הספרדית שלנו וביום שני הלקאסיקו, והכי חשוב נוכל להזכיר שמחר מכבי משחקת. בחזרה אליכם, רמי ושגיא. שמענו יש היום משחק של הפועל.

 

דירוג עוצמה שבוע 11
הקהילה לא באה

43 Comments

דורון 24 בנובמבר 2010

איתן,

המחצית זה הזמן שבו משתינים, אוכלים משהו, עושים שיחה בטלפון, ואז לקראת תחילת המחצית השניה חוזרים לראות כדורגל.

עכשיו בגלל שאג'נדת האהדה שלך ידועה, אז גם כל הקטע של "אוי, לא נותנים לנו מספיק תשומת לב" קצת יוצאת לא רלבנטית.

הפועל משחקת בליגת האלופות, במסגרת חשובה מאוד ממנה היא עומדת לעוף תכף.

מכבי משחקת ביורוליג, במסגרת חשובה שבה יש לה איזשהו סיכוי להגיע לשמונה הבכירות ביבשת. לשתיהן מגיעה תשומת לב.

אוהדי הפועל שמתלוננים על קיפוח בתקשורת צריכים לקחת את הקורה שתקועה להם בין העיניים ולהעיף אותה משם.

אלון 25 בנובמבר 2010

אני מקווה שאתה מבין את ההבדל בין המסגרת בה הפועל ת"א משחקת למסגרת "החשובה" בה מכבי כדורסל משחקת.

איתן בקרמן 25 בנובמבר 2010

אתה צוחק. אתה לא מאמין לעצמך. אתה לא מאמין שאתה אומר שבמחצית משחק ליגת האלופות של קבוצה ישראלית הנכון זה לתת קידום של משחק מכבי רגיל ביורוליג מחר. אתה פשוט לא מאמין בזה.

קרמר 24 בנובמבר 2010

ונאמר אמן.

קולגה 24 בנובמבר 2010

בקרמן, אתה פאתט. מה אתה רוצה, אלוהים, מה? תירגע. קח שאכטה. יש אנשים שמתעניינים גם במכבי, לצערך. תאמין לי, הפועל תזכה למספיק ליקוקים בימים הקרובים. לך לישון.

איתן בקרמן 25 בנובמבר 2010

מה יש להגיד, אתה קולגה אמיתי. ואנא ממך, אני לא יודע איפה אתה עובד, אבל אצלנו באתר משתדלים בלי כינויים אישיים. תודה.

אד הורטון 25 בנובמבר 2010

בהחלט. תמיד בלי כינויים אישיים- "אצלנו באתר". יש מצב שיש לך אמנזיה קלה?

הדוד משה 25 בנובמבר 2010

אד היקר, למה אם כתבתי "משתדלים", אצלך זה מיד "תמיד"

גם אני נופל בהתקפות אישיות מדי פעם, וזה לא לענין.

אתה יכול לזלזל ב"אצלנו באתר", אבל יש כמה אנשים שעובדים די קשה בשביל "אצלנו באתר", ושמחים שאתה מבקר בו,אבל לא מאוד נהנים מכינויים והתקפות אישיות.

אני בטוח שאתה מבין את זה, גם אם הכינוי האנונימי שלך הוא של שחקן מכבי, והטקסט לא היה נוח לך (לא נאמרה בו מילה רעה אחת על מכבי, אגב)

אד הורטון 25 בנובמבר 2010

הדוד משה היה (אני מניח שאתה זה לא הוא לצורך התגובה על אף שכתבת בגוף ראשון),
חס ושלום מלזלזל באתר. אני בהחלט יכול להגדיר את עצמי כקורא נאמן שגם מגיב לעיתים. לא פעם ולא פעמיים היללתי ושיבחתי את האתר הנפלא אז אין לי צורך לעשות זאת שוב ורק אסתפק בברכות לכל המפעילים והכותבים מנער ועד זקן.
לא התייחסתי בכלל לטקסט. לא צפיתי אתמול אבל אם הייתי מגיב לעניין הפוסט אולי הייתי מתאמץ לדלות מזכרוני כמה משחקי ליגת אלופות שכן ראיתי שבמחציתם התארחו די הרבה כוכבי ספורט שקבוצתם או תחום עיסוקם היה בכותרות באותו שבוע. לרוב הם בהחלט סייעו לי לקבל החלטה לקפוץ למטבח להביא משהו (וכמובן העובדה שהמראיין היה זוהר) מעבר לזה זה לא ממש מזיז לי בטח ובטח לא כי אני "מכביסט". אשמח לתיקון אבל לדעתי זו גם הפעם הראשונה ששחקן מכבי מתארח ב"פינה" הזו.
מה שכן הפריע לי הוא שמר בקרמן, שבעיניי הוא הכותב היחיד שחורג כאן, ובעקביות, מהצורה המכובדת שבה מתנהלים כאן וויכוחים ודיונים, הוא זה שמטיף מוסר לאחרים. בתור מי ששולח את מי שדעותיו הפוליטיות שונות משלו לאתרים אחרים, מחלק "ברכות" כאלו ואחרות ונוקט בשפה שלטעמי היא אלימה, היתה מצפה ממנו לא להתרגש כל כך מהמילה "פאתט"- אני כבר ראיתי ממנו הרבה יותר גרוע מזה.

אד הורטון 25 בנובמבר 2010

היה=היקר

אריאל 24 בנובמבר 2010

דווקא דיברו אתמול על הפועל. אפילו הביאו את אלי טביב לאולפן. הלך יופי

Yair 24 בנובמבר 2010

אני לא מבין מה הקטע בלכתוב "נצחון ישראלי ראשון בליגת האלופות אחרי 6 שנים" זה לא שאנחנו משחקים שם כל שנה ולא מצליחים לנצח… ב-6 השנים האלה שיחקה שם מכבי חיפה, שלא הצליחה לנצח ו… זהו.

איתן בקרמן 25 בנובמבר 2010

זה בדיוק הענין, שבדרך כלל אנחנו אפילו לא מצליחים להגיע לשם..

גיא 24 בנובמבר 2010

המשחק ה-23.
הפועל היא הנציגה הרביעית. כל אחת מקודמותיה שיחקה 6 משחקים = 18. להפועל נותר משחק אחד חוץ מזה- שיחקה 4. מכאן שזהו המשחק העשרים ושלושה.

איתן בקרמן 25 בנובמבר 2010

צודק צודק צודק. לכן לא התחייבתי על המספר. ספרתי 18 ועוד ארבע שהיו.

אסף 24 בנובמבר 2010

זה די מדהים, למעשה, שבמהלך הניצחון הבאמת מרשים של הפועל בצ'מפיונס האוהד היצוגי שלהם ( באיזור הזה ) מוצא זמן להתלונן על מכבי ועל התקשורת.
במחשבה שניה, זה בעצם די צפוי.

איתן בקרמן 25 בנובמבר 2010

תשתדל להגיב לגופו של ענין ולא לגופו של אדם. אני לא אוהד הפועל, אבל זאת לא הנקודה, אלא היכולת של אנשים לצרכנות תקשורת עלובה, שגם ברגע שדופקים אותם, נותנים להם תוכן לא נכון ולא ראוי לזמן ולמקום, הם מברכים על זה.

martzianno 25 בנובמבר 2010

ערוץ טלוויזיה שמפמפם לנו את התכניות שלו – בשביל רייטינג או מנוי – עד שבא לך למות. מה חדש כאן?
ליאור אליהו במחצית זה מוגזם, ארבע שעות פרה-גיים למשחק של הפועל בצ'מפיונס זה מוגזם ואם אני אשמע עוד פעם אחת את המילה 'קלאסיקו' אני ארצח מישהו.
טלוויזיה. ככה זה.

ניר 25 בנובמבר 2010

ערוץ הספורט הולכים ונהיים יותר קרובים ל ONE עם השנים וזה אומר הכל…

בני תבורי 25 בנובמבר 2010

מדוייק!

תומר ש 25 בנובמבר 2010

אני לא מבין מה אתה רוצה. מפמפמים את הפועל בצורה חסרת תקדים. אנחנו נאלצים לסבול מספר רב של ראיונות לפני ואחרי כל משחק שלהם, מתובלים במיטב הקלישאות המשעממות. אנשים שרק רוצים לראות כבר את הפאקינג תקצירים וללכת לישון, נאלצים לשמוע את כל הליקוקים של הפשכצקי למיניהם על מי בסוף לקח ת'חולצה של ראול.

ומילא אם זאת היתה הפרובנציאוליות הישראלית. אבל עם מכבי חיפה ומכבי תל אביב, שבכל הקמפיינים קיבלו בית יותר חזק משל הפועל, האוננות התקשורתית לא היתה כה כבדה.

יש לנו רק עוד משחק אחד להעביר והסבל הזה ייגמר. חאלאס.

איתן בקרמן 25 בנובמבר 2010

אתה ממש סובל מזה שקבוצה ישראלית משחקת ולאחרונה גם די מצליחה בצ'מפיונס?

תומר ש 25 בנובמבר 2010

אני סובל מחוסר הפרופרוציות בסיקור של הנושא, וזה בולט במיוחד בקמפיין של הפועל. ואני מצטער מאוד אבל עם כל הגבוד אני לא מחשיב את הקמפיין הזה כהצלחה. הצלחה זה הקמפיין הראשון של חיפה, עם מנצ'סטר יונייטד ולברקוזן שהיתה סגנית אלופת אירופה. חיפה כמעט העפילה לשלב הבא.

הדוד משה 25 בנובמבר 2010

תומר למה "די מצליחה לאחרונה" מתורגם אצלך מיד ל"מצליחה"?

תומר חרוב 25 בנובמבר 2010

גם בקמפיינים של מכבי וחיפה זה היה ככה וזה אכן מעצבן. מעבר לזה, אפילו כשחיים רביבו שיחק עם פנר בצ'מפיונס הם שידרו את כל המשחקים שלו וזה בזמן שהיה רק שידור אחד(או שניים?)- כלומר במקום לראות משחקים מעניינים קיבלת את פנר מתבזה בליגת האלופות, לפחות הם נישארו נאמנים למסורת הישראלית וקיבלו בראש, ואם זו לא פרובינציאליות אז מה כן?

שלו 25 בנובמבר 2010

ערוצי הספורט בארץ הם (אתנסח בעדינות) מחורבנים.
אני אוהד מכבי, ולכן הפועל לא מעניינת אותי, אבל אני יכול להבין את הרגשות.
אני יודע שבעולם כשמצמידים לערוץ אץ האותיות HD הכוונה שמשדרים את אותו ערוץ באיכות גבוהה.
אפילו רשות השידור עושה את זה.
בערוץ הספורט זה תירוץ לקחת עוד כסף, ולשדר בזמן הפנוי (בו אין שידור HD) שידורים שונים (כלומר פתחו עוד שני ערוצי, 5 HD, ו ספורט 1 HD).
ולעניין עצמו,
ערוץ הקיבוץ הוא שערורייה, באיטליה ערוץ כזה ממש משדר את כל המשחקים במקביל.
פה פתחו לנו קשקשיה, לא מעניינת כשמדי פעם קופצים למשחק כזה או אחר שהובקע גול. 
פרשנים (כמו שאמר יוסי אבוקסיס פעם "בשתי שקל", הטעות במקור), שלא מבינים מימינם ומשמאלם.
לא מבינים שינויי תפקוד של שחקנים, לא מכירים את הקבוצות וסגנון משחקם, קוטלים אותם על זה במחצית, ואח"כ כשיש גול כתוצאה מהשיטה מהללים את המהלך.
איווניר כל הזמן התלונן על כך שלרומא אין תפקידים מוגדרים בהתקפה (כי זאת השיטה שלה),
ופתאום כשווצ'יניץ' מתחלף עם ריסה ויש 2-2 זה מהלך גאוני.
הם יורדים על טוטי, אבל לא ראו שבנגיעה הראשונה שלו הוא שם את בוריאלו מול שוער וסחט את הפנדל. בנגיעה שנייה אחרי חמש דקות על המגרש הוא עשה 3 – 2. יותר ממה שאיווניר עשה כל הקרייירה שלו.
כן, זה גם היה הניצחון ה 100 של רומא באירופה, אף אחד לא ידע את זה. העיקר הנושא של התוכנית היה טוטי.

סאביסאביץ' 25 בנובמבר 2010

אני איתך, אין ספק שהפרשנים בערוץ הספורט על הפנים, מקורבים של ההתאחדות שמגנים אחד על השני.

אזי 25 בנובמבר 2010

אגב פרשני ערוץ הספורט
שבוע שעבר קראתי את הפרשנות של פרימו למשחק של מכבי והייתי בהלם
הליקוק הכי גדול לנמני שראיתי אי פעם (ואני אוהד מכבי)
מומלץ בחום… זה מאוד משעשע
לא יודע איך לא פיטרו אותו עם קלון

בקשר לנושא
אני מבין שמפמפמים את הקבוצה התורנית בליגת האלופות
אבל בהתחשה בזה שחלק גדול בתקשורת אוהדי הפועל ומאז הדאבל והקיזוז יותר אוהדים שונאים את הפועל, אני מניח שהרבה צופים נהנו מההפוגה מהחגיגה התקשורתית

rondi 25 בנובמבר 2010

באופן כללי אני מסכים שערוץ הספורט הולך ונהיה עלוב.

באופן ספציפי זה נראה לי מאד הגיוני שגוף תקשורת מנצל משבצת פרסומית מצוינת במחצית המשחק של קבוצת הכדורגל הבכירה בארץ כדי לקדם שידור משחק של קבוצת הכדורסל הבכירה בארץ…

א.ק 25 בנובמבר 2010

איתן
זה לא משנה מי אוהד את מי. אני אוהד מכבי. ערוץ הספורט פשט רגל אבל לפחות שני הצדדים סובלים. לערוץ אין זכויות שידור של הליגה האנגלית, האיטלקית, האירופית, ו"השישת הטיבה באירופה" הישראלית.
נשארנו עם הליגה הספרדית וליגת האלופות. שנתיים אנו זוכים לאוננות על קבוצה בשם ברצלונה(שמשחקת יפה ללא ספק). כבר שכחו בערוץ שלפני שנתיים וחצי שחקני ברצלונה עמדו בשורות וקיבלו את האלופים שחקני ריאל בברנבאו.לקינוח הם קיבלו ארבעה שערים. הם גם שכחו שהיא הליגה הכי לא תחרותית בעולם אחרי ליגת הכדורסל בישראל. ועדיין הם אומרים שביום שני יתקיים המשחק הגדול בעולם (בשנה שהתקיים המונדיאל!!). כמו כן שכחו בערוץ שמכבי חיפה השיגה שני נצחונות ותיקו ומכבי תל אביב השיגו נצחון ותיקו, מה שפשוט שם באור חיוור את השימוש במילה היסטוריה. לא ידעתי שהיסטוריה היא אישית. אני בתומי חשבתי שהיסטוריה הוא מושג קולקטיבי. בכל מקרה ליאור אליהו במחצית יותר רלוונטי מבן סהר/שהר(הכל חוץ משער) שהיה לפני כמה שבועות. ובטח יותר רלוונטי מאלי טביב שכל רגע בהופעתו הייתה מביכה. גם הוא הוכיח שהוא לא אוהב כדורגל יותר מדי אלא את המעמד. הוא בכלל לא ראה בימיו ליגת אלופות לפני הפועל. וגם הוא הצליח להלהיט את הרוחות לפני המשחק. בכל מקרה כל עוד אבי נמני במכבי כל תקוותי היא שאלי טביב יהיה בהפועל. אחרת יהיה לא נעים.

צור שפי 25 בנובמבר 2010

"בן סהר/שהר הכל חוץ משער" – מדליק, מבריק ומצחיק.

אזי 25 בנובמבר 2010

השכל הישר שלי חשב שאם ערוץ הספורט משדר רק ליגה ספרדית, בזמן הצ'מפיונס הם ישדרו ליגות שהם לא משדרים בדרך כלל. מה ששכחתי זה שאת הליגות האלה משדרים בערוץ מתחרה. ככה שראיתי בשבת ריאל וברצלונה, בשלישי ריאל, ברביעי ברצלונה ובשני שוב..

הסיבה היחידה היום שאני לא עושה מנוי לספורט 1-2 זה שאני עובד בימי ראשון ולא בא לי להתפטר

טל 26 בנובמבר 2010

למה צ'רלטון משדרים קבוע את יונייטד בליגת האלופות, גם במצבים (למשל בצמד המשחקים שלה מול התורכים) שהיו משחקים אחרים מענינים בהרבה?

אני מניח שלצ'רלטון יש את אופצית הבחירה איזה משחק הם רוצים לשדר, אחרי שערוץ הספורט בוחר את שני המשחקים המרכזיים. לאור זה שבערב של יונייטד משחקת גם הפועל, זה אומר שברמה המעשית צ'רלטון יכולים לבחור את המשחק השני והשלישי הכי מענינים. אל תספר לי שיונייטד נגד בורסאספור עונה על הקריטריון הזה.

או שלצ'רלטון מותר לשדר את אותן קבוצות שהם משדרים כל שבוע?

אביעד 25 בנובמבר 2010

בערוץ הספורט שמו במחצית המשחק של הפועל את ליאור אליהו ממכבי כדורסל. אחרי המשחק יוסי אבוקסיס מהפועל ראה לנכון לחגוג באמצעות הקטנת הישגי עבר של מכבי חיפה (ועל הדרך גם של הפועל עצמה). מישהו רואה כאן קורולציה?
בקיצור, בלי קשר בהכרח לאתמול, ערוץ הספורט פעם התיימר לתת תוכן ברמה גבוהה, לא רק הספורט ששידר אלא גם התוכן שבין לבין. דהיינו ברמה אירופאית. היום הוא לא נותן לך יותר רמה ממה שתראה בליגה בישראל.
מה שהכי מצחיק (וגם עצוב) זה שהיום ערוץ הספורט מספק לך פחות תוכן מלפני 4 ו-5 שנים, רק שביותר ערוצים.

תמיר 25 בנובמבר 2010

כל מילה בסלע!

ע.ס 25 בנובמבר 2010

א.ק אתה גאון

ערוץ הספורט=ערוץ הפועל תל אביב….

טל 26 בנובמבר 2010

הנקודה המרכזית היא שהפועל תל אביב לא כל כך מענינת והרייטינג שלה לא כל כך גבוה. 8.8 אחוז רייטינג ואי יכולת למלא את בלומפילד במשחק כל כך "היסטורי" מעידים על זה.

הציבור לא קונה (בצדק) את הבליץ של אנשי שלומנו בתקשורת.

איתן בקרמן 26 בנובמבר 2010

טל, העולם שלך מצטייר כאן כשחור-לבן לחלוטין, חבל יש גם אמצע. לא הכל הוא מזימה שמאלנית פועליסטית ומי יודע מה עוד. באמת נראה לך הגיוני שבמחצית המשחק בערוץ הספורט יקדמו את המשחק של מכבי למחרת בערוץ עשר?

טל 26 בנובמבר 2010

העולם שלי הוא שחור-לבן? גדול.

ישאל כל קורא את עצמו האם פוסט כזה היה מופיע במידה והיו מקדמים שידור של כל קבוצת ספורט אחרת, כולל קבוצות כדורסל אחרות.

איתן בקרמן 26 בנובמבר 2010

פפפפ זה כבר מייגע. אני מעריך את הפנייה הפופוליסטית לקהל, אבל:

א. לא היו מקדמים משחק של כל קבוצת ספורט אחרת, שמופיעה בערוץ אחר, במחצית משחק צ'מפיונס כשהזכויות שלך. כשתביא דוגמא ראויה אחרת נגון בזה.

כ. אם היה כזה אירוע הזוי, הוא היה מופיע. כל היתר ספקולציה.

ג. דה באזר הוא לא הערוץ הראשון, הוא לא חדשותי, לא מכספי משלם המיסים, והוא לא מחויב במה שנראה לך "כיסוי מאוזן", שהוא תמיד הכי אינטרסנטי שיש.

ד. והכי חשוב: היה מופיע או לא מופיע, זאת לא השאלה. השאלה היא האם יש הגיון בתוכן של הפוסט – אבל למה לדון בתוכן אם אפשר להתעסק בכל מה שמסביב.

חוץ מזה הכל נכון.

טל 26 בנובמבר 2010

א. ברור שלא היו מקדמים. הרי הקונסצפיה של אירוח איש ספורט שהוא לא יש כדורגל, במחצית המשחק באולפן האלופות, הומצאה אתמול. להבדיל כמובן מהפסטיבל שמתחיל שעתיים לפני משחק חסר חשיבות שבו התבשרנו שעומרי קנדה אוהב קליפים של ליידי גאגא. זה כידוע, מנהג עתיק יומין.

ב. אירוע הזוי כזה מתרחש בכל מחזור אלופות. פוסט כזה מעולם לא הופיע.

ג. אין שוב דבר פסול בקידום אירוע ספורט אחרים (שאגב, ערוץ הספורט משדר בערוץ הHD שלו). האם היה מפריע לך במקרה שבו ערוץ 10 היה מקדם משחק של הפועל?

הויכוח הוא לא על הזכות לכתוב, אלא על האם הדברים שנכתבו נכונים. הם לא.

ד. אף אחד לא טען שהאתר מחוייב לכיסוי מאוזן. הנקודה היא שברגע שכיסוי לא מאוזן, לקוראים יש את אופציה לתקן ולהעיר.

יש מבין?

גלעד בלום 28 בנובמבר 2010

חבר'ה נא להרגיע,

ראיתי את המשחק של הפועל בניו יורק באינטרנט(יש לי מנוי לערוץ 5 חו'ל ב-15 דולר לחודש),זה באמת נראה לי מוזר שמראיינים שחקן כדורסל במחצית של משחק כדורגל,יותר הגיוני לתת תקצירים של שאר המשחקים או פרשנויות על המשחק המשוחק,אבל זה לא ממש שינה לי,פשוט הורדתי ווליום וחזרתי לצפות במחצית,אם יש נושא שלא מענין אותי זה מכבי כדורסל.

אבל לגופו של ענין-אחרי 10 שנים בחו'ל שבהן אני רואה די הרבה ספורט ישראלי דרך האינטרנט אני רוצה לומר שמשנה לשנה רמת השידור נראית לי יותר ויותר מגוחכת ותלהמת ואני כולל את הפאנלים למיניהם של הקופמנים וכל שאר הפטפטנים המכוערים שלא עוברים מסך,אפילו ארבל נשמע פאתטי ואיינשטיין וויץ והדני נוימנים למיניהם פשוט מעוררים גועל ומרתיחים אותי,אחד הדברים הגדולים בחיי כאוהד בעונת הקסם של הפועל היתה שהם הגיעו למעמד שבו שודר משחק שלהם בערוץ פוקס בשידור חי עם שדר באנגלית,גם בליגת האלופות של השנה יש תקצירים באנגלית ולראות את הפועל משודרת באנגלית זו חוויה אפילו שהם לא יודעים להגות את השמות.

לגוף הוויכוח-אני שומע כבר שנים שהתקשורת אדומה ומשפשף את העיניים,מאיפה שאני יושב הפועל די מקופחת ויש לי תמיד תחושה שאנחנו במיעוט ושלא ממש מחשיבים אותנו,זה נראה לי פרנויה של שונאי הפועל שנתפסים לכל עמנואל רוזן כאילו שהוא 90 אחוז מהעיתונאים,אני מוכן לשים כסף שאם יעשו סקר בין כל עיתונאי הספורט בישראל יהיה רוב ברור לאוהדי מכבי ת'א,אח'כ למכבי חיפה,בית'ר ואז אולי להפועל.

Comments closed