תהיה בריא, אביל'ה

דה באזר מתפלל לשלומו של אבי כהן ומאחל החלמה ובריאות

היום הוא כבר במקום הרבה יותר טוב
סתכלו! סתכלו! השמן רץ מהר!

5 Comments

גיא זהר 20 בדצמבר 2010

מצטרף לאיחולים ומחזיק אצבעות. הגול המדהים שלו בדרבי הגשום הוא אחד מזכרונות הכדורגל הראשונים שלי. הנטייה של המדיה (במקרה הזה ערוץ 10 וynet) להספיד אדם בעודו בחיים מחליאה.

יואב 20 בדצמבר 2010

אבילה, איתך בלב ובמחשבות. גיבור ילדותי הראשון, בלם עצום שהגיע בזמן אמת לקבוצה הטובה בעולם, המגדלור המאיר אליו נשא כל צהוב את עיניו, גם בשנות השמונים הארורות. כריזמה, נוכחות, ביטחון עצמי אבל נטול שחצנות מיותרת. אולי המכביסט האולטימטיבי, היורש הטבעי לקסם של גיורא. הוא וחיים בר היו צמד הבלמים הגדול ביותר ששיחק בנבחרת שראיתי אבילה, איתך בלב ובמחשבות.

matipool 21 בדצמבר 2010

מצטרף לתפילות ומחזיק לאבי אצבעות .
שחקן נהדר שההישג שלו להגיע לקבוצה הטובה בעולם בשנים בהן כמעט ולא הייתה חשיפה ושחקן זר היה באמת זר לא מספיק מוערך לדעתי ואולי עם קצת יותר סבלנות היה נשאר בליברפול שנים רבות .
מעל הכל , מסתבר שהוא אדם יוצא דופן בטוב ליבו ועזרתו לאחרים .
דרך אגב – לפני מס' שנים שמתי לב שברחוב מסוים ברעננה , ישנה דירת גן שבה מונפים דרך קבע על תרנים גבוהים 2 דגלי ליברפול ודגל ישראל . חבר לפורום אוהדי ליברפול בירר וגילה כי זה הבית של אבי כהן .

martzianno 21 בדצמבר 2010

הייתה לי הזכות לעבוד מקרוב עם האיש בפרוייקט עם נוער מצוקה – יום כיף שאבי אירגן עם אריה אלטר בפנימייה בצפון הארץ (ואני יודע שזה פרוייקט אחד מני רבים שאבי שותף להם) עם כדורגלנים מליגת העל.
אי-אפשר להימנע מקלישאות – האושר של הילדים באותו יום… באמת לא יסולא בפז. מדובר בפילנטרופ אמיתי. אין הרבה כמוהו.
רק שיהיה בריא.

גלעד בלום 21 בדצמבר 2010

ישבתי בשער 5 כשהוא נתן את הבומבה ההיא בדרבי לבז'רנו,אם לא היתה רשת וגדר הכדור היה ממשיך לתוך הפרצוף שלי,אולי השער הכי יפה שראיתי אי פעם,שחקן ענק ונאמן למועדון אחד,מנהיג אמיתי,שיחקתי נגדו בליגת הוותיקים,אדם נחמד עם חוש הומור,כואב הלב,פתחתי את האינטרנט על הבוקר לראות מה שלומו,הלוואי שיחלים ושיהיה בריא

Comments closed