מכבי ת"א אלופה בפעם ה-49 (טל בן יהודה)

התחלנו משהו בערב של חצאי הגמר, אין סיבה שלא נסיים אותו בגמר. אז גם אתמול בערב התיישבתי מול הטלוויזיה והקלדתי את מחשבותי. לצערי, צריך להתחיל במשחק המוקדם.

19:00 – פותח את הטלוויזיה היישר למשחק הכי מיותר במסגרת ספורטיבית כלשהי. ירושלים מובילה על ראשון לציון ב… זה באמת משנה בכמה? ברגעים אלו אני מניח שרק אני ומשפחות השחקנים רואים את השידור.

19:10 – אני חש במשהו מוזר, מסתכל למטה וקולט שזה פרפרים בבטן. אם הייתי בן אדם ישר, הייתי כותב כאן שיש קצת התרגשות חיובית לקראת המשחק הערב. כולי בציפייה למשחק אחד שבו תוכרע האליפות, לטוב או לרע, ואין שום צורך להגיע לחגיגה צפויה של אליפות במשחק מספר שלוש של סדרת גמר. מזל שאני לא בן אדם ישר אלא מכביסט.

19:22 – מדווחים בערוץ הספורט שהמנהלת שלחה את המשטרה לאסור על אוהדי מכבי להניף את השלט הגדול בו הם מוחים על הפיינל פור בטענה שמדובר ב"דברי נאצה כנגד המנהלת". הנה הציטוט המדויק מהשלט: "בכדורגל מקזזים חצי מהנקודות – בכדורסל מקזזים עונה שלמה". אם מישהו מוצא את דברי הנאצה, בבקשה לשלוח אותם למייל: bull-shit@avner-kopel-is-king.com

20:46 – בין המשחקים המנהלת מקיימת מועצת שבט בהיכל עם גיא זוארץ. כמה חבל שאין בסוף הצבעה חשאית את מי צריך להעיף מהענף. יש לי בכיס רשימת חיסול מוכנה ולאף אחד שם אין פסלון חסינות.

21:04 – ממש לפני הפתיחה יש חשמל באוויר הממוזג שבביתי. בראש שלי מתנגן כמו תקליט שבור השיר המוכר: הנהההה, זה מגיעעעע… תנו לדרק להניף את הגביעעעע!!

21:10 – מכבי פותחים בריצה של 0:10. מי אמר שפיינל פור זה לא כיף?! אפילו יש לי הצעת ייעול לערוץ הספורט: לשים בפינת המסך פריים של מצלמה מקובע על הפרצוף של קופל, כמו המתרגמות לחירשים במהדורות החדשות. אני רוצה לראות אותו כל הזמן.

21:18 – שלשה רביעית של בלו, כפי שזה נראה כרגע, הוא יכול לקלוע אותן גם מהסופרפארם שמחוץ להיכל. זה שווה 4 נקודות עם כרטיס לייף סטייל.

21:24 – סיום רבע ראשון ומיכל זוארץ שוב איתנו. אני נשבע לכם שהיא רודפת אחרי גם בסיוטים שלי. מצב נפשי על הספה: מרוצה אך עדיין חושש. נקודה מבאסת: ההחטאה של בלו, קשה לו להגיע ל-5 מ-5?

21:29 – אליהו מטביע. זכרתי שיש מישהו כזה בקבוצה. במשך כל הפיינל פור של היורוליג אמרתי לאנשים שיש שחקן בקבוצה בשם ליאור אליהו ואף אחד לא האמין (לא, אנחנו לא נשכח את אי-הופעה שלו בברצלונה כל כך מהר).

21:44 – גליל מצמצמת ל-10 הפרש. כרגע הקבוצה של ליובין מתנהגת בדיוק כמו היתוש שעומד על הקיר שלי מעל הפלזמה. הבן זונה לא מוכן להיעלם, לא משנה מה אני עושה. מזמזם ומתגרה בי.

21:50 – מסתיים הרבע שני ב-12 הפרש לצהובים. מצב נפשי על הספה: לחץ. לא מהמשחק, אלא מזה שאשתי רוצה לשטוף את הרצפה בבית והתפקיד שלי זה לטאטא.

22:05 – הרבע השלישי המפורסם של הגליל עומד להתחיל. בשנה שעברה הפסדנו אליפות ברבע הזה, מול הקבוצה הזו. ערוץ הספורט מראה את הסטטיסטיקה של הגליל בפיינל פורים ואני נכנס ללחץ.

22:17 – אני לא מאמין שאני כותב את המילים האלו: מכבי ת"א הצליחה לעמוד בפרץ של גליל גלבוע ברבע השלישי. גליל גלבוע, כן? לא ברצלונה, צסק"א או פנאתינייקוס. מה שמשחק אחד וקובע על אליפות יכול לעשות לך למוח.

22:27 – סיום רבע שלישי ובר רפאלי עולה לפרקט, די קפריו נראה לי כבחור הכי טיפש בעולם ברגע זה. המצב הנפשי על הספה: רגוע, אפילו מרשה לעצמי להישען אחורה. נקודה מבאסת: ההחטאה של פניני שהיה מעלה את ההפרש ל-21 (ובר שיורדת מהפרקט).

22:29 – המשפט "בלאט לא מוותר לשחקניו" נאמר על ידי מישהו בפעם ה-563 בשידור. יש מישהו שעדיין לא הפנים שדייויד בלאט לא מוותר לשחקניו גם בעשרים הפרש?

22:37 – גליל מורידה את ההפרש לעשרים, עם חמש דקות לסיום, ואני נלחץ כי זה עדיין לא גמור. סתאאאם. המשחק הסתיים למעשה בתחילת הרבע.

22:41 – ברגעים אלו, כשהקהל כבר החל בחגיגות והמצלמה תופסת את החיוכים על הספסל של מכבי, אני מתחיל לחשוב על העונה שמסתיימת. פתאום, כשאני יושב בסלון ומכבי בדרך לעוד אליפות, אני קצת נחמץ מאותו הפסד בגמר היורוליג. משחק אחד שהיה יכול להפוך את העונה הזו לאגדית. מסתבר שהגמר ההוא עדיין מהווה פצע פתוח בשבילי. אני מקווה שייסגר באיסטנבול בשנה הבאה.

22:49 – דרק שארפ יורד מהמגרש ופתאום יש הרגשה שזה באמת הסוף בשבילו. קשה לקלוט ולהפנים את זה. אני מקווה שהוא בכל זאת יזכה ללבוש את המדים לעוד עונה אחת (או שתיים, או שלוש).

23:04 – כל הנפת גביע או צלחת מרגשת מחדש, ללא בדל של ציניות. באותו רגע ששארפ מניף את הצלחת אל על, עוברת בי צמרמורת צהובה ומיוחדת.

ומחר בבוקר, עולם כמנהגו נוהג. לא יהיו חגיגות מיוחדות, האליפות בסך הכל חזרה הביתה. ההרגשה ביום שלאחר הגמר תהיה כמו ההרגשה ביום שלפני הגמר, אבל עם השינוי הקטנטן הזה. העונות הללו, שבהן מכבי ת"א אינה מוגדרת כ"האלופה", הן עונות מוזרות בשבילנו. מהיום, מכבי ת"א שוב אלופה, זה מרגיש נכון, לא?

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

  

 

גמר 2011: מה לא יהיה בוומבלי
על נאות דשא ירביצני - הערות על הפיינל פור

26 Comments

ישראל ישראלי 27 במאי 2011

אחחחחחח איזו תמונה

יואב 27 במאי 2011

טל,
השינוי הוא בהורדת מדד העוקצנות(שמעניין רק את העוקצים) שבמקרה הזה, כנראה לא קיים כי מדובר באחת מקבוצות הספורט המרגשות, הטובות, המיומנות והראויות ביותר שהיו כאן בכל ענף ספורט, כשעיקר התחרות שלהם היא מול קבוצות עבר והסטנדרט של מכבי.אין משהו אחר.
מכבי המציאה עצמה מחדש.תיקון נפלא ופואטי לעונה שעברה סימטרי בכל זווית.
האמון שבלאט קיבל וצעדים שנעשו במקביל וביחד עם זה נותנים אולי איזשהיא נקודת זכות גם להוא עם העניבה הצהובה.לשמרן הזה שהמציא את הקבוצה הזאת כבר ארבע פעמים…
מה איכפת פרס ישראל, העיקר שמדובר במלך מכבי.אתה ואני יודעים שמעולם לא היה תואר חשוב מזה.
ושהעצלנים, הפרזיטים,הטפילים והשרלטנים יעבדו קשה יותר.אין ארוחות חינם למרות ש77 גרמה לכל הענף הזה להתדיין באכסניה מכובדת זאת, מאתיים שנה אחרי….
מלך מכבי.

B. Goren 27 במאי 2011

איזה כיף! זיפזפתי מיד פעם לערוץ הראשון והגעתי למסקנה שמכבי משחקת בדיוק באותה רמה בה ניגן אמש טריפונוב שופן. נפלא. ואני כבר עם הפנים לוומבלי. היום אני כולי עם היונייטד.

דורפן 27 במאי 2011

אני חייב לציין שהמאבק של אוהדי מכבי תל אביב לצדק בכדורסל הישראלי עומד בשורה אחת עם מאבקים שהובילו מרטין לותר קינג או נלסון מנדלה. אבל אני משער שחוץ מ77926749 אליפויות ,47912319 גביעים וההצלחה של מכבי דרום בגביע האיגוד חשוב להם להרגיש שהם גם מנהלים קמפיינים ציבוריים חשובים.

יואב 27 במאי 2011

קמפיינים ציבוריים זה דווקא כל השאר. אולי בגלל זה מכבי לוקחת 2346443 תארים.  

אלונזו 27 במאי 2011

ואף על פי כן(קופל), נוע תנוע

דביר 27 במאי 2011

כולם מוזמנים לחגיגות ה50 בשנה הבאה

ברוך קרמר 27 במאי 2011

מר בן יהודה, אתה לא מרגיש קצת כמו עלה תאנה באתר הזה?

גיא זהר 27 במאי 2011

ההתעסקות של אוהדי מכבי בעסקן הבינוני א. קופל שכזכור פירק את ביתר ת"א סל משעשעת אותי.הכדורסל הישראלי הוא סיפור עצוב ולא יעזור לו כלום, אולי הגבלת זרים לארבעה ללא החוק הרוסי, מה שמפחיד את מכבי יותר מהפיינל פור. ברכות.

בנצור 27 במאי 2011

אני חייב לשאול, למה כל כך קשה לכם עם הפיינל פור? ככל עוברות העונות מסתיימות בפארסה הזאת אני מבין זה לא פגע במכבי אפילו לא טיפה…
מכבי הפסידו אליפות אחת בשש השנים האחרונות בגלל זה. ביג דיל. מה מבדיל בין שש השנים האחרונות לבין השנים 90-96?
אני יכול להבין שזה פוגע בתחושת השייכות שלכם או משהו כזה כי אתם מרגישים שלא אוהבים אתכם, וצר לי לאכזב, אבל אף פעם לא ממש אהבו אתכם.
לדעתי מכבי ואוהדיה עם כל השנאה שהם מפיצים לפיינל פור יותר פגעו בעצמם מאשר במישהו אחר כי כל מה שהם עשו זה להרחיק מהכדורסל המקומי את כל אוהדי מכבי הנייטרלים שפעם היו מתיישבים לראות את סדרת הגמר והיום לא יטריחו את עצמם לראות את הפיינל פור

בנצור 27 במאי 2011

יכול להיות חסרות לי כמה ש בטקסט (מקלדת דפוקה)

Tal 27 במאי 2011

בנצור- השנאה לפיינל פור אינה נחלתם של אוהדי מכבי בלבד.

אוהדי הפועל ירושלים הניפו שלטים דומים (ציטוט: "אבנר קופל- אנחנו הצרכנים את הפיינל פור לא רוצים") וגם גליל וראשון שרו שירים בגנות הטורניר.

הוא פשוט לא ספורטיבי, וכל אוהד ספורט יכול לראות זאת.
(לזכותו של קופל אגיד שבכל זאת- מדובר בחגיגת ספורט אמיתית, ראויה או לא).

בנצור 27 במאי 2011

תאמין לי שאני יודע שאף אחד לא אוהב את זה… הייתי שם מספיק פעמים. הטענה היחידה שלי היא שמכבי בקושי נדפקו מזה.

דאג לי 27 במאי 2011

בנצור,
אוהדי מכבי לא מחפשים ספורטיביות (בהכללה) הם מחפשים תארים. אני משוכנע במאה אחוז שאם מחר היה מגיע אוליגרך ומציב בהפועל ירושלים תקציב של 100 מיליון דולר ומפתה את כל שחקני מכבי לעבור אליה אותם אוהדים היו מסבירים לך שחובה לשים תקרת תקציב וש-20 מיליון דולר זה ספורטיבי, אבל מאה מיליון זה לא ספורטיבי והורס את הכדורסל. בדיוק כמו שהם בולמים את פיהם כשהם קונים כרטיס לפיינל פור האירופי, מתעלמים מזה שבליגה האדריאטית יש פיינל פור, אבל הפיינל פור הישראלי מפריע להם. הוא מפריע להם כי ביורוליג פיינל פור מגדיל מאוד מאוד את הסיכויים של הקבוצה שלהם לזכות, ובליגה הוא מקטין. הם לא שוחרי ספורטיביות, הם סתם צבועים.
אני מחכה גם לשלט שלהם נגד קיום גמר הגביע ביד אליהו ונגד קיום גמר הפיינל פור ביד אליהו.

גל ד 29 במאי 2011

היורוליג זה מפעל גביע. למדינה כבר יש מפעל גביע, היא לא צריכה שניים.

אם לא הבנת, תקרא את המשפטים לעיל שוב.

hag 27 במאי 2011

אוהדי מכבי בכדורסל הם במקרה הטוב בכיינים ובמקרה הרע אנשים ששואבים תחושת הצלחה מקבוצה שרוקנה מתוכן ענף שלם שיש לו השלכות חברתיות הרבה יותר רחוקות מעוד אליפות או עוד בוסט לאגו המנופח של בעלי השליטה בה.

מכבי ת"א מייצגת חבורה של פרטים אשר משקיעים בה לרוב ממון פרטי ולכן זכותם להנחיל בה את החזון הקפיטליסטי והעלוב המייצג את רוב יושבי מדינת תל אביב.

מה שחבל זה שהערכים הללו רוקנו את ענף הכדורסל מתוכן.
הדורסנות והכוחניות של מכבי עצרה כל התפתחות של הענף ולראייה מצב הנחרת, מצב מתקני הכדורסל בארץ ועל אחת כמה וכמה מצב נבחרות הנוער וכמות הנערים הבוחרת בכדורסל כתחביב או דרך חיים.

האנטי – תזה של מכבי היא גלבוע/גליל (או גליל עליון גולן) אשר מייצגת ניהול שפוי וחשוב מכך אלטרנטיבה חינוכית שפויה באיזורים הטובים באמת של הארץ (לראיה – הצלחת קבוצות הנוער ומטה של הקבוצה).

מי ייתן ששאר הקבוצות יצליחו לפעול בדרך הדומה לזו של הגליל בגבולות האפשר.

מי ייתן ומכבי ירדו מנכסיהם במהרה ויפסיקו להגדיל את התל"ג האמריקאי… שינוי מקום גמר הגביע והפיינל פור זו התחלה מעולה.

אלון 27 במאי 2011

המדהים הוא שאתה קורא לנו בכיינים…

יואב 27 במאי 2011

אם היתה תקרת שכר גם בליגות אירופאיות אחרות(רעיון לא רע), אז היה היגיון להגביל את מכבי ולא לדרוש מהשאר להתקרב אליה.
הרכבת של מכבי כבר יצאה מזמן למקומות קרירים ומאתגרים יותר, שם הפערים בין הגדולות והקטנות(בליגות המקומיות)גדולים אף יותר.
אבל בסופו של יום, זה לא ממש ויכוח אובייקטיבי על רעיון או מהות אלא רק מכבסת מילים שמטשטשת ויכוח רגיל בין אוהדים יריבים.
איך יכולה להיות מהות עם מהצד השני עומדים קליין, שאול ועוד כמה סוחרי נשק שלא גרמו לרוב "לוחמי הצדק" להתנגד אליהם כלל כל הם היו כספומטים להשכרה.הרי אם ארקדי היה מביא תקציב של 100 מיליון הוא היה יקיר העיר ותורם חשוב לחיי הקהילה.

אברם 27 במאי 2011

חשבתי שזה אתר בלוגים של ספורט …אני לא מבין למה נותנים לך לכתוב על "הקבוצה הפשישסטית" הזאת. כל מה שקשור לתחרותיות , אהבה, פייר פלי ותשוקה לא קיים בדבר הזה שהורס את הענף בארץ בתירוץ של השגים בארופה.הם הורסים את הענף עליהם הם יושבים…בלי להניד עפעף.
בושה

יואב 27 במאי 2011

אתה לא מבין למה נותנים לו לכתוב על קבוצת כדורסל ועוד מכנה אחרים פשיסטים? אין גבול לטימטומת, לאיוולת ולבכיינות?חפש לך איזה סוחר נשק או מזייף דרכונים להתרפק עליו ועזוב את הכדורסל למי שרוצה לשחק אותו.
פשיסטים פחחחחח

טל בן יהודה 28 במאי 2011

שלום לכולם,

אני אנסה להתייחס לרוב הדברים שנאמרו בכמה נקודות קצרות:
– לא כל כך מבין את היחס הציני כלפי המאבק של אוהדי מכבי ת"א והמועדון עצמו כלפי השיטה. כשארגון המנהלת אינו מסתיר שהשיטה הזו פוגעת בקבוצה אחת, האם על הקבוצה הזאת ואוהדיה פשוט לשבת ולשתוק בגלל שיש לה המון תארים? אליפות היא אליפות היא אליפות – אנחנו לא אוהבים להפסיד, בדיוק כמו כולם (אולי אפילו קצת יותר).

– המון אנשים זורקים בימים האחרונים (כאן בתגובות ובתקשורת) את הטענה שמכבי ואוהדיה צבועים כי יש להם בעיה עם הפיינל פור בארץ אבל לא עם הפיינל פור באדריאטית או ביורוליג (וזה כולל את מליניאק ואלי סהר שמאד איכזבו אותי עם ההיתממות שלהם). זוהי דמגוגיה זולה ונמוכה לטעמי שכן כולם מתעלמים מהעובדה שליגות כמו אדריאטית ויורוליג מהוות סוג של טורנירים המקבצים קבוצות מרחבי היבשת – בעוד שליגת העל הינה ליגה מקומית.
תארו את הסיטואציה הבאה: לוזון פתאום מחליט שאליפות ליגת העל מוכרעת במשחק קובע בין מקום ראשון ושני אחרי ליגה ארוכה – לא משנה הפער בין המקומות ומכבי חיפה תתלונן על כך. האם פרשני הכדורגל יאמרו: "אין להם בעיה לשחק בצ'מפיונס שמוכרע במשחק אחד, אבל בליגת העל פתאום כן?" – אני לא רואה את הביקורת הזאת מתרחשת וזה בדיוק אותו מקרה.

– נטען כאן, שמכבי אינה מתלוננת על הפיינל פור של היורוליג כי הפורמט מגדיל סיכוייה לזכות בה. לרקורד, איני מסכים לכך בכלל. אם ניקח את השנה הנוכחית כדוגמא, אני חושב שהסיכויים של מכבי לסיים כאלופת אירופה היו עולים בצורה משמעותית אם הייתה נערכת מול פנאתינייקוס סדרה של הטוב מ-5, לא משנה למי הייתה יתרון ביתיות.

– לאברם, hag ודומיהם. קודם כל, אני מביע את הערכתי לכך שאתם קוראים ומגיבים כאן, ברצינות. אבל הטענות שלכם כבר נשמעות כמו תקליט שבור משנות ה-80. עבדתי 4 שנים באופן צמוד עם אוהד שרוף של הפועל ירושלים שהיה נותן לי את אותן ההרצאות באופן יומי, אפילו עם יותר להט ותשוקה. באיזה שהוא שלב זה נהיה קומי ופשוט מצחיק אותי… אני מחפש כבר שנים את האתר אינטרנט שבו כולכם קוראים את אותן הטענות הללו ואחר כך מדקלמים אותן על גבי הבמות האלו, אבל לא מוצא (כנראה שיש לכם קוד סודי להיכנס אליו או משהו). אולי כדאי שתסתכלו פנימה על הקבוצות שלכן (אני מניח הפועל ת"א והפועל י"ם) במקום כל הזמן להתעסק במכבי ואיך היא "הרסה את הכדורסל הישראלי" וקשורה לסוג כזה או אחר של צורת משטר (פשוט כבר קישרו אותנו לפשיזם, קפיטליזם ושמעון מזרחיניזם).

שבוע צהוב לכולם,

טל

תומר 29 במאי 2011

שאני אמות, איזה גועל נפש

מאמר כל כך… נו… ובכן, כל כך לקוח מהמיץ של המכביזם.

אתה יודע מה, יכול להיות שעם רוב מה שכתבת הייתי יכול לחיות בשלום רק המשפט הזה שלך: "…כרגע הקבוצה של ליובין מתנהגת בדיוק כמו היתוש שעומד על הקיר שלי מעל הפלזמה. הבן זונה לא מוכן להיעלם, לא משנה מה אני עושה. מזמזם ומתגרה בי…"* גורם גם לי, שמתנגד לפיינל פור בכל נימי נשמתי לייחל למאה שנות פיינל פור כולל מגבלת שכר והשכרת אולם נוקיה למופעי ש"ס בלבד, העיקר שאוהדי מכבי תל אביב (רובם הגדול בכל אופן) יחזרו להפנים שהם אוהדי מועדון ספורט ולא נתינים באימפריה צהובה שמספקת להם בידור פעם בשבוע ונאלצת להתגונן מפני המוני הפלבאים שלרוע מזלה מצאה אותם בליגה שלה פתאום.

* כן, אני מודע לזה שזה נאמר באירוניה, (או אולי סרקזם, בעצם ציניות, לך תדע) סוג של הומור יו קנואו, ובכן אני מודה שקל היה לי לראות את ההומור הגלום במשפט הזה אם היה נאמר כלפי פאנאתנייקוס. אני חושב שלא היית מחלץ ממייקל ג'ורדן משפט כזה גם בעונות שבהם השאלה היחידה בתחילת העונה הייתה מי תהיה הקבוצה שתחטוף מהבולס בראש בסידרת הגמר, חסר הומור שכמוהו.

תהיו לי בריאים כולכם.

טל בן יהודה 29 במאי 2011

היי תומר,

ליסטן אח שלו, מעבר לאיחולים הלבבים… אני חייב להתייחס לנקודה המעניינת שהעלת על מייקל ג'ורדן.

"לא הייתי מחלץ ממנו משפט כזה"?

אני נותן לך לינק לנאום הנהדר שלו בכניסתו להיכל התהילה:
http://www.youtube.com/watch?v=HKkTljy8Uyc
מעבר לכך שאני פשוט ממליץ לך לצפות כי מדובר ביום היסטורי לענף הכדורסל – תעשה טובה, תנסה לספור את העקיצות חסרות הכבוד שלו כלפי הקולגות שלו אותם הוא השפיל על המגרש: בריאן ראסל, איזייה תומאס ואפילו ג'רי קראוס המנהל שלו בשיקאגו.

לרקורד – אני מאד אהבתי את הנאום. היו כאלה שאמרו שזה היה נמוך, עוקצני ולא מכובד. אני חשבתי שזה היה משעשע ותאם את רוח המשחק שלו. שוב, אולי אהבתי את זה כי אני מכביסט מגעיל…

תומר 29 במאי 2011

קודם כל מתנצל על התוקפנות, לחצת לי כנראה על נקודות רגישות.

שנית, יכול להיות שאני טועה בעניין ג'ורדן, לא שזה עקרוני במיוחד ואת הלינק לא פתחתי (עוד לא יצא לי) אבל אני לא מכיר בתרבות הספורט האמריקאית שמחוץ לסטריטבול אמירה כמו "מה הפשפש הזה מעז להפריע לי לקחת את האליפות שלי". עקיצות יש מכאן ועד הודעה חדשה, במקרים מסוימים יש גם חוסר כבוד אישי אבל אין שם אחד שמתיחס לעמיתיו כאל יתושים מציקים. גם בפורומי אוהדים לא ראיתי כזאת אגב.
מה שכתבתי הוא שאכן מכבי הפסיקה להיות הבחור שמשחק עם החבר'ה והפכה להיות הבריון שמעיף את הילדים מהמגרש כי הם מפריעים לו (סטריט בול, אמרנו). ברור לי שיש אנשים שטוב להם עם זה, קוראים להם מכביסטים. לי לא.

ושוב, אם לא הובנתי נכון, מייקל ג'ורדן הוא לא יותר מייצוג לטענה שלי, הבחירה שלך להתמקד בייצוג ולא לטענה ממחישה לי כמה דברים, מה אומר.

מתנצל שנית על הסגנון, לא הייתי כותב ככה עוד פעם ואני בטוח שאתה בחור נחמד והכל (יחסית למכביסט בכל אופן…).

תומר 29 במאי 2011

טוב, ראיתי את הקליפ, לדעתי אין פה שום קשר למה שכתבתי, ג'ורדן עוקץ (בחינניות רבה לדעתי) חלק מהשחקנים שאיתם הוא שיחק בעבר בטקס שבו הוא נכנס ל HOF, אני לא זוכר אותו מזלזל ככה ביריבים שלו בזמן אמיתי.

הופ 29 במאי 2011

אני דווקא חיבבתי את הסגנון, שאמר בעיני "אני אוהד מכבי ולכן אכתוב מכביסטי ככל האפשר ולא אכפת לי מי ייעלב". יש בפוסט הזה משהו מאוד לא מתנצל ומתחנף ואפילו חוגג את ההתנשאות, וזה משעשע אם לא לוקחים את זה אישית.

Comments closed