מה עושים עכשיו – יוחאי שושני

ליד מויס ניצב כיסא ריק. למען יונייטד, כדאי שיישאר כזה.

hujth

 

היו אין ספור סרטים שבהם הגיבור נכנס לקומה והתעורר כעבור מספר שנים וניסה להסתגל למציאות חדשה. בהתחלה הכול היה חדש עבורו מה שהוביל לבדיחות גיחי גיחי הוליוודיות אך בסוף הגיבור בתמימותו המשומרת הפך אמממ… לגיבור והציל את היום.

נדמה שמויס הוא הגיבור של סרט הוליוודי מטופש. התקשורת לא מפסיקה לחגוג על חשבונו. על חוסר היכולת שלו להחתים שחקנים מהשורה הראשונה, על הרצון של רוני לעזוב, על העקיצות של מוריניו (איך הוא יושב לטבלואידים כמו כפפה, וזה לא לזכותו). על זה שהוא כבר עשרים ושניים ימים בתפקיד וטרם החתים שחקן "גדול".

אין לי מושג איך יונייטד אמורה לנהוג, גם אנחנו האוהדים כמו מויס התעוררנו. אמנם לא מקומה, מחלום ורוד, אבל מאוד ארוך. דבר אחד ברור לי, יונייטד לא צריכה לקנות את בייל בשבעים מיליון פאונד. זאת לא הדרך, לא אנסה להפוך את יונייטד למועדון קטן וצנוע, היו לו למועדון העברות ענק כשהוא רצה את ריו ורוני וגם את ורון וברבא. אבל בעולם בו קאבני שווה חמישים וחמישה מיליון פאונד,  ומקיניוס שלושים מליון (!!!!) יונייטד צריכה לנסות למכור משהו אחר.

*

הבעיה – מחלקת הנוער של המועדון לא בדיוק מייצרת שחקנים בסיטונאות, ואין הרבה שחקנים שהם באמת מספיק טובים. הפתרון  שמצאו כרגע במועדון, להגיש הצעה נמוכה מספיק בכדי שלא באמת תישקל על פאבריגס, נראית כמו משהו שלא יכול היה לקרות בימי פרגוסון וזה מדאיג.

מה שנראה, זה שהמועדון ארגן מסיבת עיתונאים גדולה לתחילת אוגוסט , ליד מויס ועוד החתמה אפורה אחת או שתיים (גאראי?, ביינס?) יש כיסא שכרגע הוא ריק. על הכיסא אמור לשבת השחקן ה"גדול" שרצה לבוא ולשחק עבור מויס ביונייטד.

אבל מה שהכי הייתי רוצה כרגע שהכיסא יישאר ריק…

בואו נצא לקרב עם ג'ונס כקשר אחורי ועם מה שיש לפניו, אם יוהן קאבאי יצורף, זה נהדר (לא פלאיני, הוא היה טוב מקדימה באברטון, אבל די בינוני דווקא בעמדה ה"חזקה" שלו, מאחור), אולי זה לא יספיק אבל זה לא משנה, ליונייטד אסור להשתתף במרוץ החימוש המטורף הזה. הצפייה שלי ממנה כאוהד מעבר לזכייה בכל תואר אפשרי היא לשמור על שפיות, לא להפוך למועדון נוסף בשורה של פזרנים בלתי נלאים.

לגבי רוני, אם הוא יימכר לצ'לסי זה העלבון הגדול ביותר שהוא יוכל לספוג מיונייטד. זה אומר שעד כדי כך הוא לא מוערך על ידי המנג'ר הקודם, הנוכחי ההנהלה והאוהדים. בצדק? כנראה שבקשת העברה שלו מ 2010 סימנה סוף שעכשיו אולי יגיע. למה עלבון? נו באמת, מישהו רואה את יונייטד מוכרת את קאנטונה/גיגס/סקולס/וידיץ/רוד/בקהאם/ או כל שחקן מוערך אחר למועדון אחר מהפרמיירליג? זה אומר שלא מעריכים אותו ולא מפחדים ממנו, וזה אמור להדאיג בעיקר את מעסיקיו הבאים (אגב אני באופן אישי לא מסכים לחוסר ההערכה הזה, אבל הם כנראה יודעים משהו שאנחנו לא).

*

עם עונת 2013/2014 הייתה מופקת בהוליווד, המנג'ר האפור של הקבוצה שהתעוררה מחלום היה מתחיל חלש, לומד, משפר ובסוף מביא אותנו הצופים לקתרזיס כשהוא מנצח את יריבו השחצן והעשיר על קו הסיום.

הבעיה – הכדורגל לרב לא עובד ככה.

ועם זאת, בעידן ובו לא נשאר כלום מתחת לדואופול הספרדי (עשרים וארבעה שחקנים בכירים עזבו את הליגה עד כה, ועוד בדרך, אם אתה לא בריאל או ברסה העתיד שלך נמצא במקום אחר) בעידן בו פלקאו מוטיניו ורודריגז ישחקו מול פחות צופים מיצחקי ושכטר, בזמנים בהם שחקנים נקנים כתכשיטים או צעצועים. מויס יכול להיות הגיבור שיציל את היום. רק שהכיסא יישאר ריק.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 

 

 

 

 

 

מצטער, לא השתכנעתי...
"האורות של החמאם"

24 Comments

בני תבורי 22 ביולי 2013

מזדהה לגמרי ומבין את התחושות. אסור ליונייטד ולאף מועדון שפוי להיגרר למרוצי חימוש מטורפים ועתירי אגו. ובניגוד לך, אני חושב שמויס דווקא כן ינער את הקוף מהגב.

אריק 22 ביולי 2013

הלוואי, זאת תהיה התשובה הטובה ביותר לבזבנים. ועדיין, אני לא בטוח שזה לא קצת מעל למידותיו.

טומי 22 ביולי 2013

כתבה יפה מאוד!
בתור אוהד יוניטד ותיק להערכתי בלי קשר לזהות מאמן חובה היה לרענן את השורות ב 2 -3 החתמות ודווקא הייתי מתרכז בהגנה: בלם+מגן שמאלי
וכן הייתי פורץ את רף העברות של יוניטד תמורת בייל כי להערכתי מדובר בשחקן שאיך נאמר ייצור מאזן הרתעה חדש משהוא בסגנון ההשפעה שהייתה להעברה של קאנטונה ו/או רוי קין.
פבראגס שחקן טוב אך לא כזה שהייתי מתאבד בשבילו מה גם שקאגווה אמור לתת את הפתרון השנה במידה ואכן יפרוץ כמו שכולנו מקווים.

משה 22 ביולי 2013

למרות שנטיית ליבי כאוהד ליברפול היא לתת לכם עצות דב אני חושב שנכון אמרת, ליונייטד אסור להשתגע ואין לה גם סיבה לעשות זאת. סיטי קנתה שחקנים טובים והביאה מנג'ר חדש אבל לא נראה לי שהתחזקה משמעותית, ארסנל בעיקר מדברת את עצמה למוות, טוטנהאם וליברפול עדיין רחוקות מאחור ורק צ'לסי מתחזקת.
עם זאת, מכירה של רוני לצ'לסי תהיה טעות גדולה, בטח לצ'לסי, ואקט שחצני. רוני שחקן מרכזי ביונייטד, לבטח יותר מרוב השחקנים שהזכרת(בקהאם ? וידיץ ?). לחזק את היריבה הישירה שלך תהיה טעות של טירון.

יוחאי 22 ביולי 2013

אני גם לא חושב שצריך למכור את רוני לצ'לסי, אבל אם זה אכן יקרה זה אומר שלא מעריכים אותו. אני חושב שהצוות המקצועי חושב שהירידה בשנים האחרונות קשורה גם למצב פיזיולוגי והם חושבים שהוא קרוב לקצה הסוס.

אביעד 22 ביולי 2013

לא מסכים לגבי מחלקת הנוער אתה לא מודע לכישרון שיש שם רק החברה הלא נכונים מקבלים את הצ'אנס בשנים האחרונות( אוונס קלברלי וולבק לעומת פיקה רוסי פוגבה)גם עכשיו יש שם שחקנים מצויינים כמו יאנוזי ולינגארד לגבי שוק העברות הסכומים עלו זה המצב זה לא הולך לרדת רק לעלות כול הזמן ויונייטד כמועדון אין לה שום בעיה להביא שחקן ב70 מילון יורו אז למה לא להביא את בייל בסכום הזה שאין ויכוח על היכולות שלו

יוחאי 22 ביולי 2013

אביעד ידידי אני כן חושב שאני מכיר לא רע את מחלקת הנוער, להזכירך מאטי ג'יימס היה אמור להיות היורש של סקולס ומגנוס איקרם גם. פטרוצי – טוטי וקיקו… בקיצור יאנחואז יכול להיות שחקן גדול, הוא ביחד עם פאוול הם התקווה הגדולה… לינגראד – אני לא בטוח שיש לו את זה, מקווה שיוכיח אחרת. זה לא בכמות ןבאיכות מספיקה כדי לבנות עליהם. לגבי בייל, פיספנו אותו בשלומיאליות כשעבר לספרס, וזהו. עכשיו הוא עולה סכומים שלא הייתי רוצה לראות את יונייטד מוציאה.

אביעד 22 ביולי 2013

למה לא היית רוצה שיונייטד ישלמו 70 מיליון על בייל כי הוא לא מספיק טוב? כי זה יפרק את יונייטד כלכלית? חבר על שחקנים כמו בייל זה הסכומים אז הוא שתראה שחקנים חלשים כמו ולנסיה ויאנג ב 17 מיליון או שיונייטד תתחיל להכנס לשוק הזה. נייימאר עלה 57 מיליון יורו וקבוצה כמו בארסה מוכנה לשלם את הסכום הזה ( ואין לה אף אוליגרך או שח קטארי) אז בייל שחקן הרבה יותר טוב ממנו לא שווה את הסכום הזה?

זורק מילה 22 ביולי 2013

בייל יכול לצחצח לניימאר את הנעליים.

זורק מילה 22 ביולי 2013

ופ.ס.ז' +מונאקו+סיטי+ריאל היו מוכנות לשלם מעל 100 מיליון על ניימאר.

57 מיליון יורו על ניימאר זה מחיר מציאה וגם זה רק בגלל שניימאר רצה לעבור אך ורק לבארסה ובקיץ הבא היה שחקן חופשי ויוצא מסנטוס בחינם.

בייל שחקן מעולה,וכמו כל שחקן אחר בגלובוס טוב יותר ממנו או פחות טוב ממנו המחיר הוא תוצאה של היצע וביקוש,וכמה השחקן קרוב לסיום חוזהו.צריך לציין בנפרד לעיתים את ספרד כי שם לכל שחקן יש סעיף שיחרור ואם קבוצה כלשהי מוכנה לשלם את אותו הסכום,לקבוצה שמחזיקה בשחקן אין say בכלל.

יוחאי 22 ביולי 2013

לבייל חוזה עד 2016. ניימאר הוא הבטחה, הבטחה גדולה מאוד אפילו, אבל הבטחה. היו לפניו כאלה שהצליחו וכאלה שלא. רק הזמן יגיד.
בייל נתן עונה של רונאלדו מינואר.

זורק מילה 22 ביולי 2013

ניימאר הוא הבטחה אך ורק לגבי מי שעוד לא ראה אותו…אז כנראה שאתה בקבוצה הזו של האנשים.

בייל נתן כמה חודשים טובים והוא כבר רונאלדו מספר 2?כמה גולים הוא הבקיע מינואר בליגה?10 ?11?12?מרשים מאוד כן,הוא עדיין רחוק שנות אור ממסי ומרונאלדו,ורחוק גם מניימאר.

אגב,שלא יובן אחרת,במחירי השוק של היום,בייל שווה לפחות 65 מיליון,ואני לא אתפלא אם ריאל תשלם עליו גם 100 מיליון יורו אילו טוטנהאם רק תהיה מוכנה למכור.

יוחאי 22 ביולי 2013

היה לו שער למשחק מינואר והוא קשר והוא בספרס…

זורק מילה 22 ביולי 2013

אין לי ויכוח איתך לרגע שבייל תותח.ניימאר יותר תותח ממנו. simple as that . הכל דעתי כמובן,דעתך ודעתו של אביעד לגיטימית ביותר.

לניימאר בנבחרת ברזיל יש כבר 24 שערים ב 39 הופעות,והוא רק בן 21.לא חושב שצריך להוסיף משהו אחרי הנתון הזה.

משה 22 ביולי 2013

צריך, שערים בקבוצה אירופית.

זורק מילה 22 ביולי 2013

משה

כמה שערים פלה הבקיע בקבוצה אירופית?

יוחאי 22 ביולי 2013

אביעד, הייתי רוצה לראות את יונייטד משקיעים בלהפוך את יאנחואז וזאהא לבייל ורונאלדו הבאים, זה יהיה הרבה יותר מהנה.

wazza 22 ביולי 2013

מדויק!!!

עירן 22 ביולי 2013

יוחאי, פוסט מעולה !!!

גם בתוכן וגם בכתיבה.

עכשיו צריך רק למסגר ולהראות למורים מבית הספר מה יצא מהילד….

יוחאי 22 ביולי 2013

תודה

סימנטוב 22 ביולי 2013

פוסט מעולה שקרוב לליבי…
מחלקת הנוער זה טוב ויפה (והכי מרגש). אבל הסיכוי שיצליחו קטן, עניין של תזמון ואת מי הם צריכים להוציא מכר הדשא, קבוצה בריאה צריכה תמיד שחקני בית שמנסים לפרוץ קדימה.
מויס וודוורד שלא כמו פרגוסון וגיל צריכים לזרוק פרורים לתקשורת להוריד קצת מהלחץ (איפה הימים שמשום מקום נחתו סולשיאר, צ'יצ'ריטו, וכו')
לגבי רכישות עם כל הגועל בעניין לא תהיה ברירה, שוק העברות משתנה והביקוש לשחקנים מהאחוזון העליון גדול יונייטד יצטרכו לרכוש שחקנים במחיר מופקע 'אחת ל' אין הרבה ברירה מעכשיו כל קיץ האוליגרכים והשייחים יוסיפו לאגור שחקנים בקצב מטורף.
בלי לחץ… מתי הפוסט הבא? :)

אריק 23 ביולי 2013

אז בסוף גם אביעד וגם אתה רוצים שיונייטד תוציא 70 מיליון על בייל… למה זה מפתיע אותי? אם כך היה צריך למנות את מוריניו לא את מויס.

סימנטוב 23 ביולי 2013

לא רואה קשר ישיר, סך הכל יהיה יותר קשה לשמור על סגל עם "שחקנים על" ומה שאני אומר שהחוקים השתנו

ארז 23 ביולי 2013

אני דווקא חושב שיש פה הזדמנות פז למויס לשים חותמת של "אני לא פרגוסון" על הקבוצה, וזה בעניין רוני. רוני הוא מין בקהאם עכשווי, סטאר שנהיה קצת גדול על הקבוצה, ולפרגוסון השחקנים האלה לא התאימו. היה לו הרבה יותר קל עם רונאלדואים וואן ניסטלרואים שבאו כזרים והיה ברור שילכו ברגע שיקבלו את ההצעות הבאמת גדולות מספרד, פחות היה לו קל עם אנגלים שהתחילו לדרוש תנאים כמו בצ'לסי, או מנצ'סטר סיטי.

אז רוני שם אולטימטום, וגילה שפרגוסון לא מתכוון למצמץ ושיגיד תודה שהוא לא מספסל אותו ואחרי זה זורק עליו נעליים. אבל זהו, זה כבר לא פרגוסון, זה מויס, מטאטא חדש, שכמו שלכולם ברור שהוא לא הולך לקבל את כל הריספקט של פרגוסון, הוא גם לא חייב לרשת את קופת השרצים הפרגוסונית, והדבר הראשון שהוא יכול לעשות זה לשבת עם רוני ולסגור איתו תוכנית לשנים הקרובות. ללכת לקראתו במה שהוא מבקש, ובתמורה שיתן מעצמו את המקסימום. זה יכול להיות באמת הסרט ההוליוודי שאתה מדבר עליו. ואם לא ילך, אז "יתקעו" עם רוני לעוד עונה שתיים, ואז ימכרו.

Comments closed